Zawody

Nazwa zawodów:

V bieg „BiegamBoLubię LASY”

Miejsce i termin: Czerniawka, 2019-09-28
Organizator: Głównym organizatorem biegu jest Nadleśnictwo Jarosław
• Wójt Gminy Laszki,
• Jarosławska Grupa Biegowa „Sokół”
• Klub Sportowy Hetman Laszki,
• SITLID koło przy Nadleśnictwie Jarosław

Adres kontaktowy:
• Nadleśnictwo Jarosław,
• Koniaczów 1L,
• 37-500 Jarosław,
• Tel. 16 623 62 40,
• e-mail jaroslaw@krosno.lasy.gov.pl
• paweł.fus@krosno.lasy.gov.pl , tel. 691 115 756

Opis zawodów: Termin i miejsce.
• Bieg odbędzie się dnia 28 września 2019 (sobota). Na terenie leśnictwa Czerniawka,
koło szkółki leśnej i kancelarii leśnictwa Czerniawka. Start: parking przed szkółką leśną;
Meta: szkółka leśna.
• Trasy: I Krótka 6 km
• II Długa 12 km

Warunkiem uczestnictwa jest wniesienie opłaty startowej oraz dostarczenie w dniu
zawodów do biura oświadczenia 1a lub 1b.

• Termin dokonania opłaty startowej tylko przelewem na konto organizatora : od
01.09 do 23 .09. 2019r. Po tym terminie zgłoszenie będzie możliwe pod
warunkiem wolnych miejsc jednak organizator nie zapewnia pełnego pakietu
startowego.


• Numer startowy zostanie nadany zawodnikowi po dokonaniu opłaty a organizator
dokona rejestracji na stronie startowej Timekeeper.

• Koszt opłaty startowej:
o Osoby dorosłe ( ukończone 18 lat) 45 zł,
• Uczestnicy w wieku od 14 do 18 roku życia i powyżej 75 roku życia 25 zł ,

• Dane do wpłaty:
Nadleśnictwo Jarosław
Koniaczów 1 L; 37-500 Jarosław
Rachunek bankowy nr:10 2030 0045 1110 0000 0077 5440
w BGŻ BNP PARIBAS S.A. o/ Jarosław.


• W tytule przelewu należy podać „IMIĘ I NAZWISKO, ADRES, opłata startowa V-ego
biegu BBL Lasy”

• Wpłat przelewem na w/w konto należy dokonywać pojedynczo za każdego uczestnika

Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych: Lista zawodników z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych: Lista zawodników bez potwierdzonej płatności

Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Kategoria Klub Wpłata
1 Antonik Mariola Przemyśl Długi ok.12km Brak NIE
2 Antosiewicz-Tama Anna Jarosław Krótki ok. 6km Indywidualny start TAK
3 Ćwikła Agnieszka Morawsko Krótki ok. 6km Wichura Jarosław TAK
4 Barylak Kamil Miękisz Stary Krótki ok. 6km OSP MIĘKISZ STARY TAK
5 Bem Maciej Dachnów Długi ok.12km Kresowianie TAK
6 Blajer Elżbieta Rzeszów Długi ok.12km Brak TAK
7 Blajer Maciej Rzeszów Długi ok.12km Brak TAK
8 Bogacz Aldona Jarosław Krótki ok. 6km Brak NIE
9 Buczko Marek Oleszyce Krótki ok. 6km Run Run Oleszyce NIE
10 Cwynar Marta Orły Krótki ok. 6km Brak TAK
11 Cwynar Michał Orły Krótki ok. 6km Brak NIE
12 Cwynar Krzysztof Orły Krótki ok. 6km Brak TAK
13 Czyrny Bartek Przeworsk Krótki ok. 6km Biegam bo lubię TAK
14 Ferenc Beata Rzeszów Krótki ok. 6km biegomania lubaczów NIE
15 Fil Hubert Munina Długi ok.12km Jarosławski Biegacz NIE
16 Fil Bożena Munina Długi ok.12km Jarosławski Biegacz NIE
17 Gamracy Grazyna Cetula Krótki ok. 6km ZSi NIE
18 Gwóźdź Andrzej JarosŁaw Krótki ok. 6km WICHURA JAROSŁAW TAK
19 Gwóźdź Paula Jarosław Krótki ok. 6km Biegam bo lubię TAK
20 GwÓŹdŹ Urszula Munina Krótki ok. 6km WICHURA JAROSŁAW NIE
21 Halejcio Patryk Miękisz Stary Krótki ok. 6km OSP MIĘKISZ STARY TAK
22 Halwa Janusz Szówsko Krótki ok. 6km BBL TAK
23 Hałucha Przemek Lubaczów Krótki ok. 6km Brak TAK
24 Holub Agata JarosŁaw Długi ok.12km JAROSŁAWSKI BIEGACZ TAK
25 HoŁub WacŁaw JarosŁaw Długi ok.12km JAROSŁAWSKI BIEGACZ TAK
26 Hrymak Stanisław Lubaczów Długi ok.12km Brak TAK
27 Hulbój Jan Rzeszów Krótki ok. 6km SP13 Rzeszów NIE
28 Jakuszewski Paweł Jarosław Długi ok.12km Jarosławska Grupa Biegowa Sokół NIE
29 Jaremko Władysław Oleszyce Krótki ok. 6km Czarni Oleszyce NIE
30 Jaroń Tomasz Widna Góra Długi ok.12km Akademia Triathlonu Jarosław NIE
31 Jop Marta Jarosław Długi ok.12km Jarosławska Grupa Biegowa Sokół TAK
32 Kaltenberg Janusz Jarosław Długi ok.12km Brak TAK
33 Kępka Andrzej Przeworsk Długi ok.12km Przeworska Grupa Biegowa NIE
34 Kiełbasa Łukasz Mołodycz Długi ok.12km Brak TAK
35 Kiełtyka Zdzisława Jarosław Krótki ok. 6km Wichura Jarosław TAK
36 Kiper Elżbieta Jarosław Długi ok.12km Jarosławski Biegacz NIE
37 Kluz Łukasz Jarosław Długi ok.12km Brak TAK
38 Kokoszka Katarzyna Przeworsk Długi ok.12km Przeworska Grupa Biegowa TAK
39 Korczewska Bernadeta Jarosław Krótki ok. 6km Brak NIE
40 Kowalczyk Ewa Jaroslaw Krótki ok. 6km Husaria Race Team TAK
41 Krajewska Anna Święte Krótki ok. 6km Brak TAK
42 Krajewski Ryszard Święte Krótki ok. 6km Brak NIE
43 Krasoń Marcin Hucisko Długi ok.12km Brak NIE
44 Kubiszyn Sebastian Lubaczów Długi ok.12km Brak NIE
45 Kuźniar Damian Jarosław Długi ok.12km Brak TAK
46 Kwoka Roman Bobrówka Krótki ok. 6km Brak TAK
47 Laszkiewicz Maciej Bircza Długi ok.12km Brak TAK
48 Lech Agnieszka Jarosław Krótki ok. 6km Brak TAK
