Archiwalne

Data Nazwa imprezy Miejscowość Dystans Wyniki Galeria
2020.11.11 8. PKO Bieg Niepodległości Rzeszów- /wirtualny/ Rzeszów Wyniki
2020.11.06 Finał Grand Prix i Mistrzostwa Polski Aquathlonie Rzeszów Wyniki
2020.10.25 BIEG SIKORSKIEGO Hyżne OPEN
Kateg. wiekowe
2020.10.25 10. Wyścig o Pietruszkę Mielec Wyniki OPEN
Kateg. wiekowe
2020.10.25 Aquathlon Kraków 2020 Kraków Wyniki
2020.10.18 42 Bieg im.Alfreda Freyera Baranów Sandomierski-Tarnobrzeg Bieg Główny
Kateg. wiekowe
Mieszkańcy Tarnobrzega
2020.10.18 III Półmaraton Blizna i Bieg Na 5km Blizna OPEN 21km
Kateg. wiekowe
21km

OPEN 5km
Kateg. wiekowe
5km
2020.10.17 Gliwicka Parkowa Prowokacja Biegowa- zawody nr 10 Gliwice Wyniki
2020.10.17 XII MEMORIAŁ IM. KRZYSZTOFA WOLIŃSKIEGO Skarżysko-Kamienna OPEN
Kateg. wiekowe
2020.10.10 XIII Półmaraton Ełcki 2020 Ełk Wyniki
2020.10.10 WOLF RUN Im. Ignacego Łukasiewicza Bóbrka OPEN
Kategorie
2020.10.10 Z Polpharmą Dla Damary Nowa Dęba Wyniki OPEN
2020.10.10 5 na 5 z VIVO! Stalowa Wola OPEN
Kategorie
2020.10.04 Ultrapojedynek dla Sławka- Hajny vs Luki Dynów Wyniki
2020.10.04 PODKARPACKA LIGA ROWEROWA w formule XC – Finał Dukla Wyniki
2020.10.03 V Opolski Marsz Nordic Walking im. Antoniego Pawlety Suchy Bór Wyniki
2020.09.27 III Bieg Proszowicki Proszowice Wyniki OPEN
2020.09.27 Bieg Beskidnika Folusz Wyniki-OPEN 21km
Zwycięzcy-
Kateg. wiekowe -21km

Wyniki- OPEN 6km
Zwycięzcy- Kateg.
wiekowe – 6km
2020.09.27 XXI Bieg Górski na Cergową Dukla OPEN
Kateg. wiekowe
2020.09.27 III Klasyk Boguchwały Mogielnica OPEN
Kateg. wiekowe
Międzyczasy
2020.09.27 Husqvarna Gardner Kryterium Rowerowe Dookoła Mieleckiego Lotniska Mielec Wyniki-OPEN
Lista Zwycięzców
Wyniki- Kateg.
wiekowe

Zwycięzcy- Kateg.
wiekowe
2020.09.27 13.PKO Półmaraton Rzeszowski Rzeszów Wyniki
2020.09.26 Gliwicka Parkowa Prowokacja Biegowa- zawody nr 9 Gliwice Wyniki
2020.09.26 II MIĘDZYNARODOWE MISTRZOSTWA POLSKI W PÓŁMARATONIE GÓRSKIM NORDIC WALKING II RAJD GÓRSKI O PUCHAR
BURMISTRZA PRUDNIKA – 5 km
Prudnik Wyniki
2020.09.26 Ultra Przesilenie 2020 Dynów OPEN
2020.09.26 Leśny Charytatywny Festiwal Sportu Stalowa Wola OPEN 5km
OPEN 10km
OPEN Nordic Walking
OPEN MTB
2020.09.25 IV Nocny Bieg i Marsz w Wilkowie Wilków OPEN Bieg
OPEN Nordic Walking
Kateg. wiekowe
Międzyczasy
Klasyfikacja generalna
2020.09.20 Podkarpackie Maratony Rowerowe SZPRYCHA- MTB Boguchwała Boguchwała Hobby- OPEN
Hobby – Kateg. wiekowe
Senior- OPEN
Senior- kategorie
wiekowe
2020.09.20 daretobe MTB Maraton 2020 Wierzchosławice Wyniki OPEN
Kategorie FULL
Kategorie HALF
Kategorie QUARTER
2020.09.20 Bieg Konstytucji 3 Maja Rydzów Gmina Mielec Wyniki
2020.09.20 XXV Mistrzostwa Polski Górników i “Mieszkańcy Knurowa” Knurów OPEN
OPEN-Górnicy
Kat.Wiek. Górnicy
Mieszkańcy Knurowa
2020.09.19 Dukielska Wyrypa Dukla FullSuspension
E-Bike
HardTail
Lista Zwycięzców
2020.09.19 8. Stalowa Dycha Stalowa Wola OPEN
Kateg. wiekowe
2020.09.13 PODKARPACKA LIGA ROWEROWA w formule XC Bóbrka Wyniki
2020.09.13 Biegam i Wspieram Budy Głogowskie OPEN-Półmaraton
Półmaraton -kateg.
wiekowe

Półmaraton – Zwycięzcy
w kategoriach wiekowych

OPEN-Marsz Nordic Walking 5km
2020.09.13 VI GRAND PRIX EŁKU W MARSZACH NA ORIENTACJĘ „ZORIENTUJ SIĘ NA EŁK” 2020 r. -Runda III Ełk Wyniki
2020.09.12 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików MTB 2020 – Strefa D Bóbrka MŁODZICZKA
MŁODZIK
SZTAFETY MIESZANE
Klasyfikacja
Województw

Klasyfikacja Klubowa
2020.09.12 Bieg Niezłomnych Dylągówka OPEN
TEKNIA Rzeszów
2020.09.12 II ŻORSKI CROSS TRIATHLON – ŚMIESZEK 2020 Żory OPEN
Mieszkańcy miasta Żory
2020.09.12 Bieg Oko w Oko z Rakiem Chorzów OPEN-10km
OPEN-5km
OPEN-5km z psem
OPEN-Marsz Nordic
Walking
2020.09.11 III Nocny Bieg i Marsz w Wąchocku Wąchock OPEN Bieg
OPEN Nordic Walking
Kateg. wiekowe
Międzyczasy
2020.09.06 Bieg Po Lotnisku Mielec OPEN
Kateg. wiekowe
Kateg. grupowe
2020.09.06 Podkarpackie Maratony Rowerowe SZPRYCHA – MTB Lubenia Lubenia OPEN – Land Cruiser
Race

Kateg. wiekowe – Land Cruiser
Race

OPEN – Hilux Race
Kateg. wiekowe – Hilux Race
Wyniki drużynowe – Hilux Race
Wyniki – dealerzy Toyoty
Wyniki- Inżynierowie
budownictwa

Wyniki- Prawnicy
2020.09.06 V Bieg Ziemi Opatowskiej “Bieg Patriotów” oraz Marsz Nordic Walking Opatów OPEN Bieg
OPEN NW
Kategorie- Bieg
2020.09.05 V Korczyński Bieg i NW „Do Prządek” Korczyna OPEN Bieg 11km
OPEN NW 9km
Gmina Korczyna
Kategorie- Bieg
Kategorie- NW
2020.09.05 7 Dycha Głogowska Głogów Młp. Wyniki OPEN
Wyniki kat.wiekowe
2020.08.30 V Bieg Boguchwała – Wisłoczysko Boguchwała Wyniki OPEN
Kategorie wiekowe
2020.08.30 2. Bieg Pamięci Bitwy Pod Mokrą Mokra Wyniki OPEN
2020.08.30 Bieg 5-10-15 Ełk Wyniki
2020.08.29 IV Charytatywny Cross PGE EO Polańczyk OPEN 9,5km
OPEN 3,2km
OPEN NW
Kategorie- 9,5km
Kategorie- NW
2020.08.23 Ostra Góra Challenge z Kowalski Okna Dylągówka OPEN
2020.08.23 II Bieg Uniwersału Połanieckiego Połaniec Wyniki OPEN
Kategorie wiekowe
2020.08.22 Gliwicka Parkowa Prowokacja Biegowa- zawody nr 8 Gliwice Wyniki
2020.08.22 XXVIII Bieg Szlakiem Marii Konopnickiej Żarnowiec-Dobieszyn Wyniki
2020.08.22 PODKARPACKA LIGA ROWEROWA w formule XC – Łysa Góra Łysa Góra Wyniki
2020.08.22 Bieg Zbója Bielsko-Biała Wyniki
2020.08.16 4. Bieg Hetmana Mielec Wyniki OPEN
2020.08.16 daretobe MTB Maraton 2020 Piwniczna Wyniki OPEN
Kategorie FULL
Kategorie HALF
Kategorie QUARTER
2020.08.16 Podkarpackie Maratony Rowerowe SZPRYCHA – MTB Czudec Czudec OPEN- Dystans MEGA
OPEN- Dystans HOBBY
Kategorie- Dystans MEGA
Kategorie- Dystans HOBBY
2020.08.15 Biegi Leśne w Czernicy Czernica Wyniki OPEN
2020.08.08 VI Ultramaraton Magurski Krempna Wyniki
2020.08.08 Bieg Czterolistnej Koniczynki- wirtualnie Munina Wyniki
2020.08.09 VI GRAND PRIX EŁKU W MARSZACH NA ORIENTACJĘ „ZORIENTUJ SIĘ NA EŁK” 2020 r. -Runda II Ełk Wyniki
2020.08.02 Bieg Po Wielkim Dziale Huta Złomy Wyniki OPEN
2020.08.01 Ultramaraton Jaga Kora Rymanów Zdrój Wyniki LIVE
2020.07.26 Wadowickie Biegi Górskie 2020 Jaroszowice OPEN- Trail Na Łysą Górę
OPEN- Półmaraton Z Górką
OPEN- Maraton
2020.07.25 Gliwicka Parkowa Prowokacja Biegowa- zawody nr 7 Gliwice Wyniki
2020.01.04 II Wyścig w Kolarstwie Szosowym – KLASYK PODKARPACKI o Puchar Marszałka Województwa Podkarpackiego Lubenia Wyniki
2020.07.18 II Bieg Rysia Dukla Open-15km
Kategorie wiekowe-15km
2020.07.18 IV Bieg Po Muszlę Św. Jakuba Nowosielce gm. Przeworsk Wyniki – OPEN
Wyniki- Kategorie
wiekowe

Kategorie
wiekowe – Zwycięzcy

Lista Zwycięzców
2020.07.17 6.Dynowska ZaDyszka Dynów Wyniki – OPEN
Wyniki- Kategorie
wiekowe

Kategorie wiekowe –
Zwycięzcy

Lista Zwycięzców
2020.07.04 IV BIEG Św. JANA z DUKLI Dukla Open-5km
Open-15km
Kategorie wiekowe-5km
Kategorie wiekowe-15km
2020.06.28 VI GRAND PRIX EŁKU W MARSZACH NA ORIENTACJĘ „ZORIENTUJ SIĘ NA EŁK” 2020 r. -Runda I Ełk Wyniki
2020.06.27 Gliwicka Parkowa Prowokacja Biegowa- zawody nr 6 Gliwice Wyniki
2020.06.27 Podkarpacka Liga Rowerowa w formule XC- Wietrzno Wietrzno Open-dorośli
Open-dzieci
2020.06.21 Tour de Powiśle Dąbrowskie Dąbrowa Tarnowska Open-dorośli
Open-dzieci
Kat.wiek
Drużynówka
2020.06.06 Festiwal Tropem Wilka Brzóza Królewska Wyniki
2020.03.01 VII Lubliniecki Półmaraton Nordic Walking i Lubliniecka 5-ka Lubliniec Półmaraton
Półmaraton- międzyczasy
5km
5km-
niepełnosprawni
2020.03.01 Tropem Wilczym – Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych Przeworsk Wyniki OPEN 1963m
Wyniki OPEN 9 km
2020.03.01 Tropem Wilczym – Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych Dębica Wyniki OPEN 1963m
Wyniki OPEN 5km
2020.03.01 Tropem Wilczym – Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych Blizna Wyniki-OPEN 1963m
Wyniki – OPEN 5km
Wyniki-OPEN-12,5km
Lista Zwycięzców
Galeria
2020.03.01 Tropem Wilczym Ostrowiec Świętokrzyski Wyniki 10km bieg
Wyniki 5km Nordic Walking
2019.02.29 VI Bieg Śladami Mnicha i Zawieruchy Rytwiany Wyniki OPEN
Wyniki – K&M
2020.02.16 Zimowy Bieg Zbója Bielsko-Biała Wyniki
2020.01.12 3. BIEG Policz się z cukrzycą Mielec Wyniki OPEN
2020.01.04 III Zimowe Mistrzostwa NordicMorsing W Ramach VIII Światowego Festiwalu Morsowania Kołobrzeg Wyniki OPEN
Kateg. wiekowe
Morsy/Foczki
2020.01.04 EŁCKI MARATON PIESZY NA ORIENTACJĘ – EŁCKA ZMARZLINA 2020 Ełk Wyniki

Data Nazwa imprezy Miejscowość Dystans Wyniki Galeria
2019.12.28 40. Uliczne Biegi Sylwestrowe Szydłów Wyniki-biegi młodzieżowe
Drużyny-biegi
młodzieżowe

Wyniki OPEN-Bieg główny
Lista Zwycięzców
Wyniki-kateg. wiekowe
Zwycięzcy-kateg.
wiekowe
2019.12.22 Zimowe Przesilenie – Szczodruszka 22km Dynów Wyniki OPEN
2019.12.14 Bieg Ultra 10h Z Maratończykiem Dębica Dębica Wyniki OPEN
Wyniki K&M
2019.12.07 IV Bieg Zeloty Głogów Młp. OPEN-Bieg 5km
Lista Zwycięzców
Wyniki-kateg. wiekowe
Zwycięzcy – kateg
wiekowe
2019.12.01 Biegnij Z Nami Dla Zuzi Ropczyce OPEN-Bieg 5km
Kateg. wiekowe – 5km
OPEN-Bieg 10km
OPEN- Marsz Nordic Walking 5km
2019.11.11 2. Bieg Niepodległości Mielec OPEN
2019.11.11 XXVII Ogólnopolski Uliczny Bieg Niepodległości Stalowa Wola OPEN
Kategorie Wiekowe
2019.11.11 Ostrowieckie Biegi Niepodległości 2019 Ostrowiec Świętokrzyski OPEN-Bieg
OPEN-Marsz NW
Kateg.wiekowe
Kateg.wiekowe-Zwycięzcy
2019.11.11 7. PKO Bieg Niepodległości Rzeszów OPEN
Kategorie
Wiekowe

