Nazwa zawodów: |
III Bieg Dzikich MustangĂłw- Biegi dla dzieci |
Miejsce i termin: | Paszczyna k/DÄbicy, 2019-07-21 |
Organizator: | Stowarzyszenie âDzikie Mustangiâ â Gmina DÄbica â Centrum Kultury i Bibliotek Gminy DÄbica â Gminny OĹrodek Sportu i Rekreacji Gminy DÄbica |
Opis zawodów: | WybĂłr dystansĂłw :
roczniki 2006 – i starsi – 400m |
Strona WWW: | https://www.facebook.com/grupadzikiemustangi/ |
Lista opłaconych: | Lista zawodników z potwierdzoną płatnością |
Lista nieopłaconych: | Lista zawodników bez potwierdzonej płatności |
Rejestracja zamknięta
Lista zapisanych zawodników:
Lp. | Nazwisko i Imię | Miejscowość | Kategoria | Klub | Wpłata |
---|---|---|---|---|---|
1 | BaĹut Bernard | TarnĂłw | 2010 – 2012 – 100m | Brak | NIE |
2 | BaĹut Bogna | TarnĂłw | 2013 i mĹodsze 50m | Brak | NIE |
3 | Baran Szymon | DÄbica | 2010 – 2012 – 100m | Brak | NIE |
4 | BarnaĹ MichaĹ | JaĹşwiny | 2010 – 2012 – 100m | Czarne Gryfy | NIE |
5 | BarnaĹ Justyna | JaĹşwiny | 2007-2009 – 200m | Czarne Gryfy | NIE |
6 | BazuĹa Izabela | DÄbica | 2013 i mĹodsze 50m | Brak | NIE |
7 | BÄtkowska Nikola | KozĹĂłw | 2007-2009 – 200m | Brak | NIE |
8 | Bielach Amelia | KrakĂłw | 2013 i mĹodsze 50m | Brak | NIE |
9 | Bielawa Kacper | ĹťyrakĂłw | 2006 i starsi – 400m | DÄbickie Gepardy | NIE |
10 | Bielawa Kornelia | DÄbica | 2013 i mĹodsze 50m | Brak | NIE |
11 | Bielawa Oskar | Bobrowa Wola | 2010 – 2012 – 100m | Brak | NIE |
12 | Bielawa Lena | Bobrowa Wola | 2013 i mĹodsze 50m | Brak | NIE |
13 | Bielawa Klaudia | DÄbica | 2010 – 2012 – 100m | Brak | NIE |
14 | Bieszczad Kinga | Paszczyna | 2007-2009 – 200m | Paszczyniak Paszczyna | NIE |
15 | BoĹźek Jakub | Brzostek | 2007-2009 – 200m | DÄbickie Gepardy | NIE |
16 | BoĹźek Marcin | Brzostek | 2010 – 2012 – 100m | DÄbickie Gepardy | NIE |
17 | Borowiec MikoĹaj | DÄbica | 2010 – 2012 – 100m | Brak | NIE |
18 | BratuĹ Sandra | Debica | 2006 i starsi – 400m | Czarne Gryfy | NIE |
19 | Buszek Tymoteusz | DÄbica | 2013 i mĹodsze 50m | Brak | NIE |
20 | Buszek Michalina | DÄbica | 2013 i mĹodsze 50m | Brak | NIE |
21 | ChĹopek Aleksandra | DÄbica | 2013 i mĹodsze 50m | DÄbickie Gepardy | NIE |
22 | Cielak Amelka | Paszczyna | 2010 – 2012 – 100m | GrupaGSM.pl | NIE |
23 | Ciurkot Jasiu | Paszczyna | 2013 i mĹodsze 50m | Brak | NIE |
24 | Ciurkot Wojciech | Czarna | 2013 i mĹodsze 50m | Brak | NIE |
25 | CuryĹo Anna | DÄbica | 2010 – 2012 – 100m | DÄbickie Gepardy | NIE |
26 | Czerwiec Kamil | Paszczyna | 2010 – 2012 – 100m | Brak | NIE |
27 | Czerwiec Aleksandra | Paszczyna | 2006 i starsi – 400m | Brak | NIE |
