Nazwa zawodów: |
LeĹny Charytatywny Festiwal Sportu – 10 km bieg |
Miejsce i termin: | Stalowa Wola, 2020-09-26 |
Organizator: | Grupa Aktywni Uniwheels, firma SUPERIOR, MKL Sparta Stalowa Wola we wspĂłĹpracy z Centrum Edukacji Zawodowej, NadleĹnictwo RozwadĂłw. Kontakt: e-mail: grupaaktywni@wp.pl Koordynatorzy biegu: |
Opis zawodów: | TERMIN I MIEJSCE Bieg odbÄdzie siÄ w dniu 26 wrzeĹnia 2020 r. na terenie NadleĹnictwa RozwadĂłw. Baza i Biuro ZawodĂłw: âGrzybekâ na Ciemnym KÄ cie w Stalowej Woli. UCZESTNICTWO I ZGĹOSZENIA OPĹATY WiÄcej w regulaminie |
Regulamin zawodów: | |
Lista opłaconych: | Lista zawodników z potwierdzoną płatnością |
Lista nieopłaconych: | Lista zawodników bez potwierdzonej płatności |
Rejestracja zamknięta
Lista zapisanych zawodników:
Lp. | Nazwisko i Imię | Miejscowość | Kategoria | Klub | Wpłata |
---|---|---|---|---|---|
1 | Aleksandrowicz Michal | KrakĂłw | Bieg 10km- âSpartaĹska Dycha SUPERIORâ | Brak | NIE |
2 | Aleksandrowicz Jagoda | KrakĂłw | Bieg 10km- âSpartaĹska Dycha SUPERIORâ | Brak | NIE |
3 | BarÄ Piotr | Wolina | Bieg 10km- âSpartaĹska Dycha SUPERIORâ | Planeta Nisko | TAK |
4 | Bezubik Barbara | Stalowa Wola | Bieg 10km- âSpartaĹska Dycha SUPERIORâ | Stalowowolski Klub Biegacza | TAK |
5 | Brzezicki Kamil | ĹťoĹynia | Bieg 10km- âSpartaĹska Dycha SUPERIORâ | ĹťoĹyĹska Grupa Biegowa “ZOĹKA” | NIE |
6 | Brzyski Piotr | Stalowa Wola | Bieg 10km- âSpartaĹska Dycha SUPERIORâ | Brak | TAK |
7 | Brzyski Tadeusz | Jaroslaw | Bieg 10km- âSpartaĹska Dycha SUPERIORâ | Brak | NIE |
8 | Buczek SĹawomir | Stalowa Wola | Bieg 10km- âSpartaĹska Dycha SUPERIORâ | Brak | TAK |
9 | Buksa Andrzej | Pysznica | Bieg 10km- âSpartaĹska Dycha SUPERIORâ | SKB Stalowa Wola | TAK |
10 | Cetnarski MirosĹaw | Stalowa Wola | Bieg 10km- âSpartaĹska Dycha SUPERIORâ | brak | TAK |
11 | CieĹla Grzegorz | Tarnobrzeg | Bieg 10km- âSpartaĹska Dycha SUPERIORâ | Brak | TAK |
12 | Dec MirosĹaw | Stalowa Wola | Bieg 10km- âSpartaĹska Dycha SUPERIORâ | Poltra Sp.z o.o. | TAK |
13 | Dyjach Darek | BiĹgoraj | Bieg 10km- âSpartaĹska Dycha SUPERIORâ | Brak | NIE |
14 | Dyjach RafaĹ | Bukowa | Bieg 10km- âSpartaĹska Dycha SUPERIORâ | Brak | NIE |
15 | Dziewa PrzemysĹaw | Brandwica | Bieg 10km- âSpartaĹska Dycha SUPERIORâ | Superior Industries | TAK |
16 | Dziuba Bogdan | Jastkowice | Bieg 10km- âSpartaĹska Dycha SUPERIORâ | Stalowowolski Klub Biegacza | TAK |
17 | GaliĹska Katarzyna | Stalowa Wola | Bieg 10km- âSpartaĹska Dycha SUPERIORâ | Stalowowolski Klub Biegacza | TAK |
18 | Garbacik Jacek | Stalowa Wola | Bieg 10km- âSpartaĹska Dycha SUPERIORâ | SKB Stalowa Wola | TAK |
19 | Godek Piotr | Goliszowiec | Bieg 10km- âSpartaĹska Dycha SUPERIORâ | Brak | NIE |
20 | Habigier ZdzisĹaw | Pysznica | Bieg 10km- âSpartaĹska Dycha SUPERIORâ | Brak | TAK |
21 | Haliniak Piotr | Jastkowice | Bieg 10km- âSpartaĹska Dycha SUPERIORâ | Brak | TAK |
