Zawody

Nazwa zawodów:

III Charytatywny Cross PGE Energia Odnawialna oraz Nordic Walking

Miejsce i termin: Pola??czyk, 2019-08-24
Organizator: Stowarzyszenie ?? Ustyan? ?? Ustjanowa Dolna 32, 38-700 Ustrzyki Dolne, NIP 6891233133 , KRS 0000506149, www.ustjanowa.com.pl
Wsp????organizator :
PGE EO S.A. ?? Warszawa ZEW Solina Myczkowce w Solinie
Opis zawodów: Konkurencje:

Bieg g????wny -oko??o 8km
Marsz Nordic Walking -oko??o 5km
Bieg wczasowicz??w ?? oko??o 2,5km

Program:
Cross na wyspie odb?dzie si? w ramach 3- dniowej imprezy ?? Zako??czenie Lata? (23-25.08.2019) www.solina.pl

8:00 ?? 10:30 ?? Zapisy w Biurze Zawod??w ?? Restauracja ?? Tawerna u Micha??a? 11: 00 ?? Start do biegu g????wnego ok. 8km ( 3 p?tle) , 5min. p????niej Nordic Walking ok.5km ( 2 p?tle) oraz bieg dla wczasowicz??w ( 1 p?tla) ok. 2,5km 12: 30 ?? Pocz?tek bieg??w dla dzieci i bieg??w rodzinnych ( G??rka z punktem widokowym) 14: 30 ?? Zako??czenie, dekoracja zwyci?zc??w Crossu , Nordic Walking, Biegu dla Wczasowicz??w oraz bieg??w dla dzieci. Losowanie nagr??d.

Wi?cej w regulaminie.

Wp??at nale??y dokonywa? na rachunek:

39 1240 2366 1111 0010 5844 4536

W tytule wp??aty Imi? i nazwisko oraz miejscowo???.

Strona wydarzenia:
TUTAJ

Strona WWW: http://www.ustjanowa.com.pl/
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych: Lista zawodników z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych: Lista zawodników bez potwierdzonej płatności

Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Kategoria Klub Wpłata
1 Oczkowski Zbigniew Stalowa Wola Marsz Nordic Walking – 5km Brak TAK
2 Adamski Grzegorz Frysztak Bieg g????wny – 8km 1989 NIE
3 B??aszczyk Artur Besko Bieg g????wny – 8km 1 BPanc NIE
4 Buczy??ska Agnieszka Zr?cin Marsz Nordic Walking – 5km Brak NIE
5 Budzy??a Adam Pozna?? Bieg g????wny – 8km Dru??yna Szpiku TAK
6 Burak Adam Przemy??l Bieg g????wny – 8km 1 bcz NIE
7 Burak Bart??omiej Przemy??l Bieg wczasowicz??w- 2,5km Brak TAK
8 Burz Kornelia Rzesz??w Bieg wczasowicz??w- 2,5km SP nr 3 Rzesz??w TAK
9 Burz Jowita Rzesz??w Bieg wczasowicz??w- 2,5km ByleDoMety/HDRA Alfa Team Poland TAK
10 Chabko Krzysztof Sanok Bieg wczasowicz??w- 2,5km Brak NIE
11 Ciepa??owicz Ewa Przemy??l Bieg g????wny – 8km Przemyski Klub Biegacza NIE
12 Ci??lik-Kaszany Anna Ustrzyki Dolne Bieg wczasowicz??w- 2,5km Ustrzycki Klub Biegacza/Bieszczadzki Klub Nordic Walking NIE
13 Czyran Ewa Ryman??w Marsz Nordic Walking – 5km Brak TAK
14 Domiszewska Maria Ustrzyki Dolne Bieg g????wny – 8km MKS Halicz NIE
15 Domiszewski Wojciech Ustrzyki Dolne Bieg g????wny – 8km MKS Halicz NIE
16 Domiszewski Ignacy Ustrzyki Dolne Bieg g????wny – 8km MKS Halicz NIE
17 Dworza??ski Marcin Ryman??w Zdr??j Bieg g????wny – 8km Biegam bo lubi? TAK
18 Dworza??ski Marcin Ryman??w Zdr??j Bieg g????wny – 8km Biegam bo lubi? NIE
19 Dzier??ak Edward Cierpisz Bieg g????wny – 8km Fart TAK
20 Dziubaszewska Ewa Ryman??w Marsz Nordic Walking – 5km Brak NIE
21 Fajfer Arkadiusz Podd?bice Bieg g????wny – 8km 1984 TAK
22 Fedak Grzegorz Sanok Bieg g????wny – 8km PASS Running Team TAK
23 Galica-Niepok??j Agnieszka Srednie Wielkie Marsz Nordic Walking – 5km Bieszczadzki Klub Nordic Walking NIE
24 Gazdowicz Micha?? Przysietnica Bieg g????wny – 8km Brzozowski Klub Biegacza NIE
25 Gierlasi??ski Krzysztof Krosno Marsz Nordic Walking – 5km Klub Biegacza Athletic Zr?cin TAK
26 G??uszko Przemyslaw Berezka Bieg g????wny – 8km SOLINATEAM /runonline.team NIE
27 Gniot Cyprian Pi??a Bieg wczasowicz??w- 2,5km Brak NIE
28 Goraj-Przybylska Dorota Zarzecze Bieg g????wny – 8km ZSOZiR w Radymnie TAK
29 Grasza Ireneusz Przemy??l Bieg g????wny – 8km Przemyski Klub Biegacza TAK
30 Gr?dysa Marek Rzesz??w Bieg wczasowicz??w- 2,5km 1 BSP NIE
31 Grzdziel Dariusz Ustrzyki Dolne Marsz Nordic Walking – 5km Bieszczadzki Klub N.W NIE
32 Grzdziel Dariusz Ustrzyki Dolne Bieg g????wny – 8km Bieszczadzki Klub N.W NIE
33 Grzywacz Weronika Desznica Bieg g????wny – 8km Brak NIE
34 Haduch Jerzy Pisarowce Bieg g????wny – 8km Brak TAK
35 Hanus Joanna Krosno Marsz Nordic Walking – 5km Brak TAK
36 Hanus Teresa Krosno Marsz Nordic Walking – 5km Brak NIE
37 Hedesz Aleksander Targowiska Bieg g????wny – 8km Brak TAK
38 Horodejczuk Mateusz Rudenka Bieg g????wny – 8km HorodejczukTEAM NIE
39 Horodejczuk Antoni Rudenka Bieg g????wny – 8km HorodejczukTEAM NIE
40 Hydzik ?ukasz Sanok Bieg g????wny – 8km Brak TAK
41 Ja??tal Piotr Domaszowice Bieg g????wny – 8km LKB Rudnik / AZS UJK Kielce TAK
42 Janiec Jakub Ropienka Marsz Nordic Walking – 5km PTG Sok???? Ryman??w NIE
43 Janiec Jakun Ropienka Marsz Nordic Walking – 5km PTG Sok???? Ryman??w NIE
44 J??zefczyk Jakub Ryman??w Marsz Nordic Walking – 5km Finisz Ryman??w NIE
45 Kaczmarski Grzegorz Rzesz??w Bieg g????wny – 8km Kaczmarski Team NIE
46 Kardasz Marek Pola??czyk Bieg g????wny – 8km Solina Team NIE
47 Kaszany Piotr Ustrzyki Dolne Bieg g????wny – 8km Ustrzycki Klub Biegacza/Bieszczadzki Klub Nordic Walking NIE
48 Kisielewicz Marcin Le??ni??wka Bieg wczasowicz??w- 2,5km Athletic Zr?cin NIE
