Lista nieopłaconych

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Kategoria Wpłata
1 Adamowski Andrzej Piasek 10 km – bieg główny NIE
2 Baedziński Jerzy Wilkowiecko 10 km – bieg główny NIE
3 Bańska Emilka Mokra 500m – bieg da dzieci NIE
4 Bator Kinga Częstochowa 500m – bieg da dzieci NIE
5 Bejm Michał Działoszyn 10 km – bieg główny NIE
6 Bilski Robert Pajęczno 10 km – bieg główny NIE
7 Bitner Krystian Iwanowice Małe 10 km – bieg główny NIE
8 Bożek Wojciech Częstochowa 10 km – bieg główny NIE
9 Borkiewicz Kamila Pajęczno 10 km – bieg główny NIE
10 Brudło Hubert Ostrów Wielkopolski 500m – bieg da dzieci NIE
11 Brudło Tymoteusz Ostrów Wielkopolski 500m – bieg da dzieci NIE
12 Brudło Lilliana Ostrów Wielkopolski 500m – bieg da dzieci NIE
13 Cyrulik Grzegorz Przemyśl 10 km – bieg główny NIE
14 Cyrulik Grzegorz Przemyśl 10 km – bieg główny NIE
15 Cyrulik Grzegorz Przemyśl 10 km – bieg główny NIE
16 Dąbrowska-Czekaj Magdalena Częstochowa 10 km – bieg główny NIE
17 Dróżdż Kamil Radomsko 500m – bieg da dzieci NIE
18 Filak Stanisław Zajączki Pierwsze 10 km – bieg główny NIE
19 Galkowska Agnieszka Pajeczno 10 km – bieg główny NIE
20 Górska Magdalena Kroczyce 10 km – bieg główny NIE
21 Głowacka Aurelia Częstochowa 500m – bieg da dzieci NIE
22 Głowacka Karolina Zadroże 10 km – bieg główny NIE
23 Gonera Karina Częstochowa 10 km – bieg główny NIE
24 Gonera Witek Częstochowa 500m – bieg da dzieci NIE
25 Graczyk Mateusz Częstochowa 500m – bieg da dzieci NIE
26 Gradoń Piotr Częstochowa 10 km – bieg główny NIE
27 Gradoń Zuzanna Częstochowa 500m – bieg da dzieci NIE
28 Gradoń Maja Częstochowa 500m – bieg da dzieci NIE
29 Grzelak Kinga Popów 500m – bieg da dzieci NIE
30 Hałaczkiewicz Szymon Częstochowa 500m – bieg da dzieci NIE
31 Horzela Amelia Katowice 500m – bieg da dzieci NIE
32 Irzykowski Sebastian Częstochowa 500m – bieg da dzieci NIE
33 Jagielska Magdalena Kłobuck 10 km – bieg główny NIE
34 Jaguścik Kalina Częstochowa 500m – bieg da dzieci NIE
35 Janik Natasza Przystajń 500m – bieg da dzieci NIE
36 Jędryka Mateusz Kłobuck 500m – bieg da dzieci NIE
37 Jeziorski Łukasz Grodzisko 10 km – bieg główny NIE
38 Jurczyńska Bożena Częstochoa 10 km – bieg główny NIE
39 Kacprzak Weronika JustynÓw 500m – bieg da dzieci NIE
40 Kacprzak MichaŁ JustynÓw 500m – bieg da dzieci NIE
41 Kaczmarzyk Julia Wilkowiecko 500m – bieg da dzieci NIE
42 Kaczmarzyk Igor Wilkowiecko 500m – bieg da dzieci NIE
43 Kilan Przemysław Iwanowice Duże 10 km – bieg główny NIE
44 Kluźniak Mateusz Jaskrów 10 km – bieg główny NIE
45 Kobiela Magdalena Blachownia 10 km – bieg główny NIE
46 Kobiela Krzysztof Blachownia 10 km – bieg główny NIE
47 Kobiela Lena Blachownia 500m – bieg da dzieci NIE
48 Kobiela Katarzyna Blachownia 500m – bieg da dzieci NIE
49 Kolarska Nadia Częstochowa 500m – bieg da dzieci NIE
50 Koperski Antoni Pajęczno 500m – bieg da dzieci NIE
51 Koperski Julian Pajęczno 500m – bieg da dzieci NIE
52 Krakowian Marcelinka Częstochowa 500m – bieg da dzieci NIE
53 Król Mateusz Kłobuck 500m – bieg da dzieci NIE
54 Król Jakub Kłobuck 500m – bieg da dzieci NIE
