Zawody

Nazwa zawodów:

Małopolski Bieg Drogą Św. Jakuba

Miejsce i termin: Więcławice Stare, 2019-09-14
Organizator: Bractwo św. Jakuba w Więcławicach Starych

ul. św. Jakuba 107

Więcławice Stare

32-091 Michałowice

tel. 604 634 379

e-mail: biegdrogaswjakuba@gmail.com

Opis zawodów: Biegi główne o Puchar Wójta Gminy Michałowice na 7,5 km – godz. 12.00
Rejestracja internetowa i lista startowa: www.biegdrogaswjakuba.pl
Rejestracja w dniu biegu od godz. 09.00 do 11.00!
Zawody dla dzieci na dużym boisku – godz. 10.00
Międzyszkolny Bieg Sztafetowy o Puchar Dyrektora ZS w Więcławicach – godz. 12.05
Miejsce: Więcławice Stare.
START: Centrum Rekreacyjno – Parkowe w Więcławicach Starych (sąsiadujące z sanktuarium św. Jakuba);
Odbiór numerów startowych, start i meta biegu: Centrum Rekreacyjno – Parkowe w Więcławicach Starych.
Limit uczestników – 250 osób. (zmiana w regulaminie z dnia 12 września)
Dystans: 7,5 km;
Trasa biegu: asfaltowa i szutrowa; trasa nie posiada atestu PZLA; elektroniczny pomiar czasu.

Dane do przelewu:
Bractwo św. Jakuba w Więcławicach Starych
Bank Spółdzielczy Rzemiosła w Krakowie (O/Michałowice)
ul. Krakowska 227, 32-091 Michałowice
Numer konta: 96 85890006 0180 0550 5627 0005
UWAGA! W tytule przelewu proszę podać imię i nazwisko osoby startującej z dopiskiem „VII Bieg”.

30 zł do 31.07
35 zł do 12.09
40 zł w dniu biegu

Więcej w REGULAMINIE.

Strona WWW: http://biegdrogaswjakuba.pl/
Lista opłaconych: Lista zawodników z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych: Lista zawodników bez potwierdzonej płatności

