Zawody

Nazwa zawodów:

Jarosławskie Święto Biegowe

Miejsce i termin: Jarosław, 2019-10-20
Organizator: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Jarosławiu,
Burmistrz Miasta Jarosławia,
Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Powiatu Jarosławskiego,
Centrum Kultury i Promocji w Jarosławiu,
Jarosławski Ośrodek Kultury i Sztuki,
Stowarzyszenie Jarosławska Grupa Biegowa Sokół
Związek Harcerstwa Polskiego, Hufiec Jarosław
Opis zawodów: Termin i miejsce
Data: 20.10.2019 r. (niedziela); start godz. 14:00
Start i meta biegu znajduje się w Parku Miejskim im. Bohaterów Monte Cassino w Jarosławiu,
Długość trasy – 10 km (nawierzchnia asfaltowa)
Trasa będzie oznakowana co 1 km znakami poziomymi

Warunki uczestnictwa i zgłoszenia

ukończenie do dnia zawodów 18-go roku życia,
warunkiem udziału w Jarosławskim Święcie Biegowym jest przedstawienie aktualnego zaświadczenia lekarskiego o braku przeciwwskazań do udziału w biegu lub własnoręczne złożenie podpisu pod oświadczeniem o zdolności do udziału w biegu na własną odpowiedzialność,
oświadczenie zawiera deklaracje, że uczestnik biegu jest świadomy zagrożeń mogących pojawić się w związku ze startem w Jarosławskim Święcie Biegowym oraz że jego/jej stan zdrowia pozwala na udział w takich zawodach. W razie jakichkolwiek wątpliwości, co do swojego zdrowia i związanej z nim możliwości uczestnictwa w biegu, zawodnik zobowiązany jest we własnym zakresie zasięgnąć przed starem opinii lekarza,
zapisy do biegu odbywają się przy pomocy formularza elektronicznego do 18.10.2019 do godziny 20.00
Za zgłoszenie uważa się prawidłowo wypełniony formularz zgłoszeniowy oraz uiszczenie opłaty startowej
Istnieje możliwość zapisów w Biurze Zawodów w dniu 20.10.2019 w godz. 11.30-13.30,
weryfikacja zawodników, wydawanie pakietów i numerów startowych odbywać się będzie za okazaniem dowodu tożsamości (w wypadku uczniów i studentów stosownej legitymacji) w Biurze Zawodów w dniu 20.10.2019 w godz. 11.30-13.30,

Dane do wpłaty:
Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Powiatu Jarosławskiego
Bank Spółdzielczy w Jarosławiu
Nr konta 96 9096 0004 2001 0066 1836 0002.

Tytułem: Darowizna opłata startowa:

– 30 zł (przy wpłacie do dnia 31.08.2019)
– 40 zł (przy wpłacie do dnia 11.10.2019)

Opłata w Biurze Zawodów w dniu 20.10.2019 – 50 zł
raz wniesiona wpłata w przypadku rezygnacji z uczestnictwa nie podlega zwrotowi,
w przypadku wpłynięcia większej darowizny, nadwyżka zostanie przekazana na cele statutowe.

Istnieje możliwość zapisów w Biurze Zawodów w dniu 20.10.2019 w godz. 11.30-13.30. Biuro zlokalizowane będzie w Miejskim Przedszkolu nr 12, Al. płk. Szczepańskiego 2 w Jarosławiu

Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych: Lista zawodników z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych: Lista zawodników bez potwierdzonej płatności

