Nazwa zawodów: |
Tropem Wilczym – Bieg PamiÄci ĹťoĹnierzy WyklÄtych |
Miejsce i termin: | Ostrowiec Ĺw., 2020-03-01 |
Organizator: | ZwiÄ zek Strzelecki âSTRZELECâ Organizacja SpoĹeczno-Wychowawcza Jednostki Strzeleckiej 2013. |
Opis zawodów: | 1. Bieg odbÄdzie siÄ na dystansach: 1963 m, 5km marsz Nordic Walking oraz 10km. Dystans 1963m jest Biegiem Honorowym a dĹugoĹÄ trasy wskazuje na rok, w ktĂłrym zginÄ
Ĺ ostatni ĹťoĹnierz WyklÄty JĂłzef Franczak ps. âLalekâ. 2. Trasa dla wszystkich dystansĂłw znajdowaÄ siÄ bÄdzie na terenie kompleksu leĹnego NadleĹnictwa Ostrowiec ĹwiÄtokrzyski (start biegĂłw-okolice leĹniczĂłwki obok Parku Linowego). WiÄcej w regulaminie. |
Regulamin zawodów: | |
Lista opłaconych: | Lista zawodników z potwierdzoną płatnością |
Lista nieopłaconych: | Lista zawodników bez potwierdzonej płatności |
Rejestracja zamknięta
Lista zapisanych zawodników:
Lp. | Nazwisko i Imię | Miejscowość | Kategoria | Klub | Wpłata |
---|---|---|---|---|---|
1 | Babczyk Krystyna | Ostrowiec Sw | 5km – marsz Nordic Walking | NSZZ Solidarnosc Oswiaty i Wychowania | TAK |
2 | Bajerczak Marcin | Ostrowiec ĹwiÄtokrzyski | 1963m -bieg honorowy | Brak | TAK |
3 | Balcerowski Jacek | Ostrowiec ĹwiÄtokrzyski | 10km -bieg | Brak | TAK |
4 | BanaĹ Artur | StaszĂłw | 1963m -bieg honorowy | 10 ĹwiÄtokrzyska Brygada Obrony Terytorialnej 102 / BLP | NIE |
5 | BaraĹski Kamil | Ostrowiec ĹwiÄtokrzyski | 10km -bieg | Brak | TAK |
6 | Bator Maciej | OpatĂłw | 1963m -bieg honorowy | Brak | TAK |
7 | Bator Mateusz | OpatĂłw | 1963m -bieg honorowy | Brak | TAK |
8 | Bator Marzena | OpatĂłw | 10km -bieg | Brak | TAK |
9 | Batug PaweĹ | Nisko | 10km -bieg | Brak | TAK |
10 | Bedla Karol | ÄmielĂłw | 10km -bieg | Brak | TAK |
11 | Bednarski PaweĹ | Ostrowiec Ĺw. | 10km -bieg | KPP Ostrowiec Ĺw. | TAK |
12 | Bieniek Krzysztof | Ostrowiec ĹwiÄtokrzyski | 10km -bieg | OstroBiec | NIE |
13 | Bieniek Piotr | Kielce | 1963m -bieg honorowy | SMS BIEGA | TAK |
14 | Blajer ElĹźbieta | RzeszĂw | 5km – marsz Nordic Walking | Brak | TAK |
15 | Blajer Maciej | RzeszĂw | 5km – marsz Nordic Walking | Brak | TAK |
16 | BocheĹski MirosĹaw | Ostrowiec ĹwiÄtokrzyski | 1963m -bieg honorowy | LO Nr I | TAK |
17 | Bolechowski Sebastian | SuchedniĂw | 10km -bieg | 10. ĹBOT | TAK |
18 | Budny Robert | Ostrowiec ĹwiÄtokrzyski | 10km -bieg | 1BLTR | TAK |
19 | Chmielewski Tomasz | Ostrowiec ĹwiÄtokrzyski | 10km -bieg | OstroBiec | TAK |
20 | ChochoĹek Anna | Ĺťupawa | 10km -bieg | Brak | NIE |
21 | Chodakowska Anna | ÄmielĂłw | 1963m -bieg honorowy | OstroBiec | TAK |
22 | Chodakowski Igor | ÄmielĂłw | 10km -bieg | OstroBiec | TAK |
23 | Chodakowski RafaĹ | ÄmielĂłw | 10km -bieg | OstroBiec | TAK |
24 | Cichocki Mateusz | OĹźarĂłw Mazowiecki | 10km -bieg | Brak | NIE |
25 | Czarnecki JarosĹaw | Nowa DÄbowa Wola | 5km – marsz Nordic Walking | Brak | TAK |
26 | Czarnecki JarosĹaw | Nowa DÄbowa Wola | 5km – marsz Nordic Walking | Brak | NIE |
27 | Czwakiel Maciej | Ostrowiec ĹwiÄtokrzyski | 10km -bieg | Brak | NIE |
28 | DÄ browski Ĺukasz | Ostrowiec ĹwiÄtokrzyski | 10km -bieg | OstroBiec | TAK |
29 | DÄ browski Ĺukasz | Ostrowiec ĹwiÄtokrzyski | 10km -bieg | Brak | TAK |
