Zawody

Dziękujemy za rejestrację do zawodów.

Nazwa zawodów:

IV Chmielnicki Rajd Rodzinny

Miejsce i termin: Chmielnik (świętokrzyskie), 2019-07-14
Organizator: 2. ORGANIZATORZY
2.1. Run Team Chmielnik
2.2. Chmielnickie Centrum Kultury
Osoba odpowiedzialna za przeprowadzenie biegu:
Grzegorz Stępień
697266894
Sebastian Srokosz
691895198
Opis zawodów: Trasa IV Chmielnickiego Rajdu Rodzinnego wynosi 10 km (bieg główny) oraz 3 km (trasa
rodzina z nordic w alking) Trasa prowadzi głównie drogami leśnymi oraz polnymi o
urozmaiconej nawierzchni ( piaszczystej, kamienistej, asfaltowej, szutrowej).
Nad bezpieczeństwem uczestników będą czuwać służby medyczne, strażacy, policjanci i
wolontariusze.
Harmonogram:
godzina 8.30 – 9.30 zapisy i wydawanie numerów startowych w Biurze Zawodów
godzina 9.30 otwarcie zawodów i rozgrzewka, odprawa techniczna
godzina 9.50 ustawienie uczestników
godzina 10.00 start IV Chmielnickiego Biegu Rodzinnego – Dystans główny 10 km
godzina 10.05 start biegu rodzinnego i nordic walking – 3 km
godzina 10.00 -11.30 – czas trwania biegów
godzina 10.30-12.00 wydawanie posiłków
Prezentacja zwycięzców. Wręczenie nagród.

Więcej w regulaminie.

Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych: Lista zawodników z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych: Lista zawodników bez potwierdzonej płatności

Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Kategoria Klub Wpłata
1 Siołek Anna Grabowiec Marsz Nordic Walking- 3km Brak TAK
2 Antas Mariola Kielce Bieg – 10 km ND TAK
3 Ģłuszek Agnieszka ŚladkÓw DuŻy Marsz Nordic Walking- 3km Brak NIE
4 Bęben Jakub Chęciny Marsz Nordic Walking- 3km Brain&Body TAK
5 Biskuspki Tomasz Suków Bieg – 10 km Zabiegani w Kielcach TAK
6 Burzyńska Iwona Staszów Bieg – 10 km Brak NIE
7 Cecot Adam Chęciny Marsz Nordic Walking- 3km Brain&Body TAK
8 Czaplarska Mariola Kielce Bieg – 10 km Brak NIE
9 Dylawerski Krystian Pińczów Bieg – 10 km Brak TAK
10 Fijałkowski Dariusz Pińczów Bieg – 10 km 5 Sów Run Team Pińczów NIE
11 Fodymski Jakub Szczaworyż Marsz Nordic Walking- 3km Brak TAK
12 Foltyn-Walkowicz Monika Kielce Marsz Nordic Walking- 3km Shi TAK
13 Gajek Zuzanna MaŁogoszcz Bieg – 10 km MKS “WIERNA” MAŁOGOSZCZ SEKCJA BIEGOWA TAK
14 Grad Katarzyna Kielce Bieg – 10 km Brak TAK
15 Gronostaj Justyna Gnojno Marsz Nordic Walking- 3km Brak TAK
16 Gronostaj Filip Gnojno Marsz Nordic Walking- 3km Brak TAK
17 Gronostaj Antoni Gnojno Marsz Nordic Walking- 3km Brak TAK
18 Gronostaj Marcin Wola Zofiowska Marsz Nordic Walking- 3km Brak TAK
19 Grudzień Mateusz Chęciny Marsz Nordic Walking- 3km Brain&Body TAK
20 Guzy Mariola Celiny Marsz Nordic Walking- 3km Brak NIE
21 JabŁoŃski Tomasz Busko-Zdrój Bieg – 10 km DRUŻYNA SZWAGRÓW TAK
22 Jakubczyk Jakub Chęciny Marsz Nordic Walking- 3km Brain&Body TAK
23 Jaworska Wioletta Staszów Bieg – 10 km STARiS NIE
24 Kania Andrzej Chmielnik Bieg – 10 km Brak NIE
25 Kania Andrzej Chmielnik Bieg – 10 km Brak TAK
26 KarasiŃski MichaŁ Janowice Bieg – 10 km ITEN CHAMPIONS/DAVID METTO NIE
27 Karcz MichaŁ Borków 155c 26-021 Bieg – 10 km Brak NIE
28 Karcz Anna Borków Marsz Nordic Walking- 3km Kijowe Lejdis NIE
29 Karwacki Mateusz Kielce Bieg – 10 km Tamper Code Runner NIE
30 Kasza Jan Chroberz Bieg – 10 km Strzelec Chroberz TAK
31 Klasińska Paulina Pińczów Bieg – 10 km 5 Sów Run Team Pińczów TAK
32 Kobiec Kacper Kielce Marsz Nordic Walking- 3km ND NIE
33 Kołomański Michał Wilków Bieg – 10 km Mechanik i Przyjaciele TAK
34 Korpacki Krzysztof Staszów Bieg – 10 km Brak NIE
35 Kot Urszula Rykoszyn Marsz Nordic Walking- 3km Brak NIE
36 Kot Urszula Rykoszyn Marsz Nordic Walking- 3km Brak TAK
37 Kot Urszula Rykoszyn Marsz Nordic Walking- 3km Brak NIE
38 Kozieł Robert Małogoszcz Bieg – 10 km Klub Biegowy Wierna Małogoszcz NIE
39 Kryczka Marcin Siesławice Bieg – 10 km Brak NIE
40 Lenartowicz Hubert Śladków Duży Bieg – 10 km Brak TAK
41 Lenartowicz Agnieszka Śladków Duży Marsz Nordic Walking- 3km Brak TAK
42 Lipiec Olena Busko Zdrój Bieg – 10 km VeloSokal NIE
43 Łach Barbara Pińczów Bieg – 10 km 5 Sów Run Team Pińczów TAK
44 Ślusarczyk Adrian Jędrzejów Marsz Nordic Walking- 3km JędrzejówBiega TAK
45 Ślusarczyk Filip Jędrzejów Marsz Nordic Walking- 3km JędrzejówBiega TAK
46 Ślusarska Anna Piotrkowice Marsz Nordic Walking- 3km Matnia TAK
47 Ślusarski Rafał Piotrkowice Bieg – 10 km Run Team Chmielnik TAK
48 Ślusarski Oliwier Przededworze Marsz Nordic Walking- 3km Brak TAK
49 Łużniak Adam Chęciny Marsz Nordic Walking- 3km Brain&Body TAK
