Zawody

Nazwa zawodów:

„Bohaterom czasu wojny” – Bieg osiemdziesięciolecia polskiej wojny obronnej-Bieg 2km NIEPEŁNOLETNI

Miejsce i termin: Jarosław, 2019-09-14
Organizator: Ośrodek Kultury i Formacji Chrześcijańskiej im. Służebnicy Bożej Anny Jenke w Jarosławiu, kontakt: ks. Michał Kozak, tel. 723404313, email. biegi@opactwo.pl
Opis zawodów: Bieg jest upamiętnieniem na terenie powiatu jarosławskiego 80 rocznicy polskiej wojny obronnej 1939 r. Odbywa się na dwóch dystansach wybieranych przy zgłoszeniu: 2 km (1939 metrów) – trasa w 100% drogami miejskimi, asfaltowymi, przy całkowicie zamkniętym ruchu ulicznym, zalecana dla dzieci, młodzieży, wózków dziecięcych i niepełnosprawnych; 10 km (10,5 km) – trasa 50% w lesie, 30% drogi polne, szutrowe, 20% drogi miejskie, asfaltowe. Trasa bardzo trudna, przy deszczu bardzo śliska i błotnista.
Strona WWW: http://opactwo.pl/bieg/
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych: Lista zawodników z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych: Lista zawodników bez potwierdzonej płatności

Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Kategoria Klub Wpłata
1 Badlik Karolina Żurawica Bieg 2km 1 SP Żurawica TAK
2 Badlik Michał Żurawica Bieg 2km 1 SP Żurawica TAK
3 Baj Alicja Jarosław Bieg 2km VI LO w Rzeszowie TAK
4 Balicka Nikola Jarosław Bieg 2km Brak TAK
5 Balicka Jagoda Jarosław Bieg 2km Brak TAK
6 Banaś Filip Jarosław Bieg 2km Brak TAK
7 Baran Anna Jarosław Bieg 2km SP Nr 4 Jarosław TAK
8 Barnaś Alicja Jarosław Bieg 2km Szkoła Podstawowa nr 4 w Jarosławiu TAK
9 Barnaś Jan Jarosław Bieg 2km ZSDGiL Jarosław TAK
10 Barnaś Katarzyna Jarosław Bieg 2km Brak TAK
11 Bartoszek Milena Jarosław Bieg 2km Mrówka Jarosław NIE
12 Beczek Anna Przeworsk Bieg 2km Brak NIE
13 Bednarz Jakub Jarosław Bieg 2km Szkola podstawowa nr.6 w jaroslawiu NIE
14 Białoń Celina Libusza Bieg 2km L&B TAK
15 Bieniasz Kamil Jarosław Bieg 2km Brak NIE
16 Borowiec Martyna Szówsko Bieg 2km I LO im. Mikołaja Kopernika w Jarosławiu NIE
17 Borys Jakub Jarosław Bieg 2km I LO im. Mikołaja Kopernika w Jarosławiu NIE
18 Borys Katarzyna Jarosław Bieg 2km I LO im. Mikołaja Kopernika w Jarosławiu NIE
19 Brzyski Mikołaj Ostrów Bieg 2km SP Ostrów NIE
20 Brzyski Krzysztof Ostrów Bieg 2km Żołnierz/wojsko NIE
21 Buczek Aleksandra Jarosław Bieg 2km Szkoła Podstawowa nr 7 im Stanisława Staszica NIE
22 Buczek Szymon Jarosław Bieg 2km Szkoła Podstawowa nr 7 im Stanisława Staszica NIE
23 Buczek Michał Jarosław Bieg 2km Brak NIE
24 Budzinska Julia Jaroslaw Bieg 2km Szkoła pod nr 6 im Piotra Skargi Jarosław NIE