22 | Hasiak Maciej | Hucisko | Bieg 10km- âSpartaĹska Dycha SUPERIORâ | Stalowowolski Klub Biegacza | NIE |
23 | Janczyk Wojciech | Gorzyce | Bieg 10km- âSpartaĹska Dycha SUPERIORâ | Brak | TAK |
24 | Janiec Sebastian | Jastkowice | Bieg 10km- âSpartaĹska Dycha SUPERIORâ | Brak | TAK |
25 | JuĹko Elwira | Ostrowiec ĹwiÄtokrzyski | Bieg 10km- âSpartaĹska Dycha SUPERIORâ | Kwadrans Team | NIE |
26 | JuĹko RafaĹ | Ostrowiec ĹwiÄtokrzyski | Bieg 10km- âSpartaĹska Dycha SUPERIORâ | OstroBiec | NIE |
27 | Kaniowska Karolina | Lublin | Bieg 10km- âSpartaĹska Dycha SUPERIORâ | Brak | TAK |
28 | Kaniowski Piotr | Lublin | Bieg 10km- âSpartaĹska Dycha SUPERIORâ | Brak | TAK |
29 | Korzeniowska MaĹgorzata | PrzemyĹl | Bieg 10km- âSpartaĹska Dycha SUPERIORâ | Przemyski Klub Biegacza | NIE |
30 | Korzeniowski Tomasz | GrÄbĂłw | Bieg 10km- âSpartaĹska Dycha SUPERIORâ | FartlekGO | NIE |
31 | KrasoĹ Ĺukasz | Tarnobrzeg | Bieg 10km- âSpartaĹska Dycha SUPERIORâ | Brak | NIE |
32 | Krupa PaweĹ | AgatĂłwka | Bieg 10km- âSpartaĹska Dycha SUPERIORâ | Stalowowolski Klub Biegacza | TAK |
33 | Krupa Jacek | Ruda | Bieg 10km- âSpartaĹska Dycha SUPERIORâ | Superior Industries | TAK |
34 | KrzemiĹska Agnieszka | Gorzyce | Bieg 10km- âSpartaĹska Dycha SUPERIORâ | SPRINT Gorzyce | NIE |
35 | Lesiakowski Jacek | Nisko | Bieg 10km- âSpartaĹska Dycha SUPERIORâ | Brak | NIE |
36 | Lesiakowski Jacek | Nisko | Bieg 10km- âSpartaĹska Dycha SUPERIORâ | Brak | TAK |
37 | Ligenza Dominika | Lublin | Bieg 10km- âSpartaĹska Dycha SUPERIORâ | Brak | TAK |
38 | ĹapiĹska Anna | PrzemyĹl | Bieg 10km- âSpartaĹska Dycha SUPERIORâ | Przemyski Klub Biegacza | NIE |
39 | Ĺopuch Agnieszka | AdamĂłwka | Bieg 10km- âSpartaĹska Dycha SUPERIORâ | brak | TAK |
40 | Majcher Damian | Tarnobrzeg | Bieg 10km- âSpartaĹska Dycha SUPERIORâ | Brak | TAK |
41 | Marczak Damian | Stalowa Wola | Bieg 10km- âSpartaĹska Dycha SUPERIORâ | Brak | TAK |
42 | Marzec MaĹgorzata | Stalowa Wola | Bieg 10km- âSpartaĹska Dycha SUPERIORâ | VRC | TAK |
43 | Mierzwa Szymon | Tarnobrzeg | Bieg 10km- âSpartaĹska Dycha SUPERIORâ | Brak | NIE |
44 | Mucha Kamil | Stalowa Wola | Bieg 10km- âSpartaĹska Dycha SUPERIORâ | Brak | NIE |
45 | MusiaĹ Ewunia | Stalowa Wola | Bieg 10km- âSpartaĹska Dycha SUPERIORâ | Brak | TAK |
46 | NicaĹek Augustyn | Stalowa Wola | Bieg 10km- âSpartaĹska Dycha SUPERIORâ | K.E.N. 5 | TAK |
47 | Noga Damian | KĹoda | Bieg 10km- âSpartaĹska Dycha SUPERIORâ | KP PSP StaszĂłw | TAK |
48 | Oczkowski Roman | Stalowa Wola | Bieg 10km- âSpartaĹska Dycha SUPERIORâ | Stalowowolski Klub Biegacza | NIE |
49 | OrĹowska Beata | Stalowa Wola | Bieg 10km- âSpartaĹska Dycha SUPERIORâ | Stalowowolski Klub Biegacza | NIE |
50 | Oszust Piotr | Tarnobrzeg | Bieg 10km- âSpartaĹska Dycha SUPERIORâ | Superior | TAK |
51 | PaĹys Tomasz | Stalowa Wola | Bieg 10km- âSpartaĹska Dycha SUPERIORâ | Superior | TAK |
