Lista nieopłaconych

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Kategoria Wpłata
1 Adamski Hubert Starachowice Klasy 3-4, ch??opcy, dystans: 500 m NIE
2 Banasik Ola Ka??k??w Gimnazjum, dziewczyny, dystans: 1500 m NIE
3 B?chorek Jaros??aw Ostrowiec ??wi?tokrzyski Doro??li, m???czy??ni, dystans: 10 000m NIE
4 Bernaciak Bartosz Rudnik Szko??y ??rednie, ch??opcy, dystans: 1800 m NIE
5 Bernacki Kamil Ostrowiec ??wi?tokrzyski Doro??li, m???czy??ni, dystans: 10 000m NIE
6 Bernat Damian Bli??yn Doro??li, m???czy??ni, dystans: 5 000 m NIE
7 Bielacha Maciej Miedziana G??ra Doro??li, m???czy??ni, dystans: 10 000m NIE
8 Bielu?? Arnold Rudki Doro??li, m???czy??ni, dystans: 10 000m NIE
9 B??ajszczak Artur Sandomierz Klasy 0-2, ch??opcy, dystans: 300 m NIE
10 B??ajszczak Karol Sandomierz Doro??li, m???czy??ni, dystans: 10 000m NIE
11 Bogucki Ireneusz Ostrowiec ??wi?tokrzyski Doro??li, m???czy??ni, dystans: 10 000m NIE
12 Bonio Monika Rudnik Szko??y ??rednie, dziewczyny, dystans: 1800 m NIE
13 Chmielewski Tomasz Ostrowiec ??wi?tokrzyski Doro??li, m???czy??ni, dystans: 10 000m NIE
14 Chodakowska Anna ?miel??w Klasy 5-6, dziewczyny, dystans: 800 m NIE
15 Chodakowski Igor ?miel??w Gimnazjum, ch??opcy, dystans: 1500 m NIE
16 Chodakowski Kacper ?miel??w Doro??li, m???czy??ni, dystans: 10 000m NIE
17 Chudak Krzysztof Ka??k??w Doro??li, m???czy??ni, dystans: 10 000m NIE
18 Ciemiega Jakub Rudnik Gimnazjum, ch??opcy, dystans: 1500 m NIE
19 Cioroch Fabian Grabk??w Klasy 0-2, ch??opcy, dystans: 300 m NIE
20 Cioroch Milena Grabk??w Klasy 3-4, dziewczyny, dystans: 500 m NIE
21 Cioroch Kacper Grabk?? Klasy 0-2, ch??opcy, dystans: 300 m NIE
22 Cioroch Cyprian Grabk??w Klasy 0-2, ch??opcy, dystans: 300 m NIE
23 Cisowska Barbara Kielce Doro??li, kobiety, dystans: 10 000 m NIE
24 Czarnota Ma??gosia G?sawy Rz?dowe Szko??y ??rednie, dziewczyny, dystans: 1800 m NIE
25 Czarnota Ma??gorzata G?sawy Rz?dowe Doro??li, kobiety, dystans: 5 000 m NIE
26 D?browski Grzegorz Szewna Doro??li, m???czy??ni, dystans: 10 000m NIE
27 D?ugosz Jzcek Starachowice Doro??li, m???czy??ni, dystans: 5 000 m NIE
28 Dr????d?? Tomasz Lubienia Doro??li, m???czy??ni, dystans: 10 000m NIE
29 Dr????d?? Zofia Starachowice Klasy 5-6, dziewczyny, dystans: 800 m NIE
30 Dria??ski Marcin Starachowice Doro??li, m???czy??ni, dystans: 5 000 m NIE
31 Dudek Sylwester Rudnik Doro??li, m???czy??ni, dystans: 10 000m NIE
32 Dudek Mateusz Rzepin Drugi Klasy 0-2, ch??opcy, dystans: 300 m NIE
33 Dul?ba Pawe?? Zagna??sk Doro??li, m???czy??ni, dystans: 10 000m NIE
34 Dzia??ak Dominika Lipie Klasy 5-6, dziewczyny, dystans: 800 m NIE