50 Łużniak Agnieszka Chęciny Marsz Nordic Walking- 3km Brak NIE
51 Świątek Adam Busko Zdrój Bieg – 10 km TAK
52 Świątek Jakub Busko Zdrój Marsz Nordic Walking- 3km TAK
53 Świątek Krzysztof Busko Zdrój Marsz Nordic Walking- 3km TAK
54 Świrszcz Andrzej MaŁogoszcz Bieg – 10 km Usługi Remontowo Budowlane Krzysztof Matejkiewicz NIE
55 Majewska Aneta Chmielnik Bieg – 10 km Run Team Chmielnik TAK
56 Majewski Szymon Chmielnik Marsz Nordic Walking- 3km Brak NIE
57 Majewski Mateusz Chmielnik Marsz Nordic Walking- 3km Brain&Body TAK
58 Majewski Seweryn Chmielnik Marsz Nordic Walking- 3km Brain&Body TAK
59 Majkowska Monika Celiny Marsz Nordic Walking- 3km Brak NIE
60 Małasińska Joanna Gnojno Marsz Nordic Walking- 3km Brak TAK
61 Mikolajczyk Robert Kielce Marsz Nordic Walking- 3km Brak TAK
62 Mikołajczyk Anna Kielce Marsz Nordic Walking- 3km Kijowe Lejdis TAK
63 Mikuśkiewicz Piotr Chmielnik Bieg – 10 km wkurw_team NIE
64 Nawrot Natan Chęciny Marsz Nordic Walking- 3km Brain&Body TAK
65 Nemś Dorota Staszów Bieg – 10 km STARiS Staszów TAK
66 Niebudek Bartosz Chęciny Marsz Nordic Walking- 3km Brain&Body TAK
67 Nowak Tomasz Chmielnik Bieg – 10 km Brak TAK
68 Nowalski Jacek Kielce Bieg – 10 km Zabiegani w Kielcach TAK
69 Pakosińska Zyta Chmielnik Marsz Nordic Walking- 3km Run Team Chmielnik ( RTC-iątka ) NIE
70 Pakosiński Przemysław Chmielnik Bieg – 10 km Brak NIE
71 Pakosiński Krzysztof Chmielnik Bieg – 10 km Czarny Pielgrzym Kamikaze NIE
72 Pałyga Patryk Grabowiec Marsz Nordic Walking- 3km Brak NIE
73 Pałyga Karol Grabowiec Marsz Nordic Walking- 3km Brak NIE
74 Pałyga Agnieszka Grabowiec Marsz Nordic Walking- 3km Brak NIE
75 Panek Radosław Chmielnik Marsz Nordic Walking- 3km Brain&Body TAK
76 Parada Tatiana Gnojno Marsz Nordic Walking- 3km KKS Busko Zdrój TAK
77 Parada Gabriela Gnojno Marsz Nordic Walking- 3km KKS Busko Zdrój TAK
78 Parada Damian Zawada Marsz Nordic Walking- 3km Brak TAK
79 Parada Martyna Zawada Marsz Nordic Walking- 3km Brak TAK
80 Pawlik Anna Staszów Bieg – 10 km Staris TAK
81 Piwowarczyk Katarzyna Ścięgna Marsz Nordic Walking- 3km TAK
82 PrzepiÓra Iwona Chęciny Bieg – 10 km brak NIE
83 Puchała Michał Jasień Bieg – 10 km Brak TAK
84 Puchała Ewelina Jasień Marsz Nordic Walking- 3km Brak TAK
85 Puchała Nikodem Jasień Marsz Nordic Walking- 3km Brak TAK
86 Purat Łukasz Pińczów Bieg – 10 km 5 Sów Run Team Pińczów NIE
87 Puto Ewelina Połaniec Marsz Nordic Walking- 3km Brak NIE
88 Puto Leszek Połaniec Marsz Nordic Walking- 3km Brak NIE
89 Radomski Tomasz ChĘciny Bieg – 10 km BRAK NIE
90 Radomski Mateusz Chęciny Marsz Nordic Walking- 3km Brain&Body TAK
91 Radowicz Katarzyna Kielce Bieg – 10 km Brak NIE
92 Rajca Katarzyna Chmielnik Bieg – 10 km Brak TAK
93 Ruchomski Wiesław Kielce Bieg – 10 km Brak TAK
94 Samborski Piotr Batman Chmielnik Marsz Nordic Walking- 3km CASS idzie w las NIE
95 Senderowski Wojciech Łagiewniki Bieg – 10 km Run Team Chmielnik TAK
96 Sieruga Gabriel Opoczno Bieg – 10 km Brak NIE
97 Sikora Gosia Kielce Bieg – 10 km DRUŻYNA SZWAGRÓW TAK
98 Sikora Artur Kielce Bieg – 10 km DRUŻYNA SZWAGRÓW TAK
