1 |
PoĹźoga Gabriela |
Rzepin Pierwszy |
Klasy 3-4, dystans 500 metrĂłw |
NIE |
2 |
AmbroĹźy Karinana |
Kielce |
Bieg gĹĂłwny 10000 metrĂłw |
NIE |
3 |
Arak Zbigniew |
Skarzysko-Kamienna |
Bieg gĹĂłwny 10000 metrĂłw |
NIE |
4 |
Äwik Janusz |
Mielec |
Bieg gĹĂłwny 5000 metrĂłw |
NIE |
5 |
Bachmatiuk Marcin |
WarszĂłwek |
Bieg gĹĂłwny 5000 metrĂłw |
NIE |
6 |
Baranska Amelia |
Rudnik |
Klasy 5-6, dystans 800 metrĂłw |
NIE |
7 |
Barszcz Agata |
Starachowice |
Bieg gĹĂłwny 5000 metrĂłw |
NIE |
8 |
Bernaciak Marcin |
Radom |
Bieg gĹĂłwny 10000 metrĂłw |
NIE |
9 |
Bernacki Kamil |
Ostrowiec ĹwiÄtokrzyski |
Bieg gĹĂłwny 10000 metrĂłw |
NIE |
10 |
Bernat Damian |
BliĹźyn |
Bieg gĹĂłwny 5000 metrĂłw |
NIE |
11 |
BidziĹski Kacper |
GodĂłw |
Klasy 0-2 , dystans 300 metrĂłw |
NIE |
12 |
Bielecki RafaĹ |
KrakĂłw |
Bieg gĹĂłwny 5000 metrĂłw |
NIE |
13 |
Bonio Monika |
Rudnik |
SzkoĹy Ĺrednie, dystans 1800 metrĂłw |
NIE |
14 |
Borkowska Magda |
Rudnik |
Klasy 7-8, dystans 1500 metrĂłw |
NIE |
15 |
Brelski Mariusz |
Ĺopuszno |
Bieg gĹĂłwny 5000 metrĂłw |
NIE |
16 |
Chmielewski Filip |
Ostrowiec ĹwiÄtokrzyski |
Bieg gĹĂłwny 10000 metrĂłw |
NIE |
17 |
Chmielewski Tomasz |
Ostrowiec ĹwiÄtokrzyski |
Bieg gĹĂłwny 10000 metrĂłw |
NIE |
18 |
CieĹlik Damian |
Kielce |
Bieg gĹĂłwny 10000 metrĂłw |
NIE |
19 |
Ciemiega Jakub |
Rudnik |
SzkoĹy Ĺrednie, dystans 1800 metrĂłw |
NIE |
20 |
Ciemiega Artur |
Rudnik |
Bieg gĹĂłwny 10000 metrĂłw |
NIE |
21 |
Ciepielewski Filip |
Jadowniki |
Klasy 0-2 , dystans 300 metrĂłw |
NIE |
22 |
Ciepielewski Filip |
Jadowniki |
Klasy 0-2 , dystans 300 metrĂłw |
NIE |
23 |
Ciepielewski Jan |
KaĹkĂłw |
Klasy 0-2 , dystans 300 metrĂłw |
NIE |
24 |
Ciepluch Beata |
Starachowice |
Bieg gĹĂłwny 5000 metrĂłw |
NIE |
25 |
Czarnota MaĹgorzata |
GÄ
sawy RzÄ
dowe |
Bieg gĹĂłwny 5000 metrĂłw |
NIE |
26 |
Czarnota Grzegorz |
Kielce |
Bieg gĹĂłwny 10000 metrĂłw |
NIE |
27 |
Dawgiert Daniel |
Kielce |
Bieg gĹĂłwny 10000 metrĂłw |
NIE |
28 |
DĹugosz Zosia |
Brzezie |
Klasy 0-2 , dystans 300 metrĂłw |
NIE |
29 |
DriaĹski Marcin |
Starachowice |
Bieg gĹĂłwny 10000 metrĂłw |
NIE |
30 |
Dudek Sylwester |
Rudnik |
Bieg gĹĂłwny 5000 metrĂłw |
NIE |
31 |
Dudek Kladia |
Rudnik |
Klasy 3-4, dystans 500 metrĂłw |
NIE |
32 |
Dylewski RadosĹaw |
Ambroşów |
Klasy 0-2 , dystans 300 metrĂłw |
NIE |
33 |
DziuĹka Gabriela |
