Zawody

Nazwa zawodów:

IV BIEG ULICZNY „Nisko na Piątkę”

Miejsce i termin: Nisko, 2019-08-24
Organizator: 1. Gmina i Miasto Nisko
2. Grupa Biegowa „Planeta Nisko”
Opis zawodów: TERMIN, MIEJSCE
1. Termin: 24.08.2019r. (sobota) godz. 16:30 – bieg główny
2. Nowa trasa !!!: 5 km ulicami Niska – oraz alejkami w parku miejskim
3. Start i meta: ul. Słowackiego, przy PSP nr 1 w Nisku
4. Biuro zawodów znajdować się będzie na terenie Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1
w Nisku ul. Słowackiego 10

UCZESTNICTWO i ZGŁOSZENIA
1. Do startu w Biegu Głównym zostaną dopuszczeni zawodnicy, którzy ukończyli 16 lat
i posiadają aktualne badania lekarskie lub przedłożą oświadczenie o zdolności do biegu pod-pisane osobiście lub przez opiekuna prawnego.
2. Zgłoszenia przez stronę internetową https://timekeeper.pl/zawody/ . Zgłoszenie nieopłacone w terminie nie gwarantuje udziału w biegu, prosimy nie zwlekać płatnością !!! .

3. Wysokość startowego – 25 zł do 31 lipca
35 zł do 20 sierpnia
a w dniu biegu – 50 zł. – płatne gotówką w biurze zawodów.

4. Zgłoszenia i opłaty online można dokonywać do 20 sierpnia 2019 roku. Po tym terminie zgłoszenia będą możliwe wyłącznie w Biurze Zawodów w dniu startu, tj. 24 sierpnia 2019 r., pod warunkiem niewykorzystania limitu zgłoszeń.
5. Organizator wyznacza limit uczestników na 230 opłaconych zgłoszeń. Jednocześnie Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany limitu i wcześniejszego zamknięcia zgłoszeń.

Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych: Lista zawodników z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych: Lista zawodników bez potwierdzonej płatności

Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Kategoria Klub Wpłata
1 Andreasik Paweł Stalowa Wola Bieg 5km brak TAK
2 Ćwik Janusz Mielec Bieg 5km Wiatr We Włosach TAK
3 Banasik Magda Stalowa Wola Bieg 5km Fifarafa Stw TAK
4 Barć Piotr Wolina Bieg 5km Planeta Nisko TAK
5 Bareła Andrzej Stalowa Wola Bieg 5km Fifarafa TAK
6 Bauer Monika Zaczernie Bieg 5km Brak NIE
7 Bednarek Rafał Pilchów Bieg 5km Brak TAK
8 Bednarz Karol Trzciana Bieg 5km SSPS RESOVIA NIE
9 Bereżańska Sonia Stalowa Wola Bieg 5km brak TAK
10 Bezubik Barbara Stalowa Wola Bieg 5km Stalowa Wola NIE
11 Bielakowski Rafał Nowa Dęba Bieg 5km NDP OS.K NIE
12 Bielecki Dawid Brzóza Królewska Bieg 5km Real Madryt Team TAK
13 Bielecki Dawid Brzóza Królewska Bieg 5km Real Madryt Team NIE
14 Bigas Kamil Sarzyna Bieg 5km Brak TAK
15 Blajer Elżbieta Rzeszów Bieg 5km Brak TAK
16 Blajer Maciej Rzeszów Bieg 5km Brak TAK
17 Bochenek Sylwia Rudnik Nad Sanem Bieg 5km Brak TAK
18 Borek Rafał Tarnobrzeg Bieg 5km Brak TAK
19 Brzozowski Henryk Stalowa Wola Bieg 5km Brak TAK
