Zawody

Nazwa zawodów:

„Bohaterom czasu wojny” – Bieg osiemdziesięciolecia polskiej wojny obronnej- Bieg 10km

Miejsce i termin: Jarosław, 2019-09-14
Organizator: Ośrodek Kultury i Formacji Chrześcijańskiej im. Służebnicy Bożej Anny Jenke w Jarosławiu, kontakt: ks. Michał Kozak, tel. 723404313, email. biegi@opactwo.pl
Opis zawodów: Bieg jest upamiętnieniem na terenie powiatu jarosławskiego 80 rocznicy polskiej wojny obronnej 1939 r. Odbywa się na dwóch dystansach wybieranych przy zgłoszeniu: 2 km (1939 metrów) – trasa w 100% drogami miejskimi, asfaltowymi, przy całkowicie zamkniętym ruchu ulicznym, zalecana dla dzieci, młodzieży, wózków dziecięcych i niepełnosprawnych; 10 km (10,5 km) – trasa 50% w lesie, 30% drogi polne, szutrowe, 20% drogi miejskie, asfaltowe. Trasa bardzo trudna, przy deszczu bardzo śliska i błotnista.
Strona WWW: http://opactwo.pl/bieg/
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych: Lista zawodników z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych: Lista zawodników bez potwierdzonej płatności

Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Kategoria Klub Wpłata
1 Bluczak Kacper Jarosław Bieg 10km Zespół Szkół Drogowo – Geodezyjnych im. Augusta Witkowskiego w Jarosławiu TAK
2 Andrasz Paweł Przemyśl Bieg 10km KMP Łódź TAK
3 Ćwikła Agnieszka Morawsko Bieg 10km Wichura Jarosław TAK
4 Badlik Marcin Żurawica Bieg 10km 34 blp/3PBOT TAK
5 Banaś Krzysztof Narol Bieg 10km Biegomania Lubaczów TAK
6 Bartoszek Krzysztof Jarosław Bieg 10km Mrówka Jarosław TAK
7 Biela Dominika Jarosław Bieg 10km Jarosławska Grupa Biegowa Sokół TAK
8 Bigas Kamil Sarzyna Bieg 10km Brak TAK
9 Blajer Kamil Tuczempy Bieg 10km Wichura Jarosław NIE
10 Bluczak Kacper Jarosław Bieg 10km Brak NIE
11 Bżdżoła Artur Tuzcempy Bieg 10km Wichura Jarosław NIE
12 Błażewicz Piotr Przemyśl Bieg 10km Brak NIE
13 Chamera Wieslaw Lipa Bieg 10km Stalowowolski Klub Biegacza TAK
14 Chlebuś Artur Mirocin Bieg 10km Brak NIE
15 Chruszczyk Monika Jarosław Bieg 10km Brak TAK
16 Czwakiel Danut Leżajsk Bieg 10km Brak TAK
17 Czwakiel Wacław Leżajsk Bieg 10km Brak TAK
18 Drąg Piotr Krzaki Bieg 10km Skb Stalowa Wola TAK
19 Drzystek Jacek Przeworsk Bieg 10km Amator NIE
20 Fil Hubert Munina Bieg 10km Jarosławski Biegacz NIE
21 Fil Bożena Munina Bieg 10km Jarosławski Biegacz NIE
22 Fin-Szumowski Waldemar Przemyśl Bieg 10km 1960 TAK
23 Folta Jan Zarszyn Bieg 10km Orkiestra Dęta “Lutnia” Zarszyn – Bas TAK
24 Goraj-Przybylska Dorota Pełnatycze Bieg 10km ZSOZiR w Radymnie TAK
25 Goraj-Przybylska Dorota Pelnatycze Bieg 10km ZSOZiR w Radymnie NIE
26 Grabas Sylwia Kidałowice Bieg 10km Brak NIE
27 Grabowy Łukasz Dębica Bieg 10km DKB Maratończyk Dębica TAK
28 Grasza Ireneusz Przemyśl Bieg 10km Przemyski Klub Biegacza TAK
29 Grzywacz Paweł Łańcut Bieg 10km 34blp TAK
30 Gwóźdź Andrzej Munina Bieg 10km Wichura Jarosław NIE
