Zawody

Nazwa zawodów:

„TYTAN 2019”– bieg charytatywny

Miejsce i termin: Dubiecko, 2019-08-25
Organizator: Przemyski Region Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji (KRS; 000012332; NIP: 795-25-10-344;
w porozumieniu z:
Maciej Sochacki tel. 880 085 995
Sławomir Hadro tytanbieg@gmail.com

Opis zawodów: CEL BIEGU
Zbiórka środków na zakup sprzętu specjalistycznego dla Michałka.
Propagowanie zdrowego stylu życia.
Promocja Gminy Dubiecko.

W zawodach mogą wziąc udział osoby które najpóźniej w dniu startu ukończą 18 lat.

Zawodnicy zostaną dopuszczeni do startu jeśli: zarejestrują się na stronie timerkeeper, wniosą opłatę startową, zmieszczą się w limicie 250 miejsc.
Kwota wpisowego wynosi 50 zł z czego całość zostanie przekazana dla Michałka.

Termin: 25 sierpnia 2019 (start w wybranej godzinie przez zawodnika)
1 fala – 10.00
2 fala – 10.20
3 fala – 10.40
4 fala – 11.00
5 fala – 11.20
6 fala – 11.40
7 fala – 12.00
8 fala – 12.20
9 fala – 12.40
10 fala – 13.00

W każdej fali może wystartować maksymalnie 25 zawodników. W przypadku wyczerpania limitu zawodnik zostanie przeniesiony do innej fali.

Miejsce: Dubiecko, obiekt sportowy Orlik

Godziny otwarcia biura:
24 sierpnia, godz. 16.00 – 20.00
25 sierpnia, godz. 8.00 – 11.00

FALE 1-2-3 ZAPEŁNIONE.
PROSZĘ WYBIERAĆ POZOSTAŁE FALE PRZY REJESTRACJI

Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych: Lista zawodników z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych: Lista zawodników bez potwierdzonej płatności

Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Kategoria Klub Wpłata
1 Amarowicz Jacek Przemyśl 5 fala – 11.20 PKB, 5Bsp

2 Artym Magdalena Przemyśl 4 fala – 11.00 1973

3 Artym Jskub Przemyśl 4 fala – 11.00 UKS Tempo 5 TAK
4 Artym Magdalena Przemyśl 4 fala – 11.00 Przemyski Klub Biegacza/Bida Przemyśl TAK
5 Bachaj Dawid Dubiecko 1 fala – 10.00 LecęBoChcę TAK
6 Bal Barbara Przemyśl 4 fala – 11.00 Przemyski Klub Biegacza TAK
7 Bal Robert Przemyśl 4 fala – 11.00 Regia Civitas/Przemyski Klub Biegacza TAK
8 Barszczak Anna Przemyśl 6 fala – 11.40 Coast Fit Lab TAK
9 Barszczem Klaudia Przemyśl 7 fala – 12.00 Brak

10 Bartnik Edyta Przemyśl 5 fala – 11.20 Brak

11 Bednarczyk Dariusz Przemyśl 5 fala – 11.20 5 BSP

12 Bielec Kamil Wybrzeże 3 fala – 10.40 Brak TAK
13 Bober Jerzy Domaradz 3 fala – 10.40 Husaria Race Team

14 Brożyna Joanna Dubiecko 1 fala – 10.00 LecęBoChcę TAK
15 Brożyna Jerzy Nienadowa 4 fala – 11.00 Brak TAK
16 Buciora Paweł Przemyśl 5 fala – 11.20 Brak TAK
17 Buczek Denis Bachorzec 10 fala – 13.00 Dzikie konie TAK
18 Buczko Grzegorz Lubaczów 4 fala – 11.00 Biegomania Lubaczów TAK
19 Bukała Tomasz Rzeszów 3 fala – 10.40 Brak TAK
20 Buksa Tomasz Przemyśl 4 fala – 11.00 Familia Extreme TAK
21 Buksa Andżelika Przemyśl 4 fala – 11.00 Familia Extreme TAK
22 Buksa Paula Przemyśl 4 fala – 11.00 Familia Extreme

