Nazwa zawodów: |
IV Bieg Po MuszlÄ Ĺw. Jakuba |
Miejsce i termin: | Nowosielce, 2020-07-18 |
Organizator: | WĂłjt Gminy Przeworsk â Daniel Krawiec Gminny OĹrodek Kultury w Przeworsku |
Opis zawodów: | Bieg uliczny na dystansie 10 km.
TERMIN I MIEJSCE Termin i miejsce: 18 lipca 2020 r., godz. 9.00 Mapa z przebiegiem trasy dostÄpna na stronie: https://pl.wikiloc.com/szlaki-outdoor/iv-bieg-po-muszle-sw-jakuba-50425822 WiÄcej w regulaminie. |
Strona WWW: | http://www.gok.przeworsk.pl/ |
Regulamin zawodów: | |
Lista opłaconych: | Lista zawodników z potwierdzoną płatnością |
Lista nieopłaconych: | Lista zawodników bez potwierdzonej płatności |
Rejestracja zamknięta
Lista zapisanych zawodników:
Lp. | Nazwisko i Imię | Miejscowość | Kategoria | Klub | Wpłata |
---|---|---|---|---|---|
1 | Albrycht Katarzyna | KroĹcienko WyĹźne | 10 km | Brak | NIE |
2 | Antosz Gabriel | Piskorowice | 10 km | Brak | TAK |
3 | Antosz Bogdan | Sieniawa | 10 km | Brak | TAK |
4 | Bauer Monika | Zaczernie | 10 km | Brak | TAK |
5 | BielĂłwka Roman | Budy ĹaĹcuckie | 10 km | Grodziska Grupa Biegowa Szalone ŝóĹwie | TAK |
6 | Bronhard RafaĹ | GĹogĂłw MaĹopolski | 10 km | TKKF SokóŠ/ Perfect Runner Team | TAK |
7 | Byrwa Kacper | Przeworsk | 10 km | Brak | NIE |
8 | Chamera WiesĹaw | Lipa | 10 km | Stalowowolski Klub Biegacza | NIE |
9 | Chamera WiesĹaw | Lipa | 10 km | Stalowowolski Klub Biegacza | NIE |
10 | Chlebek Tomasz | RzeszĂłw | 10 km | Resovia | NIE |
11 | Chmaj Piotr | ĹaĹcut | 10 km | ĹaĹcut | NIE |
12 | Dec StanisĹaw | Rakszawa | 10 km | Brak | TAK |
13 | Dolina Dariusz | BiĹgoraj | 10 km | Brak | TAK |
14 | Fedio Marek | OstrĂłw | 10 km | Przemyski Klub Biegacza/JW3928 | NIE |
15 | Folta Anita | Zarszyn | 10 km | Grupa Biegowa Zarszyn | TAK |
16 | Folta Jan | Zarszyn | 10 km | Grupa Biegowa Zarszyn | TAK |
17 | FrÄ czek Tomasz | Przeworsk | 10 km | Brak | TAK |
18 | Gerlach Patrycja | Korczyna | 10 km | Brak | TAK |
19 | Goraj-Przybylska Dorota | PeĹnatycze | 10 km | Brak | TAK |
20 | Grzywacz PaweĹ | ĹaĹcut | 10 km | Brak | TAK |
21 | Iskrzycki Andrzej | RzeszĂłw | 10 km | Brak | TAK |
22 | Jankowski Dariusz | Przeworsk | 10 km | Przeworska Grupa Biegowa | TAK |
23 | Jaremko WĹadysĹaw | Oleszyce | 10 km | Brak | TAK |
24 | JargiĹo Robert | Jastkowice | 10 km | Stalowowolski Klub Biegacza | TAK |
25 | Kabat Daniel | Stalowa Wola | 10 km | Stalowowolski Klub Biegacza | NIE |
26 | Kaltenberg Janusz | JarosĹaw | 10 km | Brak | TAK |
27 | KaruĹ Waldemar | OrĹy | 10 km | 14 das JAROSĹAW im.gen.bryg. WacĹawa Wieczorkiewicza | TAK |
28 | KlĂłska Bogdan | Horyniec-ZdrĂłj | 10 km | Brak | TAK |
29 | KmieÄ Katarzyna | PerĹa | 10 km | KB PERĹA | NIE |
30 | Kochowski Mateusz | Stalowa Wola | 10 km | Stalowowolski Klub Biegacza | NIE |
31 | Kokoszka Katarzyna | Przeworsk | 10 km | Przeworska Grupa Biegowa | TAK |
