Zawody

Nazwa zawodów:

I Wyścig w Kolarstwie Szosowym – Klasyk Podkarpacki

Miejsce i termin: Lubenia, 2019-07-07
Organizator: Rzeszowski Klub Sportowy SPORT-PARTNER
Osoba do kontaktu:
Wojciech Kwiatek – Koordynator
Tel.: 605 180 025
Email: kontakt@klasykpodkarpacki.pl
Opis zawodów: Konkurencje:
„Klasyk Podkarpacki” – Wyścig Główny dla dorosłych
„Mini Klasyk Podkarpacki” – Wyścigi dla dzieci
„Parada Rodzinna” – przejazd kolumny rowerzystów jednakowym tempem

Zapisy tylko do wyścigu głównego.

Więcej w regulaminie.

Strona WWW: http://www.klasykpodkarpacki.pl/
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych: Lista zawodników z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych: Lista zawodników bez potwierdzonej płatności

Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Kategoria Klub Wpłata
1 Augustyn Daniel Dębica Wyścig główny – 86 km TanieOdzywki.pl CYCLING TEAM TAK
2 Bartkiewicz Paweł RzeszÓw Wyścig główny – 86 km AXEL SPORT STAL RZESZÓW NIE
3 Bartyński Wojciech Błażowa Wyścig główny – 86 km NSB Sport Team Rzeszów TAK
4 Basza Wojciech Przemyśl Wyścig główny – 86 km Brak TAK
5 Bereza Jacek Łańcut Wyścig główny – 86 km STS Jordan Wola Mała TAK
6 Bieleń Mateusz Rzeszów Wyścig główny – 86 km TanieOdżywki Cycling Team TAK
7 Bieniasz Michał Dębica Wyścig główny – 86 km Brak TAK
8 Bilski Jarosław Dynów Wyścig główny – 86 km Brak TAK
9 Blazowski Wojciech Sanok Wyścig główny – 86 km Majster sport team NIE
10 Bober Kacper Domaradz Wyścig główny – 86 km Brak TAK
11 Bogusz Marcin Rzeszów Wyścig główny – 86 km Brak NIE
12 Bojarski Grzegorz Jarosław Wyścig główny – 86 km Brak TAK
13 Brzuski Antoni Tarnow Wyścig główny – 86 km Brzuski rowery – narty NIE
14 Bujak Piotr Kolbuszowa Wyścig główny – 86 km 1972 TAK
15 Bujdasz Mateusz Nowy Borek Wyścig główny – 86 km Brak TAK
16 Burda Patryk Łańcut Wyścig główny – 86 km STS Jordan Wola Mała TAK
17 Burda Mateusz Łańcut Wyścig główny – 86 km STS Jordan Wola Mała TAK
18 Chłanda Sebastian Gorlice Wyścig główny – 86 km Grupetto Gorlice TAK
19 Ciecieręga Jacek Dębica Wyścig główny – 86 km Dębicki Klub Kolarski GRYF TAK
20 Cieśla Marek Rzeszów Wyścig główny – 86 km brak TAK
21 Cioch Lukasz Tarnow Wyścig główny – 86 km Brak TAK
22 Cioch Lukasz Tarnow Wyścig główny – 86 km Brak NIE
23 Czachor Piotr Lublin Wyścig główny – 86 km ANBUD NIE
24 Czech Andrzej Rzeszów Wyścig główny – 86 km Brak NIE
25 Czerwiński Dariusz Sandomierz Wyścig główny – 86 km TSA Sandomierz/JW 3533 TAK
26 Czudec Kacper Nosówka Wyścig główny – 86 km ZKS “STAL” RZESZÓW NIE
27 Dębicki Robert Sandomierz Wyścig główny – 86 km Sport Serwis Sandomierz TAK
