Zawody

Nazwa zawodów:

III Charytatywny Cross PGE Energia Odnawialna oraz Nordic Walking

Miejsce i termin: Polańczyk, 2019-08-24
Organizator: Stowarzyszenie „ Ustyan” – Ustjanowa Dolna 32, 38-700 Ustrzyki Dolne, NIP 6891233133 , KRS 0000506149, www.ustjanowa.com.pl
Współorganizator :
PGE EO S.A. – Warszawa ZEW Solina Myczkowce w Solinie
Opis zawodów: Konkurencje:

Bieg główny -około 8km
Marsz Nordic Walking -około 5km
Bieg wczasowiczów – około 2,5km

Program:
Cross na wyspie odbędzie się w ramach 3- dniowej imprezy „ Zakończenie Lata” (23-25.08.2019) www.solina.pl

8:00 – 10:30 – Zapisy w Biurze Zawodów – Restauracja „ Tawerna u Michała” 11: 00 – Start do biegu głównego ok. 8km ( 3 pętle) , 5min. później Nordic Walking ok.5km ( 2 pętle) oraz bieg dla wczasowiczów ( 1 pętla) ok. 2,5km 12: 30 – Początek biegów dla dzieci i biegów rodzinnych ( Górka z punktem widokowym) 14: 30 – Zakończenie, dekoracja zwycięzców Crossu , Nordic Walking, Biegu dla Wczasowiczów oraz biegów dla dzieci. Losowanie nagród.

Więcej w regulaminie.

Wpłat należy dokonywać na rachunek:

39 1240 2366 1111 0010 5844 4536

W tytule wpłaty Imię i nazwisko oraz miejscowość.

Strona wydarzenia:
TUTAJ

Strona WWW: http://www.ustjanowa.com.pl/
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych: Lista zawodników z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych: Lista zawodników bez potwierdzonej płatności

Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Kategoria Klub Wpłata
1 Oczkowski Zbigniew Stalowa Wola Marsz Nordic Walking – 5km Brak TAK
2 Adamski Grzegorz Frysztak Bieg główny – 8km 1989 NIE
3 Błaszczyk Artur Besko Bieg główny – 8km 1 BPanc NIE
4 Buczyńska Agnieszka Zręcin Marsz Nordic Walking – 5km Brak NIE
5 Budzyła Adam Poznań Bieg główny – 8km Drużyna Szpiku TAK
6 Burak Adam Przemyśl Bieg główny – 8km 1 bcz NIE
7 Burak Bartłomiej Przemyśl Bieg wczasowiczów- 2,5km Brak TAK
8 Burz Jowita Rzeszów Bieg wczasowiczów- 2,5km ByleDoMety/HDRA Alfa Team Poland TAK
9 Burz Kornelia Rzeszów Bieg wczasowiczów- 2,5km SP nr 3 Rzeszów TAK
10 Chabko Krzysztof Sanok Bieg wczasowiczów- 2,5km Brak NIE
11 Ciepałowicz Ewa Przemyśl Bieg główny – 8km Przemyski Klub Biegacza NIE
12 Ciślik-Kaszany Anna Ustrzyki Dolne Bieg wczasowiczów- 2,5km Ustrzycki Klub Biegacza/Bieszczadzki Klub Nordic Walking NIE
13 Czyran Ewa Rymanów Marsz Nordic Walking – 5km Brak TAK
14 Domiszewska Maria Ustrzyki Dolne Bieg główny – 8km MKS Halicz NIE
15 Domiszewski Ignacy Ustrzyki Dolne Bieg główny – 8km MKS Halicz NIE
16 Domiszewski Wojciech Ustrzyki Dolne Bieg główny – 8km MKS Halicz NIE
17 Dworzański Marcin Rymanów Zdrój Bieg główny – 8km Biegam bo lubię TAK
18 Dworzański Marcin Rymanów Zdrój Bieg główny – 8km Biegam bo lubię NIE
19 Dzierżak Edward Cierpisz Bieg główny – 8km Fart TAK
20 Dziubaszewska Ewa Rymanów Marsz Nordic Walking – 5km Brak NIE
21 Fajfer Arkadiusz Poddębice Bieg główny – 8km 1984 TAK
22 Fedak Grzegorz Sanok Bieg główny – 8km PASS Running Team TAK
23 Galica-Niepokój Agnieszka Srednie Wielkie Marsz Nordic Walking – 5km Bieszczadzki Klub Nordic Walking NIE
24 Gazdowicz Michał Przysietnica Bieg główny – 8km Brzozowski Klub Biegacza NIE
25 Gierlasiński Krzysztof Krosno Marsz Nordic Walking – 5km Klub Biegacza Athletic Zręcin TAK
26 Głuszko Przemyslaw Berezka Bieg główny – 8km SOLINATEAM /runonline.team NIE
27 Gniot Cyprian Piła Bieg wczasowiczów- 2,5km Brak NIE
28 Goraj-Przybylska Dorota Zarzecze Bieg główny – 8km ZSOZiR w Radymnie TAK
29 Grasza Ireneusz Przemyśl Bieg główny – 8km Przemyski Klub Biegacza TAK
30 Grędysa Marek Rzeszów Bieg wczasowiczów- 2,5km 1 BSP NIE
31 Grzdziel Dariusz Ustrzyki Dolne Marsz Nordic Walking – 5km Bieszczadzki Klub N.W NIE
32 Grzdziel Dariusz Ustrzyki Dolne Bieg główny – 8km Bieszczadzki Klub N.W NIE
33 Grzywacz Weronika Desznica Bieg główny – 8km Brak NIE
34 Haduch Jerzy Pisarowce Bieg główny – 8km Brak TAK
35 Hanus Joanna Krosno Marsz Nordic Walking – 5km Brak TAK
36 Hanus Teresa Krosno Marsz Nordic Walking – 5km Brak NIE
37 Hedesz Aleksander Targowiska Bieg główny – 8km Brak TAK
38 Horodejczuk Antoni Rudenka Bieg główny – 8km HorodejczukTEAM NIE
39 Horodejczuk Mateusz Rudenka Bieg główny – 8km HorodejczukTEAM NIE
40 Hydzik Łukasz Sanok Bieg główny – 8km Brak TAK
41 Jaśtal Piotr Domaszowice Bieg główny – 8km LKB Rudnik / AZS UJK Kielce TAK
42 Janiec Jakun Ropienka Marsz Nordic Walking – 5km PTG Sokół Rymanów NIE
43 Janiec Jakub Ropienka Marsz Nordic Walking – 5km PTG Sokół Rymanów NIE
44 Józefczyk Jakub Rymanów Marsz Nordic Walking – 5km Finisz Rymanów NIE
45 Kaczmarski Grzegorz Rzeszów Bieg główny – 8km Kaczmarski Team NIE
46 Kardasz Marek Polańczyk Bieg główny – 8km Solina Team NIE
47 Kaszany Piotr Ustrzyki Dolne Bieg główny – 8km Ustrzycki Klub Biegacza/Bieszczadzki Klub Nordic Walking NIE
48 Kisielewicz Marcin Leśniówka Bieg wczasowiczów- 2,5km Athletic Zręcin NIE
