Zawody

Nazwa zawodów:

III Bieg Św. Jana z Dukli

Miejsce i termin: Dukla, 2019-07-06
Organizator: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dukli
Opis zawodów: Biegi górskie na dystansie 5 i 15km.
Strona WWW: http://mosir.dukla.pl/
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych: Lista zawodników z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych: Lista zawodników bez potwierdzonej płatności

Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Kategoria Klub Wpłata
1 Adamczyk Jan Gorlice 15km Gorlicka Grupa Biegowa TAK
2 Amrożkiewicz – Gromek Judyta Sanok 15km Amrożkiewicz Team/ San-Reh Bogdan Gromek TAK
3 Ast Grzegorz Jedlicze 5km Amstaff Team Jedlicze TAK
4 Ćwiąkala Halina Krosno 15km Athletic Zręcin TAK
5 Baca Justyna Kozienice 5km WKZ KOZIENICE BBL TAK
6 Baca Daniel Kozienice 5km WKZ KOZIENICE BBL TAK
7 Balon Marcin Krosno 15km B&B Runners TAK
8 Balon Piotr Krosno 15km BAKoMAT TEAM TAK
9 Banaś Małgorzata Rzeszów 15km Gazele i Gepardy TAK
10 Baran Andrzej Jodłowa 5km JODŁOWA TAK
11 Barud Artur Klimkówka 15km Brak TAK
12 Bera Adam Rzeszów 15km Brak TAK
13 Bidnik Jakub Krosno 15km B&B Team TAK
14 Blajer Elżbieta Rzeszów 5km Brak TAK
15 Blajer Maciej Rzeszów 5km Brak TAK
16 Bloch Radosław Krosno 15km Brak NIE
17 Błaż Mateusz Kombornia 15km KTC Krosno NIE
18 Błoniarz Bartosz Pułanki 15km Śmigajaceziomeczki NIE
19 Bocek Sławomir Boguchwała 15km Wataha NIE
20 Bodkowski Paweł Krosno 15km Brak TAK
21 Bogaczyk Lukasz Odrzykon 5km Brak TAK
22 Bolek Daniel Łężyny 5km Brak TAK
23 Borcz Monika Rzeszów 5km Cymbik Team TAK
24 Borek Mirosław Cergowa 15km Brak TAK
25 Bródka Iwona Jasło 5km Baltic Wood Active TAK
26 Brela Jakub Jedlicze 15km MUKS PODKARPACIE JEDLICZE TAK
27 Brendzowski Adam Solina 15km Solina TEAM / runonline.pl TEAM NIE
28 Buchman Sebastian Nowy Sącz 5km Akademia Bosego Wirusa TAK
29 Budzyń Paweł Tarnów 15km Decathlon Tarnów TAK
30 Budzyń Paweł Tarnów 15km Decathlon Tarnów NIE
31 Burak Adam Przemyśl 15km 1 bcz TAK
32 Bury Beata Zagórz 15km KKB MOSIR KROSNO NIE
33 Burz Jowita Rzeszów 15km HDR Alfa Team Poland TAK
34 Busz Jacek Rzeszów 15km Old School TRAIL RUNNING Staff TAK
35 Bytnar Marcel Dukla 15km Brak NIE
36 Chmura Jadwiga Dębica 5km Akademia Bosego Wirusa TAK
37 Cichoń Małgorzata Cergowa 5km MTB MOSiR Dukla NIE
38 Cieśla Jarosław Krosno 5km Brak TAK
39 Ciślik-Kaszany Anna Ustrzyki Dolne 5km Ustrzycki Klub Biegacza/MKS Halicz TAK
40 Cyran Andrzej Nowy Żmigród 15km Tygrys NIE
