Zawody

Nazwa zawodów:

III DYCHA G?OGOWSKA- bieg g????wny 10 km

Miejsce i termin: G??og??w M??p., 2016-05-21
Organizator: 1) Klub Sportowy ??Biegunka Team? w G??ogowie Ma??opolskim,
2) Miasto G??og??w Ma??opolski,
3) P??ywalnia ??Wodnik? w G??ogowie Ma??opolskim.

Dyrektor biegu Andrzej Zwierzchowski ?? tel. 502 061 478

Opis zawodów: 1) Biegi odb?d? si? dnia 21.05.2016 r. (sobota), drogami asfaltowymi prowadz?cymi przez: Gmin? G??og??w Ma??opolski oraz tereny le??ne Gminy G??og??w Ma??opolski .
2) Start i meta: G??og??w Ma??opolski, ul. Parkowa 15 przy Basenie Miejskim.
3) Dystans ?? 10 km drog? o nawierzchni asfaltowej.
4) Trasa tworzy p?tl? zamkni?t? z wyra??nie i jednoznacznie oznaczonymi pionowo s??upkami co 1 km oraz w miar? mo??liwo??ci pogodowych poziomo za pomoc? farby zmywalnej. Na trasie znajduj? si? punkt ??ywieniowy ?? woda na 5 km.
5) Bieg odbywa si? przy ograniczonym ruchu. Na wszystkich kluczowych zakr?tach i rozwidleniach trasa zabezpieczona b?dzie przez wolontariuszy.

Op??aty startowe online przez klikni?cie przycisku #Op??a? start# znajduj?cy si? z prawej strony nazwiska.

Strona WWW: http://www.biegunkateam.blogspot.com/
Regulamin zawodów: PDF
Lista startowa: PDF
Lista opłaconych: Lista zawodników z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych: Lista zawodników bez potwierdzonej płatności

Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Kategoria Klub Wpłata
1 Aleta??ski Jakub Rzesz??w 10 km Brak TAK
2 Augustyn Andrzej Stalowa Wola 10 km SKB Stalowa Wola TAK
3 ?wi?ka??a Micha?? Zarszyn 10 km PW Podkarpackie Wilki TAK
4 Bahlay Miko??aj Rzeszow 10 km BIEGUNKA TEAM POLAND TAK
5 Ba??chan Krzysztof Czudec 10 km CPR Rzesz??w TAK
6 Bana?? ?ukasz Rzesz??w 10 km BISBUD TAK
7 Baran Pawe?? G??og??w Ma??opolski 10 km Brak TAK
8 Baran Adam Strzy????w 10 km TEAM Przebiegli Strzy????w TAK
9 B?k Andrzej Zabajka 10 km TKKF SOK??? G?OG??W MA?OPOLSKI TAK
10 B?k Zbigniew Rani????w 10 km Brak TAK
11 B?k Mateusz Rani????w 10 km Brak TAK
12 Bester Monika Kosina 10 km Brak TAK
13 Biel??wka Roman Budy ?a??cuckie 10 km Brak TAK
14 Bijo?? Miros??aw G??og??w Ma??opolski 10 km Brak TAK
15 Bijo?? Krzysztof Rzesz??w 10 km Brak TAK
16 Blajer El??bieta Rzesz??w 10 km Brak TAK
17 B??ajszczak Pawe?? Sandomierz 10 km TSA Sandomierz TAK
18 Borek Maciej Rzesz??w 10 km Brak TAK
19 Brzozowski Henryk Stalowa Wola 10 km SKB Stalowa Wola TAK
20 Brzuszek Jerzy Nowa D?ba 10 km Brak TAK
21 Brzyski Rados??aw Stalowa Wola 10 km Brak TAK