49 Luft Anna Radymno Krótki ok. 6km Brak TAK
50 Świderski Rafał Jarosław Krótki ok. 6km Brak TAK
51 Machoś Mariusz Tomaszów Lubelski Długi ok.12km Tomaszowska Grupa Biegowa NIE
52 Maciejko Rafał Dachnów Długi ok.12km Kresowianie TAK
53 Maciewicz Teresa Munina Krótki ok. 6km Brak TAK
54 Madejska Olga Tarnawatka-Tartak Krótki ok. 6km Brak TAK
55 Madejski Artur Tarnawatka-Tartak Długi ok.12km Tomaszowska Grupa Biegowa TAK
56 Magda Katarzyna Rzeszów Długi ok.12km RFF NIE
57 Makarski Krzysztof Jarosław Długi ok.12km Jarosławska Grupa Biegowa Sokół TAK
58 Makuch Joanna Cieszanów Krótki ok. 6km Biegomania Lubaczów NIE
59 Malik Aleksandra Rzeszów Długi ok.12km Rzeszowski Hasacz TAK
60 Maślanka Jacek Jarosław Długi ok.12km Jarosławska Grupa Biegowa Sokół TAK
61 Michalski Grzegorz Worsy Długi ok.12km Brak TAK
62 Michno Małgorzata Pełkinie Krótki ok. 6km Jarosławski Biegacz NIE
63 Michno Andrzej Pełkinie Krótki ok. 6km Jarosławski Biegacz NIE
64 Mirek Kazimierz Maleniska Krótki ok. 6km OSP Pawłosiów NIE
65 Młodzińska Małgorzata Lubaczów Krótki ok. 6km Biegomania Lubaczów/PKO BP TAK
66 Młodziński Lesław Lubaczów Krótki ok. 6km Brak NIE
67 Mokrzycki Janusz Jarosław Krótki ok. 6km Wichura Jarosław TAK
68 Morawska Elżbieta Lubaczów Krótki ok. 6km Brak TAK
69 Motyka Kamil Jarosław Krótki ok. 6km Jarosławska Grupa Biegowa Sokół TAK
70 Motyka Mariusz Radymno Długi ok.12km Jarosławska Grupa Biegowa Sokół TAK
71 Mroczka Agnieszka Jarosław Długi ok.12km BBL Jarosław TAK
72 Musiał Agnieszka Pigany Długi ok.12km Brak TAK
73 Naróg Tomasz Dachnów Długi ok.12km Brak TAK
74 Obroślak Grzegorz Lubaczów Krótki ok. 6km Traper-Biegomania Lubaczów TAK
75 Ogryzek Miłosz Leżachów Krótki ok. 6km Zespół szkół drogowo geodezyjnych i licealnych w Jarosławiu TAK
76 Osiński Adam Jarosław Długi ok.12km Jarosławska Grupa Biegowa Sokół TAK
77 Ostafiński Jerzy Munina Krótki ok. 6km Wichura Jarosław TAK
78 Ostrykiewicz Henryk Tomaszów Lubelski Krótki ok. 6km Tomaszowska Grupa Biegowa TAK
79 Owsiak Justynka Kańczuga Długi ok.12km TAK
80 Pawłowicz Mateusz Koniaczów Długi ok.12km KS Koniaczów NIE
81 Pazowski Dawid Kobylnica Wołoska Długi ok.12km Brak TAK
82 Pels Daniel Zarzecze Długi ok.12km TAK
83 Piątek Robert Ostrów Długi ok.12km Brak NIE
84 Picur Monika Lubaczów Długi ok.12km Biegomania Lubaczów NIE
85 Pieszko Roman Jarosław Długi ok.12km Brak TAK
86 Pieszko Paweł Jarosław Długi ok.12km Jarosławska Grupa Biegowa Sokół TAK
87 Pietrasiewicz Maciej Dachnów Długi ok.12km Kresowianie TAK
88 Pik Przemysław Miękisz Stary Krótki ok. 6km OSP MIĘKISZ STARY TAK
89 Piszczek Stanisław Przemyśl Krótki ok. 6km Brak TAK
90 Płocica Marek Jarosław Krótki ok. 6km Wichura Jarosław NIE
91 Polnik Anna Jarosław Długi ok.12km Jarosławska Grupa Biegowa ”Sokół” TAK
92 Porczak Radosław Miękisz Stary Krótki ok. 6km OSP MIĘKISZ STARY TAK