31 GwÓŹdŹ Urszula Munina Bieg 10km Wichura Jarosław NIE
32 Hala Lucyna Wiązownica Bieg 10km Brak TAK
33 Halwa Janusz Szówsko Bieg 10km BBL TAK
34 Hałoń Kamil Zarzecze Bieg 10km 5 Batalion Strzelców Podhalańskich NIE
35 Hamryszczak Beata Przemyśl Bieg 10km Przemyski Klub Biegacza TAK
36 Hamryszczak Janusz Przemyśl Bieg 10km Przemyski Klub Biegacza TAK
37 HoŁub Agata JarosŁaw Bieg 10km JAROSŁAWSKI BIEGACZ NIE
38 HoŁub WacŁaw JarosŁaw Bieg 10km JAROSŁAWSKI BIEGACZ NIE
39 Hospod Łukasz Hospod Duńkowice Bieg 10km ZSOZiR w Radymnie NIE
40 Hospod Łukasz Duńkowice Bieg 10km ZSOZiR w Radymnie NIE
41 Hospod Konrad Duńkowice Bieg 10km ZSOZiR w Radymnie NIE
42 Jakuszewski Paweł Jarosław Bieg 10km Jarosławska Grupa Biegowa Sokół TAK
43 Jamróz Robert Jarosław Bieg 10km Brak TAK
44 Jaremko Władysław Oleszyce Bieg 10km Czarni Oleszyce NIE
45 Jaroń Tomasz Widna Góra Bieg 10km Akademia Triathlonu Jarosław TAK
46 Jóźwiakowski Szymon Rzeszów Bieg 10km Stalowowolski Klub Biegacza NIE
47 Jednacz Kamil Jasiennik Stary Bieg 10km Brak TAK
48 Jodłowska Klaudia Niziny Bieg 10km Szkoła Główna Służby Pożarniczej NIE
49 Jop Marta Jarosław Bieg 10km Jarosławska Grupa Biegowa Sokół TAK
50 Kalinowska Ewa PrzemyŚl Bieg 10km PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA TAK
51 Karuś Waldemar Zadąbrowie Bieg 10km 14 das JAROSŁAW im.gen.bryg. Wacława Wieczorkiewicza TAK
52 Kępka Andrzej Przeworsk Bieg 10km Przeworska Grupa Biegowa NIE
53 Kiełbasa Łukasz Mołodycz Bieg 10km Brak TAK
54 Kiełbasa Łukasz Mołodycz Bieg 10km Brak NIE
55 Kiełtyka Zdzisława Jarosław Bieg 10km Wichura Jarosław TAK
56 Kipczak Wiktor ChwaŁowice Bieg 10km Brak NIE
57 Kiper Elżbieta Jarosław Bieg 10km JAROSŁAWSKI BIEGACZ NIE
58 Klojzy Marlena Pruchnik Bieg 10km Brak TAK
59 Kmiecik Anna Jarosław Bieg 10km TAK
60 Kmiecik Paweł Jarosław Bieg 10km Brak TAK
61 Kokoszka Katarzyna Przeworsk Bieg 10km Przeworska Grupa Biegowa TAK
62 Konopelski Mariusz Przemyśl Bieg 10km Brak TAK
63 Kopacz Adam Nowa Sarzyna Bieg 10km Nowosarzyńska Grupa Biegowa TAK
64 Kopacz Piotr Jelna Bieg 10km Brak TAK
65 Koprowicz Ewelina Jarosław Bieg 10km Jarosławska Grupa Biegowa NIE
66 Koruc Monika Polany Bieg 10km Brak TAK
67 Kowalczyk Ewa Jarosław Bieg 10km Husaria Race Team TAK
68 Kowalczyk Ewa Jarosław Bieg 10km Husaria Race Team NIE
69 Kozak Michał Jarosław Bieg 10km biegnijsercem.pl NIE
70 Krasoń Marcin Hucisko Bieg 10km Brak TAK
71 Krawiec Iwona Jarosław Bieg 10km Brak NIE
72 Krokowski Wojciech Jaslo Bieg 10km BWG Ekonomic NIE
73 Kubas Robert Pruchnik Bieg 10km Jarosławski Biegacz TAK
74 Kubiszyn Sebastian Lubaczów Bieg 10km Brak TAK
75 Kucza Łukasz Rzeszów Bieg 10km Brak TAK
76 Kulikowski Jacek Jarosław Bieg 10km Brak TAK
77 Kulikowski Jakub Jarosław Bieg 10km Zsoir Radymno NIE
78 Kuropatwa Kazimierz Przemyśl Bieg 10km Przemyski Klub Biegacza NIE
79 Lazar Damian Jarosław Bieg 10km Brak TAK