28 | Czuchra MichaĹ | ĹťyrakĂłw | 2010 – 2012 – 100m | Akademia MaĹego StraĹźaka | NIE |
29 | Czuchra Alicja | ĹťyrakĂłw | 2013 i mĹodsze 50m | Akademia MaĹego StraĹźaka | NIE |
30 | CzyĹźowicz Maja | JasĹo | 2010 – 2012 – 100m | SP nr 12 JasĹo | NIE |
31 | Dejnaka MikoĹaj | RzeszĂłw | 2013 i mĹodsze 50m | Brak | NIE |
32 | Dejnaka Kacper | RzeszĂłw | 2013 i mĹodsze 50m | Brak | NIE |
33 | Dejnaka Amelia | RzeszĂłw | 2010 – 2012 – 100m | Brak | NIE |
34 | Dejnaka Gabriela | RzeszĂłw | 2013 i mĹodsze 50m | Brak | NIE |
35 | Dejnaka Patryk | RzeszĂłw | 2013 i mĹodsze 50m | Brak | NIE |
36 | DmuchaĹa Zuzanna | Paszczyna | 2010 – 2012 – 100m | Brak | NIE |
37 | Dobosz Julita | ĹťarĂwka | 2007-2009 – 200m | Brak | NIE |
38 | Dobosz Jan | ĹťarĂwka | 2010 – 2012 – 100m | Brak | NIE |
39 | DrwiÄga-StÄpieĹ Marek | Kielnarowa | 2013 i mĹodsze 50m | Brak | NIE |
40 | DrwiÄga-StÄpieĹ Piotr | Kielnarowa | 2013 i mĹodsze 50m | Brak | NIE |
41 | DrzaĹ Weronika | PustkĂłw | 2006 i starsi – 400m | Brak | NIE |
42 | DrzaĹ Wiktoria | PustkĂłw | 2010 – 2012 – 100m | Brak | NIE |
43 | Falarz Jakub | Parkosz | 2010 – 2012 – 100m | Czarne Gryfy | NIE |
44 | Ferfecki Kacper | Paszczyna | 2010 – 2012 – 100m | Brak | NIE |
45 | FioĹek Sergiusz | Strzegocice | 2010 – 2012 – 100m | Brak | NIE |
46 | FioĹek Maciej | DÄbica | 2013 i mĹodsze 50m | Brak | NIE |
47 | FioĹek Aleksander | DÄbica | 2013 i mĹodsze 50m | Brak | NIE |
48 | Florek Kinga | RzeszĂłw | 2007-2009 – 200m | Przeworska Grupa Biegowa | NIE |
49 | Forjasz Jagoda | RzeszĂłw | 2013 i mĹodsze 50m | RubBabyRun | NIE |
50 | Forjasz Szczepan | RzeszĂłw | 2010 – 2012 – 100m | RubBabyRun | NIE |
51 | Fryz Tomasz | Paszczyna | 2007-2009 – 200m | Brak | NIE |
52 | Fryz Patrycja | Paszczyna | 2007-2009 – 200m | Brak | NIE |
53 | Fryz BartĹomiej | Paszczyna | 2007-2009 – 200m | Chemik Pustk | NIE |
54 | GadzaĹa Karolina | JasĹo | 2006 i starsi – 400m | Brak | NIE |
55 | GadzaĹa Paulina | JasĹo | 2010 – 2012 – 100m | Brak | NIE |
56 | GadzaĹa BartĹomiej | JasĹo | 2007-2009 – 200m | Brak | NIE |
57 | Grabowy Karolina | Ropczyce | 2010 – 2012 – 100m | Brak | NIE |
58 | Gryszkiewicz Wojciech | Nagawczyna | 2013 i mĹodsze 50m | Brak | NIE |
59 | Hamala Marlena | Paszczyna | 2007-2009 – 200m | Brak | NIE |
60 | Idzior Izabela | Ruda | 2007-2009 – 200m | Brak | NIE |
61 | Janora Maksymilian | BrzeĹşnica | 2010 – 2012 – 100m | Brak | NIE |
62 | Jargas Maja | Pilzno | 2007-2009 – 200m | Brak | NIE |
63 | Jargas Kamil | Pilzno | 2007-2009 – 200m | Brak | NIE |
64 | Jaworska Lena | Paszczyna | 2013 i mĹodsze 50m | Brak | NIE |
