Nazwa zawodów: |
âTYTAN 2019ââ bieg charytatywny |
Miejsce i termin: | Dubiecko, 2019-08-25 |
Organizator: | Przemyski Region MiÄdzynarodowego Stowarzyszenia Policji (KRS; 000012332; NIP: 795-25-10-344; w porozumieniu z: Maciej Sochacki tel. 880 085 995 SĹawomir Hadro tytanbieg@gmail.com |
Opis zawodów: | CEL BIEGU ZbiĂłrka ĹrodkĂłw na zakup sprzÄtu specjalistycznego dla MichaĹka. Propagowanie zdrowego stylu Ĺźycia. Promocja Gminy Dubiecko. W zawodach mogÄ wziÄ c udziaĹ osoby ktĂłre najpóźniej w dniu startu ukoĹczÄ 18 lat. Zawodnicy zostanÄ
dopuszczeni do startu jeĹli: zarejestrujÄ
siÄ na stronie timerkeeper, wniosÄ
opĹatÄ startowÄ
, zmieszczÄ
siÄ w limicie 250 miejsc. Termin: 25 sierpnia 2019 (start w wybranej godzinie przez zawodnika) W kaĹźdej fali moĹźe wystartowaÄ maksymalnie 25 zawodnikĂłw. W przypadku wyczerpania limitu zawodnik zostanie przeniesiony do innej fali. Miejsce: Dubiecko, obiekt sportowy Orlik Godziny otwarcia biura: FALE 1-2-3 ZAPEĹNIONE. |
Regulamin zawodów: | |
Lista opłaconych: | Lista zawodników z potwierdzoną płatnością |
Lista nieopłaconych: | Lista zawodników bez potwierdzonej płatności |
Rejestracja zamknięta
Lista zapisanych zawodników:
Lp. | Nazwisko i Imię | Miejscowość | Kategoria | Klub | Wpłata |
---|---|---|---|---|---|
1 | Amarowicz Jacek | PrzemyĹl | 5 fala â 11.20 | PKB, 5Bsp | |
2 | Artym Magdalena | PrzemyĹl | 4 fala â 11.00 | 1973 | |
3 | Artym Jskub | PrzemyĹl | 4 fala â 11.00 | UKS Tempo 5 | TAK |
4 | Artym Magdalena | PrzemyĹl | 4 fala â 11.00 | Przemyski Klub Biegacza/Bida PrzemyĹl | TAK |
5 | Bachaj Dawid | Dubiecko | 1 fala â 10.00 | LecÄBoChcÄ | TAK |
6 | Bal Barbara | PrzemyĹl | 4 fala â 11.00 | Przemyski Klub Biegacza | TAK |
7 | Bal Robert | PrzemyĹl | 4 fala â 11.00 | Regia Civitas/Przemyski Klub Biegacza | TAK |
8 | Barszczak Anna | PrzemyĹl | 6 fala â 11.40 | Coast Fit Lab | TAK |
9 | Barszczem Klaudia | PrzemyĹl | 7 fala â 12.00 | Brak | |
10 | Bartnik Edyta | PrzemyĹl | 5 fala â 11.20 | Brak | |
11 | Bednarczyk Dariusz | PrzemyĹl | 5 fala â 11.20 | 5 BSP | |
12 | Bielec Kamil | WybrzeĹźe | 3 fala â 10.40 | Brak | TAK |
13 | Bober Jerzy | Domaradz | 3 fala â 10.40 | Husaria Race Team | |
14 | BroĹźyna Joanna | Dubiecko | 1 fala â 10.00 | LecÄBoChcÄ | TAK |
15 | BroĹźyna Jerzy | Nienadowa | 4 fala â 11.00 | Brak | TAK |
16 | Buciora PaweĹ | PrzemyĹl | 5 fala â 11.20 | Brak | TAK |
17 | Buczek Denis | Bachorzec | 10 fala â 13.00 | Dzikie konie | TAK |
18 | Buczko Grzegorz | LubaczĂłw | 4 fala â 11.00 | Biegomania LubaczĂłw | TAK |
