Zawody

Nazwa zawodów:

Bieg Pamięci Bitwy Pod Mokrą

Miejsce i termin: Mokra, 2019-09-01
Organizator: ORGANIZATOR:
JEST LEPIEJ Michał Zarębski z siedzibą w Częstochowie, przy ulicy ul. Wilsona 6 , 42-202 Częstochowa
Opis zawodów: Trasa na dystansie 10 km
– Do pokonania będą dwie pętle
– Na ok. 5 km będzie ustawiony punkt z wodą
– Pętla to połączenie szutru z asfaltem – 1,5 km szuter; 3,5 km asfalt
– Bieg dla dzieci na dystansie 500 m (asfalt)

Więcej informacji w regulaminie.

Rozmiarówka koszulek

Upoważnienie do odbioru pakietu


Oświadczenie Rodzica/Opiekuna niepełnoletnich

Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych: Lista zawodników z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych: Lista zawodników bez potwierdzonej płatności

Zarejestruj się

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Kategoria Klub Wpłata
1 Barański Marek Krzepice 10 km – bieg główny Morsy Miedzno TAK
2 Bączek Jarosław Kamyk 10 km – bieg główny Brak

3 Błaut Agata Borowr 10 km – bieg główny Amatot

4 Bokwa Patrycja Częstochowa 10 km – bieg główny Patofamilia

5 Gąsiński Dawid Częstochowa 10 km – bieg główny Noname TAK
6 Hałaczkiewicz Danuta Częstochowa 10 km – bieg główny Brak

7 Jagielska Magdalena Kłobuck 10 km – bieg główny NGB Kłobuck

8 Jagielska Magdalena Kłobuck 10 km – bieg główny NGB Kłobuck

9 Januszka Urszula Kłobuck 10 km – bieg główny NGB Kłobuck

10 Jędryka Edyta Kłobuck 10 km – bieg główny NGB KŁOBUCK

11 Jędryka Mateusz Kłobuck 500m – bieg da dzieci NGB KŁOBUCK

12 Kilan Jarosław Danków 10 km – bieg główny KB FLORIAN ZAJĄCZKI DRUGIE

13 Kowalik Nina Miedzno 10 km – bieg główny Mordy miedzno TAK
14 Kowalik Martyna Częstochowa 10 km – bieg główny Brak

15 Krakowian Marek Częstochowa 10 km – bieg główny Jest Lepiej Run Team

16 Kraszewski Łukasz Mokra 10 km – bieg główny Brak

17 Kraszewsla Angelika Starokrzepice 10 km – bieg główny Brak

18 Kuberski Łukasz Kłobuck 10 km – bieg główny Niezależny TAK
19 Latusek Leszek Przystajń 10 km – bieg główny brak

20 Macherzyński Karol Kraków 10 km – bieg główny Brak TAK
21 Malatyński Marcin Działoszyn 10 km – bieg główny Brak

22 Mandat Janek Oleśnica 10 km – bieg główny KB Lupus Oleśnica

23 Melka Lena Sieradz 500m – bieg da dzieci Brak

24 Melka Kamil Sieradz 500m – bieg da dzieci Brak

25 Milczarek Adrian Częstochowa 10 km – bieg główny Brak

26 Mirek Mariusz Częstochowa 10 km – bieg główny Brak

27 Mirek Franciszek Częstochowa 500m – bieg da dzieci Brak

28 Mitrowska Kasia Sieradz 10 km – bieg główny Brak TAK
29 Motyl Agnieszka Częstochowa 10 km – bieg główny Brak

30 Myrta Mariola Wrocław 10 km – bieg główny awl

31 Noga Barbara Wilkowiecko 10 km – bieg główny KB Florian Zajączki Drugie TAK
32 Osadnik Emilia Hutka 500m – bieg da dzieci KKP DELFIN

33 Pawełczak Mateusz Złochowice 10 km – bieg główny KB Florian Zajączki Drugie TAK
34 Pieprzycki Łukasz Częstochowa 10 km – bieg główny Patofamilia TAK
35 Popęda Mariusz Biała 10 km – bieg główny 1973 TAK
36 Raczyńska Antonina Częstochowa 500m – bieg da dzieci Brak

37 Sołtysik Michał Kalej 10 km – bieg główny Brak TAK
38 Suchodolski Dawid Truskolasy 500m – bieg da dzieci Brak

39 Suchodolski Adam Truskolasy 10 km – bieg główny Brak

40 Sznajder Adam Częstochow 10 km – bieg główny Brak

41 Wiaderek Monika Herby 10 km – bieg główny PATOFAMILIA

42 Wilk Filip Starokrzepice 500m – bieg da dzieci Brak

43 Wolna Edyta Mokra 10 km – bieg główny Brak TAK
44 Wroński Maciej Blachownia 10 km – bieg główny Pocztowa Grupa NW

45 Wroński Miłosz Blachownia 500m – bieg da dzieci Brak

46 Zębik Bartłomiej Lubliniec 10 km – bieg główny Brak TAK
47 Zębik Agata Lubliniec 10 km – bieg główny Brak TAK