30 | Delegiewicz Olga | Ostrowiec ĹwiÄtokrzyski | 10km -bieg | OstroBiec | TAK |
31 | DĹugosz PrzemysĹaw | Ostrowiec ĹwiÄtokrzyski | 10km -bieg | Brak | TAK |
32 | Dobosz Piotr | ĹťarĂłwka | 10km -bieg | PITER | NIE |
33 | Dorosz Mariusz | Ostrowiec Ĺw. | 10km -bieg | Brak | TAK |
34 | Dorosz Patryk | Ostrowiec Ĺw. | 1963m -bieg honorowy | Brak | TAK |
35 | Duda Aleksander | TarnĂłw | 5km – marsz Nordic Walking | P T G SokóŠĹwiat pracy | NIE |
36 | Dudek Sylwester | Rudnik | 10km -bieg | LKB.RUDNIK | TAK |
37 | Dytkowska Marta | Ostrowiec ĹwiÄtokrzyski | 5km – marsz Nordic Walking | Brak | TAK |
38 | Dytkowski RafaĹ | Ostrowiec ĹwiÄtokrzyski | 1963m -bieg honorowy | Brak | TAK |
39 | FaĹdrowicz Waldemar | Ostrowiec ĹwiÄtokrzyski | 5km – marsz Nordic Walking | Stowarzyszenie SARON | TAK |
40 | Florys Jakub | Ostrowiec ĹwiÄtokrzyski | 10km -bieg | Morski KoĹ | TAK |
41 | Fogiel – Litwinek Magdalena | Kielce | 5km – marsz Nordic Walking | Brak | TAK |
42 | Frejlich Dawid | Ostrowiec ĹwiÄtokrzyski | 10km -bieg | Brak | TAK |
43 | Gadkowski Adrian | ÄmielĂłw | 10km -bieg | Brak | NIE |
44 | Gadomski Piotr | Kielce | 10km -bieg | 10. ĹBOT | TAK |
45 | GaĹka Kacper | PawĹĂłw | 1963m -bieg honorowy | 10Ĺbot | NIE |
46 | GaĹka Piotr | PawĹĂłw | 1963m -bieg honorowy | 10Ĺbot | TAK |
47 | GaĹka Monika | Kaliszany | 10km -bieg | Brak | TAK |
48 | GaĹka Joanna | Ostrowiec ĹwiÄtokrzyski | 10km -bieg | OstroBiec | TAK |
49 | Gawlak Ĺukasz | Ostrowiec ĹwiÄtokrzyski | 10km -bieg | OSTROBIEC / 10ĹBOT | TAK |
50 | GĂłrczyĹska Ilona | Ostrowiec ĹwiÄtokrzyski | 10km -bieg | Brak | TAK |
51 | GĂłrczyĹska Stella | Ostrowiec ĹwiÄtokrzyski | 10km -bieg | Brak | TAK |
52 | GĂłrski Kamil | Kielce | 10km -bieg | 10. ĹBOT | TAK |
53 | GÄbura Artur | BrzĂłstowa | 10km -bieg | Brak | TAK |
54 | GĂrczyĹski Robert | Ostrowiec ĹwiÄtokrzyski | 10km -bieg | Brak | TAK |
55 | Gelar Piotr | SkarĹťysko-Kamienna | 10km -bieg | 10. ĹBOT | TAK |
56 | Giemza Artur | Ostrowiec Ĺw. | 10km -bieg | Ostrowiecki Klub KrĂłtkofalowcĂłw SP7POS | TAK |
57 | Giez Sebastian | Ostrowiec ĹwiÄtokrzyski | 1963m -bieg honorowy | Brak | TAK |
58 | GĹĂłwka Marta | Ostrowiec ĹwiÄtokrzyski | 1963m -bieg honorowy | Brak | TAK |
59 | GĹodek Mateusz | Ostrowiec ĹwiÄtokrzyski | 10km -bieg | Brak | TAK |
60 | GoĹÄbiowska Marta | MiĹkĂłw | 5km – marsz Nordic Walking | OstroBiec | TAK |
61 | GoĹÄbiowska Marta | MiĹkĂłw | 1963m -bieg honorowy | Ostrobiec | NIE |
62 | GoĹÄbiowski Artur | Kielce | 1963m -bieg honorowy | WKU | TAK |
63 | GoĹdyn Maciej | WaĹniĂłw | 1963m -bieg honorowy | Brak | NIE |
64 | GoĹdyn Janusz | WaĹniĂłw | 1963m -bieg honorowy | Brak | NIE |
65 | Gontarczyk RafaĹ | Ostrowiec ĹwiÄtokrzyski | 10km -bieg | TEAM NEVER GIVE UP | TAK |
66 | Grudniewski Jakub | BaĹtĂłw | 10km -bieg | Brak | TAK |
67 | Gruszecki Damian | Ostrowiec ĹwiÄtokrzyski | 10km -bieg | Brak | TAK |
68 | Gruszka Marcin | Ostrowiec ĹwiÄtokrzyski | 10km -bieg | GoĹşdzielinBiega | TAK |
69 | Grzesik Grzegorz | Ostrowiec Ĺw. | 10km -bieg | Galeria Mebli Arkadia | TAK |
70 | Guryniuk Jolanta | Ostrowiec ĹwiÄtokrzyski | 10km -bieg | BBL Ostrowiec ĹwiÄtokrzyski | TAK |