49 Klamut Ryszard Jabłonica Polska Bieg główny – 8km KGB Korczyna NIE
50 Konik Katarzyna Ustrzyki Dolne Bieg główny – 8km Bieszczadzki Klub Nordic Walking NIE
51 Konik Katarzyna Ustrzyki Dolne Marsz Nordic Walking – 5km Bieszczadzki Klub Nordic Walking NIE
52 Konopka Henryk Wincenty Rudenka Bieg główny – 8km ZIELONY CIEN NIE
53 Konopka Henryk Wincenty Rudenka Bieg główny – 8km ZIELONY CIEN NIE
54 Kosecki Sławomir Malbork Bieg główny – 8km Beztlenowi Malbork TAK
55 Kostka Janusz Szczepańcowa Bieg główny – 8km Posmakuj Run Team NIE
56 Kozioł Wiesław Krosno Bieg główny – 8km dzikie życie run team NIE
57 Kozłowski Krzysztof Dybawka Bieg główny – 8km Przemyski Klub Biegacza NIE
58 Krakowski Jerzy Mielec Marsz Nordic Walking – 5km PTG Sokół 1893 – Carpatia Mieec NIE
59 Krawczyk Małgorzata Żeglce Marsz Nordic Walking – 5km Jest lepiej Częstochowa NIE
60 Krawczyk Krzysztof Żeglce Marsz Nordic Walking – 5km Jest lepiej Częstochowa NIE
61 Krochmal Rafał Krasna Bieg główny – 8km Brak TAK
62 Kruba Marcin Jarosław Bieg główny – 8km Jarosławska Grupa Biegowa Sokół TAK
63 Kryśko Marcin Trzebownisko Bieg główny – 8km Brak NIE
64 Krzyworączka Piotr Kraków Bieg główny – 8km brak NIE
65 Kuc Arkadiusz Ustrzyki Dolne Bieg główny – 8km Ustrzycki Klub Biegacza NIE
66 Kucharska Alicja Kobylnica Bieg wczasowiczów- 2,5km Brak NIE
67 Kuźnar Gabriela Głowienka Bieg główny – 8km brak NIE
68 Kuropatwa Kazimierz Przemyśl Bieg główny – 8km Przemyski Klub Biegacza TAK
69 Kuropatwa Gabriel Przemyśl Bieg główny – 8km Przemyski Klub Biegacza TAK
70 Kusiak Krzysztof Sanok Bieg główny – 8km Brak TAK
71 Kwoka Roman Bobrówka Bieg wczasowiczów- 2,5km Brak TAK
72 Latusek Joanna Zagórz Bieg główny – 8km Brak NIE
73 Latusek Katarzyna Zagórz Bieg główny – 8km Brak NIE
74 Lepiarz Sylwester Wronów Bieg główny – 8km Brak TAK
75 Lizis Sabina Ustrzyki Dolne Bieg główny – 8km MKS Halicz Ustrzyki Dolne NIE
76 Żak Paweł Krzemienna 55 Bieg główny – 8km Brak NIE
77 Żak Anna Krzemienna Bieg wczasowiczów- 2,5km Brak TAK
78 Maras Ladislav Presov Bieg główny – 8km MARAS team NIE
79 Michta Dorota Sanoczek Bieg wczasowiczów- 2,5km Brak NIE
80 Mikolajczyk Lukasz Czeladź Bieg główny – 8km runtrial.pl TAK
81 Mikołajczyk Anna Rotmanka Bieg główny – 8km Brak TAK
82 Mindak Paweł Krosno Bieg główny – 8km KB Athletic Zręcin NIE
83 Mussur Henryk Krosno Bieg główny – 8km MOSIR Krosno NIE
84 Niepokój Radosław Wrocanka Marsz Nordic Walking – 5km Bieszczadzki Klub Nordic Walking NIE
85 Nykiel Tomasz Przemyśl Bieg główny – 8km Przemyski Klub Biegacza NIE
86 Nykiel Krystyna Przemyśl Marsz Nordic Walking – 5km Przemyski Klub Biegacza NIE
87 Ochyra Krzysztof Lesko Bieg główny – 8km PGE EO SA NIE
88 Ochyra Karolina Lesko Bieg główny – 8km Brak NIE
89 Oleksyk Małgorzata Ustrzyki Dolne Marsz Nordic Walking – 5km Klub biegacza Halicz Ustrzyki Dolne , Bieszczadzki.Klub Nordic Walking NIE
90 Ożga Sebastian Tychy Bieg główny – 8km 1988 NIE
91 Orlikowski Eugeniusz Gdynia Bieg główny – 8km biegamyrazem.pl NIE
92 Paradowski Paweł Rzeszów Bieg wczasowiczów- 2,5km ByleDoMety/HDRA Alfa Team Poland TAK
93 Pasieka Agnieszka Ustrobna Marsz Nordic Walking – 5km Brak NIE
94 Pasierb Marek Rzeszow Marsz Nordic Walking – 5km Nz NIE
95 Pelc Jacek Sanok Marsz Nordic Walking – 5km Brak NIE
96 Pelczar Wojciech Dobieszyn Bieg główny – 8km GUKLA Bratkowice-Korzeniowski.pl TAK
97 Pereślucha Zuzanna Ustrzyki Dolne Bieg główny – 8km Brak NIE
98 Piegdoń Monika Blizne Bieg główny – 8km Brak NIE