41 Czekanski Wojciech Krościenko Wyżne 5km Grupa Poscigowa TAK
42 Czyż Grzegorz Bogumiłowice 15km Grupa Azoty -Automatyka Tarnów NIE
43 Czyżowska Adrianna Błażowa 15km Brak NIE
44 Czyżykiewicz Piotr Gorlice 15km Gorlicka Grupa Biegowa TAK
45 Dobek Halina Gorlice 5km Gorlicka Grupa Biegowa TAK
46 Dobek Halina Gorlice 5km Gorlicka Grupa Biegowa NIE
47 Domiszewska Maria Ustrzyki Dolne 15km MKS Halicz TAK
48 Domiszewski Ignacy Ustrzyki Dolne 15km MKS Halicz TAK
49 Domiszewski Wojciech Ustrzyki Dolne 5km MKS Halicz NIE
50 Duda Magdalena żurowa 5km Brak NIE
51 Dworzański Marcin Rymanów 15km Biegam bo lubię TAK
52 Dworzański Marcin Rymanów 15km Biegam bo lubię NIE
53 Dybaś Jerzy Jasło 15km Naturex Pektyna Jasło TAK
54 Dzierlęga Piotr Pilzno 15km Królewskie Pilzno TAK
55 Dzierlęga Krzysztof Pilzno 15km Królewskie Pilzno TAK
56 Flądro Daniel Wokowice 15km Klub Biegowy Perła TAK
57 Flis Grzegorz Krosno 15km Brak NIE
58 Florek Marcin Pilzno 15km Mężczyźni Św. Józefa TAK
59 Folta Jan Zarszyn 15km Orkiestra Dęta “Lutnia” Zarszyn – Bas TAK
60 Fornal Brygida Iwla 15km Brak TAK
61 Fornal Wioletta Iwla 5km Brak TAK
62 Foryś Włodzimierz Jasło 5km ULKS Technik Trzcinica TAK
63 Frydrych Bartłomiej Bibice 15km Ananas Squad TAK
64 Furmanek Czesław Jasło 5km Brak TAK
65 Furmanek Mariusz Skołyszyn 15km Brak TAK
66 Fyda Piotr Krosno 15km Brak TAK
67 Gajda Małgorzata Dębica 5km Brak TAK
68 Gawlak Tomasz Biecz/kołaczyce 15km Brak TAK
69 Gazdowicz Michał Przysietnica 5km Brzozowski Klub Biegacza NIE
70 Gazdowicz Michał Przysietnica 5km Brzozowski Klub Biegacza NIE
71 Górniak Stanisław Widacz 5km Finisz Rymanów TAK
72 Gądela Grzegorz Krosno 15km Nieważne który, nieważne jak, byle dobiec TAK
73 Gągor Sebastian Nowy Sącz 15km estima.group TAK
74 Gierlasiński Krzysztof Krosno 5km NWG PRZYSZŁOŚĆ NIE
75 Gierula Grzegorz Łężany 15km Zdany Tylko na Siebie TAK
76 Gliwa Marek Strzyżów 5km M&G TAK
77 GŁuszko PrzemysŁaw Berezka 5km SOLINA TEAM / RUNONLINE.PL TEAM NIE
78 Golonka Dawid Jasło 15km Brak TAK
79 Guzik Paweł Krosno 15km AZS PWSZ Krosno/KSW GARYU Krosno TAK
80 Hacz Paweł Krosno 15km Brak TAK
81 Hyziak Jakub Gorlice 15km GGB NIE
82 Ignor Edyta Rzeszów 15km Brak TAK
83 Jabłonowski Robert Rzeszów 15km Brak TAK
84 Jachimowski Jarosław Sanok 15km Pozytywnie Zabiegani Sanok TAK
85 Jagielska Gabriela Ustrzyki Dolne 5km MKS Halicz TAK
86 Janocha Pawel Dobieszyn 15km LKS Dobieszyn TAK
87 Janocha Maciej Świerzowa Polska 5km MJE TEAM TAK