28 Dąbrowska Gabriela Dębica Wyścig główny – 86 km Brak TAK
29 Dec Krystian Sokołów Małopolski Wyścig główny – 86 km 1994 NIE
30 Dec Krystian Sokołów Małopolski Wyścig główny – 86 km SGC TAK
31 Drzymala Konrad Warszawa Wyścig główny – 86 km GSTEAM.PL TAK
32 Dudziński Darek Świebodzin Wyścig główny – 86 km BIKE BROTHERS TEAM TAK
33 Dychtoń Rafał Zgłobice Wyścig główny – 86 km Brak TAK
34 Dziama Michał Rzeszów Wyścig główny – 86 km Synergy Racing Team NIE
35 Dziura Ryszard Rzeszów Wyścig główny – 86 km ŁTC Łańcut NIE
36 Ferenc Tomasz Świlcza Wyścig główny – 86 km Brak TAK
37 Ferenc Damian Świlcza Wyścig główny – 86 km Brak TAK
38 Flis Robert Zofianka Górna Wyścig główny – 86 km BIKE CLUB Janów Lubelski TAK
39 Foryś Rafał Dębica Wyścig główny – 86 km Dębicki Klub Kolarski GRYF TAK
40 Gawlik Adam Dębica Wyścig główny – 86 km Tanieodzywki CYCLING team TAK
41 Gąsior Adam Koszyce Małe Wyścig główny – 86 km BIKE BROTHERS TEAM TAK
42 Grudniak Dariusz Lesko Wyścig główny – 86 km ws-tech mtb team sanok TAK
43 Grzywa Grzegorz Czernichów Wyścig główny – 86 km 72D ROWMIX JAVA TEAM TAK
44 Habrat Maciej Krosno Wyścig główny – 86 km 72D Rowmix Java Team TAK
45 Halibart Michał Kolbuszowa Wyścig główny – 86 km Brak TAK
46 Haligowski Jakub Rudna Wielka Wyścig główny – 86 km NSB Sport Team Rzeszów TAK
47 Hardulak Grzegorz Dynów Wyścig główny – 86 km Brak TAK
48 Hermaniuk Tomasz Rudna Wielka Wyścig główny – 86 km Taurus TAK
49 Jaźwa Paweł Łańcut Wyścig główny – 86 km Team Satel NIE
50 Jarosz Andrzej Czernichów Wyścig główny – 86 km 72D Rowmix Java Team TAK
51 Jasiński Piotr Rzeszów Wyścig główny – 86 km Brak NIE
52 Jurusik Maciej Gorlice Wyścig główny – 86 km Gorlicki Klub Cyklistów NIE
53 Kaczmarski Kamil Rzeszów Wyścig główny – 86 km DRB TAK
54 Kaim Karol Brzesko Wyścig główny – 86 km Brak TAK
55 Karnas Adrian Boguchwała Wyścig główny – 86 km Bike Team Czudec TAK
56 Karpiuk Adrian Kraków Wyścig główny – 86 km Trenuj Rower TAK
57 Kawa Rafał Kolbuszowa Wyścig główny – 86 km Brak TAK
58 Kielar Jarosław Krościenko Wyżne Wyścig główny – 86 km Brak TAK
59 Klader Miłosz Rzeszów Wyścig główny – 86 km Brak TAK
60 Kłeczek Magdalena Rzeszów Wyścig główny – 86 km SST Lubcza TAK
61 Kłeczek Jacek Rzeszów Wyścig główny – 86 km SST Lubcza TAK
62 Kobak Marcin Czarna Wyścig główny – 86 km Jedlicze Team NIE
63 Kościółek Konrad Kraków Wyścig główny – 86 km Brak NIE
64 Kołodziej Jacek Rzeszow Wyścig główny – 86 km Chmielove Łany NIE
65 Konopka Henryk Wincenty Rudenka Wyścig główny – 86 km OW ZIELONY CIEN RUDENKA TAK
66 Korzec Przemysław Lipowica Wyścig główny – 86 km MTB MOSiR DUKLA NIE
67 Kosiba Tomasz Krosno Wyścig główny – 86 km Brak TAK