52 | PawĹowski Andrzej | Tarnobrzeg | Bieg 10km- âSpartaĹska Dycha SUPERIORâ | TeBeG Runners Team | NIE |
53 | Pieczonka Ĺukasz | Stalowa Wola | Bieg 10km- âSpartaĹska Dycha SUPERIORâ | SUPERIOR | TAK |
54 | Pietrzak Adam | Stalowa Wola | Bieg 10km- âSpartaĹska Dycha SUPERIORâ | ENEXON STALOWA WOLA | NIE |
55 | Proszowski Piotr | Jastkowice | Bieg 10km- âSpartaĹska Dycha SUPERIORâ | Stalowowolski Klub Biegacza | TAK |
56 | Puzio Dawid | Ĺťupawa | Bieg 10km- âSpartaĹska Dycha SUPERIORâ | Polska | TAK |
57 | Puzio WiesĹaw | Nisko | Bieg 10km- âSpartaĹska Dycha SUPERIORâ | Planeta Nisko | NIE |
58 | RÄbisz Krzysztof | AgatĂłwka | Bieg 10km- âSpartaĹska Dycha SUPERIORâ | UsĹugi Transportowe | NIE |
59 | Rogala Kacper | Stalowa Wola | Bieg 10km- âSpartaĹska Dycha SUPERIORâ | MKL SPARTA STALOWA WOLA | NIE |
60 | Saja Maciej | Stalowa | Bieg 10km- âSpartaĹska Dycha SUPERIORâ | Brak | NIE |
61 | Serafin MichaĹ | Maziarnia | Bieg 10km- âSpartaĹska Dycha SUPERIORâ | Superior | TAK |
62 | Siek Kazimierz | Zabrnie | Bieg 10km- âSpartaĹska Dycha SUPERIORâ | Fartlek GO | TAK |
63 | Siembida MaĹgorzata | Borki | Bieg 10km- âSpartaĹska Dycha SUPERIORâ | Stalowowolski Klub Biegacza | TAK |
64 | SkawiĹski Andrzej | Stalowa Wola | Bieg 10km- âSpartaĹska Dycha SUPERIORâ | – | TAK |
65 | Skrzypczak Barbara | Stalowa Wola | Bieg 10km- âSpartaĹska Dycha SUPERIORâ | Stalowowolski Klub Biegacza | TAK |
66 | SobiĹo Dawid | Pysznica | Bieg 10km- âSpartaĹska Dycha SUPERIORâ | Brak | NIE |
67 | Stach Marcin | Zarzecze K.niska | Bieg 10km- âSpartaĹska Dycha SUPERIORâ | Planeta Nisko | TAK |
68 | SudoĹ Andrzej | Ruda | Bieg 10km- âSpartaĹska Dycha SUPERIORâ | ATS WHEELS | TAK |
69 | Szajwaj Kamil | Stalowa Wola | Bieg 10km- âSpartaĹska Dycha SUPERIORâ | superior industries | TAK |
70 | Szwed Andrzej | Stalowa Wola | Bieg 10km- âSpartaĹska Dycha SUPERIORâ | BTS | TAK |
71 | Typiak Tomasz | Pysznica | Bieg 10km- âSpartaĹska Dycha SUPERIORâ | Brak | TAK |
72 | UrbaĹski Zbigniew | Nowa DÄba | Bieg 10km- âSpartaĹska Dycha SUPERIORâ | ZMITEK TEAM NOWA DÄBA | NIE |
73 | Urban Ewa | Stalowa Wola | Bieg 10km- âSpartaĹska Dycha SUPERIORâ | Klub Stalolwowslki Biegacza | TAK |
74 | WĂłjs Grzegorz | Stalowa Wola | Bieg 10km- âSpartaĹska Dycha SUPERIORâ | Stalowowolski Klub Biegacza | TAK |
75 | Weber Tomasz | Stalowa Wola | Bieg 10km- âSpartaĹska Dycha SUPERIORâ | RCEZ Nisko | TAK |
76 | Wieczorek Agata | Tarnobrzeg | Bieg 10km- âSpartaĹska Dycha SUPERIORâ | Fartlek Go | TAK |
77 | Wojtak Krzysztof | Nisko | Bieg 10km- âSpartaĹska Dycha SUPERIORâ | Brak | NIE |
78 | Wojtasik Grzegorz | StalowÄ Wola | Bieg 10km- âSpartaĹska Dycha SUPERIORâ | Stalowowolski Klub Biegacza | TAK |
79 | ZajÄ c Ĺukasz | Stalowa Wola | Bieg 10km- âSpartaĹska Dycha SUPERIORâ | Stalowowolski Klub Biegacza | TAK |
80 | Zych Grzegorz | DÄbica | Bieg 10km- âSpartaĹska Dycha SUPERIORâ | Brak | NIE |