Zwycięzcy
2019.11.10 XI SĄDECKA DYCHA O PUCHAR PREZESA NEWAGU Stary Sącz – Nowy Sącz OPEN
Kategorie Wiekowe
NEWAG
2019.10.27 Kolbuszowska Piątka – Idziemy Dla Julki Kolbuszowa OPEN
Kateg. wiekowe
Galeria
2019.10.20 Jarosławskie Święto Biegowe Jarosław Wyniki OPEN 10km
Kateg.wiekowe
Zwycięzcy- kateg.
wiekowe

Lista Zwycięzców
2019.10.20 41.Bieg Nadwiślański im. Alfreda Freyera Baranów Sandomierski-Tarnobrzeg OPEN
Kategorie Wiekowe
Tarnobrzeżanin / Tarnobrzeżanka
2019.10.20 IV Golejowska Dycha Staszów OPEN
2019.10.19 VIII Nadwiślański Eko Marsz Nordic Walking oraz II Eko Bieg Na Milę Parkową Baranów Sandomierski Wyniki OPEN – NW 5km
Wyniki OPEn- NW 2,5km
Wyniki OPEN – Bieg Na Milę
Parkową
2019.10.12 VI Bieg Ekologiczny Śladem Bieszczadzkiej Tarniny Dźwiniacz Dolny Wyniki OPEN
Wyniki Dzieci
2019.10.13 9. Wyścig o Pietruszkę Mielec Wyniki OPEN
Kateg. wiekowe
2019.10.13 XII Półmaraton Ełcki Ełk Wyniki
2019.10.12 Finał Pucharu Świata Nordic Walking World Cup Tour Suchy Bór 2019 Suchy Bór Wyniki
2019.10.10 IV Tarnobrzeski Bieg Solidarności Z Chorymi Na Schizofrenię Tarnobrzeg Wyniki OPEN Bieg
Wyniki OPEN Nordic Walking
2019.10.06 7.PKO Rzeszowski Maraton i 6. PKO Rzeszowska Sztafeta Rzeszów Wyniki
2019.10.05 III Jesienna Dycha Sandomierz OPEN 10 km
OPEN Nordic Walking
2019.10.05 Jubileuszowy XV Bieg Kmitów Nowy Wiśnicz Wyniki OPEN – Bieg
Kateg.wiekowe
Wyniki OPEN – Marsz Nordic Walking
Wyniki- biegi
młodzieżowe
2019.10.05 5.Bieg na Piątkę o Puchar Pratt&Whitney Rzeszów Rzeszów Wyniki OPEN
Kateg.wiekowe
Najszybsi Polacy
Zwycięzcy-
Kateg.wiekowe

Pratt&Whitney
Rzeszowianie
2019.09.29 Husqvarna – Gardner – Tarapata
2. Kryterium Rowerowe Dookoła Mieleckiego Lotniska
Mielec Wyniki OPEN
Kateg.wiekowe
2019.09.28 V Bieg “Biegam Bo Lubię Lasy” Czerniawka OPEN
Kateg.wiekowe
2019.09.28 Gliwicka Parkowa Prowokacja Biegowa- zawody nr 9 Gliwice Wyniki
2019.09.28 II Leśny Charytatywny Festiwal Biegowy Stalowa Wola OPEN-20 km
OPEN-7 km
OPEN-Nordic Walking
Kateg.wiekowe
Pracownicy SUPERIOR
2019.09.28 II Mistrzostwa Polski Nordic Walking w Ultramaratonie Lubliniec Wyniki
2019.09.27 25. Ogólnopolskie Biegi Uliczne Mielec OPEN
Kateg.wiekowe
2019.09.22 daretobe MTB MARATON- ETAP IV i klasyfikacja generalna Piwniczna Zdrój Wyniki OPEN
Kategorie
Wiekowe

GENERALNA- Kategorie Wiekowe
GENERALNA- OPEN
2019.09.22 XX Bieg Górski Na Cergową Dukla WynikiOPEN
Wyniki-
Kateg.wiekowe
2019.09.22 Czarnieńska 10-tka oraz II Bieg Czarnych Gryfów Czarna OPEN 5km
OPEN 10 km
OPEN Marsz NW
Kateg. Niepełnosprawni
2019.09.22 XXVII Międzynarodowy Bieg Uliczny / XXIV Mistrzostwa Polski Górników Knurów OPEN
Kat.Wiek
Mieszkańcy Knurowa
MP Górników
2019.09.21 MTB Boguchwała 2019 Mogielnica OPEN
Kat.Wiek
2019.09.21 Biegi Górskie Sanok 2019r Sanok Wyniki K&M – 10km
Pierwsza Dycha

Wyniki K&M – 26km Orli
Wyniki K&M -47km Słonny
2019.09.21 “Spełniać marzenia” Rudnik nad Sanem OPEN
Kat.Wiek
Powiat Niżański
2019.09.21 I Bieg Sułkowicki Sułkowice OPEN
Wyniki 50+
Mieszkańcy Sułkowic
Gmina Sułkowice
Pacjenci FIZJOMEDICUS
2019.09.15 VII Bieg Po Serce Zbója Spod Złotej Górki Andrychów Wyniki OPEN- Trasa Rowerowa
Wyniki OPEN- Trasa Piesza
2019.09.15 Cross Ekologiczny Na 3 Mile Głogów Młp. Wyniki OPEN- Bieg
Wyniki- Kateg. wiekowe
Wyniki OPEN – Marsz NW
2019.09.15 VI Półmaraton Lubaczowski i Sztafeta 4×5,2km Lubaczów Wyniki OPEN i Sztafeta

Wyniki- Kateg.
wiekowe
2019.09.15 2 Bieg Szklarski Tarnobrzeg-Sandomierz Wyniki
2019.09.15 1.Żorski Cross Triathlon- Śmieszek 2019 Żory OPEN
Międzyczasy
Mieszkańcy Żor
2019.09.15 V GRAND PRIX EŁKU W MARSZACH NA ORIENTACJĘ – „ZORIENTUJ SIĘ NA EŁK” – 2019 r- RUNDA III Ełk Wyniki
2019.09.15 FLYBIKE- Wyścig rowerowy po pasie startowym lotniska w Jasionce Jasionka Wyniki
2019.09.14 IV Korczyński Bieg Do Prządek i Marsz NW Korczyna Wyniki OPEN- Bieg
Kateg. wiekowe – Bieg
Gmina Korczyna
OPEN – Marsz NW
Marsz NW – kateg.
wiek.
2019.09.14 „Bohaterom czasu wojny” Bieg osiemdziesięciolecia polskiej wojny obronnej Jarosław OPEN
Kateg. wiekowe
Niepełnosprawni
Służby Mundurowe
Duchowieństwo
2019.09.14 Bieg Niezłomnych 2019 Dylągówka OPEN-22 km
OPEN- 10 km
OPEN 3km
OPEN 800m
2019.09.14 VII Bieg Drogą Św.Jakuba Więcławice Stare OPEN
Kateg. wiekowe
Gmina Michałowice
Sztafety
2019.09.08 Lutnia Bike Maraton Lutnia OPEN – dystans MEGA
MEGA – Kateg. wiekowe
OPEN – dystans MINI
OPEN – Kobiety -dystans MINI

Kateg. Wiekowe – dystans
MINI

Kateg. wiekowe –
Kobiety- dystans MINI
2019.09.08 Podkarpackie Maratony Rowerowe SZPRYCHA- MTB Lubenia Lubenia OPEN-27 km
Kateg. wiekowe-27 km
OPEN 45km
Kateg. wiekowe – 45km
Wyniki drużynowe
Inzynierowie
Prawnicy
Lekarze
2019.09.08 III Bieg Po Ziemi Pawłowskiej Kałków Dorośli
Młodzież
2019.06.15-2019.09.08 TRIADA POŁUDNIA 2019 Rzeszów-Radłów-Kraków Klasyfikacja generalna
2019.09.08 IRON DRAGON TRIATHLON 2019 KRAKÓW Wyniki
2019.09.07 II Wojkowicki Bieg O Puchar Burmistrza Wojkowice Wyniki – K/M
2019.09.07 Bieg o Kryształowe Jabłko Wójta Gminy Obrazów Obrazów OPEN-10km
Kat. wiekowe-10km
OPEN-5km i Nordic
Walking

Drużynówka
2019.09.01 IV BIEG ZIEMI OPATOWSKIEJ – BIEG PATRIOTÓW w 80-tą rocznicę wybuchu II Wojny Światowej Opatów Bieg OPEN
Kat. wiekowe
Nordic Walking OPEN
2019.09.01 VI Gorzycka 5 Gorzyce Wyniki OPEN
Kat. wiekowe
Tenneco
2019.09.01 GOLD HILL MTB Maraton Głuchołazy Głuchołazy Wyniki
2019.09.01 V Bieg Rolnika Zbrosławice Wyniki OPEN
Gmina Zbrosławice
2019.09.01 I Bieg Pamięci Bitwy Pod Mokrą Mokra Wyniki OPEN
Gmina Miedźno
2019.08.31 Strażacki Grill – 2. Maraton MTB Zabratówka Zabratówka Wyniki OPEN
Kategorie wiekowe
Strażacy
2019.08.31 CykloOpawy XC – MTB Puchar Polski MTB XCO Głuchołazy Wyniki
2019.08.25 Klasyk Łańcucki Łańcut Wyniki OPEN
Kategorie wiekowe
Puchar Komendanta PSP
2019.08.25 TYTAN – Bieg Charytatywny Z Przeszkodami Dubiecko OPEN
2019.08.25 5-10-15 2019r Ełk OPEN
Wyniki K/M
2019.08.25 Bieg Zbója Bielsko-Biała Zbójniczek 7km
Zbójnik 23km
Zbójnik
23km-Międzyczasy

Wielki Zbój 42km
Wielki Zbój
42km-Międzyczasy
2019.08.24 Gliwicka Parkowa Prowokacja Biegowa- zawody nr 8 Gliwice Wyniki
2019.08.24 Bieg Nisko Na Piątkę Nisko Wyniki OPEN
2019.08.24 Bieg Przełajowy Partyzant Gumniska Wyniki OPEN
Wyniki Patrole
2019.08.24 XI Triathlon Ziemi Sandomierskiej Sandomierz OPEN
Kat. Wiekowe
MP Lekarzy
Sandomierz
2019.08.24 III Charytatywny Cross PGE Energia Odnawialna oraz Nordic Walking Polańczyk Wyniki OPEN
Zwycięzcy- Kat.
Wiekowe
2019.08.18 3.BIEG HETMANA Mielec Wyniki OPEN
Kategorie
Wiekowe

Zwycięzcy- Kat.
Wiekowe
2019.08.18 I WYŚCIG MTB CZUDEC Czudec Wyniki OPEN
Kategorie Wiekowe
2019.08.16-17 V Ultramaraton Magurski i Bieg Na Wysokie Krempna Wyniki
2019.08.10 daretobe MTB MARATON- ETAP III Zakliczyn Wyniki OPEN
Kategorie
Wiekowe
2019.08.04 II Klasyk Boguchwały Mogielnica OPEN
Międzyczasy
Kat.Wiekowe
2019.08.04 II Półmaraton Blizna i Bieg Na 5km Blizna Wyniki OPEN- 21km
Wyniki OPEN- 5km
Wyniki- Kateg.
wiekowe-21km

Wyniki- Kateg.
wiekowe-5km
2019.07.27 Gliwicka Parkowa Prowokacja Biegowa- zawody nr 7 Gliwice Wyniki
2019.07.21 III Bieg Dzikich Mustangów- Biegniemy Dla Ani i Patrycji Paszczyna Wyniki OPEN
2019.07.20 Podkarpackie Maratony Rowerowe SZPRYCHA – MTB Ropczyce 2019 Ropczyce Wyniki OPEN-
dystans Mega

Wyniki OPEN-
dystans Mini

Wyniki- Kateg.
wiekowe-dystans Mega

Wyniki- Kateg.
wiekowe-dystans Mini
2019.07.21 Triathlon Radłów- 1/4 Radłów Wyniki
2019.07.20 III Bieg Po Muszlę Św.Jakuba Nowosielce Wyniki OPEN
Wyniki-Kateg.Wiekowe
Zwycięzcy- Kateg.
wiekowe

Lista Zwycięzców
2019.07.20 V Bieg Czterolistnej Koniczynki Munina Wyniki Dzieci
Wyniki Dorośli
2019.07.20 Triathlon Radłów- Sprint Radłów Wyniki
2019.07.20 39. Ogólnopolski Bieg Radomyski im. Jacka Kozioła Radomyśl Wielki OPEN
Kat.wiek.
2019.07.14 IV Chmielnicki Rajd Rodzinny Chmielnik Wyniki OPEN
2019.07.14 7 Stalowa Dycha Stalowa Wola Wyniki OPEN
Kat.Wiek.
2019.07.14 daretobe MTB MARATON- ETAP II Wojnicz Wyniki OPEN
Kategorie
Wiekowe
2019.07.07 Podkarpackie Maratony Rowerowe SZPRYCHA -Jeżowe MTB Race Jeżowe OPEN -MINI TOUR
OPEN -MAXI TOUR
MINI TOUR – Kateg.
wiekowe

MAXI TOUR – Kateg.
wiekowe

Lista Zwycięzców
2019.07.13 V Świerczyniecki Bieg Uliczny o Puchar Wójta Gminy Bojszowy Świerczyniec Wyniki OPEN
2019.07.13 Weekend Sportów Extremalnych Lesko Bieg Tropem Dzika- Wyniki
OPEN