KaĹkĂłw |
Klasy 0-2 , dystans 300 metrĂłw |
NIE |
34 |
DziuĹka Bartosz |
KaĹkĂłw |
Klasy 0-2 , dystans 300 metrĂłw |
NIE |
35 |
DziuĹka Bartosz |
KaĹkĂłw |
Klasy 0-2 , dystans 300 metrĂłw |
NIE |
36 |
DziuĹka Maksymilian |
GodĂłw |
Klasy 3-4, dystans 500 metrĂłw |
NIE |
37 |
Gagat Mateusz |
Ostrowiec ĹwiÄtokrzyski |
Bieg gĹĂłwny 10000 metrĂłw |
NIE |
38 |
GaĹek Kacper |
PawĹĂłw |
SzkoĹy Ĺrednie, dystans 1800 metrĂłw |
NIE |
39 |
GaĹka Kacper |
KaĹkĂłw |
Klasy 0-2 , dystans 300 metrĂłw |
NIE |
40 |
GaĹka Lenka |
KaĹkĂłw |
Klasy 0-2 , dystans 300 metrĂłw |
NIE |
41 |
Gawlak Ĺukasz |
Ostrowiec ĹwiÄtokrzyski |
Bieg gĹĂłwny 5000 metrĂłw |
NIE |
42 |
Gawlik Barbara |
Warszawa |
Bieg gĹĂłwny 5000 metrĂłw |
NIE |
43 |
Gawlik Barbara |
Warszawa |
Bieg gĹĂłwny 5000 metrĂłw |
NIE |
44 |
GĂłrczyĹska Stella |
Ostrowiec ĹwiÄtokrzyski |
Bieg gĹĂłwny 5000 metrĂłw |
NIE |
45 |
GÄbura Artur |
BrzĂłstowa |
Bieg gĹĂłwny 5000 metrĂłw |
NIE |
46 |
GĂrczyĹski Robert |
Ostrowiec ĹwiÄtokrzyski |
Bieg gĹĂłwny 10000 metrĂłw |
NIE |
47 |
Glowka Oliwia |
Rudnik |
SzkoĹy Ĺrednie, dystans 1800 metrĂłw |
NIE |
48 |
GĹowacki Mateusz |
Ambroşów |
SzkoĹy Ĺrednie, dystans 1800 metrĂłw |
NIE |
49 |
Gocel Daniel |
Ostrowiec ĹwiÄtokrzyski |
Bieg gĹĂłwny 10000 metrĂłw |
NIE |
50 |
Grudniewska Anna |
Starachowice |
Bieg gĹĂłwny 5000 metrĂłw |
NIE |
51 |
Gruszka Ewa |
GoĹşdzielin |
Bieg gĹĂłwny 5000 metrĂłw |
NIE |
52 |
Gruszka Franek |
GoĹşdzielin |
Klasy 0-2 , dystans 300 metrĂłw |
NIE |
53 |
Gruszka Marcin |
Ostrowiec ĹwiÄtokrzyski |
Bieg gĹĂłwny 10000 metrĂłw |
NIE |
54 |
GwardyĹ Jakub |
WawrzeĹczyce |
Klasy 0-2 , dystans 300 metrĂłw |
NIE |
55 |
Gwóźdź Ireneusz |
Starachowice |
Bieg gĹĂłwny 10000 metrĂłw |
NIE |
56 |
Hamera Sylwia |
Ostrowiec ĹwiÄtokrzyski |
Bieg gĹĂłwny 5000 metrĂłw |
NIE |
57 |
Heda PaweĹ |
Nietulisko DuĹźe |
Bieg gĹĂłwny 5000 metrĂłw |
NIE |
58 |
IwoĹa Zuzanna |
GodĂłw |
Klasy 0-2 , dystans 300 metrĂłw |
NIE |
59 |
JagieĹĹo BĹaĹźej |
PawĹĂłw |
Bieg gĹĂłwny 5000 metrĂłw |
NIE |
60 |
Jarosz Jakub |
KrajkĂłw |
Klasy 3-4, dystans 500 metrĂłw |
NIE |
61 |
Jarosz Julia |
KrajkĂłw |
Klasy 0-2 , dystans 300 metrĂłw |
NIE |
62 |
Jastal Piotr |
Rudnik |
Bieg gĹĂłwny 10000 metrĂłw |
NIE |
63 |
Jóźwik Grzegorz |
Starachowice |
Bieg gĹĂłwny 10000 metrĂłw |
NIE |
64 |
JedliĹska Agnieszka |
Kielce |