20 Brzyski Piotr Stalowa Wola Bieg 5km Brak TAK
21 Buczek Sławomir Stalowa Wola Bieg 5km TAK
22 Budkowski Piotr Stalowa Wola Bieg 5km Brak TAK
23 Burkowski Daniel Stalowa Wola Bieg 5km Stalowowolski Klub Biegacza NIE
24 Butryn Jacek Nisko Bieg 5km Brak NIE
25 Chamera Wiesław Lipa Bieg 5km Stalowowolski Klub Biegacza TAK
26 Chmaj Piotr Łańcut Bieg 5km Łańcut TAK
27 Czech Danuta Nisko Bieg 5km Brak TAK
28 Czech Mariusz Nisko Bieg 5km Brak TAK
29 Czopor-Hasiak Urszula Nisko Bieg 5km Planeta Nisko TAK
30 Dąbek Urszula Tarnobrzeg Bieg 5km TeBeG Runners Team TAK
31 Dec Dominik Sokołów Małopolski Bieg 5km Tego Typu Bęc TAK
32 Dec Mirosław Stalowa Wola Bieg 5km Poltra NIE
33 Domaradzka MaŁgorzata RzeszÓw Bieg 5km BT WAGABUNDA TAK
34 Domaradzki Grzegorz RzeszÓw Bieg 5km BT WAGABUNDA TAK
35 Drąg Piotr Krzaki Bieg 5km Brak TAK
36 Dryps Ryszard Nowa Sarzyna Bieg 5km NOWOSARZYŃSKA GRUPA BIEGOWA TAK
37 Faraś Jacek Stalowa Wola / Nisko Bieg 5km Brak TAK
38 Frączek Arkadiusz Nisko Bieg 5km Brak TAK
39 Fura Kamil Świlcza Bieg 5km KAMYSZYN TAK
40 Gąbka Karol Modliborzyce Bieg 5km Brak TAK
41 Golec Maciej Stalowa Wola Bieg 5km Brak TAK
42 Gumiela Patrycja Stalowa Wola Bieg 5km Superior Industries TAK
43 Hańczyk Rafał Nisko Bieg 5km Brak TAK
44 Jagiełło Beata Nisko Bieg 5km Planeta Nisko TAK
45 Jagiełło Jonasz Nisko Bieg 5km WKU w Nisku TAK
46 Jakubik Mirosław Zaleszany Bieg 5km Fartlek GO NIE
47 Janowska Justyna Nisko Bieg 5km Brak TAK
48 Janowski Tomasz Łęczna Bieg 5km Łęczna Biega TAK
49 Jargiło Robert Jastkowice Bieg 5km Stalowowolski Klub Biegacza TAK
50 Jędruszko Wojciech Nisko Bieg 5km Brak TAK
51 Jędrzejewska Daria Rzeszów Bieg 5km Forever Team TAK
52 Jednacz Kamil Jasiennik Stary Bieg 5km Brak TAK
53 Juda Tomasz Przędzel Bieg 5km Alpinclass TAK
54 Juda Tomasz Nisko Bieg 5km Brak TAK
55 Juśko Rafał Ostrowiec Świętokrzyski Bieg 5km OstroBiec TAK
56 Juśko Elwira Ostrowiec Świętokrzyski Bieg 5km TAK
57 Kaniowska Karolina Lublin Bieg 5km Brak TAK
58 Kaniowski Piotr Lublin Bieg 5km Brak TAK
59 Kata Katarzyna Stalowa Wola Bieg 5km Stalowowolski Klub Biegacza TAK
60 Kawa Monika RzeszÓw Bieg 5km BURZA ENDURANCE TEAM NIE
61 Kic Damian Przemyśl Bieg 5km Przemyski Klub Biegacza TAK
62 Kic Ewelina Przemyśl Bieg 5km Przemyski Klub Biegacza TAK
63 Kida Rafal Sokołów Małopolski Bieg 5km Tego Typu Bęc NIE
64 Kida Rafał Sokołów Małopolski Bieg 5km Tego Typu Bęc TAK
65 Kida Marek Sokołów Małopolski Bieg 5km Brak TAK
66 Kierwicz Karol Nisko Bieg 5km Brak TAK
67 Kochowski Mateusz Stalowa Wola Bieg 5km stalowowolski klub biegacza TAK
68 Koźmic Władysław Kolbuszowa Bieg 5km TAK
69 Kołodziej Michał Nisko Bieg 5km Brak TAK
