Zawody

Nazwa zawodów:

XI BIEG „SĄDECKA DYCHA” O PUCHAR PREZESA

Miejsce i termin: Stary Sącz- Nowy Sącz, 2019-11-10
Organizator: FUNDACJA NEWAG
https://www.facebook.com/Fundacja-NEWAG-1900767393365171/
https://www.facebook.com/NEWAG.GROUP/
Opis zawodów: TERMIN I MIEJSCE
1. XI Sądecka Dycha odbędzie się 10-11-2019 r.
2. Start zawodników nastąpi o godz. 13:00 z Stary Sącz.
3. Meta biegu znajdować się będzie Nowy Sącz.
4. Biuro zawodów zlokalizowane na płycie rynku w Nowym Sączu (Nowy Sącz, Rynek 1)
czynne będzie w godzinach 9:00 – 12:00.

WARUNKI UCZESTNICTWA
1. W biegu mogą wziąć udział zawodnicy, którzy rejestrując się wypełnili formularz
zgłoszeniowy oraz uiścili opłatę startową.
2. Do biegu zostaną dopuszczone osoby, które najpóźniej w dniu 29 09.2019 r. będą
miały ukończone 16 lat.
3. Osoby niepełnoletnie (powyżej 16 roku życia) mogą wystartować w biegu za zgodą
swoich opiekunów prawnych.
4. Wypełnienie formularza zgłoszeniowego wiąże się z akceptacją niniejszego
regulaminu.

OPŁATA STARTOWA
1. Wysokość opłaty startowej:
a. do 31 sierpnia – 30 zł
b. do 24 września – 40zł
c. w biurze zawodów – 50 zł
2. Z opłaty startowej zwolnione są osoby, które ukończyły 65 lat.
3. Opłata startowa dla uczniów (do 18 roku życia) za okazaniem legitymacji
szkolnej wynosi 20zł.
4. Opłata startowa nie podlega zwrotowi.

Więcej w regulaminie

Strona WWW: https://www.facebook.com/NEWAG.GROUP/
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych: Lista zawodników z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych: Lista zawodników bez potwierdzonej płatności

Zarejestruj się

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Kategoria Klub Wpłata
1 Gągor Sebastian Nowy Sącz Bieg 10km Brak TAK
2 Adamek Kuba Nowy Sącz Bieg 10km VLO

3 Baczyński Marek Nowy SĄcz Bieg 10km Brak TAK
4 Baran Andrzej Jodłowa Bieg 10km JODŁOWA TAK
5 Baran Alicja Nowy Sącz Bieg 10km TAK
6 Bąba Darek Nowy Sącz Bieg 10km Brak

7 Behounek Leszek Zakopane Bieg 10km TG Sokół Zakopane TAK
8 Behounek Małgorzata Zakopane Bieg 10km TG Sokół Zakopane TAK
9 Berezowska Beata Nowy Sącz Bieg 10km Biker Team TAK
10 Berezowski Artur Nowy Sącz Bieg 10km Biker Team

11 Berezowski Marcin Nowy Sącz Bieg 10km Biker Team TAK
12 Berezowski Arnold Nowy Sącz Bieg 10km Biker Team TAK
13 Bieda Piotr Limanowa Bieg 10km Brak TAK
14 Biedroń Jarosław Nowy Sącz Bieg 10km Brak TAK
15 Bobusia Jarosław Krosno Bieg 10km 1985 TAK
16 Bocheński Jakub Nowy Sącz Bieg 10km Lewica TAK
17 Bodziony Jakub Nowy Sacz Bieg 10km UKS Budowlani TAK
18 Bodziony Anna Niskowa Bieg 10km Start Nowy Sącz /Szost team

19 Bodziony Grzegorz Nowy Sącz Bieg 10km Brak TAK
20 Bodziony Grzegorz Nowy Sącz Bieg 10km Brak

21 Bogal Grzegorz Czarny Potok Bieg 10km NEWAG

22 Bogdał Ewelina Nowy SĄcz Bieg 10km Brak

23 Borcz Tomasz Sosnowiec Bieg 10km ZAGŁĘBIE DĄBROWSKIE

24 Brożek Katarzyna Łabowa Bieg 10km Brak

25 Brończyk Angelika Nowy Sącz Bieg 10km Visegrad Maraton Rytro TAK
26 Broniszewski Piotr Stary Sącz Bieg 10km Fakro Team