68 Kosiński Jakub Jarosław Wyścig główny – 86 km Axel-Sport Stal Rzeszów NIE
69 Koziarz Piotr Sokołów Małopolski Wyścig główny – 86 km SGC TAK
70 Krawczyk Jarosław Długie Wyścig główny – 86 km SPAJ Długie TAK
71 Król Paweł Lesko Wyścig główny – 86 km BIKESPORT BASZTA LESKO TAK
72 Krupa Piotr Rzeszów Wyścig główny – 86 km Zbiórka Rzeszów / luxacycling.com NIE
73 KrzysztoŃ Łukasz RzeszÓw Wyścig główny – 86 km LUMBAGO TEAM NIE
74 Kucab Robert Krosno Wyścig główny – 86 km KTC Krosno TAK
75 Kulpa Kamil Rakszawa Wyścig główny – 86 km Team Satel TAK
76 Kulpa Kamil Rakszawa Wyścig główny – 86 km Team Satel – Cycling & Running NIE
77 Kuźmik Mateusz Błażowa Wyścig główny – 86 km Inmogilany Cycling Team TAK
78 Kuziara Wojciech Rzeszów Wyścig główny – 86 km Brak TAK
79 Kwiatek Wojtek Rzeszów Wyścig główny – 86 km Brak NIE
80 Laskowski Piotr Lublin Wyścig główny – 86 km Dotleniamy.pl TAK
81 Lenart Paweł Kolbuszowa Wyścig główny – 86 km Brak TAK
82 Lotycz Marek Rzeszów Wyścig główny – 86 km Brak TAK
83 Żuber Jerzy Zagórz Wyścig główny – 86 km No Limited Sanok TAK
84 Żuk Sławek Dynów Wyścig główny – 86 km Brak TAK
85 Żurek Jakub Kraków Wyścig główny – 86 km 72D Rowmix Java Team TAK
86 Żygadło Mateusz Pawłosiów Wyścig główny – 86 km NSB Sport Team Rzeszów TAK
87 Żyra Maciej Jasło Wyścig główny – 86 km Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów TAK
88 Łabędzki Mariusz Rzeszów Wyścig główny – 86 km Brak TAK
89 Ślemp Rafał Rzeszów Wyścig główny – 86 km Brak TAK
90 Łopata Krzysiek Rzeszów Wyścig główny – 86 km Brak NIE
91 Łoziński Tomasz Rzeszów Wyścig główny – 86 km pro-familia bike team TAK
92 Łyszczarz Adam Przeworsk Wyścig główny – 86 km Brak NIE
93 Mach-WaŁa Monika GŁogÓw MŁp. Wyścig główny – 86 km NSB Sport Team Rzeszów TAK
94 Magiera Tomasz Tarnów Wyścig główny – 86 km Brak TAK
95 Majewska Karolina Rzeszów Wyścig główny – 86 km NSB Sport Team Rzeszów TAK
96 Majewski Piotre Jasło Wyścig główny – 86 km Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów TAK
97 Makuch Marcin Warszawa Wyścig główny – 86 km Brak TAK
98 Malita Damian Rzeszów Wyścig główny – 86 km Nsb sport Team Rzeszów TAK
99 Martowicz Stanisław Nozdrzec Wyścig główny – 86 km IRON Team TAK
100 Marzec Paweł Ustrzyki Dolne Wyścig główny – 86 km Brak NIE
101 Matłosz Paweł Rzeszów Wyścig główny – 86 km Brak NIE
102 Matusiak Maciej Kraków Wyścig główny – 86 km Brak TAK
103 Mazurkiewicz Piotr Rzeszów Wyścig główny – 86 km Grupa Bankietowa NIE
104 Michno Krzysztof Rzeszów Wyścig główny – 86 km LUXA NIE
105 Mierzwa Piotr Rzeszow Wyścig główny – 86 km Brak NIE
106 Mikuła Stanisław Rzeszów Wyścig główny – 86 km Brak NIE