25 Cęcora-Buczek Justyna Jarosław Bieg 2km Szkoła Podstawowa nr 7 im Stanisława Staszica NIE
26 Chamułka Daniel Żurawica Bieg 2km ZSOZiR w Radymnie TAK
27 Chanas Aneta Korczowa Bieg 2km ZSOZiR w Radymnie TAK
28 Chęć Karolina Jasienica Rosielna Bieg 2km Brak TAK
29 Chmielowska Maria Kańczuga Bieg 2km Brak TAK
30 Chmielowska Maja Kańczuga Bieg 2km Brak TAK
31 Chomka Mateusz Święte Bieg 2km ZSOZiR w radymnie TAK
32 Chorzępa Jakub Jarosław Bieg 2km ZSTIO Jarosław NIE
33 Chrapek Martyna Jarosław Bieg 2km Szkoła Podstawowa nr 6 im. Ks. Piotra Skargi NIE
34 Cielecki Michał Jarosław Bieg 2km ZSDGiL w Jarosławiu TAK
35 Cielecki Michał Jarosław Bieg 2km ZSDGiL w Jarosławiu NIE
36 Ciupińska Magdalena Wólka Pełkińska Bieg 2km Tempo5 Przemyśl NIE
37 Cwynar Grzegorz Orły Bieg 2km Brak NIE
38 Cwynar Michał Orły Bieg 2km Brak NIE
39 Cwynar Michał Orły Bieg 2km Zespół Szkół Innowacyjnych, Jarosław TAK
40 Czerepka Lidka Jarosław Bieg 2km Szkoła podstawowa nr6 im.ksiedza Piotra Skargi NIE
41 Dąbrowska Maja Jarosław Bieg 2km Brak TAK
42 Dinh Manh Patrycja Jarosław Bieg 2km Brak NIE
43 Dołemski Hubert Jarosław Bieg 2km I LO w Jarosławiu NIE
44 Drabik Kamila Jarosław Bieg 2km I LO im. Mikołaja Kopernika w Jarosławiu NIE
45 Drabik Justyna Jarosław Bieg 2km I LO im. Mikołaja Kopernika w Jarosławiu NIE
46 Drozdowicz Jagoda Jarosław Bieg 2km Szkoła podstawowa nr 4 TAK
47 Dziki Jakub Czerce Bieg 2km ZSTIO Jarosław TAK
48 Dziobek Łukasz Jarosław Bieg 2km ZSDGiL TAK
49 Flis Michał Jarosław Bieg 2km SMS Jarosław TAK
50 Flis Julia Jarosław Bieg 2km Szkoła Podstawowa Nr 10 TAK
51 Flis Maciej Jarosław Bieg 2km Szkoła Podstawowa Nr 10 TAK
52 Flis Zuzanna Jarosław Bieg 2km Brak TAK
53 Flis Katarzyna Jarosław Bieg 2km Brak NIE
54 Florek Kinga Rzeszów Bieg 2km Przeworska Grupa Biegowa NIE
55 Fudali Filip Munina Bieg 2km SP nr 10 TAK
56 Gamracy Adrian Cetula Bieg 2km Szkoła Podstawowa w Zapałowie TAK
57 Gamracy Grazyna Cetula Bieg 2km Brak NIE
58 Gliwa Marek Strzyżów Bieg 2km M&G TAK
59 Głąb Julia Przeworsk Bieg 2km SP nr 1 w Przeworsku TAK
60 Grabiec Olivia Jarosław Bieg 2km Szkoła Podstawowa nr 4 NIE
61 Greśkow Wiktoria Jarosław Bieg 2km Zsdgil w Jarosławiu NIE
62 Grochoła Norbert Pruchnik Bieg 2km Brak NIE
63 Hala Jakub Wiązownica Bieg 2km Brak TAK
64 Hawrylak Michał Tywonia Bieg 2km ZSTiO Jarosław NIE
65 Hawrylak Michał Tywonia Bieg 2km ZSTiO Jarosław NIE
66 Hawryłko Anna Munina Bieg 2km Szkola podstawowa nr.6 w jaroslawiu NIE
67 Hejsak Maciej Munina Bieg 2km Zespół szkół drogowo-geodezyjnych i licealnych w Jarosławiu NIE
68 Homa Justyna Jarosław Bieg 2km I LO im. Mikołaja Kopernika NIE