93 Puzio Tomasz Miękisz Stary Długi ok.12km OSP MIĘKISZ STARY TAK
94 Rajzer Paweł Jarosław Długi ok.12km jarosław NIE
95 Rawska – Śmieciuch Anna Lubaczów Krótki ok. 6km Biegomania Lubaczów TAK
96 Ryzner Ewa JarosŁaw Długi ok.12km JAROSŁAW TAK
97 Sanocka MaŁgorzata Radymno Krótki ok. 6km Brak TAK
98 Saramak Grzegorz Jarosław Długi ok.12km 1975 NIE
99 Sawiński Henryk Jarosław Długi ok.12km Klub Piwosza TAK
100 Sawiński Michał Rzeszów Długi ok.12km klub piwosza TAK
101 SĄczawa Ewa Munina Krótki ok. 6km BBL Jarosław TAK
102 Sikora Mariusz Tomaszów Lubelski Długi ok.12km Tomaszowska Grupa Biegowa NIE
103 Skrzypek Wojciech Jarosłąw Krótki ok. 6km Wichura Jarosław TAK
104 Skrzypska Iwona Jarosław Długi ok.12km BBL TAK
105 Smoliniec Tomasz Dachnów Krótki ok. 6km Biegomania Lubaczów TAK
106 Socha Bogusław Jarosław Długi ok.12km Jarosławska Grupa Biegowa Sokół NIE
107 Sochań Bożena Lubaczów Krótki ok. 6km Brak NIE
108 Solińska Magdalena Jankowice Krótki ok. 6km Brak NIE
109 Sopel Wiesław Lubaczów Długi ok.12km Akademia Sportu Lubaczów TAK
110 Sowa Tomasz Nienadowa 321 Krótki ok. 6km Brak NIE
111 Staniszewski Janusz Krowica-Lasowa Krótki ok. 6km Akademia Sportu Lubaczów TAK
112 Starzecka Joanna Jarosław Długi ok.12km Brak TAK
113 Sułkowska Joanna Jarosław Krótki ok. 6km Sułki team NIE
114 Sułkowski Maciej Jarosław Długi ok.12km Triathlon Jarosław NIE
115 Szablan Wioletta Jarosław Krótki ok. 6km Jarosławska Grupa Biegowa Sokół TAK
116 Szablan Lucjan Jarosław Krótki ok. 6km Jarosławska Grupa Biegowa Sokół TAK
117 Szczotka Agata Jarosław Krótki ok. 6km Jarosławski Biegacz TAK
118 Szczygieł Anna Lubaczów Krótki ok. 6km Biegomania Lubaczów TAK
119 Szymańska Ewa Jarosław Długi ok.12km Jarosławska Grupa Biegowa Sokół NIE
120 Szymańska Ewa Jarosław Długi ok.12km Jarosławska Grupa Biegowa Sokół NIE
121 Tarnowski Grzegorz Jarosław Krótki ok. 6km Jarosławska Grupa Biegowa Sokół TAK
122 Tomaszewski Maciej Widna Góra/pawłosiów Krótki ok. 6km JGB ”Sokół” Jarosław/GUKLA Bratkowice NIE
123 Trzonek Andrzej Jarosław Długi ok.12km Jarosławska Grupa Biegowa Sokół TAK
124 Tymoczek Rafał Jarosław Krótki ok. 6km Brak NIE
125 Wasyliszyn Bernadetta Jarosław Krótki ok. 6km Jarosławska Grupa Biegowa Sokół TAK
126 Winiarz Beata Cieszanów Krótki ok. 6km Brak NIE
127 Wodka Maciej Przemyśl Długi ok.12km Nadleśnictwo Krasiczyn TAK
128 Wojdyło Paweł Jarosław Krótki ok. 6km Brak NIE
129 Wojdyło Joanna Jarosław Krótki ok. 6km Brak NIE
130 Wojtas Sławomir Wieprzów Ordynacki Długi ok.12km Tomaszowska Grupa Biegowa NIE
131 Wojtowicz Małgorzata Tomaszów Lubelski Krótki ok. 6km Tomaszowska Grupa Biegowa TAK
132 Wujek Dorota Laszki Krótki ok. 6km Korona Tuchla NIE
133 Zamorski Adam Cetula Krótki ok. 6km Jarosławska Grupa Biegowa ” Sokół” NIE
134 Zìęzio Tomasz Tomaszów Lubelski Krótki ok. 6km Aktywny Dynów TAK
135 Zìęzio Joanna Tomaszów Lubelski Krótki ok. 6km Aktywny Dynów TAK