22 Bugajny Jaros??aw Pi??cz??w 10 km DEPECHE MODE TAK
23 Bury??o Mateusz Jod????wka 10 km Brak TAK
24 Chitryniewicz Agnieszka Rzesz??w 10 km Grupa Biegowa Uniwersytetu Rzeszowskiego TAK
25 Ch??anda Tomasz Zaczernie 10 km Brak TAK
26 Chmiel Micha?? Rzesz??w 10 km Rzeszowskie Gazele i Gepardy TAK
27 Cho??ka Micha?? Rzesz??w 10 km Brak TAK
28 Chrz?szczyk Artur Nowy Borek 10 km Brak TAK
29 Dampc Jan Rudna Wielka 10 km NZ TAK
30 D?bczyk Magda Borek Stary 10 km Brak TAK
31 Domaradzka Ma?gorzata Rzesz??w 10 km BT WAGABUNDA TAK
32 Domaradzki Grzegorz Rzesz??w 10 km BT WAGABUNDA TAK
33 Dul Przemys??aw Rzesz??w 10 km MTU Aero Engines TAK
34 Dziedzic Witold Rzesz??w 10 km Brak TAK
35 Dzier??ak El??bieta G??og??w Ma??opolski 10 km Brak TAK
36 Fedak Grzegorz Sanok 10 km Brak TAK
37 Filipowicz Krzysztof Kupno 10 km Brak TAK
38 Fura Anna ??wilcza 10 km Kamyszyn Team TAK
39 Fura Kazimierz ??wilcza 10 km FUREX TEAM TAK
40 Furdyna Rafa?? Mielec 10 km Brak TAK
41 Gaber Piotr Styk??w 10 km Brak TAK
42 Ga??ek Andrzej Rudna Wielka 10 km Brak TAK
43 Garlak Jacek G??og??w M??p 10 km MaMaMiJa TAK
44 G?ogowska Karolina Radom 10 km Brak TAK
45 Goclon Wojciech Rzesz??w 10 km Brak TAK
46 Go???bek Pawe?? Krz?tka 10 km TAK
47 Gom???ka Wies?aw G?og??w M?p 10 km RKM ,,SOPELEK,, TAK
48 Gortat Krzysztof Rzesz??w 10 km Brak TAK
49 Grabiec Marcin Kolbuszowa 10 km Kolbuszowa TAK
50 Gruszka Artur Gnojnica 10 km Orkiestra Wojskowa w Rzeszowie TAK
51 Grzywacz Piotr Gorzyce 10 km SPRINT Gorzyce TAK
52 Gubernat Bartosz Rzesz??w 10 km Brak TAK
53 Gu??ciora Anna Stalowa Wola 10 km Stalowowolski Klub Biegacza TAK
54 Guzik Pawe?? Krosno 10 km Klub Sztuk Walk GARYU Krosno TAK
55 Habigier Zdzis??aw Pysznica 10 km Brak TAK
56 Herbert Jaros??aw Rzesz??w 10 km Wydzia?? Wychowania Fizycznego UR TAK
57 Horodecki Krzysztof Rzesz??w 10 km TRENIGO TAK
58 Hulb??j Jan Rzesz??w 10 km trzynastka TAK
59 Iskra Grzegorz Czudec 10 km KP PSP Strzy????w TAK
60 Iskra Kamil Rzesz??w 10 km Brak TAK
61 Iskrzycka Magdalena Rzesz??w 10 km aSPAwen TAK
62 Jacek Leszek Rzesz??w 10 km Brak TAK
63 Jachimowski Bart??omiej Siedliska 10 km Brak TAK
64 Jakubik Miros??aw Zaleszany 10 km Brak TAK
65 Jakubowski Daniel Zabajka 10 km Caritas Diecezji Rzeszowskiej TAK
66 Jakubowski Robert Zaczernie 10 km Politechnika Rzeszowska TAK
67 Jankowski Tomasz Stalowa Wola 10 km Brak TAK
68 Jaskowska Bo??ena Rzesz??w 10 km Smashing P?pkins TAK
69 Jurkiewicz Daniel Rzesz??w 10 km Brak TAK