27 Brotoń Tomasz Nowy Sącz Bieg 10km Fight House Nowy Sącz

28 Brzeski Mirosław Nowy Sącz Bieg 10km Brak TAK
29 Buchman Sebastian Nowy Sącz Bieg 10km Akademia Bosego Wirusa TAK
30 Buchman Paweł Stary Sącz Bieg 10km Brak TAK
31 Buda Marek Nowy Sącz Bieg 10km Visegrad Maraton Rytro TAK
32 Budzyń Paweł Tarnów Bieg 10km 1979 TAK
33 Bukowiec Wincenty Krosna Bieg 10km Partner-Alma Okna i Drzwi Limanowa

34 Burghardt Jakub Czarna Sędziszowska Bieg 10km mt-sport.pl

35 Cabała Tomasz Przyszowa Bieg 10km Brak TAK
36 Chlipała Paweł Kamienica Bieg 10km Komiko Team TAK
37 Chojnacka Monika Stronie Bieg 10km Brak

38 Chojnacka Monika Stronie Bieg 10km Brak

39 Chojnacka Monika Stronie Bieg 10km Brak

40 Chudy Wojciech Nowy SĄcz Bieg 10km Sądeckie Pogotowie Ratunkowe

41 Cięciwa Wojciech Nowy Sącz Bieg 10km Brak

42 Ciurka Tomasz Brzezna Bieg 10km Brak TAK
43 Cyran Andrzej Nowy Żmigród Bieg 10km Tygrys

44 Czekierda Ireneusz CheŁm Bieg 10km BOREK CHEŁM BIEGA TAK
45 Czwakiel Krzysztof Nowy Sącz Bieg 10km Brak

46 Dalewski Michał Nowy Sącz Bieg 10km Newag

47 Damasiewicz Ewelina Składziste Bieg 10km Brak

48 Długosz Franciszek MŁodÓw Bieg 10km Newag

49 Długosz Bogdan Nowy Sącz Bieg 10km Brak TAK
50 Dobosz Miłosz Nowy Sącz Bieg 10km Brak

51 Drabik Emil Mszana Dolna Bieg 10km MOK Mszana Dolna

52 Drozd Wojciech Muszyna Bieg 10km BIEGAM BO LUBIĘ

53 Drozd Wojciech Muszyna Bieg 10km BIEGAM BO LUBIĘ TAK
54 Dyda Tomasz Nowy Sącz Bieg 10km Brak TAK
55 Dziedzic Julia Stary Sacz Bieg 10km JulkaTeam Stary Sącz/ Visegrad Maraton Rytro TAK
56 Dziedzic Szymon Nowy Sącz Bieg 10km NEWAG

57 Dziedzic Jakub Podegrodzie Bieg 10km NEWAG

58 Dziedzic Mateusz Nowy Sącz Bieg 10km Brak

59 Dziedzic Józef Nowy Sącz Bieg 10km Brak

60 Dzikowski Jozef Tymowa Bieg 10km K B Perla

61 Dziuban Agnieszka Gorlice Bieg 10km Brak TAK
62 Faron Dariusz Nowy Sącz Bieg 10km Brak TAK
63 Faron Piotr Zalesie Bieg 10km Brak

64 Fąfara Andrzej Nowy Sącz Bieg 10km Brak TAK
65 Fedko Remigiusz Nowy Sącz Bieg 10km Brak

66 Filip Bartosz Nowy Sącz Bieg 10km Socios Silesia

67 Filip Bartosz Nowy Sącz Bieg 10km Socios Silesia

68 Firlej Anna Nowy Sącz Bieg 10km Brak TAK
69 Florek Sebastian Gaboń Bieg 10km Norafsport / Sport HG

70 Florian Sabina Gabon Bieg 10km Brak TAK
71 Gaborek Marcelina Kamionka Wielka Bieg 10km Klub Biegowy Kamionka Wielka TAK
72 Gajdosik Katarzyna Nowy Sącz Bieg 10km NEWAG

73 Gargas Paweł Nowy Sącz Bieg 10km Brak TAK
74 Gawlik Krystian Krużlowa Wyżna Bieg 10km #BBKTS TAK
75 Góralski Jarosław Racibórz Bieg 10km Smerfy biegają razem po 0.7 TAK
76 Górka Damian Stary Sącz Bieg 10km Brak TAK
77 Górka Ela Grybów Bieg 10km Infiniti runers team Grybów