Cross-Country 25 km- Wyniki
OPEN
2019.07.07 I Wyścig W Kolarswie Szosowym – Klasyk Podkarpacki Lubenia Wyniki OPEN
Wyniki- Kateg. wiekowe
Wyniki – Drużyny
Wyniki – Lekarze
2019.07.07 V Otwarte Mistrzostwa Powiatu Dębickiego w Kolarstwie Górskim w Kategorii XC Stobierna Wyniki
2019.07.06 “BIEG ŻÓŁWIA”-V Bieg Grodziski o Puchar Wójta Gminy Grodzisko Dolne Grodzisko Dolne OPEN-12 km
Kat.wiek
Gmina Grodzisko Dolne
2019.07.06 III Bieg Św. Jana z Dukli Dukla OPEN-Bieg-5km
Kat.wiek-Bieg-5km
OPEN-Bieg-15km
Kat.wiek-Bieg-15km
2019.06.30 Przybij Piątkę z Kamilem Widacz OPEN-Bieg-2km
OPEN-Bieg-5km
OPEN-Bieg-10km
OPEN-NW-5km
OPEN-NW-10km
2019.06.29 IV Bieg Rychtalaka Rychtal Wyniki OPEN
2019.06.29 IV Maraton Pędziwiatra Gliwice Wyniki
2019.06.29 Gliwicka Parkowa Prowokacja Biegowa- zawody nr 6 Gliwice Wyniki
2019.06.29 Modern Forms Bieg poGórze Strzyżów-Wiśniowa-Frysztak Wyniki OPEN Herbowa 26tka
Wyniki OPEN Dębowa 11tka
Kateg. wiekowe – Herbowa 26tka
Kateg. wiekowe – Dębowa 11tka
2019.06.29 IV Mistrzostwa Ziemi Opolskiej Prudnik OPEN-10KM
OPEN-5KM
Kategorie Wiekowe
Niepełnosprawni
2019.06.23 daretobe MTB MARATON- ETAP I Kuków gm. Stryszawa Wyniki OPEN
Kategorie
Wiekowe
2019.06.22 V Łańcucki Maraton Rowerowy Granicami Powiatu Łańcut 225km Wyniki OPEN
Kategorie Wiekowe
2019.06.22 Ultra Przesilenie Dynów Wyniki OPEN Świętojanka 30km
Wyniki OPEN Sobótka 50km
Wyniki OPEN Noc Kupały 70 km
2019.06.16 I Pysznicki Cross Rowerowy Pysznica Wyniki OPEN – 18km
Wyniki OPEN – 3km dzieci
2019.06.16 III Uliczny Bieg w Brzostku Brzostek Wyniki OPEN
Wyniki Kat.Wiek
Wyniki-Gmina Brzostek
2019.06.16 Triathlon Rzeszów Rzeszów Wyniki 1/4
Wyniki 1/8
Wyniki Sztafety
Wyniki Puchar Polski-szczegółowe
Wyniki IRON KIDS
2019.06.16 Festiwal Biegowy- LasStaris Czernica Wyniki OPEN
2019.06.16 DOOKOŁA JEZIORA Tarnobrzeg Wyniki OPEN-Półmaraton
Wyniki OPEN-Ćwierćmaraton
Wyniki Kat.Wiek
Wyniki-Tarnobrzeg
2019.06.15 Tour de Powiśle Dąbrowskie im. oddziału AK „Drewniaki” Dąbrowa Tarnowska Wyniki OPEN
Wyniki-Kateg. wiekowe
Wyniki Dzieci
2019.06.15 4 BIEG TROPEM BRZÓZAŃSKIEGO WILKA Brzóza Królewska Wyniki OPEN-bieg
Wyniki-Kateg.
wiekowe-bieg

Wyniki OPEN-NW
Wyniki-Kateg.
wiekowe-NW
2019.06.15 II Bieg Dla Niepodległej Czudec Wyniki OPEN-bieg
Wyniki-Kateg. wiekowe
Zwycięzcy-kateg.
wiek.

Lista Zwycięzców
2019.06.15 V Pętla Chechelska Nakło Chechło Wyniki OPEN
2019.06.09 Biegam i Wspieram Budy Głogowskie Wyniki OPEN-bieg
Wyniki OPEN-NW
Wyniki-Kat.Wiek.
Wyniki-Gmina Głogów Młp.
2019.06.09 4 Bieg Boguchwała- Wisłoczysko Boguchwała Wyniki OPEN
Wyniki – Kateg.
wiekowe
2019.06.09 Podkarpackie Maratony Rowerowe SZPRYCHA- Bukowsko Bukowsko Wyniki OPEN
Wyniki – Kateg. wiekowe
2019.06.09 Cross Duathlon Stalowa Wola Stalowa Wola Wyniki OPEN
2019.06.09 IV Wojewódzki Bieg Szerzawski Szerzawy Wyniki-Bieg główny
Wyniki-Nordic Walking
Wyniki-Biegi młodzieżowe
2019.06.09 6 Dębicka Dziesiątka z Tikkurilą Dębica Wyniki OPEN
Wyniki-Kat.Wiek.
Wyniki-Dębiczanka/Dębiczanin
2019.06.06 Zielona Z Przeszkodami Na Wzgórze OCR Stobierna Wyniki ELITA
Wyniki OPEN
Drużyny
2019.06.02 VII RAKSZAWSKI ĆWIERĆMARATON JANA PAWŁA II Rakszawa Wyniki OPEN
Wyniki- Gmina
Rakszawa
2019.06.01 4.Sparing Rzeszów- Bieg na 10 km Rzeszów OPEN
Wyniki- kategorie wiekowe
Zwycięzcy- kateg.
wiekowe

Lista zwycięzców
2019.06.01 Bieg i Marsz Nordic Walking im.Jana Pawła II Lesko Wyniki OPEN
Wyniki- kategorie
wiekowe
2019.06.01 IX Bieg Uliczny im. Ks. Konstantego Damrota Pilchowice Wyniki OPEN
Wyniki- kategorie
wiekowe
2019.05.26 V GRAND PRIX EŁKU W MARSZACH NA ORIENTACJĘ – „ZORIENTUJ SIĘ NA EŁK” – 2019 r- RUNDA II Ełk-Mrozy Wyniki
2019.05.26 40 Bieg Krotosa Krotoszyn Wyniki
2019.05.25 X Gliwicki Bieg Uliczny Gliwice Wyniki
2019.05.25 V KSOS Family Run Kraków Bieg otwarty
Bieg Mamy i Taty
Gepardy
Mustangi
Antylopy
VIDEO
2019.05.18 5. Dynowska zaDyszka Dynów OPEN
Wyniki- kategorie
wiekowe
2019.05.18 Gliwicka Parkowa Prowokacja Biegowa- zawody nr 5 Gliwice Wyniki
2019.05.18 Beskidzki Topór 2019 Andrychów Wyniki
2019.05.12 8 Wyścig O Pietruszkę Mielec Wyniki OPEN
Wyniki- kategorie wiekowe
2019.05.11 VI Dycha Głogowska Głogów Młp. OPEN
Wyniki- kategorie wiekowe
Drużyny
2019.05.11 Dukla Wolf Run Dukla OPEN
Wyniki- kategorie wiekowe
2019.05.10 Dukla WOLF RACE 2019 Dukla Wyniki
2019.05.05 Bieg i Rajd Nordic Walking Pamięci Janka Bytnara Kolbuszowa Wyniki BIEG
Wyniki Nordic Walking
2019.05.05 Podkarpackie Maratony Rowerowe SZPRYCHA- Łańcut Łańcut Wyniki OPEN
Wyniki – Kateg. wiekowe
Wyniki – Straż
2019.05.05 XXXIX Tarnobrzeski Bieg Siarkowca im. Kazimierza Sławka Tarnobrzeg Wyniki OPEN
Wyniki – Kateg. wiekowe
Wyniki Tarnobrzeg
Międzyczasy
2019.05.04 I Bieg Uniwersału Połanieckiego Połaniec Wyniki OPEN
Wyniki – Kateg. wiekowe
2019.05.03 XXXI Międzynarodowy Uliczny Bieg Konstytucji 3-go Maja Stalowa Wola Wyniki OPEN
Wyniki – Kateg. wiekowe
Zwycięzcy- Kateg.
wiekowe
2019.05.03 VI Dębiński Bieg po Flagę Wola Dębińska Dyplomy 10km
Dyplomy 2,5km
Dyplomy NW 4,5km
Wyniki- kat. wiekowe
Wyniki OPEN
WIDEO
2019.05.01 XIV STALOWOWOLSKI ROWEROWY CROSS COUNTRY o puchar Prezydenta Miasta Stalowej Woli Stalowa Wola Wyniki- kategorie wiekowe
2019.05.01 III Bieg Trzeźwości im. Ks. Franciszka Blachnickiego Rzeszów Wyniki-OPEN
Wyniki- kategorie wiekowe
2019.04.28 III Bieg Do Serca KołłątajaStaszów <Staszów> Wyniki OPEN
Gmina Staszów
2019.04.28 Wiosenne Zmagania W Lasowiackim Stylu” Kolbuszowa OPEN 5 km i 10 km
Kateg. wiekowe 5km i 10
km
2019.04.28 2 Charytatywny Bieg “Oko w Oko z Rakiem” Chorzów OPEN 10km
OPEN 5km
Bieg z psem- 5km
Nordic Walking- 5km
2019.04.27 Gliwicka Parkowa Prowokacja Biegowa- zawody nr 4 Gliwice Wyniki
2019.04.27 VI Ultramaraton Podkarpacki Rzeszów Wyniki
2019.04.24 XVI Wiosenny Bieg Przełajowy Służb Mundurowych Katowice OPEN
Wyniki- K/M
Wyniki- M35+
Wyniki- Mistrzostwa SP
Wyniki- Drużynowe
2019.04.14 Bieg 80-lecia FKS Stal Mielec Mielec OPEN
Wyniki- kategorie wiekowe
Zwycięzcy-kategorie
wiekowe
2019.04.14 Ostra Góra Challenge Dylągówka OPEN
Wyniki- kategorie
wiekowe

Wyniki- Fale
2019.04.13 V Bieg Ekologiczny i Mistrzostwa Polski W Biegach Anglosaskich Ustrzyki Dolne Wyniki
2019.04.07 12. PKO PÓŁMARATON i 5. PKO SZTAFETA PÓŁMARATOŃSKA Rzeszów Wyniki
2019.04.07 V GRAND PRIX EŁKU W MARSZACH NA ORIENTACJĘ – „ZORIENTUJ SIĘ NA EŁK” – 2019 r- RUNDA I Ełk Wyniki
2019.04.06 I Bieg Rysia Dukla OPEN
Wyniki- kategorie wiekowe
2019.03.31 Grand Prix Aquathlon Kraków Kraków Wyniki- kategorie wiekowe
2019.03.30 Gliwicka Parkowa Prowokacja Biegowa- zawody nr 3 Gliwice Wyniki
2019.03.30 III MIELECKA DYCHA Z JOY FITNESS CLUB Mielec OPEN
Wyniki- kategorie
wiekowe
2019.03.30 POWITANIE WIOSNY Gorzyce OPEN
Wyniki- kategorie wiekowe
Klasyfikacje dodatkowe
2019.03.24 Bieg Charytatywny Na Hospicjum Rzeszów Wyniki OPEN
2019.03.24 Wiosna w Rozwadowie 2019 III edycja Rozwadów OPEN 5km
Wyniki K/M
2019.03.23 I Międzynarodowe Mistrzostwa Polski W Półmaratonie Górskim Nordic Walking. I Rajd Górski NW na dystansie
5km
Prudnik OPEN Półmaraton
OPEN 5km
Zwycięzcy OPEN
Kategorie wiekowe-
Półmaraton

Międzyczasy
Półmaraton
2019.03.23 V Bieg Kopernika Rybnik Wyniki OPEN- wszystkie
dystanse
2019.03.23 Duch Pogórza 2019 Dubiecko Wyniki
2019.03.21 Bieg Kolorowej Skarpetki Rzeszów Wyniki OPEN – Bieg główny
Wyniki OPEN – Bieg dzieci
2019.03.16 II Aquathlon Rzeszów 2019 Rzeszów Wyniki
2019.03.16 Duathlon w DECATHLON Stalowa Wola Stalowa Wola OPEN
Kategorie
2019.03.09 I Aquathlon Siedlce 2019 Siedlce Wyniki
2019.03.03 VI-ty Lubliniecki Półmaraton Nordic Walking i
Lubliniecka 5-ka
Lubliniec 21,097km
5km
OPEN 21,097km
2019.03.03 Bieg Tropem Wilczym Blizna Wyniki OPEN- Bieg 1963m
Wyniki OPEN- Bieg 5km
Wyniki OPEN- Bieg 12,5km
2019.03.03 V Bieg Tropem Wilczym Pamięci Braci Olejarków i Braci Cieślów Przeworsk Wyniki OPEN- Bieg 7,8km
Wyniki OPEN- Bieg 1963m
Lista Zwycięzców
2019.03.03 Bieg Tropem Wilczym Ustrzyki Dolne Wyniki OPEN- Bieg 8km
Wyniki OPEN- Bieg 1963m
Wyniki OPEN- NW 5km
Lista Zwycięzców
Wyniki- Kateg.
wiekowe

Wyniki- Zwycięzcy
kateg. wiekowe
2019.03.03 Bieg Tropem Wilczym Rzeszów Wyniki OPEN
Wyniki- Służby Mundurowe
2019.03.02 V Bieg Śladami Mnicha i Zawieruchy Rytwiany Wyniki OPEN
2019.02.23 „Gliwicka Parkowa Prowokacja Biegowa- zawody nr 2″ Gliwice Wyniki
2019.01.19 Zimowy Bieg Pod Liwoczem Dębowa-Błażkowa Wyniki OPEN 10km
Wyniki OPEN 5km bieg
Wyniki Marsz Nordic Walking
2019.01.19 „Gliwicka Parkowa Prowokacja Biegowa- zawody nr 1″ Gliwice Wyniki
2019.01.13 5. Stalowowolski Bieg i Marsz NW „Policz się z cukrzycą” Stalowa Wola Wyniki OPEN-Bieg
Wyniki OPEN – Marsz NW
Wyniki- Kateg.
wiekowe

Wyniki – międzyczasy
2019.01.05 II Zimowe Mistrzostwa NordicMorsing Kołobrzeg Wyniki OPEN
Wyniki- Kateg. Wiekowe
Wyniki- Mors /Foczka
2019.01.05 Ełcki Maraton Pieszy – Ełcka Zmarzlina Ełk Wyniki
2018.12.30 39. Międzynarodowe Uliczne Biegi Sylwestrowe Szydłów Wyniki OPEN
Wyniki- Kateg. Wiekowe
Zwycięzcy kateg.
wiekowe

Lista zwycięzców
Wyniki OPEN -dzieci i
młodzież

Wyniki drużynowe –
dzieci i młodzież
2018.12.15 Gliwicka Parkowa Prowokacja Biegowa 2018-zawody nr 12 Gliwice Wyniki
2018.12.01 III Bieg Zeloty Głogów Młp. Wyniki OPEN
Wyniki- Kateg. Wiekowe
Zwycięzcy kateg.
wiekowe

Lista zwycięzców
Gmina Głogów Mł
Służby Mundurowe
2018.11.24 Gliwicka Parkowa Prowokacja Biegowa 2018-zawody nr 11 Gliwice Wyniki
2018.11.18 Dynowska Piątka Niepodległości Dynów Wyniki OPEN
Wyniki- Dynów i Aktywny Dynów
2018.11.11 Ostrowieckie Biegi Niepodległości Ostrowiec Św. Wyniki OPEN Bieg
Wyniki- Kateg. wiekowe
Wyniki OPEN NW
2018.11.11 Bieg Niepodległości Dębica Wyniki OPEN 5km
Wyniki OPEN 10km
2018.11.11 6. PKO Bieg Niepodległości Rzeszów Wyniki OPEN
Wyniki- Kateg. Wiekowe
Zwycięzcy kateg.
wiekowe

