Zawody

Dziękujemy za rejestrację do zawodów.

Nazwa zawodów:

IV Bieg Po Muszl? ??w. Jakuba

Miejsce i termin: Nowosielce, 2020-07-18
Organizator: W??jt Gminy Przeworsk ?? Daniel Krawiec
Gminny O??rodek Kultury w Przeworsku

Opis zawodów: Bieg uliczny na dystansie 10 km.

TERMIN I MIEJSCE

Termin i miejsce: 18 lipca 2020 r., godz. 9.00
Start i meta: parking dolny przy ko??ciele pw. ??w. Marii Magdaleny w Nowosielcach

Mapa z przebiegiem trasy dost?pna na stronie: https://pl.wikiloc.com/szlaki-outdoor/iv-bieg-po-muszle-sw-jakuba-50425822
2.Bieg odbywa si? z elektronicznym pomiarem czasu. 3. Rodzaj nawierzchni: 55% asfalt, 44 % drogi polne i le??ne ?? prze??ajowe/ w przypadku deszczu mo??liwo??? wyst?pienia odcink??w z b??otem 4. Trasa oznaczona co 1 km pionowymi lub poziomymi znakami. 5. Trasa nie b?dzie posiada? atestu PZLA. 6. Tras? b?dzie zabezpiecza? Policja, Stra?? OSP oraz harcerze 7. Organizator zapewnia opiek? medyczn? podczas zawod??w. 8. Punkty nawodnienia b?d? zlokalizowane na 5 i 8 kilometrze oraz na mecie. 9. Limit czasu biegu g????wnego na dystansie 10 km: 100 min od momentu startu

Wi?cej w regulaminie.

Strona WWW: http://www.gok.przeworsk.pl/
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych: Lista zawodników z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych: Lista zawodników bez potwierdzonej płatności

Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Kategoria Klub Wpłata
1 Albrycht Katarzyna Kro??cienko Wy??ne 10 km Brak NIE
2 Antosz Gabriel Piskorowice 10 km Brak TAK
3 Antosz Bogdan Sieniawa 10 km Brak TAK
4 Bauer Monika Zaczernie 10 km Brak TAK
5 Biel??wka Roman Budy ?a??cuckie 10 km Grodziska Grupa Biegowa Szalone ??????wie TAK
6 Bronhard Rafa?? G??og??w Ma??opolski 10 km TKKF Sok???? / Perfect Runner Team TAK
7 Byrwa Kacper Przeworsk 10 km Brak NIE
8 Chamera Wies??aw Lipa 10 km Stalowowolski Klub Biegacza NIE
9 Chamera Wies??aw Lipa 10 km Stalowowolski Klub Biegacza NIE
10 Chlebek Tomasz Rzesz??w 10 km Resovia NIE
11 Chmaj Piotr ?a??cut 10 km ?a??cut NIE
12 Dec Stanis??aw Rakszawa 10 km Brak TAK
13 Dolina Dariusz Bi??goraj 10 km Brak TAK
14 Fedio Marek Ostr??w 10 km Przemyski Klub Biegacza/JW3928 NIE
15 Folta Anita Zarszyn 10 km Grupa Biegowa Zarszyn TAK
16 Folta Jan Zarszyn 10 km Grupa Biegowa Zarszyn TAK
17 Fr?czek Tomasz Przeworsk 10 km Brak TAK
18 Gerlach Patrycja Korczyna 10 km Brak TAK
19 Goraj-Przybylska Dorota Pe??natycze 10 km Brak TAK
20 Grzywacz Pawe?? ?a??cut 10 km Brak TAK
21 Iskrzycki Andrzej Rzesz??w 10 km Brak TAK
22 Jankowski Dariusz Przeworsk 10 km Przeworska Grupa Biegowa TAK
23 Jaremko W??adys??aw Oleszyce 10 km Brak TAK
24 Jargi??o Robert Jastkowice 10 km Stalowowolski Klub Biegacza TAK
25 Kabat Daniel Stalowa Wola 10 km Stalowowolski Klub Biegacza NIE
26 Kaltenberg Janusz Jaros??aw 10 km Brak TAK
27 Karu?? Waldemar Or??y 10 km 14 das JAROS?AW im.gen.bryg. Wac??awa Wieczorkiewicza TAK
28 Kl??ska Bogdan Horyniec-Zdr??j 10 km Brak TAK
29 Kmie? Katarzyna Per??a 10 km KB PER?A NIE
30 Kochowski Mateusz Stalowa Wola 10 km Stalowowolski Klub Biegacza NIE
31 Kokoszka Katarzyna Przeworsk 10 km Przeworska Grupa Biegowa TAK
32 Kolano Alicja Przeworsk 10 km 1 PGZ ,, Waleczne Wilczki “ TAK
33 Kopacz Piotr Nowa Sarzyna 10 km Brak TAK
34 Kornaga Janusz Horyniec-Zdr??j 10 km Brak TAK
35 Kotlarczyk Ireneusz Krak??w 10 km Brak TAK
36 Kowal ?ukasz Przeworsk 10 km Brak TAK
37 Kowalczyk Mateusz Studzian 10 km Minutka Trail / Przeworska Grupa Biegowa TAK
38 Kozak Micha?? Sanok 10 km biegnijsercem.pl NIE
39 Kubit Marcin M??awa 10 km Brak TAK
40 Kwitek Grzegorz Stalowa Wola 10 km KwitekTeam NIE
41 Kwitek Basia Stalowa Wola 10 km KwitekTeam NIE
42 Lasek Krzysztof Warszawa 10 km Run, Forest, Run! TAK
43 Lasek Piotr Rzesz??w 10 km Run, Forest, Run! TAK
44 ??arnotal Artur ??aga?? 10 km Orkiestra Wojskowa ??aga?? TAK
45 ?api??ska Anna Przemy??l 10 km Przemyski Klub Biegacza TAK
46 ?awrowski Adolf Tarnobrzeg 10 km Brak NIE
47 ?eptuch Tomasz Rzesz??w 10 km Stalowowolski Klub Biegacza TAK
48 ?uczak Stanis??aw Nowa Sarzyna 10 km 3 Podkarpacka Brygada Obrony Terytorialnej NIE
49 ?ukasik Pawe?? Rapy Dyla??skie 10 km RAPY MASTERS TAK
50 Machniak Fabian Nowosielce 10 km Brak TAK
51 Maciewicz Teresa Munina 10 km Brak TAK
52 Majecki Robert Sandomierz 10 km JW3533 NIE
53 Makowicz Hubert Przeworsk 10 km 1 PGZ ,, Waleczne Wilczki “ TAK
54 Malik Aleksandra Rzesz??w 10 km Rzeszowski Hasacz TAK
55 Markowicz Grzegorz Biszcza 10 km Brak TAK
56 Markowicz Dariusz Markowicze 10 km Brak TAK
57 Michno Ma??gorzata Pe??kinie 10 km Jaros??awski Biegacz NIE
58 Michno Andrzej Pe??kinie 10 km Jaros??awski Biegacz TAK
59 Miko?? Darek Przemy??l 10 km BRICOMARCHE PRZEMY??L TAK