65 | Kania Pola | BrzeĹşnica | 2013 i mĹodsze 50m | Brak | NIE |
66 | Kania Dawid | BrzeĹşnica | 2010 – 2012 – 100m | Brak | NIE |
67 | Kapusta Oliwia | Lubzina | 2010 – 2012 – 100m | Brak | NIE |
68 | Kapusta Kamil | Lubzina | 2010 – 2012 – 100m | Brak | NIE |
69 | KaraĹ Jakub | DÄbica | 2010 – 2012 – 100m | Brak | NIE |
70 | KaraĹ Jan | DÄbica | 2013 i mĹodsze 50m | Brak | NIE |
71 | Kawa Otylia | Wola Ĺťyrakowska | 2013 i mĹodsze 50m | Brak | NIE |
72 | Kawa Alan | Wola Ĺťyrakowska | 2010 – 2012 – 100m | Brak | NIE |
73 | Kawa Wiktoria | Wola Ĺťyrakowska | 2006 i starsi – 400m | Brak | NIE |
74 | KÄdzior Filip | Nagawczyna | 2010 – 2012 – 100m | Brak | NIE |
75 | KÄdzior Amelia | Nagawczyna | 2013 i mĹodsze 50m | Brak | NIE |
76 | Kloc Lena | DÄbica | 2013 i mĹodsze 50m | Active Team KozĹĂłw | NIE |
77 | Kloc Leon | DÄbica | 2013 i mĹodsze 50m | Active Team KozĹĂłw | NIE |
78 | KĹusek Natalia | JodĹowa | 2007-2009 – 200m | Diament | NIE |
79 | Kolbusz Kacper | Lubzina | 2006 i starsi – 400m | Paszczyniak | NIE |
80 | KoĹciak Piotr | Paszczyna | 2010 – 2012 – 100m | Brak | NIE |
81 | Kopera Jakub | Paszczyna | 2006 i starsi – 400m | Brak | NIE |
82 | KorzeĹ Tomasz | Wielopole SkrzyĹskie | 2013 i mĹodsze 50m | Brak | NIE |
83 | Koziara Oliwia | Paszczyna | 2013 i mĹodsze 50m | Dzikie Mustangi | NIE |
84 | KozioĹ Mateusz | Paszczyna | 2007-2009 – 200m | Brak | NIE |
85 | Krajewski Jakub | Glinik | 2013 i mĹodsze 50m | Brak | NIE |
86 | Kubas Lena | Pilzno | 2010 – 2012 – 100m | Brak | NIE |
87 | Kurcz Kamila | ĹťyrakĂłw | 2013 i mĹodsze 50m | DÄbickie Gepardy | NIE |
88 | Kurcz Sebastian | ĹťyrakĂłw | 2010 – 2012 – 100m | DÄbickie Gepardy | NIE |
89 | Kurek Bartosz | DÄbica | 2010 – 2012 – 100m | Brak | NIE |
90 | Lampart Szymon | DÄbica | 2010 – 2012 – 100m | Brak | NIE |
91 | Lampart Maciej | DÄbica | 2013 i mĹodsze 50m | Brak | NIE |
92 | Lampart Jakub | DÄbica | 2007-2009 – 200m | Akademia maĹego straĹźaka | NIE |
93 | Lampart Antoni | DÄbica | 2013 i mĹodsze 50m | Akademia maĹego straĹźaka | NIE |
94 | Lesiak Szymek | Paszczyna | 2010 – 2012 – 100m | Brak | NIE |
95 | Lesiak Bartek | Paszczyna | 2007-2009 – 200m | Brak | NIE |
96 | Lesiak RafaĹ | DÄbica | 2010 – 2012 – 100m | Brak | NIE |
97 | LichoĹ Sebastian | Paszczyna | 2006 i starsi – 400m | Brak | NIE |
98 | LigÄska Dawid | DÄbica | 2007-2009 – 200m | Spartan Training Group DÄbica | NIE |
99 | LubaĹ Kaja | Mielec | 2010 – 2012 – 100m | LubasTeam | NIE |
100 | LubaĹ Jakub | Mielec | 2007-2009 – 200m | LubasTeam | NIE |
101 | ĹÄ cka Magdalena | DÄbica | 2013 i mĹodsze 50m | Brak | NIE |