32 | Kolano Alicja | Przeworsk | 10 km | 1 PGZ ,, Waleczne Wilczki “ | TAK |
33 | Kopacz Piotr | Nowa Sarzyna | 10 km | Brak | TAK |
34 | Kornaga Janusz | Horyniec-ZdrĂłj | 10 km | Brak | TAK |
35 | Kotlarczyk Ireneusz | KrakĂłw | 10 km | Brak | TAK |
36 | Kowal Ĺukasz | Przeworsk | 10 km | Brak | TAK |
37 | Kowalczyk Mateusz | Studzian | 10 km | Minutka Trail / Przeworska Grupa Biegowa | TAK |
38 | Kozak MichaĹ | Sanok | 10 km | biegnijsercem.pl | NIE |
39 | Kubit Marcin | MĹawa | 10 km | Brak | TAK |
40 | Kwitek Grzegorz | Stalowa Wola | 10 km | KwitekTeam | NIE |
41 | Kwitek Basia | Stalowa Wola | 10 km | KwitekTeam | NIE |
42 | Lasek Krzysztof | Warszawa | 10 km | Run, Forest, Run! | TAK |
43 | Lasek Piotr | RzeszĂłw | 10 km | Run, Forest, Run! | TAK |
44 | Ĺťarnotal Artur | ĹťagaĹ | 10 km | Orkiestra Wojskowa ĹťagaĹ | TAK |
45 | ĹapiĹska Anna | PrzemyĹl | 10 km | Przemyski Klub Biegacza | TAK |
46 | Ĺawrowski Adolf | Tarnobrzeg | 10 km | Brak | NIE |
47 | Ĺeptuch Tomasz | RzeszĂłw | 10 km | Stalowowolski Klub Biegacza | TAK |
48 | Ĺuczak StanisĹaw | Nowa Sarzyna | 10 km | 3 Podkarpacka Brygada Obrony Terytorialnej | NIE |
49 | Ĺukasik PaweĹ | Rapy DylaĹskie | 10 km | RAPY MASTERS | TAK |
50 | Machniak Fabian | Nowosielce | 10 km | Brak | TAK |
51 | Maciewicz Teresa | Munina | 10 km | Brak | TAK |
52 | Majecki Robert | Sandomierz | 10 km | JW3533 | NIE |
53 | Makowicz Hubert | Przeworsk | 10 km | 1 PGZ ,, Waleczne Wilczki “ | TAK |
54 | Malik Aleksandra | RzeszĂłw | 10 km | Rzeszowski Hasacz | TAK |
55 | Markowicz Grzegorz | Biszcza | 10 km | Brak | TAK |
56 | Markowicz Dariusz | Markowicze | 10 km | Brak | TAK |
57 | Michno MaĹgorzata | PeĹkinie | 10 km | JarosĹawski Biegacz | NIE |
58 | Michno Andrzej | PeĹkinie | 10 km | JarosĹawski Biegacz | TAK |
59 | MikoĹ Darek | PrzemyĹl | 10 km | BRICOMARCHE PRZEMYĹL | TAK |
60 | Moskowicz Stefan | MĹodowice | 10 km | Przemyski Klub Biegacza | TAK |
61 | Motyka Kamil | JarosĹaw | 10 km | JarosĹawska Grupa Biegowa SokóŠ| TAK |
62 | MrĂłz Ĺukasz | Przeworsk | 10 km | Bractwo Ĺw. Jakuba/ Przeworska Grupa Biegowa | NIE |
63 | Mucha WacĹaw | Krasiczyn | 10 km | DopĂłki Walczysz jesteĹ zwyciÄzcÄ !!! | TAK |
64 | Napora Marcin | MaÄkowice | 10 km | Brak | TAK |
65 | Nowak Marcin | Stalowa Wola | 10 km | Stalowowolski Klub Biegacza | TAK |
66 | Nykiel Grzegorz | Laszczyny | 10 km | Bester Sklejki running team | TAK |
67 | OsiĹski Adam | JarosĹaw | 10 km | JarosĹawska Grupa Biegowa SokóŠ| TAK |
68 | PakuĹa Przemek | RzeszĂłw | 10 km | Brak | TAK |
69 | PakuĹa Przemek | RzeszĂłw | 10 km | przemyslaw.pakula-87@wp.pl | NIE |
70 | Papciak Grzegorz | JasĹo | 10 km | Brak | NIE |
71 | PawĹowicz Mateusz | KoniaczĂłw | 10 km | KS KoniaczĂłw | TAK |
72 | Pieszko Roman | JarosĹaw | 10 km | Brak | TAK |
73 | PikuĹa Tomasz | Stalowa Wola | 10 km | Stalowowolski Klub Biegacza | TAK |
