Zawody

Nazwa zawodów:

ZIMOWE PRZESILENIE

Miejsce i termin: Dynów, 2019-12-22
Organizator: Stowarzyszenie „Aktywny Dynów”
ul. Kościuszki 10, 36-065 Dynów
Opis zawodów: Dystanse
Szczodruszka – 22 km, 700m +
Track do trasy – https://www.gpsies.com/map.do?fileId=uojvnavzrmnequeq

Termin, miejsce SZCZODRUSZKI (22 km)
A. Start biegu odbędzie się w niedzielę, 22 grudnia 2019 roku, o godzinie 9:00, z Rynku w Dynowie
B. Biuro Zawodów znajdować będzie się w budynku Urzędu Miasta w Dynowie (ul. Rynek 2 – tuż przy starcie biegu) i otwarte będzie w niedzielę w godzinach 6:30 – 8:45.

Uczestnictwo
A. Udział w zawodach mogą brać zawodnicy, którzy w dniu zawodów będą mieli ukończone 18 lat, przedstawią organizatorom pisemne oświadczenie o stanie zdrowia (podpis w biurze zawodów, nie trzeba przywozić żadnych zaświadczeń!), dokonają zgłoszenia oraz uiszczą opłatę startową.
B. Zgłoszeń można dokonać drogą elektroniczną poprzez formularz dostępny na stronie www.timekeeper.pl/zawody.
C. Limit uczestników określa się na 250 osób.

Opłata startowa

A. Opłata startowa dla uczestników Szczodruszki wynosi:
65 zł – wpłacone od 1 września do 31 września 2019
75 zł – wpłacone od 1 października do 30 października 2019
90 zł – wpłacone od 1 listopada do 30 listopada 2019
100 zł – wpłacone od 1 grudnia do 15 grudnia 2019
B. Opłata startowa nie podlega zwrotowi! jednak istnieje możliwość przepisania na inną osobę. Opłata manipulacyjna za przepisanie pakietu startowego wynosi 15 zł. Maksymalny termin przepisania pakietu startowego to 15 grudnia! Po tym terminie nie ma możliwości przepisania pakietu!

Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych: Lista zawodników z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych: Lista zawodników bez potwierdzonej płatności

Zarejestruj się

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Kategoria Klub Wpłata
1 Albigowska Magdalena Kraczkowa SZCZODRUSZKA (22 km) Brak

2 Balicki Zbigniew Zwierzyniec SZCZODRUSZKA (22 km) Forest Carabus Team

3 Balon Piotr Krosno SZCZODRUSZKA (22 km) BAKoMAT Team TAK
4 Balon Marcin Krosno SZCZODRUSZKA (22 km) B&B Runners TAK
5 Bądziul Dorota Rzeszów SZCZODRUSZKA (22 km) Brak

6 Bednarz Krzysztof Tarnów SZCZODRUSZKA (22 km) 4K TEAM TARNÓW

7 Bidnik Jakub Krosno SZCZODRUSZKA (22 km) B&B TAK
8 Bilski Marcin Zarzecze SZCZODRUSZKA (22 km) Brak TAK
9 Blazowski Wojciech Tyczyn SZCZODRUSZKA (22 km) Brak

10 Blazowski Wojciech Tyczyn SZCZODRUSZKA (22 km) Brak

11 Błażewicz Piotr Przemyśl SZCZODRUSZKA (22 km) Brak

12 Błoniarz Bartłomiej Rogoźnica SZCZODRUSZKA (22 km) Brak TAK
13 Bocek Sławomir Boguchwała SZCZODRUSZKA (22 km) Wataha

14 Bodkowski Paweł Krosno SZCZODRUSZKA (22 km) Brak TAK
15 Bodniak Tomasz Ustrzyki Dolne SZCZODRUSZKA (22 km) Brak TAK
16 Borcz Marcin Kańczuga SZCZODRUSZKA (22 km) Dip-mar

17 Boroń Marlena Kraków SZCZODRUSZKA (22 km) Brak TAK
18 Borycki Artur Dąbrowa Tarnowska SZCZODRUSZKA (22 km) Brak TAK
19 Buciora Paweł Przemyśl SZCZODRUSZKA (22 km) Brak