71 | Gutowski Sebastian | Kielce | 10km -bieg | 10. ĹBOT | TAK |
72 | GwaĹt Mariusz | Ostrowiec ĹwiÄtokrzyski | 1963m -bieg honorowy | Brak | TAK |
73 | Hamera Sylwia | Ostrowiec ĹwiÄtokrzyski | 10km -bieg | Bbl Ostrowiec/Kwadrans Team | TAK |
74 | Harasiuk Jan | Ostrowiec ĹwiÄtokrzyski | 1963m -bieg honorowy | Brak | TAK |
75 | Heba Erwin | KrakĂłw (krakĂłw-Krowodrza) | 10km -bieg | Ostrowieccy Patrioci | TAK |
76 | JabĹoĹska Krystyna | Ostrowiec ĹwiÄtokrzyski | 10km -bieg | BBL | TAK |
77 | Jakubczyk PaweĹ | Ostrowiec ĹwiÄtokrzyski | 1963m -bieg honorowy | Ostrowieccy Patrioci | TAK |
78 | Jakubowska Renata | BaÄkowice | 5km – marsz Nordic Walking | Brak | TAK |
79 | JaĹtal Piotr | Domaszowice | 10km -bieg | LKB Rudnik / AZS UJK Kielce | TAK |
80 | Janda Sebastian | MiĹkĂłw | 10km -bieg | Brak | TAK |
81 | JarosiĹski PrzemysĹaw | Ostrowiec ĹwiÄtokrzyski | 10km -bieg | Technikum szkoĹa Ĺrednia | NIE |
82 | JasiĹska Klaudia | Kielce | 5km – marsz Nordic Walking | 10. ĹBOT | TAK |
83 | Jasion Monika | Ostrowiec ĹwiÄtokrzyski | 10km -bieg | Brak | TAK |
84 | JÄdrzejewska Paulina | Sandomierz | 10km -bieg | 3 Batalion Radiotechniczny w Sandomierzu | TAK |
85 | Jedlikowski Jakub | Ostrowiec ĹwiÄtokrzyski | 10km -bieg | Brak | TAK |
86 | Jop PrzemysĹaw | Ostrowiec Ĺw. | 10km -bieg | Kwadrans Team | TAK |
87 | Jusko RafaĹ | Ostrowiec ĹwiÄtokrzyski | 10km -bieg | OstroBiec | NIE |
88 | Kaczor Karol | Szewna | 10km -bieg | Brak | TAK |
89 | Kalista Robert | Sandomierz | 10km -bieg | 3 Batalion Radiotechniczny w Sandomierzu | TAK |
90 | Kalita Jakub | Oostrowiec Ĺw,. | 10km -bieg | OstroBiec | TAK |
91 | Kargul Dariusz | Ostrowiec ĹwiÄtokrzyski | 10km -bieg | Brak | TAK |
92 | Kasprowicz Krzysztof | Ostrowiec ĹwiÄtokrzyski | 10km -bieg | Bbl Ostrowiec ĹwiÄtokrzyski | TAK |
93 | Kasprzyk-Kordelas Krzysztof | Ostrowiec Ĺw. | 10km -bieg | 10. ĹBOT | TAK |
94 | Kasprzyk-Kordelas Dawid | Ostrowiec Ĺw. | 10km -bieg | 10. ĹBOT | TAK |
95 | Kasza SĹawomir | OrĹowiny | 10km -bieg | Brak | TAK |
96 | Kaus Janusz | Rudnik | 10km -bieg | LKB Rudnik | NIE |
97 | KÄ dziela Anna | Ostrowiec ĹwiÄtokrzyski | 1963m -bieg honorowy | SMS BIEGA | TAK |
98 | KÄdziora Piotr | Ostrowiec Ĺw. | 10km -bieg | Brak | TAK |
99 | Kisiel Oliwia | Magonie | 5km – marsz Nordic Walking | I.LO.IM.S.STASZICA | NIE |
100 | Kisiel Ewelina | Magonie | 5km – marsz Nordic Walking | Brak | NIE |
101 | Klaus Sebastian | Ostrowiec Ĺw. | 10km -bieg | KPPSP w Ostrowcu Ĺw. | TAK |
102 | Kojder-Malicka Olga | Ostrowiec Ĺw. | 10km -bieg | Brak | TAK |
103 | KoĹodziejczak Ĺukasz | Ostrowiec Ĺw. | 10km -bieg | KPP Ostrowiec Ĺw. | TAK |
104 | Korzynek Piotr | Sandomierz | 1963m -bieg honorowy | 10 ĹwiÄtokrzyska Brygada Obrony Terytorialnej/102 BLP | TAK |
105 | Korzynek Marta | Sandomierz | 1963m -bieg honorowy | 10 ĹwiÄtokrzyska Brygada Obrony Terytorialnej/102 BLP | TAK |
106 | KoseĹczuk Krzysztof | Ostrowiec Ĺw. | 1963m -bieg honorowy | Brak | TAK |
107 | Kosierkiewicz Grzegorz | Kielce | 10km -bieg | Karole | NIE |
108 | Kosior PaweĹ | Ostrowiec ĹwiÄtokrzyski | 10km -bieg | Brak | TAK |
109 | Kozakowski Jacek | Ostrowiec Ĺw. | 5km – marsz Nordic Walking | Brak | TAK |