102 | ĹÄ cka Wiktoria | DÄbica | 2007-2009 – 200m | Brak | NIE |
103 | ĹwiÄtoĹ Julia | Czarna | 2013 i mĹodsze 50m | Czarne Gryfy | NIE |
104 | ĹwiÄtoĹ Jakub | Paszczyna | 2010 – 2012 – 100m | LKS Paszczyniak Paszczyna | NIE |
105 | Ĺwierk Sebastian | DÄbica | 2013 i mĹodsze 50m | Brak | NIE |
106 | Ĺwierk Kinga | DÄbica | 2007-2009 – 200m | Brak | NIE |
107 | Ĺwierk Sylwia | DÄbica | 2010 – 2012 – 100m | Brak | NIE |
108 | Madejski Szymon | Czarna | 2010 – 2012 – 100m | CZARNE GRYFY | NIE |
109 | Madejski Oskar | Czarna | 2013 i mĹodsze 50m | CZARNE GRYFY | NIE |
110 | Majcher Agata | Tarnobrzeg | 2013 i mĹodsze 50m | Brak | NIE |
111 | MarÄ Maciej | StraszÄcin | 2013 i mĹodsze 50m | Brak | NIE |
112 | Marek Martyna | Paszczyna | 2007-2009 – 200m | Brak | NIE |
113 | Materniak Izabela | RzeszĂłw | 2010 – 2012 – 100m | Banda z Granicznej | NIE |
114 | Mazur MiĹosz | DÄbica | 2013 i mĹodsze 50m | Dzikie Mustangi | NIE |
115 | Mazur Bruno | DÄbica | 2013 i mĹodsze 50m | DÄbickie Gepardy | NIE |
116 | Mazur Igor | DÄbica | 2007-2009 – 200m | DÄbickie Gepardy | NIE |
117 | Mazur Katarzyna | BrzeĹşnica | 2010 – 2012 – 100m | Brak | NIE |
118 | Mazur Marcel | DÄbica | 2010 – 2012 – 100m | Dzikie Mustangi | NIE |
119 | Mika Aleksandra | Pustynia | 2013 i mĹodsze 50m | brak | NIE |
120 | Mika Adrian | Pustynia | 2007-2009 – 200m | brak | NIE |
121 | MosoĹ Izabella | DobrkĂłw | 2006 i starsi – 400m | DÄbickie Gepardy | NIE |
122 | MosoĹ Wiktoria | DobrkĂłw | 2007-2009 – 200m | DÄbickie Gepardy | NIE |
123 | Mroczek BartĹomiej | Paszczyna | 2007-2009 – 200m | Brak | NIE |
124 | Mroczek Kacper | Paszczyna | 2007-2009 – 200m | Brak | NIE |
125 | Nawracaj Karol | JodĹowa | 2007-2009 – 200m | MĹodzi z JodĹowej | NIE |
126 | Nawracaj Jakub | JodĹowa | 2010 – 2012 – 100m | MĹodzi z JodĹowej | NIE |
127 | Niedzielski Aleksander | Ropczyce | 2013 i mĹodsze 50m | Brak | NIE |
128 | Nogaj Szymon | DÄbica | 2013 i mĹodsze 50m | Brak | NIE |
129 | Nowak Klaudia | DÄbica | 2007-2009 – 200m | Dzikie Mustangi | NIE |
130 | Olearczyk Adam | DÄbica | 2013 i mĹodsze 50m | DÄbickie Gepardy | NIE |
131 | Pachlita Natalia | Paszczyna | 2013 i mĹodsze 50m | Brak | NIE |
132 | Pachlita Wiktoria | Paszczyna | 2013 i mĹodsze 50m | Brak | NIE |
133 | Panek Hanna | BrzeĹşnica | 2013 i mĹodsze 50m | Brak | NIE |
134 | Panek Maciej | BrzeĹşnica | 2010 – 2012 – 100m | Brak | NIE |
135 | PaweĹek Lena | Ocieka | 2007-2009 – 200m | Brak | NIE |
136 | Piotrowska Julia | PustakĂłw Osiedle | 2007-2009 – 200m | Brak | NIE |
137 | Pluta Ewelina | Chotowa | 2006 i starsi – 400m | Brak | NIE |
