Zawody

Nazwa zawodów:

III Bieg Po Muszlę Św. Jakuba

Miejsce i termin: Nowosielce, 2019-07-20
Organizator: Gminny Ośrodek Kultury w Przeworsku, ul. Bernardyńska 1a, 37-200 Przeworsk, tel. 16 648 73 97 (wew. 201),
gok@przeworsk.net.pl
Opis zawodów: TRASA, DYSTANS:
1. Mapy z przebiegiem tras dostępne są na stronach:
I trasa: 10 km
II Trasa 800m
(dla dzieci)
2. Bieg odbywa się z elektronicznym pomiarem czasu.
3. Rodzaj nawierzchni: asfalt,
4. Trasa oznaczona co 1 km pionowymi znakami.
5. Trasa nie będzie posiadać atestu PZLA.
6. Trasę będzie zabezpieczać Policja oraz Straż OSP.
7. Organizator zapewnia opiekę medyczną podczas zawodów.
8. Punkt odżywiania i odświeżania zlokalizowany będzie na mecie. 9. Limit czasu biegu głównego na dystansie 10 km: 90 min od momentu startu

Więcej w regulaminie.

Strona WWW: http://gok.przeworsk.pl/
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych: Lista zawodników z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych: Lista zawodników bez potwierdzonej płatności

Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Kategoria Klub Wpłata
1 Ast Grzegorz Jedlicze 10 km – bieg główny (16lat i więcej) Amstaff Team Jedlicze TAK
2 Ćwikła Agnieszka Morawsko 10 km – bieg główny (16lat i więcej) Wichura Jarosław TAK
3 Banicka Małgorzata Przemyśl 10 km – bieg główny (16lat i więcej) nie NIE
4 Bebys Karol Nowosielce 10 km – bieg główny (16lat i więcej) Brak TAK
5 Bester Monika Kosina 10 km – bieg główny (16lat i więcej) Brak TAK
6 Bester Mikołaj Kosina 800m – biegi dla dzieci Brak NIE
7 BiaŁy Jacek Przeworsk 10 km – bieg główny (16lat i więcej) PRZEWORSKA GRUPA BIEGOWA TAK
8 BiaŁy Agnieszka Przeworsk 10 km – bieg główny (16lat i więcej) Brak TAK
9 Bielówka Roman Budy Łańcuckie 10 km – bieg główny (16lat i więcej) Grodziska Grupa Biegowa Szalone Żółwie TAK
10 Binko Ryszard Dubiecko 10 km – bieg główny (16lat i więcej) Brak TAK
11 Blajer Elżbieta RzeszÓw 10 km – bieg główny (16lat i więcej) Brak TAK
12 Blajer Maciej RzeszÓw 10 km – bieg główny (16lat i więcej) Brak TAK
13 Bochenek Sylwia Rudnik Nad Sanem 10 km – bieg główny (16lat i więcej) Brak TAK
14 Bronhard Rafał Głogów Małopolski 10 km – bieg główny (16lat i więcej) TKKF Sokół TAK
15 Bundyra Arkadiusz Grzęska 10 km – bieg główny (16lat i więcej) Zosia &Antoś NIE
16 Byrwa Kacper Przeworsk 10 km – bieg główny (16lat i więcej) Brak NIE
17 Chudzik Alicja Radymno 10 km – bieg główny (16lat i więcej) Brak NIE
18 Cynk Adam Manasterz 10 km – bieg główny (16lat i więcej) Przeworska Grupa Biegowa TAK
19 Czwakiel Danuta Leżajsk 10 km – bieg główny (16lat i więcej) Brak TAK
20 Czwakiel Wacław L 10 km – bieg główny (16lat i więcej) Brak TAK
21 Czyż Tomasz Kańczuga 10 km – bieg główny (16lat i więcej) Przeworska Grupa Biegowa TAK
22 Dec Jan Przeworsk 10 km – bieg główny (16lat i więcej) Przeworska Grupa Biegowa TAK
23 Domaradzka MaŁgorzata RzeszÓw 10 km – bieg główny (16lat i więcej) BT WAGABUNDA TAK
24 Domaradzki Grzegorz RzeszÓw 10 km – bieg główny (16lat i więcej) BT WAGABUNDA TAK
25 Dryla Piotr Przeworsk 10 km – bieg główny (16lat i więcej) 1 batalion czołgów TAK
26 Dryla Jakub Przeworsk 10 km – bieg główny (16lat i więcej) SPR Orzeł Przeworsk TAK
27 Dudek Adam Bobrowa 10 km – bieg główny (16lat i więcej) SZWADRON WILKÓW ALFA NIE
28 Dziedziak Marek Gorlice 10 km – bieg główny (16lat i więcej) Gorlicka Grupa Biegowa TAK
29 Folta Jan Zarszyn 10 km – bieg główny (16lat i więcej) Orkiestra Dęta “Lutnia” Zarszyn – Bas TAK
30 Gliwa Marek Strzyżow 10 km – bieg główny (16lat i więcej) M&G TAK
31 Goraj-Przybylska Dorota Pełnatycze 10 km – bieg główny (16lat i więcej) Brak TAK
32 Hadro Dariusz Dubiecko 10 km – bieg główny (16lat i więcej) Brak TAK
33 Harpula Maksymilian Grzęska 800m – biegi dla dzieci Brak NIE
34 Haszto Zdzisław Leżajsk 10 km – bieg główny (16lat i więcej) Nowosarzyńska Grupa Biegowa TAK
35 Jankowski Dariusz Przeworsk 10 km – bieg główny (16lat i więcej) PRZEWORSKA GRUPA BIEGOWA TAK
36 Kawalerski Kamil Łukawiec 10 km – bieg główny (16lat i więcej) Brak NIE
37 Kępka Andrzej Przeworsk 10 km – bieg główny (16lat i więcej) Przeworska Grupa Biegowa TAK
38 Kiełtyka Zdzisława Jarosław 10 km – bieg główny (16lat i więcej) Wichura Jarosław TAK
39 Klamut Ryszard Jablonica Polska 10 km – bieg główny (16lat i więcej) KGB Korczyna TAK
40 Kosior Krzysztof Żołynia 10 km – bieg główny (16lat i więcej) Żołyńska Grupa Biegowa “ZOŚKA” TAK
41 Kotlarczyk Jakub Kraków 800m – biegi dla dzieci Brak NIE
42 Kotlińska Kamila Dębów 800m – biegi dla dzieci UKS Azymut Dębów NIE
43 Kowal Łukasz Nowosielce 10 km – bieg główny (16lat i więcej) Brak NIE
44 Kozak Michał Jarosław 10 km – bieg główny (16lat i więcej) biegnijsercem.pl NIE
45 Krawiec Zuzanna Rzeszów 800m – biegi dla dzieci TAK
46 Krawiec Sara Rzeszów 800m – biegi dla dzieci TAK
47 Kulpa Monika Gwizdów 10 km – bieg główny (16lat i więcej) Grodziska Grupa Biegowa Szalone Żółwie NIE
48 Żabczyńska Zuzanna Głogów Małopolski 800m – biegi dla dzieci Brak NIE
49 Żabczyński Robert Głogów Małopolski 10 km – bieg główny (16lat i więcej) Brak NIE
50 Łeptuch Tomasz Komorów 10 km – bieg główny (16lat i więcej) Stalowowolski Klub Biegacza TAK
51 Machniak Fabian Nowosielce 10 km – bieg główny (16lat i więcej) Brak TAK
52 Majdak Sebastian Zamość 10 km – bieg główny (16lat i więcej) Brak NIE
53 Małek Wojciech Zarszyn 10 km – bieg główny (16lat i więcej) Brak TAK
54 Małek Filip Zarszyn 800m – biegi dla dzieci Brak NIE
