Nazwa zawodów: |
VI Bieg Ĺladami Mnicha i Zawieruchy |
Miejsce i termin: | Rytwiany, 2020-02-29 |
Organizator: | ORGANIZATOR
GMINA RYTWIANY KONTAKT PARTNERZY |
Opis zawodów: | TRASa 1.Dystans 10 km (z pomiarem czasu) â 2 okrÄ Ĺźenia po 5000 m â Teren wokóŠPustelni ZĹotego Lasu â Start godz. 12:00 |
Regulamin zawodów: | |
Lista opłaconych: | Lista zawodników z potwierdzoną płatnością |
Lista nieopłaconych: | Lista zawodników bez potwierdzonej płatności |
Rejestracja zamknięta
Lista zapisanych zawodników:
Lp. | Nazwisko i Imię | Miejscowość | Kategoria | Klub | Wpłata |
---|---|---|---|---|---|
1 | Baran Zbigniew | Rybitwy | 10 km | OSP Rybitwy | TAK |
2 | DoĹomisiewicz SĹawomir | OglÄdĂłw | 10 km | Brak | TAK |
3 | Dudek Pawel | Wola Zyrakowska | 10 km | Brak | NIE |
4 | Dudzic Patryk | StaszĂłw | 10 km | Dzikruner | NIE |
5 | Forkasiewicz Grzegorz | StaszĂłw | 10 km | STARiS StaszĂłw | TAK |
6 | Kaczmarski Pawe | Rytwiany | 10 km | Brak | NIE |
7 | KarasiĹski Radek | Tarnobrzeg | 10 km | Brak | TAK |
8 | KoĹodziej Tomasz | RzeszĂłw | 10 km | Brak | TAK |
9 | Korpacki Krzysztof | StaszĂłw | 10 km | STARiS | TAK |
10 | Kowalik Ĺukasz | PoĹaniec | 10 km | Running PoĹaniec | NIE |
11 | KrasoĹ Ĺukasz | Tarnobrzeg | 10 km | 1990 | NIE |
12 | Kruszewski Arseniusz | StaszĂłw | 10 km | STARiS StaszĂłw | TAK |
13 | Lampart MichaĹ | PoĹaniec | 10 km | RUNNING POĹANIEC | TAK |
14 | Ĺeptuch Tomasz | RzeszĂłw | 10 km | Stalowowolski Klub Biegacza | NIE |
15 | Mazurkiewicz Wojciech | Mielec | 10 km | GruboAlboWcale | TAK |
16 | Mazurkiewicz Krzysztof | Stalowa Wola | 10 km | Stalowowolski Klub Biegacza | NIE |
17 | MosoĹ Henryk | Medyka | 10 km | BRAK | NIE |
18 | Mrozowska ElĹźbieta | Rytwiany | 10 km | Rytwiany Team | NIE |
19 | MuszyĹski Mateusz | Korytnica | 10 km | KETO SMALEC | NIE |
20 | NemĹ Arkadiusz | StaszĂłw | 10 km | STARiS StaszĂłw | NIE |
21 | Ostrowski Mariusz | StaszĂłw | 10 km | Nie biegam bo nie lubiÄ | TAK |
22 | Pawlik Robert | Czernica | 10 km | Brak | TAK |
23 | Pawlik Anna | Staszow | 10 km | Brak | TAK |
24 | Popielska-NemĹ Dorota | StaszĂłw | 10 km | STARiS StaszĂłw | NIE |
25 | Przetak Magdalena | ChaĹcza | 10 km | Brak | NIE |
26 | Rejman Marek | Tarnobrzeg | 10 km | Brak | NIE |
27 | RugaĹa Dominik | Ruda | 10 km | Gryf Rytwiany | NIE |
28 | Stachowicz Adam | StaszĂłw | 10 km | Brak | NIE |
29 | Szercer MichaĹ | StaszĂłw | 10 km | RunKultura | NIE |
30 | SzymaĹska Ewa | Zsgrody | 10 km | STARiS | NIE |
31 | Telka PaweĹ | Kielce | 10 km | MECHANIK I PRZYJACIELE | TAK |
32 | Traczyk Agnieszka | RzeszĂłw | 10 km | AZS AWF KrakĂłw Master | NIE |
33 | Walczak Piotr | Rytwiany | 10 km | Forest Run Team | NIE |
34 | Wiktor WiesĹaw | StraszÄcin | 10 km | DÄbickie Gepardy | TAK |
35 | WiĹniewski Jacek | Sandomierz | 10 km | sandomierz | NIE |
36 | Wisniowski Adam | Debica | 10 km | MARATOĹCZYK DEBICA | TAK |
37 | WoĹ Damian | Sandomierz | 10 km | Brak | NIE |
38 | WoĹ Damian | Sandomierz | 10 km | Brak | NIE |
39 | Zborowski JĂłzef | StaszĂłw | 10 km | . | TAK |
40 | ZiÄba Tadeusz | PoĹaniec | 10 km | Running PoĹaniec | NIE |