Lista zwycięzców
Najszybsza Polka/Polak
2018.11.10 Bieg z Okazji Odzyskania 100-Lecia Niepodległości Warszawa Wyniki OPEN
2018.11.10 VII Frysztacki Bieg Niepodległości Frysztak OPEN 10km
OPEN 5km
OPEN 3km
2018.10.28 Bieg Czarnych Gryfów – Biegniemy dla Mai Czarna 10km
5km
Nordic Walking 5km
2018.10.27 Gliwicka Parkowa Prowokacja Biegowa 2018-zawody nr 10 Gliwice Wyniki
2018.10.21 III Golejowska Dycha Staszów Wyniki- OPEN
Wyniki – K&M
2018.10.14 Jedyny Oficjalny Bieg Obwodnicą Staszowa Staszów OPEN Bieg
Wyniki -Kateg. wiekowe
Wyniki- Powiat staszowski
2018.10.14 XI Półmaraton Ełcki 2018 r Ełk Wyniki
2018.10.13 40 Bieg Nadwiślański im. Alfreda Freyera Tarnobrzeg OPEN Bieg
Wyniki -Kateg. wiekowe
Wyniki- Tarnobrzeg
2018.10.13 VII NAdwiślański Marsz Nordic Walking oraz I Bieg Na Milę Parkową Baranów Sandomierski OPEN Bieg
Wyniki -Kateg. wiekowe
OPEN Nordic Walking
2018.10.13 Śladem Bieszczadzkiej Tarniny-IV Bieg Ekologiczny oraz Marsz Nordic Walking Ustrzyki Dln. OPEN 2,3km
OPEN 9,2km
OPEN Nordic Walking
Biegi dziecięce
Zwycięzcy -Kateg.
Wiekowe
2018.10.13 VII Otwarty Bieg o Puchar Prezesa Poczty Polskiej S.A. Warszawa 1 Mila
5km
10km
2018.10.07 6.PKO Rzeszowski Maraton i 5.PKO Rzeszowska Sztafeta Maratońska Rzeszów Wyniki
2018.10.06 Zielona Z Przeszkodami Dębica Wyniki OPEN
Wyniki-fale
Wyniki drużynowe.
2018.10.06 5. Krwiobieg Kraków OPEN 5km
OPEN 10km
OPEN Nordic Walking
Dzieci 500m
Dzieci 1000m
Honorowi Dawcy Krwi
2018.10.06 4. Bieg Na Piątkę O Puchar Pratt&Whitney Rzeszów OPEN
Lista zwycięzców
Kategorie
Wiekowe

Zwycięzcy kat.
wiekowe

Pratt&Whitney
Rzeszowianie
2018.09.30 Dębicka Czasówka 2018 Latoszyn OPEN
Kobiety
Kategorie Wiekowe
DKK GRYF
2018.09.30 Jarosławskie Święto Biegowe – Ćwierć Galicja Maraton Jarosław Wyniki OPEN – Ćwierć
Galicja Maraton

Wyniki – Kateg.
wiekowe


Zwycięzcy- kateg. wiekowe

Lista Zwycięzców
2018.09.29 Gliwicka Parkowa Prowokacja Biegowa 2018-zawody nr 9 Gliwice Wyniki
2018.09.29 III Korczyński Bieg i Nordic Walking Do Prządek Korczyna OPEN
Kategorie
Wiekowe
2018.09.29 Leśny Charytatywny Festiwal Biegowy Stalowa Wola Wyniki OPEN – Półmaraton
Wyniki – Kateg. wiekowe
Półmaraton

Wyniki OPEN 7km
Kateg. wiekowe 7km
Zwycięzcy- kateg.
wiekowe. – Półmaraton i 7km

Lista zwycięzców- obydwa
dystanse
2018.09.29 I Mistrzostwa Polski Nordic Walking w Ultramaratonie Lubliniec Wyniki OPEN 56km
Wyniki – Kateg. wiekowe
Sztafeta- kobiety
Sztafeta- mężczyźni
Sztafeta- mieszana
2018.09.29 IV Bieg Biegam Bo Lubię Lasy Czerniawka Wyniki OPEN 12km
Wyniki – OPEN 6km
Wyniki- Kateg. wiek. 12
km

Wyniki- Kateg. wiek. 6km
Lista Zwycięzców
2018.09.28 24. Ogólnopolski Bieg Uliczny 2018 Mielec OPEN
Lista zwycięzców
Kategorie
Wiekowe

Zwycięzcy kat.
wiek.
2018.09.23 Połaniecki Bieg Niepodległości Połaniec Wyniki OPEN- Bieg
Wyniki OPEN- Marsz NW
Kateg. wiekowe – Bieg
Kateg. wiekowe – Marsz NW
2018.09.23 XIX Bieg Górski Na Cergową Dukla Wyniki OPEN
Wyniki Kateg. wiekowe
2018.09.23 Biegi Górskie Sanok 2018 Sanok OPEN
Lista zwycięzców
2018.09.23 Husqvarna Gardner – Kryterium Rowerowe Dookoła Mieleckiego Lotniska Mielec Wyniki OPEN
2018.09.23 Bieg Niepodległości Wojkowice Wyniki OPEN
2018.09.23 XXVI Międzynarodowy Bieg Uliczny oraz XXIII Mistrzostwa Polski Górników Knurów Wyniki OPEN
Wyniki – Kateg. wiekowe
Wyniki- Górnicy
Górnicy- Kateg.
wiekowe

Mieszkańcy Knurowa
2018.09.22 IV Bieg Spełniać Marzenia i Bieg Integracyjny Rudnik n.Sanem OPEN
Kategorie wiekowe
2018.09.16 VI Bieg Po Serce Zbója Andrychów OPEN
Kategorie wiekowe
2018.09.16 Dare2B MTB- Etap 5 TYLICZ Tylicz OPEN
Kategorie
wiekowe
2018.09.16 VIII Wyścig MTB Boguchwała 2018 Niechobrz OPEN
Kategorie wiekowe
2018.09.16 Bieg Szklarski Tarnobrzeg-Sandomierz Wyniki
2018.09.15 Bieg Niezłomnych 2018 Hyżne Półmaraton OPEN
10km OPEN
3km OPEN
Niepełnosprawni
Służby mundurowe
2018.09.15 Bieg Rodzinny FERIO Stare Miasto Wyniki OPEN- 5km;
Wyniki OPEN – 10 km;
Kateg. wiekowe – 5km;
Kateg. wiekowe – 10km
;
Zwycięzcy – kateg.
wiekowe
;
Lista Zwycięzców;
2018.09.09 II Bieg Po Ziemi Pawłowskiej Kałków Wyniki OPEN 10000m
Wyniki Open 5000m
Biegi dzieci
młodzieży
2018.09.09 Dakar Toyota MTB Lubenia O Puchar Wójta Gminy Lubenia Lubenia Wyniki OPEN
Wyniki- Kateg. wiekowe
Wyniki- Inż. Budownictwa
Wyniki – Lekarze
Wyniki- Prawnicy
2018.09.09 Kolbuszowska Dycha O Puchar Starosty Kolbuszowskiego Kolbuszowa Wyniki Open- Bieg 10km
Wyniki- Kateg. wiekowe
Wyniki- Nauczyciele
Wyniki – powiat kolbuszowski
Wyniki Open- Nordic Walking
5km
2018.09.09 Chęciny Triathlon 2018 Chęciny Wyniki
2018.09.09 III Bieg Gliwickiego Opla Gliwice Wyniki;
2018.09.08 Rajd Rowerowy Zabratówka 2018 Na 100 lecie Niepodległej Zabratówka Wyniki OPEN
Kateg. do 16 lat
Służby Mundurowe
2018.09.08 Jubileuszowa Pielgrzymka Biegowa Jarosław Jarosław Wyniki OPEN
Kategorie Wiekowe
Klasyfikacje dodatkowe
2018.09.08 Bieg o Kryształowe Jabłko Wójta Gminy Obrazów Obrazów Wyniki OPEN 10km
5 km- Bieg i Nordic Walking
Kategorie Wiekowe 10km
Wyniki drużynowe 10km
2018.09.02 IV Bieg Rolnika Zbrosławice Wyniki
2018.09.02 Lellek Group – Gold Hill MTB Maraton Głuchołazy 2018 Głuchołazy Wyniki
2018.09.02 III Bieg Ziemi Opatowskiej Opatów Wyniki Open-Bieg;
Wyniki Open-Nordic Walking;
2018.09.02 V Gorzycka 5 Gorzyce Wyniki OPEN;
Wyniki-kategorie
wiekowe
;
2018.09.02 I Klasyk Boguchwały Mogielnica WYNIKI Open;
Wyniki-kategorie
wiekowe
;
2018.09.01 CykloOpawy XC – MTB Puchar Polski XCO – Głuchołazy Głuchołazy Wyniki
2018.09.01 V Półmaraton Lubaczowski Lubaczów Wyniki
2018.08.26 XIX Międzynarodowy Bieg im. Stanisława Staszica Brody Wyniki OPEN;
Lista Zwycięzców;
Wyniki- kateg.
wiekowe
;
Zwycięzcy-kateg. wiekowe;
2018.08.25 III Bieg Uliczny „Nisko Na Piątkę” Nisko WYNIKI OPEN;
Wyniki-kategorie
wiekowe
;
2018.08.25 III Piona Gwidona Świerklaniec Wyniki Open –
Bieg
;
Wyniki- Kateg.
Wiekowe
;
Wyniki Open- Nordic
Walking
;
2018.08.25 X Triathlon Ziemi Sandomierskiej i Mistrzostwa Polski Lekarzy Sandomierz WYNIKI OPEN;
Wyniki-kategorie wiekowe;
Mistrzostwa Polski
Lekarzy- OPEN
;
Mistrzostwa Polski Lekarzy-kategorie wiekowe;
2018.08.25 Gliwicka Parkowa Prowokacja Biegowa 2018-zawody nr 8 Gliwice Wyniki
2018.08.19 Dare2b MTB Maraton Piwniczna Piwniczna WYNIKI OPEN;
FULL-kategorie
wiekowe
;
HALF-kategorie
wiekowe
;
QUARTER-kategorie wiekowe;
2018.08.19 Bieg 5-10-15 Ełk Wyniki OPEN 5km;
Wyniki OPEN 10km;
Wyniki OPEN 15km ;
Wyniki K&M 5km ;
Wyniki K&M 10km ;
Wyniki K&M 15km ;
2018.08.18 ​IV Ultramaraton Magurski Krempna Wyniki
2018.08.15 Bieg w I Rocznicę Powrotu Wojska Polskiego do Obwodu Dębickiego w 100-lecie Odzyskania Niepodległości
przez Polskę „Niepodległa”
Dębica Lista Zwycięzców ;
Wyniki OPEN – Bieg 10
km
;
Wyniki-kategorie
wiekowe
;
Zwycięzcy-kategorie wiekowe;
Wyniki –Niepełnosprawni
Paraplegia
;
2018.08.12 TYTAN – Bieg charytatywny Dubiecko OPEN;
Zwycięzcy;
2018.08.05 ​IX Triathlon Siedlecki Siedlce Wyniki
2018.08.05 Pólmaraton Blizna i Bieg Na Dystansie 5km Blizna WYNIKI OPEN- 21,4 km;
Wyniki- OPEN 5km;
Kategorie wiekowe
21,4km
;
Kateg. wiekowe
5km
;
Zwycięzcy-kategorie wiekowe- 21,4km;