23 Chudzio Jakub Przemyśl 6 fala – 11.40 Coast Fit Lab/RMF4RT Gladiators TAK
24 Chudzio Katarzyna Przemyśl 6 fala – 11.40 Coast Fit Lab TAK
25 Ciciński Rafał Przemyśl 6 fala – 11.40 Coast Fit Lab TAK
26 Ciećko Magdalena Przemyśl 1 fala – 10.00 Zatkało Kakało TAK
27 Ciećko Artur Przemyśl 1 fala – 10.00 Zatkało Kakało TAK
28 Cieszyński Maciej Rzeszów 3 fala – 10.40 Brak TAK
29 Cwynar Marta Orły 7 fala – 12.00 Brak TAK
30 Cwynar Krzysztof Orły 7 fala – 12.00 Brak TAK
31 Czach Tobiasz Rzeszów 1 fala – 10.00 Husaria Race Team TAK
32 Czapla Anna Rzeszów 4 fala – 11.00 Brak TAK
33 Czekaj Mateusz Rzeszów 1 fala – 10.00 Husaria Race Team TAK
34 Czubińska Anna Przemyśl 5 fala – 11.20 Brak TAK
35 Czubiński Jakub Przemyśl 5 fala – 11.20 Brak TAK
36 Dąbrowska Anna BŁaŻowa 1 fala – 10.00 Brak TAK
37 Dąbrowski Anna Błażowa 1 fala – 10.00 Brak TAK
38 Dąbrowski Marcin Przemyśl 6 fala – 11.40 Coast Fit Lab TAK
39 Domański Marek Przemyśl 4 fala – 11.00 BIDA Przemyśl

40 Domin Danuta Dubiecko 2 fala – 10.20 Brak TAK
41 Domin Łukasz Dynów 5 fala – 11.20 Aktywny Dynów TAK
42 Dorosz Barbara Przemyśl 4 fala – 11.00 Przemyski Klub Biegacza

43 Duliban-Nowak Gabriela Przeworsk 2 fala – 10.20 Brak TAK
44 Dybek Mirosław Rzeszów 3 fala – 10.40 Brak TAK
45 Dzierżak Elżbieta Głogów Małopolski 2 fala – 10.20 Husaria Race Team TAK
46 Dzierżak Arkadiusz Głogów Małopolski 2 fala – 10.20 Husaria Race Team TAK
47 Dzierżak` Kacper Głogów Małopolski 2 fala – 10.20 Brak

48 Farnaud Mathilde Paryz 5 fala – 11.20 Brak TAK
49 Fedio Marek Ostrów 5 fala – 11.20 5 BSP/Przemyski Klub Biegacza TAK
50 Ferenc Beata Rzeszów 4 fala – 11.00 Biegomania Lubaczów TAK
51 Fudali-Kmiotek Aneta Bachórz 3 fala – 10.40 Brak TAK
52 Gancarz Małgorzata Rzeszów 1 fala – 10.00 Husaria Race Team TAK
53 Gancarz Sławomir Rzeszów 1 fala – 10.00 Histeria Rzeszów TAK
54 Gazdowicz Michał Przysietnica 1 fala – 10.00 Brzozowski Klub Biegacza

55 Gerula Adam Przemyśl 6 fala – 11.40 Brak

56 Gerula Adam Przemyśl 6 fala – 11.40 Coast fit lab TAK
57 Głuszko Justyna Berezka 4 fala – 11.00 SOLINATEAM TAK
58 Gonet Jakub Bachów 3 fala – 10.40 FC Drzewce TAK
59 Gradowska Katarzyna Przemyśl 4 fala – 11.00 Przemyski Klub Biegacza TAK
60 Grasza Ireneusz Przemyśl 4 fala – 11.00 Przemyski Klub Biegacza