99 Piotrowska Natalia Kobylnica Bieg wczasowiczów- 2,5km Bike&Run Friends NIE
100 Piszczek Stanisław Przemyśl Bieg główny – 8km Brak NIE
101 Pocałuń Adam Zagórz Marsz Nordic Walking – 5km Brak NIE
102 Podsadowski Zbigniew Gorlice Bieg główny – 8km Gorlicka Grupa Biegowa. TAK
103 Psykała Katarzyna Rzeszów Bieg główny – 8km PGE RUn Obrót NIE
104 Reczkowski Andrzej Nienaszów Bieg główny – 8km Brak TAK
105 Rogala Dominika Boguchwała Bieg wczasowiczów- 2,5km Brak TAK
106 Rościński Franciszek Sanok Bieg główny – 8km Samotny Wilk NIE
107 Rybakowska Katarzyna Poznań Bieg wczasowiczów- 2,5km Brak TAK
108 Rybakowski Marcin Poznań Bieg główny – 8km WKSB/Cardiorunners TAK
109 Ryś Katarzyna Olszany Bieg główny – 8km Przemyski Klub Biegacza TAK
110 Sekuła Tomasz Krasiczyn Bieg główny – 8km Brak TAK
111 Siodła Tomasz Stęszewko Bieg główny – 8km Bike&Run Friends NIE
112 Siodła Michał Stęszewko Bieg wczasowiczów- 2,5km Bike&Run Friends NIE
113 Skawiński Tomasz Sanok Bieg główny – 8km Brak NIE
114 Słowik Jan Hermanowa Marsz Nordic Walking – 5km PGE DYSTRYBUCJA RZESZÓW/ WYBIEGAMY W PRZYSZŁOŚĆ TAK
115 Sobota Dariusz Ustrzyki Dolne Marsz Nordic Walking – 5km Brak NIE
116 Sojka Agnieszka PrzemyŚl Bieg główny – 8km Przemyski Klub Biegacza TAK
117 Sokołowska Aneta Rymanów Zdrój Bieg wczasowiczów- 2,5km PTG Sokół Rymanów NIE
118 Sokołowski Marek RymanÓw-ZdrÓj Marsz Nordic Walking – 5km LO Rymanów – PTG “SOKÓŁ” Rymanów TAK
119 Surowiec Paulina Rzeszów Bieg główny – 8km Rzeszowskie Gazele i Gepardy NIE
120 Szafarczyk Łukasz Imielin Bieg wczasowiczów- 2,5km Imielin City Team NIE
121 Szeremeta Tomasz Wojtkowa Bieg główny – 8km Brak TAK
122 Szpiech Bernadetta Ustrobna Marsz Nordic Walking – 5km Sglob team NIE
123 Szpiech Damian Ustrobna Bieg główny – 8km Sglob team NIE
124 Tęcza Gabor Rzeszów Bieg główny – 8km Biegacze Nosacze TAK
125 Tęcza Jakub Rzeszów Bieg główny – 8km Biegacze Nosacze NIE
126 Tęcza Melinda Rzeszów Marsz Nordic Walking – 5km Biegacze Nosacze NIE
127 Tomaszek Zbigniew Ustrzyki Dolne Bieg główny – 8km Wojska obrony terytorialnej/ Ustrzycki klub biegacza TAK
128 Tomaszek Hubert Ustrzyki Dolne Bieg główny – 8km SP nr 2 – NSS Ustrzyki Dolne NIE
129 Urbaniak Marian Trześń Marsz Nordic Walking – 5km Brak NIE
130 Uzdejczyk Kamil Ustrzyki Dolne Bieg główny – 8km SOLINA TEAM/MKS HALICZ TAK
131 Vykhopen Iurii Terezyne Bieg główny – 8km SC BIG-TIME RIVNE NIE
132 Walczak Zbigniew Krościenko Wyżne Marsz Nordic Walking – 5km Brak NIE
133 Walczak Szymon Krościenko Wyżne Marsz Nordic Walking – 5km Brak NIE
134 Wójcik Anna Nowosielce Marsz Nordic Walking – 5km TAK
135 Wierdak Hubert Korczyna Bieg główny – 8km aktywnakorczyna.pl NIE
136 Wierdak Wiktor Korczyna Bieg wczasowiczów- 2,5km aktywnakorczyna.pl NIE
137 Wiklowska Monika Zręcin Bieg główny – 8km KB Athletic Zręcin NIE
138 Wilusz Erwina Iwonicz-Zdrój Marsz Nordic Walking – 5km LO Rymanów- PTG ‘SOKÓŁ Rymanów NIE
139 Wojtasiewicz Wincenty Tarnowiec Bieg główny – 8km Brak NIE
140 Zając Edyta Krosno Bieg główny – 8km Brak TAK
141 Zając Mateusz Krosno Bieg główny – 8km Brak TAK
142 Zasadzińska Barbara Przemyśl Bieg główny – 8km Przemyski Klub Biegacza NIE
143 Zatorska-Pleskacz Izabela Wrocanka Bieg główny – 8km Alpin Sport Hoka One One Team NIE
144 Zymróz Ala Ropczyce Bieg główny – 8km Jak nie My to kto? Ropczyce TAK
145 Zymróz Tomek Ropczyce Bieg główny – 8km 1990 TAK
146 Zymróz Tomek Ropczyce Bieg główny – 8km Jak nie My to kto? Ropczyce NIE