Zarejestruj się

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Kategoria Klub Wpłata
1 Balicki Łukasz Szówsko 18-29lat Brak NIE
2 BanaŚ Mateusz Wierzbna 30-39lat KPP Jarosław IPA Przemyśl NIE
3 Bartoszek Krzysztof Jarosław 40-49lat Mrówka Jarosław NIE
4 Bąk Leszek Nowa Sarzyna 30-39lat Brak NIE
5 Bedryj Krzysztof Przemyśl 30-39lat Brak NIE
6 Bedryj Krzysztof Buszkowice 30-39lat Brak TAK
7 Bemben Anna Nowa Sarzyna 60+ lat Brak NIE
8 Bester Monika Kosina 40-49lat BESTER Sklejki Running Team NIE
9 Buczkowska Sylwia Przemyśl 18-29lat Projekt Zdrowie Przemyśl NIE
10 Budzinska Julia Jaroslaw 18-29lat Szkoła Podstawowa nr 6 im Piotra Skargi w Jarosław NIE
11 Budzinska Julia Jaroslaw 18-29lat Szkoła Podstawowa nr 6 im Piotra Skargi w Jarosław NIE
12 Chmaj Piotr Łańcut 18-29lat Łańcut TAK
13 Cholewa Beata Łańcut 18-29lat Husaria Race Team NIE
14 Chruszczyk Monika Jarosław 18-29lat Brak TAK
15 Chrzanowski Mateusz Święte 30-39lat Brak NIE
16 Cichowlaz Daniel Boratyn 40-49lat Brak NIE
17 Cwynar Marta Orły 40-49lat Brak TAK
18 Cyrek Jarosław Rzeszów 30-39lat Asseco Active Team TAK
19 Czech Danuta Nisko 50-59lat brak NIE
20 Czech Mariusz Nisko 50-59lat brak NIE
21 Czuczkiewicz Tomasz Ostrów 30-39lat Brak TAK
22 Dec Jan Przeworsk 40-49lat Przeworska Grupa Biegowa NIE
23 Delekta Jan Łowisko 40-49lat Brak NIE
24 Domaradzka MaŁgorzata RzeszÓw 50-59lat BT WAGABUNDA NIE
25 Domoń Grzegorz Przemyśl 30-39lat Brak NIE
26 Drąg Piotr Krzaki 30-39lat Skb Stalowa Wola NIE
27 Dryps Ryszard Jelna 60+ lat NOWOSARZYŃSKA GRUPA BIEGOWA TAK
28 Duszyński Witold Jarosław 40-49lat Brak NIE
29 Filipinski Bartosz Łańcut 40-49lat Super Klub B NIE
30 Fin-Szumowski Waldemar Przemyśl 50-59lat A1Rh-(minus) 1960 NIE
31 Gaweł-Myczko Agnieszka Przemyśl 30-39lat Brak TAK
32 Górecki Patryk Jarosław 18-29lat PG FOTO NIE
33 Gerula Adam Przemyśl 30-39lat Coast_fit_lab TAK
34 Goraj-Przybylska Dorota Pelnatycze 40-49lat ZSOZiR w Radymnie NIE
35 Grabas Sylwia Jarosław 18-29lat Brak NIE
36 Grzesik Jolanta Przeorsk 40-49lat Tomaszowska Grupa Biegowa TAK
37 Halwa Janusz Szówsko 40-49lat BBL NIE
38 Hanas Wojciech Jarosław, Pow. Jarosławski 30-39lat Street Workout Jaroslaw NIE
39 Hołub Wacław Jarosław 50-59lat Jarosławski Biegacz NIE
40 Hulbój Jan Rzeszów 40-49lat SP 13 rzeszów NIE
41 Jabłczyk-Pempus Dorota Przemyśl 50-59lat Przemyski Klub Biegacza NIE
42 Jakuszewski Paweł Jarosław 30-39lat Jarosławska Grupa Biegowa Sokół NIE
43 Jaremko Władysław Oleszyce 40-49lat Czarni Oleszyce TAK
44 Jaroń Tomasz Widna Góra 40-49lat Akademia Triathlonu Jarosław NIE
45 Jednacz Kamil Jasiennik Stary 18-29lat Brak NIE
46 Jop Marta Jarosław 40-49lat Jarosławska Grupa Biegowa Sokół NIE
47 Karuś Waldemar Zadąbrowie 40-49lat 14 das JAROSŁAW im gen.bryg.Wacława WIECZORKIEWICZA NIE
48 Kipczak Wiktor WrocŁaw 60+ lat Brak NIE
49 Kiper Elżbieta Jarosław 30-39lat Jarosławski Biegacz NIE
50 Kiper Maciej Jarosław 40-49lat JAROSLAWSKI BIEGACZ NIE
51 Kmiecik Paweł Pawłosiów 30-39lat Akademia Triathlonu Jarosław NIE
52 Kogut Leszek Przemyśl 40-49lat Brak TAK
53 Kokoszka Katarzyna Przeworsk 40-49lat Przeworska Grupa Biegowa TAK
54 Kołodziej Tomasz Rzeszów 30-39lat Brak TAK