99 Sinkiewicz Krzysztof Chęciny Marsz Nordic Walking- 3km Brain&Body TAK
100 Sinkiewicz Anna Chęciny Marsz Nordic Walking- 3km Brak TAK
101 Siołek Wiktor Grabowiec Marsz Nordic Walking- 3km Brak TAK
102 Sitarska Agnieszka Bodzentyn Marsz Nordic Walking- 3km MECHANIK I PRZYJACIELE TAK
103 Sitarski Michał Bodzentyn Bieg – 10 km MECHANIK I PRZYJACIELE NIE
104 Skowerski Ryszard Chmielnik Marsz Nordic Walking- 3km Brak TAK
105 Sobolewski Rafał Pińczów Bieg – 10 km 5 Sów Run Team Pińczów TAK
106 Srokosz Sebastian Chmielnik Bieg – 10 km Run Team Chmielnik TAK
107 Srokosz Jakub Chmielnik Marsz Nordic Walking- 3km Brak TAK
108 Srokosz Tomasz Chmielnik Marsz Nordic Walking- 3km Brak NIE
109 Stachowicz Adam Staszów Bieg – 10 km Brak TAK
110 Stanek Karolina Pińczów Bieg – 10 km Brak NIE
111 Stanek Dawid Pińczów Bieg – 10 km Biegnę, ale dokąd? “BAD” NIE
112 Stępień Grzegorz Chmielnik Marsz Nordic Walking- 3km Run Team Chmielnik TAK
113 Stępień Renata Kielce Bieg – 10 km Brak NIE
114 Syska Janusz Kielce Bieg – 10 km Zabiegani w Kielcach TAK
115 Szmidt-Świątek Karolina Busko Zdrój Marsz Nordic Walking- 3km TAK
116 Szmidt-Piwowarczyk Dorota Ścięgna Bieg – 10 km TAK
117 Szyszka Monika Chmielnik Bieg – 10 km RTC CHMIELNIK TAK
118 Szyszka Adam Chmielnik Bieg – 10 km RTC CHMIELNIK TAK
119 Szyszka Nikola Chmielnik Marsz Nordic Walking- 3km Brak TAK
120 Szyszka Roksana Chmielnik Marsz Nordic Walking- 3km Brak TAK
121 Telka Paweł Kielce Bieg – 10 km Mechanik i Przyjaciele TAK
122 Test Piotr Kraków Bieg – 10 km Brak NIE
123 Tomczak Renata Kielce Bieg – 10 km Brak TAK
124 Tomporowska Magda Staszów Marsz Nordic Walking- 3km Brak NIE
125 Walkowicz Jakub Chęciny Marsz Nordic Walking- 3km Brain&Body TAK
126 Waszkuć Małgorzata Kielce Bieg – 10 km Brak TAK
127 Wawrzyk Justyna Staszów Marsz Nordic Walking- 3km Brak TAK
128 Wawszczyk Beata Chmielnik Bieg – 10 km Brak TAK
129 Wawszczyk Patryk Chmielnik Marsz Nordic Walking- 3km Brak TAK
130 Wójcik Kinga Chmielnik Marsz Nordic Walking- 3km Brak NIE
131 Wójcik Artur Chmielnik Marsz Nordic Walking- 3km Brak NIE
132 Wąsala-Rygielska Magdalena Konary Bieg – 10 km TAK
133 Wesołowski Łukasz Chmielnik Bieg – 10 km Łukasz Wesolowski TAK
134 Wesołowski Kamil Chmielnik Bieg – 10 km Brak TAK
135 Wesołowski Bartosz Chmielnik Marsz Nordic Walking- 3km Brain&Body TAK
136 Wiewióra Justyna Pierzchnica Bieg – 10 km Brak NIE
137 Wira Tomasz Chmielnik Bieg – 10 km Run Team Chmielnik TAK
138 Wira Andżelika Lubania Bieg – 10 km Run Team Chmielnik TAK
139 Wojnowska Renata Gnojno Marsz Nordic Walking- 3km Brak TAK
140 Wróbel Michał Rudawa Bieg – 10 km Brak TAK
141 Zalewski Zbyszek Kielce Bieg – 10 km DRUŻYNA SZWAGRÓW TAK
142 Zawadzka Joanna Chmielnik Bieg – 10 km Brak TAK
143 Zawadzka Ewelina Kielce Bieg – 10 km Brak TAK
144 Zawadzki Maciej Chmielnik Bieg – 10 km Brak TAK
145 Zborowski JÓzef StaszÓw Bieg – 10 km STARiS TAK
146 Zborowski Radek Kraków Bieg – 10 km Brak TAK
147 Ziółkowski Jarosław Pińczów Bieg – 10 km Brak NIE
148 Ziółkowski Jarosław Chmielnik Bieg – 10 km CZŁAP CZŁAP TEAM TAK
149 Zych Iwona Jędrzejów Bieg – 10 km Brak NIE