20 Budzyń Paweł Tarnów SZCZODRUSZKA (22 km) Decathlon Tarnów

21 Burz Jowita Rzeszów SZCZODRUSZKA (22 km) Byle Do Mety /HDR Alfa Team Poland

22 Busz Jacek Rzeszów SZCZODRUSZKA (22 km) OSTR

23 Buszek Tomasz Dębica SZCZODRUSZKA (22 km) Brak

24 Bylica Agnieszka Gorlice SZCZODRUSZKA (22 km) brak

25 Chmiel Michał Kraczkowa SZCZODRUSZKA (22 km) Rzeszowskie Gazele i Gepardy

26 Chmiel Łukasz Rzeszów SZCZODRUSZKA (22 km) Brak

27 Curzydło Bogdan Sanok SZCZODRUSZKA (22 km) Pozytywnie Zabiegani Sanok

28 Czachor Andrzej Nosówka SZCZODRUSZKA (22 km) Turlam Się Do Mety

29 Czyżowska Adrianna Błażowa SZCZODRUSZKA (22 km) Brak

30 Dalecka Anna Warszawa SZCZODRUSZKA (22 km) Orange Polska TAK
31 Deleżuch Wojciech Niemce SZCZODRUSZKA (22 km) Nie Ma Letko

32 Dubil Michał Kłodnica Górna SZCZODRUSZKA (22 km) Rajd Źródeł Chodelki

33 Duda-Flieger Izabela Oświęcim SZCZODRUSZKA (22 km) Master-Bruk Team

34 Duda-Flieger Izabela Oświęcim SZCZODRUSZKA (22 km) Master-Bruk Team

35 Fedak Bohdan Zagórz SZCZODRUSZKA (22 km) Brak

36 Fedak Bohdan Zagórz SZCZODRUSZKA (22 km) Brak

37 Flieger Patryk Oświęcim SZCZODRUSZKA (22 km) Master-Bruk Team

38 Gałuszka Bogusław Rzeszów SZCZODRUSZKA (22 km) KW Błażowa Dolna

39 Gawlewicz Krystyna Sanok SZCZODRUSZKA (22 km) Gawełki Team /Pozytywnie Zabiegani Sanok TAK
40 Gawlewicz Tomasz Sanok SZCZODRUSZKA (22 km) Gawełki Team /Pozytywnie Zabiegani Sanok TAK
41 Gawor Artur Stalowa Wola SZCZODRUSZKA (22 km) Stalowowolski Klub Biegacza

42 Gawor Monika Stalowa Wola SZCZODRUSZKA (22 km) Stalowowolski Klub Biegacza

43 Gaworecki Tomasz Sanok SZCZODRUSZKA (22 km) Pozytywnie Zabiegani Sanok

44 Gazda Paweł Zręcin SZCZODRUSZKA (22 km) Baltic Wood Active

45 Górak Grzegorz Kraków SZCZODRUSZKA (22 km) Biegam bo lubię wyzwania

46 Górak Grzegorz Kraków SZCZODRUSZKA (22 km) Biegam bo lubię wyzwania

47 Gierula Piotr Rzeszów SZCZODRUSZKA (22 km) Brak

48 Grabowski Mateusz Kraków SZCZODRUSZKA (22 km) Eskadra Kraków TAK
49 Grad-Kowalczyk Barbara Łańcut SZCZODRUSZKA (22 km) Brak TAK
50 Hadam Ewa Dynów SZCZODRUSZKA (22 km) Spartan Training Group

51 Hadam Jacek Dachnów SZCZODRUSZKA (22 km) Przemyski Klub Biegacza

52 Hadro Dariusz Nienadowa SZCZODRUSZKA (22 km) Brak

53 Haryza Robert Dynów SZCZODRUSZKA (22 km) Aktywny Dynów TAK
54 Huk Mateusz Chełm SZCZODRUSZKA (22 km) Dzikusy w natarciu