78 Gąszczak Tadeusz Gliwice Bieg 10km Brak

79 Gieniec Artur Nowy Sącz Bieg 10km Brak

80 Gnutek Wioletta Nowy SĄcz Bieg 10km Brak TAK
81 Gołębiowski Grzegorz Nowy Sacz Bieg 10km mBank

82 Gorzkowska Beata Kamionka Wielka Bieg 10km Beata Gorzkowska TAK
83 Grędziak Kamil Chełmiec Bieg 10km Brak

84 Grzebyk Sławomir Siedliska Bieg 10km Elektromontaż Rzeszów S.A. TAK
85 Grzyb Edyta Zborowice Bieg 10km Brak

86 Halina Katarzyna Nowy Sącz Bieg 10km Brak

87 Hasior-Krzak Monika Nowy Sącz Bieg 10km Brak TAK
88 Hejmej Kamila Nowy Sącz Bieg 10km Brak TAK
89 Hojnor Wojciech Nowy Sącz Bieg 10km Brak TAK
90 Homa Rafał Muszyna Bieg 10km GUKS-MUSZYNA CECHINI

91 Hrechyshkina Hanna Nowy Sącz Bieg 10km Brak

92 Hubka Kazimiera Zabrze Bieg 10km Brak TAK
93 Hubka Jerzy Zabrze Bieg 10km ZZG w Polsce TAK
94 Iwański Bogusław Nowy Sącz Bieg 10km Brak TAK
95 Izworski Kamil Stary Sącz Bieg 10km DEXTERS TEAM TAK
96 Jabłoński Piotr Nowy Sącz Bieg 10km NEWAG

97 Janczyk Artur Nowy Sącz Bieg 10km Brak TAK
98 Janota Jarosław Żywiec Bieg 10km Brak TAK
99 Janur Marcin Nowy Sącz Bieg 10km Brak

100 Jasek Tadeusz Radziechowy Bieg 10km PZLAM

101 Jasiński Marcin Nowy Sącz Bieg 10km AZS PWSZ Nowy Sącz

102 Jaworski Krzysztof Stary Sącz Bieg 10km Visegrad Maraton Rytro TAK
103 Jura Maciej Nowy Sącz Bieg 10km ITMBW Kraków TAK
104 Jurczak Tadeusz Ubiad Bieg 10km Brak TAK
105 Kajder Janusz Nowy Sącz Bieg 10km Visegrad Maraton Rytro TAK
106 Kajder Janusz Nowy Sącz Bieg 10km Visegrad Maraton Rytro

107 Kajder Janusz Nowy Sacz Bieg 10km Visegrad Maraton Rytro

108 Kalisz Artur Marcinkowice Bieg 10km Brak

109 Kauźiński Bogdan Jastrzębik Bieg 10km Brak

110 Kądziołka Michał Nowy Sącz Bieg 10km TKKF Dąbrówka

111 Kingalaburda Kinga Kraków Nowa Huta Bieg 10km Eskadra Kraków

112 Kisińska Irena Nowy Sącz Bieg 10km Visegrad Maraton Rytro

113 Kisiński Jarosław Nowy Sącz Bieg 10km Visegrad Maraton Rytro

114 Kita Piotr Mszana Dolna Bieg 10km MOK Mszana Dolna

115 Kliś Wojciech Nowy Sącz Bieg 10km Dexters Team TAK
116 Klimek Kinga Nowy Sącz Bieg 10km Brak

117 Kobajlo Ryszard Gródek Nad Dunajcem Bieg 10km Mok-mszana dolna

118 Kolak Konrad Stary Sącz Bieg 10km Pan

119 Koźmiński Józef Kozy Bieg 10km LKS Orzeł Kozy

120 Kościółek Kamil Nowy Sącz Bieg 10km Newag

121 Kołek Maciej Chełmiec Bieg 10km Brak TAK
122 Konopka Krystian Nowy Sącz Bieg 10km FundacjaNaRatunek TAK
123 Kos Lucjan Nowy Sącz Bieg 10km Brak