138 | PĹatek Aleksander | DÄbica | 2013 i mĹodsze 50m | Brak | NIE |
139 | Podraza Karolina | JodĹowa | 2010 – 2012 – 100m | JODĹOWA | NIE |
140 | Podraza Aleksandra | JodĹowa | 2007-2009 – 200m | JODĹOWA | NIE |
141 | Polniaszek Kacper | DÄbica | 2013 i mĹodsze 50m | DÄbickie Gepardy | NIE |
142 | Polniaszek Szymon | Paszczyna | 2013 i mĹodsze 50m | Brak | NIE |
143 | PraĹźmowska Cyntia | Podgrodzie | 2013 i mĹodsze 50m | Brak | NIE |
144 | Probachta Gabriel | RzeszĂłw | 2010 – 2012 – 100m | DRB | NIE |
145 | Przywara Jakub | BrzeĹşnica | 2013 i mĹodsze 50m | Brak | NIE |
146 | Przywara Karol | BrzeĹşnica | 2013 i mĹodsze 50m | Brak | NIE |
147 | Puzon Jagoda | Czarna | 2013 i mĹodsze 50m | Brak | NIE |
148 | Puzon MikoĹaj | Czarna | 2010 – 2012 – 100m | Brak | NIE |
149 | Pyskaty Kamilka | Paszczyna | 2007-2009 – 200m | Dzikie Mustangi | NIE |
150 | Pytko Maciej | DÄbica | 2013 i mĹodsze 50m | Brak | NIE |
151 | Rak Oliwier | RzeszĂłw | 2010 – 2012 – 100m | Brak | NIE |
152 | Róşak Amelia | BrzeĹşnica | 2010 – 2012 – 100m | Brak | NIE |
153 | Rogowska Wiktoria | BrzeĹşnica | 2007-2009 – 200m | Brak | NIE |
154 | Rojek Piotr | Ropczyce | 2006 i starsi – 400m | Brak | NIE |
155 | Ruciak Jan | DÄbica | 2007-2009 – 200m | Na ĹwieĹźoĹci | NIE |
156 | Ruciak Filip | Latoszyn | 2013 i mĹodsze 50m | Brak | NIE |
157 | Ruciak Maciej | Latoszyn | 2010 – 2012 – 100m | Brak | NIE |
158 | Ruciak Piotr | DÄbica | 2010 – 2012 – 100m | Na ĹwieĹźoĹci | NIE |
159 | Rzepecka Emilka | DÄbica | 2010 – 2012 – 100m | AKADEMIA MAĹEGO STRAĹťAKA | NIE |
160 | Rzepecki Kacperek | DÄbica | 2007-2009 – 200m | AKADEMIA MAĹEGO STRAĹťAKA | NIE |
161 | Sitek Julian | DÄbica | 2013 i mĹodsze 50m | Brak | NIE |
162 | Skowron Kacper | Nagawczyna | 2006 i starsi – 400m | Brak | NIE |
163 | Skowron Jakub | Nagawczyna | 2010 – 2012 – 100m | Brak | NIE |
164 | SokóŠBartosz | BrzeĹşnica | 2006 i starsi – 400m | Brak | NIE |
165 | SokóŠMarcel | BrzeĹşnica | 2010 – 2012 – 100m | Akademia maĹego straĹźaka | NIE |
166 | SokóŠMichaĹ | BrzeĹşnica | 2010 – 2012 – 100m | Akademia maĹego straĹźaka | NIE |
167 | SowiĹski Bartosz | Paszczyna | 2010 – 2012 – 100m | Brak | NIE |
168 | Stasiowska Karolina | DÄbica | 2013 i mĹodsze 50m | PÄdzÄ ce Ĺlimaki | NIE |
169 | Stasiowska Karolina | DÄbica | 2013 i mĹodsze 50m | PÄdzÄ ce Ĺlimaki | NIE |
170 | StrÄk Nikola | SkrzyszĂłw | 2007-2009 – 200m | Brak | NIE |
171 | Suchora AntoĹ | KozĹĂłw | 2013 i mĹodsze 50m | Brak | NIE |
172 | Szarek Franciszek | Bochnia | 2010 – 2012 – 100m | Brak | NIE |
173 | Szarek Tomasz | Bochnia | 2007-2009 – 200m | Brak | NIE |