88 Jaracz Krystian Siedliska Żmigrodzkie 5km KB “Athletic” Zręcin TAK
89 Jaworska Marta RzeszÓw 15km Brak TAK
90 Jurczyk Agata Krosno 5km Baltic Wood Active TAK
91 Kalisz Małgorzata Krosno 15km AZS PWSZ Krosno TAK
92 Kamińska Dominika Kraków 5km Cymbik Team TAK
93 Kamiński Piotr Dębowa 15km Naked Warrior TAK
94 Kandefer Marcin Rzeszów 15km Ideo.pl TAK
95 Kandefer Urszula Rzeszów 15km Ideo.pl TAK
96 Kantorowski Piotr Rzeszów 15km Brak TAK
97 Karwan Zbigniew Lublin 15km BBL NIE
98 Kaszany Piotr Ustrzyki Dolne 5km Ustrzycki Klub Biegacza/MKS Halicz TAK
99 Kawa Barbara Wola Żyrakowska 15km Maratończyk Dębica TAK
100 Kętrzyński Ryszard Krosno 15km Zabiegani Mielec / wkurw_team NIE
101 Kieraś Dominika Krosno 5km Brak TAK
102 Kisielewicz Marcin Leśniówka 15km Athletic Zręcin NIE
103 Kłosowski Karol Modlnica 15km Los Trepos Companieros TAK
104 Kmieć Katarzyna Perła 15km Klub Biegowy Perła TAK
105 Kołodziej Tomasz Rzeszów 5km Brak TAK
106 Kołodziej Łukasz Jasło 15km WOT TAK
107 Kornek Kornelia Gorlice 5km MZS 6 GORLICE TAK
108 Kornek RafaŁ Gorlice 5km GGB GORLICE TAK
109 Kowalski Konrad Lubatowa 5km Lubatowa TAK
110 Krężałek Marcin Wietrzno 15km Brak TAK
111 Krok Krzysztof Muszyna 15km niezrzeszony TAK
112 Krukar Grzegorz Rymanów 15km Brak TAK
113 Krukar Adam Iwonicz 15km Finisz Rymanów NIE
114 Kuliga SŁawomir Krosno 15km Posmakuj Run Team TAK
115 Kulik Anna Strzyżów 15km Brak TAK
116 Kulka Regina Ropa 15km Brak TAK
117 Lagier Patryk Carnoux France 5km NIE
118 Lenart Bartosz Odrzykon 5km Brak TAK
119 Lorenc Mateusz Krosno 15km MTB MOSiR Dukla NIE
120 Lorenc Paweł Łężany 15km TAK
121 Ździebło Łukasz Pilzno 15km KRÓLEWSKIE PILZNO TAK
122 Łukasik Zbyszek Rapy Dylańskie 15km RAPY MASTERS TAK
123 Łukasik Paweł Rapy Dylańskie 15km RAPY MASTERS TAK
124 Machlarz Mateusz Rzeszów 15km Brak TAK
125 Machowski Karol Krosno 5km Brak TAK
126 Machowski Bartłomiej Szczepańcowa 5km Machoney Team TAK
127 Markuszka SŁawek RÓwne 5km BiegamBoLubię TAK
128 Marszałek Ewa Rzeszów 15km KrosSki Remsport TAK
129 Marszałek Dominik Iwonicz 15km Brak TAK
130 Mazan Beata Krosno 15km MazanTyiMy TAK
131 Mazan Piotr Krosno 15km Mazan TYiMY TAK
132 Mazur Jacek RzeszÓw 15km Brak TAK
133 Michno Tomasz Rzeszów 15km SIGNUM TAK
134 Mikołajczyk Józef Folusz 15km NIE
135 Moździerz Grzegorz Tarnów 15km Brak NIE
136 Mussur Henryk Krosno 15km MOSIR Krosno TAK
137 Nalepa PaweŁ Biała Niżna 15km Chillout Crew TAK
138 Nalepa Maciek Nowy Sącz 15km Impala Race Team TAK