Bieg gĹĂłwny 5000 metrĂłw |
NIE |
65 |
Jednacz Kamil |
Jasiennik Stary |
Bieg gĹĂłwny 5000 metrĂłw |
NIE |
66 |
Jedrzejewska Zuzia |
Rudnik |
Klasy 3-4, dystans 500 metrĂłw |
NIE |
67 |
Jeziorska Nela |
GodĂłw |
Klasy 0-2 , dystans 300 metrĂłw |
NIE |
68 |
Jeziorska Maja |
GodĂłw |
Klasy 5-6, dystans 800 metrĂłw |
NIE |
69 |
Jusko RafaĹ |
Ostrowiec ĹwiÄtokrzyski |
Bieg gĹĂłwny 10000 metrĂłw |
NIE |
70 |
Kacuga Kinga |
BaĹtĂw |
Bieg gĹĂłwny 5000 metrĂłw |
NIE |
71 |
Kaczor Olaf |
GodĂłw |
Klasy 0-2 , dystans 300 metrĂłw |
NIE |
72 |
Kajdan Emil |
Skaryszew |
Bieg gĹĂłwny 10000 metrĂłw |
NIE |
73 |
Kajdan Emilia |
Skaryszew |
Bieg gĹĂłwny 10000 metrĂłw |
NIE |
74 |
Kania PrzemysĹaw |
StykĂłw |
Bieg gĹĂłwny 5000 metrĂłw |
NIE |
75 |
KarasiĹski MichaĹ |
Janowice |
Bieg gĹĂłwny 10000 metrĂłw |
NIE |
76 |
KardaĹ Monika |
PawĹĂłw |
SzkoĹy Ĺrednie, dystans 1800 metrĂłw |
NIE |
77 |
Karwacki Mateusz |
Krynki / Kielce |
Bieg gĹĂłwny 10000 metrĂłw |
NIE |
78 |
Kepa Jakub |
Rudnik |
Klasy 7-8, dystans 1500 metrĂłw |
NIE |
79 |
Kiepas Zofia |
Rudnik |
Klasy 7-8, dystans 1500 metrĂłw |
NIE |
80 |
KopciaĹ Piotr |
DÄ
browa |
Bieg gĹĂłwny 5000 metrĂłw |
NIE |
81 |
KopciaĹ JaĹ |
DÄ
browa |
Klasy 0-2 , dystans 300 metrĂłw |
NIE |
82 |
KopeÄ Krystian |
DÄ
browa |
Bieg gĹĂłwny 5000 metrĂłw |
NIE |
83 |
KotaĹska Klaudia |
SkarĹźysko-Kamienna |
Bieg gĹĂłwny 5000 metrĂłw |
NIE |
84 |
Kowalczyk MaĹgorzata |
StÄ
porkĂłw |
Bieg gĹĂłwny 5000 metrĂłw |
NIE |
85 |
Kowalczyk Szymon |
StÄ
porkĂłw |
Klasy 3-4, dystans 500 metrĂłw |
NIE |
86 |
Kowalczyk Adam |
StÄ
porkĂłw |
Klasy 5-6, dystans 800 metrĂłw |
NIE |
87 |
Kowalczyk Krzysztof |
StÄ
porkĂłw |
Bieg gĹĂłwny 10000 metrĂłw |
NIE |
88 |
Kowalczyk Robert |
Radom |
Bieg gĹĂłwny 5000 metrĂłw |
NIE |
89 |
Kowalik Mateusz |
Rudnik |
Bieg gĹĂłwny 5000 metrĂłw |
NIE |
90 |
Kowalik Wiktoria |
Rudnik |
Klasy 5-6, dystans 800 metrĂłw |
NIE |
91 |
Kowalskak Kladia |
Rudnik |
SzkoĹy Ĺrednie, dystans 1800 metrĂłw |
NIE |
92 |
KrawczyĹski Janusz |
Gromadzice |
Bieg gĹĂłwny 10000 metrĂłw |
NIE |
93 |
Krzewska Maja |
Rudnik |
Klasy 7-8, dystans 1500 metrĂłw |
NIE |
94 |
Kucharski SĹawomir |
Ostrowiec ĹwiÄtokrzyski |
Bieg gĹĂłwny 5000 metrĂłw |
NIE |
95 |
Kusiak Piotr |
Rzepin Drugi |
Bieg gĹĂłwny 10000 metrĂłw |
NIE |
96 |
Kusiak Jakub |
Rzepin Drugi |
Klasy 0-2 , dystans 300 metrĂłw |
NIE |
97 |
