Lista nieopłaconych

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Kategoria Wpłata
1 Adamkiewicz Filip Ustrzyki Dolne bieg na 1200 m klas VII – VIII NIE
2 Atemborski Filip Zesp??? Szk??? Publicznych Uherce Mineralne bieg na 800 m klas V??VI NIE
3 Barniak Ilona Ustrzyki Dolne bieg na 800 m klas V??VI NIE
4 Bartkowski Szymon Ustrzyki Dolne bieg na 800 m klas V??VI NIE
5 B??aszczak Julia Ostr??w bieg na 1200 m klas VII – VIII NIE
6 B??yskal S??awomir Ustrzyki Dolne bieg na 400m klas III-IV NIE
7 Bojko Pawe? Czarna bieg na 800 m klas V??VI NIE
8 Bo??az Jakub Ustrzyki Dolne bieg na 1200 m klas VII – VIII NIE
9 Borycki Jakub D?browa Tarnowska bieg na 400m klas III-IV NIE
10 Bruka??o Marcel Ustrzyki Dolne bieg na 800 m klas V??VI NIE
11 Budzyk Ewa Ustrzyki Dolne bieg na 200m klas I ?? II NIE
12 Bulwan Hubert Ustrzyki Dolne bieg na 1200 m klas VII – VIII NIE
13 Buszewski Grzegorz Czarna bieg na 800 m klas V??VI NIE
14 Buszewycki Jan Czarna bieg na 200m klas I ?? II NIE
15 Buziewicz Jakub Ustrzyki Dolne bieg na 1200 m klas VII – VIII NIE
16 Chmielowski Rafa?? Ustrzyki Dolne bieg na 1200 m klas VII – VIII NIE
17 Choroba Szymon Ustrzyki Dolne bieg na 400m klas III-IV NIE
18 Chrz?szcz Oliwier Ustrzyki Dolne bieg na 800 m klas V??VI NIE
19 Chudy Marcin Ustrzyki Dolne bieg na 1200 m klas VII – VIII NIE
20 Cichaczewski ?ukasz Czarna bieg na 400m klas III-IV NIE
21 Cichaczewski Bart?omiej Czarna bieg na 800 m klas V??VI NIE
22 Cybruch Maja Ustrzyki Dolne bieg na 1200 m klas VII – VIII NIE
23 Cybruch Mateusz Ustrzyki Dolne bieg na 800 m klas V??VI NIE
24 Cyzio Jakub Ustrzyki Dolne bieg na 1200 m klas VII – VIII NIE
25 Czuchrzy??ska Julia Czarna bieg na 400m klas III-IV NIE
26 Czury?o Zuzanna Ustrzyki Dolne bieg na 400m klas III-IV NIE
27 Dacko Emilia Ustrzyki Dolne bieg na 400m klas III-IV NIE
28 Dacko Pola Ustrzyki Dolne bieg na 400m klas III-IV NIE
29 Darosz Oliwier Ustrzyki Dolne bieg na 800 m klas V??VI NIE
30 Darosz Dawid Ustrzyki Dolne bieg na 1200 m klas VII – VIII NIE
31 D?bski Gracjan Ustrzyki Dolne bieg na 200m klas I ?? II NIE
32 Dobrowolski Marcin Ustrzyki Dolne bieg na 400m klas III-IV NIE
33 Doro??a??ska Oliwia Czarna bieg na 800 m klas V??VI NIE
34 Dutka Hanna Ustrzyki Dolne bieg na 200m klas I ?? II NIE
35 Dutka Stanis??aw Ustrzyki Dolne bieg na 200m klas I ?? II NIE
36 Dyba??a Marcel Ustrzyki Dolne bieg na 800 m klas V??VI NIE
37 Dziadosz Micha? Czarna bieg na 200m klas I ?? II NIE
38 Dziedzic Igor Czarna bieg na 1200 m klas VII – VIII NIE
39 Dziwiosz Julia Ustrzyki Dolne bieg na 400m klas III-IV NIE
40 Dziwisz Julia Ustrzyki Dolne bieg na 400m klas III-IV NIE
41 Dziwisz Zuzanna Ustrzyki Dolne bieg na 400m klas III-IV NIE
42 Elmerych Maria Ustrzyki Dolne bieg na 400m klas III-IV NIE