107 Milczanowski Bartłomiej Sanok Wyścig główny – 86 km STS Jordan Wola Mała TAK
108 Misiaszek Daniel Szczucin Wyścig główny – 86 km Brak NIE
109 Moskwa Michaś Rzeszów Wyścig główny – 86 km Brak TAK
110 Musiałowski Marcin Ustrzyki Górne Wyścig główny – 86 km Bieszczadzki Park Narodowy TAK
111 Nawojski Marcin Strażów Wyścig główny – 86 km Brak TAK
112 Nowak Tomasz Odrzykoń Wyścig główny – 86 km VIVA SPARTACUS TAK
113 Obitko Jakub Sandomierz Wyścig główny – 86 km ZWIFT.PL NIE
114 Oczoś Piotr Rzeszów Wyścig główny – 86 km Łyda Musi Podawać TAK
115 Orzyszek Roksana Rydułtowy Wyścig główny – 86 km Brak NIE
116 Owczarek Filip Chorzów Wyścig główny – 86 km Twomark NIE
117 Pabisiak Maciej Rzeszow Wyścig główny – 86 km Brak TAK
118 Palczak Michał Rzeszów Wyścig główny – 86 km Pro-Familia Bike Team TAK
119 Pasowicz Wojciech Dębica Wyścig główny – 86 km Tanieodzywki.pl cycling team TAK
120 Pastwiński Artur Wólka Podleśna Wyścig główny – 86 km Brak TAK
121 Pawęzka Michał Rzeczyce Wyścig główny – 86 km VIPACK TEAM BIŁGORAJ TAK
122 Pięta Piotr Rzeszów Wyścig główny – 86 km Brak TAK
123 Piecha Sebastian Jasło Wyścig główny – 86 km Brak TAK
124 Piechnik Piotr Wieliczka Wyścig główny – 86 km Brak TAK
125 Piróg Krystian Nowy Targ Wyścig główny – 86 km JMP.race TAK
126 Piskadło Jacek Strzyżów Wyścig główny – 86 km Nowy Styl Group CYCLING TEAM NIE
127 Pluciński Oskar Rzeszów Wyścig główny – 86 km Brak TAK
128 Płodzień Marcin Niechobrz Wyścig główny – 86 km PRz TAK
129 Porada Paweł Rzeszów Wyścig główny – 86 km Brak NIE
130 Prokop Mateusz Rzeszów Wyścig główny – 86 km Brak TAK
131 Przybyła Mariusz Sanok Wyścig główny – 86 km SWR SOSbike Sanok TAK
132 Pukas Paweł Zamch Wyścig główny – 86 km BSK Miód Kozacki TAK
133 Reczek Jerzy Jasło Wyścig główny – 86 km Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów TAK
134 Reczek Jerzy Jasło Wyścig główny – 86 km Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów NIE
135 Rogała Piotr Rzeszów Wyścig główny – 86 km STWA MTB Team NIE
136 Romanow Krzysztof JarosŁaw Wyścig główny – 86 km Brak NIE
137 Ruszała Ewa Rzeszów Wyścig główny – 86 km Brak NIE
138 Rykała Konrad Kraków Wyścig główny – 86 km 72D Rowmix Java Team NIE
139 Rzucidło Jan Rzeszów Wyścig główny – 86 km Bbl NIE
140 Sajdak Piotr Tuchów Wyścig główny – 86 km CYCLO TRENER TEAM TAK
141 Sałek Mateusz Rzeszów Wyścig główny – 86 km Brak TAK
142 Sidor Marcin Rzeszów Wyścig główny – 86 km Brak TAK
143 Sieńko Marcin Tereszpol Wyścig główny – 86 km Model Bike Team TAK
144 Sikora Bartosz Wielicza Wyścig główny – 86 km LECH-POL 4X4 TEAM TAK
145 Siteń Grzegorz Rzeszów Wyścig główny – 86 km ProFamilia TAK
