Zawody

Nazwa zawodów:

25. Ogólnopolskie Biegi Uliczne

Miejsce i termin: Mielec, 2019-09-27
Organizator: Lekkoatletyczny Klub Sportowy Stal Mielec
39-300 Mielec, ul. Solskiego 1
tel.: 507 093 980, 505 799 364
e-mail: lksmielec@interia.pl
Opis zawodów: 1. Bieg główny 3 km, liczne biegi młodzieżowe.
2. Biuro zawodów czynne:
– 26 września 2019 r. w godz. 18:00-20:00
– 27 września 2019 r. w godz. 15:00-18:00.

3. Trasa biegu głównego 3 km – start i meta na stadionie (nawierzchnia Mondo – stadion, asfaltowa i kostka brukowa).
4. Limit uczestników biegu głównego 3 km: 150 osób.

5. Zgłoszenia do biegu głównego:

– do 25 września 2019 r. drogą elektroniczną poprzez stronę: www.timekeeper.pl

– 26 września 2019 r. w godz. 18:00-20:00 i 27 września 2019 r. w godz. 15:00-17:45, pod warunkiem niewyczerpania limitu miejsc.

6. Opłata startowa:

– 30,00 zł – przy rejestracji elektronicznej do dnia 25 września 2019 r.

– 40,00 zł – w biurze zawodów w dniach 26-27 września 2019 r., w przypadku niewyczerpania limitu 150 miejsc.

http://www.mielecbiega.pl/

Strona WWW: http://www.lksstalmielec.pl/
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych: Lista zawodników z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych: Lista zawodników bez potwierdzonej płatności

Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Kategoria Klub Wpłata
1 Augustyn Andrzej1958 Stalowa Wola K,M-60 60 + r. od 1959 Stalowowolski Klub Biegacza TAK
2 Ćwięka Małgorzata Mielec K,M-20 20-29 lat r. 1999-1990 Brak TAK
3 Ćwik Janusz Mielec K,M-60 60 + r. od 1959 Wiatr We Włosach NIE
4 ćwikła Krzysztof Malawa K,M-50 50-59 lat r. 1969-1960 Brak TAK
5 Banik Anna Mielec K,M-50 50-59 lat r. 1969-1960 Mielec TAK
6 Banik Anna Mielec K,M-50 50-59 lat r. 1969-1960 Mielec NIE
7 Baran Arkadiusz Bobrowniki Wielkie K,M-30 30-39 lat r. 1989-1980 Hunters OCR Team TAK
8 Baranowski Mirosław Katowice K,M-50 50-59 lat r. 1969-1960 Brak TAK
9 Barwa Wojciech Spytkowice K,M-20 20-29 lat r. 1999-1990 #AdamCzerwińskiTeam TAK
10 BĄk Mirosław Chorzelów K,M-40 40-49 lat r. 1979-1970 ZABIEGANI MIELEC TAK
11 Bielawa Mariusz Żyraków K,M-40 40-49 lat r. 1979-1970 Dębickie Gepardy TAK
12 Blajer Elżbieta Rzeszów K,M-40 40-49 lat r. 1979-1970 Brak TAK
13 Blajer Maciej Rzeszów K,M-40 40-49 lat r. 1979-1970 Brak TAK
14 Bogudzki Janusz Mielec K,M-40 40-49 lat r. 1979-1970 Calipso TAK
15 Bożek Arkadiusz Mielec K,M-30 30-39 lat r. 1989-1980 Brak NIE
16 Bruzgielewicz Piotr Kraków K,M-20 20-29 lat r. 1999-1990 #AdamCzerwińskiTeam NIE
17 Buczkowski Daniel Tarnów K,M-40 40-49 lat r. 1979-1970 Brak TAK
18 Buczkowski Daniel Tarnów K,M-40 40-49 lat r. 1979-1970 Brak NIE
19 Buczkowski Dawid Tarnów K,M-16 16-19 lat r. 2003-2000 Brak TAK
20 Burghardt Jakub Czarna Sędziszowska K,M-30 30-39 lat r. 1989-1980 Brak NIE
21 Buziak-Śmiatacz Paulina Mielec K,M-30 30-39 lat r. 1989-1980 LKS Stal Mielec TAK
22 C Janusz Mielec K,M-60 60 + r. od 1959 Wiatr We Włosach NIE
23 Cebula Marcin Mielec K,M-30 30-39 lat r. 1989-1980 Poker to nie hazard!!! TAK
24 Chajdaś Robert Mielec K,M-50 50-59 lat r. 1969-1960 Zabiegani Mielec TAK
25 Chomenko Marek Mielec K,M-30 30-39 lat r. 1989-1980 Brak TAK
26 Chorabik Armand Mielec K,M-20 20-29 lat r. 1999-1990 Zabiegani Mielec TAK
27 Chudzik Paweł Mielec K,M-30 30-39 lat r. 1989-1980 Wot NIE
28 Chudzik Paweł Mielec K,M-30 30-39 lat r. 1989-1980 Wot TAK
29 Czerwiński Adam Wieliczka K,M-30 30-39 lat r. 1989-1980 Max-Fliz Ekspedycja TAK
30 Dryps Ryszard Nowa Sarzyna K,M-60 60 + r. od 1959 NOWOSARZYŃSKA GRUPA BIEGOWA TAK
31 Dudek Dariusz Chorzelów K,M-20 20-29 lat r. 1999-1990 Brak TAK
32 Dulik Bartosz Mielec K,M-20 20-29 lat r. 1999-1990 Miej wybiegane a będzie ci dane TAK
33 Duńczyk Daniel Mielec K,M-30 30-39 lat r. 1989-1980 Brak TAK
34 Dydovonyuk Olesya Ukraina K,M-20 20-29 lat r. 1999-1990 SC BIG-TIME RIVNE TAK
35 Dymek Mateusz Mielec K,M-20 20-29 lat r. 1999-1990 Morsy Mielec/PZL Mielec TAK
36 Działo Aleksandra Mielec K,M-30 30-39 lat r. 1989-1980 Brak NIE
37 Działo Aleksandra Mielec K,M-30 30-39 lat r. 1989-1980 Brak NIE
38 Dziuba Bogdan Jastkowice K,M-40 40-49 lat r. 1979-1970 Stalowowolski Klub Biegacza TAK
39 Elasri Abderrahim Chorzów K,M-30 30-39 lat r. 1989-1980 Team Elasri TAK
