Zawody

Nazwa zawodów:

II Bieg Do Źródeł

Miejsce i termin: Nowiny Horynieckie, 2017-06-11
Organizator: • Nadleśnictwo Lubaczów
• Parafia rzymsko-katolicka w Horyńcu-Zdroju
• Gmina Horyniec-Zdrój
• Stowarzyszenie Rozwoju Nowin Horynieckich
Opis zawodów: • Dystans – 16 km
• Nawierzchnia asfaltowa – 95%, tłuczniowa zamknięta grysem – 4%, płyty betonowe 1%.

START/ META Nowiny Horynieckie – Kaplica na źródłach

Mapa i profil trasy zostaną podane na stronie internetowej zawodów
• Trasa Biegu będzie wyraźnie oznaczona pionowo i poziomo przy pomocy taśm na wszystkich rozjazdach i skrzyżowaniach oraz zamknięta dla ruchu samochodowego.
• Dodatkowo uczestnicy otrzymają papierową mapę z zaznaczonym przebiegiem trasy

Regulamin zawodów: PDF

Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Kategoria Klub Wpłata
1 Amrożkiewicz Patrycja Nowe Brusno 16 km Amrożkiewicz Team

2 Amrozkiewicz Judyta Sanok 16 km Amrozkiewicz Team

3 Biały Szymon Oleszyce 16 km Brak

4 Borowiec Mariusz Stare Oleszyce 16 km RUN RUN OLESZYCE TAK
5 Buczko Grzegorz Lubaczów 16 km Biegomania Lubaczów / IPA Przemyśl TAK
6 Buczko Marek Oleszyce 16 km RUN RUN OLESZYCE TAK
7 Cencora Dariusz LubaczÓw 16 km AKADEMIA SPORTU LUBACZÓW TAK
8 Cencora MaŁgorzata LubaczÓw 16 km AKADEMIA SPORTU LUBACZÓW TAK
9 Cieślachowska Małgorzata Łańcut 16 km Brak

10 Czereba Mariusz Oleszyce 16 km RUN RUN OLESZYCE TAK
11 Czopor-Hasiak Urszula Nisko 16 km PLANETA NISKO

12 Dorota Zbyszek Oleszyce 16 km Run Run Oleszyce/Sparatanie Dzieciom TAK
13 Dorota Jola Oleszyce 16 km Run Run Oleszyce/Sparatanie Dzieciom TAK
14 Dubanik Piotr Munina 16 km Jarosławska Grupa Biegowa „Sokół” TAK
15 Ferenc Beata Lubaczów 16 km Biegomania Lubaczów

16 Gajek Magdalena Lublin 16 km wieś tańczy i biega

17 Gajek Grzegorz Czółna 16 km wieś tańczy i biega

18 Golonka Mateusz Gorlice 16 km GORLICKA GRUPA BIEGOWA

19 Hadam Jacek Dachnów 16 km Przemyski Klub Biegacza

20 Hala Lucyna Wiązownica 16 km Brak

21 Hala Lucyna Wiązownica 16 km Brak

22 Handziak Tomasz Lubaczów 16 km Brak TAK
23 Hrymak Stanisław Lubaczów 16 km Brak TAK
24 Jagiełło Beata Nisko 16 km Planeta Nisko TAK
25 Jgaiełło Grzegorz Nisko 16 km Planeta Nisko TAK
26 Jop Marta Jarosław 16 km Jarosławska Grupa Biegowa „Sokół” TAK
27 Kamuda Grzegorz Lubaczów 16 km Biegomania Lubaczów

28 Kielar Daniel Cieszanów 16 km Run For Fun TAK
29 Klóska Bogdan Klóska Horyniec-Zdrój 16 km Horynieckie Aniołki/Greccio

30 Klóska Bogdan Horyniec-Zdrój 16 km Brak TAK
31 Kokoszka Katarzyna Przeworsk 16 km Przeworska Grupa Biegowa

32 Kokoszka Katarzyna Przeworsk 16 km Przeworska Grupa Biegowa

33 Kołodziej Józef Lubaczów 16 km Klub Biegacza Lubaczów TAK
34 Kołtuniewicz Andrzej Lublin 16 km wieś tańczy i biega

35 Konowalczuk Łukasz Lubaczów 16 km Biegajmy Razem / ZS Lubaczów

36 Kopeć Krzysztof Oleszyce 16 km Pędzące Żółwie Oleszyce TAK
37 Kornaga Janusz Horyniec-Zdrój 16 km Akademia Sportu Lubaczów

38 Kowalczyk Krzysztof Lublin 16 km Run Helpersi / WSNS TAK
39 Krygowski Zbigniew Lisie Jamy 16 km AS Lubaczów

40 Krzych Piotr Lubaczów 16 km LO Lubaczów

41 Kucharczyk Maciej Przeworsk 16 km Brak TAK
42 Kulikowski Jacek Maleniska 16 km Brak

43 Kułakowska Agata Lubaczów 16 km Brak TAK
44 Kułakowski Wojciech Lubaczów 16 km Klub Biegacza Lubaczów TAK
45 Łakomy Tomasz Oleszyce 16 km Pędzące Żółwie Oleszyce TAK
46 Śnieżek Krzysztof Nisko 16 km Planeta Nisko TAK
47 Łukasz Stanisław Narol 16 km 1972