19 | BukaĹa Tomasz | RzeszĂłw | 3 fala â 10.40 | Brak | TAK |
20 | Buksa AndĹźelika | PrzemyĹl | 4 fala â 11.00 | Familia Extreme | TAK |
21 | Buksa Paula | PrzemyĹl | 4 fala â 11.00 | Familia Extreme | |
22 | Buksa Tomasz | PrzemyĹl | 4 fala â 11.00 | Familia Extreme | TAK |
23 | Chudzio Katarzyna | PrzemyĹl | 6 fala â 11.40 | Coast Fit Lab | TAK |
24 | Chudzio Jakub | PrzemyĹl | 6 fala â 11.40 | Coast Fit Lab/RMF4RT Gladiators | TAK |
25 | CiciĹski RafaĹ | PrzemyĹl | 6 fala â 11.40 | Coast Fit Lab | TAK |
26 | CieÄko Magdalena | PrzemyĹl | 1 fala â 10.00 | ZatkaĹo KakaĹo | TAK |
27 | CieÄko Artur | PrzemyĹl | 1 fala â 10.00 | ZatkaĹo KakaĹo | TAK |
28 | CieszyĹski Maciej | RzeszĂłw | 3 fala â 10.40 | Brak | TAK |
29 | Cwynar Krzysztof | OrĹy | 7 fala â 12.00 | Brak | TAK |
30 | Cwynar Marta | OrĹy | 7 fala â 12.00 | Brak | TAK |
31 | Czach Tobiasz | RzeszĂłw | 1 fala â 10.00 | Husaria Race Team | TAK |
32 | Czapla Anna | RzeszĂłw | 4 fala â 11.00 | Brak | TAK |
33 | Czekaj Mateusz | RzeszĂłw | 1 fala â 10.00 | Husaria Race Team | TAK |
34 | CzubiĹska Anna | PrzemyĹl | 5 fala â 11.20 | Brak | TAK |
35 | CzubiĹski Jakub | PrzemyĹl | 5 fala â 11.20 | Brak | TAK |
36 | DÄ browska Anna | BĹaĹťowa | 1 fala â 10.00 | Brak | TAK |
37 | DÄ browski Anna | BĹaĹźowa | 1 fala â 10.00 | Brak | TAK |
38 | DÄ browski Marcin | PrzemyĹl | 6 fala â 11.40 | Coast Fit Lab | TAK |
39 | DomaĹski Marek | PrzemyĹl | 4 fala â 11.00 | BIDA PrzemyĹl | TAK |
40 | Domin Ĺukasz | DynĂłw | 5 fala â 11.20 | Aktywny DynĂłw | TAK |
41 | Domin Danuta | Dubiecko | 2 fala â 10.20 | Brak | TAK |
42 | Dorosz Barbara | PrzemyĹl | 4 fala â 11.00 | Przemyski Klub Biegacza | |
43 | Duliban-Nowak Gabriela | Przeworsk | 2 fala â 10.20 | Brak | TAK |
44 | Dybek MirosĹaw | RzeszĂłw | 3 fala â 10.40 | Brak | TAK |
45 | DzierĹźak Arkadiusz | GĹogĂłw MaĹopolski | 2 fala â 10.20 | Husaria Race Team | TAK |
46 | DzierĹźak ElĹźbieta | GĹogĂłw MaĹopolski | 2 fala â 10.20 | Husaria Race Team | TAK |
47 | DzierĹźak` Kacper | GĹogĂłw MaĹopolski | 2 fala â 10.20 | Brak | |
48 | Farnaud Mathilde | Paryz | 5 fala â 11.20 | Brak | TAK |
49 | Fedio Marek | OstrĂłw | 5 fala â 11.20 | 5 BSP/Przemyski Klub Biegacza | TAK |
50 | Ferenc Beata | RzeszĂłw | 4 fala â 11.00 | Biegomania LubaczĂłw | TAK |
51 | Fudali-Kmiotek Aneta | BachĂłrz | 3 fala â 10.40 | Brak | TAK |
52 | Gancarz MaĹgorzata | RzeszĂłw | 1 fala â 10.00 | Husaria Race Team | TAK |
53 | Gancarz SĹawomir | RzeszĂłw | 1 fala â 10.00 | Histeria RzeszĂłw | TAK |