35 Dzia??ak Martyna Lipie Klasy 5-6, dziewczyny, dystans: 800 m NIE
36 Dziu??ka Karol God??w Klasy 5-6, ch??opcy, dystans: 800 m NIE
37 Dziu??ka Bartosz Ka??k??w Klasy 0-2, ch??opcy, dystans: 300 m NIE
38 Dziu??ka Maksymilian God??w Klasy 0-2, ch??opcy, dystans: 300 m NIE
39 Ga??ek Kacper ?omno Gimnazjum, ch??opcy, dystans: 1500 m NIE
40 Ga??ka Kacper Ka??k??w Klasy 0-2, ch??opcy, dystans: 300 m NIE
41 Ga??ka Lena Ka??k??w Klasy 0-2, dziewczyny, dystans: 300 m NIE
42 Gawlak ?ukasz Ostrowiec ??wi?tokrzyski Doro??li, m???czy??ni, dystans: 5 000 m NIE
43 Gawlak Adrian Ostrowiec ??wi?tokrzyski Klasy 0-2, ch??opcy, dystans: 300 m NIE
44 Glowka Oliwia Brody Szko??y ??rednie, dziewczyny, dystans: 1800 m NIE
45 Gorza??czy??ski Filip Lipie Klasy 5-6, ch??opcy, dystans: 800 m NIE
46 Gruszka Marcin Ostrowiec ??wi?tokrzyski Doro??li, m???czy??ni, dystans: 10 000m NIE
47 Gursiel Tomasz Kielce Doro??li, m???czy??ni, dystans: 10 000m NIE
48 Gwardy?? Jakub Wawrze??czyce Klasy 0-2, ch??opcy, dystans: 300 m NIE
49 Gw????d?? Ireneusz Starachowice Doro??li, m???czy??ni, dystans: 10 000m NIE
50 Iwo??a Bartosz God??w Klasy 5-6, ch??opcy, dystans: 800 m NIE
51 Jagie????o B??a??ej Wawrze??czyce Doro??li, m???czy??ni, dystans: 10 000m NIE
52 Jagie????o Luiza Brzezie Klasy 3-4, dziewczyny, dystans: 500 m NIE
53 Jagie????o Karolina ?omno Klasy 0-2, dziewczyny, dystans: 300 m NIE
54 Jagie????o Patryk Brzezie Gimnazjum, ch??opcy, dystans: 1500 m NIE
55 Jagie??o Karol Lubienia Doro??li, m???czy??ni, dystans: 10 000m NIE
56 Jagie??o Kinga Lubienia Doro??li, kobiety, dystans: 10 000 m NIE
57 Jagie??o Micha?? Lubienia Doro??li, m???czy??ni, dystans: 10 000m NIE
58 Janasiak Wiktoria Starachowice Klasy 0-2, dziewczyny, dystans: 300 m NIE
59 Jarosz Dawid Krajk??w Gimnazjum, ch??opcy, dystans: 1500 m NIE
60 Jarosz Jakub Krajk??w Klasy 0-2, ch??opcy, dystans: 300 m NIE
61 Jarosz Dawid Krajk??w Doro??li, m???czy??ni, dystans: 5 000 m NIE
62 Jasiewski Wojtek W?chock Doro??li, m???czy??ni, dystans: 10 000m NIE
63 Jastal Piotr Rudnik Doro??li, m???czy??ni, dystans: 5 000 m NIE
64 Jasztal Izabela Paw????w Doro??li, kobiety, dystans: 5 000 m NIE
65 J?drzejewska Anna Starachowice Klasy 0-2, dziewczyny, dystans: 300 m NIE
66 Jeziorska Maja Godow Klasy 5-6, dziewczyny, dystans: 800 m NIE
67 Jeziorska Nela Godow Klasy 0-2, dziewczyny, dystans: 300 m NIE
68 Jusko Rafa?? Ostrowiec Doro??li, m???czy??ni, dystans: 10 000m NIE
69 Kaba??a Laura ?omno Klasy 3-4, dziewczyny, dystans: 500 m NIE
70 Kaczmarczyk Dawid Radkowice Doro??li, m???czy??ni, dystans: 10 000m NIE