61 Groch Jacek Kańczuga 8 fala – 12.20 Przeworska Grupa Biegowa TAK
62 Gromek Robert Przemyśl 5 fala – 11.20 Brak TAK
63 Groszek Elżbieta Duńkowiczki 4 fala – 11.00 Pgr

64 Grzadziel Krzysztof Paris 5 fala – 11.20 Brak TAK
65 Grzadziel Bartlomiej Paryz 5 fala – 11.20 Brak TAK
66 Grzech Tomasz Dubiecko 4 fala – 11.00 Brak TAK
67 Hadam Ewa Dynów 4 fala – 11.00 Spartan Training Club Rzeszów TAK
68 Hadro Sławek Dubiecko 1 fala – 10.00 Brak

69 Halon Kamil Jarosław 7 fala – 12.00 Brak

70 Halwa Mirosław Przemyśl 3 fala – 10.40 Openfit TAK
71 Halwa Paweł Przemyśl 5 fala – 11.20 Z.K. TAK
72 Hałucha Tomasz Lubaczów 7 fala – 12.00 Biegomania Lubaczów TAK
73 Hałys Bartłomiej Zagórze 8 fala – 12.20 Brak TAK
74 Hamryszczak Beata Przemyśl 4 fala – 11.00 Przemyski Klub Biegacza TAK
75 Hamryszczak Janusz Przemyśl 4 fala – 11.00 Przemyski Klub Biegacza TAK
76 Harapiński Grzegorz Medyka 5 fala – 11.20 Brak TAK
77 Hataś Agnieszka Przemyśl 4 fala – 11.00 PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA/ Przemyska Grupa Rowerowa TAK
78 Hawro Paweł Przeworsk 2 fala – 10.20 Brak TAK
79 Hocek Jakub Przemyśl 7 fala – 12.00 Brak

80 Horak Monika Przemyśl 5 fala – 11.20 Blok b TAK
81 Horak Bartłomiej Przemyśl 5 fala – 11.20 Blok b TAK
82 Jandziś Wiesław Dynów 2 fala – 10.20 Aktywny Dynów TAK
83 Jaworski Robert Wyszatyce 4 fala – 11.00 OSP Wyszatyce TAK
84 Jóźwik Grzegorz Przemyśl 5 fala – 11.20 Blok B TAK
85 Jodłowski Witold Rzeszów 3 fala – 10.40 Brak TAK
86 Jojczyk Przemysław Przemyśl 7 fala – 12.00 Brak

87 Kaczor Lech Przemyśl 1 fala – 10.00 Przemyski Klub Walki Wręcz TAK
88 Kałafut Anna Wyszatyce 4 fala – 11.00 OSP Wyszatyce TAK
89 Kaniecki Paweł Przemyśl 2 fala – 10.20 MIEJSCE BlokB TAK
90 Kardasz Marek Polańczyk 4 fala – 11.00 Solina Team TAK
91 Kasprowicz Tomasz Babice 10 fala – 13.00 Brak

92 Klimasz Krzysztof Kielnarowa 4 fala – 11.00 21bsp TAK
93 Kluz Małgorzata Przeworsk 2 fala – 10.20 Athlete Box TAK
94 Kluz Mirosław Przeworsk 2 fala – 10.20 brak TAK
95 Kmiotek Arkadiusz Dubiecko 2 fala – 10.20 Brak TAK
96 Kmiotek Marcin Rzeszów 2 fala – 10.20 Brak TAK
97 Kopaczynski Artur Nowy Borek 1 fala – 10.00 21 Batalion Logistyczny Rzeszów TAK
98 Kopczak Ewa Wapowce 6 fala – 11.40 Coast Fit Lab TAK
99 Kopczyk Waldemar Przemyśl 4 fala – 11.00 Bida Przemyśl TAK
100 Korytko Grzegorz Bachórzec 10 fala – 13.00 DZIKIE KONIE TAK
101 Kotarba Iwona Przeworsk 2 fala – 10.20 Husaria Race Team TAK
102 Kowalczyk Ewa Jarosław 2 fala – 10.20 Husaria Race Team TAK
103 Kozieradzki Mariusz Bachórzec 10 fala – 13.00 Dzikie Konie TAK
104 Krawczykowski Kamil Przemyśl 6 fala – 11.40 Coast Fit Lab TAK
105 Kruć Agnieszka Nienadowa 5 fala – 11.20 Brak