Zarejestruj się

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Kategoria Klub Wpłata
1 Bartuś Joanna Michałowice K/M 30-39 lat G.O.A.T. Team Michałowice NIE
2 Bartuś Joanna Michałowice K/M 30-39 lat G.O.A.T. Team Michałowice NIE
3 Bąk Artur Kraków K/M 40-49 lat FC po40tce TAK
4 Bektas Stanisław Kraków K/M 8-15 lat THE LIONS OF RUNNING NIE
5 Bektas Umit Kraków K/M 40-49 lat THE LIONS OF RUNNING NIE
6 Bernasik Grzegorz Wiecławice Stare K/M 50-59lat Radio Krakow NIE
7 Bochenek Kinga Izdebnik K/M 40-49 lat Brak TAK
8 Bogacka Kinga Psary K/M 30-39 lat Drużyna Szpiku TAK
9 Bogacz Jan Miechów K/M 60 lat i więcej Brak NIE
10 Brańka Paweł Lusowo K/M 30-39 lat 4MEN Lusowo NIE
11 Brańka Kamila Lusowo K/M 16-23 lat Fundacja Inspiria NIE
12 Bryś Jadzia Kraków K/M 30-39 lat WM Triself NIE
13 Bucki Wojciech Kraków K/M 30-39 lat Brak TAK
14 Cichoń Konrad Skawina K/M 16-23 lat Brak NIE
15 Czarnecki Grzegorz Masłomiąca K/M 30-39 lat Łotry Kraków NIE
16 Dąbkowski Leszek Więcławice Stare K/M 40-49 lat G.O.A.T. Team Michałowice NIE
17 Dec Jacek Kraków K/M 40-49 lat Brak TAK
18 Dyląg Marlena Więcławice Stare K/M 24-29 lat G.O.A.T. Team Michałowice TAK
19 Dyląg Małgorzata Pielgrzymowice K/M 16-23 lat Brak NIE
20 Dyląg Janusz Pielgrzymowice K/M 16-23 lat Brak NIE
21 Dziukiewicz Grzegorz Kraków K/M 40-49 lat Hospicjum dla dzieci Alma Spei NIE
22 Frań Jarosław Wołowice K/M 40-49 lat Raróg Team TAK
23 Frań Jakub Wołowice K/M 16-23 lat Raróg Team TAK
24 Fran Maciej Krakow K/M 30-39 lat Maciejas Franiejas Team NIE
25 Fundament Artur Krasieniec Stary K/M 50-59lat Brak NIE
26 Furmanek Czesław Jasło K/M 60 lat i więcej Brak TAK
27 Gałuszka Maria Porąbka K/M 24-29 lat ITMBW Kraków NIE
28 Gliniak Aleksander Karków K/M 40-49 lat Brak NIE
29 Głodek Agnieszka Kraków K/M 24-29 lat Brak NIE
30 Jońca Jarosław Chrzanów K/M 40-49 lat parkrun Chrzanów NIE
31 Kaleta Jan Kraków K/M 40-49 lat kkb dystans Kraków NIE
32 Karcz Barbara Dobczyce K/M 30-39 lat Dzieło Pomocy Św. Ojca Pio NIE
33 Kasperska Ewa Zabierzów K/M 40-49 lat , NIE
34 Kędziora Wioletta Zagórzyce Dworskie K/M 40-49 lat Brak NIE
35 Kiliarska Valentyna Nikolaev K/M 24-29 lat Brak NIE
36 Klimek Agnieszka Kobylany/bolechowice K/M 30-39 lat Brak TAK
37 Klimek Małgosia Kraków K/M 30-39 lat Brak TAK
38 Klimek Dorota Kraków K/M 40-49 lat KlimTeam NIE
39 Klimek Krzysztof Raciborowice K/M 40-49 lat KlimTeam NIE
40 Klimek Wojciech Kraków K/M 8-15 lat KlimTeam NIE
41 Kniaziuk Weronika Kraków K/M 24-29 lat 1995 NIE
42 Kołodziej Karol Kraków K/M 30-39 lat Cisowa Boys TAK
43 Kowalczyk Joanna Kraków K/M 40-49 lat LUX TORPEDA Małopolska NIE
44 Kowalczyk Tadeusz Kraków K/M 60 lat i więcej LUX TORPEDA Małopolska NIE
45 Kruczek Michał Michałowice K/M 24-29 lat MPEC Kraków S.A. NIE
46 Kuc Jacek Kraków K/M 50-59lat Brak TAK
47 Kuchta Teresa Michałowice K/M 40-49 lat Dzieło Pomocy Ojca Pio NIE
48 Kunc Grzegorz Kraków K/M 16-23 lat AZS AWF Kraków NIE
49 Kwiatek Tokarz Joanna Michałowice K/M 30-39 lat Brak TAK
50 Ludwinek Wieslaw Kielce K/M 60 lat i więcej Biegacz swietokrzyski TAK