69 Hospod Konrad Duńkowice Bieg 2km ZSOZiR w Radymnie TAK
70 Hospod Łukasz Duńkowice Bieg 2km ZSOZiR w Radymnie TAK
71 Hulak Dawid Jarosław Bieg 2km ZSTiO Jarosław TAK
72 Iwanowski Hubert Jarosław Bieg 2km Brak TAK
73 Jackowska Monika Tuczempy Bieg 2km ZSDGiL Jarosław NIE
74 Jamróz Szymon Jarosław Bieg 2km Sp4 NIE
75 Jaromi Maciej Laszki Bieg 2km ZSOZiR w Radymnie TAK
76 Jurkiewicz Nikola Nowa Sarzyna Bieg 2km Brak NIE
77 Kapuścińska Maria Łancut Bieg 2km Brak NIE
78 Kapuściński Miłosz Jarosław Bieg 2km Szkoła Podstawowa nr 2 NIE
79 Katan Dominika Jarosław Bieg 2km Brak TAK
80 Katarzyński Jakub Szówsko Bieg 2km Szkoła Podstawowa nr 1 w Jarosławiu TAK
81 Katarzyna Flis Jarosław Bieg 2km Brak NIE
82 Kawalec Piotr Jarosław Bieg 2km szkoła podst. nr.2 NIE
83 Kazimierska Gabriela Surochów Bieg 2km 1 LO im. Mikołaja Kopernika w Jarosławiu NIE
84 Kiełbasa Mateusz Tuczempy Bieg 2km Szkoła Podstawowa w Tuczempach TAK
85 Kłak Gabriela Jarosław Bieg 2km SP6 Jarosław NIE
86 Kłapa Wiktoria Jarosław Bieg 2km Szkoła podstawowa nr 6 NIE
87 Kość Zuzanna Rokietnica Bieg 2km Zespół Szkół Innowacyjnych w Jarosławiu NIE
88 Kość Mateusz Jarosław Bieg 2km Sp 2 NIE
89 Korczewska Maja Jarosław Bieg 2km SP 4 NIE
90 Korczewska Amelia Jarosław Bieg 2km SP 4 NIE
91 Koszła Krzysztof Wietlin Bieg 2km Brak TAK
92 Koszła Krystian Wietlin Bieg 2km Brak TAK
93 Kozak Michalina Jarosław Bieg 2km I LO im. Mikołaja Kopernika w Jarosławiu NIE
94 Kruk Arkadiusz Przemyśl Bieg 2km Radymno TAK
95 Krzanowski Grzegorz Jarosław Bieg 2km Jarosławskie Włóczykije NIE
96 Krzanowski Kacper Jarosław Bieg 2km Szkoła Podstawowa nr 2 TAK
97 Krzanowski Filip Jarosław Bieg 2km Szkoła Podstawowa nr 4 TAK
98 Kuczwał Dawid Żurawica Bieg 2km Brak NIE
99 Kuczwał Dawid Żurawica Bieg 2km Zespół Szkół Ogólnokształcących, Zawodowych i Rolniczych im. Adama Mickiewicza w Radymnie TAK
100 Kudyba Dominik Koniaczów Bieg 2km Brak NIE
101 Kudyba Wojciech Koniaczów Bieg 2km Brak NIE
102 Kudyba Paulina Koniaczów Bieg 2km Brak NIE
103 Kudyba Dominik Koniaczów Bieg 2km Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Jarosławiu NIE
104 Kulka Amelia Jarosław Bieg 2km Sp 6 NIE
105 Kuźma Patrycja Jarosław Bieg 2km Sp 6 NIE
106 Kuźma Michał Jarosław Bieg 2km SP4 NIE
107 Kuźma Amelia Jarosław Bieg 2km SP4 NIE
108 Kuśnierz Jeremi Jarosław Bieg 2km Brak TAK
109 Kurecka Paulina Jankowice Bieg 2km Zespół Szkół Drogowo-Geodezyjnych i Licealnych w Jarosławiu NIE
110 Kurzeja Jakub Dobkowice Bieg 2km ZSBiO NIE
111 Kurzeja Jakub Dobkowice Bieg 2km ZSBiO NIE
112 Lencznar Maja Krzemienica Bieg 2km Brak TAK