106 Krupiński Dawid Laszki 4 fala – 11.00 Brak

107 Krzyżak Piotr Przeworsk 2 fala – 10.20 Athlete Box TAK
108 Kubiszyn Sebastian Lubaczów 7 fala – 12.00 Brak TAK
109 Kulon Piotr Siedliska 1 fala – 10.00 Brak TAK
110 Kuśmider Jakub Przemyśl 5 fala – 11.20 Przemyski klub biegacza

111 Kuryło Łukasz Żuklin 8 fala – 12.20 Athletebox TAK
112 Kuryło Beata Kańczuga 8 fala – 12.20 Athlete Box TAK
113 Kuryło Krzysztof Kańczuga 8 fala – 12.20 Athlete Box TAK
114 Lecka – Szlachta Katarzyna Rzeszów 1 fala – 10.00 RunBabyRun TAK
115 Leja Krystian Wyszatyce 4 fala – 11.00 OSP Wyszatyce TAK
116 Lemczyk Dawid Bachów 3 fala – 10.40 FC Drzewce TAK
117 Lenar Sebastian Przemyśl 6 fala – 11.40 Brak TAK
118 Leszczuk Karol TomaszÓw Lubelski 5 fala – 11.20 Brak TAK
119 Lewicki Mateusz Przemysl 5 fala – 11.20 Brak TAK
120 Lizak Grzegorz Przemyśl 6 fala – 11.40 Coast Fit Lab TAK
121 Lizak Łukasz Przemyśl 6 fala – 11.40 5 batalion strzelców podhalańskich TAK
122 Lizak Łukasz Przemyśl 7 fala – 12.00 Brak

123 Żak Dorota Wola Krzywiecka 2 fala – 10.20 Brak TAK
124 Żołnierz Tomasz Kuńkowce 5 fala – 11.20 Brak TAK
125 Żurawska Aneta Nienadowa 4 fala – 11.00 Brak TAK
126 ŻyŁka Eryk RzeszÓw 3 fala – 10.40 TURCIL TAK
127 Łach Agnieszka Przemyśl 4 fala – 11.00 Hot’n Ride TAK
128 Łańcucki Łukasz Przemyśl 5 fala – 11.20 5 bsp

129 Łapińska Anna Przemyśl 4 fala – 11.00 Przemyski Klub Biegacza /Hot’n Ride

130 Łazor Kamil Przemyśl 4 fala – 11.00 Brak

131 Ścibor Jarosław Przemyśl 5 fala – 11.20 Przemyski Klub Biegacza

132 Ścibor Kamil Nienadowa 5 fala – 11.20 5bsp

133 Ślimak Anna Bachów 1 fala – 10.00 Lecę bo chce TAK
134 Ślimak Tomasz Bachów 1 fala – 10.00 LecęBoChcę TAK
135 Świętyniowska Iwona Hermanowice 4 fala – 11.00 OSP WYSZATYCE TAK
136 Majda Marcin Dubiecko 1 fala – 10.00 Brak

137 Majda Kacper Dubiecko 1 fala – 10.00 Brak

138 Maksymiak Piotr Darowice 4 fala – 11.00 Bida Przemyśl TAK
139 Makuchowska Joanna Przemyśl 4 fala – 11.00 Brak TAK
140 Makuchowska Katarzyna Przemyśl 4 fala – 11.00 Brak TAK
141 Maścidło Małgorzata Dubiecko 1 fala – 10.00 LecęBoChcę TAK
142 Martyn Kamila Bachow 1 fala – 10.00 Brak TAK
143 Masternak Izabela Orły 7 fala – 12.00 Brak