Kustra Dariusz |
Kielce |
Bieg gĹĂłwny 10000 metrĂłw |
NIE |
98 |
Kutera Damian |
Dabrowa |
Bieg gĹĂłwny 10000 metrĂłw |
NIE |
99 |
Kutera Kalina |
Rudnik |
Klasy 5-6, dystans 800 metrĂłw |
NIE |
100 |
Kutera Ameliaa |
Rudnik |
Klasy 5-6, dystans 800 metrĂłw |
NIE |
101 |
Kuzka Nikodem |
Bodzentyn |
Klasy 0-2 , dystans 300 metrĂłw |
NIE |
102 |
Kuzka Konrad |
Bodzentyn |
Klasy 5-6, dystans 800 metrĂłw |
NIE |
103 |
Kwiatek MichaĹ |
Starachowice |
Bieg gĹĂłwny 10000 metrĂłw |
NIE |
104 |
Kwiecien Wiktoria |
Rudnik |
Klasy 5-6, dystans 800 metrĂłw |
NIE |
105 |
Lepiarz Sylwester |
WronĂłw |
Bieg gĹĂłwny 5000 metrĂłw |
NIE |
106 |
Lewocha RafaĹ |
JastrzÄ
b |
Bieg gĹĂłwny 10000 metrĂłw |
NIE |
107 |
Lipa Juliusz |
Rudnik |
Klasy 5-6, dystans 800 metrĂłw |
NIE |
108 |
Lorek Anna |
WawrzeĹczyce |
Klasy 0-2 , dystans 300 metrĂłw |
NIE |
109 |
ĹšĹobecka Aleksandra |
ĹwiÄtomarz |
Klasy 3-4, dystans 500 metrĂłw |
NIE |
110 |
Ĺťeber Anna |
Starachowice |
Bieg gĹĂłwny 5000 metrĂłw |
NIE |
111 |
ĹťĹobecki Piotr |
ĹwiÄtomarz |
Bieg gĹĂłwny 5000 metrĂłw |
NIE |
112 |
Ĺmiech Marcin |
CzÄ
stkĂłw |
Bieg gĹĂłwny 10000 metrĂłw |
NIE |
113 |
Ĺukasiewicz Dominika |
Ostrowiec ĹwiÄtokrzyski |
Bieg gĹĂłwny 5000 metrĂłw |
NIE |
114 |
Ĺwiercz Dawid |
Janik |
Bieg gĹĂłwny 10000 metrĂłw |
NIE |
115 |
Ĺwiercz Zygmunt |
Starachowice |
Bieg gĹĂłwny 5000 metrĂłw |
NIE |
116 |
Maciejewska Karolina |
Krajno/zagĂłrze |
Bieg gĹĂłwny 10000 metrĂłw |
NIE |
117 |
Makowska Anna |
Staw Kunowski |
Bieg gĹĂłwny 10000 metrĂłw |
NIE |
118 |
Maruszak Filip |
Sandomierz |
Klasy 3-4, dystans 500 metrĂłw |
NIE |
119 |
Marzec Kamila |
PiekoszĂłw |
Bieg gĹĂłwny 5000 metrĂłw |
NIE |
120 |
Mastalerek Adam |
Starachowice |
Klasy 0-2 , dystans 300 metrĂłw |
NIE |
121 |
Matysek Agnieszka |
PawĹĂłw |
Bieg gĹĂłwny 10000 metrĂłw |
NIE |
122 |
Mazur Marcel |
KaĹkow |
Klasy 0-2 , dystans 300 metrĂłw |
NIE |
123 |
Mazur Maciej |
KaĹkĂłw |
Klasy 0-2 , dystans 300 metrĂłw |
NIE |
124 |
Minner Adrian |
GĂrno |
Klasy 0-2 , dystans 300 metrĂłw |
NIE |
125 |
Minner Roman |
GĂrno |
Bieg gĹĂłwny 10000 metrĂłw |
NIE |
126 |
Minner Julianna |
GĂrno |
Klasy 3-4, dystans 500 metrĂłw |
NIE |
127 |
Minner Maria |
GĂrno |
Bieg gĹĂłwny 5000 metrĂłw |
NIE |
128 |
Minner Magdalena |
GĂłrno |
Bieg gĹĂłwny 5000 metrĂłw |
NIE |
129 |
MĹudziĹski Piotr |
Mirzec |