146 Siwiec Janusz Krosno Wyścig główny – 86 km Brak TAK
147 Skupień Marek Rzeszow Wyścig główny – 86 km Brak TAK
148 Słąba Daniel Brzeźnica Wyścig główny – 86 km freewayit.pl NIE
149 Snela Sławomir Rzeszów Wyścig główny – 86 km Brak TAK
150 Stanuszek Marcin Brzesko Wyścig główny – 86 km 72D ROWMIX JAVA TEAM TAK
151 SuŁowski WacŁaw Sandomierz Wyścig główny – 86 km SPORT SERWIS SANDOMIERZ NIE
152 Superson Błażej Sonina Wyścig główny – 86 km STS JORDAN WOLA MAŁA TAK
153 Szalacha Tomasz Rzeszów Wyścig główny – 86 km Brak TAK
154 Szałyga Witold Rzeszów Wyścig główny – 86 km Gomar Bike Team TAK
155 Szczepański Grzegorz Rzeszów Wyścig główny – 86 km MAJSTER Sport Team TAK
156 Szczepek Bartłomiej Strażów Wyścig główny – 86 km Brak TAK
157 Szczuc Robert Leżajsk Wyścig główny – 86 km Team Satel TAK
158 Szeliga Marcin Pruchnik Wyścig główny – 86 km PruBike TAK
159 Szmiga Michał Biłgoraj Wyścig główny – 86 km BSK Miód Kozacki NIE
160 Szwarc Wacław Skawina Wyścig główny – 86 km 72 D Rowmix Java Team NIE
161 Szykuła Paweł Pruchnik Wyścig główny – 86 km PruBike TAK
162 Teter Paweł Lublin Wyścig główny – 86 km PSP KM Lublin TAK
163 Toczek Krystian Dynów Wyścig główny – 86 km Brak TAK
164 Tokarek Paweł Krosno Wyścig główny – 86 km “ALUMINIUM SZELEŚCI” TAK
165 Tokarek Piotr Krosno Wyścig główny – 86 km Rojax-Krosno TAK
166 Torba Adrian Janów Lubelski Wyścig główny – 86 km MKS Lewart AGS Lubartów TAK
167 Trawka Grzegorz Rzeszów Wyścig główny – 86 km Trawka Team TAK
168 Turoń Robert Strzyżów Wyścig główny – 86 km Brak NIE
169 Tutaj Krzysztof Lublin Wyścig główny – 86 km Brak NIE
170 Tyrakowski Bartek Rzeszów Wyścig główny – 86 km R.A.S sowasport.pl TAK
171 Urbaniak Grzegorz Tarnobrzeg Wyścig główny – 86 km ZORZA Tarnobrzeg TAK
172 Walawender Krystian Rzeszów Wyścig główny – 86 km Brak TAK
173 Wasilewski Radosław Biłgoraj Wyścig główny – 86 km BSK Miód Kozacki TAK
174 Wawrzaszek Agata Dębica Wyścig główny – 86 km Wagi Dębica TAK
175 Wilk Rafał Rzeszow Wyścig główny – 86 km STAL Rzeszow NIE
176 Witek Wiesław Nowy Sącz Wyścig główny – 86 km PROFIL NIE
177 Wojas Waldek Kłaj Wyścig główny – 86 km Zdrowe Ceny Racing Team TAK
178 Wojnarowski Marek Krakow Wyścig główny – 86 km 72D Rowmix Java TAK
179 Wojtowicz Artur Sanok Wyścig główny – 86 km Brak TAK
180 Woźniak Adam Kraków Wyścig główny – 86 km Brak TAK
181 Woźniak Mateusz Osobnica Wyścig główny – 86 km Synergy Racing Team TAK
182 Woźny Maciej Rzeszów Wyścig główny – 86 km Axel Sport Stal Rzeszów TAK
183 Wróblewski Maciej Rzeszów Wyścig główny – 86 km Brak NIE
184 Zieliński Konrad Jasienica Rosielna Wyścig główny – 86 km NSB-Sport Team Rzeszów TAK