80 Lechman Agnieszka Jarosław Bieg 10km Jarosławska Grupa Biegowa Sokół NIE
81 Leja Krystian Wyszatyce Bieg 10km CPR Rzeszów NIE
82 Żak Dorota Wola Krzywiecka Bieg 10km Brak TAK
83 Żelazny Judyta Jarosław Bieg 10km Mrówka Jarosław Active Team TAK
84 Łagowski Paweł Głogów Małopolski Bieg 10km Brak TAK
85 Macek Boguslawa Wyszatyce Bieg 10km Przemysl Klub Biegacza NIE
86 Majkut Jakub Tuczempy Bieg 10km 21daplot NIE
87 Makarski Krzysztof Jarosław Bieg 10km Jarosławska Grupa Biegowa Sokół TAK
88 Maślanka Jacek Jarosław Bieg 10km Jarosławska Grupa Biegowa Sokół NIE
89 Markowicz Wojciech Nisko Bieg 10km 3 kompania regulacji ruchu Nisko TAK
90 Martyn Bogusław Widnagóra Bieg 10km Brak TAK
91 Maruszak Michał Nowosielce Bieg 10km Brak TAK
92 Michno Małgorzata Pełkinie Bieg 10km Jarosławski Biegacz TAK
93 Michno Andrzej Pełkinie Bieg 10km Jarosławski Biegacz TAK
94 Młodzińska Małgorzata Lubaczów Bieg 10km Brak NIE
95 Młynarski Stanisław Zarzecze K. Niska Bieg 10km Stalowowolski Klub Biegacza NIE
96 Mokrzycki Janusz Jarosław Bieg 10km Wichura Jarosław TAK
97 Moskwiak Dariusz Jarosław Bieg 10km Seimeido Polska TAK
98 Motyka Mariusz Radymno Bieg 10km Jarosławska Grupa Biegowa Sokół TAK
99 Mróz Łukasz Przeworsk Bieg 10km ZHR/ Przeworsk Grupa Biegowa TAK
100 Mrozowicz Marzena Jarosław Bieg 10km 14 dywizjon artylerii samobieżnej TAK
101 Mularz Patryk Laszki Bieg 10km Husaria race team TAK
102 Nykiel Grzegorz Laszczyny Bieg 10km Grodziska Grupa Biegowa/ Bester running team TAK
103 Nykiel Tomasz Przemyśl Bieg 10km Przemyski Klub Biegacza TAK
104 Obroślak Grzegorz Lubaczów Bieg 10km Traper-Biegomania Lubaczów NIE
105 Opaluch Wiesław Żurawica Bieg 10km 1 batalion czołgów TAK
106 Osiński Adam Jarosław Bieg 10km Jarosławska Grupa Biegowa Sokół TAK
107 Ostafiński Jerzy Munina Bieg 10km Wichura Jarosław TAK
108 Pajda Piotr Jarosław Bieg 10km Brak NIE
109 Pawełek Grzegorz Przemyśl Bieg 10km 5BSP TAK
110 Pawłowicz Mateusz Koniaczów Bieg 10km KS Koniaczów TAK
111 Perenc Michał Jarosław Bieg 10km Husaria Race Team TAK
112 Perenc Krzysztof Jarosław Bieg 10km Brak TAK
113 Pieszko Paweł Jarosław Bieg 10km Jarosławska Grupa Biegowa Sokół TAK
114 Płocica Marek Jarosław Bieg 10km Wichura Jarosław TAK
115 Polnik Anna Jarosław Bieg 10km Jarosławska Grupa Biegowa Sokół TAK
116 Potaczała Krystyna Nisko Bieg 10km Brak TAK
117 Potoczny Michał Jarosław Bieg 10km Zespoł szkoł innowacyjnych NIE
118 Przybylski Damian Rzeszów Bieg 10km Brak TAK
119 Pszonak Karol Pruchnik Bieg 10km NIE
120 Pszonak Karol Pruchnik Bieg 10km NIE
121 Pytlak Paweł Duńkowice229 Bieg 10km ZSOZiR w Radymnie NIE
122 Radyk Joanna Przemyśl Bieg 10km Przemyski Klub Biegacza TAK
123 Radyk Jakub Przemyśl Bieg 10km Przemyski Klub Biegacza TAK
124 Rajzer Paweł Jarosław Bieg 10km jarosław TAK
125 Rawska – Śmieciuch Anna Lubaczów Bieg 10km Biegomania Lubaczów TAK
126 Rokosz Rafał JarosŁaw Bieg 10km Brak TAK