70 Kopacz Wojciech Sarzyna Bieg 5km Kaito Team TAK
71 Korczyńska-Kwitek Basia Stalowa Wola Bieg 5km KwitekTeam TAK
72 Koruc Monika Polany Bieg 5km Brak TAK
73 Kosz Paweł Nisko Bieg 5km PGE RUN Obrót NIE
74 Kowalski Jacek Nisko Bieg 5km Brak TAK
75 Koziarz Zbigniew Sokołów Małopolski Bieg 5km Brak TAK
76 Krajewska Anna Święte Bieg 5km Brak TAK
77 Krajewski Ryszard Święte Bieg 5km Brak TAK
78 Krawczak Marian Stalowa Wola Bieg 5km Stalowowolski Klub Biegacza TAK
79 Krzyśko Marek Nowa Wieś Bieg 5km Brak TAK
80 Kubik Aurelia Stalowa Wola Bieg 5km Fun Club Bosmana TAK
81 Kucharska Agnieszka Ostrowiec Świętokrzyski Bieg 5km Brak TAK
82 Kucharski Paweł Nisko Bieg 5km Planeta Nisko TAK
83 Kucharski Sławomir Ostrowiec Świętokrzyski Bieg 5km Brak TAK
84 Kulas Karol Nisko Bieg 5km Brak TAK
85 Kwitek Grzegorz Stalowa Wola Bieg 5km KwitekTeam TAK
86 Lesiczka Robert Rudnik Nad Sanem Bieg 5km LO Nisko NIE
87 Lisowski Albert Stalowa Wola Bieg 5km Brak TAK
88 Żelazko Kamil Rzeszow Bieg 5km Jak żólwie w galopie TAK
89 Żurawski MieczysŁaw Stalowa Wola Bieg 5km STALOWOWOLSKI LUB BIEGACZA TAK
90 Luty Małgorzata Nisko Bieg 5km Brak TAK
91 Luty Michał Nisko Bieg 5km Brak TAK
92 ŚliwiŃski PaweŁ ZbydniÓw Bieg 5km MATIEGO NIE
93 Śliwiński Paweł Pysznica Bieg 5km Klub Matiego Jeżowe TAK
94 Śnieżek Krzysztof Nisko Bieg 5km Brak TAK
95 Łyko Izydor Stalowa Wola Bieg 5km FIFARAFA Stalowa Wola TAK
96 Machowska Aneta Korabina Bieg 5km Brak NIE
97 Machowska Aneta Korabina Bieg 5km Brak NIE
98 Majcher Damian Stalowa Wola/tarnobrzeg Bieg 5km Brak TAK
99 Majecki Robert Sandomierz Bieg 5km 3 Sandomierski Batalion Radiotechniczny TAK
100 Maksim Krzysztof Dąbrowa Rzeczycka Bieg 5km Brak TAK
101 Małek Marta Cygany Bieg 5km 1971 TAK
102 Małek Artur Cygany Bieg 5km Brak TAK
103 Marchwiany Marcin Biłgoraj Bieg 5km Brak TAK
104 Marciniec Małgorzata Nisko Bieg 5km Planeta Nisko TAK
105 Markowicz Wojciech Nisko Bieg 5km JW5077 TAK
106 Marszałek Ewa Rzeszów Bieg 5km KrosSki Remsport TAK
107 Marut Mariusz Wola Raniżowska Bieg 5km Brak TAK
108 Maziarz Marta Zarzecze Bieg 5km Brak TAK
109 Mazurkiewicz Krzysztof Stalowa Wola Bieg 5km Stalowowolski Klub Biegacza TAK
110 Młynarski Stanisław Zarzecze K/niska Bieg 5km Stalowowolski Klub Biegacza TAK
111 Młynarski Stanisław Zarzecze K. Niska Bieg 5km Stalowowolski Klub Biegacza NIE
112 Młynek Grzegorz Stalowa Wola Bieg 5km Brak TAK
113 Modrzejewski Marek Janów Lubelski Bieg 5km Brak TAK
114 Moskal Zenon Przyszów Bieg 5km Brak TAK
115 Moskal Zbigniew Nisko Bieg 5km Brak TAK
116 Nalepa Tomasz Janów Lubelski Bieg 5km GUKS Modliborzyce TAK
117 Nicałek Augustyn Stalowa Wola Bieg 5km Osoba fizyczna TAK
118 Noga Damian Kłoda Bieg 5km KP PSP Sandomierz TAK