Bieg gĹĂłwny 5000 metrĂłw |
NIE |
130 |
MĹynarczyk Aleksander |
Kielce |
Klasy 0-2 , dystans 300 metrĂłw |
NIE |
131 |
MĹynarczyk Maksymilian |
Kielce |
Klasy 0-2 , dystans 300 metrĂłw |
NIE |
132 |
MĹynarczyk Jacek |
Kielce |
Bieg gĹĂłwny 10000 metrĂłw |
NIE |
133 |
Molga Kladia |
Rudnik |
Klasy 7-8, dystans 1500 metrĂłw |
NIE |
134 |
MrĂz Kamil |
CiepielĂłw |
Bieg gĹĂłwny 5000 metrĂłw |
NIE |
135 |
Nowak Alexander |
GodĂw |
Klasy 0-2 , dystans 300 metrĂłw |
NIE |
136 |
Nowak Dariusz |
SkarĹźysko-Kamienna |
Bieg gĹĂłwny 10000 metrĂłw |
NIE |
137 |
Nowak Arkadiusz |
KrakĂłw |
Bieg gĹĂłwny 5000 metrĂłw |
NIE |
138 |
OkĂłlska Katarzyna |
Kielce |
Bieg gĹĂłwny 10000 metrĂłw |
NIE |
139 |
Orczyk RafaĹ |
KaĹkĂłw |
Bieg gĹĂłwny 5000 metrĂłw |
NIE |
140 |
Orczyk JarosĹaw |
ĹagĂłw |
Bieg gĹĂłwny 10000 metrĂłw |
NIE |
141 |
Orczyk Oliwier |
KaĹkĂłw |
Klasy 0-2 , dystans 300 metrĂłw |
NIE |
142 |
PaweĹczak Karol |
Ostrowiec ĹwiÄtokrzyski |
Bieg gĹĂłwny 10000 metrĂłw |
NIE |
143 |
Pawlos Mikolaj |
Rudnik |
SzkoĹy Ĺrednie, dystans 1800 metrĂłw |
NIE |
144 |
PawĹowska-CudziĹo Aleksandra |
Nisko |
Bieg gĹĂłwny 5000 metrĂłw |
NIE |
145 |
PawĹowski Jacek |
Nisko |
Bieg gĹĂłwny 5000 metrĂłw |
NIE |
146 |
PawĹowski Krzysztof |
Nisko |
Bieg gĹĂłwny 5000 metrĂłw |
NIE |
147 |
PiĂłro Karol |
Ambroşów |
SzkoĹy Ĺrednie, dystans 1800 metrĂłw |
NIE |
148 |
Piwnik Paulina |
GodĂłw |
Klasy 0-2 , dystans 300 metrĂłw |
NIE |
149 |
Piwnik Gabriela |
GodĂłw |
Klasy 0-2 , dystans 300 metrĂłw |
NIE |
150 |
Piwnik Aleksandra |
GodĂłw |
Klasy 7-8, dystans 1500 metrĂłw |
NIE |
151 |
PocheÄ Jan |
PawĹĂłw |
Bieg gĹĂłwny 10000 metrĂłw |
NIE |
152 |
PocheÄ Wiktoria |
KaĹkĂłw |
Klasy 5-6, dystans 800 metrĂłw |
NIE |
153 |
PocheÄ Joanna |
PawĹĂłw |
Bieg gĹĂłwny 5000 metrĂłw |
NIE |
154 |
PocheÄ Maja |
KaĹkĂłw |
Klasy 3-4, dystans 500 metrĂłw |
NIE |
155 |
PocheÄ Maja |
KaĹkĂw |
Klasy 0-2 , dystans 300 metrĂłw |
NIE |
156 |
PocheÄ Zuzanna |
PawĹow |
Klasy 5-6, dystans 800 metrĂłw |
NIE |
157 |
PocheÄ Julia |
PawĹĂłw |
Klasy 0-2 , dystans 300 metrĂłw |
NIE |
158 |
PocheÄ Jan |
WawrzÄĹczyce |
Klasy 0-2 , dystans 300 metrĂłw |
NIE |
159 |
Pochec Zuzia |
Rudnik |
Klasy 5-6, dystans 800 metrĂłw |
NIE |
160 |
PoĹźoga Filip |
Starachowice |
Klasy 0-2 , dystans 300 metrĂłw |
NIE |
161 |
PoĹźoga Roksana |
Rzepin Pierwszy |
Klasy 0-2 , dystans 300 metrĂłw |