113 Litwin Natalia Radymno Bieg 2km ZSOZiR w Radymnie TAK
114 Żołyniak Aleksandra Jarosław Bieg 2km Brak NIE
115 Żyta Maciej Jarosław Bieg 2km Brak NIE
116 Łabudzki Alan Jarosław Bieg 2km Brak TAK
117 Świąder Anna Sieniawa Bieg 2km Brak TAK
118 Świąder Ewa Sieniawa Bieg 2km Brak TAK
119 Magdziak Kamila Piwoda Bieg 2km Szkoła podstawowa im. Jana Pawła II w Powodzie TAK
120 Magnowski Krzysztof Radymno Bieg 2km Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Stefana Banacha NIE
121 Maj Angelika Młyny 45 Bieg 2km ZSOZIR w Radymnie TAK
122 Maj Krystian Młyny Bieg 2km ZSOZIR w Radymnie TAK
123 Majewski Maksymilian Pralkowce Bieg 2km Przemyskie Morsy NIE
124 Makosz Marcin Koniaczów Bieg 2km ZSBiO NIE
125 Makulska Julia Jarosław Bieg 2km I LO im. Mikołaja Kopernika w Jarosławiu TAK
126 Marcin Marcin Jarosław Bieg 2km Brak NIE
127 Marcinkiewicz Justyna Jarosław Bieg 2km Szkoła Podstawowa nr 10 im. Wojska Polskiego w Jarosławiu NIE
128 Mędrek Katarzyna Jarosław Bieg 2km Brak NIE
129 Mirek Fabian Maleniska Bieg 2km Szkoła Podstawowa nr 2 TAK
130 Mirek Mieszko Maleniska Bieg 2km Przedszkole SMYK NIE
131 Młodziński Piotr Lubaczów Bieg 2km Brak NIE
132 Morawska Klaudia Radymno Bieg 2km ZSOZiR w Radymnie TAK
133 Motyka Oliwia Surochów Bieg 2km Brak TAK
134 Niwakowski Stanisław Jarosław Bieg 2km Sp2 Jarosław NIE
135 Nogaj Maciej Jaroslaw Bieg 2km Brak TAK
136 Nowak Julia Jarosław Bieg 2km Państwowe Liceum Sztuk Pięknych im. Stanisława Wyspiańskiego w Jarosławiu NIE
137 Nowakowska Barbara Jarosław Bieg 2km Brak NIE
138 Nowakowska Magdalena Jaroslaw Bieg 2km Szkoła SP 2 Jarosław NIE
139 Olejarska Paulina Jarosław Bieg 2km Zespół Szkół Drogowo-Geodezyjnych i Licealnych NIE
140 Olejarz Mateusz Jarosław Bieg 2km Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Stefana Banacha TAK
141 Oliinyk Roman Winnica Bieg 2km ZSTIO im.Banacha NIE
142 Ostoja-Zagórska Julia Jarosław Bieg 2km Szkła Podstawowa nr 10 im.Wojska Polskiego w Jarosławiu NIE
143 Ostoja-Zagórska Julia Jarosław Bieg 2km Szkła Podstawowa nr 10 im.Wojska Polskiego w Jarosławiu NIE
144 Ostoja-Zagórska Olga Jarosław Bieg 2km Szkła Podstawowa nr 10 im.Wojska Polskiego w Jarosławiu NIE
145 Pajda Piotr Jarosław Bieg 2km Brak NIE
146 Pajda Maja Szczytna Bieg 2km Szkoła Podstawowa nr 2 Jarosław NIE
147 Pakuła Dawid Rozbórz Okrągły Bieg 2km ZSTiO Jarosław NIE
148 Pałys Kacper Jarosław Bieg 2km Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II Sióstr Prezentek w Rzeszowie TAK
149 Panek Aleksandra Munina Bieg 2km I LO Jarosław NIE
150 Pawluk Klara Jarosław Bieg 2km SP s. Niepokalanek TAK