55 Huk Mateusz Chełm SZCZODRUSZKA (22 km) 1992

56 Hydzik Łukasz Sanok SZCZODRUSZKA (22 km) Brak TAK
57 Jachimowski Jarosław Wujksie / Sanok SZCZODRUSZKA (22 km) Pozytywnie Zabiegani Sanok TAK
58 Jagodzińska Paulina Mielec SZCZODRUSZKA (22 km) Zabiegani Mielec/Wkurw_Team

59 Jakubas Paweł Nowa Sarzyna SZCZODRUSZKA (22 km) Brak TAK
60 Jamrozik Jakub Jawornik Polski SZCZODRUSZKA (22 km) Brak

61 Jandziś Wiesław Dynów SZCZODRUSZKA (22 km) Aktywny Dynów

62 Jędrzejczyk Agnieszka Rzeszów SZCZODRUSZKA (22 km) Rzeszowskie Gazele i Gepardy TAK
63 Kamiński Mateusz Dubiecko SZCZODRUSZKA (22 km) Brak TAK
64 Kandefer Beata Korczyna SZCZODRUSZKA (22 km) KB ,,Athletic” Zręcin

65 Kantorowski Piotr Rzeszów SZCZODRUSZKA (22 km) Kancelaria Radcy Prawnego Piotr Kantorowski TAK
66 Kędzierski Piotr Dynów SZCZODRUSZKA (22 km) Aktywny Dynów

67 Kędzior Michal Rzeszów SZCZODRUSZKA (22 km) Drużyna Szpiku TAK
68 Kobyliński Mariusz Wola Zgłobieńska SZCZODRUSZKA (22 km) DzikiTim

69 Kokot Roman Dynów SZCZODRUSZKA (22 km) Aktywny Dynów

70 Kordowska-Woch Katarzyna Lublin SZCZODRUSZKA (22 km) Brak TAK
71 Kowalczyk Piotr Łańcut SZCZODRUSZKA (22 km) Brak TAK
72 Kowalczyk Mateusz Przeworsk SZCZODRUSZKA (22 km) Minutka Trail / Przeworska grupa Biegowa

73 Kozioł Wiesław Krosno SZCZODRUSZKA (22 km) dzikie życie run team

74 Kula Robert Tarnów SZCZODRUSZKA (22 km) Brak

75 Kulik Anna Strzyżów SZCZODRUSZKA (22 km) Brak

76 Lech Ewa Kraków SZCZODRUSZKA (22 km) Eskadra Kraków TAK
77 Leśniak-Popiel Marta Sanok SZCZODRUSZKA (22 km) Pozytywnie Zabiegani Sanok TAK
78 Lesiakowski Jacek Nisko SZCZODRUSZKA (22 km) Planeta Nisko

79 Łagowski Paweł Głogów Małopolski SZCZODRUSZKA (22 km) Brak

80 Śnieżek Krzysztof Nisko SZCZODRUSZKA (22 km) Planeta Nisko TAK
81 Łuczycka Iwona Sanok SZCZODRUSZKA (22 km) Pozytywnie zabiegani Sanok

82 Świętochowski Arkadiusz Tarnów SZCZODRUSZKA (22 km) Grupa Skromnych Biegaczy

83 Świętoniowska Justyna Rzeszów SZCZODRUSZKA (22 km) Spartan Training Group Rzeszów

84 Łysiak Magdalena Jawornik Polski SZCZODRUSZKA (22 km) Brak

85 Majcher Damian Tarnobrzeg SZCZODRUSZKA (22 km) Brak

86 Maślak Jacek Sanok SZCZODRUSZKA (22 km) Pozytywnie Zabiegani Sanok TAK
87 Maślak Marzena Sanok SZCZODRUSZKA (22 km) Pozytywnie Zabiegani Sanok TAK
88 Maślany Daniel Kostarowce SZCZODRUSZKA (22 km) Brak TAK
89 Matuszak Jakub Rzeszów SZCZODRUSZKA (22 km) NOWOCZESNYSPORT.PL TAK
90 Milczanowski Maciej Rzeszów SZCZODRUSZKA (22 km) StratLider TAK
91 Mitura Wojciech Parczew SZCZODRUSZKA (22 km) Brak