55 Kulej Adrian Bieżeń 10 km – bieg główny NIE
56 Kuźnik Paweł Kłobuck 10 km – bieg główny NIE
57 Latusek Leszek Przystajń 10 km – bieg główny NIE
58 Leciak Wiktoria Miedźno 500m – bieg da dzieci NIE
59 Leciak Krystian Miedźno 500m – bieg da dzieci NIE
60 Lewińska Julia Andrespol 500m – bieg da dzieci NIE
61 LewiŃski Tomasz Częstochowa 10 km – bieg główny NIE
62 Ligęza Kamil Miedźno 10 km – bieg główny NIE
63 Ligenza Piotr Kłobuck 500m – bieg da dzieci NIE
64 Żelawski Krzysztof Częstochowa 10 km – bieg główny NIE
65 Łakomy Piotr Popów 10 km – bieg główny NIE
66 Łapiński Piotr Częstochowa 10 km – bieg główny NIE
67 Ślązak Patryk Mokra 500m – bieg da dzieci NIE
68 Maźniewski Piotr Częstochowa 10 km – bieg główny NIE
69 Matyszkiewicz Piotr Czeladź 500m – bieg da dzieci NIE
70 Matyszkiewicz Anna Czeladź 500m – bieg da dzieci NIE
71 Matyszkiewicz Michał Czeladź 500m – bieg da dzieci NIE
72 Mazur Krzysztof Częstochowa 10 km – bieg główny NIE
73 Melka Lena Sieradz 500m – bieg da dzieci NIE
74 Melka Kamil Sieradz 500m – bieg da dzieci NIE
75 Milczarek Adrian Częstochowa 10 km – bieg główny NIE
76 Mirek Mariusz Częstochowa 10 km – bieg główny NIE
77 Mirek Franciszek Częstochowa 500m – bieg da dzieci NIE
78 Modlińska Kinga Dylów Szlachecki 10 km – bieg główny NIE
79 Modliński Marcin Dylów Szlachecki 10 km – bieg główny NIE
80 Moś Łukasz Miedźno 10 km – bieg główny NIE
81 Morga Maria Miedźno 500m – bieg da dzieci NIE
82 Morga Piotr Miedźno 500m – bieg da dzieci NIE
83 Mruszczyk Jacek Makowiska 10 km – bieg główny NIE
84 Mruszczyk Mikołaj Pajęczno 500m – bieg da dzieci NIE
85 Mruszczyk Filip Pajęczno 500m – bieg da dzieci NIE
86 Mszyca Dariusz Blachownia 10 km – bieg główny NIE
87 Musiał Olga Częstochowa 10 km – bieg główny NIE
88 Musiał Olga Częstochowa 10 km – bieg główny NIE
89 Musiał Mateusz Częstochowa 500m – bieg da dzieci NIE
90 Musiał Michał Częstochowa 500m – bieg da dzieci NIE
91 Norberciak Grażyna Częstochowa 10 km – bieg główny NIE
92 Nowak Aleksander Kalej 500m – bieg da dzieci NIE
93 Nowak Dariusz Pajęczno 10 km – bieg główny NIE
94 Olszewski Karol Częstochowa 500m – bieg da dzieci NIE
95 Olszewski Franciszek Częstochowa 500m – bieg da dzieci NIE
96 Osadnik Emilia Hutka 500m – bieg da dzieci NIE
97 Owczarek Bozena Kłobuck 10 km – bieg główny NIE
98 Owczarek Tomasz Częstochowa 10 km – bieg główny NIE
99 Pasternak Michał Wrzaca 10 km – bieg główny NIE
100 Patyk Wiktoria Częstochowa 10 km – bieg główny NIE
101 Patyk Wiktoria Częstochowa 500m – bieg da dzieci NIE
102 Patyk Aleksander Częstochowa 500m – bieg da dzieci NIE
103 Pąklak Beata Miedźno 500m – bieg da dzieci NIE
104 Pąklak Michał Miedźno 500m – bieg da dzieci NIE
105 Pąklak Nicola Mokra 500m – bieg da dzieci NIE
106 Pieprzycka Zuzanna Częstochowa 500m – bieg da dzieci NIE
107 Pietruszewski Marcin Wancerzów 10 km – bieg główny NIE
108 Pijet Artur Olsztyn Jurajski 10 km – bieg główny NIE
109 Pilch Marcin Mogilany 10 km – bieg główny NIE
110 Pinis Michał Blachownia 10 km – bieg główny NIE
111 Polańska Natalia Wręczyca Wielka 500m – bieg da dzieci NIE
112 Polański Antoni Wręczyca Wielka 500m – bieg da dzieci NIE