151 Pawluk Katarzyna Jarosław Bieg 2km ZHR/SP s. Niepokalanek TAK
152 Pawluk Helena Jarosław Bieg 2km SP s. Niepokalanek TAK
153 Pawluk Jan Jarosław Bieg 2km Brak TAK
154 Pawluk Krzysztof Jarosław Bieg 2km ZHR TAK
155 Półchłopek Dominik Jarosław Bieg 2km Zespół Szkół Innowacyjnych TAK
156 Perczyk Grzegorz Malkowice Bieg 2km Brak NIE
157 Pióro Dominik Jarosław Bieg 2km Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Stefana Banacha w Jarosławiu NIE
158 Pikus Dawid Zamość Bieg 2km Brak TAK
159 Pikus Patrycja Zamość Bieg 2km Brak TAK
160 Płocica Jakub Jarosław Bieg 2km Brak NIE
161 Podolec Gabriela Jarosław Bieg 2km ZSDGiL NIE
162 Popowicz Martyna Wietlin Bieg 2km Brak TAK
163 Potoczny Julia Jarosław Bieg 2km I LO im. Mikołaja Kopernika w Jarosławiu NIE
164 Potoczny Michał Jarosław Bieg 2km Zespoł szkoł innowacyjnych NIE
165 Prucnal Daria Jarosław Bieg 2km ZSDGiL Jarosław NIE
166 Ptasznik Kinga Sosnica Bieg 2km ZSOZIR w Radymnie TAK
167 Pytlak Paweł Duńkowice Bieg 2km ZSOIR Radymno TAK
168 Rabiejewska Anna Rzeszów Bieg 2km WŻW Rzeszów Team TAK
169 Rabiejewska Julia Rzeszów Bieg 2km WŻW Rzeszów Team TAK
170 Rabiejewska Emilia Rzeszów Bieg 2km WŻW Rzeszów Team TAK
171 Radyk Aleksandra Przemyśl Bieg 2km Przemyski Klub Biegacza/UKSTempo5 TAK
172 Radyk Anna Przemyśl Bieg 2km Przemyski Klub Biegacza TAK
173 Roga Martyna PawŁosiÓw 220 Bieg 2km SZKOŁA PODSTAWOWA W PAWŁOSIOWIE NIE
174 Rokicki Karol Dobkowice Bieg 2km ZSBiO NIE
175 Romanik Sebastian Czudec Bieg 2km Brak TAK
176 Romanik Michał Czudec Bieg 2km Brak NIE
177 Rudiuk Ivan Jarosław Bieg 2km ZSTiO Jarosław NIE
178 Rudiuk Ivan Jarosław Bieg 2km ZSTiO Jarosław NIE
179 Sanocka Amelia Radymno Bieg 2km Brak TAK
180 Sawuła Marcelina Munina Bieg 2km Zespół Szkół Innowacyjnych NIE
181 Sebastianka Tomasz Bystrowice Bieg 2km Brak TAK
182 Serwacki Sebastian Makowisko Bieg 2km Brak TAK
183 Skrzypska Iwona Jarosław Bieg 2km PILATUS NIE
184 Skrzypska Magdalena Jarosław Bieg 2km PILATUS NIE
185 Skrzypski Marcin Jarosław Bieg 2km PILATUS NIE
186 Skrzypski Bartosz Jarosław Bieg 2km PILATUS NIE
187 Słota Amelka Jarosław Bieg 2km Spożywczak Jarosław NIE
188 Socha Mateusz Jarosław Bieg 2km ZSDGiL Jarosław TAK
189 Socha Dominika Jarosław Bieg 2km SP 11 z Oddziałami Integracyjnymi TAK
190 SochaŃ Kacper LubaczÓw Bieg 2km Brak NIE
191 Sołek Małgorzata Jankowice Bieg 2km Brak NIE
192 Sołek Małgorzata Jankowice Bieg 2km Brak NIE
193 Sornat Kacper Świebodna Bieg 2km Zespół szkuł innowacyjnych NIE
194 Spiradek Marlenka Jaroslaw Bieg 2km Brak TAK
195 Starzyk Hubert Jarosław Bieg 2km Brak TAK