43 Fischer Rafa?? Ustrzyki Dolne bieg na 800 m klas V??VI NIE
44 Florek Kinga Rzesz??w bieg na 800 m klas V??VI NIE
45 Fro?? Milena Czarna bieg na 1200 m klas VII – VIII NIE
46 Fundanicz Amelia Ustrzyki Dolne bieg na 400m klas III-IV NIE
47 Fundanicz Martyna Ustrzyki Dolne bieg na 800 m klas V??VI NIE
48 Fundanicz Marytna Ustrzyki Dolne bieg na 800 m klas V??VI NIE
49 Gajdemska Natalia Ustrzyki Dolne bieg na 800 m klas V??VI NIE
50 Germa??ska Oliwia Ustrzyki Dolne bieg na 400m klas III-IV NIE
51 Germa??ski Pawe?? Ustrzyki Dolne bieg na 800 m klas V??VI NIE
52 Gnot Zosia Ustrzyki Dolne bieg na 400m klas III-IV NIE
53 Gola??ska Alicja D?browa bieg na 200m klas I ?? II NIE
54 Grasela Hubert Ustrzyki Dolne bieg na 1200 m klas VII – VIII NIE
55 Harsche Szymon Ustzryki Dolne bieg na 400m klas III-IV NIE
56 Jachimowicz Wiktor Czarna bieg na 400m klas III-IV NIE
57 Jagielska Gabriela Ustrzyki Dolne bieg na 1200 m klas VII – VIII NIE
58 Jakiel Wiktor Orelec 37 bieg na 200m klas I ?? II NIE
59 Jakubik Michal Ustrzyki Dolne bieg na 400m klas III-IV NIE
60 Jasiurski Karol Ustrzykidolne bieg na 200m klas I ?? II NIE
61 Jucos Piotr Ustrzyki Dolne bieg na 400m klas III-IV NIE
62 Juszczyk Dawid Ustrzyki Dolne bieg na 1200 m klas VII – VIII NIE
63 Kami??ska Oktawia Ro??ubowice bieg na 1200 m klas VII – VIII NIE
64 Karabanowska Martyna Ustrzyki Dolne bieg na 800 m klas V??VI NIE
65 Kaszany Kacper Ustrzyki Dolne bieg na 200m klas I ?? II NIE
66 Kaszany Karol Ustrzyki Dolne bieg na 400m klas III-IV NIE
67 Kiresztura Wiktoria Czarna bieg na 1200 m klas VII – VIII NIE
68 K?apkowski Patryk Ustrzyki Dolne bieg na 800 m klas V??VI NIE
69 Kochanowicz Blanka Ustrzyki Dolne bieg na 400m klas III-IV NIE
70 Ko??cia??ska Julia Ustrzyki Dolne bieg na 1200 m klas VII – VIII NIE
71 Koncewicz Kacper Ustrzyki Dolne bieg na 400m klas III-IV NIE
72 Konik Miko?aj Stefkowa bieg na 800 m klas V??VI NIE
73 Kowalska Julia Ustrzyki Dolne bieg na 400m klas III-IV NIE
74 Kozak Szymon Ustrzyki Dolne bieg na 200m klas I ?? II NIE
75 Krakowska Klaudia Czarna bieg na 1200 m klas VII – VIII NIE
76 Kr??l Julia Ustrzyki Dolne bieg na 400m klas III-IV NIE
77 Kruk Ma??gorzata Ustrzyki Dolne bieg na 200m klas I ?? II NIE
78 Krupi??ski Oskar Ustrzyki Dolne bieg na 800 m klas V??VI NIE
79 Kuc Pawe?? Ustrzyki Dolne bieg na 1200 m klas VII – VIII NIE
80 Kucharzyk Emilia Ustrzyki Dolne bieg na 800 m klas V??VI NIE
81 Ku??niar Paulina Ustrzyki Dolne bieg na 800 m klas V??VI NIE
82 Kuzdro Zuzanna Ustrzyki Dolne bieg na 800 m klas V??VI NIE
83 Leptuch Julia Ustrzyki Dolne bieg na 1200 m klas VII – VIII NIE
84 Liniewska Aleksandra Ustrzyki Dolne bieg na 1200 m klas VII – VIII NIE
85 Lisowska Karolina Ustrzyki Dolne bieg na 200m klas I ?? II NIE
86 ??lusarczyk Piotr Czarna bieg na 800 m klas V??VI NIE