74 | Pisz Robert | JasĹo | 10 km | Brak | NIE |
75 | PliĹ Mateusz | RzeszĂłw | 10 km | Brak | NIE |
76 | PowÄska Wiola | Stalowa Wola | 10 km | Stalowowolski Klub Biegacz | TAK |
77 | Prajzner Marta | KroĹcienko WyĹźne | 10 km | Brak | NIE |
78 | Prus Adam | Stalowa Wola | 10 km | Brak | TAK |
79 | Rojek JĂłzef | Ropczyce | 10 km | Ropczyckie OrĹy | TAK |
80 | Sabat Sebastian | KomaĹcza | 10 km | Brak | NIE |
81 | SarzyĹski Stanislaw | ĹaĹcut | 10 km | RStechnology | TAK |
82 | SÄk WiesĹaw | Pruchnik | 10 km | JarosĹawski Biegacz/PERFECT RUNNER TEAM | NIE |
83 | Skrzypczak Barbara | Stalowa Wola | 10 km | Stalowowolski Klub Biegacza | TAK |
84 | Sobczyk Ĺukasz | KoĹobrzeg | 10 km | KoĹobrzeg Biega | TAK |
85 | Sobejko Artur | Bolestraszyce | 10 km | Przemyski Klub Biegacza | TAK |
86 | Sobieraj Kamil | Malogoszcz | 10 km | MKS Wierna MaĹogoszcz | TAK |
87 | Solarz WiesĹaw | PrzemyĹl | 10 km | Brak | TAK |
88 | SoliĹska Magdalena | Jankowice | 10 km | JarosĹawska Grupa Biegowa SokóŠ| TAK |
89 | Sondej WiesĹaw | RzeszĂłw | 10 km | Brak | TAK |
90 | Starzecka Joanna | JarosĹaw | 10 km | Brak | TAK |
91 | Stec Krzysztof | Stalowa Wola | 10 km | SKB Stalowa Wola/ Czarnecki Run Team | NIE |
92 | Stefanowski Krzysztof | Rokietnica | 10 km | 18dz/21bsp/14das | TAK |
93 | Sycz Barbara | Kniazyce | 10 km | Przemyski Klub Biegacza | TAK |
94 | SypieĹ Tadeusz | BieĹšdziedza | 10 km | Brak | TAK |
95 | SypieĹ Marek | BieĹšdziedza | 10 km | Brak | TAK |
96 | Szawan PaweĹ | Przeworsk | 10 km | PRZEWORSKA GRUPA BIEGOWA | TAK |
97 | Szkoda Robert | BiĹgoraj | 10 km | BiĹgoraj Biega | NIE |
98 | Szpunar Andrzej | RzeszĂłw | 10 km | KM PSP RzeszĂłw | TAK |
99 | Tryniecki Tomasz | ĹťoĹynia | 10 km | Grodziska grupa biegowa Szalone ŝóĹwie | TAK |
100 | Trznadel Tomasz | GĹuchĂłw | 10 km | Grodziska Grupa Biegowa Szalone Zolwie | TAK |
101 | Trzonek Andrzej | JarosĹaw | 10 km | JarosĹawska Grupa Biegowa SokóŠ| TAK |
102 | UrbaĹski JĂłzef | Krosno | 10 km | KKB Mosir Krosno | TAK |
103 | Walania-Bronhard Kinga | GĹogĂłw MaĹopolski | 10 km | Tkkf SokóŠGĹogĂłw MaĹopolski / Perfect Runner team | TAK |
104 | Walat Adrian | RzeszĂłw | 10 km | 3 Podkarpacka Brygada Obrony Terytorialnej | TAK |
105 | Warecki RadosĹaw | Przeworsk | 10 km | Przeworska Grupa Biegowa | TAK |
106 | WĂłjs Grzegorz | Stalowa Wola | 10 km | Stalowowolski Klub Biegacza | TAK |
107 | WÄgrzyn Monika | KomorĂłw | 10 km | Buff Team Poland | NIE |
108 | Wnuk Grzegorz | Rybnik | 10 km | 100MC Polska | TAK |
109 | Wojtasiewicz Wincenty | Tarnowiec | 10 km | Brak | TAK |
110 | WoĹoszyn Kinga | Nisko | 10 km | Brak | NIE |
111 | ZarÄba Jolanta | RzeszĂłw | 10 km | Brak | TAK |
112 | ZasadziĹska Barbara | Przemysl | 10 km | Przemyski Klub Biegacza | TAK |
113 | ZgryĹşniak Robert | JarosĹaw | 10 km | Brak | NIE |
114 | Zych MichaĹ | Korczyna | 10 km | Brak | TAK |