70 Kaczy??ska Alicja Rzesz??w 10 km Perfect Runner Team TAK
71 Kalista Micha?? Rzesz??w 10 km Brak TAK
72 Ka??io Alina Stalowa Wola 10 km SKB STALOWA WOLA TAK
73 Kamuda Lukasz Mielec 10 km Brak TAK
74 Karnat Dariusz Nowa D?ba 10 km Brak TAK
75 Kasperski Tomasz Przeworsk 10 km Brak TAK
76 Kata S??awomir Wysoka G??ogowska 10 km Brak TAK
77 Kisa??a Stanis??aw Kraczkowa 10 km Brak TAK
78 Kiszka Karolina Bratkowice 10 km GUKLA Bratkowice TAK
79 Kobylarz Piotr Rzesz??w 10 km Rzeszowskie Gazele i Gepardy TAK
80 Kochaniec Waldemar G??og??w Ma??opolski 10 km Brak TAK
81 Ko??mic W??adys??aw Nowa Wie?? 10 km Brak TAK
82 Kopa??a Sylwia Stalowa Wola 10 km SKB Stalowa Wola TAK
83 Kope? Kinga Krz?tka 10 km Brak TAK
84 Kope? Pawe?? Brzostowa G??ra 10 km Brzostowa G??ra TAK
85 Kope? Beata G?og??w M?p 10 km G?OG??W M?P TAK
86 Kope? Krzysztof Rzesz??w 10 km MAZD TAK
87 Korniak Jolanta Stalowa Wola 10 km SKB Stalowa Wola TAK
88 Kot ?ukasz Rzesz??w 10 km Rzeszowskie Gazele i Gepardy TAK
89 Kozie?? Tadeusz Rzesz??w 10 km Biegowy Wariat TAK
90 Kozio?? Stanis??aw G??og??w Ma??opolski 10 km TAK
91 Kraso?? Janusz Budy G?ogowskie 10 km RKM “SOPELEK” TAK
92 Kurja??ski Ryszard G??og??w Ma??opolski 10 km MTU Aero Engine TAK
93 Kustra Jakub Rzesz??w 10 km Biegam Bo Musz? TAK
94 Kwiatkowski Pawe?? Rzesz??w 10 km BisBud Team TAK
95 Lalowicz Tomasz Rzesz??w 10 km Brak TAK
96 Lalowicz Marta Rzesz??w 10 km Brak TAK
97 Le??ko Pawe?? Kielan??wka 10 km GO?? ZAJ?CZKA SQAD TAK
98 Lemko Robert Sanok 10 km Brak TAK
99 Liwocz Dominik Rzesz??w 10 km Brak TAK
100 ??urawski Mieczys?aw Stalowa Wola 10 km SKB STALOWA WOLA TAK
101 ?akomski Andrzej Rzesz??w 10 km Biegam Bo Musz? TAK
102 ?ancucki Stanislaw Stalowa Wola 10 km SKB Stalowa Wola TAK
103 ??czak Magdalena Mielec 10 km Salamon Suunto team TAK
104 ?eptuch Tomasz Komor??w 10 km Stalowowolski Klub Biegacza TAK
105 ??l?czka Damian Rzesz??w 10 km DIT PRO TAK
106 ?uszczyc Anna Rzesz??w 10 km Brak TAK
107 ?uszczyc Krzysztof Rzesz??w 10 km Brak TAK
108 Maciejewski Ireneusz Nowa Wie?? 68a 10 km Brak TAK
109 Makuch Marcin Warszawa 10 km Brak TAK
110 Maluszczak Wojciech Lezajsk 10 km Brak TAK
111 Misiak Mateusz Ropczyce 10 km Zabiegani Ropczyce TAK
112 Momot Micha?? Jan??w Lubelski 10 km Brak TAK
113 Mucha Justyna Bukowiec 10 km Ruda i Przyjaciele TAK
114 Musialik Magdalena Rzesz??w 10 km Rzeszowskie Gazele i Gepardy TAK
115 Musia?? Ewa Stalowa Wola 10 km SKB Stalowa Wola TAK