71 Kaczmarska Julia D?browa Klasy 0-2, dziewczyny, dystans: 300 m NIE
72 Kaczmarski Dawid D?browa Doro??li, m???czy??ni, dystans: 10 000m NIE
73 Kalita Jakub Ostrowiec ??w. Doro??li, m???czy??ni, dystans: 10 000m NIE
74 Karasinski Micha?? Rudnik Szko??y ??rednie, ch??opcy, dystans: 1800 m NIE
75 Karbownik Patrycja Skarzysko -Kamienna Klasy 3-4, dziewczyny, dystans: 500 m NIE
76 Karbownik Artur Skarzysko-Kamienna Doro??li, m???czy??ni, dystans: 10 000m NIE
77 Kartasi??ska Julia Rzepin Kolonia 82 Klasy 5-6, dziewczyny, dystans: 800 m NIE
78 Karwacka Alicja Brodyr Szko??y ??rednie, dziewczyny, dystans: 1800 m NIE
79 Karwacki Mateusz Kielce Doro??li, m???czy??ni, dystans: 10 000m NIE
80 K?dziela ?ukasz Majk??w Doro??li, m???czy??ni, dystans: 10 000m NIE
81 K?pi??ski Miko??aj Bodzentyn Doro??li, m???czy??ni, dystans: 10 000m NIE
82 Kielisz Weronika Chybice Klasy 5-6, dziewczyny, dystans: 800 m NIE
83 Kluzek Aneta Starachowice Doro??li, kobiety, dystans: 5 000 m NIE
84 K??usek Paula Sosn??wka 23 Doro??li, kobiety, dystans: 10 000 m NIE
85 Kolebacz Kamil Skar??ysko-Kamienna Doro??li, m???czy??ni, dystans: 10 000m NIE
86 Ko??odziejski Kamil Kielce Doro??li, m???czy??ni, dystans: 10 000m NIE
87 Kosiarska Karina Stary Bost??w Szko??y ??rednie, dziewczyny, dystans: 1800 m NIE
88 Kowalczyk Mateusz Rataje Doro??li, m???czy??ni, dystans: 5 000 m NIE
89 Kowalska Klaudia Rudnik Klasy 5-6, dziewczyny, dystans: 800 m NIE
90 Kowalski Daniel Paw????w Klasy 5-6, ch??opcy, dystans: 800 m NIE
91 Krawczy??ski Janusz Gromadzice Doro??li, m???czy??ni, dystans: 10 000m NIE
92 Krzy??anowski Pawe?? Starachowice Doro??li, m???czy??ni, dystans: 5 000 m NIE
93 Kusiak Jakub Rzepin Drugi Klasy 0-2, ch??opcy, dystans: 300 m NIE
94 Kusiak Piotr Rzepin Drugi Doro??li, m???czy??ni, dystans: 10 000m NIE
95 Kusiak Greta Rzepin Drugi Doro??li, kobiety, dystans: 5 000 m NIE
96 Kustra Dariusz Kielce Doro??li, m???czy??ni, dystans: 10 000m NIE
97 Kuzka Konrad Bodzentyn Klasy 5-6, ch??opcy, dystans: 800 m NIE
98 Kuzka Nikodem Bodzentyn Klasy 0-2, ch??opcy, dystans: 300 m NIE
99 Kwiatek Karolina Starachowice Klasy 5-6, dziewczyny, dystans: 800 m NIE
100 Kwiatek Weronika Starachowice Szko??y ??rednie, dziewczyny, dystans: 1800 m NIE
101 Kwiatek Bianka Rzepin Kolonia Klasy 3-4, dziewczyny, dystans: 500 m NIE
102 Kwiatek Micha?? Starachowice Doro??li, m???czy??ni, dystans: 10 000m NIE
103 Kwiecie?? Dawid Kielce Doro??li, m???czy??ni, dystans: 10 000m NIE
104 Kwiecie?? Bernadetta God??w Klasy 3-4, dziewczyny, dystans: 500 m NIE
105 Kwiecie?? Wiktoria God??w Klasy 0-2, dziewczyny, dystans: 300 m NIE