40 Fornek Paulina Ocieka K,M-16 16-19 lat r. 2003-2000 Dzikie Mustangi NIE
41 Furdyna Grzegorz Mielec K,M-40 40-49 lat r. 1979-1970 Husqvarna TAK
42 Gadziała Sylwester Mielec K,M-30 30-39 lat r. 1989-1980 Brak NIE
43 GardyŃski Dariusz Rytwiany K,M-30 30-39 lat r. 1989-1980 Brak TAK
44 Górska Katarzyna Czermin K,M-20 20-29 lat r. 1999-1990 Brak TAK
45 Giza Karolina Wieliczka K,M-30 30-39 lat r. 1989-1980 WSKADRA KRAKÓW NIE
46 Gladysz Lilianna Mielec K,M-20 20-29 lat r. 1999-1990 Brak TAK
47 Gładysz Jadwiga Mielec K,M-50 50-59 lat r. 1969-1960 AdRhA TAK
48 Gmyrek Bartosz Mielec K,M-20 20-29 lat r. 1999-1990 Brak TAK
49 Golemo Agnieszka Dąbrowa Tarnowska K,M-50 50-59 lat r. 1969-1960 Run Team Dąbrowa Tarnowska TAK
50 Gosgei Mathew Eldoret K,M-20 20-29 lat r. 1999-1990 BENEDEK-TEAM NIE
51 Grabiec Marcin Kolbuszowa K,M-30 30-39 lat r. 1989-1980 Brak TAK
52 Grabska Renata Rzeszów K,M-60 60 + r. od 1959 Ambasador Festiwalu Biegowego Krynica-Zdrój TAK
53 Gracz Monika Mielec K,M-30 30-39 lat r. 1989-1980 Brak TAK
54 Harla Marcin Mielec K,M-20 20-29 lat r. 1999-1990 Brak TAK
55 Hazik Karolina Zaczernie K,M-16 16-19 lat r. 2003-2000 CWKS Resovia Rzeszów TAK
56 Herba Jakub Dębica K,M-20 20-29 lat r. 1999-1990 Maratończyk Dębica NIE
57 Hezner Dariusz Nagawczyna 270 / Dębica K,M-40 40-49 lat r. 1979-1970 Bury TAK
58 Hyjek Elżbieta Mielec K,M-40 40-49 lat r. 1979-1970 Brak TAK
59 Jabłońska Adrianna Przecław K,M-16 16-19 lat r. 2003-2000 LKS Stal Mielec TAK
60 Jachym Mirosław Mielec K,M-40 40-49 lat r. 1979-1970 Brak TAK
61 Jaworski Kacper Mielec K,M-16 16-19 lat r. 2003-2000 Stal Mielec TAK
62 Jóźwiakowski Szymon Rzeszów K,M-40 40-49 lat r. 1979-1970 Stalowowolski Klub Biegacza NIE
63 Kardyś Magdalena Rzędzianowice K,M-30 30-39 lat r. 1989-1980 Brak NIE
64 Kargol Katarzyna Rzeszów K,M-20 20-29 lat r. 1999-1990 CWKS Resovia Rzeszów TAK
65 Karkut Bogdan Komorów K,M-40 40-49 lat r. 1979-1970 UKS TIKI TAKA KOLBUSZOWA NIE
66 Kasprzak Tomasz Grochowe K,M-40 40-49 lat r. 1979-1970 NIE
67 Kata Katarzyna Stalowa Wola K,M-40 40-49 lat r. 1979-1970 Stalowowolski Klub Biegacza TAK
68 Kazimierczak Emilia Mielec K,M-20 20-29 lat r. 1999-1990 Brak TAK
69 Kętrzyński Ryszard Krosno K,M-40 40-49 lat r. 1979-1970 Zabiegani Mielec TAK
70 Kilian Michał Mielec K,M-20 20-29 lat r. 1999-1990 Brak TAK
71 Kiliarska Valentyna Nikolaev K,M-20 20-29 lat r. 1999-1990 Brak TAK
72 Kipkogei Cherutich Nelson Eldoret K,M-30 30-39 lat r. 1989-1980 BENEDEK-TEAM NIE
73 Klimek Mateusz Mielec K,M-20 20-29 lat r. 1999-1990 Brak TAK
74 Kłoda Mateusz Brzyście K,M-16 16-19 lat r. 2003-2000 1 LO Mielec TAK
75 Kobajło Ryszard Grodek Nad Dunajcem K,M-50 50-59 lat r. 1969-1960 MOK-Mszana Dolna NIE
76 Kokoszka Wiktoria Mielec K,M-16 16-19 lat r. 2003-2000 Brak TAK
77 Kopacz Ad Nowa Sarzyna K,M-50 50-59 lat r. 1969-1960 Nowosarzyńska Grupa Biegowa TAK
78 Kopacz Piotr Nowa Sarzyna K,M-50 50-59 lat r. 1969-1960 Brak TAK
79 Kozdraś Marcin Mielec K,M-30 30-39 lat r. 1989-1980 Brak NIE