124 Kowal Marek Nowy Sącz Bieg 10km Brak TAK
125 Kozik Adam Krościenko Nad Dunajcem Bieg 10km Brak

126 Krajewski Marcin Świniarsko Bieg 10km Brak TAK
127 Król Bożena Przyszowa Bieg 10km SP nr Przyszowa TAK
128 Król Krzysztof Przyszowa Bieg 10km Brak TAK
129 Król Radosław Nowy Sącz Bieg 10km Brak TAK
130 Król Radosław Nowy Sącz Bieg 10km Brak

131 Krerowicz Grzegorz Nowy Sacz Bieg 10km Akademia Bosego Wirusa TAK
132 Kruczek Paweł Kraków Bieg 10km Brak

133 Kryzia Paweł Męcina Bieg 10km Brak TAK
134 Kubicki Łukasz Iwonicz Zdrój Bieg 10km Kubiccy TAK
135 Kubisz Jakub Nowy Sącz Bieg 10km 11 MBOT TAK
136 Kucharska Ewa Pszczyna Bieg 10km CA Aktywni

137 Kuźma Adrian Sienna Bieg 10km Brak

138 Lasyk Rafał Rytro Bieg 10km Brak

139 Leśniak Roland Kadcza Bieg 10km Brak TAK
140 Leśnik Monika Marcinkowice Bieg 10km NEWAG

141 Lepiarz Sylwesteer Wronów Bieg 10km LKB Rudnik

142 Lepiarz Sylwesteer Wronów Bieg 10km LKB Rudnik

143 Lepiarz Sylwesteer Wronów Bieg 10km LKB Rudnik

144 Liber Beata Nowy Sącz Bieg 10km Brak

145 Liberda Dawid Stary Sącz Bieg 10km Brak TAK
146 Ligas Andrzej Jazowsko Bieg 10km Związek Podhalan oddz. Łącko TAK
147 Litwa Józef Kraków Bieg 10km Brak

148 Litwa Barbara MyŚenice Bieg 10km Brak

149 Łachmanek Ireneusz Gorlice Bieg 10km Brak TAK
150 Łancucki Stanisław Stalowa Wola Bieg 10km Stalowowolski Klub Biegacza

151 Ślepiak Adam Nowy Sącz Bieg 10km Stajnia Balona

152 Ślepiak Adam Nowy Sącz Bieg 10km Stajnia Balona TAK
153 Śliwa Arkadiusz Krynica Zdroj Bieg 10km Brak TAK
154 Śliwa Arkadiusz Krynica Zdroj Bieg 10km Brak

155 Śliwa Arkadiusz Krynica Zdrój Bieg 10km Brak

156 Śmigacz Stanisław Krużlowa Wyżna Bieg 10km #BBKTS TAK
157 Świerad Łukasz Nowy Sącz Bieg 10km Run 4 Fun

158 Świrszcz Andrzej MaŁogoszcz Bieg 10km AnaFizjoterapia Anna Krzeszowska

159 Machowski Bartłomiej Szczepańcowa Bieg 10km Machoney Team TAK
160 Machowski Karol Krosno Bieg 10km Brak TAK
161 Madziar Wiktor Zarzecze Bieg 10km Brak

162 Madziar Wiktor Zarzecze Bieg 10km Brak

163 Majda Maciej Nowy Sącz Bieg 10km Visegrad Maraton Rytro / Biegowo Tu i Tam TAK
164 Malaga Barbara Podegrodzie Bieg 10km MALAGA TeaM

165 Malaga Barbara Podegrodzie Bieg 10km MALAGA TeaM TAK
166 Malaga Bogdan Podegrodzie Bieg 10km MALAGA TeaM TAK
167 Malinowski Witold Nowy Sącz Bieg 10km Brak TAK
168 Marek Buda Nowy Sącz Bieg 10km Visegrad Maraton Rytro

169 Marmon Patryk Nawojowa Bieg 10km BZ training system

170 Marszałek Jerzy Kamionka Mała Bieg 10km Klub Biegowy Kamionka Wielka TAK
171 Marszałek Kamil Kamionka Mała Bieg 10km Klub Biegowy Kamionka Wielka TAK
172 Martuszewska Zuzanna Zborowice Bieg 10km Brak