139 Niemiec Dariusz Jaslo 5km Nowy Styl Group Running Team NIE
140 Niżnik Marcin Miejsce Piastowe 15km Nowy Styl Group Running Team TAK
141 Nowak Gabriel Wójtowa 15km Brak TAK
142 Nowak Beata Lublin 5km Brak TAK
143 Okońska-Szczurek Ola Dukla 5km Brak TAK
144 Olbrot Agnieszka Jasło 15km Brak TAK
145 Olearska Ewelina Tarnów 5km Brak TAK
146 Olearski Krzysztof Tarnów 5km Brak TAK
147 Olejarski Marcin Pruchnik 15km Brak NIE
148 Opaliński Michał Pustynia 15km Maratończyk Dębica TAK
149 Ornacka Magdalena Kraków 15km Brak TAK
150 Ornacki Łukasz Chrzanów 15km Brak TAK
151 Pająk-Cieśla Joanna Krosno 5km Brak TAK
152 Pałka Karolina Racławówka 15km Centrum Animacji Społecznej TAK
153 Paradowski Paweł Rzeszów 15km HDR ALFA TEAM POLAND TAK
154 Pasieka Agnieszka Ustrobna 5km Brak NIE
155 Pasieka Agnieszka Ustrobna 5km Brak NIE
156 Pawełek Dawid Ocieka 5km brak TAK
157 Pelczar Dariusz Czarnorzeki 5km Brak TAK
158 Pelczar Maciej Krosno 5km NIE
159 Penar Dawid Królik Polski 5km Brak TAK
160 Pernal Karolina Lubatowa 5km Brak TAK
161 Pięta Leszek Trzcznica 5km Brak TAK
162 Piskadło Jacek Strzyżów 15km Nowy Styl Group Running Team TAK
163 Piszczyk Sławomir Lipinki 5km Brak TAK
164 Piszczyk Szymon Lipinki 5km Brak TAK
165 Podraza Marek Gorlice 5km Gorlicka Grupa Biegowa TAK
166 Podraza Adam Jodłowa 5km JODŁOWA TAK
167 Podsadowski Zbigniew Gorlice 15km Gorlicka Grupa Biegowa TAK
168 Poliwka Krzysztof Rzeszow 15km Brak TAK
169 Przebinda Bogdan Wołowice 15km #AdanCzerwińskiTeam TAK
170 Przebinda Renata Wołowice 15km #AdanCzerwińskiTeam TAK
171 Przybyłowicz Dominik Gorlice 15km Gorlicka Grupa Biegowa TAK
172 Pyrzak Jacek Rzeszów 15km Centrum Animacji Społecznej TAK
173 Rachwalski Tomasz Żeglce 15km Brak TAK
174 Rachwał Łukasz Mielec 15km Brak NIE
175 Rajnik Maciek Teo 5km Twierdza TAK
176 Rak Joanna Krosno 5km Brak TAK
177 RÓŻycka Dorota JasŁo 5km NOWY STYL GROUP RUNNING TEAM NIE
178 Rępalska Agata Krościenko Wyżne 5km Brak TAK
179 RĘpalski Marek SkoŁyszyn 5km Niezrzeszony TAK
180 Reczkowski Andrzej Nienaszów 15km Athletic Zręcin TAK
181 Rusin Grzegorz Mielec 15km Brak TAK
182 Rzucidło Jan Rzeszów 5km Bbl NIE
183 Sanocki Janusz Moderówka 15km Nowy Styl Group Running Team TAK
184 Sarna Kamil Krasne 15km Brak NIE
185 Setlak Michał Gorlice 5km AZS UR Rzeszów/ GGB TAK
186 Sikora Zuzanna Tarnowiec 15km Brak TAK
187 Słomska Beata Jodłówka Tuchowska 15km LKS Burzyn TAK
188 Smolik Bartosz Krosno 15km Turaszówka TAK