144 Maziarz Marta Zarzecze K. Niska 2 fala – 10.20 Brak TAK
145 Mazur Marcin Przemyśl 4 fala – 11.00 Hot’n Ride TAK
146 Mazur Dawid Przemyśl 6 fala – 11.40 Szalony Kucyk

147 Mazurek Paulina Przedmieście Dubieckie 5 fala – 11.20 Brak

148 Mierzwa Michał Wyszatyce 4 fala – 11.00 OSP Wyszatyce TAK
149 Mierzwa Maciej Rzeszów 7 fala – 12.00 Brak TAK
150 Milo Zbigniew Lubaczów 7 fala – 12.00 LO Lubaczów TAK
151 Milo Jan Lubaczów 7 fala – 12.00 Strzelec TAK
152 Możdżeń Piotr Przeworsk 2 fala – 10.20 Athletbox TAK
153 Możdżeń Piotr Przeworsk 2 fala – 10.20 Athlete Box

154 Możdżeń Agnieszka Grodzisko Górne 2 fala – 10.20 Brak

155 MorzywaŁek Maciej Przeworsk 2 fala – 10.20 Athelte Box

156 Morzywałek Maciej Przeworsk 2 fala – 10.20 Athlete Box TAK
157 Morzywałek Mateusz Przeworsk 2 fala – 10.20 Athlete Box TAK
158 Moskwa Karolina Rzeszów 1 fala – 10.00 Husaria Race Team

159 Myrda Aneta Rzeszów 1 fala – 10.00 Brak TAK
160 Nanowska Amelia Przemyśl 5 fala – 11.20 Brak TAK
161 Nicgorska-Kruczek Barbara Rzeszów 1 fala – 10.00 RunBabyRun TAK
162 Niedzielski Dariusz Dynów 2 fala – 10.20 Aktywny Dynów TAK
163 Norek Krzysztof Wybrzeże 2 fala – 10.20 …. TAK
164 Nowak Paweł Słonne 3 fala – 10.40 Brak TAK
165 Nykiel Tomasz Przemyśl 4 fala – 11.00 Przemyski Klub Biegacza

166 Obroślak Grzegorz Lubaczów 4 fala – 11.00 Biegomania Lubaczów

167 Obszarny Marek Wyszatyce 4 fala – 11.00 OSP Wyszatyce TAK
168 Oleksak Tomasz Nisko 10 fala – 13.00 Aktywne Nisko TAK
169 Osiński Adam Jarosław 2 fala – 10.20 Jarosławska Grupa Biegowa Sokół TAK
170 Pareniak Dariusz Lubaczów 5 fala – 11.20 Brak

171 Pasterz Przemysław Przemyśl 6 fala – 11.40 Coast Fit Lab TAK
172 Pawlikowski Piotrek Przemyśl 4 fala – 11.00 openFit TAK
173 Pawłowska Agnieszka Tarnawce 3 fala – 10.40 OpenFit / Przemyski Klub Biegacza

174 Pecka Gosia BŁaŻowa 1 fala – 10.00 RunBabyRun TAK
175 Picur Monika Lubaczów 4 fala – 11.00 Biegomania Lubaczów TAK
176 Pieniążek Karol Przeworsk 2 fala – 10.20 Brak

177 Pieniążek Karol Przeworsk 2 fala – 10.20 Athlete Box TAK
178 Pleskacz Miłosz Ustrzyki Dolne 2 fala – 10.20 Brak

179 Pliżga Sebastian Tomaszów Lubelski 5 fala – 11.20 Bydlaki TAK
180 Plis Sławek Przemyśl 6 fala – 11.40 TAK
181 Płodzień Justyna Rzeszów 1 fala – 10.00 Brak TAK
182 Potoczny Marcin Dynów 4 fala – 11.00 Bez rewelacji

183 Powroźnik Monika Gorliczyna 2 fala – 10.20 Athlete Box TAK
184 Powroźnik Tomasz Gorliczyna 2 fala – 10.20 Athlete Box TAK
185 Przewrocka Kamila Przemyśl 6 fala – 11.40 Coastfit lab TAK
186 Pudłowska Renata Przemyśl 3 fala – 10.40 OpenFit TAK
187 Radojewski Damian Przemyśl 7 fala – 12.00 Brak