173 Mazur Waldemar Kielce Bieg 10km FPL TEAM

174 Mazur Waldemar Kielce Bieg 10km FPL TEAM

175 Michalik Artur Nowy Sącz Bieg 10km KBKW TAK
176 Michalik Karolina Nowy Sącz Bieg 10km Brak TAK
177 Michniak Robert Nowy Sącz Bieg 10km Brak

178 Migacz Mateusz Nowy Sącz Bieg 10km Brak TAK
179 Migacz Adriana Nowy Sącz Bieg 10km Brak TAK
180 Mikołajczyk Łukasz Nowy Sącz Bieg 10km Brak TAK
181 Mikulski Mateusz Nowy Sącz Bieg 10km Visegrad Maraton Rytro

182 MiŚ MieczysŁaw Strzeszyce Bieg 10km S TAK
183 Miśkowiec Bożena Dobra Bieg 10km Klifornia TRI

184 Mirek Krzysztof Kamionka Mała Bieg 10km Brak TAK
185 Mordarska Ewa Roznow Bieg 10km 1959

186 Mróż Adrian Klęczany Bieg 10km PWSZ Nowy Sącz

187 Mróz Teresa Krynica-Zdrój Bieg 10km Brak TAK
188 Mucha Arkadiusz Muszyna Bieg 10km Newag S.A

189 Mueller Ewa Zakopane Bieg 10km Brak TAK
190 Niedżwiedż Maciej Nowy Sącz Bieg 10km Czarnecki Team TAK
191 Niemiec Kamil Chełmiec Bieg 10km Brak

192 Niziński Konrad Limanowa Bieg 10km Newag

193 Nowak Marcin Stalowa Wola Bieg 10km Stalowowolski klub Biegacza

194 Nowak Anna Limanowa Bieg 10km SP nr 1 w Przyszowej TAK
195 Nowak Anna Limanowa Bieg 10km SP nr 1 w Przyszowej

196 Nowak Jacek Limanowa Bieg 10km Pan TAK
197 Nowak Krzysztof Zabierzów Bocheński Bieg 10km 1966

198 Oleksy Piotr Nowy Sącz Bieg 10km Newag

199 Oleś Tomasz Nowy Sącz Bieg 10km Brak TAK
200 Orczykowski Bogdan Nawojowa Bieg 10km Go Aptiv! TAK
201 Owsianka Bartłomiej Nowy Sącz Bieg 10km Brak TAK
202 Pachut Jerzy Słopnice Bieg 10km Rebel Runners

203 Pająk Dawid Nowy Sącz Bieg 10km Newag

204 Palka Tomasz Mszana Dolna Bieg 10km solid-bhp TAK
205 Pażucha Marcin Nowy Sącz Bieg 10km Brak TAK
206 Panna Jakub Nowy Wiśnicz Bieg 10km WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz

207 Papież Mariusz Tymbark Bieg 10km MOK Mszana Dolna

208 Pasiut Wojtek Brzezna Bieg 10km Brak TAK
209 Paszyńska Bożena Nowy Sącz Bieg 10km Brak

210 Pękala Karol Nowy Sącz Bieg 10km Brak

211 Pelczar Wojciech Dobieszyn Bieg 10km GUKLA Bratkowice-Korzeniowski.pl TAK
212 Pest Kamil Kraków Bieg 10km Brak TAK
213 Pierzynka Zbigniew Kraków Bieg 10km Brak

214 Pietrucha Artur Krynica Zdrój Bieg 10km Sportowa Krynica TAK
215 Piotrowicz Krzysztof Nowy Sącz Bieg 10km Newag

216 Piszczyk Sławomir Lipinki Bieg 10km Brak TAK
217 Piszczyk Szymon Lipinki Bieg 10km Brak TAK
218 Plata Piotr Stary Sacz Bieg 10km JulkaTeam Stary Sącz TAK
219 Pliś Renata Krakow Bieg 10km Maraton

220 Pociecha Piotr Gródek Nad Dunajcem Bieg 10km Visegrad Maraton Rytro

221 Podraza Marek Gorlice Bieg 10km Gorlicka Grupa Biegowa

222 Podraza Adam Jodłowa Bieg 10km JODŁOWA

223 Podraza Mirella Nowy Targ Bieg 10km 1992

224 Poręba Michał Ptaszkowa Bieg 10km Brak

225 Poręba Paweł Kamionka Wielka Bieg 10km Brak TAK
226 Prymula Stanisław Krościenko N.d Bieg 10km Brak TAK
227 Przepióra Grzegorz Racławice Bieg 10km Brak TAK
228 Puda Krzysztof Jelesnia Bieg 10km Brak TAK
229 Pytel Leszek Klęczany Bieg 10km Brak