54 | Gazdowicz MichaĹ | Przysietnica | 1 fala â 10.00 | Brzozowski Klub Biegacza | |
55 | Gerula Adam | PrzemyĹl | 6 fala â 11.40 | Coast fit lab | TAK |
56 | Gerula Adam | PrzemyĹl | 6 fala â 11.40 | Brak | |
57 | GĹuszko Justyna | Berezka | 4 fala â 11.00 | SOLINATEAM | TAK |
58 | Gonet Jakub | BachĂłw | 3 fala â 10.40 | FC Drzewce | TAK |
59 | Gradowska Katarzyna | PrzemyĹl | 4 fala â 11.00 | Przemyski Klub Biegacza | TAK |
60 | Grasza Ireneusz | PrzemyĹl | 4 fala â 11.00 | Przemyski Klub Biegacza | TAK |
61 | Groch Jacek | KaĹczuga | 8 fala â 12.20 | Przeworska Grupa Biegowa | TAK |
62 | Gromek Robert | PrzemyĹl | 5 fala â 11.20 | Brak | TAK |
63 | Groszek ElĹźbieta | DuĹkowiczki | 4 fala â 11.00 | Pgr | |
64 | Grzadziel Bartlomiej | Paryz | 5 fala â 11.20 | Brak | TAK |
65 | Grzadziel Krzysztof | Paris | 5 fala â 11.20 | Brak | TAK |
66 | Grzech Tomasz | Dubiecko | 4 fala â 11.00 | Brak | TAK |
67 | Hadam Ewa | DynĂłw | 4 fala â 11.00 | Spartan Training Club RzeszĂłw | TAK |
68 | Hadro SĹawek | Dubiecko | 1 fala â 10.00 | Brak | |
69 | Halon Kamil | JarosĹaw | 7 fala â 12.00 | Brak | |
70 | Halwa PaweĹ | PrzemyĹl | 5 fala â 11.20 | Z.K. | TAK |
71 | Halwa MirosĹaw | PrzemyĹl | 3 fala â 10.40 | Openfit | TAK |
72 | HaĹucha Tomasz | LubaczĂłw | 7 fala â 12.00 | Biegomania LubaczĂłw | TAK |
73 | HaĹys BartĹomiej | ZagĂłrze | 8 fala â 12.20 | Brak | TAK |
74 | Hamryszczak Beata | PrzemyĹl | 4 fala â 11.00 | Przemyski Klub Biegacza | TAK |
75 | Hamryszczak Janusz | PrzemyĹl | 4 fala â 11.00 | Przemyski Klub Biegacza | TAK |
76 | HarapiĹski Grzegorz | Medyka | 5 fala â 11.20 | Brak | TAK |
77 | HataĹ Agnieszka | PrzemyĹl | 4 fala â 11.00 | PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA/ Przemyska Grupa Rowerowa | TAK |
78 | Hawro PaweĹ | Przeworsk | 2 fala â 10.20 | Brak | TAK |
79 | Hocek Jakub | PrzemyĹl | 7 fala â 12.00 | Brak | |
80 | Horak BartĹomiej | PrzemyĹl | 5 fala â 11.20 | Blok b | TAK |
81 | Horak Monika | PrzemyĹl | 5 fala â 11.20 | Blok b | TAK |
82 | JandziĹ WiesĹaw | DynĂłw | 2 fala â 10.20 | Aktywny DynĂłw | TAK |
83 | Jaworski Robert | Wyszatyce | 4 fala â 11.00 | OSP Wyszatyce | TAK |
84 | Jóźwik Grzegorz | PrzemyĹl | 5 fala â 11.20 | Blok B | TAK |
85 | JodĹowski Witold | RzeszĂłw | 3 fala â 10.40 | Brak | TAK |
86 | Jojczyk PrzemysĹaw | PrzemyĹl | 7 fala â 12.00 | Brak | |
87 | Kaczor Lech | PrzemyĹl | 1 fala â 10.00 | Przemyski Klub Walki WrÄcz | TAK |
88 | KaĹafut Anna | Wyszatyce | 4 fala â 11.00 | OSP Wyszatyce | TAK |
89 | Kaniecki PaweĹ | PrzemyĹl | 2 fala â 10.20 | MIEJSCE BlokB | TAK |