NIE |
162 |
Potrzeszcz Mateusz |
Rudnik |
Klasy 3-4, dystans 500 metrĂłw |
NIE |
163 |
Potrzeszcz Michal |
Rudnik |
Klasy 3-4, dystans 500 metrĂłw |
NIE |
164 |
Potrzeszcz Bartosz |
Rudnik |
SzkoĹy Ĺrednie, dystans 1800 metrĂłw |
NIE |
165 |
Potrzeszcz Andrzej |
Rudnik |
Bieg gĹĂłwny 10000 metrĂłw |
NIE |
166 |
Potrzeszcz Dariusz |
Rudnik |
Bieg gĹĂłwny 5000 metrĂłw |
NIE |
167 |
Potrzeszcz Alan |
Rudnik |
Klasy 3-4, dystans 500 metrĂłw |
NIE |
168 |
Potrzeszcz Amelia |
Rudnik |
Klasy 3-4, dystans 500 metrĂłw |
NIE |
169 |
PowrĂłzek Dominik |
Starachowice |
Bieg gĹĂłwny 10000 metrĂłw |
NIE |
170 |
Pozoga Bartosz |
Krajkow |
Klasy 5-6, dystans 800 metrĂłw |
NIE |
171 |
Pozoga Patryk |
Krajkow |
Klasy 7-8, dystans 1500 metrĂłw |
NIE |
172 |
Przeworska Barbara |
ĹÄ
czna |
Bieg gĹĂłwny 10000 metrĂłw |
NIE |
173 |
Przygoda RafaĹ |
Starachowice |
Bieg gĹĂłwny 5000 metrĂłw |
NIE |
174 |
Pszonak MichaĹ |
Ostrowiec |
Bieg gĹĂłwny 10000 metrĂłw |
NIE |
175 |
Pytel Szymon |
Nowy BostĂłw |
Bieg gĹĂłwny 5000 metrĂłw |
NIE |
176 |
Pytel Artur |
Nowy BostĂłw |
Bieg gĹĂłwny 5000 metrĂłw |
NIE |
177 |
Racka Ola |
Godow |
Klasy 5-6, dystans 800 metrĂłw |
NIE |
178 |
Racki Cezary |
GodĂłw |
Klasy 0-2 , dystans 300 metrĂłw |
NIE |
179 |
Rak Patryk |
IĹĹźa |
Bieg gĹĂłwny 10000 metrĂłw |
NIE |
180 |
Religa Aleksander |
Starachowice |
Bieg gĹĂłwny 5000 metrĂłw |
NIE |
181 |
Sadrak Sylwester |
Starachowice |
Bieg gĹĂłwny 10000 metrĂłw |
NIE |
182 |
Serafin Dariusz |
Starachowice |
Bieg gĹĂłwny 10000 metrĂłw |
NIE |
183 |
Serafin Magdalena |
Starachowice |
Bieg gĹĂłwny 10000 metrĂłw |
NIE |
184 |
Sidlo Marian |
Skarzysko-Kamienna |
Bieg gĹĂłwny 10000 metrĂłw |
NIE |
185 |
Siembida MaĹgorzata |
UlanĂłw |
Bieg gĹĂłwny 10000 metrĂłw |
NIE |
186 |
Sikora Zbigniew |
Brody |
Bieg gĹĂłwny 10000 metrĂłw |
NIE |
187 |
Sikora Dariusz |
DziurĂłw |
Klasy 7-8, dystans 1500 metrĂłw |
NIE |
188 |
Sitarska Wiktoria |
Bodzentyn |
Klasy 3-4, dystans 500 metrĂłw |
NIE |
189 |
Sitarska Agnieszka |
Bodzentyn |
Bieg gĹĂłwny 5000 metrĂłw |
NIE |
190 |
Sitarski Antoni |
Ĺciegnia |
Klasy 0-2 , dystans 300 metrĂłw |
NIE |
191 |
Slifierz Krystian |
Rudnik |
SzkoĹy Ĺrednie, dystans 1800 metrĂłw |
NIE |
192 |
SĹodkiewicz JarosĹaw |
Ostrowiec ĹwiÄtokrzyski |
Bieg gĹĂłwny 10000 metrĂłw |
NIE |
193 |
SĹomiĹska Lena |
MĹynek |
