Zawody

Nazwa zawodów:

Rajd Rowerowy „LUTNIA BIKE MARATHON”

Miejsce i termin: Zamarski, 2019-09-08
Organizator: Gminny Ośrodek Kultury w Hażlachu
Opis zawodów: Uczestnictwo:
w wyścigu głównym mogą startować zawodniczki i zawodnicy, którzy ukończyli 16 lat (niepełnoletni muszą posiadać zgodę prawnych opiekunów). Wszyscy uczestnicy muszą zostać zweryfikowani w biurze zawodów w dniu zawodów. W czasie weryfikacji zawodnicy pobierają numer startowy, a także podpisują świadczenie akceptujące niniejszy regulamin, oświadczenie o stanie zdrowia oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych;

Zgłoszenia: za pomocą formularza na stronie internetowej http://www.gokhazlach.pl lub w dniu startu w biurze zawodów do godziny 12.30;
Biuro zawodów: czynne w dniu zawodów od godziny 11.00 w centrum Zamarsk, boisko Szkoły Podstawowej;

Trasa: bezdroża oraz boczne, polne, leśne drogi na terenie wsi Zamarski i okolic; nawierzchnia asfaltowa, szutrowa, trawiasta; obsługa trasy: Ochotnicza Straż Pożarna w Zamarskach;

Dystans: wyścig odbywa się na dwóch dystansach MINI i MEGA.
Odcinek MINI powinny mieścić się w zakresie od 16 km do 20 km, odcinki MEGA powinny mieścić się w zakresie od 35 km do 40 km.

Wyścigi:

Mężczyźni:

M1 – kategoria wiekowa 16 – 17 lat – dystans MINI
M2 – kategoria wiekowa 18 – 29 lat – dystans MEGA lub MINI
M3 – kategoria wiekowa 30 – 39 lat – dystans MEGA lub MINI
M4 – kategoria wiekowa 40 – 49 lat – dystans MEGA lub MINI
M5 – kategoria wiekowa 50 – 59 lat – dystans MEGA lub MINI
M6 – kategoria wiekowa 60 lat i więcej – dystans MINI

Kategoria OPEN tylko jest na dystansie MEGA.

Kobiety

K1 – kategoria wiekowa 18 – 29 lat – dystans MINI
K2 – kategoria wiekowa 30 – 39 lat – dystans MINI
K3 – kategoria wiekowa 40 i więcej lat – dystans MINI
Kategoria OPEN jest na dystansie MINI

Opłata startowa:
• płatna do dnia 31.08.2019 kwota 30,00 zł
• od 1.09.2019 i w dniu zawodów 50,00 zł

Wpłaty na konto:

Gminnego Ośrodka Kultury w Hażlachu nr:
45 8113 1017 2003 0071 7328 0001

z dopiskiem opłata za rajd
lub osobiście w Gminnym Ośrodku Kultury filia w Pogwizdowie w godzinach pracy lub w dniu zawodów w biurze zawodów.

UWAGA! Przed startem deklarujemy jaki dystans jedziemy. Nie ma zmiany dystansu podczas trwania zawodów.

Strona WWW: http://www.gokhazlach.pl
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych: Lista zawodników z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych: Lista zawodników bez potwierdzonej płatności

Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Kategoria Klub Wpłata
1 Balcer Bartłomiej Cieszyn MINI 100kilo NIE
2 Bierski Waldemar Cieszyn MINI Fajfer mtb team TAK
3 Bułka Roman Cięcina MEGA Rysianka Team NIE
4 Cieślar Adam Cieszyn MINI Brak NIE
5 Czekaj Michał Żywiec MEGA Brak NIE
6 Dawidowska Joanna Łódź MINI Solar Polska Sp. z o.o NIE
7 Domżalski Zbigniew Ruda Śląska MINI ALVA 1 – ROWERY.RUDA.PL TEAM TAK
8 Fetler Bartosz Mysłowice MEGA Rowerowy Bytom-Rowerek NIE
9 Firla Łukasz Ustroń MEGA Firla Napiera TAK
10 Firla Łukasz Ustroń MEGA Firla Napiera NIE
11 Gajdzik Sławomira Mikołów MINI Nice JURA BIKE Częstochowa NIE
12 Gajdzik Sławomira Mikołów MINI Nice JURA BIKE Częstochowa NIE
13 Gajdzik Julia Mikołów MINI Nice JURA BIKE Częstochowa NIE
14 Gajdzik Piotr Mikołów MEGA Nice JURA BIKE Częstochowa NIE
15 Galowy Marek Katowice MEGA KIWI KLUB MTB NIE
16 Gawlas Dominil Cieszyn MEGA Brak NIE
17 Góra Mariusz Żory MINI Brak NIE
18 Głodek Grzegorz Siemianowice ŚlĄskie MINI Brak NIE
19 Greń Remigiusz Kostkowice MINI Zubek team NIE
20 Grzybek Wojciech Pogwizdów MINI Brak TAK
21 Grzybek Szymon Pogwizdów MINI Brak TAK
22 Herma Wojciech Zamarski MINI Cesaroki NIE
23 Herma Wojciech Zamarski MINI Cesaroki NIE
24 Herman Jarosław Siemianowice Śląskie MEGA BIKE ATELIER TEAM TAK
25 Hodura Ryszard Zamarski MEGA Brak NIE
26 Janik Beata Pierściec MINI OPONY SERAFINOWSKI TAK
27 Janik Przemysław Pierściec MEGA Opony Serafinowski TAK
28 Jekel Marcin Katowice MEGA Brak TAK
29 Jurczak Paweł Kozy MINI Brak NIE
30 Kapica Marek Gołkowice MINI TOMAZI BIKE TEAM TAK
31 Konopka Andreas Rielasingen-Worblingen MEGA Brak NIE
32 Kustra-Kapol Małgorzata Jastrzębie Zdrój MINI TOMAZI TEAM NIE
33 Kwietniewski Łukasz Kaczyce MINI Brak NIE
34 Lazaj Szymon Łódź MEGA Brak NIE
35 Ligocki Tomasz Siemianowice Śląskie MEGA Brak NIE
36 Łośko Michał Cieszyn MINI Cesaroki mtb NIE
37 Machowski Artur Bielsko-Biała MINI TAK
38 Macura Tomasz Pogwizdów MINI Brak NIE
39 Marek Joanna Cieszyn MINI Dzika kluska 2 TAK
40 Marek Julia Cieszyn MINI Dzika kluska NIE
41 Meja Sandra Biała MINI SMS Żywiec NIE
42 Miodoński Jarek Żywiec MINI Sport Pasja TAK
43 Musioł Adam Bytom MEGA Sii Cycling Team NIE
44 Nowoczek Leszek Bażanowice MINI Brak NIE
45 Okruta Mariusz Cieszyn MINI Cesaroki MTB Team NIE
46 Okruta Mariusz Cieszyn MINI Cesaroki MTB Team NIE
47 Parchanski Dariusz Dębowiec MINI Brak NIE
48 Pastucha Łukasz Cieszyn MINI Brak TAK
49 Piasecki Paweł Bielsko-Biała MEGA remikbike.pl TAK
50 Pilak Piotr Zamarski MEGA Team360 TAK
51 Piotrowski Andrzej Jastrzębie Zdrój MEGA TOMAZI BIKE TEAM NIE
52 Piotrowski Andrzej Jastrzębie Zdrój MEGA Brak NIE
53 Prochownik Marcin Żywiec MEGA SportPasjaŻywiec NIE
54 Rawicki Jakub Bielsko-Biała MEGA Brak TAK
55 Regiewicz Jacek Bielsko-Biała MEGA Brak NIE
56 Serafinowska Dorota Skoczów MINI OPONY SERAFINOWSKI TAK
57 Serafinowski Piotr Skoczów MEGA OPONY SERAFINOWSKI TAK
58 Sikora Szymon Gliwice MEGA Regress Riders TAK
59 Siwek Zbigniew Pogwizdow MINI Fajfer team siwek TAK
60 Sławomir Rżany Zamarski MINI Mtb TAK
61 Spilok Tadeusz Ustroń MINI STS fokus Ustroń NIE
62 Stańczyk Adam Radzionków MEGA La Familia TAK
63 Szczypka Grzegorz Cieszyn MINI Fajfer Mtb Team TAK
64 Trela Tomasz Węgierska Górka MEGA Rysianka Team NIE
65 WacŁawik Wojciech HaŻlach MINI ##MONSTERTEAM## TAK
66 Wawrzeczko Marek Cieszyn MEGA bbRiderZ TAK
67 Wójcik Krystian Kozakowice Górne MINI Brak TAK
68 Wójcik Zbigniew Goleszów MINI Brak NIE
69 Wróbel Robert Cieszyn MEGA Fajfer Mtb Team TAK
70 Ziółkowski Przemysław Gliwice MEGA Brak NIE