92 Mryczko Roman DynÓw SZCZODRUSZKA (22 km) Aktywny Dynów

93 MyŚliwiec Robert RzeszÓw SZCZODRUSZKA (22 km) WILD & FREE

94 Nalewajko Joanna Bełżyce SZCZODRUSZKA (22 km) Bełżyce i okolice biegają TAK
95 Niedźwiecki Paweł Rzeszów SZCZODRUSZKA (22 km) Brak

96 Nowakowski Wieslaw Przemyśl SZCZODRUSZKA (22 km) TAK
97 Odrowski Tomasz Rzeszów SZCZODRUSZKA (22 km) Lamab

98 Olejarski Marcin Pruchnik SZCZODRUSZKA (22 km) Brak

99 Oleksak Tomasz Nisko SZCZODRUSZKA (22 km) Aktywne Nisko

100 Oleszycka Aneta Rzeszów SZCZODRUSZKA (22 km) Brak

101 Pajestka Wojtek Sanok SZCZODRUSZKA (22 km) Pozytywnie Zabiegani Sanok/AZS PWSZ

102 Pałys Tomasz Stalowa Wola SZCZODRUSZKA (22 km) I Am Too Old For This

103 Paradowski Paweł Rzeszów SZCZODRUSZKA (22 km) ByleDoMety/HDR Alfą Team Poland

104 Pawłowska Ela Jedlicze SZCZODRUSZKA (22 km) Nowy Styl Group Running Team TAK
105 Pecka Małgorzata Błażowa SZCZODRUSZKA (22 km) RunBabyRun

106 Perenc Michał Jarosław SZCZODRUSZKA (22 km) Husaria Race Team

107 Peszek Bogdan Dynów SZCZODRUSZKA (22 km) Aktywny Dynów

108 Pieńkosz Wojciech Rzeszów SZCZODRUSZKA (22 km) PGE Energetic Running TAK
109 Pietrzyk Zbigniew KĘpa Borzechowska SZCZODRUSZKA (22 km) 1969

110 Piskadło Jacek Żyznów SZCZODRUSZKA (22 km) Nowy Styl Running Team TAK
111 Pleban Małgorzata Głosków SZCZODRUSZKA (22 km) Brak TAK
112 Pluta Marta Brzeźnica SZCZODRUSZKA (22 km) 1979

113 Pluta Sebastian Brzeźnica SZCZODRUSZKA (22 km) Dzikie Mustangi

114 Podolak Zbigniew Przemyśl SZCZODRUSZKA (22 km) Brak

115 Podraza Klaudia Dębica SZCZODRUSZKA (22 km) Pędzące Ślimaki TAK
116 Poźniak-Styczyńska Maja Puławy SZCZODRUSZKA (22 km) DDC TAK
117 Prędki Jerzy Hermanowa SZCZODRUSZKA (22 km) Wybiegamy w przyszłość

118 Prus Piotr Potok SZCZODRUSZKA (22 km) Brak

119 Puzio Wiesław Nisko SZCZODRUSZKA (22 km) Planeta Nisko

120 Pyś Dominik Dynów SZCZODRUSZKA (22 km) Aktywny Dynów

121 Radyk Joanna Przemyśl SZCZODRUSZKA (22 km) Przemyski Klub Biegacza

122 Radyk Jakub Przemyśl SZCZODRUSZKA (22 km) Przemyski Klub Biegacza

123 Rybka Sławomir Dębica SZCZODRUSZKA (22 km) Pędzące Ślimaki

124 Rygiel Aleksandra Kielce SZCZODRUSZKA (22 km) Brak

125 Rygiel Grzegorz Kielce SZCZODRUSZKA (22 km) Brak

126 Sapa Piotr Dynów SZCZODRUSZKA (22 km) Aktywny Dynów

127 Sewerniak Andrzej Rzeszów SZCZODRUSZKA (22 km) Kornelia & Miciu TAK
128 Sikorska Wioleta Warszawa SZCZODRUSZKA (22 km) TAK
129 Sipiera Tomasz Kraków SZCZODRUSZKA (22 km) grupaluktrans.pl