49 Klamut Ryszard Jab??onica Polska Bieg g????wny – 8km KGB Korczyna NIE
50 Konik Katarzyna Ustrzyki Dolne Marsz Nordic Walking – 5km Bieszczadzki Klub Nordic Walking NIE
51 Konik Katarzyna Ustrzyki Dolne Bieg g????wny – 8km Bieszczadzki Klub Nordic Walking NIE
52 Konopka Henryk Wincenty Rudenka Bieg g????wny – 8km ZIELONY CIEN NIE
53 Konopka Henryk Wincenty Rudenka Bieg g????wny – 8km ZIELONY CIEN NIE
54 Kosecki S??awomir Malbork Bieg g????wny – 8km Beztlenowi Malbork TAK
55 Kostka Janusz Szczepa??cowa Bieg g????wny – 8km Posmakuj Run Team NIE
56 Kozio?? Wies??aw Krosno Bieg g????wny – 8km dzikie ??ycie run team NIE
57 Koz??owski Krzysztof Dybawka Bieg g????wny – 8km Przemyski Klub Biegacza NIE
58 Krakowski Jerzy Mielec Marsz Nordic Walking – 5km PTG Sok???? 1893 – Carpatia Mieec NIE
59 Krawczyk Ma??gorzata ??eglce Marsz Nordic Walking – 5km Jest lepiej Cz?stochowa NIE
60 Krawczyk Krzysztof ??eglce Marsz Nordic Walking – 5km Jest lepiej Cz?stochowa NIE
61 Krochmal Rafa?? Krasna Bieg g????wny – 8km Brak TAK
62 Kruba Marcin Jaros??aw Bieg g????wny – 8km Jaros??awska Grupa Biegowa Sok???? TAK
63 Kry??ko Marcin Trzebownisko Bieg g????wny – 8km Brak NIE
64 Krzywor?czka Piotr Krak??w Bieg g????wny – 8km brak NIE
65 Kuc Arkadiusz Ustrzyki Dolne Bieg g????wny – 8km Ustrzycki Klub Biegacza NIE
66 Kucharska Alicja Kobylnica Bieg wczasowicz??w- 2,5km Brak NIE
67 Ku??nar Gabriela G??owienka Bieg g????wny – 8km brak NIE
68 Kuropatwa Kazimierz Przemy??l Bieg g????wny – 8km Przemyski Klub Biegacza TAK
69 Kuropatwa Gabriel Przemy??l Bieg g????wny – 8km Przemyski Klub Biegacza TAK
70 Kusiak Krzysztof Sanok Bieg g????wny – 8km Brak TAK
71 Kwoka Roman Bobr??wka Bieg wczasowicz??w- 2,5km Brak TAK
72 Latusek Joanna Zag??rz Bieg g????wny – 8km Brak NIE
73 Latusek Katarzyna Zag??rz Bieg g????wny – 8km Brak NIE
74 Lepiarz Sylwester Wron??w Bieg g????wny – 8km Brak TAK
75 Lizis Sabina Ustrzyki Dolne Bieg g????wny – 8km MKS Halicz Ustrzyki Dolne NIE
76 ??ak Pawe?? Krzemienna 55 Bieg g????wny – 8km Brak NIE
77 ??ak Anna Krzemienna Bieg wczasowicz??w- 2,5km Brak TAK
78 Maras Ladislav Presov Bieg g????wny – 8km MARAS team NIE
79 Michta Dorota Sanoczek Bieg wczasowicz??w- 2,5km Brak NIE
80 Mikolajczyk Lukasz Czelad?? Bieg g????wny – 8km runtrial.pl TAK
81 Miko??ajczyk Anna Rotmanka Bieg g????wny – 8km Brak TAK
82 Mindak Pawe?? Krosno Bieg g????wny – 8km KB Athletic Zr?cin NIE
83 Mussur Henryk Krosno Bieg g????wny – 8km MOSIR Krosno NIE
84 Niepok??j Rados??aw Wrocanka Marsz Nordic Walking – 5km Bieszczadzki Klub Nordic Walking NIE
85 Nykiel Krystyna Przemy??l Marsz Nordic Walking – 5km Przemyski Klub Biegacza NIE
86 Nykiel Tomasz Przemy??l Bieg g????wny – 8km Przemyski Klub Biegacza NIE
87 Ochyra Karolina Lesko Bieg g????wny – 8km Brak NIE
88 Ochyra Krzysztof Lesko Bieg g????wny – 8km PGE EO SA NIE
89 Oleksyk Ma??gorzata Ustrzyki Dolne Marsz Nordic Walking – 5km Klub biegacza Halicz Ustrzyki Dolne , Bieszczadzki.Klub Nordic Walking NIE
90 O??ga Sebastian Tychy Bieg g????wny – 8km 1988 NIE
91 Orlikowski Eugeniusz Gdynia Bieg g????wny – 8km biegamyrazem.pl NIE
92 Paradowski Pawe?? Rzesz??w Bieg wczasowicz??w- 2,5km ByleDoMety/HDRA Alfa Team Poland TAK
93 Pasieka Agnieszka Ustrobna Marsz Nordic Walking – 5km Brak NIE
94 Pasierb Marek Rzeszow Marsz Nordic Walking – 5km Nz NIE
95 Pelc Jacek Sanok Marsz Nordic Walking – 5km Brak NIE
96 Pelczar Wojciech Dobieszyn Bieg g????wny – 8km GUKLA Bratkowice-Korzeniowski.pl TAK
97 Pere??lucha Zuzanna Ustrzyki Dolne Bieg g????wny – 8km Brak NIE
98 Piegdo?? Monika Blizne Bieg g????wny – 8km Brak NIE