110 | KozieĹ-Giez Karolina | Ostrowiec ĹwiÄtokrzyski | 5km – marsz Nordic Walking | Brak | TAK |
111 | Krajewski Ernest | Ostrowiec | 10km -bieg | OstroBiec | TAK |
112 | Krakowski Jerzy | Mielec | 5km – marsz Nordic Walking | ASNW PTG SokóŠ1893 Mielec | TAK |
113 | Krasulak Szczepan | Kielce | 10km -bieg | 10. ĹBOT | TAK |
114 | Krawczyk RafaĹ | MasĹĂw | 10km -bieg | 10. ĹBOT | TAK |
115 | KrawczyĹski Janusz | Gromadzice | 10km -bieg | Ostrobiec | NIE |
116 | Kryj Andrzej | Ostrowiec ĹwiÄtokrzyski | 5km – marsz Nordic Walking | Brak | TAK |
117 | KrzemiĹski Marcin | Szyby | 1963m -bieg honorowy | 10 ĹwiÄtokrzyska Brygada Obrony Terytorialnej/102 BLP | NIE |
118 | KrzemiĹski Mariusz | Ostrowiec ĹwiÄtokrzyski | 10km -bieg | 10 ĹwiÄtokrzyska Brygada Obrony Terytorialnej/102 BLP | TAK |
119 | Kszyszczak Tomasz | Ostrowiec Ĺw. | 1963m -bieg honorowy | Brak | TAK |
120 | Kucharska Agnieszka | Ostrowiec ĹwiÄtokrzyski | 10km -bieg | Kwadrans Team | TAK |
121 | Kucharski SĹawomir | Ostrowiec ĹwiÄtokrzyski | 10km -bieg | Kwadrans Team | TAK |
122 | Kuranda Sylwester | Chmielnik | 10km -bieg | 10. ĹBOT | TAK |
123 | Kwiatkowski Mateusz | Kielce | 10km -bieg | 10. ĹBOT | TAK |
124 | KwiecieĹ Grzegorz | Starachowice | 10km -bieg | Brak | TAK |
125 | KwiecieĹ Konrad | Ostrowiec ĹwiÄtokrzyski | 10km -bieg | BBL/Kwadrans team | NIE |
126 | LataĹa Anna | Szerzawy | 10km -bieg | Brak | TAK |
127 | LataĹa Jan | Szerzawy | 10km -bieg | Brak | TAK |
128 | LeĹniewski Andrzej | Ostrowiec | 10km -bieg | Politechnika Warszawska | NIE |
129 | Lipa Karolina | KunĂłw | 10km -bieg | NadleĹnictwo Ostrowiec ĹwiÄtokrzyski | NIE |
130 | Lipiec Kacper | Starachowice | 10km -bieg | 10. ĹBOT | TAK |
131 | Lipski Jacek | BodzechĂłw | 10km -bieg | OstroBiec | TAK |
132 | Loranty PrzemysĹaw | Ostrowiec Ĺw | 10km -bieg | Architekci | TAK |
133 | Ĺťabicka Julita | Ostrowiec ĹwiÄtokrzyski | 10km -bieg | OstroBiec | TAK |
134 | Ĺťabicki Maksymilian | Ostrowiec ĹwiÄtokrzyski | 1963m -bieg honorowy | OstroBiec | TAK |
135 | ĹťabiĹski Mariusz | Ostrowiec Ĺw. | 10km -bieg | Brak | TAK |
136 | ĹťabiĹski Mariusz | Kielce | 10km -bieg | WSZW Kielce | TAK |
137 | Ĺťelaszczyk Mateusz | ChmielĂłw | 10km -bieg | NEVER GIVE UP | NIE |
138 | ĹťĹobecki Piotr | ĹwiÄtomarz | 10km -bieg | DANIEL WOSIK TERVEL TEAM | TAK |
139 | Ĺťurek Justyna | GrĂjec | 5km – marsz Nordic Walking | Brak | TAK |
140 | Ĺadniak Anna | Ostrowiec ĹwiÄtokrzyski | 5km – marsz Nordic Walking | Team Amazonki/Team SARON | TAK |
141 | Ĺlusarz Monika | Sandomierz | 10km -bieg | Brak | TAK |
142 | Ĺlusarz MichaĹ | Strupice | 1963m -bieg honorowy | Ostrowieccy Patrioci | TAK |
143 | Ĺuba Piotr | Ostrowiec ĹwiÄtokrzyski | 10km -bieg | Sunday Runners | TAK |
144 | Ĺukasiewicza Dominika | Ostrowiec ĹwiÄtokrzyski | 10km -bieg | CENTRUM MEDYCZNE ORTO-OPTYMIST | TAK |
145 | Ĺupina Krzysztof | Szewna | 5km – marsz Nordic Walking | I LO im.StanisĹawa Staszica w Ostrowcu Ĺw. | TAK |
146 | Ĺupina Emilia | Szewna | 5km – marsz Nordic Walking | Brak | TAK |
147 | Ĺwiercz Jacek | Ostrowiec Ĺw. | 10km -bieg | KPP Ostrowiec Ĺw. | TAK |
148 | Machnicka Magdalena | Ostrowiec ĹwiÄtokrzyski | 10km -bieg | Brak | TAK |