80 Kozioł Dawid Biały Bór 98 A K,M-30 30-39 lat r. 1989-1980 brak NIE
81 Kozioł Dawid Biały Bór 98 A K,M-30 30-39 lat r. 1989-1980 brak TAK
82 Krawczak Marian Stalowa Wola K,M-60 60 + r. od 1959 SKB Stalowa Wola TAK
83 Król Marta Przecław K,M-40 40-49 lat r. 1979-1970 Brak NIE
84 Królikowski Jerzy Mielec K,M-60 60 + r. od 1959 LKS stał Mielec master TAK
85 Krupka Katarzyna Dobrynin K,M-30 30-39 lat r. 1989-1980 Brak TAK
86 Krzemińska Joanna Mielec K,M-30 30-39 lat r. 1989-1980 Brak TAK
87 Krzemiński Łukasz Mielec K,M-30 30-39 lat r. 1989-1980 Brak TAK
88 Krzyżewska Kamila Mielec K,M-20 20-29 lat r. 1999-1990 Brak NIE
89 Kuczma Piotr Rzeszów K,M-20 20-29 lat r. 1999-1990 Projektant Rzeszów TAK
90 Kurowska Irena Rzeszów K,M-16 16-19 lat r. 2003-2000 Brak NIE
91 Kutrzuba Mateusz Dębica K,M-40 40-49 lat r. 1979-1970 Maratończyk TAK
92 Kwoka Roman Bobrówka K,M-30 30-39 lat r. 1989-1980 Brak TAK
93 Kyts Volodymyr Ukraine K,M-30 30-39 lat r. 1989-1980 SC BIG-TIME RIVNE TAK
94 Labad Cheruiyot Eldoret K,M-20 20-29 lat r. 1999-1990 BENEDEK-TEAM NIE
95 Leśniak Kamil Mielec K,M-20 20-29 lat r. 1999-1990 Brak TAK
96 Żak Arkadiusz Jarosław K,M-16 16-19 lat r. 2003-2000 Jarosławska Grupa Biegowa Sokół NIE
97 Żebrowska Jolanta Puławy K,M-50 50-59 lat r. 1969-1960 Potrenujemy? Chemik Noxy Puławy NIE
98 Żmuda Justyna Mielec K,M-30 30-39 lat r. 1989-1980 Brak TAK
99 Żmuda Jakub Mielec K,M-30 30-39 lat r. 1989-1980 Grubo albo w cale TAK
100 Żurawski Mieczysław Stalowa Wola K,M-60 60 + r. od 1959 Stalowowolski Klub Biegacza TAK
101 Lubaś Bartłomiej Mielec K,M-40 40-49 lat r. 1979-1970 Brak TAK
102 Lubieniecki Maciej Kraków / Mielec K,M-40 40-49 lat r. 1979-1970 Lacho Team TAK
103 Lucy Ndambuki Eldoret K,M-16 16-19 lat r. 2003-2000 BENEDEK-TEAM NIE
104 Łancucki Stanislaw Stalowa Wola K,M-60 60 + r. od 1959 Stalowowolski Klub Biegacza TAK
105 Ślęzak Bartosz Kraków K,M-20 20-29 lat r. 1999-1990 Brak TAK
106 Machała Damian Mielec K,M-20 20-29 lat r. 1999-1990 Mielec TAK
107 Maksoń Małgorzata Mielec K,M-30 30-39 lat r. 1989-1980 Fit Team Runners TAK
108 Małek Marta Cygany K,M-40 40-49 lat r. 1979-1970 BBKTS TAK
109 Małek Artur Cygany K,M-50 50-59 lat r. 1969-1960 Brak TAK
110 Marchuk Sergii Luck K,M-30 30-39 lat r. 1989-1980 Krystofiak Team NIE
111 Maziarz Artur Mielec K,M-30 30-39 lat r. 1989-1980 Run For Fun TAK
112 Mazurkiewicz Wojciech Mielec K,M-30 30-39 lat r. 1989-1980 Gruboalbowcale TAK
113 Miazga Grzegorz Mielec K,M-30 30-39 lat r. 1989-1980 OMK Smoczka NIE
114 Mierzyński Grzegorz Mielec K,M-30 30-39 lat r. 1989-1980 Brak TAK
115 Misiak Karolina Mielec K,M-20 20-29 lat r. 1999-1990 Brak TAK
116 Młynarski Stanisław Zarzecze K .niska K,M-60 60 + r. od 1959 Stalowowolski Klub Biegacza TAK
117 Mycka Małgorzata Mielec K,M-40 40-49 lat r. 1979-1970 Grubo albo Wcale TAK
118 Nabielec Magdalena Kraków K,M-20 20-29 lat r. 1999-1990 ITMBW TAK
119 Noga Damian Kłoda K,M-30 30-39 lat r. 1989-1980 KP PSP Sandomierz TAK
120 Nowak Magdalena Mielec K,M-30 30-39 lat r. 1989-1980 Brak NIE