55 Markowski Jakub Dębów 800m – biegi dla dzieci UKS Azymut Dębów NIE
56 Mokrzycki Janusz Jarosław 10 km – bieg główny (16lat i więcej) Wichura Jarosław TAK
57 Mróz Mikołaj Przeworsk 800m – biegi dla dzieci SP1 w Przeworsku NIE
58 Mróz Zuzanna Przeworsk 800m – biegi dla dzieci Przedszkole Nr3 Psk + Grupa Misie NIE
59 Natoński Grzegorz Żołynia 10 km – bieg główny (16lat i więcej) Brak TAK
60 Nowicka Urszula Łańcut 10 km – bieg główny (16lat i więcej) ŁTC TAK
61 Nowicki Tomasz Rakszawa 10 km – bieg główny (16lat i więcej) Brak TAK
62 Nowicki Miroslaw Zolynia 10 km – bieg główny (16lat i więcej) Brak NIE
63 Nowicki Miroslaw Zolynia 10 km – bieg główny (16lat i więcej) Brak TAK
64 Nowicki Kamil Zolynia 800m – biegi dla dzieci KS Blekit TAK
65 Nykiel Grzegorz Laszczyny 10 km – bieg główny (16lat i więcej) Grodziska Grupa Biegowa – Szalone Żółwie-/ Bester sklejki Running Team NIE
66 Ochab Janusz Warszawa 10 km – bieg główny (16lat i więcej) Brak NIE
67 Orłowska Beata Stalowa Wola 10 km – bieg główny (16lat i więcej) Stalowowolski Klub Biegacza TAK
68 Orłowski Wojciech Stalowa Wola 10 km – bieg główny (16lat i więcej) LANS LAS TAK
69 Ostafiński Jerzy Munina 10 km – bieg główny (16lat i więcej) Wichura Jarosław TAK
70 Piątek Paweł Ostrów 10 km – bieg główny (16lat i więcej) Brak TAK
71 Piątek Robert Ostrów 10 km – bieg główny (16lat i więcej) Brak TAK
72 Płocica Marek Jarosław 10 km – bieg główny (16lat i więcej) Wichura Jarosław NIE
73 Polańska Klara Strzyżów 800m – biegi dla dzieci Noćne Wołki NIE
74 Polańska Wiktoria Strzyżów 800m – biegi dla dzieci Noćne Wołki NIE
75 Polański Robert Strzyżów 10 km – bieg główny (16lat i więcej) Noćne wołki NIE
76 Polański Robert Strzyżów 10 km – bieg główny (16lat i więcej) Noćne Wołki TAK
77 Polański Tymoteusz Strzyżów 800m – biegi dla dzieci Noćne Wołki NIE
78 Pucia Zbigniew Tryńcza 10 km – bieg główny (16lat i więcej) Brak TAK
79 Schiller Fryderyk Rzeszów 10 km – bieg główny (16lat i więcej) Schody Hiszpańskie NIE
80 Schiller Bernadetta Rzeszów 10 km – bieg główny (16lat i więcej) Schody Hiszpańskie NIE
81 Skrzypek Wojciech Jarosław 10 km – bieg główny (16lat i więcej) Wichura Jarosław TAK
82 Sobejko Artur Bolestraszyce 10 km – bieg główny (16lat i więcej) Przemyski Klub Biegacza TAK
83 Stach Marcin Zarzecze 10 km – bieg główny (16lat i więcej) NIE
84 Stach Maja Zarzecze 800m – biegi dla dzieci NIE
85 Stach Milena Zarzecze 800m – biegi dla dzieci NIE
86 Studniarz Rafał Czeladź 10 km – bieg główny (16lat i więcej) Sekcja-Piaski NIE
87 Surowiec Patrycja Rzeszów 10 km – bieg główny (16lat i więcej) CWKS Resovia Rzeszów NIE
88 Szuba Dariusz PrzemyŚl 10 km – bieg główny (16lat i więcej) KGB KORCZYNA TAK
89 Tryniecka Honorata Żołynia 10 km – bieg główny (16lat i więcej) Grodziska grupa biegowa Szalone Żółwie NIE
90 Tryniecka Kamila Żołynia 800m – biegi dla dzieci Grodziska grupa biegowa Szalone Żółwie NIE
91 Tryniecka Paulina Żołynia 800m – biegi dla dzieci Grodziska grupa biegowa Szalone Żółwie NIE
92 Tryniecki Tomasz Żołynia 10 km – bieg główny (16lat i więcej) Grodziska grupa biegowa Szalone Żółwie NIE
93 Trznadel Tomasz Głuchów 10 km – bieg główny (16lat i więcej) Grodziska Grupa Biegowa Szalone Zolwie/Bester running team NIE
94 Trzonek Andrzej Jarosław 10 km – bieg główny (16lat i więcej) Jarosławska Grupa Biegowa Sokół TAK
95 Urban Marek Przeworsk 10 km – bieg główny (16lat i więcej) PRZEWORSKA GRUPA BIEGOWA TAK
96 Urushchak Ivan Lviv 10 km – bieg główny (16lat i więcej) Shypshyna Run Club, ABU NIE
97 Urushchak Ivan Lviv 10 km – bieg główny (16lat i więcej) Shypshyna Run Club, ABU NIE
98 Wajda Barbara Korczyna 10 km – bieg główny (16lat i więcej) KGB KORCZYNA TAK
99 Walania Kinga Głogów Małopolski 10 km – bieg główny (16lat i więcej) TKKF Sokół TAK
100 Walat Adrian Rzeszów 10 km – bieg główny (16lat i więcej) 3 Podkarpacka Brygada Obrony Terytorialnej / 31blp TAK
101 Walat Emil Rzeszów 800m – biegi dla dzieci Prosiaczek Team NIE
102 Warecki Radosław Przeworsk 10 km – bieg główny (16lat i więcej) Przeworska Grupa Biegowa TAK
103 Wasilewska Joanna BiŁgoraj 10 km – bieg główny (16lat i więcej) Brak TAK
104 Wójcik Tomasz Gorzyce 10 km – bieg główny (16lat i więcej) ZMITEK TEAM NOWA DĘBA NIE
105 Wojtasiewicz Wincenty Tarnowiec 10 km – bieg główny (16lat i więcej) Brak TAK
106 Zieliński Marcin Przeworsk 10 km – bieg główny (16lat i więcej) NwE TAK
107 Ziobro Tomasz Krosno 10 km – bieg główny (16lat i więcej) Krosno Miasto Szkła TAK