113 Polański Ignacy Wręczyca Wielka 500m – bieg da dzieci NIE
114 Policiński Adam Sędziejowice 500m – bieg da dzieci NIE
115 Policiński Adam Sędziejowice 500m – bieg da dzieci NIE
116 Postrach Aleksandra Edynburg 10 km – bieg główny NIE
117 Przybylski Aleksander Kłobuck 500m – bieg da dzieci NIE
118 Ptak Tomasz Wąsosz Górny 10 km – bieg główny NIE
119 Ptak Ewa Wąsosz Górny 10 km – bieg główny NIE
120 Puchalska Natasza Częstochowa 500m – bieg da dzieci NIE
121 Puchalska Amelia Częstochowa 500m – bieg da dzieci NIE
122 Pułkownik Sebastian Częstochowa 10 km – bieg główny NIE
123 Pytlarczyk Piort Pajęczno 10 km – bieg główny NIE
124 Pytlarczyk Piort Pajęczno 10 km – bieg główny NIE
125 Pytlarczyk Ewa Pajęczno 10 km – bieg główny NIE
126 Raczyńska Antonina Częstochowa 500m – bieg da dzieci NIE
127 Raczynska Aleksandra Chorzów 10 km – bieg główny NIE
128 Sadlej Sebastian Częstochowa 10 km – bieg główny NIE
129 Sanetrnik Stanisław Częstochowa 500m – bieg da dzieci NIE
130 Siwczyński Mikołaj Kołaczkowice 500m – bieg da dzieci NIE
131 Smolarek Przemysław Rząśnia 10 km – bieg główny NIE
132 Smolarek Oliwia Rząśnia 500m – bieg da dzieci NIE
133 Soroka Krystian Mokra 500m – bieg da dzieci NIE
134 Staciwa Michał Katowice 10 km – bieg główny NIE
135 Suchodolski Dawid Truskolasy 500m – bieg da dzieci NIE
136 Sykulska Ewa Krzepice 10 km – bieg główny NIE
137 Sykulski Łukasz Krzepice 10 km – bieg główny NIE
138 Sykulski Franciszek Krzepice 500m – bieg da dzieci NIE
139 Sykuła Łukasz Konieczki 10 km – bieg główny NIE
140 Szafer Sylwester Popów 10 km – bieg główny NIE
141 Szczypior Klaudia Miedźno 500m – bieg da dzieci NIE
142 Szczyrba Piotr Konieczki 10 km – bieg główny NIE
143 Szeffs Tomasz Częstochowa 10 km – bieg główny NIE
144 Sznajder Adam Częstochowa 10 km – bieg główny NIE
145 Sztonder Marcin Częstochowa 10 km – bieg główny NIE
146 Szymczyk Teresa Czestochowa 10 km – bieg główny NIE
147 Tatara Bartosz Częstochowa 500m – bieg da dzieci NIE
148 Trawczyńska – Galkowska Agnieszka Pajęczno 10 km – bieg główny NIE
149 Trawczynski Kamil Pajęczno 500m – bieg da dzieci NIE
150 Turek Nina Kołaczkowice 500m – bieg da dzieci NIE
151 Tutak Piotr Władysławów 10 km – bieg główny NIE
152 Wacowski Maksymilian Kłobuck 500m – bieg da dzieci NIE
153 Wacowski Antoni Kłobuck 500m – bieg da dzieci NIE
154 Walasik Łukasz Pajęczno 10 km – bieg główny NIE
155 Wawrzyniak Michał Pajęczno 10 km – bieg główny NIE
156 Wawrzyniak Julia Pajęczno 10 km – bieg główny NIE
157 Wieczorek Krystian CzĘstochowa 10 km – bieg główny NIE
158 Wieczorek Anna Pomiary 10 km – bieg główny NIE
159 Wilk Filip Starokrzepice 500m – bieg da dzieci NIE
160 Wilk Anna Starokrzepice 10 km – bieg główny NIE
161 Woźniak Karolina Nowe Gajęcice 10 km – bieg główny NIE
162 Wroński Miłosz Blachownia 500m – bieg da dzieci NIE
163 Zarębski Paweł Kłobuck 10 km – bieg główny NIE
164 Zarebska Katarzyna Częstochowa 10 km – bieg główny NIE
165 Zarebski Lukasz Częstochowa 10 km – bieg główny NIE
166 Zuterek Anna Częstochowa 10 km – bieg główny NIE
167 Zyśk Malwina Miedźno 500m – bieg da dzieci NIE