196 Starzyk Jakub Jarosław Bieg 2km Podstawowa nr 1 w Jarosławiu NIE
197 Stec Dorota Jarosław Bieg 2km Brak NIE
198 Stec Antoś Jarosław Bieg 2km Brak NIE
199 Stec Mikołaj Jarosław Bieg 2km Brak NIE
200 Stefanowska Amelia Tuczempy Bieg 2km Szkola Podstawowa nr 6 im. Ks. Piotra Skargi NIE
201 Stempak Amelia Jarosław Bieg 2km I LO im. Mikołaja Kopernika w Jarosławiu NIE
202 Stochmanski Aleksander Jaroslaw Bieg 2km SP nr 2 Jaroslaw NIE
203 Strzepek Katarzyna Tuczempy Bieg 2km 1 LO im. Mikołaja Kopernika w Jarosławiu NIE
204 Styś Oliwia Przeworsk Bieg 2km Szkoła podstawowa nr. 1 im. Jana Pawła II w Przeworsku NIE
205 Superson Aleksandra Widna Góra Bieg 2km Szkoła Podstawowa nr 5 Jarosław TAK
206 Superson Karol Widna Góra Bieg 2km ZSTiO Jarosław TAK
207 Szablan Natalia Jarosław Bieg 2km Szkoła podstawowa nr 11 im.Adama Mickiewicza TAK
208 Szot Katarzyna Wiązownica Bieg 2km Zespół Szkół Drogowo-Geodezyjnych i Ogólnokształcących TAK
209 Szot Nikola Wiązownica Bieg 2km Szkoła Podstawowa nr. 2 w Jarosławiu TAK
210 Szumigraj Miłosz Wiązownica Bieg 2km ZSDGiL NIE
211 Szumiński Sebastian Jarosław Bieg 2km SP 5 NIE
212 Szyk Jan Jarosław Bieg 2km Brak NIE
213 Szymańska Andżelika Jarosław Bieg 2km I LO im. Mikołaja Kopernika w Jarosławiu NIE
214 Trojan Patrycja Jarosław Bieg 2km I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Jarosławiu NIE
215 Trojnar Kaylena Jarosław Bieg 2km Szkoła Podstawowa Nr 10 TAK
216 Tuczapska Wiktoria Jarosław Bieg 2km Szkoła Podstawowa Nr 2 w Jarosłaiu NIE
217 Tuczapski Szymon Jaroałw Bieg 2km Szkoła Podstawowa nr 2 NIE
218 Urban Adam Nienowice Bieg 2km ZSOZiR w Radymnie NIE
219 Walczak Damian Jarosław Bieg 2km ZSDGiL TAK
220 Walendowski Bartosz Jarosław Bieg 2km ZSTiO Jarosław NIE
221 Wasyliszyn Jakub Jarosław Bieg 2km Jarosławska Grupa Biegowa Sokół TAK
222 Winiarz Igor Cieszanów Bieg 2km Brak TAK
223 Witas-Wójcik Daniel Jarosław Bieg 2km ZSTiO NIE
224 Wojdyła Milena Jarosław Bieg 2km Brak TAK
225 Woś Amelia Makowisko Bieg 2km Podstawowa w Makowisku TAK
226 Wota Oliwier Jarosław Bieg 2km Brak NIE
227 Wywrót Miłosz Jarosław Bieg 2km Zespół Szkół Innowacyjnych NIE
228 Wziętek Damian Pawłosiów Bieg 2km ZSBiO NIE
229 Zagożdżon Aleksandra Jarosław Bieg 2km ZSDGiL NIE
230 Zajdel Krystyna Jaroslaw Bieg 2km Brak NIE
231 Zajdel Wiktoria Jarosław Bieg 2km Szkoła SP 2 Jarosław NIE
232 Zaprzała Jakub Rokietnica Bieg 2km ZSBiO NIE
233 Zazula Patrycja Jarosław Bieg 2km Brak TAK
234 Zdziebko Dominik Jarosław Bieg 2km Brak TAK
235 Zmorczyńska Amelia Jarosław Bieg 2km Szkoła Podstawowa Nr.2 w Jarosławiu im.ks.Stanisława Konarskiego NIE