99 Piotrowska Natalia Kobylnica Bieg wczasowicz??w- 2,5km Bike&Run Friends NIE
100 Piszczek Stanis??aw Przemy??l Bieg g????wny – 8km Brak NIE
101 Poca??u?? Adam Zag??rz Marsz Nordic Walking – 5km Brak NIE
102 Podsadowski Zbigniew Gorlice Bieg g????wny – 8km Gorlicka Grupa Biegowa. TAK
103 Psyka??a Katarzyna Rzesz??w Bieg g????wny – 8km PGE RUn Obr??t NIE
104 Reczkowski Andrzej Nienasz??w Bieg g????wny – 8km Brak TAK
105 Rogala Dominika Boguchwa??a Bieg wczasowicz??w- 2,5km Brak TAK
106 Ro??ci??ski Franciszek Sanok Bieg g????wny – 8km Samotny Wilk NIE
107 Rybakowska Katarzyna Pozna?? Bieg wczasowicz??w- 2,5km Brak TAK
108 Rybakowski Marcin Pozna?? Bieg g????wny – 8km WKSB/Cardiorunners TAK
109 Ry?? Katarzyna Olszany Bieg g????wny – 8km Przemyski Klub Biegacza TAK
110 Seku??a Tomasz Krasiczyn Bieg g????wny – 8km Brak TAK
111 Siod??a Micha?? St?szewko Bieg wczasowicz??w- 2,5km Bike&Run Friends NIE
112 Siod??a Tomasz St?szewko Bieg g????wny – 8km Bike&Run Friends NIE
113 Skawi??ski Tomasz Sanok Bieg g????wny – 8km Brak NIE
114 S??owik Jan Hermanowa Marsz Nordic Walking – 5km PGE DYSTRYBUCJA RZESZ??W/ WYBIEGAMY W PRZYSZ?O??? TAK
115 Sobota Dariusz Ustrzyki Dolne Marsz Nordic Walking – 5km Brak NIE
116 Sojka Agnieszka Przemy??l Bieg g????wny – 8km Przemyski Klub Biegacza TAK
117 Soko??owska Aneta Ryman??w Zdr??j Bieg wczasowicz??w- 2,5km PTG Sok???? Ryman??w NIE
118 Soko??owski Marek Ryman??w-Zdr??j Marsz Nordic Walking – 5km LO Ryman??w – PTG “SOK???” Ryman??w TAK
119 Surowiec Paulina Rzesz??w Bieg g????wny – 8km Rzeszowskie Gazele i Gepardy NIE
120 Szafarczyk ?ukasz Imielin Bieg wczasowicz??w- 2,5km Imielin City Team NIE
121 Szeremeta Tomasz Wojtkowa Bieg g????wny – 8km Brak TAK
122 Szpiech Bernadetta Ustrobna Marsz Nordic Walking – 5km Sglob team NIE
123 Szpiech Damian Ustrobna Bieg g????wny – 8km Sglob team NIE
124 T?cza Jakub Rzesz??w Bieg g????wny – 8km Biegacze Nosacze NIE
125 T?cza Melinda Rzesz??w Marsz Nordic Walking – 5km Biegacze Nosacze NIE
126 T?cza Gabor Rzesz??w Bieg g????wny – 8km Biegacze Nosacze TAK
127 Tomaszek Zbigniew Ustrzyki Dolne Bieg g????wny – 8km Wojska obrony terytorialnej/ Ustrzycki klub biegacza TAK
128 Tomaszek Hubert Ustrzyki Dolne Bieg g????wny – 8km SP nr 2 – NSS Ustrzyki Dolne NIE
129 Urbaniak Marian Trze???? Marsz Nordic Walking – 5km Brak NIE
130 Uzdejczyk Kamil Ustrzyki Dolne Bieg g????wny – 8km SOLINA TEAM/MKS HALICZ TAK
131 Vykhopen Iurii Terezyne Bieg g????wny – 8km SC BIG-TIME RIVNE NIE
132 Walczak Zbigniew Kro??cienko Wy??ne Marsz Nordic Walking – 5km Brak NIE
133 Walczak Szymon Kro??cienko Wy??ne Marsz Nordic Walking – 5km Brak NIE
134 W??jcik Anna Nowosielce Marsz Nordic Walking – 5km TAK
135 Wierdak Hubert Korczyna Bieg g????wny – 8km aktywnakorczyna.pl NIE
136 Wierdak Wiktor Korczyna Bieg wczasowicz??w- 2,5km aktywnakorczyna.pl NIE
137 Wiklowska Monika Zr?cin Bieg g????wny – 8km KB Athletic Zr?cin NIE
138 Wilusz Erwina Iwonicz-Zdr??j Marsz Nordic Walking – 5km LO Ryman??w- PTG ‘SOK??? Ryman??w NIE
139 Wojtasiewicz Wincenty Tarnowiec Bieg g????wny – 8km Brak NIE
140 Zaj?c Edyta Krosno Bieg g????wny – 8km Brak TAK
141 Zaj?c Mateusz Krosno Bieg g????wny – 8km Brak TAK
142 Zasadzi??ska Barbara Przemy??l Bieg g????wny – 8km Przemyski Klub Biegacza NIE
143 Zatorska-Pleskacz Izabela Wrocanka Bieg g????wny – 8km Alpin Sport Hoka One One Team NIE
144 Zymr??z Tomek Ropczyce Bieg g????wny – 8km Jak nie My to kto? Ropczyce NIE
145 Zymr??z Ala Ropczyce Bieg g????wny – 8km Jak nie My to kto? Ropczyce TAK
146 Zymr??z Tomek Ropczyce Bieg g????wny – 8km 1990 TAK