Zawody

Nazwa zawodów:

II Bieg Do Źródeł

Miejsce i termin: Nowiny Horynieckie, 2017-06-11
Organizator: • Nadleśnictwo Lubaczów
• Parafia rzymsko-katolicka w Horyńcu-Zdroju
• Gmina Horyniec-Zdrój
• Stowarzyszenie Rozwoju Nowin Horynieckich
Opis zawodów: • Dystans – 16 km
• Nawierzchnia asfaltowa – 95%, tłuczniowa zamknięta grysem – 4%, płyty betonowe 1%.

START/ META Nowiny Horynieckie – Kaplica na źródłach

Mapa i profil trasy zostaną podane na stronie internetowej zawodów
• Trasa Biegu będzie wyraźnie oznaczona pionowo i poziomo przy pomocy taśm na wszystkich rozjazdach i skrzyżowaniach oraz zamknięta dla ruchu samochodowego.
• Dodatkowo uczestnicy otrzymają papierową mapę z zaznaczonym przebiegiem trasy

Regulamin zawodów: PDF

Zarejestruj się

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Kategoria Klub Wpłata
1 Amrożkiewicz Patrycja Nowe Brusno 16 km Amrożkiewicz Team

2 Amrozkiewicz Judyta Sanok 16 km Amrozkiewicz Team

3 Biały Szymon Oleszyce 16 km Brak

4 Buczko Marek Oleszyce 16 km RUN RUN OLESZYCE

5 Buczko Grzegorz Lubaczów 16 km Biegomania Lubaczów / IPA Przemyśl

6 Czopor-Hasiak Urszula Nisko 16 km PLANETA NISKO

7 Ferenc Beata Lubaczów 16 km Biegomania Lubaczów

8 Golonka Mateusz Gorlice 16 km GORLICKA GRUPA BIEGOWA

9 Hala Lucyna Wiązownica 16 km Brak

10 Hala Lucyna Wiązownica 16 km Brak

11 Jagiełło Beata Nisko 16 km Planeta Nisko

12 Jgaiełło Grzegorz Nisko 16 km Planeta Nisko

13 Kamuda Grzegorz Lubaczów 16 km Biegomania Lubaczów

14 Kielar Daniel Cieszanów 16 km Run For Fun

15 Konowalczuk Łukasz Lubaczów 16 km Biegajmy Razem / ZS Lubaczów

16 Kułakowski Wojciech Lubaczów 16 km Klub Biegacza Lubaczów

17 Śnieżek Krzysztof Nisko 16 km Planeta Nisko TAK
18 Maciejko Rafał Dachnów 16 km Biegomania Lubaczów

19 Makarski Krzysztof Jarosław 16 km Jarosławska Grupa Biegowa „Sokół”

20 Maszlanka Dawid Lubaczów 16 km Akademia Sportu Lubaczów

21 Mazurek Krzysztof Zamość 16 km Brak

22 Meder Maciej LubaczÓw 16 km AKADEMIA SPORTU LUBACZÓW

23 Młodzińska Małgorzata Lubaczów 16 km Biegomania Lubaczów

24 Obcowski Artur Stare Sioło 16 km Run Run Oleszyce TAK
25 ObroŚlak Grzegorz Lubaczów 16 km Traper-Biegomania Lubaczów

26 Oleksy Przemysław Rzeszów 16 km Rzeszowskie Gazele i Gepardy

27 Pachołek Krzysztof Dachnów 16 km Brak

28 Pilawa Bogumił Lubaczów 16 km RUN RUN Oleszyce

29 Piskorski Jakub Lubaczów 16 km Biegomania Lubaczów

30 Płoskoń Renata Cieszanów 16 km biegam dla Jurka

31 Płoskoń Renata Cieszanów 16 km BIEGAM DLA JURKA

32 Pukas Tomasz Zalesie 16 km Run Run Oleszyce

33 Rawski Krystian Horyniec-Zdrój 16 km 1989

34 Rębisz Waldemar Lubaczów 16 km Ochotnicza Straż Pożarna w Starym Dzikowie

35 Smoliniec Tomasz Dachnów 16 km Biegomania Lubaczów

36 Socha Bogusław Jarosław 16 km Jarosławska Grupa Biegowa ,,Sokół”

37 Stec Dorota Jarosław 16 km BBL Jarosław

38 Stus Marta Nisko 16 km Planeta Nisko

39 Stus Mariusz Nisko 16 km Planeta Nisko

40 Szczygieł Anna Lubaczów 16 km Biegomania Lubaczów

41 Szymańska Ewa Jarosław 16 km Jarosławska Grupa Biegowa Sokół

42 Szypulski Mariusz Lubaczów 16 km AKADEMIA SPORTU LUBACZÓW

43 Test Piotr Ropczyce 16 km Brak

44 Tworko Joachim Lubaczów 16 km Brak

45 Tworko Elżbieta Lubaczów 16 km Biegomania

46 Tworko Elżbieta Lubaczów 16 km Biegomania

47 Tworko Elżbieta Lubaczów 16 km Biegomania

48 Ważny Łukasz Ruda Różaniecka 16 km Brak

49 Ważny Stanisław Lubaczów 16 km Biegomania Lubaczów

50 Ważny Stanisław Lubaczów 16 km Biegomania Lubaczów

51 Wasyliszyn Bernadetta Jarosław 16 km Jarosławska Grupa Biegowa SOKÓŁ

52 Wielkiewicz Justyna Jarosław 16 km BBL Jarosław

53 Wiglusz Krzysztof Gać 16 km

54 Wiglusz Krzysztof Gać 16 km

55 Winiarz Beata Cieszanów 16 km Brak

56 Woźniak Grażyna Nisko 16 km Planeta Nisko

57 Woszczak Leszek Lubycza Królewska 16 km Samo sobie

58 Zaborniak Paweł Kowalówka 16 km Brak

59 Załoga Robert Załuże 117 16 km KP PSP Lubaczów

60 Załuski Piotr Załuże 16 km Biegomania Lubaczów