106 Kwiecie?? Krystian God??w Szko??y ??rednie, ch??opcy, dystans: 1800 m NIE
107 Kwiecien Wiktoria Rudnik Klasy 3-4, dziewczyny, dystans: 500 m NIE
108 Lasek Jakub Radkowice Kol. Klasy 0-2, ch??opcy, dystans: 300 m NIE
109 Lefek Bartosz Nieczulice Klasy 3-4, ch??opcy, dystans: 500 m NIE
110 Legut Micha?? W?chock Doro??li, m???czy??ni, dystans: 5 000 m NIE
111 Lepiarz Sylwester Rudnik Doro??li, m???czy??ni, dystans: 10 000m NIE
112 Lewocha Rafa?? Jastrz?b Doro??li, m???czy??ni, dystans: 10 000m NIE
113 Lipa Aleksander Radkowice Kolonia Klasy 0-2, ch??opcy, dystans: 300 m NIE
114 Loranty Przemys??aw Ostrowiec Swietokrzyski Doro??li, m???czy??ni, dystans: 5 000 m NIE
115 ??aczek ?ukasz Ostrowiec ??wi?tokrzyski Doro??li, m???czy??ni, dystans: 10 000m NIE
116 ???obecki Piotr ??wi?tomarz Doro??li, m???czy??ni, dystans: 5 000 m NIE
117 ??kowski Mariusz I????a Doro??li, m???czy??ni, dystans: 10 000m NIE
118 ??miech Marcin Cz?stk??w Doro??li, m???czy??ni, dystans: 10 000m NIE
119 ?odej Kacper Lipie, Gm. Brody Klasy 5-6, ch??opcy, dystans: 800 m NIE
120 ?odej Gracjan Lipie, Gm. Brody Klasy 5-6, ch??opcy, dystans: 800 m NIE
121 ?ukasiewicz Dominika Ostrowiec ??wi?tokrzyski Doro??li, kobiety, dystans: 5 000 m NIE
122 Majcher Damian Stalowa Wola/tarnobrzeg Doro??li, m???czy??ni, dystans: 10 000m NIE
123 Majecki Robert Modrzewie 27 Doro??li, m???czy??ni, dystans: 5 000 m NIE
124 Majewska Monika Ostrowiec Swietokrzyski Doro??li, kobiety, dystans: 5 000 m NIE
125 Malicki Bogu?? Skar??ysko-Kamienna Doro??li, m???czy??ni, dystans: 10 000m NIE
126 Masternak Jakub Stobiec Klasy 0-2, ch??opcy, dystans: 300 m NIE
127 Mergalska Julia Szerzawy Klasy 0-2, dziewczyny, dystans: 300 m NIE
128 Miernik ?ukasz Kielce Doro??li, m???czy??ni, dystans: 10 000m NIE
129 Mikos Bartosz Ka??k??w Klasy 5-6, ch??opcy, dystans: 800 m NIE
130 M??udzi??ski Piotr Mirzec Doro??li, m???czy??ni, dystans: 5 000 m NIE
131 Mochocki Maciej Kielce Doro??li, m???czy??ni, dystans: 5 000 m NIE
132 Molasy Ma??gorzata Lasocin Doro??li, m???czy??ni, dystans: 5 000 m NIE
133 My??liwska Kinga Ostrowiec ??wi?tokrzyski Doro??li, kobiety, dystans: 5 000 m NIE
134 Nowak Alexander God??w Klasy 0-2, ch??opcy, dystans: 300 m NIE
135 Orczyk Kamil Ka??k??w Doro??li, kobiety, dystans: 10 000 m NIE
136 Orczyk Rafa?? Ka??k??w Doro??li, m???czy??ni, dystans: 10 000m NIE
137 Pajek Jerzy Starachowice Doro??li, m???czy??ni, dystans: 5 000 m NIE
138 Palacz Wojtek Starachowice Doro??li, m???czy??ni, dystans: 10 000m NIE
139 Pasieka S??awomir Iwaniska Doro??li, m???czy??ni, dystans: 10 000m NIE
140 Pawelec Patryk D?browa Gimnazjum, ch??opcy, dystans: 1500 m NIE