90 | Kardasz Marek | PolaĹczyk | 4 fala â 11.00 | Solina Team | TAK |
91 | Kasprowicz Tomasz | Babice | 10 fala â 13.00 | Brak | |
92 | Klimasz Krzysztof | Kielnarowa | 4 fala â 11.00 | 21bsp | TAK |
93 | Kluz MaĹgorzata | Przeworsk | 2 fala â 10.20 | Athlete Box | TAK |
94 | Kluz MirosĹaw | Przeworsk | 2 fala â 10.20 | brak | TAK |
95 | Kmiotek Marcin | RzeszĂłw | 2 fala â 10.20 | Brak | TAK |
96 | Kmiotek Arkadiusz | Dubiecko | 2 fala â 10.20 | Brak | TAK |
97 | Kopaczynski Artur | Nowy Borek | 1 fala â 10.00 | 21 Batalion Logistyczny RzeszĂłw | TAK |
98 | Kopczak Ewa | Wapowce | 6 fala â 11.40 | Coast Fit Lab | TAK |
99 | Kopczyk Waldemar | PrzemyĹl | 4 fala â 11.00 | Bida PrzemyĹl | TAK |
100 | Korytko Grzegorz | BachĂłrzec | 10 fala â 13.00 | DZIKIE KONIE | TAK |
101 | Kotarba Iwona | Przeworsk | 2 fala â 10.20 | Husaria Race Team | TAK |
102 | Kowalczyk Ewa | JarosĹaw | 2 fala â 10.20 | Husaria Race Team | TAK |
103 | Kozieradzki Mariusz | BachĂłrzec | 10 fala â 13.00 | Dzikie Konie | TAK |
104 | Krawczykowski Kamil | PrzemyĹl | 6 fala â 11.40 | Coast Fit Lab | TAK |
105 | KruÄ Agnieszka | Nienadowa | 5 fala â 11.20 | Brak | |
106 | KrupiĹski Dawid | Laszki | 4 fala â 11.00 | Brak | |
107 | KrzyĹźak Piotr | Przeworsk | 2 fala â 10.20 | Athlete Box | TAK |
108 | Kubiszyn Sebastian | LubaczĂłw | 7 fala â 12.00 | Brak | TAK |
109 | Kulon Piotr | Siedliska | 1 fala â 10.00 | Brak | TAK |
110 | KuĹmider Jakub | PrzemyĹl | 5 fala â 11.20 | Przemyski klub biegacza | |
111 | KuryĹo Beata | KaĹczuga | 8 fala â 12.20 | Athlete Box | TAK |
112 | KuryĹo Krzysztof | KaĹczuga | 8 fala â 12.20 | Athlete Box | TAK |
113 | KuryĹo Ĺukasz | Ĺťuklin | 8 fala â 12.20 | Athletebox | TAK |
114 | Lecka – Szlachta Katarzyna | RzeszĂłw | 1 fala â 10.00 | RunBabyRun | TAK |
115 | Leja Krystian | Wyszatyce | 4 fala â 11.00 | OSP Wyszatyce | TAK |
116 | Lemczyk Dawid | BachĂłw | 3 fala â 10.40 | FC Drzewce | TAK |
117 | Lenar Sebastian | PrzemyĹl | 6 fala â 11.40 | Brak | TAK |
118 | Leszczuk Karol | TomaszĂw Lubelski | 5 fala â 11.20 | Brak | TAK |
119 | Lewicki Mateusz | Przemysl | 5 fala â 11.20 | Brak | TAK |
120 | Lizak Ĺukasz | PrzemyĹl | 6 fala â 11.40 | 5 batalion strzelcĂłw podhalaĹskich | TAK |
121 | Lizak Grzegorz | PrzemyĹl | 6 fala â 11.40 | Coast Fit Lab | TAK |
122 | Lizak Ĺukasz | PrzemyĹl | 7 fala â 12.00 | Brak | |
123 | Ĺťak Dorota | Wola Krzywiecka | 2 fala â 10.20 | Brak | TAK |
124 | ĹťoĹnierz Tomasz | KuĹkowce | 5 fala â 11.20 | Brak | TAK |
125 | Ĺťurawska Aneta | Nienadowa | 4 fala â 11.00 | Brak | TAK |