149 | MaciÄ g Justyna | Ĺťupawa | 10km -bieg | Brak | NIE |
150 | Maciejko Magdalena | Tarnobrzeg | 10km -bieg | OstroBiec | NIE |
151 | Majecki Robert | Sandomierz | 10km -bieg | 3 Batalion Radiotechniczny w Sandomierzu | TAK |
152 | Majewska Monika | Ostrowiec Sw | 10km -bieg | OstroBiec/BBL | NIE |
153 | Malara MichaĹ | SkarĹťysko-Kamienna | 10km -bieg | 10. ĹBOT | TAK |
154 | Malicki Emil | Ostrowiec Ĺw. | 10km -bieg | Brak | TAK |
155 | Malinowska Malina | Ostrowiec ĹwiÄtokrzyski | 5km – marsz Nordic Walking | Brak | TAK |
156 | Malinowski Jan | ĹĂłdĹş | 5km – marsz Nordic Walking | Brak | TAK |
157 | Maluha Anna | Ostrowiec ĹwiÄtokrzyski | 10km -bieg | Brak | TAK |
158 | Manecka Wioleta | Kranòw | 5km – marsz Nordic Walking | Brak | TAK |
159 | Marcisz Anna | Kielce | 5km – marsz Nordic Walking | Brak | TAK |
160 | Marczewski Jerzy | Ostrowiec ĹwiÄtokrzyski | 1963m -bieg honorowy | brak | TAK |
161 | Marzec Krzysztof | Ostrowiec Ĺw. | 10km -bieg | Brak | TAK |
162 | Marzec PaweĹ | Sandomierz | 10km -bieg | Brak | TAK |
163 | Matus Alicja | Ostrowiec | 5km – marsz Nordic Walking | Szansa Ostrowiec | TAK |
164 | Matus MieczysĹaw | Ostrowiec | 10km -bieg | Szansa Ostrowiec | TAK |
165 | Matysek Agnieszka | Rudnik | 10km -bieg | LKB RUDNIK | TAK |
166 | MikuĹkiewicz Piotr | Chmielnik | 10km -bieg | 10. ĹBOT | TAK |
167 | MoczyĹski PaweĹ | ChmielĂłw | 10km -bieg | Brak | TAK |
168 | MoczyĹski PaweĹ | ChmielĂłw | 10km -bieg | Brak | NIE |
169 | Motak Grzegorz | Kielce | 1963m -bieg honorowy | 10. ĹBOT | TAK |
170 | Mroczkowska Anna | Ostrowiec ĹwiÄtokrzyski | 10km -bieg | Brak | TAK |
171 | Mroczkowski Maciej | Ostrowiec ĹwiÄtokrzyski | 10km -bieg | Brak | TAK |
172 | MyĹliwska Kinga | Ostrowiec ĹwiÄtokrzyski | 10km -bieg | Bbl Ostrowiec ĹwiÄtokrzyski/ Black&White | TAK |
173 | MyĹliwski Marcin | Ostrowiec ĹwiÄtokrzyski | 1963m -bieg honorowy | SamochodĂłwka | NIE |
174 | Nawrot Aneta | ChmielĂłw | 1963m -bieg honorowy | 10 ĹwiÄtokrzyska Brygada Obrony Terytorialnej/102 BLP | NIE |
175 | Nieciecki Kamil | Ostrowiec ĹwiÄtokrzyski | 1963m -bieg honorowy | 10ĹBOT | NIE |
176 | Niedziela Slawomir | Szewna | 10km -bieg | Brak | TAK |
177 | Niewadzi Piotr | Ostrowiec ĹwiÄtokrzyski | 10km -bieg | Sunday Runners | TAK |
178 | Niewiadomski Marcin | Ostrowiec ĹwiÄtokrzyski | 10km -bieg | Kwadrans Team | TAK |
179 | Nobis Karol | Ostrowiec Ĺw. | 10km -bieg | KPP Ostrowiec Ĺw. | TAK |
180 | Noga Damian | KĹoda | 10km -bieg | KP PSP SANDOMIERZ | TAK |
181 | Nowak Jacek | Ostrowiec ĹwiÄtokrzyski | 10km -bieg | Ostrobiec | NIE |
182 | Nowak Jacek | Ostrowiec ĹwiÄtokrzyski | 10km -bieg | Ostrobiec | TAK |
183 | OgĂłrek ElĹźbieta | Ostrowiec ĹwiÄtokrzyski | 5km – marsz Nordic Walking | Team Amazonki | TAK |
184 | Olejarski Damian | Kielce | 10km -bieg | 10. ĹBOT | TAK |
185 | OĹka Mateusz | Ostrowiec ĹwiÄtokrzyski | 10km -bieg | Brak | TAK |
186 | OĹownia Krzysztof | Ostrowiec ĹwiÄtokrzyski | 1963m -bieg honorowy | Brak | TAK |
187 | OpaĹka SĹawomir | Warszawa | 10km -bieg | – | TAK |
188 | Opara Piotr | KunĂw | 10km -bieg | Brak | TAK |
189 | Orczyk Mariusz | KaĹkĂłw | 1963m -bieg honorowy | 10 ĹBOT | TAK |
190 | Ostrowski Arek | Ostrowiec Ĺw | 10km -bieg | Brak | TAK |