141 Pawlos Mikolaj Rudnik Gimnazjum, ch??opcy, dystans: 1500 m NIE
142 Paw??owski Andrzej Tarnobrzeg Doro??li, m???czy??ni, dystans: 5 000 m NIE
143 Peryt Renata Starachowice Doro??li, kobiety, dystans: 5 000 m NIE
144 Peryt Krzysztof Starachowice Doro??li, m???czy??ni, dystans: 5 000 m NIE
145 Peryt Maja Starchowice Gimnazjum, dziewczyny, dystans: 1500 m NIE
146 Pi??rczyk Wojciech Nowy Bost??w Klasy 0-2, ch??opcy, dystans: 300 m NIE
147 Pi??rczyk Krystian Nowy Bost??w Gimnazjum, ch??opcy, dystans: 1500 m NIE
148 Pi??rczyk Antoni Krajk??w Klasy 0-2, ch??opcy, dystans: 300 m NIE
149 Pi??rczyk Marcelina Krajk??w Klasy 0-2, dziewczyny, dystans: 300 m NIE
150 Pi??ro Karol Ambro????w Gimnazjum, ch??opcy, dystans: 1500 m NIE
151 Piwnik Aleksandra God??w Klasy 5-6, dziewczyny, dystans: 800 m NIE
152 Piwnik Paulina God??w Klasy 0-2, dziewczyny, dystans: 300 m NIE
153 Piwowarska Wioletta Wi?zownica Kolonia Doro??li, kobiety, dystans: 5 000 m NIE
154 Poche? Zuzia Wawrz???czyce Klasy 5-6, dziewczyny, dystans: 800 m NIE
155 Poche? Ja?? Wawrz???czyce Klasy 0-2, ch??opcy, dystans: 300 m NIE
156 Poche? Jan Paw????w Doro??li, m???czy??ni, dystans: 10 000m NIE
157 Poche? Wiktoria Paw????w Klasy 3-4, dziewczyny, dystans: 500 m NIE
158 Poche? Maja Ka??k??w Klasy 3-4, dziewczyny, dystans: 500 m NIE
159 Po??oga Patryk Krajk??w Klasy 5-6, ch??opcy, dystans: 800 m NIE
160 Po??oga Bartosz Krajk??w Klasy 3-4, ch??opcy, dystans: 500 m NIE
161 Po??oga Gabriela Rzepin Pierwszy Klasy 3-4, dziewczyny, dystans: 500 m NIE
162 Po??oga Szymon Bronkowice Doro??li, m???czy??ni, dystans: 5 000 m NIE
163 Potrzeszcz Tomasz Brody Doro??li, m???czy??ni, dystans: 10 000m NIE
164 Potrzeszcz Bartosz Rudnik Szko??y ??rednie, ch??opcy, dystans: 1800 m NIE
165 Potrzeszcz Grzegorz Brody Doro??li, m???czy??ni, dystans: 10 000m NIE
166 Powr??zek Kacper Starachowice Doro??li, m???czy??ni, dystans: 10 000m NIE
167 Powr??zek Dominik Starachowice Doro??li, m???czy??ni, dystans: 10 000m NIE
168 Pozoga Jakub Radkowice Doro??li, m???czy??ni, dystans: 10 000m NIE
169 Pozoga Filip Starachowice Klasy 0-2, ch??opcy, dystans: 300 m NIE
170 Procko Milena Kielce Doro??li, kobiety, dystans: 5 000 m NIE
171 Pronobis Przemys?aw Ostrowiec ??wi?tokrzyski Doro??li, m???czy??ni, dystans: 10 000m NIE
172 Prucnal Wanda Skar??ysko-Kamienna Doro??li, kobiety, dystans: 10 000 m NIE
173 Przygoda Rafa?? Starachowice Doro??li, m???czy??ni, dystans: 5 000 m NIE
174 Racka Ola God??w Klasy 3-4, dziewczyny, dystans: 500 m NIE
175 Racki Czarek God??w Klasy 0-2, ch??opcy, dystans: 300 m NIE