230 Pyznar Jakub Nowy Sącz Bieg 10km Brak TAK
231 Reczek Dariusz Rożnowice Bieg 10km Gorlicka Grupa Biegowa TAK
232 Rogóż Hubert Krzyżówka Bieg 10km Brak

233 Roman Kajetan Biecz Bieg 10km AGH

234 Roman Kajetan Biecz Bieg 10km NEWAG

235 Roman Bogdan Dominkowice Bieg 10km Brak

236 Rosiek Jan Łosie Bieg 10km Gorlicka Grupa Biegowa

237 Rusnarczyk Aldona Nowy Sacz Bieg 10km Brak TAK
238 Rusnarczyk Piotr Nowy Sacz Bieg 10km Brak TAK
239 Rutkowski Zygmunt N Bieg 10km ZMITEK TEAM

240 Rydzanicz Maciej Powroźnik Bieg 10km Brak TAK
241 Ryś Wacław Myślenice Bieg 10km Zarabie-biega TAK
242 Ryzak Marian Rytro Bieg 10km Newag

243 Rzeszowska Agata Nowy Sacz Bieg 10km Brak

244 Rzeszowska Agata Nowy Sacz Bieg 10km Brak

245 Rzeszowska Agata Nowy Sacz Bieg 10km Brak

246 Rzeszowska Agata Nowy Sacz Bieg 10km Brak TAK
247 Sadowska Karolina Kraków Bieg 10km #crazyteam TAK
248 Sadowski Michał Kraków Bieg 10km #crazyteam TAK
249 Sahajda Tibor Kosice Bieg 10km Bmsc Bratislava

250 Sajdak Marek Powroźnik Bieg 10km Brak TAK
251 Sarnik Jakub Nowy Sącz Bieg 10km K .S.P Nowy Sącz

252 Sądej Kamil Powroźnik Bieg 10km WATAHA – ŁĄCZY NAS BIEGANIE

253 Siembida Małgorzata Ulanów Bieg 10km Stalowowolski Klub Biegacza

254 Sikora Alicja Bielsko Biala Bieg 10km TEAM SIKORA

255 Sikora Stefan Bielsko Biala Bieg 10km TEAM SIKORA

256 Sikora Alicja Radziechowy Bieg 10km PZLAM

257 Skałka Adam Nowy Sącz Bieg 10km Akademia Bosego Wirusa TAK
258 Skraba Rafał Nawojowa Bieg 10km Brak

259 Skraba Rafał Nawojowa Bieg 10km Brak

260 Sobczyk Jacek Nowy Sącz Bieg 10km NEWAG

261 Sroka Mirosław Węgrzce Wielkie Bieg 10km QŁYNYCZ TEAM TAK
262 Stal Beata Nowy Sącz Bieg 10km Brak TAK
263 Stal Mateusz Nowy Sącz Bieg 10km COMP TEAM / Novitus TAK
264 Suchanek Paweł Tęgoborze Bieg 10km KS Dunajec Nowy Sącz TAK
265 Suchanek Paweł Tęgoborze Bieg 10km Brak

266 Sulicz Damian Nowy Sącz Bieg 10km 1989 TAK
267 Sułkowski Wojciech Limanowa Bieg 10km Limanowa Biega TAK
268 Sułkowski Rafał Limanowa Bieg 10km Brak TAK
269 Sułkowski Rafał Limanowa Bieg 10km 1972

270 Sułkowski Rafał Limanowa Bieg 10km 1972

271 Surowiak Tomasz Nowy Sacz Bieg 10km prosiaczek team

272 Szczebak Jacek Tarnów Bieg 10km Brak TAK
273 Szczepaniak Sławomir Stary Sacz Bieg 10km JulkaTeam Stary Sącz TAK
274 Szczepaniak Aleksander Stary Sacz Bieg 10km JulkaTeam Stary Sącz TAK
275 Szczepaniak Damian Kamienica Bieg 10km KAMIENICA TAK
276 Szczurek Mariusz Nowy Sącz Bieg 10km Brak TAK
277 Szeligiewicz Radosław Nowy Sącz Bieg 10km Klub Biegowy Kamionka Wielka