119 Nosek Kornelia Nisko Bieg 5km Brak TAK
120 Nowak Marcin Stalowa Wola Bieg 5km Stalowowolski klub biegacza TAK
121 Nykiel Grzegorz Laszczyny Bieg 5km Grodziska Grupa Biegowa / Bester running team TAK
122 Oczkowski Roman Stalowa Wola Bieg 5km Stalowowolski Klub Biegacza TAK
123 Oczoś Hubert Przemyśl Bieg 5km Brak TAK
124 Pacyna Jolanta Nisko Bieg 5km Brak TAK
125 Pastucha Ewa Nisko Bieg 5km Brak TAK
126 Pawłowski Andrzej Tarnobrzeg Bieg 5km TeBeG Runners Team TAK
127 Pawłowski Krzysztof Nisko Bieg 5km Brak TAK
128 Pawłowski Jacek Nisko Bieg 5km Brak TAK
129 Pietras Rafał Stalowa Wola Bieg 5km Superior Industries TAK
130 Pikuła Tomasz Stalowa Wola Bieg 5km Stalowowolski Klub Biegacza TAK
131 Piotrowska Ewa Nisko Bieg 5km Brak TAK
132 Pizło Tomasz Rzeszów Bieg 5km Decathlon Rzeszów NIE
133 Plewa Mateusz Janów Lubelski Bieg 5km LJA STALTECH TEAM NIE
134 Pokrywka Ryszard Stalowa Wola Bieg 5km Stalowowolski Klub Biegacza TAK
135 PowĘska Wioleta Stalowa Wola Bieg 5km Stalowowolski Klub Biegacza TAK
136 Prus Adam Stalowa Wola Bieg 5km Brak TAK
137 Prus Szymon Stalowa Wola Bieg 5km Brak NIE
138 Puzio Wiesław Nisko Bieg 5km Planeta Nisko TAK
139 Puzio Monikal Nisko Bieg 5km Brak TAK
140 Rodziewicz Krzysztof Zarzecze Bieg 5km Brak TAK
141 Rozwadowski Filip Nisko Bieg 5km Brak TAK
142 Rozwadowski Rafał Nisko Bieg 5km Brak TAK
143 Rozwalka Mateusz Nisko Bieg 5km Club Debinki TAK
144 Rutkowski Grzegorz Jeżowe Bieg 5km Klub Matiego Jeżowe TAK
145 Rydzewska Michalina Nisko Bieg 5km Brak TAK
146 Sanocka MaŁgorzata Radymno Bieg 5km Brak TAK
147 Sanocka MaŁgorzata Radymno Bieg 5km Brak NIE
148 Sarzyński Stanislaw Łańcut Bieg 5km Brak TAK
149 Sądej Rafał Nisko Bieg 5km Brak NIE
150 Siek Kazimierz Zabrnie Bieg 5km Fartlek GO TAK
151 Siembida Małgorzata Borki Bieg 5km Stalowowolski Klub Biegacza TAK
152 Siembida Grzegorz Borki Bieg 5km Stalowowolski Klub Biegacza TAK
153 Skawinski Andrzej Stalowa Wola Bieg 5km TAK
154 Składnik Sebastian Stalowa Wola Bieg 5km Brak TAK
155 Skolarczyk Bartłomiej Przemyśl Bieg 5km Brak TAK
156 Skrzypczak Barbara Stalowa Wola Bieg 5km Stalowowolski Klub Biegacza TAK
157 Sobiło Anna Nisko Bieg 5km Planeta TAK
158 Sojka Anna Zarzecze /nisko Bieg 5km stalowowolski klub biegacza TAK
159 Sondej Wiesław Sokołów Małopolski Bieg 5km Brak TAK
160 Sowa Michał Stalowa Wola Bieg 5km Planeta Nisko TAK
161 Stach Marcin Zarzecze K.niska Bieg 5km TAK
162 Starżyński Andrzej Klementowice Bieg 5km UMCS Lublin NIE
163 Stój Krzysztof Jarosław Bieg 5km Brak TAK
164 Stec Karolina Tarnobrzeg Bieg 5km KS Harpagan NIE
165 Stec Agnieszka Stalowa Wola Bieg 5km Stalowowolski Klub Biegacza TAK