127 Romanik Marcin Jarosław Bieg 10km Brak NIE
128 Rudny Władyslaw Ropczyce Bieg 10km RudnyRunningTeam NIE
129 Rumanek Piotr Maziarnia Bieg 10km Brak TAK
130 Rusinowski Rafał Medyka Bieg 10km Brak TAK
131 Rutkowski Zygmunt Nowa Dęba Bieg 10km ZMITEK TEAM NIE
132 Rychlak Bożek Monika Stalowa Wola Bieg 10km Stalowowolski Klub Biegacza NIE
133 Ryzner Ewa JarosŁaw Bieg 10km JAROSŁAW TAK
134 Sanocka MaŁgorzata Radymno Bieg 10km Brak TAK
135 Seweryn Edyta Jarosław Bieg 10km Brak TAK
136 Sidorko Grzegorz Jarosław Bieg 10km Brak TAK
137 Skiba Marek Jarosław Bieg 10km Brak TAK
138 Skrzypek Wojciech Jarosław Bieg 10km Wichura Jarosław TAK
139 Sobień Michał Radymno Bieg 10km Brak TAK
140 Socha Bogusław Jarosław Bieg 10km Jarosławska Grupa Biegowa Sokół TAK
141 Sojka Anna Zarzecze /nisko Bieg 10km stalowowolski klub biegacza NIE
142 Solińska Magdalena Jankowice Bieg 10km Brak NIE
143 Sopel Wiesław Lubaczów Bieg 10km Akademia Sportu Lubaczów TAK
144 Staniszewski Janusz Krowica-Lasowa Bieg 10km Brak NIE
145 Stefanowski Krzysztof Rokietnica Bieg 10km Brak TAK
146 Surmiak Piotr Żurawica Bieg 10km Żurawickie harpagany TAK
147 Szablan Wioletta Jarosław Bieg 10km Jarosławska Grupa Biegowa Sokół TAK
148 Szablan Lucjan Jarosław Bieg 10km Jarosławska Grupa Biegowa Sokół TAK
149 Szadurski Tomasz Przemyśl Bieg 10km Przemyski Klub Biegacza TAK
150 Szczotka Agata Jarosław Bieg 10km Jarosławski Biegacz TAK
151 Szczotka Grzegorz Jarosław Bieg 10km Jarosławski Biegacz TAK
152 Szczyrba Damian Nosówka Bieg 10km Brak NIE
153 Szymańska Ewa Jarosław Bieg 10km Jarosławskia Grupa Biegowa Sokół TAK
154 Tomaszewski Maciej Widna Góra/pawłosiów Bieg 10km JGB ”Sokół” Jarosław/GUKLA Bratkowice NIE
155 Tracz Łukasz Radymno Bieg 10km www.treningfizjotrrapia.pl TAK
156 Trzonek Andrzej Jarosław Bieg 10km Jarosławska Grupa Biegowa Sokół TAK
157 Tworek Bogusław Jarosław Bieg 10km BBL NIE
158 Tworek Anita Jarosław Bieg 10km Total Active NIE
159 Tymoczek Rafał Jarosław Bieg 10km Brak TAK
160 Wałach Zbigniew Pstrągowa Bieg 10km Brak TAK
161 Wasyliszyn Bermadetta Jarosław Bieg 10km Jarosłska Grupa Biegowa Sokół TAK
162 Waszczuk Łukasz Jarosław Bieg 10km NIE
163 Waszczuk Łukasz Jarosław Bieg 10km 14 das TAK
164 Węgrzyn Krzysztof Lubaczów Bieg 10km Brak TAK
165 Wierzbicki Janusz Sieniawa Bieg 10km Brak TAK
166 Wilk Ryszard Jarosław Bieg 10km Jarosławska Grupa Biegowa Sokół TAK
167 Wojciechowski Paweł Jarosław Bieg 10km Jarosławska grupa biegowa sokół TAK
168 Zając Barbara Zarzecze /nisko Bieg 10km stalowowolski klub biegacza NIE
169 Zając Józef Tuligłowy Bieg 10km Jarosławska Grupa Biegowa Sokół NIE
170 Zajezierski Mateusz Radymno Bieg 10km Brak NIE
171 Zakrzacki Damian Dobkowice Bieg 10km Brak TAK
172 Zakrzacki Adrian Dobkowice Bieg 10km Brak TAK
173 Zakrzacki Patryk Dobkowice Bieg 10km ZSBiO TAK
174 Zamorski Adam Cetula Bieg 10km Jarosławska Grupa Biegowa ” Sokół” TAK