188 Radyk Joanna Przemyśl 4 fala – 11.00 Przemyski Klub Biegacza TAK
189 Radyk Jakub Przemyśl 4 fala – 11.00 Przemyski Klub Biegacza TAK
190 Rogosz Marcin Rzeszów 3 fala – 10.40 Brak TAK
191 Rogusz Joanna Ujkowice 10 fala – 13.00 Dzikie Konie TAK
192 Rydz Bartłomiej Przeworsk 2 fala – 10.20 Athlete Box TAK
193 Ryzner Paweł Łętownia 5 fala – 11.20 Brak TAK
194 Salamon Paweł Przemyśl 4 fala – 11.00 Brak TAK
195 Sebzda Malgorzata Błędowa Tyczyńska 1 fala – 10.00 Husaria Race Team TAK
196 Sebzda Malgorzata Błędowa Tyczyńska 1 fala – 10.00 Husaria Race Team

197 Serdeczna Karolina Nienadowa 4 fala – 11.00 Brak TAK
198 Sieńczak Łukasz Humniska 7 fala – 12.00 KiGAi JU-JITSU WARA

199 Siwarski Sebastian Winne Podbukowina 3 fala – 10.40 Brak TAK
200 Skawiński Tomasz Sanok 2 fala – 10.20 IPA Region Bieszczadzki

201 Skolarczyk Bartłomiej Przemyśl 2 fala – 10.20 Brak TAK
202 Skubisz Aleksandra Harta 5 fala – 11.20 Aktywny Dynów TAK
203 Słoma Gabriela Rozbórz 2 fala – 10.20 Athlete Box TAK
204 Sobczyk-Forjasz Ewelina Rzeszów 1 fala – 10.00 RubBabyRun TAK
205 Sobiecki Robert Przemyśl 4 fala – 11.00 Familia Extreme

206 Sochacka Małgorzata Dubiecko 1 fala – 10.00 LecęBoChcę TAK
207 Sojka Agnieszka PrzemyŚl 2 fala – 10.20 Przemyski Klub Biegacza

208 Sowa Tomasz Nienadowa 2 fala – 10.20 Brak TAK
209 Sowa Dawid Bachów 3 fala – 10.40 FC Drzewce TAK
210 Sowa Maciej Nienadowa 4 fala – 11.00 Brak TAK
211 Staniszewska Anna Opole 1 fala – 10.00 Brak

212 Starzec Michał Przeworsk 2 fala – 10.20 Atlete box TAK
213 Staszkiewicz Piotr Bachów 3 fala – 10.40 FC Drzewce TAK
214 Stefański Ireneusz Przemyśl 3 fala – 10.40 Przemyski Klub Biegacza TAK
215 Strzelecki Robert Ustrzyki Dolne 1 fala – 10.00 Brak TAK
216 Sura Paweł Bachórzec 10 fala – 13.00 Dzikie Konie TAK
217 Sura Piotr Wybrzeże 10 fala – 13.00 Dzikie Konie TAK
218 Sura Maciej Bachórzec 10 fala – 13.00 Dzikie Konie TAK
219 Sycz Barbara Przemyśl 4 fala – 11.00 Przemyski Klub Biegacza TAK
220 Szczech Tomasz Rzeszów 4 fala – 11.00 Brak TAK
221 Szczutko Ewelina Bachórz 4 fala – 11.00 Brak TAK
222 Szostak Aneta Rzeszów 4 fala – 11.00 Brak TAK
223 Szozda Hubert Maćkowice 4 fala – 11.00 Familia Extreme