130 Skop Paweł Przecław SZCZODRUSZKA (22 km) WKURW_TEAM

131 Skubisz Aleksandra Harta SZCZODRUSZKA (22 km) Aktywny Dynów

132 Słaby Robert Dynów SZCZODRUSZKA (22 km) Aktywny Dynów TAK
133 Sowa Michał Stalowa Wola SZCZODRUSZKA (22 km) Planeta Nisko

134 Stopa Tomaaz Warszawa SZCZODRUSZKA (22 km) Basajaun

135 Strzecha Tomasz Chmielnik SZCZODRUSZKA (22 km) Goń Zajączka SQAD TAK
136 Szewc Wojciech Bieliny SZCZODRUSZKA (22 km) Brak

137 Szul Andrzej Rzeszów SZCZODRUSZKA (22 km) Aktywny Dynów / 1bsp

138 Szybkowski Marcin Rzeszów SZCZODRUSZKA (22 km) DzikiTim

139 Tkaczyk Wojciech Jedlicze SZCZODRUSZKA (22 km) Nowy Styl Group Running Team

140 Tomaka Agnieszka Nowa Wieś SZCZODRUSZKA (22 km) Brak

141 Tompalska Maria Dubiecko SZCZODRUSZKA (22 km) Aktywny Dynów

142 Tworzydło Michał Dynów SZCZODRUSZKA (22 km) Aktywny Dynów

143 Urban Ewa Stalowa Wola SZCZODRUSZKA (22 km) Klub Biegacza Stalowowolski

144 Waśko Jacek Rzeszów SZCZODRUSZKA (22 km) 1bsp

145 Wójcik Łukasz Lublin SZCZODRUSZKA (22 km) Cytrynowe Curry???

146 Węgrzyński Paweł Kraków SZCZODRUSZKA (22 km) Brak TAK
147 Więcek Katarzyna Rzeszów SZCZODRUSZKA (22 km) Brak TAK
148 WierchoŁa Joanna Lublin SZCZODRUSZKA (22 km) Brak TAK
149 Wilczyński Witold Jeżowe SZCZODRUSZKA (22 km) Klub Matiego Jeżowe

150 Wiszniewski Maciej Tarnów SZCZODRUSZKA (22 km) Grupa Skromnych Biegaczy

151 Wojnar Sylwester Krosno SZCZODRUSZKA (22 km) MUKS PODKARPACIE JEDLICZE

152 Wojnarowicz Tomasz Warszawa SZCZODRUSZKA (22 km) Spartaniedziecią

153 Wojtak Mariusz Wólka Tanewska SZCZODRUSZKA (22 km) Planeta Nisko

154 Wolf Weronika Sanok SZCZODRUSZKA (22 km) Pozytywnie Zabiegani Sanok TAK
155 Woźny Łukasz Rzeszów SZCZODRUSZKA (22 km) Brak TAK
156 WoŹniak Janusz SkoŁyszyn SZCZODRUSZKA (22 km) PORMAT JEDLICZE BIEGA

157 WoŹniak Lidia SkoŁyszyn SZCZODRUSZKA (22 km) PORMAT JEDLICZE BIEGA

158 Wykurz Tomasz Podłęże SZCZODRUSZKA (22 km) wkurw_team TAK
159 Zając Katarzyna Tarnów SZCZODRUSZKA (22 km) 4K TEAM TARNÓW

160 Zelwach Robert Dynów SZCZODRUSZKA (22 km) Aktywny Dynow

161 Zemła Krzysztof Malinowice SZCZODRUSZKA (22 km) Brak

162 Zieliński Jarek Rzeszów SZCZODRUSZKA (22 km) Szlachta nie biega szlachta kroczy

163 Zieliński Sławek Rzeszów SZCZODRUSZKA (22 km) Brak TAK
164 Zwierzchowski Andrzej Głogów Małopolski SZCZODRUSZKA (22 km) Biegunka Team