116 Niedzielski Dariusz Rzesz??w 10 km RZESZ??W TAK
117 Niemiec Paulina Stalowa Wola 10 km SKB Stalowa Wola TAK
118 Niesyn Adam Gorzyce 10 km SPRINT GORZYCE TAK
119 Nowor??l ?ukasz Zabajka 10 km Brak TAK
120 Nyzio Piotr B???dowa Tyczy??ska 10 km Og??rek i kalafior team TAK
121 Oleksak Tomasz Nisko 10 km KMP Tarnobrzeg TAK
122 Olszowy Teresa Domatk??w 10 km Ruda i Przyjaciele TAK
123 Or??owska Beata Stalowa Wola 10 km Stalowowolski Klub Biegacza TAK
124 Pado Micha?? Wysoka G??ogowska 10 km Brak TAK
125 Paj?k Dariusz Tarnobrzeg 10 km Brak TAK
126 Palczak Rafa?? G??og??w Ma??opolski 10 km TAK
127 Pasieczny Robert Gorzyce 10 km SPRINT Gorzyce TAK
128 Pastu??a ?ukasz Kolbuszowa 10 km Brak TAK
129 Pi?ko?? Andrzej Rzesz??w 10 km PW Podkarpackie Wilki TAK
130 Piecuch Micha?? Rzesz??w 10 km 34WOG TAK
131 Piwowar Daniel Rzesz??w 10 km Run-log.com TAK
132 Plewa Mateusz Jan??w Lubelski 10 km LJA TAK
133 Pliszka Iwona Stalowa Wola 10 km Stalowowolski Klub Biegacza TAK
134 P??onka Bartosz Siedliska 10 km Brak TAK
135 Poborca ?ukasz Kolbuszowa 10 km Brak TAK
136 Poborca Dawid Zar?bki 10 km Ruda i Przyjaciele TAK
137 Polanowski Piotr Rzesz??w 10 km Brak TAK
138 Poparda Pawe?? Rzesz??w 10 km Rzesz??w 1220300 TAK
139 Porczak Micha?? Rzesz??w 10 km Agatha&Maja Team TAK
140 Ptak Kamil Stalowa Wola 10 km Brak TAK
141 Puc Grzegorz Rzesz??w 10 km DRB Centrum Odszkodowa?? – PW Podkarpackie Wilki TAK
142 Puzio Marek Kolbuszowa 10 km TAK
143 R????a??ski Rados??aw Kraczkowa 10 km Brak TAK
144 Rejus Dorota G??og??w M??p. 10 km TKKF”Sok????” G??og??w M??p. TAK
145 Rejus Marek G??og??w M??p. 10 km TKKF”Sok????” G??og??w M??p. TAK
146 Rembisz Jan G??og??w M??p. 10 km Brak TAK
147 Rembisz Krzysztof Rzesz??w 10 km ni mo TAK
148 Rogala Grzegorz Boguchwa??a 10 km Koral Team TAK
149 Ro??ek Marcin Rzesz??w 10 km WAGUM TEAM TAK
150 Rude??ski Maciej Rzesz??w 10 km Brak TAK
151 Rumianowski Sebastian Trzciana 10 km Brak TAK
152 Rusin ?ukasz Rogo??nica 10 km Brak TAK
153 Rutkowski Zygmunt Nowa D?ba 10 km ZMITEK TEAM TAK
154 Rychlak-Bo??ek Monika Stalowa Wola 10 km Stalowowolski Klub Biegacza TAK
155 Rze??nik Pawe?? G??og??w Ma??opolski 10 km Meble.pl TAK
156 Rzemie?? Mateusz Rudna Wielka 10 km Brak TAK
157 Rzemie?? Piotr Rudna Wielka 10 km Brak TAK
158 Saja Ma??gorzata Stalowa Wola 10 km SKB Stalowa Wola TAK
159 Saja Piotr Przemy??l 10 km Brak TAK
160 Sarzy??ski Stanis??aw ?a??cut 10 km Brak TAK
161 Serafin Marek Cmolas 10 km OSP Cmolas TAK
162 Siembida Ma??gorzata Ulan??w 10 km SKB Stalowa Wola TAK