191 | OszczudĹowska Alicja | Koprzywnica | 1963m -bieg honorowy | MaĹy KsiÄ Ĺźe Tarnobrzeg | TAK |
192 | OszczudĹowski Krzysztof | Koprzywnica | 1963m -bieg honorowy | JW 3533 | TAK |
193 | PajÄ k Arkadiusz | Ostrowiec ĹwiÄtokrzyski | 10km -bieg | Brak | TAK |
194 | Pason Ilona | BĹogoszĂw | 10km -bieg | 10. ĹBOT | TAK |
195 | Pastuszka Ewelina | Ostrowiec ĹwiÄtokrzyski | 10km -bieg | Kwadrans Team | TAK |
196 | Pater GraĹźyna | Starachowice | 1963m -bieg honorowy | Brak | TAK |
197 | PawĹowska Joanna | JanaszĂłw | 5km – marsz Nordic Walking | Brak | TAK |
198 | PiÄta Marlena | Ostrowiec ĹwiÄtokrzyski | 10km -bieg | OstroBiec | TAK |
199 | PiÄta Piotr | Ostrowiec ĹwiÄtokrzyski | 10km -bieg | OstroBiec | NIE |
200 | Piotrowicz Sylwia | Kielce | 5km – marsz Nordic Walking | Brak | TAK |
201 | PĹaza Bartek | Ostrowiec | 1963m -bieg honorowy | Brak | TAK |
202 | PoĹźoga Katarzyna | Ostrowiec ĹwiÄtokrzyski | 10km -bieg | Brak | TAK |
203 | PoĹetek Franciszek | Ostrowiec ĹwiÄtokrzyski | 1963m -bieg honorowy | Brak | TAK |
204 | Pronobis PrzemysĹaw | Ostrowiec Ĺw. | 10km -bieg | lub wybierz z listy | TAK |
205 | Prusik Barbara | ĹĂłdĹş | 5km – marsz Nordic Walking | Brak | TAK |
206 | PrzybyciĹski Ĺukasz | Ostrowiec ĹwiÄtokrzyski | 10km -bieg | Brak | TAK |
207 | Przydatek Iwona | Ostrowiec ĹwiÄtokrzyski | 10km -bieg | OstroBiec | TAK |
208 | Przydatek Tomasz | Ostrowiec ĹwiÄtokrzyski | 10km -bieg | OstroBiec | TAK |
209 | Przydatek Antoni | Ostrowiec ĹwiÄtokrzyski | 1963m -bieg honorowy | OstroBiec | TAK |
210 | Przydatek Iwona | Ostrowiec ĹwiÄtokrzyski | 1963m -bieg honorowy | OstroBiec | TAK |
211 | Przygoda Natalia | MiĹkĂłw | 1963m -bieg honorowy | THM | TAK |
212 | Pszonak MichaĹ | Janik | 10km -bieg | Brak | TAK |
213 | PudĹo Sebastian | Ostrowiec ĹwiÄtokrzyski | 10km -bieg | Brak | NIE |
214 | Pulit Bartosz | Szewna | 10km -bieg | Brak | NIE |
215 | Puzio Dawid | Ĺťupawa | 10km -bieg | Poltra Sp. z o.o. | TAK |
216 | Pyszkowska Urszula | Ostrowiec ĹwiÄtokrzyski | 10km -bieg | OstroBiec | TAK |
217 | Róşalska Dorota | PiĹczĂw | 10km -bieg | 10. ĹBOT | TAK |
218 | Róşalski Remigiusz | PiĹczĂw | 10km -bieg | 10. ĹBOT | TAK |
219 | RÄ b Dominika | Tarnobrzeg | 10km -bieg | Brak | TAK |
220 | RÄ b Patryk | Tarnobrzeg | 10km -bieg | Brak | TAK |
221 | Rdzanek MaĹgorzata | Kunòw | 10km -bieg | Kwadrans Team | TAK |
222 | Remiszewski Arkadiusz | Ostrowiec ĹwiÄtokrzyski | 10km -bieg | OstroBiec | NIE |
223 | Reszczyk Pawel | Ostrowiec | 10km -bieg | Brak | TAK |
224 | Reszczyk Patryk | Ostrowiec | 1963m -bieg honorowy | Brak | TAK |
225 | Rogowska Nadia | Stara DÄbowa Wola | 1963m -bieg honorowy | Publiczne Przedszkole na 19 im. Jana Brzechwy w Ostrowcu Ĺw. | TAK |
226 | Rogowska Anita | Stara DÄbowa Wola | 1963m -bieg honorowy | Brak | TAK |
227 | Rogowski Sylwester | Stara DÄbowa Wola | 1963m -bieg honorowy | Brak | TAK |
228 | Rokita Andrzej | Ruda KoĹcielna | 10km -bieg | Brak | TAK |
229 | Romanowski PrzemysĹaw | Ostrowiec ĹwiÄtokrzyski | 10km -bieg | Akademia Volley Stars | TAK |
230 | Ruchomski WiesĹaw | Kielce | 10km -bieg | Brak | NIE |
231 | Rudziejewska Magdalena | Annopol | 5km – marsz Nordic Walking | SZANSA ANNOPOL | TAK |