166 Stec Krzysztof Stalowa Wola Bieg 5km Stalowowolski Klub Biegacza TAK
167 Strąk Sławomir Gorzyce Bieg 5km 1979 TAK
168 Strzałka Agnieszka Mostki Bieg 5km Brak TAK
169 Stus Mariusz Nisko Bieg 5km Planeta Nisko TAK
170 Stus Marta Nisko Bieg 5km Planeta Nisko TAK
171 Styka Mateusz Rzeszów Bieg 5km ROLMAT – ROLETY NA WYMIAR TAK
172 Szczęch Katarzyna Stalowa Wola Bieg 5km Brak TAK
173 Szczepan Patryk Ulanów Bieg 5km Brak NIE
174 Szewczyk Aleksander Nisko Bieg 5km Brak TAK
175 Szostecka Paulina Trzeboś Bieg 5km 1998 TAK
176 Szuba Jan Zarzecze Bieg 5km Brak TAK
177 Szwed Andrzej Stalowa Wola Bieg 5km BTS TAK
178 Tabian Krzysztof Nisko Bieg 5km Planeta Nisko TAK
179 Tabian Małgorzata Nisko Bieg 5km Planeta Nisko NIE
180 Tałaj Kamila Zawidza Bieg 5km Witar Tarnobrzeg TAK
181 Tarczyńska Agnieszka Stalowa Wola Bieg 5km FUN CLUB BOSMANA TAK
182 Trela Marek Tarnobrzeg Bieg 5km Witar Tarnobrzeg TAK
183 Trznadel Tomasz Głuchów Bieg 5km Grodziska Grupa Biegowa Szalone Zolwie/Bester running team TAK
184 Turza Miroslaw Dachnów Bieg 5km KRESOWIANIE TAK
185 Tutka Dominik Biłgoraj Bieg 5km Biłgoraj Biega NIE
186 Tylutki Agnieszka Tarnobrzeg Bieg 5km TeBeG Runners Team TAK
187 Urbańska Alina Nowa Dęba Bieg 5km ZMITEK TEAM NOWA DĘBA TAK
188 Urbański Zbigniew Nowa Dęba Bieg 5km ZMITEK TEAM NOWA DĘBA TAK
189 Urban Ewa Stalowa Wola Bieg 5km Klub Biegacza Stalowowolski TAK
190 Walicka Magdalena UlanÓw Bieg 5km Brak NIE
191 Walicki Sebastian Sokołów Młp. Bieg 5km MORS TAK
192 Warchoł Paweł Nisko Bieg 5km Planeta Nisko TAK
193 Wójcik Tomasz Gorzyce Bieg 5km ZMITEK TEAM NOWA DĘBA NIE
194 Wąsik Marzena Korabina Bieg 5km Pani TAK
195 Wąsik Janek Korabina Bieg 5km Brak TAK
196 Weber Patryk Nisko Bieg 5km Brak TAK
197 Wieczorek Agata Tarnobrzeg Bieg 5km TeBeG Runners Team TAK
198 Wilczak Grzegorz Sokołów Młp. Bieg 5km Brak TAK
199 Wilczyński Witold Jeżowe Bieg 5km Klub Matiego Jeżowe TAK
200 Wilk Sebastian Żupawa Bieg 5km TAK
201 Wiśniewski Jacek Sandomierz Bieg 5km uks siedleszczany NIE
202 Wojciechowski Michał Tarnobrzeg Bieg 5km Witar Tarnobrzeg TAK
203 Wojtak Bohdan Nisko Bieg 5km Brak TAK
204 Wojtak Krzysztof Nisko Bieg 5km Brak TAK
205 Wojtak Mariusz Wólka Tanewska Bieg 5km Planeta Nisko TAK
206 Wolak Katarzyna Stalowa Wola Bieg 5km Stalowowolski Klub Biegacza NIE
207 Woźniak Jakub Gorzyce Bieg 5km SPRINT Gorzyce NIE
208 Woźniak Grażyna Nisko Bieg 5km Planeta Nisko TAK
209 Wołoszyn Mariusz Mostki Bieg 5km Brak TAK
210 Zając Barbara Zarzecze /nisko Bieg 5km stalowowolski klub biegacza TAK
211 Zakrzewska Bogusława Nisko Bieg 5km Brak NIE
212 Zuber Karolina Kolbuszowa Bieg 5km Brak TAK
213 Zybura Grzegorz Stalowa Wola Bieg 5km Brak TAK
214 Zygmunt Paweł Giedlarowa Bieg 5km Brak TAK