Klasy 3-4, dystans 500 metrĂłw |
NIE |
194 |
SĹomiĹski Jakub |
MĹynek |
Klasy 3-4, dystans 500 metrĂłw |
NIE |
195 |
Smalec Wiktoria |
Starachowice |
Klasy 3-4, dystans 500 metrĂłw |
NIE |
196 |
Sochacki SĹawomir |
PodgĂłrze |
Bieg gĹĂłwny 10000 metrĂłw |
NIE |
197 |
Sojka Anna |
Zarzecze /nisko |
Bieg gĹĂłwny 5000 metrĂłw |
NIE |
198 |
Sojka Magdalena |
Zarzecze /nisko |
Klasy 3-4, dystans 500 metrĂłw |
NIE |
199 |
Sprawka Anna |
Starachowice |
Bieg gĹĂłwny 5000 metrĂłw |
NIE |
200 |
Stachowicz Emil |
Rudnik |
Klasy 5-6, dystans 800 metrĂłw |
NIE |
201 |
StaĹczak Lidia |
Starachowice |
Bieg gĹĂłwny 5000 metrĂłw |
NIE |
202 |
StÄpieĹ Jakub |
BiaĹobrzegi |
Bieg gĹĂłwny 5000 metrĂłw |
NIE |
203 |
StÄpniewski Norbert |
Starachowice |
Bieg gĹĂłwny 10000 metrĂłw |
NIE |
204 |
Stepniewski Dominik |
Starachowice |
Bieg gĹĂłwny 5000 metrĂłw |
NIE |
205 |
Stepniewski Alan |
Rudnik |
Klasy 5-6, dystans 800 metrĂłw |
NIE |
206 |
StrzaĹkowski Marcin |
Kielce |
Bieg gĹĂłwny 10000 metrĂłw |
NIE |
207 |
StyczeĹ Grzegorz |
Ostrowiec ĹwiÄtokrzyski |
Bieg gĹĂłwny 10000 metrĂłw |
NIE |
208 |
StyczeĹ JarosĹaw |
CiepielĂłw |
Bieg gĹĂłwny 5000 metrĂłw |
NIE |
209 |
StyczeĹ Karol |
CiepielĂłw |
Bieg gĹĂłwny 5000 metrĂłw |
NIE |
210 |
SuĹecka Liliana |
Starachowice |
Klasy 0-2 , dystans 300 metrĂłw |
NIE |
211 |
SuĹecki MiĹosz |
Starachowice |
Klasy 0-2 , dystans 300 metrĂłw |
NIE |
212 |
SuĹecki Kamil |
Starachowice |
Bieg gĹĂłwny 10000 metrĂłw |
NIE |
213 |
Szlezak Iwona |
Wachock |
Bieg gĹĂłwny 10000 metrĂłw |
NIE |
214 |
Szostak Adam |
Ostrowiec ĹwiÄtokrzyski |
Klasy 5-6, dystans 800 metrĂłw |
NIE |
215 |
Szostak Sylwester |
Ostrowiec ĹwiÄtokrzyski |
Bieg gĹĂłwny 10000 metrĂłw |
NIE |
216 |
Szwed Krzysztof |
Starachowice |
Bieg gĹĂłwny 5000 metrĂłw |
NIE |
217 |
SzymaĹska Magdalena |
Starachowice |
Bieg gĹĂłwny 5000 metrĂłw |
NIE |
218 |
SzymaĹska Agata |
Starachowice |
Klasy 0-2 , dystans 300 metrĂłw |
NIE |
219 |
SzymaĹski MikoĹaj |
Starachowice |
Klasy 0-2 , dystans 300 metrĂłw |
NIE |
220 |
SzymaĹski Tomasz |
Starachowice |
Bieg gĹĂłwny 10000 metrĂłw |
NIE |
221 |
Szymczyk Beata |
Sienno |
Bieg gĹĂłwny 5000 metrĂłw |
NIE |
222 |
Szymczyk Kacper |
Sienno |
Klasy 5-6, dystans 800 metrĂłw |
NIE |
223 |
Telka PaweĹ |
Kielce |
Bieg gĹĂłwny 10000 metrĂłw |
NIE |
224 |
Tomaszewska Magdalena |
Starachowice |