55 Kopacz Adam Nowa Sarzyna 50-59lat Nowosarzyńska Grupa Biegowa TAK
56 Kopacz Piotr Jelna 50-59lat Brak TAK
57 Koprowicz Ewelina Jarosław 30-39lat Jarosławska Grupa Biegowa NIE
58 Kornafel Hanas Arleta Jarosław 30-39lat Brak NIE
59 Kowalski Jakub Jarosław 18-29lat Brak TAK
60 Kowieszko Marcin Przemyśl 30-39lat Brak TAK
61 Krzeszowski Michał Jarosław 30-39lat Brak TAK
62 Kubas Robert Pruchnik 30-39lat JAROSŁAWSKI BIEGACZ TAK
63 Kubisztal Andrzej Tarnów 50-59lat Cukiernia Kudelski Tarnów NIE
64 Kubiszyn Sebastian Lubaczów 18-29lat Brak TAK
65 Kucza Karolina Kisielów 18-29lat uniwersytet rzeszowski TAK
66 Kwoka Roman Bobrówka 30-39lat Brak TAK
67 Lach Mateusz Rzeszów 18-29lat Brak NIE
68 Lechman Agnieszka Jarosław 40-49lat Jarosławska Grupa Biegowa Sokół NIE
69 Żak Dorota Wola Krzywiecka 18-29lat Brak NIE
70 Żak Arkadiusz Jarosław 18-29lat Jarosławska Grupa Biegowa Sokół NIE
71 Żołnierz Tomasz Kuńkowce 30-39lat Brak NIE
72 Żygała Katarzyna Przemyśl 30-39lat Brak TAK
73 Łeptuch Tomasz Rzeszów 30-39lat Stalowowolski Klub Biegacza NIE
74 Łukasz Staszek Narol 40-49lat RUN RUN OLESZYCE TAK
75 Świętyniowska Iwona Hermanowice 18-29lat Brak NIE
76 Świderski Rafał Jarosław 40-49lat Brak TAK
77 Machoś Mariusz Tomaszów Lubelski 40-49lat Tomaszowska Grupa Biegowa NIE
78 Makarski Krzysztof Jarosław 40-49lat Jarosławska Grupa Biegowa Sokół TAK
79 Maślanka Jacek Jarosław 40-49lat Jarosławska Grupa Biegowa Sokół NIE
80 Martyn Bogdan Widnagóra 50-59lat Brak TAK
81 Masternak Izabela Orły 18-29lat Brak NIE
82 Mazurkiewicz Jacek Jarosław 30-39lat Brak NIE
83 Michno Małgorzata Pełkinie 40-49lat Jarosławski Biegacz NIE
84 Michno Andrzej Pełkinie 40-49lat Jarosławski Biegacz NIE
85 Mirek Kazimierz Maleniska 60+ lat OSP Pawłosiów NIE
86 Morawska Lidia Adamów 40-49lat Tomaszowska Grupa Biegowa TAK
87 Morawski Arkadiusz Adamów 40-49lat Tomaszowska Grupa Biegowa TAK
88 Morawski Arkadiusz Adamów 40-49lat Tomaszowska Grupa Biegowa NIE
89 Moskwiak Dariusz Jarosław 50-59lat Iwarashii NIE
90 Motyka Mariusz Radymno 50-59lat Jarosławska Grupa Biegowa Sokół TAK
91 Mrozowicz Marzena Jarosław 40-49lat 14 dywizjon artylerii samobieznej TAK
92 Mucha Wacław Krasiczyn 30-39lat Brak TAK
93 Naróg Tomasz Dachnów 40-49lat Brak TAK
94 Naspiński Michał Wiązownica 18-29lat Jarosławska Grupa Biegowa Sokół NIE
95 Nykiel Grzegorz Laszczyny 40-49lat Grodziska Grupa Biegowa / Bester running team TAK
96 Obroślak Grzegorz Lubaczów 40-49lat Traper-Biegomania Lubaczów NIE
97 Osiński Adam Jarosław 30-39lat Jarosławska Grupa Biegowa Sokół TAK
98 Osypanka Daniel Przemyśl 18-29lat Brak TAK
99 Pajda Jaromir Jarosław 40-49lat Triathlon Jarosław TAK
100 Pawłowicz Mateusz Koniaczów 30-39lat KS Koniaczów TAK
101 Pempuś Bernard Przemyśl 18-29lat Przemyski Klub Biegacza – UKS Tempo 5 NIE
102 Perenc Michał Jarosław 18-29lat Husaria Race Team TAK
103 Pieczonka Norbert Gorzyce 18-29lat Brak NIE
104 Pieszko Roman Jarosław 40-49lat Brak NIE
105 Pieszko Paweł Jarosław 40-49lat Jarosławska Grupa Biegowa Sokół NIE
106 Piszczek Stanisław Przemyśl 40-49lat Brak TAK
107 Piwowar Daniel Rzeszów 40-49lat BBL NIE
108 Podgórnik Adam Jarosław 40-49lat Brak TAK
