Zawody

Nazwa zawodów:

Bieg im. Czesławy Romany Puzon ps. „Baśka”

Miejsce i termin: Jarosław, 2019-10-20
Organizator: Organizatorzy i współorganizatorzy:
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Jarosławiu,
Burmistrz Miasta Jarosławia,
Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Powiatu Jarosławskiego,
Centrum Kultury i Promocji w Jarosławiu,
Jarosławski Ośrodek Kultury i Sztuki,
Stowarzyszenie Jarosławska Grupa Biegowa Sokół
Związek Harcerstwa Polskiego, Hufiec Jarosław

Opis zawodów: Termin i miejsce
Data: Bieg odbędzie się 20.10.2019 r. (niedziela); start godz. 16:50
Start biegu znajduje się w Parku Miejskim im. Bohaterów Monte Cassino w Jarosławiu,
Meta biegu znajduje się w Parki im. Czesławy Puzon ps. „Baśka”,
Długość trasy – ok. 500 m (nawierzchnia asfaltowa)
Trasa będzie oznakowana

Warunki uczestnictwa i zgłoszenia

ukończenie do dnia zawodów 18-go roku życia lub zgoda na udział w biegu Rodziców/opiekunów prawnych,
warunkiem udziału w Jarosławskim Święcie Biegowym jest przedstawienie aktualnego zaświadczenia lekarskiego o braku przeciwwskazań do udziału w biegu lub własnoręczne złożenie podpisu pod oświadczeniem o zdolności do udziału w biegu na własną odpowiedzialność,
oświadczenie zawiera deklaracje, że uczestnik biegu jest świadomy zagrożeń mogących pojawić się w związku ze startem w biegu oraz że jego/jej stan zdrowia pozwala na udział w takich zawodach. W razie jakichkolwiek wątpliwości, co do swojego zdrowia i związanej z nim możliwości uczestnictwa w biegu, zawodnik zobowiązany jest we własnym zakresie zasięgnąć przed starem opinii lekarza,
zapisy do biegu odbywają się przy pomocy formularza elektronicznego dostępnego na stronie: https://timekeeper.pl/zawody do 18.10.2019 r. do godziny 20.00
Za zgłoszenie uważa się prawidłowo wypełniony formularz zgłoszeniowy oraz uiszczenie opłaty startowej
Osoby, które do 14 dni od wpisania się na bieg nie wpłacą wpisowego zostaną usunięte
z listy
Istnieje możliwość zapisów w Biurze Zawodów w dniu 20.10.2019 w godz. 11.30-15.30.
weryfikacja zawodników, wydawanie pakietów i numerów startowych odbywać się będzie za okazaniem dowodu tożsamości (w wypadku uczniów i studentów stosownej legitymacji) w Biurze Zawodów w dniu 20.10.2019 w godz. 11.30-15.30,
Dane do wpłaty:

Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Powiatu Jarosławskiego Bank Spółdzielczy w Jarosławiu
Nr konta 96 9096 0004 2001 0066 1836 0002 Tytułem: Darowizna
opłata startowa: – 10 zł (przy wpłacie do dnia 19.10.2019 r.) – 15 zł (przy wpłacie w dniu zawodów)
raz wniesiona wpłata w przypadku rezygnacji z uczestnictwa nie podlega zwrotowi,
w przypadku wpłynięcia większej darowizny, nadwyżka zostanie przekazana na cele statutowe.

BIEG BEZ POMIARU CZASU

Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych: Lista zawodników z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych: Lista zawodników bez potwierdzonej płatności

Zarejestruj się

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Kategoria Klub Wpłata
1 Bereska Filip Jarosław Bieg 500m Szkoła Podstawowa nr 2 w Jarosławiu NIE
2 Bereska Tomasz Jarosław Bieg 500m Brak NIE
3 Bereska Jakub Jarosław Bieg 500m Szkoła Podstawowa nr 2 w Jarosławiu NIE
4 Bielecki Dawid Brzóza Królewska Bieg 500m Real Madryt Team NIE
5 Brzyski Krzysztof OstrÓw Bieg 500m WOJSKO POLSKIE NIE
6 Brzyski MikoŁaj OstrÓw Bieg 500m SP OSTRÓW NIE
7 Ciupińska Magdalena Wólka Pełkińska Bieg 500m Brak NIE
8 Cwynar Michał Orły Bieg 500m Brak NIE
9 Drabik Justyna Jarosław Bieg 500m Brak NIE
10 Flis Maciej Jarosław Bieg 500m Szkoła Podstawowa Nr 10 NIE
11 Flis Zuzanna Jarosław Bieg 500m Przedszkole Montessori NIE
12 Flis Katarzyna Jarosław Bieg 500m Brak NIE
13 Flis Michał Jarosław Bieg 500m Szkoła Podstawowa Nr 10 NIE
14 Flis Julia Jarosław Bieg 500m Szkoła Podstawowa Nr 10 NIE
15 Grochoła Norbert Pruchnik Bieg 500m Brak NIE
16 Hajnosz Hubert Jarosław Bieg 500m SP 11 NIE
17 Hawrylak Michał Tywonia Bieg 500m ZSTiO Jarosław NIE
18 Izabela Hajnosz Jarosław Bieg 500m SP 11 NIE
19 Kluz Antoni Jarosław Bieg 500m Brak NIE
20 Kluz Jerzy Jarosław Bieg 500m Brak NIE
21 Kosior Marek Dybków Bieg 500m Grupa Biegowa z Dybkowa NIE
22 Kosior August Dybków Bieg 500m Grupa Biegowa z Dybkowa NIE
23 Kosior Kajetan Dybków Bieg 500m Grupa Biegowa z Dybkowa NIE
24 Kuśnierz Jeremi Jarosław Bieg 500m SP 4 NIE
25 Kuśnierz Lidia Jarosław Bieg 500m Brak NIE
26 Kurowska Irena Rzeszów Bieg 500m Brak NIE
27 Żurawel-Motyka Ewa Zgoda Bieg 500m Brak NIE
28 Łabudzka Agnieszka Jarosław Bieg 500m Gorące Morsy Jarosław NIE
29 Łabudzki Alan Jarosław Bieg 500m Brak NIE
30 Misiąg Mariola Jarosław Bieg 500m Brak NIE
31 Młynarska Karolina Jarosław Bieg 500m MP-9 NIE
32 Młynarski Michał Jarosław Bieg 500m SP-2 NIE
33 Motyka Beata Surochów Bieg 500m Brak NIE
34 Motyka Oliwia Surochów Bieg 500m Brak NIE
35 Motyka Paweł Surochów Bieg 500m Brak NIE
36 Motyka Zuzanna Zgoda Bieg 500m Brak NIE
37 Przewrocki Adam JarosŁaw Bieg 500m ZSDGIL Witkowski to My NIE
38 Starzyk Hubert Jarosław Bieg 500m Szkoła podstawowa nr 1 NIE
39 Starzyk Jakub Jarosław Bieg 500m Miejskie przedszkole nr 3 NIE
40 Szumiński Adrian Jarosław Bieg 500m SP5 NIE
41 Szumiński Sebastian Jarosław Bieg 500m SP5 NIE
42 Trysła Krystian Jarosław Bieg 500m Brak NIE
43 Wojciechowska Ewa Jarosław Bieg 500m Brak NIE
44 Wojciechowski Nikodem Jarosław Bieg 500m Jarosławska Grupa Biegowa Sokół NIE
45 Zazula Patrycja JarosŁaw Bieg 500m Brak NIE