176 R????alski ?ukasz Wola Grojecka Doro??li, m???czy??ni, dystans: 10 000m NIE
177 Rejkowic Patrycja Rzepin Drugi Klasy 5-6, dziewczyny, dystans: 800 m NIE
178 Rejkowicz Szymon Rzepin Drugi Gimnazjum, ch??opcy, dystans: 1500 m NIE
179 Rejkowicz Szymon Rzepin Drugi Doro??li, m???czy??ni, dystans: 10 000m NIE
180 Rogasch Stanis??aw Krak??w Doro??li, m???czy??ni, dystans: 10 000m NIE
181 Ro??ek Przemys??aw Bodzech??w Doro??li, m???czy??ni, dystans: 10 000m NIE
182 Rycombel Weronika Ka??k??w Klasy 3-4, dziewczyny, dystans: 500 m NIE
183 Rydzowska Luiza ?omno Szko??y ??rednie, dziewczyny, dystans: 1800 m NIE
184 Sadkowski Pawe?? Mak??w Doro??li, m???czy??ni, dystans: 10 000m NIE
185 Sad??owska Aleksandra Starachowice Doro??li, kobiety, dystans: 5 000 m NIE
186 Sadza Anna Skar??ysko Kamienna Doro??li, kobiety, dystans: 10 000 m NIE
187 Serwicka Carmen Sandomierz Klasy 0-2, dziewczyny, dystans: 300 m NIE
188 Sikora Zbigniew Rudnik Doro??li, m???czy??ni, dystans: 5 000 m NIE
189 Sikora Dariusz Rudnik Klasy 5-6, ch??opcy, dystans: 800 m NIE
190 Sikora Zbigniew Paw????w Doro??li, kobiety, dystans: 10 000 m NIE
191 Skiba Anna Starachowice Doro??li, kobiety, dystans: 5 000 m NIE
192 Slifierz Krystian Rudnik Gimnazjum, ch??opcy, dystans: 1500 m NIE
193 S??owik Justyna Ostrowiec ??wi?tokrzyski Doro??li, kobiety, dystans: 10 000 m NIE
194 S??owik Konrad Ostrowiec ??wi?tokrzyski Doro??li, m???czy??ni, dystans: 10 000m NIE
195 Smalec Wiktoria Starachowice Klasy 3-4, dziewczyny, dystans: 500 m NIE
196 Sobczyk Milena Nieczulice Gimnazjum, dziewczyny, dystans: 1500 m NIE
197 Sochacki S??awomir Podg??rze Doro??li, m???czy??ni, dystans: 10 000m NIE
198 Soczumska Angelika G??rno Doro??li, kobiety, dystans: 10 000 m NIE
199 Sprawka Anna Starachowice Doro??li, kobiety, dystans: 5 000 m NIE
200 Sprawka Anna Starachowice Doro??li, kobiety, dystans: 5 000 m NIE
201 Sta??czak Paulina Starachowice Doro??li, kobiety, dystans: 5 000 m NIE
202 Sta??czak Lidia Starachowice Doro??li, kobiety, dystans: 5 000 m NIE
203 Stanios Jan Radom Klasy 5-6, ch??opcy, dystans: 800 m NIE
204 Stefa??ski Tomasz Ambro????w Doro??li, m???czy??ni, dystans: 10 000m NIE
205 Stepniewski Dominik Starachowice Doro??li, m???czy??ni, dystans: 5 000 m NIE
206 Stepniewski Alan Rudnik Klasy 3-4, ch??opcy, dystans: 500 m NIE
207 Stepniewski Norber Rudnik Doro??li, m???czy??ni, dystans: 10 000m NIE
208 Stycze?? Jaros??aw Marianki Doro??li, m???czy??ni, dystans: 10 000m NIE
209 Stycze?? Jaros??aw Marianki Doro??li, m???czy??ni, dystans: 10 000m NIE
210 Stycze?? Grzegorz Ostrowiec ??w. Doro??li, m???czy??ni, dystans: 5 000 m NIE