232 | Rusiecki JarosĹaw | Ostrowiec ĹwiÄtokrzyski | 1963m -bieg honorowy | Brak | TAK |
233 | Rusinowicz Iwona | Ostrowiec ĹwiÄtokrzyski | 5km – marsz Nordic Walking | Rywal | NIE |
234 | Rusinowicz Iwona | Ostrowiec ĹwiÄtokrzyski | 1963m -bieg honorowy | Rywal | NIE |
235 | Rutkowski Piotr | Kielce | 1963m -bieg honorowy | 10ĹBOT | NIE |
236 | Rytlewski Artur | Kielce | 10km -bieg | 10. ĹBOT | TAK |
237 | Salata Kamil | KoĹskie | 10km -bieg | 10ĹBOT | TAK |
238 | SaĹaga Kacper | Ostrowiec ĹwiÄtokrzyski | 10km -bieg | JS2013 | TAK |
239 | Sarna Agnieszka | Kielce | 10km -bieg | 10. ĹBOT | TAK |
240 | SejdziĹski Adrian | Ostrowiec Ĺw. | 10km -bieg | KPPSP w Ostrowcu Ĺw. | TAK |
241 | Sejmicka Ilona | Ostrowiec Ĺw. | 5km – marsz Nordic Walking | Brak | TAK |
242 | Sejmicki StanisĹaw | Ostrowiec Ĺw | 5km – marsz Nordic Walking | Brak | TAK |
243 | Seremak JarosĹaw | KunĂłw | 5km – marsz Nordic Walking | PATYCZAKI | TAK |
244 | Seremak Aleksandra | KunĂłw | 10km -bieg | Brak | TAK |
245 | Seremak Martyna | KunĂłw | 5km – marsz Nordic Walking | PATYCZAKI | TAK |
246 | SiekaĹski Ĺukass | JasieĹ | 1963m -bieg honorowy | 10 ĹBOT | TAK |
247 | Sikora Zbigniew | Rudnik | 10km -bieg | LKB RUDNIK | NIE |
248 | SkĂłrska Iwona | Gierczyce | 10km -bieg | Wataha ĹÄ czy nas bieganie | TAK |
249 | SĹodkiewicz JarosĹaw | Ostrowiec ĹwiÄtokrzyski | 10km -bieg | Biegam Bo LubiÄ OstroBiec | NIE |
250 | SĹowik Konrad | Ostrowiec ĹwiÄtokrzyski | 10km -bieg | OstroBiec | TAK |
251 | Sodel Urszula | Kielce | 5km – marsz Nordic Walking | 10ĹBOT | TAK |
252 | SokóŠUla | Ostrowiec ĹwiÄtokrzyski | 10km -bieg | BBL Ostrowiec Ĺw/OstroBiec | TAK |
253 | SokoĹowska Dorota | Ostrowiec ĹwiÄtokrzyski | 5km – marsz Nordic Walking | Brak | TAK |
254 | SokoĹowska Dorota | Ostrowiec ĹwiÄtokrzyski | 1963m -bieg honorowy | Brak | TAK |
255 | Stachura Damian | BÄckĂw | 10km -bieg | 10. ĹBOT | TAK |
256 | Stachura Damian | Kielce | 10km -bieg | 10 ĹBOT | NIE |
257 | Stajek Mariusz | Ostrowiec ĹwiÄtokrzyski | 10km -bieg | 10. ĹBOT | TAK |
258 | Stalowski PaweĹ | Gromadzice | 1963m -bieg honorowy | Brak | TAK |
259 | Starachowski Ĺukasz | Ostrowiec ĹwiÄtokrzyski | 10km -bieg | OstroBiec | TAK |
260 | Staszczak Maciej | Rozalin | 10km -bieg | 10. ĹBOT | TAK |
261 | Staszczak Marcin | Rozalin | 10km -bieg | 10. ĹBOT | TAK |
262 | StÄpieĹ-ZajÄ c Dorota | Ostrowiec ĹwiÄtokrzyski | 5km – marsz Nordic Walking | Brak | TAK |
263 | Sternik Jacek | Czernikow Opatowski | 5km – marsz Nordic Walking | Brak | NIE |
264 | Struzik Justyna | Kielce | 10km -bieg | 10. ĹBOT | TAK |
265 | StrzyĹź Krzysztof | Ostrowiiec ĹwiÄtokrzyski | 1963m -bieg honorowy | Brak | TAK |
266 | StrzyĹź Filip | Ostrowiiec ĹwiÄtokrzyski | 1963m -bieg honorowy | Brak | TAK |
267 | Szczepaniak Ewelina | Ostrowiec ĹwiÄtokrzyski | 1963m -bieg honorowy | Brak | TAK |
268 | Szklarczyk Anna | Ostrowiec ĹwiÄtokrzyski | 10km -bieg | BBL | TAK |
269 | Szostak Sylwester | Ostrowiec ĹwiÄtokrzyski | 10km -bieg | Brak | TAK |
270 | Sztando BartĹomiej | Sandomierz | 10km -bieg | 3 Batalion Radiotechniczny w Sandomierzu | TAK |
271 | Szwagierczak Przemyslaw | Ostrowiec ĹwiÄtokrzyski | 10km -bieg | OstroBiec | NIE |