278 Szewczyk Rafał Nowy Sącz Bieg 10km FELEK TAK
279 Szpila Zbigniew Nowy Sącz Bieg 10km Brak TAK
280 Szymański Michał Nowy SĄcz Bieg 10km Brak TAK
281 Szymula Mariusz Kraków Bieg 10km Brak TAK
282 Tarasek Wojciech Stara Wieś Bieg 10km NEWAG

283 Tarasek Katarzyna Wojnarowa Bieg 10km Newag

284 Tokarczyk Konrad Kamionka Wielka Bieg 10km Klub Biegowy Kamionka Wielka TAK
285 Tokarczyk Piotr Przysietnica Bieg 10km Brygada Beskidów

286 Tokarz Monika Wielogłowy Bieg 10km Brak

287 Tokarz Monika Wielogłowy Bieg 10km Brak

288 Tomasiak Marek Barcice Bieg 10km Visegrad Maraton Rytro TAK
289 Traciłowski Tomasz Nowy Sacz Bieg 10km Brak

290 Trzepak Łukasz Hańczowa Bieg 10km Brak TAK
291 Twardy Urszula Nawojowa Bieg 10km Brak TAK
292 Uchacz Kacper Brzegi Bieg 10km Azs Awf Kraków TAK
293 Walor Bartosz Nowy Sącz Bieg 10km Brak

294 Walter Sławek Nowy Sącz Bieg 10km WB

295 Wańczyk Jarosław Nowy Sącz Bieg 10km Brak TAK
296 Wójcik Janusz Raba Wyżna Bieg 10km 1964

297 Wójcik Janusz Raba Wyżna Bieg 10km MOK Mszana Dolna

298 Wójtowicz Izabela Nowy Sącz Bieg 10km Brak TAK
299 Wcześny Szymon Nowy Sącz Bieg 10km Brak TAK
300 Widlak Przemysław Kamionka Mała Bieg 10km Klub Biegowy Kamionka Wielka TAK
301 Wielosik Marcin Kadcza Bieg 10km Visegrad Maraton Rytro

302 Wielosik Marcin Kadcza Bieg 10km Visegrad Maraton Rytro TAK
303 Wilk Artur Dębica Bieg 10km 3A Composites Mobility TAK
304 Winiarski Adam Chochołów Bieg 10km Chochołów TAK
305 Wojsław Krystyna Nowy Sącz Bieg 10km TeamSzost

306 Wojtanowski Rafał Tarnów Bieg 10km Brak TAK
307 Wojtas Adrian Gorlice Bieg 10km Gorlicka Grupa Biegowa TAK
308 Wojtasiewicz Wincenty Tarnowiec Bieg 10km Brak

309 Woźniak Barbara Zagórze Bieg 10km Brak

310 Woźniak Barbara Zagórze Bieg 10km Brak

311 Woźniak Dariusz Nowy Sącz Bieg 10km WSB-NLU

312 Wołoszyn Grzegorz Muszyna Bieg 10km Brak TAK
313 Wrońska Beata Jasło Bieg 10km Brak TAK
314 Wroński-Tusik Mateusz Limanowa Bieg 10km MKS Limanovia

315 Wroński-Tusik Mateusz Limanowa Bieg 10km MKS LIMANOVIA

316 Wydra Jan Mszana Dolna Bieg 10km MOK Mszana Dolna

317 Wyganowska Sylwia Nowy Sącz Bieg 10km Brak

318 Wyganowska Sylwia Nowy Sącz Bieg 10km dycha

319 Wysowski Stanisław Ptaszkowa 587 Bieg 10km Firma Remontowa St.Wysowski – 577318707 TAK
320 Wywrot Maciej Wadowice Bieg 10km Brak

321 Zabawa Patryk Gorlice Bieg 10km Gorlicka Grupa Biegowa TAK
322 Zawiślan Dawid Świdnik Bieg 10km PWSZ Nowy Sącz

323 Zbozień Dawid Kadcza Bieg 10km Brak TAK
324 Zieliński Paweł Nowy Sącz Bieg 10km Brak TAK
325 Ziobrowska Gabriela Nowy Sącz Bieg 10km Brak