Zwycięzcy-kategorie wiekowe- 5km
;
Lista zwycięzców ;
FOTO
2018.08.04 XII MARATON MTB TROPAMI ŻBIKÓW Komańcza Wyniki OPEN;
Wyniki – kateg.
wiekowe
;
2018.07.29 II Bieg Dzikich Mustangów-Biegniemy Dla Filipka Paszczyna k/Dębicy Wyniki OPEN- Bieg 10km;
Wyniki OPEN – Bieg 5km;
Wyniki OPEN -Marsz Nordic
Walking
;
2018.07.28 Gliwicka Parkowa Prowokacja Biegowa 2018-zawody nr 7 Gliwice Wyniki
2018.07.22 MTB Ropczyce 2018 Ropczyce Wyniki OPEN;
Wyniki – kateg.
wiekowe
;
2018.07.22 IV Bieg Czterolistnej Koniczynki Munina Wyniki
2018.07.22 Dare2b MTB Maraton Zakliczyn Zakliczyn WYNIKI OPEN;
FULL-kategorie
wiekowe
;
HALF-kategorie
wiekowe
;
QUARTER-kategorie
wiekowe
;
Generalna-kategorie wiekowe;
Generalna-OPEN;
2018.07.15 IV Wadowicki Półmaraton Górski Wadowice Lista
zwycięzców
;
Zwycięzcy kat. wiek.;
Wyniki OPEN;
WYNIKI-kategorie
wiekowe
;
WYNIKI-K/M;
2018.07.15 I Bieg Jubileuszowy w Nisku Nisko Lista
Zwycięzców
;
OPEN;
Wyniki– Kategorie
wiekowe.
;
2018.07.14 IV Świerczyniecki Bieg Uliczny o Puchar Wójta Gminy Bojszowy Świerczyniec OPEN- Bieg;
OPEN Nordic Walking;
Wyniki– Gmina;
Wyniki–
Świerczyniec
;
2018.07.14 Piknik Biegowy Goniacka 2018 Białka Tatrzańska Wyniki
2018.07.08 VI Stalowa Dycha Stalowa Dycha Wyniki
2018.07.07 “Bieg Żółwia” IV Bieg Grodziski o puchar Wójta Gminy Grodzisko Dolne Grodzisko Dolne Wyniki OPEN;
Wyniki– Kat.
Wiekowe
;
Wyniki– Gmina Grodzisko
Dolne
;
Wyniki– GGB “Szalone
Żółwie
;
2018.07.07 II Bieg Św. Jana z Dukli Dukla Wyniki OPEN- 15 km;
Wyniki OPEN – 5 km;
Wyniki – Kateg.
Wiekowe 15 km
;
Wyniki – Kateg.
Wiekowe 5 km
;
2018.06.30 III Bieg Tropem Brzózańskiego Wilka Brzóza Królewska Wyniki OPEN Bieg;
Wyniki OPEN NW;
Lista Zwycięzców;
Kategorie wiekowe-
Bieg
;
Zwycięzcy –
Kateg. wiekowe
;
2018.06.24 Półmaraton Biegam i Wspieram Budy Głogowskie Wyniki OPEN- Bieg;
Wyniki OPEN – Marsz
NW
;
Wyniki – Kateg.
Wiekowe Bieg
;
Zwycięzcy – Kateg.
Wiekowe Bieg
;
2018.06.24 Biegniemy dla Gabrysi Jodłowa WYNIKI;
2018.06.24 VI Rakszawski Ćwierćmaraton im. Jana Pawła II Rakszawa WYNIKI OPEN;
WYNIKI Kategorie;
WYNIKI Gmina;
FOTO
2018.06.23 III Maraton Pędziwiatra Gliwice Wyniki
2018.06.23 Gliwicka Parkowa Prowokacja Biegowa 2018-zawody nr 6 Gliwice Wyniki
2018.06.23 ULTRAPRZESILENIE 2018 Dynów Wyniki OPEN 30 i 50 km
2018.06.23 III Mistrzostwa Ziemi Opolskiej w Nordic Walking Prudnik Wyniki OPEN 5km;
Wyniki OPEN 10km;
Kateg. Wiekowe 5km;
Kateg. Wiekowe 10km ;
Zwycięzcy –
Kateg. Wiekowe 5km
;
Zwycięzcy
– Kateg. Wiekowe 10km
;
Lista Zwycięzców
;
2018.06.16 Raniżowska Dycha – Biegnę dla Oliwii Chudzik Raniżów WYNIKI OPEN;
2018.06.17 Triathlon Rzeszów Rzeszów Wyniki FOTO
2018.06.16 „Powiśle na rowerze” – integracyjny rajd rowerowy. Dąbrowa Tarnowska WYNIKI dzieci;
WYNIKI dorośli;
2018.06.16 IV Pętla Chechelska Jezioro Chechło-Nakło WYNIKI OPEN;
Gmina Świerklaniec;
FOTO
2018.06.16 Bieg Dla Niepodległej i Marsz Nordic Walking Czudec Wyniki OPEN-
Bieg
;
Wyniki OPEN – Marsz
NW
;
Lista
Zwycięzców
;
Wyniki –
Kateg. Wiekowe Bieg
;
Zwycięzcy – Kateg. Wiekowe Bieg;
Wyniki- Nauczyciele;
2018.06.10 III Wojewódzki Bieg Szerzawski i Marsz NW Szerzawy Wyniki OPEN – Bieg
główny
;
Wyniki – Biegi
Dzieci i Młodzieży
;
Lista Zwycięzców;
Lista zwycięzców – Biegi Dzieci i Młodzieży;
Wyniki- Nordic
Walking
;
2018.06.10 Dare2b MTB Maraton Stryszawa Stryszawa WYNIKI OPEN;
FULL-kategorie wiekowe;
HALF-kategorie wiekowe;
QUARTER-kategorie
wiekowe
;
Po dwóch-kategorie wiekowe;
Po dwóch-OPEN
2018.06.10 Dookoła Jeziora VII Maraton, Półmaraton, Ćwierćmaraton Tarnobrzeg Wyniki OPEN;
Wyniki- Kateg.
wiekowe
;
Maraton
-Międzyczasy
;
Półmaraton-Międzyczasy;
Ćwierćmaraton –
Międzyczasy
;
2018.06.10 III Bieg Boguchwała Wisłoczysko Boguchwała BIEG- Wyniki OPEN;
WYNIKI-kategorie wiekowe;
2018.06.10 5 Dębicka Dziesiątka z Tikkurila Dębica Wyniki OPEN – Bieg 10
km
;
Wyniki-
OPEN – Kateg. Niepełnosprawni
;
Lista
Zwycięzców
;
Kategorie
wiekowe -Bieg 10 km
;
Zwycięzcy –
Kategorie wiekowe
;
OPEN-VIDEO
2018.06.09 XIV Bieg Kmitów Nowy Wiśnicz BIEG- Wyniki OPEN;
NW- Wyniki OPEN;
WYNIKI-kategorie wiekowe;
BIEGI MŁODZIEŻOWE-
WYNIKI
;
2018.06.09 III ECO CIDRY CROSS Radzionków Wyniki OPEN – Bieg
10 km
;
Wyniki- OPEN NW 5km;
Lista Zwycięzców;
Kategorie
wiekowe -Bieg 10 km
;
Kategorie
wiekowe – NW 5km
;
Zwycięzcy – kateg. wiekowe – Bieg;
Zwycięzcy – kateg. wiekowe – NW;
2018.06.03 IX Gliwicki Bieg Uliczny Gliwice Lista zwycięzców;
WYNIKI OPEN;
Zwycięzcy
kategorii wiekowych
;
WYNIKI-kategorie wiekowe;
WYNIKI-Gliwiczanie;
WYNIKI-ZNP;
WYNIKI-Oświata;
WYNIKI-IT;
2018.06.02 3 SPARING Bieg Na 10 km Rzeszów Wyniki
2018.06.02 VIII Bieg Uliczny im. Ks. Konstantego Damrota Pilchowice WYNIKI OPEN;
WYNIKI K/M;
WYNIKI-kategorie wiekowe;
2018.05.27 FAMILY RUN Kraków Wyniki Bieg
Otwarty
;
Wyniki Bieg Mamy
i Taty
;
Wyniki Antylopy;
Wyniki Gepardy;
Wyniki Mustangi;
2018.05.27 XXXIX Bieg Krotosa Krotoszyn Wyniki FOTO
2018.05.26 Gliwicka Parkowa Prowokacja Biegowa 2018-zawody nr 5 Gliwice Wyniki
2018.05.26 VI Bieg O Puchar Rektora PPWSZ Nowy Targ Wyniki OPEN 4,3km;
Wyniki OPEN 10 km;
Studenci PPWSZ ;
Pracownicy PPWSZ ;
2018.05.20 V Dycha Głogowska Głogów Młp. Wyniki OPEN;
Kateg.
wiekowe
;
Wyniki drużynowe;
2018.05.20 Dare2b MTB Maraton Skrzyszów Skrzyszów WYNIKI OPEN;
FULL-kategorie wiekowe;
HALF-kategorie wiekowe;
QUARTER-kategorie
wiekowe
;
2018.05.20 I Bieg Biało Zielonych z okazji 110-lecia istnienia KS Wisłoka Dębica Dębica Wyniki- OPEN 10km;
Wyniki- OPEN 5 km ;
2018.05.19 4 Dynowska ZaDyszka Dynów WYNIKI OPEN;
WYNIKI-kategorie
wiekowe
;
Lista Zwycięzców;
Lista Zwycięzców-
kategorie
;
Mieszkańcy
Dynowa + Aktywny Dynów
;
2018.05.19 IV Bieg Wadowicki Wadowice Lista zwycięzców;
WYNIKI OPEN;
Zwycięzcy-kategorie
wiekowe
;
WYNIKI-kategorie
wiekowe
;
WYNIKI-Powiat Wadowice;
2018.05.19 Ultramaraton Beskidzki Topór 2018 Andrychów Wyniki
2018.05.12 IV Bieg o Złotą Kaczkę Toszek WYNIKI OPEN;
WYNIKI-kategorie
wiekowe
;
WYNIKI-Gmina Toszek;
WYNIKI-Niepełnosprawni;
WYNIKI-Służby
mundurowe
;
2018.05.12 V Ultramaraton Podkarpacki Rzeszów Wyniki FOTO
2018.05.06 II Bieg Ulicami Świlczy im. T. Kirchnera Świlcza Wyniki OPEN 5km;
Kategorie wiekowe
5km
;
Wyniki OPEN 10km;
Kategorie wiekowe
10km
;
2018.05.06 II Bieg do Serca Kołłątaja Staszów WYNIKI
OPEN
;
2018.05.05 DUKLA WOLF RUN Dukla Wyniki OPEN;
Lista
Zwycięzców
;
Wyniki –
kateg. wiekowe
;
Zwycięzcy-
kateg. wiekowe
;
2018.05.05 Bieg Kościuszkowski 2018 Połaniec WYNIKI OPEN;
Kategorie wiekowe;
2018.05.04 DUKLA WOLF RACE 2018 Dukla Wyniki
2018.05.03 V Dębiński Bieg po Flagę Wola Dębińska Dyplomy 10km;
Dyplomy 2,5km;
Dyplomy NW;
WYNIKI OPEN;
OPEN- linki do dyplomów i
wideo
;
Kategorie wiekowe-
2,5km
;
VIDEO
FOTO
2018.05.01 XIII STALOWOWOLSKI ROWEROWY CROSS COUNTRY o puchar Prezydenta Miasta Stalowej Woli Stalowa Wola Lista zwycięzców;
Kategorie wiekowe;
2018.05.01 II Rzeszowski Bieg Trzeźwości i Marsz Nordic Walking im. ks. Franciszka Blachnickiego Rzeszów OPEN- Bieg i Nordic
Walking
;
Wyniki
Kategorie Wiekowe- Bieg i Nordic Walking
;
2018.04.29 XXXXVIII Tarnobrzeski Bieg Siarkowca im. Kazimierza Sławka Tarnobrzeg OPEN;
Wyniki Kategorie Wiekowe;
Tarnobrzeg;
2018.04.28 II MIELECKA DYCHA Z JOY FITNESS CLUB Mielec Lista Zwycięzców;
OPEN;
Wyniki Kategorie
Wiekowe
;
2018.04.28 Gliwicka Parkowa Prowokacja Biegowa 2018-zawody nr 4 Gliwice Wyniki
2018.04.24 XV Wiosenny Bieg Przełajowy Służb Mundurowych Katowice Lista Zwycięzców;
OPEN;
Wyniki K/M;
Wyniki M-35+;
Wyniki Drużynowe;
Mistrzostwa SPwK;
2018.04.22 Wiosenne Zmagania w Lasowiackim Stylu Kobuszowa Wyniki OPEN- 5km ;
Wyniki OPEN- 10km;
Międzyczasy 5 i 10
km
;
Kateg. Wiekowe- 5km;
Kateg. Wiekowe-
10km
;
Kateg.
-Niepełnosprawni 5 i 10 km
;
2018.04.22 Bieg Oko W Oko Z Rakiem Chorzów Wyniki OPEN- 5km bieg;
Wyniki OPEN- 10km
bieg
;
Wyniki OPEN- 5km
NW
;
Lista Zwycięzców;
2018.04.14 Bieg 80-lecia Przemysłu Lotniczego w Mielcu Mielec Wyniki OPEN;
Wyniki – Kateg.
wiekowe
;
Lista zwycięzców;
Zwycięzcy- Kateg.
wiekowe
;
2018.04.14 III BIEG EKOLOGICZNY MISTRZOSTWA POLSKI W BIEGACH ANGLOSASKICH Ustrzyki Dolne Wyniki
2018.04.08 11. PKO Półmaraton Rzeszowski Rzeszów Wyniki PHOTO
VIDEO
2018.04.08 4. PKO Sztafeta Półmaratońska Rzeszów Rzeszów Wyniki PHOTO
VIDEO
2018.04.07 Crossduathlon ŚcIganie Nowe Iganie Wyniki
2018.03.24 Gliwicka Parkowa Prowokacja Biegowa 2018-zawody nr 3 Gliwice Wyniki
2018.03.24 II Bieg o Puchar Leszka Bebło Gorzyce Wyniki OPEN;
Wyniki – Kateg.
wiekowe
;
Wyniki –
Powiat Tarnobrzeski
;
Wyniki-
Powiat Stalowowolski
;
2018.03.24 4 Bieg Kopernika Rybnik OPEN 5km- bieg;
OPEN 10km-bieg;
OPEN 5km – Nordic Walking;
2018.03.18 II Bieg Uliczny – Wiosna w Rozwadowie 2018 Rozwadów Lista Zwycięzców;
OPEN;
Wyniki K/M;
2018.03.10 I Aquathlon Rzeszów 2018 Rzeszów Wyniki
2018.03.04 Tropem Wilczym Pamięci Żołnierzy Wyklętych Jadowniki Lista Zwycięzców;
OPEN 10km;
OPEN 1963m;
2018.03.04 Tropem Wilczym Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych Blizna Lista Zwycięzców;
OPEN 12,5km;
OPEN 1963m;
2018.03.04 Tropem Wilczym Pamięci Żołnierzy Wyklętych Rzeszów Lista Zwycięzców;
OPEN 6,2km;
OPEN 1963m;
2018.03.04 Tropem Wilczym Pamięci Żołnierzy Wyklętych Ustrzyki Dolne OPEN;
Kat. wiekowe;
2018.03.03 IV Bieg Śladami MNICHA i ZAWIERUCHY Rywiany 8km-Open;
2018.02.25 V-ty Lubliniecki Półmaraton Nordic Walking i Lubliniecka 5-ka Lubliniec 21km-
Kategorie wiekowe
;
5km- Kategorie
wiekowe
;
Międzyczasy;
5km-
niepełnosprawni
2018.02.24 Gliwicka Parkowa Prowokacja Biegowa 2018-zawody nr 2 Gliwice Wyniki
2018.01.20 Gliwicka Parkowa Prowokacja Biegowa 2018-zawody nr 1 Gliwice Wyniki
2018.01.13 I Zimowe Mistrzostwa NordicMorsing w ramach VI Światowego Festiwalu Morsowania Kołobrzeg Wyniki- Kategorie
wiekowe
;
Wyniki- Foczki i
Morsy
;
Międzyczasy;
Data Nazwa imprezy Miejscowość Dystans Wyniki Galeria
2017.12.16 Gliwicka Parkowa Prowokacja Biegowa-zawody nr 12 Gliwice Wyniki
2017.12.03 XIII Bieg Barbórkowy Rybnik Wyniki OPEN;
Wyniki- Kateg.wiekowe;
Zwycięzcy kateg.wiekowe;
Wyniki- Drużyny;
Wyniki- Górnicy;
Wyniki- Rybniczanie;
Wyniki- Biegowe Grand Prix Rybnika;
2017.12.02 II Bieg Zeloty Głogów Małopolski Zwycięzcy;
Wyniki- OPEN;
Wyniki- Służby mundurowe;
Wyniki- Kategorie wiekowe;
Zwycięzcy- Kategorie wiekowe;
2017.11.25 Gliwicka Parkowa Prowokacja Biegowa-zawody nr 11 Gliwice Wyniki
2017.11.11 Ostrowieckie Biegi Niepodległości 2017 Ostrowiec Świętokrzyski Wyniki- OPEN;
Wyniki- OPEN NW;
Wyniki- Kategorie wiekowe;
Zwycięzcy- Kategorie wiekowe;
Zwycięzcy-Ostrowiec Św.;
2017.10.28 Gliwicka Parkowa Prowokacja Biegowa-zawody nr 10 Gliwice Wyniki
2017.10.22 II Golejowska Dycha Staszów Wyniki- OPEN 10km;
Wyniki K&M;
2017.10.22 Rodzinny Bieg Po Zdrowie Radawa Wyniki- OPEN 10km;
Zwycięzcy kateg.wiekowe – 10km;
Wyniki- 3km kateg. niepełnosprawni;
Wyniki 1km- wg. kategorii szkół ;
2017.10.15 Gliwicki Bieg Po Lotnisku 2017 Gliwice Wyniki- OPEN;
Wyniki- Kategorie wiekowe;
2017.10.15 X Półmaraton Ełcki Ełk Wyniki FOTO
2017.10.14 Śladem Bieszczadzkiej Tarniny Dźwiniacz Dolny Wyniki- OPEN;
Wyniki- Kategorie wiekowe;
Wyniki- Biegi dziecięce;
2017.10.14 VI Otwarty Bieg o Puchar Prezesa Poczty Polskiej S.A. Warszawa Wyniki- 1 Mila;
Wyniki- 5km;
Wyniki- 10km;
FOTO
2017.10.08 XXXIV Bieg Nadwiślański im. Alfreda Freyera Tarnobrzeg OPEN;
Kategorie wiekowe;
Tarnobrzeg;
2017.10.08 XII Kamień Extreme Kamień/Rybnik OPEN;
Kategorie wiekowe;
Drużyny;
Galeria
2017.10.07 4 Krwiobieg Kraków OPEN-10km;
OPEN-5km;
NW 5km;
Dzieci- 500m;
Dzieci- 1000m;
Honorowi Dawcy Krwi;
Galeria
2017.10.01 Lellek Group- Gold Hill MTB Maraton Głuchołazy 2017 Głuchołazy Wyniki
2017.10.01 MANia Biegania 2017 Starachowice OPEN-8km;
4 km- Pracownicy MAN;
8 km- Pracownicy MAN;
8 km- Kateg.wiekowe;
8 km- Kateg.wiekowe-Zwycięzcy;
2017.10.01 II Mistrzostwa Lublińca-Nordic Walking Lubliniec OPEN-5km;
OPEN-10km;
Galeria
2017.09.30 III Bieg Biegam Bo Lubię Lasy Czerniawka OPEN-6km;
OPEN-12km;
Kateg. wiekowe- 6km;
Kateg. wiekowe- 12km;
Lista Zwycięzców;
2017.09.30 VI Ogólnopolski wyścig „CykloOpawy” XCO Głuchołazy Wyniki
2017.09.30 Gliwicka Parkowa Prowokacja Biegowa-zawody nr 9 Gliwice Wyniki Galeria
2017.09.29 23.Ogólnopolskie Biegi Uliczne Mielec Wyniki Galeria
2017.09.24 XVIII Bieg Górski na Cergową Dukla OPEN;