87 ??mierciak Karol Ustrzyki Dolne bieg na 400m klas III-IV NIE
88 ?och Nikola Ustrzyki Dolne bieg na 400m klas III-IV NIE
89 ?och Norbert Ustrzyki Dolne bieg na 800 m klas V??VI NIE
90 ?och Maja Ustrzyki Dolne bieg na 200m klas I ?? II NIE
91 ??wist Julia Wyr?by bieg na 1200 m klas VII – VIII NIE
92 ?ysyganicz Aleksandra Czarna bieg na 1200 m klas VII – VIII NIE
93 ?ysyganicz Anna Czarna bieg na 800 m klas V??VI NIE
94 Majcher Kacper Ustrzyki Dolne bieg na 200m klas I ?? II NIE
95 Majer Kacper Ustrzyki Dolne bieg na 800 m klas V??VI NIE
96 Ma?ecka Wiktoria Czarna bieg na 1200 m klas VII – VIII NIE
97 Marzec Zuzanna Ustrzyki Dolne bieg na 800 m klas V??VI NIE
98 Matiasik Alicja Ustrzyki Dolne bieg na 1200 m klas VII – VIII NIE
99 Micha??uszko Igor Przemy??l bieg na 800 m klas V??VI NIE
100 Micko?? Filip Ustrzyki Dolne bieg na 200m klas I ?? II NIE
101 Mierzy??ski Miron Ustrzyki Dolne bieg na 200m klas I ?? II NIE
102 Mikulski Arkadiusz Ustrzyki Dolne bieg na 800 m klas V??VI NIE
103 Miszczak Hanna Ustrzyki Dolne bieg na 800 m klas V??VI NIE
104 Mucha Olaf Ustrzyki Dolne bieg na 200m klas I ?? II NIE
105 Nawrocka Laura Czarna bieg na 1200 m klas VII – VIII NIE
106 Nawrocki Oliwier Czarna bieg na 200m klas I ?? II NIE
107 Or??owska Lena Ustrzyki Dolne bieg na 800 m klas V??VI NIE
108 Osiadacz Brian Ustrzyki Dolne bieg na 1200 m klas VII – VIII NIE
109 Ozga Jaros??aw Ustrzyki Dolne bieg na 1200 m klas VII – VIII NIE
110 Ozga Lena Czarna bieg na 200m klas I ?? II NIE
111 Pa??acki Jakub Bandr??w Narodowy bieg na 200m klas I ?? II NIE
112 Pa??czyszy Maja Ustrzyki Dolne bieg na 400m klas III-IV NIE
113 Paszkowska Emilia Czarna bieg na 200m klas I ?? II NIE
114 Paszkowski Przemys?aw Ustrzyki Dolne bieg na 800 m klas V??VI NIE
115 Patulak Eryk Ustrzyki Dolne bieg na 800 m klas V??VI NIE
116 Pere??lucha Maciej Ustrzyki Dolne bieg na 1200 m klas VII – VIII NIE
117 Piku?a Roksana Czarna bieg na 1200 m klas VII – VIII NIE
118 Piotrowska Zuzanna Ustrzyki Dolne bieg na 800 m klas V??VI NIE
119 Pl??? Natalia Ustrzyki Dolne bieg na 200m klas I ?? II NIE
120 Pl?s Karolina Ustrzyki Dolne bieg na 800 m klas V??VI NIE
121 Podmok??y Klaudia Przemy??l bieg na 1200 m klas VII – VIII NIE
122 Podolak Dawid Ustrzyki Dolne bieg na 200m klas I ?? II NIE
123 Praso?? Miko??aj Ustrzyki Dolne bieg na 200m klas I ?? II NIE
124 Pr?dki Renata Ustrzyki Dolne bieg na 1200 m klas VII – VIII NIE
125 Przyby??a Blanka Ustrzyki Dolne bieg na 800 m klas V??VI NIE
126 Przyby??a Hugo Ustrzyki Dolne bieg na 200m klas I ?? II NIE
127 Przyby??a Nela Ustrzyki Dolne bieg na 400m klas III-IV NIE
128 Puszcza??owska Julia Ustrzyki Dolne bieg na 800 m klas V??VI NIE
129 Radacz Hanna Ustrzyki Dolne bieg na 800 m klas V??VI NIE