Bieg gĹĂłwny 5000 metrĂłw |
NIE |
225 |
Turek Maja |
Ostrowiec ĹwiÄtokrzyski |
Klasy 0-2 , dystans 300 metrĂłw |
NIE |
226 |
Turek Filip |
Ostrowiec ĹwiÄtokrzyski |
Klasy 5-6, dystans 800 metrĂłw |
NIE |
227 |
TusieĹ Ryszard |
Bodzentyn |
Bieg gĹĂłwny 5000 metrĂłw |
NIE |
228 |
TusieĹ-Kuzka Magdalena |
Bodzentyn |
Bieg gĹĂłwny 10000 metrĂłw |
NIE |
229 |
WacĹawik Franciszek |
Starachowice |
Bieg gĹĂłwny 5000 metrĂłw |
NIE |
230 |
WacĹawik Ĺukasz |
Starachowice |
Bieg gĹĂłwny 5000 metrĂłw |
NIE |
231 |
WĂjcik Izabela |
Kielce |
Bieg gĹĂłwny 10000 metrĂłw |
NIE |
232 |
WÄ
troba Marcin |
Starachowice |
Bieg gĹĂłwny 5000 metrĂłw |
NIE |
233 |
Wedral Lena |
Grodzisk Mazowiecki |
Klasy 0-2 , dystans 300 metrĂłw |
NIE |
234 |
Wiecha Jan |
Rudnik |
Klasy 7-8, dystans 1500 metrĂłw |
NIE |
235 |
Wieczorek Wioleta |
WÄ
chock |
Bieg gĹĂłwny 10000 metrĂłw |
NIE |
236 |
Winerowicz Jakub |
SkarĹźysko-Kamienna |
Bieg gĹĂłwny 10000 metrĂłw |
NIE |
237 |
Wojtan Marcin |
Starachowice |
Bieg gĹĂłwny 5000 metrĂłw |
NIE |
238 |
Wojtan Amelia |
Starachowice |
Klasy 3-4, dystans 500 metrĂłw |
NIE |
239 |
Wojtyniak Zofia |
DÄ
browa |
Klasy 0-2 , dystans 300 metrĂłw |
NIE |
240 |
WoĹ Ewa |
Kielce |
Bieg gĹĂłwny 5000 metrĂłw |
NIE |
241 |
Wzorek MichaĹ |
Starachowice |
Bieg gĹĂłwny 10000 metrĂłw |
NIE |
242 |
Wzorek Kamila |
Starachowice |
Bieg gĹĂłwny 5000 metrĂłw |
NIE |
243 |
ZabĹocka Natalia |
Warszawa |
Klasy 3-4, dystans 500 metrĂłw |
NIE |
244 |
ZabĹodzka Natalia |
Warszawa |
Klasy 3-4, dystans 500 metrĂłw |
NIE |
245 |
ZajÄ
c Aneta |
Starachowice |
Bieg gĹĂłwny 5000 metrĂłw |
NIE |
246 |
ZajÄ
c Barbara |
Zarzecze /nisko |
Bieg gĹĂłwny 5000 metrĂłw |
NIE |
247 |
Zapala PrzemysĹaw |
Stary GodĂłw |
Klasy 5-6, dystans 800 metrĂłw |
NIE |
248 |
Zapala PrzemysĹaw |
Stary GodĂłw |
Klasy 5-6, dystans 800 metrĂłw |
NIE |
249 |
ZapaĹa PaweĹ |
Stary GodĂłw |
Klasy 7-8, dystans 1500 metrĂłw |
NIE |
250 |
Zarychta Natalia |
GodĂłw |
Klasy 0-2 , dystans 300 metrĂłw |
NIE |
251 |
Zarychta Katarzyna |
GodĂłw |
Klasy 7-8, dystans 1500 metrĂłw |
NIE |
252 |
Zarychta RafaĹ |
GodĂłw |
Bieg gĹĂłwny 5000 metrĂłw |
NIE |
253 |
Zarychta RafaĹ |
GodĂłw |
Bieg gĹĂłwny 5000 metrĂłw |
NIE |
254 |
ZiĂłĹkowski Sebastian |
Ostrowiec ĹwiÄtokrzyski |
Bieg gĹĂłwny 10000 metrĂłw |
NIE |
255 |
Zugaj MichaĹ |
SzydĹowiec |
Bieg gĹĂłwny 10000 metrĂłw |
NIE |