121 Nowak Marcin Stalowa Wola K,M-30 30-39 lat r. 1989-1980 Stalowowolski klub biegacza TAK
122 Nylec Tomek Chotowa K,M-20 20-29 lat r. 1999-1990 PWSZ Tarnów TAK
123 Okseniuk Sergii Luck K,M-30 30-39 lat r. 1989-1980 Krystofiak Team TAK
124 Okseniuk Oksana Luck K,M-30 30-39 lat r. 1989-1980 Krystofiak Team TAK
125 Oleksak Tomasz Nisko K,M-50 50-59 lat r. 1969-1960 Brak TAK
126 Pabian Agnieszka Niesomice K,M-40 40-49 lat r. 1979-1970 Hunters OCR Team TAK
127 Paczos Barbara Mielec K,M-50 50-59 lat r. 1969-1960 Stal Mielec Masters TAK
128 Papiernik Angelika Skurowa K,M-30 30-39 lat r. 1989-1980 Brak TAK
129 Pasternak Marcin Starachowice K,M-30 30-39 lat r. 1989-1980 Brak TAK
130 Pawlak Anna Przemyśl K,M-20 20-29 lat r. 1999-1990 Brak TAK
131 Pawłowska-Cudziło Aleksandra Nisko K,M-30 30-39 lat r. 1989-1980 Brak TAK
132 Pawłowski Jacek Nisko K,M-20 20-29 lat r. 1999-1990 Brak TAK
133 Pazdyk Anna Mielec K,M-30 30-39 lat r. 1989-1980 EuCO odszkodowania TAK
134 Piaseckii Andrii Luck K,M-30 30-39 lat r. 1989-1980 Krystofiak Team NIE
135 Piechota Adam Mielec K,M-40 40-49 lat r. 1979-1970 Brak TAK
136 Pietras Jowita Mielec K,M-30 30-39 lat r. 1989-1980 WW Team NIE
137 Pietras Kamil Partynia K,M-20 20-29 lat r. 1999-1990 Brak TAK
138 Pizło Tomasz Rzeszów K,M-20 20-29 lat r. 1999-1990 Decathlon Rzeszów TAK
139 Porczak Michał Rzeszów K,M-30 30-39 lat r. 1989-1980 MMA TAK
140 Proszowski Piotr Jastkowice K,M-40 40-49 lat r. 1979-1970 Stalowowolski Klub Biegacza TAK
141 Puć Dawid Mielec K,M-30 30-39 lat r. 1989-1980 OMK Smoczka TAK
142 Rajca Magdalena Mielec K,M-40 40-49 lat r. 1979-1970 Brak TAK
143 Rebecca Korir Eldoret K,M-20 20-29 lat r. 1999-1990 BENEDEK-TEAM NIE
144 Rżany Daniel Mielec K,M-20 20-29 lat r. 1999-1990 Brak TAK
145 Roik Tomasz Szczucin K,M-60 60 + r. od 1959 biegam dla basi TAK
146 Rokoszak Paweł Orłów K,M-16 16-19 lat r. 2003-2000 ZSB TAK
147 Rudzinski Jacek Kocmyrzów K,M-30 30-39 lat r. 1989-1980 Brak NIE
148 Rugała Łucja Mielec K,M-20 20-29 lat r. 1999-1990 Brak TAK
149 Ryba Piotr Dębica K,M-30 30-39 lat r. 1989-1980 MARATOŃCZYK DĘBICA TAK
150 Saj Jakub Mielec K,M-20 20-29 lat r. 1999-1990 Brak TAK
151 Sądel Wiesław Tarnobrzeg K,M-40 40-49 lat r. 1979-1970 witar NIE
152 Sieńko Robert Mielec K,M-40 40-49 lat r. 1979-1970 Zabiegani Mielec TAK
153 Siembida Małgorzata Borki K,M-40 40-49 lat r. 1979-1970 Stalowowolski Klub Biegacza TAK
154 Skoczylas Żaneta Szczucin K,M-20 20-29 lat r. 1999-1990 Brak TAK
155 Skrzypczak Barbara Stalowa Wola K,M-30 30-39 lat r. 1989-1980 Stalowowolski Klub Biegacza NIE
156 Smolarczyk Karolina Nowa Dęba K,M-16 16-19 lat r. 2003-2000 MKS Stal Nowa Dęba TAK
157 Smoleń Paweł Ropczyce K,M-30 30-39 lat r. 1989-1980 Brzosteckie Owieczki TAK
158 Smoleń Jan Mielec K,M-16 16-19 lat r. 2003-2000 Kolegium Sędziów Mielec NIE
159 Sojka Anna Zarzecze /nisko K,M-30 30-39 lat r. 1989-1980 stalowowolski klub biegacza TAK
160 Stachowicz Kaz Mielec K,M-40 40-49 lat r. 1979-1970 Maraton Tel-Aviv TAK