163 Sitek Marek Czudec 10 km Brak TAK
164 Skop Norbert Zabajka 10 km Brak TAK
165 Skupniewicz Damian Rzeszow 10 km FILHARMONIA PODKARPACKA TAK
166 Sobolewski Marek Rzesz??w 10 km Politechnika Rzeszowska TAK
167 Sowa Dariusz Rzesz??w 10 km Rzeszowskie Gazele i Gepardy TAK
168 Sowa Jacek Rzesz??w 10 km RKM ??SOPELEK? TAK
169 Stopa Mariusz Rzesz??w 10 km 34WOG TAK
170 Strzecha Tomasz Chmielnik 10 km Go?? Zaj?czka SQAD TAK
171 Sycz Zbigniew G??og??w Ma??oopolskik 10 km TKKF SOK??? G?OG??W MA?OPOLSKI TAK
172 Szafran Zygmunt G??og??w M??p. 10 km Rzeszowskie Gazele i Gepardy TAK
173 Szajda Adam Tarnobrzeg 10 km Witar-Tarnobrzeg TAK
174 Szepieniec Katarzyna Rzesz??w 10 km Rzeszowskie Gazele i Gepardy TAK
175 Szerer Micha?? Rzesz??w 10 km Brak TAK
176 Szkoda Robert Bi??goraj 10 km Bi??goraj Biega TAK
177 Szopi??ski Tadeusz G??og??w Ma??opolski 10 km Brak TAK
178 Szyma??ski Adam Stalowa Wola 10 km SKB Stalowa Wola TAK
179 Tomaszewski Maciej Widna G??ra/paw??osi??w 10 km JGB Sok???? Jaros??aw/Resovia Rzesz??w TAK
180 Tylutki-Rusin Joanna Rzesz??w 10 km Brak TAK
181 Walania Kinga Zabajka 10 km Brak TAK
182 Walat Adrian Rzesz??w 10 km Brak TAK
183 Walawender Witold Rzeszow 10 km Brak TAK
184 Warzy??ski Beniamin Tarnobrzeg 10 km Brak TAK
185 W??jcik Jacek Godowa 10 km Brak TAK
186 W??jcik Marek Nowa D?ba 10 km Z TAK
187 W??jcik Mariusz Godowa 10 km BBL TAK
188 W??jtowicz Agnieszka Rzesz??w 10 km Brak TAK
189 Wiethy Micha?? Rzesz??w 10 km Go?? Zaj?czka SQAD TAK
190 Wilk Marcin Rzesz??w 10 km WILMAR TAK
191 W?odarczyk Pawe? Skar??ysko Kamienna 10 km GIMNAZIUM TAK
192 W?odarczyk Marian Skar??ysko Kamienna 10 km Brak TAK
193 Wojcik Tomasz Gorzyce 10 km Sprint Gorzyce TAK
194 Wyszy??ski Marcin Rzesz??w 10 km Brak TAK
195 Zaborowska Halina D?bica 10 km KB Marato??czyk D?bica TAK
196 Zaborowski Robert D?bica 10 km KB Marato??czyk D?bica TAK
197 Zacios Bogus??aw Rzesz??w 10 km RKM ??SOPELEK? TAK
198 Zaj?c Monika Rzesz??w 10 km Brak TAK
199 Zaj?c Tomasz Rzesz??w 10 km Brak TAK
200 Zajdel Sebastian Rzesz??w 10 km Team Bayzel TAK
201 Zalewski Tomasz Kielce 10 km CPdMZ TAK
202 Zaorska Justyna Stalowa Wola 10 km Stalowowolski Klub Bieczacza TAK
203 Ziaja Konrad Kraczkowa 10 km Brak TAK
204 Zieli??ski Franciszek G??og??w Ma??opolski 10 km TKKF ,,SOK???” G?OG??W MA?OPOLSKI TAK
205 Ziemba Grzegorz Rzesz??w 10 km Brak TAK
206 Zmitrowicz Bogdan Nowa D?ba 10 km ZMITEK TEAM TAK
207 Zoszak Adam Sanok 10 km Brak TAK