211 Stycze?? Karol Ciepiel??w Doro??li, m???czy??ni, dystans: 10 000m NIE
212 Styczy??ski Mariusz Ka??k??w Doro??li, m???czy??ni, dystans: 10 000m NIE
213 Su??ecki Kamil Starachowice Doro??li, m???czy??ni, dystans: 10 000m NIE
214 Sygut Agnieszka I????a Doro??li, kobiety, dystans: 5 000 m NIE
215 Sygut Eliasz I????a Doro??li, m???czy??ni, dystans: 5 000 m NIE
216 Szwagierczak Przemys??aw Ostrowiec ??wi?tokrzyski Doro??li, m???czy??ni, dystans: 10 000m NIE
217 Szwed Krzysztof Maciej Starachowice Doro??li, m???czy??ni, dystans: 5 000 m NIE
218 Tarnowski Maciej Zwola Doro??li, m???czy??ni, dystans: 10 000m NIE
219 Telka Pawe?? Kielce Doro??li, m???czy??ni, dystans: 10 000m NIE
220 Tusie??-Kuzka Magdalena Bodzentyn Doro??li, kobiety, dystans: 10 000 m NIE
221 Walczyk Kamil Mak??w Doro??li, m???czy??ni, dystans: 5 000 m NIE
222 Walerczak Anna Radom Doro??li, kobiety, dystans: 5 000 m NIE
223 W??jcik Katarzyna Radom Doro??li, kobiety, dystans: 5 000 m NIE
224 W??jcik Ma??gorzata Starachowice Doro??li, kobiety, dystans: 5 000 m NIE
225 W??jcik Krzysztof Ostrowiec ??wi?tokrzyski Doro??li, m???czy??ni, dystans: 10 000m NIE
226 W??jcik Izabela Kielce Doro??li, kobiety, dystans: 10 000 m NIE
227 Wi?c??aw Ma??gorzata Starachowice Doro??li, kobiety, dystans: 5 000 m NIE
228 Wojnar Weronika Starachowice Gimnazjum, dziewczyny, dystans: 1500 m NIE
229 Wojtan Amelia Starachowice Klasy 3-4, dziewczyny, dystans: 500 m NIE
230 Wojtan Beata Starachowice Doro??li, kobiety, dystans: 5 000 m NIE
231 Wojtan Marcin Starachowice Doro??li, m???czy??ni, dystans: 5 000 m NIE
232 Wojteczek Marta Tarczek Gimnazjum, dziewczyny, dystans: 1500 m NIE
233 Wosik Daniel Nietulisko Ma?e Doro??li, m???czy??ni, dystans: 5 000 m NIE
234 Wotli??ski Andrzej Skar??ysko Kamienna Doro??li, m???czy??ni, dystans: 10 000m NIE
235 Wrona Krzysiek Warsz??wek Gimnazjum, ch??opcy, dystans: 1500 m NIE
236 Wykrota Piotr Ostrowiec ??w Klasy 0-2, ch??opcy, dystans: 300 m NIE
237 Zablocka Natalia Warszawa Klasy 3-4, dziewczyny, dystans: 500 m NIE
238 Zapa??a Pawe?? God??w Doro??li, m???czy??ni, dystans: 5 000 m NIE
239 Zapa??a Przemek God??w Klasy 5-6, ch??opcy, dystans: 800 m NIE
240 Zarychta Rafa?? God??w Doro??li, m???czy??ni, dystans: 5 000 m NIE
241 Zarychta Katarzyna God??w Klasy 5-6, dziewczyny, dystans: 800 m NIE
242 Zarychta Katarzyna God??w Doro??li, kobiety, dystans: 5 000 m NIE
243 Zdyb Kamila Warsz??wek Klasy 3-4, dziewczyny, dystans: 500 m NIE
244 Ziewiec Gabriela Paw????w Klasy 0-2, dziewczyny, dystans: 300 m NIE
245 Zychowicz Aleksandra Starachowice Klasy 5-6, dziewczyny, dystans: 800 m NIE