60 Moskowicz Stefan M??odowice 10 km Przemyski Klub Biegacza TAK
61 Motyka Kamil Jaros??aw 10 km Jaros??awska Grupa Biegowa Sok???? TAK
62 Mr??z ?ukasz Przeworsk 10 km Bractwo ??w. Jakuba/ Przeworska Grupa Biegowa NIE
63 Mucha Wac??aw Krasiczyn 10 km Dop??ki Walczysz jeste?? zwyci?zc? !!! TAK
64 Napora Marcin Ma?kowice 10 km Brak TAK
65 Nowak Marcin Stalowa Wola 10 km Stalowowolski Klub Biegacza TAK
66 Nykiel Grzegorz Laszczyny 10 km Bester Sklejki running team TAK
67 Osi??ski Adam Jaros??aw 10 km Jaros??awska Grupa Biegowa Sok???? TAK
68 Paku??a Przemek Rzesz??w 10 km Brak TAK
69 Paku??a Przemek Rzesz??w 10 km przemyslaw.pakula-87@wp.pl NIE
70 Papciak Grzegorz Jas??o 10 km Brak NIE
71 Paw??owicz Mateusz Koniacz??w 10 km KS Koniacz??w TAK
72 Pieszko Roman Jaros??aw 10 km Brak TAK
73 Piku??a Tomasz Stalowa Wola 10 km Stalowowolski Klub Biegacza TAK
74 Pisz Robert Jas??o 10 km Brak NIE
75 Pli?? Mateusz Rzesz??w 10 km Brak NIE
76 Pow?ska Wiola Stalowa Wola 10 km Stalowowolski Klub Biegacz TAK
77 Prajzner Marta Kro??cienko Wy??ne 10 km Brak NIE
78 Prus Adam Stalowa Wola 10 km Brak TAK
79 Rojek J??zef Ropczyce 10 km Ropczyckie Or??y TAK
80 Sabat Sebastian Koma??cza 10 km Brak NIE
81 Sarzy??ski Stanislaw ?a??cut 10 km RStechnology TAK
82 S?k Wies??aw Pruchnik 10 km Jaros??awski Biegacz/PERFECT RUNNER TEAM NIE
83 Skrzypczak Barbara Stalowa Wola 10 km Stalowowolski Klub Biegacza TAK
84 Sobczyk ?ukasz Ko??obrzeg 10 km Ko??obrzeg Biega TAK
85 Sobejko Artur Bolestraszyce 10 km Przemyski Klub Biegacza TAK
86 Sobieraj Kamil Malogoszcz 10 km MKS Wierna Ma??ogoszcz TAK
87 Solarz Wies??aw Przemy??l 10 km Brak TAK
88 Soli??ska Magdalena Jankowice 10 km Jaros??awska Grupa Biegowa Sok???? TAK
89 Sondej Wies??aw Rzesz??w 10 km Brak TAK
90 Starzecka Joanna Jaros??aw 10 km Brak TAK
91 Stec Krzysztof Stalowa Wola 10 km SKB Stalowa Wola/ Czarnecki Run Team NIE
92 Stefanowski Krzysztof Rokietnica 10 km 18dz/21bsp/14das TAK
93 Sycz Barbara Kniazyce 10 km Przemyski Klub Biegacza TAK
94 Sypie?? Tadeusz Bie?dziedza 10 km Brak TAK
95 Sypie?? Marek Bie?dziedza 10 km Brak TAK
96 Szawan Pawe?? Przeworsk 10 km PRZEWORSKA GRUPA BIEGOWA TAK
97 Szkoda Robert Bi??goraj 10 km Bi??goraj Biega NIE
98 Szpunar Andrzej Rzesz??w 10 km KM PSP Rzesz??w TAK
99 Tryniecki Tomasz ??o??ynia 10 km Grodziska grupa biegowa Szalone ??????wie TAK
100 Trznadel Tomasz G??uch??w 10 km Grodziska Grupa Biegowa Szalone Zolwie TAK
101 Trzonek Andrzej Jaros??aw 10 km Jaros??awska Grupa Biegowa Sok???? TAK
102 Urba??ski J??zef Krosno 10 km KKB Mosir Krosno TAK
103 Walania-Bronhard Kinga G??og??w Ma??opolski 10 km Tkkf Sok???? G??og??w Ma??opolski / Perfect Runner team TAK
104 Walat Adrian Rzesz??w 10 km 3 Podkarpacka Brygada Obrony Terytorialnej TAK
105 Warecki Rados?aw Przeworsk 10 km Przeworska Grupa Biegowa TAK
106 W??js Grzegorz Stalowa Wola 10 km Stalowowolski Klub Biegacza TAK
107 W?grzyn Monika Komor??w 10 km Buff Team Poland NIE
108 Wnuk Grzegorz Rybnik 10 km 100MC Polska TAK
109 Wojtasiewicz Wincenty Tarnowiec 10 km Brak TAK
110 Wo??oszyn Kinga Nisko 10 km Brak NIE
111 Zar?ba Jolanta Rzesz??w 10 km Brak TAK
112 Zasadzi??ska Barbara Przemysl 10 km Przemyski Klub Biegacza TAK
113 Zgry??niak Robert Jaros??aw 10 km Brak NIE
114 Zych Micha?? Korczyna 10 km Brak TAK