126 | ĹťyĹka Eryk | RzeszĂw | 3 fala â 10.40 | TURCIL | TAK |
127 | Ĺach Agnieszka | PrzemyĹl | 4 fala â 11.00 | Hot’n Ride | TAK |
128 | ĹaĹcucki Ĺukasz | PrzemyĹl | 5 fala â 11.20 | 5 bsp | |
129 | ĹapiĹska Anna | PrzemyĹl | 4 fala â 11.00 | Przemyski Klub Biegacza /Hot’n Ride | |
130 | Ĺazor Kamil | PrzemyĹl | 4 fala â 11.00 | Brak | |
131 | Ĺcibor JarosĹaw | PrzemyĹl | 5 fala â 11.20 | Przemyski Klub Biegacza | |
132 | Ĺcibor Kamil | Nienadowa | 5 fala â 11.20 | 5bsp | |
133 | Ĺlimak Anna | BachĂłw | 1 fala â 10.00 | LecÄ bo chce | TAK |
134 | Ĺlimak Tomasz | BachĂłw | 1 fala â 10.00 | LecÄBoChcÄ | TAK |
135 | ĹwiÄtyniowska Iwona | Hermanowice | 4 fala â 11.00 | OSP WYSZATYCE | TAK |
136 | Majda Marcin | Dubiecko | 1 fala â 10.00 | Brak | TAK |
137 | Majda Kacper | Dubiecko | 1 fala â 10.00 | Brak | TAK |
138 | Maksymiak Piotr | Darowice | 4 fala â 11.00 | Bida PrzemyĹl | TAK |
139 | Makuchowska Joanna | PrzemyĹl | 4 fala â 11.00 | Brak | TAK |
140 | Makuchowska Katarzyna | PrzemyĹl | 4 fala â 11.00 | Brak | TAK |
141 | MaĹcidĹo MaĹgorzata | Dubiecko | 1 fala â 10.00 | LecÄBoChcÄ | TAK |
142 | Martyn Kamila | Bachow | 1 fala â 10.00 | Brak | TAK |
143 | Masternak Izabela | OrĹy | 7 fala â 12.00 | Brak | |
144 | Maziarz Marta | Zarzecze K. Niska | 2 fala â 10.20 | Brak | TAK |
145 | Mazur Dawid | PrzemyĹl | 6 fala â 11.40 | Szalony Kucyk | |
146 | Mazur Marcin | PrzemyĹl | 4 fala â 11.00 | Hot’n Ride | TAK |
147 | Mazurek Paulina | PrzedmieĹcie Dubieckie | 5 fala â 11.20 | Brak | TAK |
148 | Mierzwa Maciej | RzeszĂłw | 7 fala â 12.00 | Brak | TAK |
149 | Mierzwa MichaĹ | Wyszatyce | 4 fala â 11.00 | OSP Wyszatyce | TAK |
150 | Milo Jan | LubaczĂłw | 7 fala â 12.00 | Strzelec | TAK |
151 | Milo Zbigniew | LubaczĂłw | 7 fala â 12.00 | LO LubaczĂłw | TAK |
152 | MoĹźdĹźeĹ Agnieszka | Grodzisko GĂłrne | 2 fala â 10.20 | Brak | |
153 | MoĹźdĹźeĹ Piotr | Przeworsk | 2 fala â 10.20 | Athletbox | TAK |
154 | MoĹźdĹźeĹ Piotr | Przeworsk | 2 fala â 10.20 | Athlete Box | |
155 | MorzywaĹek Maciej | Przeworsk | 2 fala â 10.20 | Athelte Box | |
156 | MorzywaĹek Maciej | Przeworsk | 2 fala â 10.20 | Athlete Box | TAK |
157 | MorzywaĹek Mateusz | Przeworsk | 2 fala â 10.20 | Athlete Box | TAK |
158 | Moskwa Karolina | RzeszĂłw | 1 fala â 10.00 | Husaria Race Team | |
159 | Myrda Aneta | RzeszĂłw | 1 fala â 10.00 | Brak | TAK |
160 | Nanowska Amelia | PrzemyĹl | 5 fala â 11.20 | Brak | TAK |
161 | Nicgorska-Kruczek Barbara | RzeszĂłw | 1 fala â 10.00 | RunBabyRun | TAK |