189 Sobejko Artur Bolestraszyce 15km Przemyski Klub Biegacza TAK
190 Sok Maciek Teodorówka 5km NIE
191 Sowa Dariusz Rzeszów 15km Rzeszowskie Gazele i Gepardy TAK
192 Sroka Sławomir Głowienka 5km Brak TAK
193 Stankiewicz Jacek Dukla 15km Brak NIE
194 Sulisz Bogusław Kraków 15km Brak TAK
195 Szalacha Tomasz Pogwizdów Nowy 15km Brak NIE
196 Szczęch Zdzisław Pręgowo 15km emeryt TAK
197 Szczurek Paweł Cergowa 5km Brak TAK
198 Szczurek Aleksandra Jasionka 15km Brak TAK
199 Szczurek Elżbieta Cergowa 5km Brak TAK
200 Szelc Marcin Krosno 5km KKB MOSIR Krosno TAK
201 Szopa Michał Wietrzno 15km test NIE
202 Szot Maria Ujazd 5km Brak TAK
203 Sztorc Stanisław Dębica 15km Maratończyk Dębica TAK
204 Szuba Dariusz PrzemyŚl 15km KGB KORCZYNA TAK
205 Szurek Joanna Gorlice 15km GGB TAK
206 Szwast Jerzy Nadole 15km MOSiR Dukla TAK
207 Szybisty Grzegorz Wrocanka 15km Kkb Mosir Krosno TAK
208 Tempiński Bartosz Gorlice 15km Gorlicka grupa biegowa TAK
209 Tomaszewski Maciej Widna Góra/pawłosiów 5km JGB ”Sokół” Jarosław/GUKLA Bratkowice NIE
210 Trebunia Kamil Dukla 15km Ananas Squad TAK
211 Uzdejczyk Kamil Ustrzyki Dolne 15km Solina Team NIE
212 Wajda Barbara Korczyna 15km KGB KORCZYNA TAK
213 Walat Adrian Rzeszów 5km 3 Podkarpacka Brygada Obrony Terytorialnej / 31 blp NIE
214 Warzecha Grzegorz Jodlowa 5km Brak TAK
215 Wędrychowicz Grzegorz Gorlice 15km GGB TAK
216 Węgiel Marcin Jasło 15km Brak TAK
217 Wiklowska Monika Zręcin 5km KB Athletic Zręcin NIE
218 Winiarski Karol Żeglce 15km Brak TAK
219 Wojtasiewicz Wincenty Tarnowiec 5km Brak TAK
220 Wojtowicz Tomasz Widacz 5km Athletic Zręcin TAK
221 Wojtuń Łukasz Pogwizdów Nowy 15km Brak NIE
222 WoŹniak Janusz SkoŁyszyn 15km PORMAT JEDLICZE BIEGA TAK
223 WoŹniak Lidia SkoŁyszyn 5km PORMAT JEDLICZE BIEGA TAK
224 Zabawa Patryk Gorlice 5km Gorlicka Grupa Biegowa TAK
225 Zając Stanisław Lubatowa 5km TAK
226 Zapołoch Bożena Sanok 15km Bieszczadzki Oddział Straży Granicznej TAK
227 Zaręba Jolanta Rzeszów 15km Brak TAK
228 Zawisza Grzegorz Wrocanka 5km Brak TAK
229 Zawisza Łukasz Iwonicz 15km Brak TAK
230 Zdeb Krzysztof Wrocanka 15km KKB Mosir Krosno TAK
231 Zięba Jolanta Iwonicz Zdrój 5km Brak NIE
232 Zięba Jolanta Lubatowa 5km Brak TAK
233 Zima Paweł Zagórz 15km KKB MOSIR KROSNO NIE
234 Zima Pawel Lubatowa 15km kkb Mosir krosno NIE
235 Zima Pawel Lubatowa 15km kkb Mosir krosno NIE
236 Zima Pawel Lubatowa 15km kkb Mosir krosno NIE
237 Ziobro Tomasz Krosno 5km KGB Korczyna TAK