Kategorie wiekowe;
2017.09.24 Biegi Górskie Sanok Sanok OPEN-10km;
OPEN-30km;
OPEN-50km;
Lista Zwycięzców;
Galeria
2017.09.24 XXV Międzynarodowy Bieg Uliczny Knurów Lista zwycięzców;
OPEN;
Kategorie wiekowe;
Zwycięzcy kateg. wiekowe;
Mieszkańcy Knurowa;
2017.09.23 III Bieg “Spełniać Marzenia” Rudnik nad Sanem OPEN-10km;
OPEN-5km;
OPEN-Integracyjny;
Kateg.wiek.- 10km;
Kateg. wiek. – 5km;
Kateg. wiek. – Integracyjny;
Zwycięzcy w kateg. wiekowych (wszystkie);
Lista zwycięzców;
2017.09.23 Fitness dla SERCA 2017 Szałsza OPEN;
Międzyczasy;
2017.09.23 II Korczyński Bieg I Nordic Walking Do Prządek Korczyna OPEN-Bieg;
OPEN-NW;
Kateg.wiekowe- Bieg;
Kateg. wiekowe- Nordic Walking;
Galeria
2017.09.17 VII Wyścig MTB Boguchwała 2017 Niechobrz OPEN-SENIOR;
OPEN-HOBBY;
Kategorie wiek. – SENIOR;
Kategorie wiek.- HOBBY;
2017.09.17 Dębicka Czasówka 2017 Żyraków k.Dębicy OPEN;
Wyniki Kobiety;
Wyniki kat. wiekowe;
DKK Gryf
2017.09.16 Bieg Niezłomnych 2017 Błażowa OPEN-22km;
OPEN-7 km;
OPEN-3km;
Wyniki – Służby Mundurowe;Niepełnosprawni- 2 okrążenia;
Niepełnosprawni-4 okrążenia;
Niepełnosprawni – Dzieci;
2017.09.10 I Bieg Po Ziemi Pawłowskiej – Biegaj z Plusem Kałków OPEN- Bieg główny;
Wyniki- Biegi młodzieżowe;
VIDEO
2017.09.10 9 Lutnia BIKE MARATHON Zamarski Wyniki
2017.09.09 Bieg o Kryształowe Jabłko Wójta Gminy Obrazów Obrazów OPEN-5km;
OPEN-10km;
OPEN Nordic Walking 5km;
Wyniki Drużyny 10km;
2017.09.09 Jubileuszowa Pielgrzymka Biegowa 300-lecia Koronacji Cudownego Obrazu MB Częstochowskiej Jarosław Wyniki OPEN;
Wyniki Kateg. wiekowe;
Wyniki K&M;
Wyniki Służby Mundurowe;
Wyniki Duchowieństwo;
2017.09.09 Półmaraton Pobiednicki Pobiednik Mały OPEN;
Wyniki K/M;
2017.09.03 IV Gorzycka 5-tka Gorzyce OPEN;
Kategorie wiek.;
Gorzyce;
Powiat Tarnobrzeski;
Federal Mogul;
2017.09.03 Bieg Rolnika Zbrosławice OPEN 10km;
OPEN 21 km;
OPEN- NW;
K&M 10km;
K&M 21 km;
K&M- NW;
Gmina Zbrosławice- wszystkie konkurencje ;
2017.09.03 Jarosławskie Święto Biegowe Jarosław OPEN – Ćwierćmaraton;
Kategorie wiek.- Ćwierćmaraton;
OPEN – Mini Galicja Maraton;
Kategorie wiek.- Mini Galicja Maraton;
OPEN- Jazda Na Rolkach;
Galeria
2017.09.03 II Bieg Ziemi Opatowskiej Opatów OPEN Bieg i NW;
Kategorie wiek.;
2017.09.03 II Bieg Gliwickiego OPLA Gliwice OPEN 5km;
OPEN 10km;
OPEN 5km NW;
2017.08.27 Dare2B-Piwniczna Piwniczna Zdrój Wyniki
2017.08.27 IV Półmaraton Lubaczowski Lubaczów Wyniki Galeria
2017.08.26 Nisko na Piątkę Nisko Wyniki- OPEN ;
Kateg. wiekowe;
Zwycięzcy kateg. wiekowe;
Lista zwycięzców;
Galeria
2017.08.26 Gliwicka Parkowa Prowokacja Biegowa-zawody nr 8 Gliwice Wyniki
2017.08.26 Piona Gwidona Świerklaniec Wyniki- OPEN ;
Wyniki K&M ;
Gmina Świerklaniec;
2017.08.26 Piknik Biegowy Goniacka Białka Tatrzańska Wyniki
2017.08.20 Bieg 5-10-15 Ełk OPEN-5km;
OPEN-10km;
OPEN-15km;
2017.08.19 III Ultramaraton Magurski Krempna Wyniki
2017.08.05 III Bieg Montera Przeworsk Wyniki
2017.07.29 Gliwicka Parkowa Prowokacja Biegowa-zawody nr 7 Gliwice Wyniki
2017.07.23 I Bieg Dzikich Mustangów – Biegniemy Dla Kacpra Paszczyna k/Dębicy Wyniki- OPEN ;
Wyniki K&M ;
2017.07.23 IV Maraton Rowerowy MTB Ropczyce 2017 Ropczyce Wyniki- OPEN ;
Wyniki- Kateg. wiekowe ;
2017.07.23 III Bieg Czterolistnej Koniczynki Munina Wyniki
2017.07.22 Dare2B-Zakliczyn Zakliczyn Wyniki
2017.07.09 V Stalowa Dycha Stalowa Wola Wyniki Video
2017.07.08 III Świerczyniecki Bieg Uliczny o Puchar Wójta Gminy Świerczyniec OPEN;
K/M;
Gmina;
Świerczyniec;
2017.07.01 I Bieg Św. Jana z Dukli Dukla OPEN-Bieg 15km;
OPEN-Bieg 5km;
OPEN-NW 5km;
Kateg. wiekowe-Bieg 15km;
Kateg. wiekowe-Bieg 5km ;
Kateg. wiekowe- NW 5km ;
2017.07.01 II Mistrzostwa Ziemi Opolskiej w Nordic Walking Głogówek OPEN;
Kategorie wiekowe;
Niepełnosprawni;
Drużyny;
Międzyczasy
2017.06.25 Raniżowska Piątka Raniżów Wyniki OPEN;
Wyniki K/M ;
2017.06.25 Dare2b Maraton Iwkowa Wyniki
2017.06.24 Ultra Przesilenie Noc Kupały Dynów Wyniki OPEN;
2017.06.24 VIII Półmaraton Księżycowy Rybnik Wyniki
2017.06.24 I Bieg Lubliniecki Lubliniec Wyniki OPEN;
Wyniki Kateg. wiekowe;
Zwycięzcy kateg.wiekowych;
Lista zwycięzców;
2017.06.18 III Otwarte Mistrzostwa Powiatu Dębickiego w Kolarstwie Górskim w Kategorii XC Stobierna WYNIKI;
2017.06.17 III Bieg o Złotą Kaczkę Toszek 8km Kategorie wiekowe- BIEG;
Kategorie wiekowe- NW;
Niepełnosprawni;
Służby Mundurowe;
2017.06.17 II Bieg Tropem Brzózańskiego Wilka Brzóza Królewska OPEN- BIEG;
OPEN- NW;
Wyniki K/M;
Wyniki kategorie wiekowe;
WIDEO
2017.06.15 IV Czernicki Bieg Uliczny Czernica (śląskie) Wyniki OPEN 5 i 10km;
2017.06.11 II Leśny Bieg Do Źródeł Nowiny Horynieckie Wyniki OPEN;
Wyniki- kateg. wiekowe;
Zwycięzcy-kateg.wiekowe;
Lista zwycięzców;
2017.06.11 III Pętla Chechelska Nakło-Chechło Wyniki OPEN;
Wyniki –K#M;
Gmina Świerklaniec;
2017.06.11 SPARing-Rzeszowska PIĄTKA Rzeszów Lista zwycięzców;
Zwycięzcy kat. wiekowych;
OPEN;
Wyniki kat. wiekowe;
Wyniki SPAR;
Wyniki- Niepełnosprawni na wózkach;
2017.06.10 XIII Bieg Kmitów Nowy Wiśnicz Wyniki OPEN;
Wyniki – kateg. wiekowe;
Wyniki KM;
2017.06.10 Bieg 80-lecia CIECH Sarzyna S.A. Nowa Sarzyna Wyniki OPEN;
Wyniki – kateg.wiekowe;
Grupa CIECH;
2017.06.04 VIII Gliwicki Bieg Uliczny Gliwice Wyniki
2017.05.28 Rakszawski Ćwierćmaraton im. Jana Pawła II Rakszawa Wyniki OPEN;
Wyniki -K&M;
Gmina Rakszawa;
Wyniki 40+;
2017.05.28 Family Run Kraków Wyniki-Bieg Główny;
Wyniki- Bieg Mamy i Taty;
Wyniki -Antylopy;
Wyniki -Gepardy;
Wyniki – Mustangi;
2017.05.27 XXXVIII Bieg Krotosa Krotoszyn Wyniki
2017.05.27 Gliwicka Parkowa Prowokacja Biegowa-zawody nr 5 Gliwice Wyniki
2017.05.21 Bieg Wiosny Rybnik WYNIKI
2017.05.21 II Bieg Boguchwała Wisłoczysko Boguchwała Wyniki OPEN;
Wyniki- kategorie wiekowe;
Lista Zwycięzców;
2017.05.21 Dare2b Maraton 2017 Skrzyszów Wyniki
2017.05.20 III Dynowska Zadyszka Dynów Lista zwycięzców;
Zwycięzcy kat. wiekowych;
OPEN;
Wyniki kat. wiekowych;
Wyniki K/M;
Dynów;
2017.05.20 Półmaraton Biegam i Wspieram Kolbuszowa Wyniki OPEN- Bieg;
Wyniki- Nordic Walking;
Wyniki kateg.wiekowe- Bieg;
2017.05.20 Ultramaraton Beskidzki Topór Andrychów Wyniki
2017.05.13 Bieg w Szałszy o 100 nagród Szałsza Lista zwycięzców;
Zwycięzcy kat. wiekowych;
Wyniki kat. wiekowych;
Wyniki OPEN;
Międzyczasy;
2017.05.13 IV Dycha Głogowska Głogów Młp. Wyniki OPEN;
Wyniki- kategorie wiekowe;
Zwycięzcy -kategorie wiekowe;
Lista zwycięzców;
2017.05.06 IV Ultramaraton Podkarpacki Rzeszów Wyniki
2017.05.05 Dukla Wolf Race Dukla Wyniki Galeria
2017.05.03 Inter Cars #CAC Kielce 1 Tor Kielce Wyniki
2017.05.01 XII Stalowowolski Cross-Country Stalowa Wola Wyniki Kat. “I”;
Wyniki- Kobiety;
Wyniki 2 Rundy;
Wyniki 3 Rundy;
2017.05.01 I Bieg Trzeźwości im. ks. Franciszka Blachnickiego Rzeszów Wyniki OPEN- Bieg;
Wyniki OPEN NW;
2017.04.29 III Półmaraton Górski oraz Bieg na 10km Dubiecko Wyniki
2017.04.29 Gliwicka Parkowa Prowokacja Biegowa-zawody nr 4 Gliwice Wyniki
2017.04.26 XIV Bieg Przełajowy Służb Mundurowych Katowice Wyniki OPEN;
Wyniki- K/M;
Wyniki Drużynowe;
Wyniki-Kategoria M-35+;
Wyniki-Słuchacze ;
2017.04.23 XXXVII Bieg Siarkowca Tarnobrzeg Lista Zwycięzców;
Zwycięzcy kategorie -Kobiety;
Zwycięzcy kategorie -Mężczyźni;
Wyniki OPEN;
Wyniki-Tarnobrzeg ;
Wyniki kategorie;
2017.04.23 Wiosenne Zmagania z Zimowymi Zapasami Kolbuszowa Wyniki OPEN-5km;
Wyniki OPEN-10km ;
Wyniki kategorie – 5km;
Wyniki kategorie -10km;
Wyniki międzyczasy -5km;
Wyniki międzyczasy -10km;
Wyniki -kateg.Niepełnosprawni;
2017.04.09 I Górski Bieg Ekologiczny – Mistrzostwa Polski w Biegach Anglosaskich Ustrzyki Dln. Wyniki OPEN-10km;
Wyniki K&M ;
Wyniki kategorie – 10km;
Wyniki kategorie -5km;
2017.04.02 Mielecka Dycha z “JOY Fitness Club” Mielec Wyniki OPEN;
Wyniki K#M ;
Wyniki kategorie wiekowe;
Zwycięzcy kateg. wiekowe;
Lista zwycięzców;
2017.03.26 IV Lubliniecki Półmaraton Nordic Walking i Lubliniecka 5-tka Lubliniec Półmaraton- Kategorie wiekowe;
Półmaraton- międzyczasy;
5km- Kategorie wiekowe;
5km- Zwycięzcy;
5km- OPEN;
2017.03.25 I Bieg o Puchar Leszka Bebło Gorzyce Wyniki OPEN;
Wyniki- Kategorie Wiekowe;
2017.03.25 Gliwicka Parkowa Prowokacja Biegowa-zawody nr 3 Gliwice Wyniki
2017.03.25 3 Bieg Kopernika Rybnik Wyniki -5km- Bieg;
Wyniki- 10km-Bieg;
Wyniki- 5km- Nordic Walking;
2017.02.26 Bieg Tropem Wilczym Lesko Wyniki OPEN;
Wyniki- Kategorie Wiekowe;
2017.02.25 Gliwicka Parkowa Prowokacja Biegowa-zawody nr 2 Gliwice Wyniki
2017.02.18 IV Piski Bieg o Puchar Jabłoni – Mazury Loppet Cup Pisz Wyniki OPEN;
Wyniki Kobiety/Mężczyźni;
Lista Zwycięzców;
2017.01.28 Gliwicka Parkowa Prowokacja Biegowa-zawody nr 1 Gliwice Wyniki
Data Nazwa imprezy Miejscowość Dystans Wyniki Galeria
2016.12.17 Gliwicka Parkowa Prowokacja Biegowa-zawody nr 12 Gliwice Wyniki
2016.12.04 III Bieg św. Mikołaja Ropczyce Zwycięzcy OPEN;
Wyniki OPEN;
Wyniki- Kategorie Wiekowe;
Zwycięzcy- Kategorie Wiekowe
Wyniki Rodzina;
Wyniki Mega Rodzina
Galeria
2016.12.03 I Bieg Zeloty Bór/Głogów Młp. Zwycięzcy OPEN;
Wyniki OPEN;
Wyniki- Kategorie Wiekowe;
Zwycięzcy- Kategorie Wiekowe
Wyniki K/M
2016.11.26 Gliwicka Parkowa Prowokacja Biegowa-zawody nr 11 Gliwice Wyniki
2016.11.11 Ostrowiecki Bieg Niepodległości 2016 Ostrowiec Świętokrzyski Zwycięzcy K/M;
Zwycięzcy Kategorii Wiekowych;
Wyniki OPEN;
Wyniki K/M;
Wyniki- Kategorie Wiekowe;
Foto
2016.11.11 Bieg Niepodległości 2016 Warszawa Zwycięzcy OPEN;
Wyniki OPEN;
Wyniki- Sztafeta;
2016.10.29 Gliwicka Parkowa Prowokacja Biegowa-zawody nr 10 Gliwice Wyniki
2016.10.23 I Golejowska Dycha Staszów Zwycięzcy OPEN;
Zwycięzcy K/M;
Wyniki OPEN;
Wyniki K/M;
Wyniki- Staszów;
Międzyczasy;
2016.10.16 IX Półmaraton Ełcki Ełk Wyniki
2016.10.16 II Triathlon Bielański Warszawa TRIATHLON OPEN;
TRIATHLON K/M;
TRIATHLON kategorie wiekowe;
AQUATHLON OPEN;
AQUATHLON K/M;
AQUATHLON kategorie wiekowe;
2016.10.15 V Otwary Bieg o Puchar Prezesa Poczty Polskiej S.A. Warszawa- Park Skaryszewski Lista zwycięzców;
Wyniki OPEN- 1mila, 5km, 10km;
2016.10.15 Fitness dla Serca 2016 Gliwice Wyniki OPEN;
Wyniki -międzyczasy;
Lista zwycięzców;
2016.10.09 Dębicka Czasówka 2016 Żyraków Lista zwycięzców;
Zwycięzcy-kategorie wiekowe;
OPEN;
Szosa/MTB;
Kobiety;
DKK Gryf;
Kategorie wiekowe;
2016.10.08 Franek RUN – Biegnij dla Mnie Łask Lista zwycięzców;
Wyniki OPEN;
2016.10.07 XXII Ogólnopolskie Biegi Uliczne Mielec Wyniki
2016.10.02 XXVIII Ogólnopolski Bieg Uliczny “10-ka po Ziemi Biłgorajskiej” Biłgoraj Wyniki OPEN;
Wyniki-kateg. wiekowe;
Mieszkańcy-Biłgoraj;
Mieszkańcy-Gmina Biłgoraj;
Lista zwycięzców;
Zwycięzcy-kateg.wiekowe;
2016.10.02 MANia Biegania Starachowice Lista zwycięzców;
Zwycięzcy MAN 4km;
Zwycięzcy MAN 8km;
Zwycięzcy Kategorie Wiekowe;
Wyniki MAN 4km;
Wyniki MAN 8km;
Wyniki- Kategorie wiekowe;
Wyniki OPEN;
Wyniki OPEN MAN 8km;
2016.10.02 I Mistrzostwa Lublińca -Nordic Walking Lubliniec Wyniki kateg. Wiekowe- 6km;
Wyniki kateg. Wiekowe-12km;
Wyniki Open Niepełnosprawni-6km;
Wyniki-OPEN-Lubliniec;
2016.10.01 II Bieg Biegam Bo Lubię Lasy Czerniawka pow.jarosławski Wyniki
2016.09.25 V XC MTB Nowa Dęba Nowa Dęba Kategoria I- 11 pętli;
Kategoria II- 7 pętli;
Kategoria III- 4 pętle;
Kategoria IV- 2 pętle;
Kategoria V- 1 pętla;
2016.09.25 XVII Bieg Górski Na Cergową Dukla Wyniki OPEN; Wyniki-Kat. wiekowe; Wyniki-K/M;
2016.09.25 XXIV Międzynarodowy Bieg Uliczny i XXI Mistrzostwa Polski Górników Knurów Wyniki
2016.09.24 II Bieg Spełniać Marzenia Rudnik n. Sanem Wyniki OPEN-10km;
Wyniki OPEN-5km;
Wyniki -kateg.wiekowe;
Zwycięzcy -kateg.wiekowe;
Powiat niżański;
2016.09.24 Gliwicka Parkowa Prowokacja Biegowa-zawody nr 9 Gliwice Wyniki
2016.09.24 Bieg Niezłomnych 2016 Dylągówka Wyniki OPEN-3km; Wyniki-Harcerze 3km; Wyniki OPEN- 5km;Wyniki-Harcerze-5km; Wyniki -kateg.wiek.- 5km; Wyniki OPEN-20km; Wyniki Harcerze-20km; Wyniki kateg.wiek.-20km
2016.09.18 II Urodzinowy Bieg Miasta Pilzna Pilzno Wyniki OPEN; Wyniki-kat. wiekowe; Wyniki Niepełnosprawni; Video OPEN; Video Niepełnosprawni
2016.09.17 I Korczyński Bieg I Nordic Walking Korczyna Wyniki OPEN Bieg; Wyniki-kat. Wiekowe- Bieg; Zwycięzcy-kateg.wiek.-Bieg; Wyniki-kateg. Wiek.-NW;Zwycięzcy-kateg.wiek.-NW; Gmina Korczyna;
2016.09.17 VI Bieg Uliczny im. Ks. Konstantego Damrota Pilchowice Wyniki OPEN; Wyniki-kat. wiekowe;
