Lista opłaconych

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Kategoria Wpłata
1 Bijok Danuta Nisko 5 km TAK
2 Bijok Tadeusz Nisko 5 km TAK
3 Blajer Elżbieta Rzeszów 5 km TAK
4 Blok Magdalena Tuczempy 5 km TAK
5 Brzuszek Jerzy Nowa Dęba 10 km TAK
6 Buryło Mateusz Jodłówka 10 km TAK
7 Czarnecki Kamil Skarżysko Kamienna 10 km TAK
8 Czopor-Hasiak Urszula Nisko 5 km TAK
9 Dybka Agnieszka Pysznica 5 km TAK
10 Frańczak Barbara Stalowa Wola 5 km TAK
11 Frankiewicz Sabina Munina 5 km TAK
12 GaliŃska Katarzyna Stalowa Wola 10 km TAK
13 Gęśla Janusz Chłopska Wola 5 km TAK
14 Gielarek Mariusz Stalowa Wola 5 km TAK
15 Głuszyk Paulina Dachnów 10 km TAK
16 Głuszyk Marek Dachnów 5 km TAK
17 Głuszyk Sylwia Dachnów 5 km TAK
18 Gołąbek Paweł Krzątka 10 km TAK
19 Gurgacz Dominik Zagórz 10 km TAK
20 Gut Jacek Hucisko 10 km TAK
21 Haszto Zuzanna Leżajsk 10 km TAK
22 Iskra Kamil Nisko 10 km TAK
23 Jacek Andrzej Zamość 5 km TAK
24 Jargiło Robert Jastkowice 10 km TAK
25 Jarocka-Reczek Małgorzata Stalowa Wola 10 km TAK
26 Jedrek Grzegorz Letownia 10 km TAK
27 Kaltenberg Janusz Jarosław 10 km TAK
28 Kasprowicz Katarzyna Stalowa Wola 5 km TAK
29 Kasprowicz Łukasz Stalowa Wola 5 km TAK
30 Korzeniowski Tomasz Tarnobrzeg 10 km TAK
31 Kozioł Tomasz Wółka Tanewska 5 km TAK
32 KracyŁo LesŁaw Nowa Sarzyna 10 km TAK
33 Krauz Marek Giedlarowa 10 km TAK
34 Lewko Paweł Rudnik Nad Sanem 10 km TAK
35 Lewko Magdalena Rudnik Nad Sanem 5 km TAK
36 Żabczyński Robert Nowa Dęba 10 km TAK
37 Żurawski Mieczysław Stalowa Wola 5 km TAK
38 Żyła Tomasz Kurzyna Średnia 10 km TAK
39 Łeptuch Tomasz Komorów 5 km TAK
40 Śnieżek Krzysztof Nisko 10 km TAK
41 Łuszczyc Anna Rzeszów 10 km TAK
42 Łuszczyc Krzysztof Rzeszów 10 km TAK
43 Malczewski Tomasz Stalowa Wola 5 km TAK
44 Maziarz Arkadiusz Stalowa Wola 5 km TAK
45 Michalska Katarzyna Rudnik Nad Sanem 5 km TAK
46 Michno Małgorzata Pełkinie 10 km TAK
47 Michno Andrzej Pełkinie 5 km TAK
48 Młynarski Stanisław Zarzecze K. Niska 10 km TAK
49 Motyka Kamil Jarosław 5 km TAK
50 Nalepa Tomasz Janów Lubelski 5 km TAK
51 Nycz Mariusz Stalowa Wola 5 km TAK
52 Ogłuszka Elżbieta Rzeszów 10 km TAK
53 Ogłuszka Michał Gorlice 10 km TAK
54 Pchełka Mariusz Zdziary 5 km TAK
55 Plewa Mateusz Janów Lubelski 10 km TAK
56 Rąpała Marcin Stalowa Wola 5 km TAK
57 Rochowski Piotr Stalowa Wola 5 km TAK
58 Rychlak-Bożek Monika Stalowa Wola 10 km TAK
59 Sagan Dariusz Jeżowe 5 km TAK
60 Saja Dominika Stalowa Wola 5 km TAK
61 Siembida Gertruda Stalowa Wola 5 km TAK
62 Siembida Małgorzata Ulanów 10 km TAK
63 Skawińska Patrycja Stalowa Wola 5 km TAK
64 SkawiŃski Andrzej Stalowa Wola 5 km TAK
65 Skiba Patryk Stalowa Wola 5 km TAK
66 Skrzypczak Barbara Stalowa Wola 10 km TAK
67 Smoliniec Tomasz Dachnów 5 km TAK
68 Sobiło Dawid Pysznica 5 km TAK
69 Sokal Iwona Nisko 5 km TAK
70 Sopała Jakub Rudnik Nad Sanem 10 km TAK
71 Starzecka Joanna Jarosław 10 km TAK
72 Sulich Aneta Rudnik Nad Sanem 5 km TAK
73 Szabat Ewa Łazory 5 km TAK
74 Szczęch Grzegorz Stalowa Wola 5 km TAK
75 Szkoda Robert Biłgoraj 5 km TAK
76 Tomaszewski Maciej Widna Góra/pawłosiów 5 km TAK
77 Tracz Łukasz Jarosław 5 km TAK
78 Trojanowski Michał Rudnik Nad Sanem 10 km TAK
79 Trojanowski Piotr Rudnik Nad Sanem 10 km TAK
80 Trzonek Andrzej Zapalow 10 km TAK
81 Turczyn Mariusz Majdan Krolewski 10 km TAK
82 Tworek Bartłomiej Opatów 5 km TAK
83 Warchoł Paweł Nisko 10 km TAK
84 Wójcik Tomasz Gorzyce 10 km TAK
85 Wicher Monika Rudnika Nad Sanem 5 km TAK
86 Witkowski Andrzej Przyszów 5 km TAK
87 Wolak Katarzyna Stalowa Wola 5 km TAK
88 Wywłoka Paulina Jarosław 5 km TAK
89 Zając Michał Rudnik Nad Sanem 5 km TAK
90 Zakrzewska Bogusława Nisko 5 km TAK
91 Zdeb Dominika Rudnik Nad Sanem 5 km TAK
92 Zdeb Artur Rudnik Nad Sanem 10 km TAK