130 R????a??ski Karol Czarna bieg na 400m klas III-IV NIE
131 S?dzimir Magdalena Ustrzyki Dolne bieg na 400m klas III-IV NIE
132 Sidor Paula Ustrzyk Idolne bieg na 1200 m klas VII – VIII NIE
133 Skiba Maja Czarna bieg na 1200 m klas VII – VIII NIE
134 Skiba Piotr Ustrzyki Dolne bieg na 800 m klas V??VI NIE
135 Skomra Sandra Ustrzyki Dolne bieg na 400m klas III-IV NIE
136 S?omi??ska Amelia Ustrzyki Dolne bieg na 1200 m klas VII – VIII NIE
137 S??ota Jakub Ustrzyki Dolne bieg na 1200 m klas VII – VIII NIE
138 S??ysz Blanka Ustrzyki Dolne bieg na 800 m klas V??VI NIE
139 Smarkucki Patryk Ustrzyki Dolne bieg na 1200 m klas VII – VIII NIE
140 Smyk Daria Ustrzyki Dolne bieg na 800 m klas V??VI NIE
141 Sok???? Franciszek Ustrzyki Dolne bieg na 400m klas III-IV NIE
142 Staniszewski Micha?? Ustrzyki Dolne bieg na 1200 m klas VII – VIII NIE
143 Stasiak Kacper Czarna bieg na 800 m klas V??VI NIE
144 Stukan Szymon Przemy??l bieg na 800 m klas V??VI NIE
145 Szczepa??ska Maja Ustrzyki Dolne bieg na 800 m klas V??VI NIE
146 Szczepa??ski Janek Ustrzyki Dolne bieg na 800 m klas V??VI NIE
147 Szeremeta Szymon Ustrzyki Dolne bieg na 1200 m klas VII – VIII NIE
148 Szmist Weronika Szczepa??cowa bieg na 800 m klas V??VI NIE
149 Tajak Emilia Czarna bieg na 1200 m klas VII – VIII NIE
150 Tarsudis Oliwia Ustrzyki Dolne bieg na 800 m klas V??VI NIE
151 Tatsis-Pulios Konstantinos Ustrzyki Dolne bieg na 200m klas I ?? II NIE
152 Tkacz Bruno Ustrzyki Dolne bieg na 400m klas III-IV NIE
153 Tokarczyk Brajan Czarna bieg na 400m klas III-IV NIE
154 Tomaszek Hubert Ustrzyki Dolne bieg na 1200 m klas VII – VIII NIE
155 Tomkiewicz Martyna Czarna bieg na 400m klas III-IV NIE
156 Trzebi??ski Antek Horyniec Zdr??j bieg na 200m klas I ?? II NIE
157 Trzebi??ski Wojtek Horyniec Zdr??j bieg na 400m klas III-IV NIE
158 Uzdejczyk Oskar Ustrzyki Dolne bieg na 200m klas I ?? II NIE
159 Walaszek Artur Ustrzyki Dolne bieg na 1200 m klas VII – VIII NIE
160 Warga Agnieszka Ustrzyki Dolne bieg na 1200 m klas VII – VIII NIE
161 W??jtowicz Oliwia Ustrzyki Dolne bieg na 400m klas III-IV NIE
162 Wilgucki Adrian Ustrzyki Dolne bieg na 400m klas III-IV NIE
163 Winnicka Jagoda Ustrzyki Dolne bieg na 800 m klas V??VI NIE
164 Witka Jakub Ustrzyki Dolne bieg na 800 m klas V??VI NIE
165 Wojtanowski Wojciech Pszczeliny bieg na 200m klas I ?? II NIE
166 Wrona Adrian Czarna bieg na 800 m klas V??VI NIE
167 Wronowska Amelia Ustrzyki Dolne bieg na 400m klas III-IV NIE
168 Zapa? Pamela Czarna bieg na 800 m klas V??VI NIE
169 Zarzyczna Amelia Ustrzyki Dolne bieg na 800 m klas V??VI NIE
170 Zi?ba Martyna Ustrzyki Dolne bieg na 800 m klas V??VI NIE
171 Ziembikiewicz Dawid Ustrzyki Dolne bieg na 400m klas III-IV NIE
172 Ziobro Weronika Krosno bieg na 1200 m klas VII – VIII NIE