162 | Niedzielski Dariusz | DynĂłw | 2 fala â 10.20 | Aktywny DynĂłw | TAK |
163 | Norek Krzysztof | WybrzeĹźe | 2 fala â 10.20 | …. | TAK |
164 | Nowak PaweĹ | SĹonne | 3 fala â 10.40 | Brak | TAK |
165 | Nykiel Tomasz | PrzemyĹl | 4 fala â 11.00 | Przemyski Klub Biegacza | TAK |
166 | ObroĹlak Grzegorz | LubaczĂłw | 4 fala â 11.00 | Biegomania LubaczĂłw | |
167 | Obszarny Marek | Wyszatyce | 4 fala â 11.00 | OSP Wyszatyce | TAK |
168 | Oleksak Tomasz | Nisko | 10 fala â 13.00 | Aktywne Nisko | TAK |
169 | OsiĹski Adam | JarosĹaw | 2 fala â 10.20 | JarosĹawska Grupa Biegowa SokóŠ| TAK |
170 | Pareniak Dariusz | LubaczĂłw | 5 fala â 11.20 | Brak | TAK |
171 | Pasterz PrzemysĹaw | PrzemyĹl | 6 fala â 11.40 | Coast Fit Lab | TAK |
172 | Pawlikowski Piotrek | PrzemyĹl | 4 fala â 11.00 | openFit | TAK |
173 | PawĹowska Agnieszka | Tarnawce | 3 fala â 10.40 | OpenFit / Przemyski Klub Biegacza | |
174 | Pecka Gosia | BĹaĹťowa | 1 fala â 10.00 | RunBabyRun | TAK |
175 | Picur Monika | LubaczĂłw | 4 fala â 11.00 | Biegomania LubaczĂłw | TAK |
176 | PieniÄ Ĺźek Karol | Przeworsk | 2 fala â 10.20 | Athlete Box | TAK |
177 | PieniÄ Ĺźek Karol | Przeworsk | 2 fala â 10.20 | Brak | |
178 | Pleskacz MiĹosz | Ustrzyki Dolne | 2 fala â 10.20 | Brak | |
179 | PliĹźga Sebastian | TomaszĂłw Lubelski | 5 fala â 11.20 | Bydlaki | TAK |
180 | Plis SĹawek | PrzemyĹl | 6 fala â 11.40 | – | TAK |
181 | PĹodzieĹ Justyna | RzeszĂłw | 1 fala â 10.00 | Brak | TAK |
182 | Potoczny Marcin | DynĂłw | 4 fala â 11.00 | Bez rewelacji | |
183 | PowroĹşnik Monika | Gorliczyna | 2 fala â 10.20 | Athlete Box | TAK |
184 | PowroĹşnik Tomasz | Gorliczyna | 2 fala â 10.20 | Athlete Box | TAK |
185 | Przewrocka Kamila | PrzemyĹl | 6 fala â 11.40 | Coastfit lab | TAK |
186 | PudĹowska Renata | PrzemyĹl | 3 fala â 10.40 | OpenFit | TAK |
187 | Radojewski Damian | PrzemyĹl | 7 fala â 12.00 | Brak | |
188 | Radyk Jakub | PrzemyĹl | 4 fala â 11.00 | Przemyski Klub Biegacza | TAK |
189 | Radyk Joanna | PrzemyĹl | 4 fala â 11.00 | Przemyski Klub Biegacza | TAK |
190 | Rogosz Marcin | RzeszĂłw | 3 fala â 10.40 | Brak | TAK |
191 | Rogusz Joanna | Ujkowice | 10 fala â 13.00 | Dzikie Konie | TAK |
192 | Rydz BartĹomiej | Przeworsk | 2 fala â 10.20 | Athlete Box | TAK |
193 | Ryzner PaweĹ | ĹÄtownia | 5 fala â 11.20 | Brak | TAK |
194 | Salamon PaweĹ | PrzemyĹl | 4 fala â 11.00 | Brak | TAK |
195 | Sebzda Malgorzata | BĹÄdowa TyczyĹska | 1 fala â 10.00 | Husaria Race Team | TAK |
196 | Sebzda Malgorzata | BĹÄdowa TyczyĹska | 1 fala â 10.00 | Husaria Race Team | |