272 | Szweda Sebastian | PoĹaniec | 10km -bieg | RUNNING POĹANIEC / 10ĹBOT | NIE |
273 | Terlecki Maciej | Gnojno | 1963m -bieg honorowy | Brak | TAK |
274 | Tokarska Donata | Nietulisko DuĹźe | 10km -bieg | OstroBiec | TAK |
275 | Tokarski Tomasz | Ostrowiec Ĺw. | 10km -bieg | KPPSP w Ostrowcu Ĺw. | TAK |
276 | Turczyniak Zbigniew | Stalowa Wola | 10km -bieg | Brak | TAK |
277 | Turek Kamil | Nowa SĹupia | 10km -bieg | Brak | TAK |
278 | Tusinski Seweryn | ChmielĂłw | 10km -bieg | Ostrobiec | TAK |
279 | Uchman PaweĹ | Ostrowiec Ĺwietokrzyski | 10km -bieg | Ostrowieccy P1atrioci | NIE |
280 | Wadowski PrzemysĹaw | Ostrowiec Ĺw. | 10km -bieg | 10. ĹBOT | TAK |
281 | Walaszczyk Kamil | Ostrowiec ĹwiÄtokrzyski | 10km -bieg | Ostrowieccy Patrioci | TAK |
282 | WaĹdoch Piotr | Ostrowiec Ĺw. | 10km -bieg | KPP Ostrowiec Ĺw. | TAK |
283 | Waszka Marcin | Ostrowiec ĹwiÄtokrzyski | 1963m -bieg honorowy | Brak | TAK |
284 | Wawrzycki Sebastian | Sandomierz | 5km – marsz Nordic Walking | 3 Batalion Radiotechniczny w Sandomierzu | TAK |
285 | Wawrzyniak Damian | Radomsko | 10km -bieg | Rozbiegajmy Radomsko | NIE |
286 | WĂłjcik Marek | OpatĂłw | 10km -bieg | Brak | TAK |
287 | WÄ s Grzegorz | OpatĂłw | 10km -bieg | Brak | NIE |
288 | WÄ sik Patrycja | Ostrowiec ĹwiÄtokrzyski | 10km -bieg | OstroBiec | TAK |
289 | Wilk Sebastian | Ĺťupawa | 10km -bieg | Wataha | NIE |
290 | Wilk Jagoda | Ĺťupawa | 10km -bieg | Wataha | NIE |
291 | WiĹniewska Natalia | Ostrowiec ĹwiÄtokrzyski | 1963m -bieg honorowy | Brak | TAK |
292 | Winiarczyk MaĹgorzata | Ostrowiec ĹwiÄtokrzyski | 1963m -bieg honorowy | ostrowieccy patrioci | NIE |
293 | Witczak Mariusz | KlimontĂłw | 1963m -bieg honorowy | 10 Ĺbot | NIE |
294 | Wnuk Maciej | Ostrowiec Ĺw. | 10km -bieg | Brak | TAK |
295 | Wojtasiewicz Janusz | StaszĂłw | 1963m -bieg honorowy | 102 blp/1 kompania | NIE |
296 | WoĹşniak Szczepan | Ostrowiec ĹwiÄtokrzyski | 10km -bieg | 10 Brygada Obrony Terytorialnej /102 BLP | TAK |
297 | WoĹ Anna | SuchedniĂłw | 1963m -bieg honorowy | Brak | TAK |
298 | WoĹ Ewa | Rytwiany | 10km -bieg | Brak | NIE |
299 | WoĹ Daniel | SuchedniĂw | 10km -bieg | 10. ĹBOT | TAK |
300 | WoĹ Damian | Sandomierz | 10km -bieg | Brak | NIE |
301 | Wosiek PaweĹ | Ostrowiec ĹwiÄtokrzyski | 10km -bieg | OstroBiec | NIE |
302 | WotliĹska Agnieszka | PiekoszĂw | 5km – marsz Nordic Walking | WOT | TAK |
303 | Wykrota Mariusz | Ostrowiec ĹwiÄtokrzyski | 1963m -bieg honorowy | Brak | TAK |
304 | Wykrota Piotr | Ostrowiec Ĺw | 1963m -bieg honorowy | Brak | TAK |
305 | Wykrota Agnieszka | Ostrowiec ĹwiÄtokrzyski | 1963m -bieg honorowy | Brak | TAK |
306 | Wykrota Marcin | Ostrowiec Ĺw | 1963m -bieg honorowy | Brak | TAK |
307 | Zaleska-Seremak Monika | KunĂłw | 1963m -bieg honorowy | PATYCZAKI | NIE |
308 | Zaleska-Seremak Monika | KunĂłw | 5km – marsz Nordic Walking | Brak | TAK |
309 | Zawal Piotr | KarolĂłw | 10km -bieg | WP | NIE |
310 | Zemsta Tomasz | Ostrowiec ĹwiÄtokrzyski | 10km -bieg | Brak | NIE |
311 | ZiĂĹkowska Sylwia | Stalowa-Wola | 10km -bieg | SKB STALOWA-WOLA | TAK |
312 | ZieliĹska Katarzyna | Warszawa | 10km -bieg | – | TAK |