109 Podolak Krzysztof Zgoda 30-39lat 1986 TAK
110 Przeklasa Łukasz Jarosław 30-39lat Brak NIE
111 Przewrocki Adam Jarosslaw 40-49lat Zespół Szkół Drogowo Geodezyjnych i Licealnych im. Augusta Witkowskiego w Jarosławiu NIE
112 Pszonak Karol Pruchnik 18-29lat NIE
113 Ragan Monika Szyperki 30-39lat Brak NIE
114 Romanik Marcin Jarosław 18-29lat Brak NIE
115 Ropel Rafał Kolbuszowa 30-39lat 3 Podkarpacka Brygada Obrony Terytorialnej NIE
116 Ryzner Ewa JarosŁaw 50-59lat Jarosław TAK
117 Samolewicz Janusz RzeszÓw 50-59lat BT WAGABUNDA NIE
118 Saramak Grzegorz Jarosław 40-49lat 1975 NIE
119 Sarzynski Stanisław Sonina 40-49lat Rs NIE
120 Sarzynski Stanislaw Łańcut 40-49lat Rs TAK
121 Sawiński Henryk Jarosław 30-39lat Klub Piwosza TAK
122 Sęk Wiesław Pruchnik 30-39lat JAROSŁAWSKI BIEGACZ/PERFECT RUNNER TEAM TAK
123 Semerko Aneta PrzemyŚl 40-49lat Brak NIE
124 Skrzypek Sylwester Szówsko 18-29lat Street Workout Jarosław NIE
125 Socha Bogusław Jarosław 50-59lat Jarosławska Grupa Biegowa Sokół TAK
126 Sojka Anna Zarzecze /nisko 30-39lat stalowowolski klub biegacza NIE
127 Solińska Magdalena Jankowice 30-39lat Brak NIE
128 Sondej Wiesław Rzeszów 50-59lat Sopelek NIE
129 Stanasiuk Henryk Manasterz 60+ lat Brak NIE
130 Staniewska Renata TomaszÓw Lubelski 30-39lat Brak NIE
131 Staniszewski Janusz Krowica-Lasowa 60+ lat Akademia Sportu Lubaczów TAK
132 Stój Krzysztof Jarosław 30-39lat Bester runnin team TAK
133 Stefanowski Krzysztof Rokietnica 30-39lat Brak TAK
134 Streit Tomasz Jarosław 40-49lat Brak TAK
135 Strusiewicz Dariusz Stanisławczyk 40-49lat Brak NIE
136 Stysiał Witold Nowa Dęba 40-49lat NOWA DĘBA TAK
137 Szablan Wioletta Jarosław 30-39lat Jarosławska Grupa Biegowa Sokół NIE
138 Szczotka Agata Jarosław 40-49lat Jaroskawski Biegacz NIE
139 Szczotka Agata Jarosław 40-49lat Jarosławski Biegacz NIE
140 Szymański Kamil Piaski 18-29lat Brak NIE
141 Tomas Dariusz Jarosław 50-59lat Triathlon Jarosław TAK
142 Tomaszewski Maciej Widna Góra/pawłosiów 18-29lat JGB ”Sokół” Jarosław/GUKLA Bratkowice NIE
143 Trusz Paweł Przemyśl 18-29lat Brak TAK
144 Trzonek Andrzej Jarosław 50-59lat Jarosławska Grupa Biegowa Sokół TAK
145 Turza Miroslaw Dachnów 40-49lat KRESOWIANIE TAK
146 Walat Adrian Rzeszów 30-39lat 3 Podkarpacka Brygada Obrony Terytorialnej / 31 blp TAK
147 Wałach Zbigniew Pstrągowa 30-39lat Brak NIE
148 Warecki Radosław Przeworsk 30-39lat Przeworska Grupa Biegowa TAK
149 Węgrzyn Krzysztof Lubaczów 40-49lat Brak NIE
150 Wilgucki Robert Hermanowice 18-29lat Brak TAK
151 Wilk Ryszard Jarosław 40-49lat Brak NIE
152 Winiarz Witek OstrÓw 40-49lat Brak TAK
153 Witko Jerzy Fredropol 40-49lat Brak TAK
154 Wojciechowski Paweł Jarosław 30-39lat Jarosławska Grupa Biegowa Sokół NIE
155 Wojtowicz Małgorzata Tomaszów Lubelski 40-49lat Tomaszowska Grupa Biegowa TAK
156 Wołosz Marcin Radymno 30-39lat 34 BLP NIE
157 Wołoszyn Marcin Pantalowice 30-39lat Brak NIE
158 Zając Barbara Zarzecze /nisko 30-39lat stalowowolski klub biegacza NIE
159 Zakrzacki Adrian Dobkowice 18-29lat Brak NIE
160 Zakrzacki Patryk Dobkowice 18-29lat ZSBiO NIE
161 Zakrzacki Damian Dobkowice 18-29lat Brak NIE
162 Zamorski Adam Cetula 40-49lat Jarosławska Grupa Biegowa ” Sokół” NIE