2016.09.11 MTB Lutnia Bike Marathon Zamarski Wyniki
2016.09.11 VI Wyścig MTB Boguchwała Niechobrz Wyniki
2016.09.10 Bieg o Kryształowe Jabłko Wójta Gminy Obrazów Obrazów Wyniki OPEN; Wyniki-kat. wiekowe; Wyniki – zwycięzcy kateg. wiekowe; Wyniki-K/M;
Lista zwycięzców;
2016.09.10 Jubileuszowy Bieg 1050-lecia Chrztu Polski Jarosław Wyniki OPEN; Wyniki-kat. wiekowe; Wyniki – zwycięzcy kateg. wiekowe; Wyniki-K/M; Wyniki kategorie; Zwycięzcy-kategorie; Lista zwycięzców;
2016.09.04 II Kosińska Piątka oraz II Marsz Nordic Walking Kosina Wyniki OPEN; Wyniki-kat. wiekowe; Wyniki – zwycięzcy kateg. wiekowe; Wyniki-K/M;
Lista zwycięzców;
2016.09.04 III Gorzycka 5-tka Gorzyce Wyniki OPEN; Wyniki-kat. wiekowe; Wyniki – zwycięzcy kateg. wiekowe; Wyniki-K/M; Mistrzostwa powiatu tarnobrzeskiego; Służby mundurowe; Lista zwycięzców;
2016.09.04 III Półmaraton Lubaczowski Lubaczów Wyniki Video
2016.09.04 Gold Hill Maraton MTB by Kellys Głuchołazy Wyniki
2016.08.28 I Dycha Ziemi Opatowskiej Opatów Wyniki OPEN; Wyniki-Kat. wiekowe; Wyniki-K/M; Zwycięzcy-kateg.wiekowe; Lista Zwycięzców;
2016.08.27 Gliwicka Parkowa Prowokacja Biegowa-zawody nr 8 Gliwice Wyniki
2016.08.27 Nisko Na Piątkę Nisko Wyniki OPEN; Wyniki-Kat. wiekowe; Wyniki-K/M; Zwycięzcy-kateg.wiekowe; Gmina Nisko; Lista Zwycięzców;
2016.08.26-28 Festiwal Biegowy Goniacka Białka Tatrzańska Wyniki
2016.08.21 Dare2B MTB Maraton Zakliczyn Wyniki
2016.08.21 II Bieg o Miecz Zawiszy Czarnego Sandomierz-Garbów Wyniki-OPEN Video; Wyniki kateg. wiekowe; Wyniki K/M; Wyniki- Dwikozy; Lista Zwycięzców; Zwycięzcy kateg.wiek. Video
2016.08.21 5-10-15 Ełk Wyniki
2016.08.06 II Bieg Montera Przeworsk Wyniki Video
2016.07.31 III Maraton Rowerowy MTB Ropczyce 2016 Ropczyce Wyniki
2016.07.24 II Bieg Czterolistnej Koniczynki Munina Wyniki
2016.08.27 Gliwicka Parkowa Prowokacja Biegowa-zawody nr 8 Gliwice Wyniki
2016.07.23 Gliwicka Parkowa Prowokacja Biegowa-zawody nr 7 Gliwice Wyniki
2016.07.23 I Mistrzostwa Ziemi Opolskiej i LZS w Nordic Walking Biała k/Prudnika OPEN-2,5km; OPEN-5km; OPEN-10km; Kat.wiekowe- 10km; Międzyczasy
Zwycięzcy-kat.wiekowe-10km; Zwycięzcy
2016.07.17 Dare2b MTB Maraton Piwniczna Zdrój Wyniki
2016.07.10 IV Stalowa Dycha Stalowa Wola Wyniki Video
2016.07.09 II Świerczyniecki Bieg Uliczny o Puchar Wójta Świerczyniec OPEN; K/M; Wyniki-Gmina Bojszowy; Mieszkańcy Świerczyńca;
2016.07.03 VIII Rzeszowski Bieg Ojców Rzeszów OPEN; KKat. wiekowe; Zwycięzcy-Kat. wiekowe
2016.06.26 XXX Bieg im. Ignacego Łukasiewicza Ziemią Krośnieńską Rogi OPEN; Wyniki – K#M; Kat. wiekowe; Zwycięzcy
2016.06.26 II Bieg Paulinki 2016 Praszka Wyniki
2016.06.26 Gliwicka Parkowa Prowokacja Biegowa-zawody nr 6 Gliwice Wyniki
2016.06.25 Maraton Pędziwiatra Gliwice Wyniki
2016.06.19 III Bieg Sitarski Biłgoraj OPEN; Wyniki-Kat. wiekowe; Zwycięzcy-Kat. wiekowe; Zwycięzcy.
2016.06.19 Dare2b MTB Maraton Skrzyszów Wyniki
2016.06.19 II Otwarte Mistrzostwa Powiatu Dębickiego w Kolarstwie Górskim w konkurencji XC Stobierna Międzyczasy-2 rundy; Międzyczasy-3 rundy; Międzyczasy-4 rundy; Kat._wiekowe
2016.06.18 Bieg Jagielloński-1050 lecie Chrztu Polski Dębica OPEN; Wyniki-Kat. wiekowe; Wyniki-K/M;
2016.06.18 Bieg Tropem Brzózańskiego Wilka Brzóza Królewska OPEN; Wyniki- Kat. wiekowe; Zwycięzcy-Kat. wiekowe; Zwycięzcy
2016.06.12 I Lubaczowska Piątka Lubaczów Bieg+NW (video); K#M-Bieg; Nordic Walking; K/M-Nordic Walking Dzieci Video
2016.06.12 Dookoła Jeziora – V Vitarade Maraton, Półmaraton, Ćwierćmaraton Tarnobrzeg Ćwierćmaraton; Kat. wiekowe- Ćwierćmaraton; Zwycięzcy-Kat. wiekowe- Ćwierćmaraton; Zwycięzcy-Ćwierćmaraton
Półmaraton; Kat. wiekowe-Półmaraton; Zwycięzcy-Kat. wiekowe- Półmaraton; Zwycięzcy-Półmaraton Maraton; Kat. wiekowe-Maraton; Zwycięzcy-kat. wiekowe-Maraton; Zwycięzcy-Maraton;
2016.06.05 II Kolbuszowska Dycha- Otwarte Mistrzostwa Nauczycieli Podkarpacia Kolbuszowa Wyniki OPEN; Wyniki-Kat. wiekowe; Zwycięzcy-Kat. wiekowe; Zwycięzcy; Nauczyciele; powiat kolbuszowski;
2016.06.04 ELWID X Integracyjny Bieg Klimontowski Klimontów OPEN; KM; Kat. wiekowe;Służby Mundurowe; Gmina; Samorząd; Zwycięzcy; Zwycięzcy kat. wiekowe; Zwycięzcy NW
2016.05.29 3 Dębicka Dziesiątka z Tikkurilą Dębica Wyniki
2016.05.29 Bieg Krotosa Krotoszyn Wyniki
2016.05.22 Otwarte Mistrzostwa Mielca w Jeździe Indywidualnej Na Czas Mielec OPEN; 40+; Powiat mielecki; Gardner Team; Zwycięzcy
2016.05.21 III Dycha Głogowska Głogów Młp. OPEN; Kat. wiekowe; Zwycięzcy-kat. wiekowe; Zwycięzcy; Drużynowe
2016.05.21 XII Bieg Sanguszków Tarnów OPEN; BIEG kat. wiekowe; NW Kat. wiekowe
2016.05.21 >BESKIDZKI TOPÓR – ULTRAMARATON Andrychów Wyniki
2016.05.15 >Ćwierćmaraton Jana Pawła II Rakszawa Open; 40lat+; Zwycięzcy; Zwycięzcy Gminy Rakszawa
2016.05.15 I Bieg Boguchwała – Wisłoczysko 2016 Boguchwała – Wisłoczysko OPEN; Kat. wiekowe; Zwycięzcy
2016.05.14 Gliwicka Parkowa Prowokacja Biegowa – Zawody nr 5 Gliwice Wyniki
2016.05.14 II Dynowska Zadyszka Dynów OPEN; Kat. wiekowe; Mieszkańcy Dynowa; Zwycięzcy
2016.05.08 XXXVI Bieg Siarkowca Tarnobrzeg OPEN; Kat. wiekowe; Tarnobrzeżanie; Zwycięzcy.
2016.05.07 Bieg o Złotą Kaczkę Toszek OPEN – Bieg; Kat. wiekowe- Bieg Open-NW; Wyniki-kat. wiekowe-NW Gm. Toszek; Niepełnosprawni; Służby Mundurowe Zwycięzcy-Kat. wiek.; Zwycięzcy
2016.05.07 Ultramaraton Podkarpacki Rzeszów Wyniki
2016.05.01 XI-Stalowowolski Rowerowy Cross Country Stalowa Wola OPEN 3 i 4 rundy; OPEN 1 runda; Wyniki-kat. wiekowe Międzyczasy 4 rundy; Międzyczasy 3 rundy
2016.05.01 II Półmaraton Górski Pogórzanin Dubiecko Open
2016.04.23 Gliwicka Parkowa Prowokacja Biegowa – Zawody nr 4 Gliwice Open
2016.04.17 Wiosenne zmagania z zimowymi zapasami Kolbuszowa Nordic Walking OPEN-5km; OPEN-10km;
Wyniki kat. wiekowe-5km; Wyniki kat. wiekowe-10km
Międzyczasy-5km; Międzyczasy-10km; Niepełnosprawni Zwycięzcy-kat. wiekowe 5km; Zwycięzcy-kat. wiekowe 10km
2016.04.17 3 Lubliniecki Półmaraton Nordic Walking i Lubliniecka 5-ka Lubliniec Bieg 20 i 5 km OPEN 5km; Zwycięzcy 5km; Kat. wiekowe Półmaraton; Zwycięzcy- kat. wiekowe Półmaraton; Międzyczasy Półmaraton
2016.04.16 Bieg w Szałszy 2016 Szałsza Bieg / Nordic Walking OPEN Bieg; Wyniki OPEN Nordic Walking; Zwycięzcy; Bieg-międzyczasy; NW-międzyczasy Wyniki-kat. wiekowe; Zwycięzcy-kat. wiekowe
2016.04.09 Leśny Bieg Do Źródeł Nowy Horyniec OPEN; Zwycięzcy
2016.04.02 2 Bieg Kopernika Rybnik Bieg 10, 5 km OPEN- 10km; OPEN- 5km; Zwycięzcy
2016.03.20 Bieg Po DTŚ-ce Gliwice Bieg / Nordic Walking OPEN-Bieg; OPEN-NW; Kat. wiekowe-Bieg; Kat. wiekowe NW
2016.03.19 Gliwicka Parkowa Prowokacja Biegowa – Zawody nr 3 Gliwice Wyniki
2016.02.28 Bieg “Tropem Wilczym” Przemyśl OPEN – 7km, OPEN -1963m
2016.02.28 Bieg “Tropem Wilczym” Przeworsk OPEN Bieg – 6km, Zwycięzcy – 6km, Nordic Walking (1963m), OPEN Bieg 1963m, Zwycięzcy – 1963m
2016.02.27 Gliwicka Parkowa Prowokacja Biegowa – Zawody nr 2 Gliwice Wyniki
2016.02.21 Bieg Dla Hospicjów Wrocław OPEN, K-M
2016.01.23 Gliwicka Parkowa Prowokacja Biegowa – Zawody nr 1 Gliwice Wyniki
Data Nazwa imprezy Miejscowość Dystans Wyniki Galeria
2015.12.12 Gliwicka Parkowa Prowokacja Biegowa – Zawody nr 12 Gliwice OPEN-Bieg, OPEN- Nordic Walking, OPEN-Canicross, K-M-Bieg, K-M-Nordic Walking, K-M-Canicross
2015.12.05 II Bieg św. Mikołaja Ropczyce OPEN, Kat. wiekowe, Wyniki-Ropczyce, Lista Zwycięzców, Zwycięzcy-kat.wiekowe
2015.11.21 Gliwicka Parkowa Prowokacja Biegowa – Zawody nr 11 Gliwice Wyniki OPEN#Bieg, OPEN-Nordic Walking, Wyniki OPEN#Canicross, K-M Bieg, K-M Nordic Walking, K-M Canicross
2015.11.14 Biegam Bo Lubię Lasy Czerniawka Wyniki
2015.10.31 Gliwicka Parkowa Prowokacja Biegowa – Zawody nr 10 Gliwice OPEN- Bieg, OPEN- Nordic Walking, Wyniki OPEN- Canicross, K-M- Bieg, K-M- Nordic Walking, K-M- Canicross
2015.10.18 Park Race Sanok Wyniki
2015.10.09 XXI Ogólnopolskie Biegi Uliczne Mielec Wyniki
2015.10.04 XXVII Ogólnopolski Bieg Uliczny 10-ka Po Ziemi Biłgorajskiej Biłgoraj Wyniki OPEN, Kat. wiekowe, Zwycięzcy- kateg. wiekowe, Lista zwycięzców
2015.10.04 Bieg 5-10-15 Ełk <Wyniki
2015.09.27 I Bieg Uliczny i Marsz Nordic Walking Kosina OPEN -Bieg, OPEN- Marsz Nordic Walking, Bieg – kat. wiekowe, Nordic Walking- kat. wiekowe
2015.09.27 Bieg Niezłomnych Dylągówka Wyniki
2015.09.26 Gliwicka Parkowa Prowokacja Biegowa – Zawody nr 9 Gliwice OPEN- Bieg, OPEN- Nordic Walking, OPEN- Canicross,K-M- Bieg, K-M- Nordic Walking, K-M – Canicross
2015.09.25 Strzyżowski Bieg Nocny z okazji Dnia św. Michała Strzyżów OPEN – 5km, OPEN -3km, OPEN – 1km, K-M – 5km, K-M – 3km, K-M -1km
2015.09.20 MONSUN – Korona Śląska Lubliniec OPEN, Kat. wiekowe, Zwycięzcy-kategorie wiekowe, Lista zwycięzców
2015.09.19 Bieg OPLA 2015 Gliwice OPEN, Lista Zwycięzców
2015.09.20 VII Rzeszowski Bieg Ojców Rzeszów Wyniki
2015.09.20 III Przemyska Dycha Przemyśl OPEN, Kat. wiekowe, Zwycięzcy- kategorie wiekowe, Wyniki-p.Przemyśl, Wózki biegowe, Paraplegia, Policja, PSP, Służba Celna, Służba Więzienna, Straż Graniczna, OSP
2015.09.19 Bieg Spełniamy Marzenia Rudnik nad Sanem Wyniki
2015.09.13 MTB Lutnia Bike Maraton 2015 Zamarski (pow. cieszyński) Wyniki
2015.09.13 V Wyścig MTB Boguchwała 2015 Boguchwała OPEN, Kat. wiekowe, Półmetek, Lista zwycięzców, Zwycięzcy – kat. wiekowe
2015.09.06 II Gorzycka 5 Gorzyce OPEN, Wyniki-Kategorie wiekowe, Lista Zwycięzców, Zwycięzcy-kat. wiekowe
2015.09.06 Maraton Kolarski “Po Ziemi Biłgorajskiej” Biłgoraj Open
2015.08.29 Gliwicka Parkowa Prowokacja Biegowa – Zawody nr 8 Gliwice OPEN – Bieg, OPEN- Nordic Walking, OPEN- Canicross, K-M- Bieg, K-M- Nordic Walking, K-M Canicross
2015.08.29 XXVI Nocny Bieg Solidarności Rzeszów Open
2015.08.23 VI Bieg Świerklaniecki Świerklaniec OPEN, K-M
2015.08.23 VIII Półmaraton Ełcki Ełk OPEN,Wyniki-Kategorie wiekowe, Zwycięzcy-kat. wiekowe, Lista zwycięzców, Drużynowe
2015 II Maraton Rowerowy-MTB Ropczyce Wyniki
2015.08.01 Bieg Montera- Półmaraton Przeworsk OPEN, Wyniki-kategorie wiekowe, Lista zwycięzców, Służby Mundurowe, Wyniki-Harcerze
2015.07.26 Bieg Czterolistnej Koniczynki Munina (gm. Jarosław) Open
2015.07.25 Gliwicka Parkowa Prowokacja Biegowa – Zawody nr 7 Gliwice OPEN-Bieg, OPEN-Canicross, OPEN-Nordic Walking, K#M-Bieg, K-M-Canicross, K-M Nordic Walking
2015.07.12 III Stalowa Dycha Stalowa wola OPEN, Kategorie wiekowe, Zwycięzcy-kategorie wiekowe, Lista Zwycięzców, Okrążenia,
Niepełnosprawni
2015.07.11 I Świerczyniecki Bieg Uliczny o Puchar Wójta Gminy Świerczyniec Świerczyniec Open
2015.06.28 Downhill City Tour Kłodzko Kłodzko Open
2015.05.28 Bieg na 5km Paulinki 2015 Praszka Open
2015.06.28 Husowska Piątka z Hakiem Husów Open
2015.06.27 Gliwicka Parkowa Prowokacja Biegowa – Zawody nr 6 Gliwice OPEN-Bieg, OPEN-Canicross#, OPEN-Nordic Walking, K-M Bieg, K-M Canicross, K-M Nordic Walking
2015.06.21 II Bieg Sitarski Biłgoraj Open
2015.06.21 Jubileuszowy Jagielloński Bieg Uliczny Dębica Open
2015.06.13 V Bieg Uliczny im. Ks. Konstantego Damrota/ Pilchowice OPEN, Kat. wiekowe, Lista zwycięzców
2015.05.31 XXXVI Bieg Krotosa Krotoszyn OPEN, Wyniki-drużyny, Kategorie wiekowe, K+M, Wyniki-Gmina Krotoszyn, Powiat Krotoszyn
2015.05.31 2 Dębicka Dziesiątka z Tikkurila Dębica OPEN, Kategorie wiekowe, Wyniki-Tikkurila, SOHO, Darco,Lista zwycięzców
2015.05.31 Kolbuszowska Dycha Kolbuszowa Wyniki OPEN, Wyniki- kategorie wiekowe, Mieszkańcy Powiatu Kolbuszowa
2105.05.30 Gliwicka Parkowa Prowokacja Biegowa – Zawody nr 5 Gliwice OPEN-Bieg, Wyniki OPEN#Nordic Walking, Wyniki OPEN#Canicros, K+M Bieg, M-Nordic Walking, Wyniki K&amp, M#Canicross
2015.05.30 Dynowska ZaDyszka Dynów Wyniki OPEN, Wyniki-kategorie wiekowe, Wyniki-mieszkańcy Dynowa, Lista zwycięzców
2015.05.29 I Strzyżowski Bieg Nocny Strzyżów Wyniki OPEN, Wyniki K i M, Lista zwycięzców
2015.05.23 II Mini Maraton Jarosław Wyniki- OPEN, Wyniki-kategorie wiekowe, Wyniki drużynowe, Zwycięzcy-kategorie wiekowe
2015.05.23 II Dycha Głogowska Głogów Młp. Wyniki-OPEN, Wyniki-kategorie wiekowe, Wyniki drużynowe, Mieszkańcy Gminy Głogów Młp.
2015.05.16 I Pętla Chechelska Jezioro Chechło-Nakło (gm. Świerklaniec) Wyniki OPEN, Lista Zwycięzców, Zwycięzcy-kategorie wiekowe, Lista zwycięzców
2015.05.09 II ULTRAMARATON PODKARPACKI Rzeszów