197 | Serdeczna Karolina | Nienadowa | 4 fala â 11.00 | Brak | TAK |
198 | SieĹczak Ĺukasz | Humniska | 7 fala â 12.00 | KiGAi JU-JITSU WARA | |
199 | Siwarski Sebastian | Winne Podbukowina | 3 fala â 10.40 | Brak | TAK |
200 | SkawiĹski Tomasz | Sanok | 2 fala â 10.20 | IPA Region Bieszczadzki | |
201 | Skolarczyk BartĹomiej | PrzemyĹl | 2 fala â 10.20 | Brak | TAK |
202 | Skubisz Aleksandra | Harta | 5 fala â 11.20 | Aktywny DynĂłw | TAK |
203 | SĹoma Gabriela | RozbĂłrz | 2 fala â 10.20 | Athlete Box | TAK |
204 | Sobczyk-Forjasz Ewelina | RzeszĂłw | 1 fala â 10.00 | RubBabyRun | TAK |
205 | Sobiecki Robert | PrzemyĹl | 4 fala â 11.00 | Familia Extreme | |
206 | Sochacka MaĹgorzata | Dubiecko | 1 fala â 10.00 | LecÄBoChcÄ | TAK |
207 | Sojka Agnieszka | PrzemyĹl | 2 fala â 10.20 | Przemyski Klub Biegacza | |
208 | Sowa Dawid | BachĂłw | 3 fala â 10.40 | FC Drzewce | TAK |
209 | Sowa Tomasz | Nienadowa | 2 fala â 10.20 | Brak | TAK |
210 | Sowa Maciej | Nienadowa | 4 fala â 11.00 | Brak | TAK |
211 | Staniszewska Anna | Opole | 1 fala â 10.00 | Brak | |
212 | Starzec MichaĹ | Przeworsk | 2 fala â 10.20 | Atlete box | TAK |
213 | Staszkiewicz Piotr | BachĂłw | 3 fala â 10.40 | FC Drzewce | TAK |
214 | StefaĹski Ireneusz | PrzemyĹl | 3 fala â 10.40 | Przemyski Klub Biegacza | TAK |
215 | Strzelecki Robert | Ustrzyki Dolne | 1 fala â 10.00 | Brak | TAK |
216 | Sura Maciej | BachĂłrzec | 10 fala â 13.00 | Dzikie Konie | TAK |
217 | Sura PaweĹ | BachĂłrzec | 10 fala â 13.00 | Dzikie Konie | TAK |
218 | Sura Piotr | WybrzeĹźe | 10 fala â 13.00 | Dzikie Konie | TAK |
219 | Sycz Barbara | PrzemyĹl | 4 fala â 11.00 | Przemyski Klub Biegacza | TAK |
220 | Szczech Tomasz | RzeszĂłw | 4 fala â 11.00 | Brak | TAK |
221 | Szczutko Ewelina | BachĂłrz | 4 fala â 11.00 | Brak | TAK |
222 | Szostak Aneta | RzeszĂłw | 4 fala â 11.00 | Brak | TAK |
223 | Szozda Hubert | MaÄkowice | 4 fala â 11.00 | Familia Extreme | |
224 | Sztur Aneta | Nienadowa | 5 fala â 11.20 | Brak | |
225 | Sztur Sebastian | Nienadowa | 5 fala â 11.20 | Laveco | TAK |
226 | Szybiak Filip | PrzemyĹl | 7 fala â 12.00 | Brak | |
227 | Szymkiewicz Piotr | Dubiecko | 1 fala â 10.00 | Brak | TAK |
228 | Tarasowski Artur | Rokietnica | 1 fala â 10.00 | Brak | TAK |
229 | Toczek BartĹomiej | DynĂłw | 4 fala â 11.00 | Brak | TAK |
230 | Toczek Aneta | DynĂłw | 4 fala â 11.00 | Brak | TAK |
231 | Tompalska Maria | Dubiecko | 2 fala â 10.20 | Aktywny DynĂłw | |
232 | Tompalski Piotr | Dubiecko | 2 fala â 10.20 | Brak | |