174 | SzczepaĹski Patryk | KrakĂłw | 2010 – 2012 – 100m | Brak | NIE |
175 | SzczudĹo Wilhelm | DÄbica | 2013 i mĹodsze 50m | Be the best 🙂 | NIE |
176 | SzczudĹo Wilhelm | DÄbica | 2013 i mĹodsze 50m | Brak | NIE |
177 | SzczygieĹ Milena | BrzeĹşnica | 2010 – 2012 – 100m | Brak | NIE |
178 | SzczygieĹ Oliwia | BrzeĹşnica | 2010 – 2012 – 100m | Brak | NIE |
179 | Szewczyk Magdalena | Parkosz | 2007-2009 – 200m | Brak | NIE |
180 | Szewczyk Daniel | Rytwiany | 2013 i mĹodsze 50m | Skrzydlaci Dzieciom | NIE |
181 | Szpara Maja | Paszczyna | 2010 – 2012 – 100m | Brak | NIE |
182 | Szpara Karol | Paszczyna | 2007-2009 – 200m | Brak | NIE |
183 | Szyfner Marcel | Paszczyna | 2006 i starsi – 400m | Prak | NIE |
184 | Szyfner Marcel | Paszczyna | 2006 i starsi – 400m | Brak | NIE |
185 | Szymaszek Hanna | Pilzno | 2010 – 2012 – 100m | Brak | NIE |
186 | Tokarz Kuba | Paszczyna | 2007-2009 – 200m | Dzikie Mustangi | NIE |
187 | Tokarz Antoni | Paszczyna | 2013 i mĹodsze 50m | Brak | NIE |
188 | Tryba Bartosz | DÄbica | 2013 i mĹodsze 50m | Bama Logistics | NIE |
189 | Tryba Zofia | DÄbica | 2013 i mĹodsze 50m | Bama Logistics | NIE |
190 | TyksiĹska Julia | PustkĂłw | 2010 – 2012 – 100m | Brak | NIE |
191 | TyksiĹski Filip | PustkĂłw | 2010 – 2012 – 100m | Brak | NIE |
192 | Urban Daria | Paszczyna | 2013 i mĹodsze 50m | Brak | NIE |
193 | Walczyk Maria | DÄbica | 2010 – 2012 – 100m | DÄbickie Gepardy | NIE |
194 | Walczyk Zofia | DÄbica | 2013 i mĹodsze 50m | DÄbickie Gepardy | NIE |
195 | Walczyk Hanna | DÄbica | 2013 i mĹodsze 50m | DÄbickie Gepardy | NIE |
196 | Waloszek Jerzy | Paszczyna | 2013 i mĹodsze 50m | Brak | NIE |
197 | WĂłjcik Maksymilian | Niedzwiada | 2010 – 2012 – 100m | Brak | NIE |
198 | WĂłjcik Lena | Niedzwiada | 2013 i mĹodsze 50m | Brak | NIE |
199 | WiÄch Alicja | DÄbica | 2007-2009 – 200m | Brak | NIE |
200 | Wiktor Karol | Paszczyna | 2013 i mĹodsze 50m | Brak | NIE |
201 | Wojtaszek Wiktor | Paszczyna | 2010 – 2012 – 100m | Brak | NIE |
202 | Wojtaszek Wiktor | Paszczyna | 2010 – 2012 – 100m | Brak | NIE |
203 | WoĹşniak Zuzanna | Mielec | 2010 – 2012 – 100m | Frytki z majonezem | NIE |
204 | WoĹşniak Aleks | Mielec | 2013 i mĹodsze 50m | Frytki z majonezem | NIE |
205 | WoĹşniak Jakub | Tuszyma | 2013 i mĹodsze 50m | …. | NIE |
206 | WoĹşniak Julia | Tuszyma | 2010 – 2012 – 100m | …. | NIE |
207 | Zaborniak Eryk | Paszczyna | 2013 i mĹodsze 50m | Brak | NIE |
208 | Zaborowski Szymon | SĹubicr | 2010 – 2012 – 100m | Brak | NIE |
209 | Zaucha MichaĹ | Paszczyna | 2013 i mĹodsze 50m | Brak | NIE |
210 | Zaucha MikoĹaj | Paszczyns | 2013 i mĹodsze 50m | Brak | NIE |