2015.05.03 VIII Bieg Bez Granic Racibórz OPEN-10km, Kategorie wiekowe-10km, Międzyczasy-10km, Lista zwycięzców
Mieszkańcy Raciborza,, Pracownicy RAFAKO:Służby mundurowe, Studenci i Pracownicy PWSZ, Kateg. Niepełnosprawni,
Wyniki OPEN- 3,7km,, Lista zwycięzców 3,7km
2015.04.26 XXXV Bieg Siarkowca im. Kazimierza Sławka Tarnobrzeg Wyniki OPEN. , Wyniki -kategorie, Mieszkańcy Tarnobrzega
2015.05.25 Gliwicka Parkowa Prowokacja Biegowa – Zawody nr 4 Gliwice Bieg- OPEN, Nordic Walking- OPEN, Canicross- OPEN Bieg- Kateg. K i M, Nordic Walking- Kateg. K i M, Canicross- Kateg. K i M
2015.04.12 Nordic Walking – Wiosenne zmagania z zimowymi “zapasami”- Kolbuszowa Wyniki Kat. – 5km, Wyniki Kat. – 10km, Wyniki Kat. – Półmaraton,
Wyniki OPEN – 10Km, Wyniki OPEN- 5km, Wyniki OPEN- Półmaraton
2015.03.28 Gliwicka Parkowa Prowokacja Biegowa – Zawody nr 3 Gliwice OPEN Bieg, OPEN Canicross, OPEN Nordic Walking,
Wyniki K-M Bieg, Wyniki K-M Canicross, Wyniki K-M Nordic Walking
2015.03.01 Tropem Wilczym,Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych Przemyśl 7km, 2km Open-1963m, Open-7km, K,M- 1963m, K,M- 7km,
Wyniki netto-brutto#7km., Wyniki netto-brutto#1963m, Lista zwycięzców
2015.02.21 Gliwicka Parkowa Prowokacja Biegowa – Zawody nr 2 Gliwice Wyniki OPEN- Bieg, Wyniki OPEN Nordic Walking, Wyniki OPEN- Canicross,Wyniki K,M- Bieg, Wyniki K,M- Nordic Walking, Wyniki K,M – Canicross.
Data Nazwa imprezy Miejscowość Dystans Wyniki Galeria
2014.12.06 Bieg Św. Mikołaja Ropczyce 10km, 5km, 5km Nordic Walking OPEN- 10km, 10km – Kobiety, 10km – Mężczyżni, OPEN- 5km,
Nordic Walking – OPEN, Nordic Walking- Kobiety, NW-Mężczyźni
2014.11.09 Bieg Niepodległości Ostrowiec Świętokrzyski 10, 4 km OPEN, Kat. wiekowe – 10km, Kat. wiekowe – 4km
2014.09.28 Bieg Niezłomnych Dylągówka 10, 5, 1,5 km OPEN, Kobiety / Mężczyźni
2014.09.13 III Półmaraton Benedyktyński Radawa – Jarosław 21,079 km OPEN, Kobiety-Mężczyźni OPEN, Kategorie Wiekowe, Jarosław, Wiązownica
2014.08.10 I Ropczycki Maraton MTB Ropczyce 37,6 km Open