233 | Trelska Lilia | PrzemyĹl | 6 fala â 11.40 | Coast fit lab | TAK |
234 | Trojnar BogusĹaw | PrzemyĹl | 6 fala â 11.40 | Coast Fit Lab / Reebok Run Crew | TAK |
235 | TworzydĹo Bartosz | Dynow | 4 fala â 11.00 | Aktywny DynĂłw | TAK |
236 | TworzydĹo MichaĹ | Dynow | 4 fala â 11.00 | Aktywny DynĂłw | TAK |
237 | TworzydĹo Wiktor | Dynow | 4 fala â 11.00 | Aktywny DynĂłw | TAK |
238 | Undziakiewicz Maciej | Dubiecko | 10 fala â 13.00 | Dzikie konie | TAK |
239 | Undziakiewicz Marek | BachĂłrzec | 10 fala â 13.00 | IPA PrzemyĹl | TAK |
240 | Undziakiewicz Jozef | Kopydlowo | 10 fala â 13.00 | Dzikie konie | |
241 | Wajcowicz MaĹgorzata | Sanok | 4 fala â 11.00 | Kilometry OddechĂłw | TAK |
242 | Wajcowicz Witold | Sanok | 4 fala â 11.00 | Kilometry OddechĂłw | TAK |
243 | Walanus Joanna | Przeworsk | 2 fala â 10.20 | Athlete Box | TAK |
244 | Walanus Martyna | Gorliczyna | 2 fala â 10.20 | Athlete Box | TAK |
245 | Walanus Martyna | Gorliczyna | 2 fala â 10.20 | Brak | |
246 | WaĹźny StanisĹaw | LubaczĂłw | 7 fala â 12.00 | KML LUBACZĂW | TAK |
247 | Wikar Marta | PrzemyĹl | 4 fala â 11.00 | Brak | TAK |
248 | Wilgucka Basia | Hermanowice | 1 fala â 10.00 | FC Biec SiÄ Nie Chce | TAK |
249 | Wilgucki Robert | Hermanowice | 1 fala â 10.00 | FC Biec SiÄ Nie Chce | TAK |
250 | Winiarz Witek | OstrĂw | 1 fala â 10.00 | Brak | TAK |
251 | WisĹocki Ryszard | Wyszatyce | 4 fala â 11.00 | OSP Wyszatyce | TAK |
252 | Wojdylo Adam | Przemysl | 5 fala â 11.20 | 5bsp | TAK |
253 | Wota Ĺukasz | Ĺťurawica | 5 fala â 11.20 | 5bsp | |
254 | Wyskiel Maciej | DynĂłw | 1 fala â 10.00 | RunBabyRun | TAK |
255 | Wyskiel Anna | DynĂłw | 1 fala â 10.00 | Brak | TAK |
256 | Zajaczkowski Krzysztof | Dubiecko | 5 fala â 11.20 | 5 BSP | TAK |
257 | ZajÄ c Ewelina | RzeszĂłw | 4 fala â 11.00 | Brak | |
258 | ZajÄ czkowski Krzysztof | Dubiecko | 1 fala â 10.00 | Brak | |
259 | Zakrzacki Damian | Rokietnica | 5 fala â 11.20 | 5 BSP | |
260 | ZapoĹoch BoĹźena | Sanok | 1 fala â 10.00 | Bieszczadzki OddziaĹ StraĹźy Granicznej | |
261 | Zawadzka Agnieszka | GĹogĂłw MaĹopolski | 7 fala â 12.00 | Klub Sportowy PRESTIGE | |
262 | Zawadzki Grzegorz | GĹogĂłw MaĹopolski | 7 fala â 12.00 | Klub Sportowy PRESTIGE | |
263 | ZiÄba Ĺukasz | Ĺopuszka Wielka | 1 fala â 10.00 | Husaria Race Team | TAK |
264 | Zimny Katarzyna | KÄ kolĂłwka | 4 fala â 11.00 | Brak | TAK |
265 | Zubrzycka Olga | PrzemyĹl | 4 fala â 11.00 | Brak | TAK |
266 | Zyma Ĺukasz | Przeworsk | 2 fala â 10.20 | Athlete Box | TAK |
267 | Zyma Ĺukasz | Przeworsk | 2 fala â 10.20 | Athelte Box |