51 Łoziński Artur Izdebnik K/M 40-49 lat Brak TAK
52 Maciejowski Tomasz Michałowice K/M 40-49 lat EKO-MAS NIE
53 Maj Kinga Wielkiczka K/M 30-39 lat Pilkinkton igp NIE
54 Małek Anna Kraków K/M 40-49 lat FC po40tce TAK
55 Marmon Patryk Nawojowa K/M 16-23 lat BZtrainingsystem NIE
56 Mąkowska Małgorzata Węgrzce K/M 40-49 lat Brak NIE
57 Mierzejewski Wojciech Myślenice K/M 24-29 lat Brak NIE
58 Mol Teresa Pielgrzymowice K/M 30-39 lat MOL NIE
59 Mol Piotr Pielgrzymowice K/M 30-39 lat MOL NIE
60 Olender Grzegorz Proszowice K/M 50-59lat 3 REI NIE
61 Olender Grzegorz Proszowice K/M 50-59lat 3 REI NIE
62 Opryszek Bogusław Kraków K/M 50-59lat ITMBW Kraków NIE
63 Orłowski Paweł Kraków K/M 50-59lat JJ Fit NIE
64 Ostapczuk Aleksandra Nowy Targ K/M 16-23 lat Brak NIE
65 Ostapczuk Anna Nowy Targ K/M 8-15 lat Brak NIE
66 Ostapczuk Marzena Nowy Targ K/M 40-49 lat Brak NIE
67 Ostapczuk Piotr Nowy Targ K/M 8-15 lat Brak NIE
68 Pabis Lesław Bielsko-Biała K/M 60 lat i więcej sąsiedzi TAK
69 Pavelko Andrii Kharkiv K/M 30-39 lat 4F Kharkiv NIE
70 Pawlos Rafał Kryspinów K/M 40-49 lat Brak TAK
71 Pazdański Daniel Pielgrzymowice K/M 8-15 lat Brak NIE
72 Pazdanska Gabriela Pielgrzymowice K/M 8-15 lat Brak NIE
73 Piotr Paryła Piotr Michałowice K/M 30-39 lat Brak NIE
74 Podgórski Jerzy Kraków K/M 40-49 lat Lacho Team NIE
75 Prochera Janusz Leżajsk K/M 60 lat i więcej Brak NIE
76 Prządo-Kudas Małgorzata Kraków K/M 40-49 lat Brak TAK
77 Rakoczy Łukasz Kraków K/M 30-39 lat Brak NIE
78 Rybiński Grzegorz Proszowice K/M 40-49 lat Rybka Runners Team NIE
79 Rybiński Bartłomiej Proszowice K/M 8-15 lat Rybka Runners Team NIE
80 Rymarenko Sergii Kraków K/M 30-39 lat AZS AWF KRAKÓW MASTERS TAK
81 Rzepecki Radosław Gdańsk K/M 40-49 lat Brak TAK
82 Sieńko Michał Więcławice K/M 24-29 lat Brak TAK
83 Siwek Jacek Łuczyce K/M 40-49 lat TriWise Triathlon Team NIE
84 Słowakiewicz Wiktor Dziekanowice K/M 40-49 lat Grupa LukTrans NIE
85 Słowik Daniel Żabno K. Tarnowa K/M 30-39 lat Gang Zakręconych Mastersów NIE
86 Szewczyk Monika Kraków K/M 30-39 lat BrzyskiTriTeam TAK
87 Sznajder Rafał Michałowice K/M 40-49 lat G.O.A.T. Team Michałowice NIE
88 Szul Andrzej Nowy Targ K/M 60 lat i więcej Brak NIE
89 Turcza Piotr Kraków K/M 50-59lat Brak NIE
90 Veretskyi Pavlo Donetsk K/M 30-39 lat Brak NIE
91 Wicherek Maciej Kraków K/M 40-49 lat ITMBW NIE
92 Wierzbicki Konrad Giebułtów K/M 40-49 lat Brak TAK
93 Wiorek Edwardd Kraków K/M 50-59lat 1962 NIE
94 Wiorek Rafał Kraków K/M 16-23 lat Brak NIE
95 Woźniczka Radosław Kraków K/M 40-49 lat JÓZEFIŃSKA TEAM NIE
96 Zajac Andrzej Pielgrzymowice K/M 40-49 lat Pielgrzymowice_run NIE
97 Zajac Izabela Pielgrzymowice K/M 40-49 lat Pielgrzymowice_run NIE
98 Zajac Jakub Pielgrzymowice K/M 8-15 lat Pielgrzymowice_run NIE
99 Zajączkowska-Orłowska Katarzyna Kraków K/M 40-49 lat JJ Fit NIE
100 Zasiura Władysława Prusy K/M 50-59lat FSP Roma TAK
101 Zawisza-Wierzbicka Katarzyna Giebułtów K/M 40-49 lat Brak TAK
102 Zębala Paweł Kraków K/M 30-39 lat Brak TAK
103 Zborek Marcin Kraków K/M 30-39 lat Brak NIE