224 Sztur Sebastian Nienadowa 5 fala – 11.20 Laveco TAK
225 Sztur Aneta Nienadowa 5 fala – 11.20 Brak

226 Szybiak Filip Przemyśl 7 fala – 12.00 Brak

227 Szymkiewicz Piotr Dubiecko 1 fala – 10.00 Brak TAK
228 Tarasowski Artur Rokietnica 1 fala – 10.00 Brak TAK
229 Toczek Bartłomiej Dynów 4 fala – 11.00 Brak TAK
230 Toczek Aneta Dynów 4 fala – 11.00 Brak TAK
231 Tompalska Maria Dubiecko 2 fala – 10.20 Aktywny Dynów

232 Tompalski Piotr Dubiecko 2 fala – 10.20 Brak

233 Trelska Lilia Przemyśl 6 fala – 11.40 Coast fit lab TAK
234 Trojnar Bogusław Przemyśl 6 fala – 11.40 Coast Fit Lab / Reebok Run Crew TAK
235 Tworzydło Michał Dynow 4 fala – 11.00 Aktywny Dynów TAK
236 Tworzydło Wiktor Dynow 4 fala – 11.00 Aktywny Dynów TAK
237 Tworzydło Bartosz Dynow 4 fala – 11.00 Aktywny Dynów TAK
238 Undziakiewicz Jozef Kopydlowo 10 fala – 13.00 Dzikie konie

239 Undziakiewicz Marek Bachórzec 10 fala – 13.00 IPA Przemyśl TAK
240 Undziakiewicz Maciej Dubiecko 10 fala – 13.00 Dzikie konie TAK
241 Wajcowicz Witold Sanok 4 fala – 11.00 Kilometry Oddechów TAK
242 Wajcowicz Małgorzata Sanok 4 fala – 11.00 Kilometry Oddechów TAK
243 Walanus Martyna Gorliczyna 2 fala – 10.20 Brak

244 Walanus Joanna Przeworsk 2 fala – 10.20 Athlete Box TAK
245 Walanus Martyna Gorliczyna 2 fala – 10.20 Athlete Box TAK
246 Ważny Stanisław Lubaczów 7 fala – 12.00 KML LUBACZÓW TAK
247 Wikar Marta Przemyśl 4 fala – 11.00 Brak TAK
248 Wilgucka Basia Hermanowice 1 fala – 10.00 FC Biec Się Nie Chce TAK
249 Wilgucki Robert Hermanowice 1 fala – 10.00 FC Biec Się Nie Chce TAK
250 Winiarz Witek OstrÓw 1 fala – 10.00 Brak TAK
251 Wisłocki Ryszard Wyszatyce 4 fala – 11.00 OSP Wyszatyce TAK
252 Wojdylo Adam Przemysl 5 fala – 11.20 5bsp TAK
253 Wota Łukasz Żurawica 5 fala – 11.20 5bsp

254 Wyskiel Maciej Dynów 1 fala – 10.00 RunBabyRun TAK
255 Wyskiel Anna Dynów 1 fala – 10.00 Brak TAK
256 Zajaczkowski Krzysztof Dubiecko 5 fala – 11.20 5 BSP TAK
257 Zając Ewelina Rzeszów 4 fala – 11.00 Brak

258 Zajączkowski Krzysztof Dubiecko 1 fala – 10.00 Brak

259 Zakrzacki Damian Rokietnica 5 fala – 11.20 5 BSP

260 Zapołoch Bożena Sanok 1 fala – 10.00 Bieszczadzki Oddział Straży Granicznej

261 Zawadzka Agnieszka Głogów Małopolski 7 fala – 12.00 Klub Sportowy PRESTIGE

262 Zawadzki Grzegorz Głogów Małopolski 7 fala – 12.00 Klub Sportowy PRESTIGE

263 Zięba Łukasz Łopuszka Wielka 1 fala – 10.00 Husaria Race Team TAK
264 Zimny Katarzyna Kąkolówka 4 fala – 11.00 Brak TAK
265 Zubrzycka Olga Przemyśl 4 fala – 11.00 Brak TAK
266 Zyma Łukasz Przeworsk 2 fala – 10.20 Athelte Box

267 Zyma Łukasz Przeworsk 2 fala – 10.20 Athlete Box TAK