161 Stala – Dudek Jadwiga Mielec K,M-40 40-49 lat r. 1979-1970 Brak NIE
162 Strycharz Jarosław Przebendów K,M-30 30-39 lat r. 1989-1980 Meritum 24 NIE
163 Strzałka Agnieszka Mostki K,M-30 30-39 lat r. 1989-1980 Brak TAK
164 Sumiec Krystyna Mielec K,M-50 50-59 lat r. 1969-1960 Zabiegani Mielec NIE
165 Sumiec Zygmunt Mielec K,M-50 50-59 lat r. 1969-1960 Zabiegani Mielec TAK
166 Surowiec Robert Mielec K,M-40 40-49 lat r. 1979-1970 Brak NIE
167 Szawara Barbara Ropczyce K,M-20 20-29 lat r. 1999-1990 Brak TAK
168 Szymala-Lipka Magdalena Mielec K,M-30 30-39 lat r. 1989-1980 1984 TAK
169 Tomaszek Ewelina Mielec K,M-30 30-39 lat r. 1989-1980 Brak TAK
170 Tomaszewski Maciej Widna Góra/pawłosiów K,M-20 20-29 lat r. 1999-1990 JGB ”Sokół” Jarosław/GUKLA Bratkowice TAK
171 Tracz Łukasz Radymno K,M-30 30-39 lat r. 1989-1980 www.treningfizjoterapia.pl / AquaReh NIE
172 Tracz Paulina Wierzbna K,M-20 20-29 lat r. 1999-1990 1990 NIE
173 Trela Marek Tarnobrzeg K,M-16 16-19 lat r. 2003-2000 Witar Tarnobrzeg TAK
174 Trznadel Marcin Chorzelów K,M-40 40-49 lat r. 1979-1970 FM TAK
175 Turkot Justyna Mielec K,M-30 30-39 lat r. 1989-1980 Grubo Albo Wcale TAK
176 Urban Maria Kraków K,M-20 20-29 lat r. 1999-1990 #AdamCzerwinskiTeam NIE
177 Veretskyi Pavlo Donetsk K,M-30 30-39 lat r. 1989-1980 LKB Rudnik TAK
178 Veretskyi Pavlo Donetsk K,M-30 30-39 lat r. 1989-1980 Brak NIE
179 Węc Edyta Olesno K,M-20 20-29 lat r. 1999-1990 Brak TAK
180 Węgrzyn Monika Komorów K,M-16 16-19 lat r. 2003-2000 UKS TIKI TAKA KOLBUSZOWA NIE
181 Wiatr Mateusz Rzeszów K,M-30 30-39 lat r. 1989-1980 Wydział Żandarmerii Wojskowej w Rzeszowie NIE
182 Widlińska Kinga Mielec K,M-20 20-29 lat r. 1999-1990 LKS STAL MIELEC TAK
183 Wlodarczyk Patrycja Jaworzno K,M-30 30-39 lat r. 1989-1980 JKLA JAWOR NIE
184 Wodka Dawid Mielec K,M-20 20-29 lat r. 1999-1990 Ww team TAK
185 Wojciechowski Michał Tarnobrzeg K,M-30 30-39 lat r. 1989-1980 Witar Tarnobrzeg TAK
186 Wojtasik Grzegorz Stalowa Wola K,M-40 40-49 lat r. 1979-1970 Stalowowolski Klub Biegacza TAK
187 Wołoszyn Mariusz Mostki K,M-20 20-29 lat r. 1999-1990 Brak TAK
188 Wrona Kazimierz Mielec K,M-60 60 + r. od 1959 Stal Mielwc Masters TAK
189 Wycliffe  Biwot Eldoret K,M-30 30-39 lat r. 1989-1980 BENEDEK-TEAM NIE
190 Wyrzykowska Katarzyna Skawina K,M-30 30-39 lat r. 1989-1980 Skawina Biega /Electrolux NIE
191 Yakimovich Nataliya Luck K,M-50 50-59 lat r. 1969-1960 Krystofiak Team NIE
192 Zając Barbara Zarzecze /nisko K,M-30 30-39 lat r. 1989-1980 stalowowolski klub biegacza TAK
193 Załucka Maria Padew Narodowa K,M-20 20-29 lat r. 1999-1990 Brak TAK
194 Zdziebło Anna Mielec K,M-16 16-19 lat r. 2003-2000 Brak TAK
195 Ziomek Grzegorz Mielec K,M-30 30-39 lat r. 1989-1980 LKS Mielec NIE
196 Ziomek Grzegorz Mielec K,M-30 30-39 lat r. 1989-1980 LKS Mielec TAK
197 Zych Michał Rzeszów K,M-30 30-39 lat r. 1989-1980 SPAR/ Rzeszów TAK
198 Zygmont Agata Chorzelów K,M-30 30-39 lat r. 1989-1980 Grubo Albo Wcale TAK