48 Łukasz Stanisław Narol 16 km Run Run Oleszyce

49 Świtalski Łukasz Cieszanów 16 km Brak

50 Maciejko Rafał Dachnów 16 km Biegomania Lubaczów

51 Makarski Krzysztof Jarosław 16 km Jarosławska Grupa Biegowa „Sokół”

52 Makuch Joanna Cieszanow 16 km Biegomania Lubaczów TAK
53 Maślanka Jacek Jarosław 16 km Jarosławska Grupa Biegowa „Sokół” TAK
54 Marciniec Małgorzata Nisko 16 km Planeta Nisko TAK
55 Margas Marek Oleszyce 16 km Akademia Sportu Lubaczów

56 Marusiak Piotr Jarosław 16 km Brak TAK
57 Maszlanka Dawid Lubaczów 16 km Akademia Sportu Lubaczów

58 Mazurek Krzysztof Zamość 16 km Brak TAK
59 Meder Maciej LubaczÓw 16 km AKADEMIA SPORTU LUBACZÓW

60 Meder Ewa Lubaczów 16 km AKADEMIA SPORTU LUBACZÓW

61 Meder Janusz Lubaczów 16 km AKADEMIA SPORTU LUBACZÓW

62 Młodzińska Małgorzata Lubaczów 16 km Biegomania Lubaczów TAK
63 Motyka Kamil Jarosław 16 km JAROSŁAWSKA GRUPA BIEGOWA SOKÓŁ

64 Nieśpiał Marcin Tomaszów Lubeslki 16 km Brak

65 Obcowski Artur Stare Sioło 16 km Run Run Oleszyce TAK
66 ObroŚlak Grzegorz Lubaczów 16 km Traper-Biegomania Lubaczów

67 Oleksy Przemysław Rzeszów 16 km Rzeszowskie Gazele i Gepardy

68 Oronowicz Marta Munina 16 km Jarosławska Grupa Biegowa Sokół TAK
69 Oronowicz Marta Munina 16 km JGB Sokół

70 Pachołek Krzysztof Dachnów 16 km Brak

71 Pietrasiewicz Maciej Dachnów 16 km Grupa Kresy TAK
72 Pikor Jacek Zamość 16 km Brak

73 Pilawa Bogumił Lubaczów 16 km RUN RUN Oleszyce TAK
74 Piskorski Jakub Lubaczów 16 km Biegomania Lubaczów

75 Piwowarczyk Marek Lubaczów 16 km 1961

76 Płoskoń Renata Cieszanów 16 km BIEGAM DLA JURKA

77 Płoskoń Renata Cieszanów 16 km biegam dla Jurka

78 Potoczny Wojciech Jarosław 16 km BBL JAROSŁAW

79 Pukas Tomasz Zalesie 16 km Run Run Oleszyce TAK
80 Rawska-Śmieciuch Anna Lubaczów 16 km Biegomania Lubaczów TAK
81 Rawski Krystian Horyniec-Zdrój 16 km 1989 TAK
82 Rębisz Waldemar Lubaczów 16 km Ochotnicza Straż Pożarna w Starym Dzikowie TAK
83 Ryba Anna Lubaczów 16 km AKADEMIA SPORTU LUBACZÓW

84 Sawicki Paweł Zamość 16 km Brak TAK
85 Sikora Mariusz Tomaszów Lubelski 16 km TomaszowskiBiegacz TAK
86 Skiba Witold Lubaczów 16 km Brak TAK
87 Smoliniec Tomasz Dachnów 16 km Biegomania Lubaczów TAK
88 Socha Bogusław Jarosław 16 km Jarosławska Grupa Biegowa ,,Sokół” TAK
89 Sopel Wiesław Lubaczów 16 km TAK
90 Staniszewski Janusz Krowica-Lasowa 41 16 km 1956 TAK
91 Stec Dorota Jarosław 16 km BBL Jarosław TAK
92 Stempak Marcin Szówsko 16 km Jarosławska Grupa Biegowa „SOKÓŁ”

93 Stopyra Alicja Horyniec-Zdrój 16 km Brak

94 Stus Marta Nisko 16 km Planeta Nisko TAK
95 Stus Mariusz Nisko 16 km Planeta Nisko TAK
96 Szablan Wioletta Jarosław 16 km Jarosławska Grupa Biegowa „Sokół” TAK
97 Szczepański Wacław Łańcut 16 km Brak

98 Szczygieł Anna Lubaczów 16 km Biegomania Lubaczów TAK
99 Szumilak Marek Lubaczów 16 km Biegomania Lubaczów TAK
100 Szymańska Ewa Jarosław 16 km Jarosławska Grupa Biegowa Sokół

101 Szypulski Mariusz Lubaczów 16 km AKADEMIA SPORTU LUBACZÓW

102 Tabian Krzysztof Nisko 16 km Planeta Nisko

103 Test Piotr Ropczyce 16 km Brak

104 Tworko Elżbieta Lubaczów 16 km Biegomania

105 Tworko Elżbieta Lubaczów 16 km Biegomania

106 Tworko Elżbieta Lubaczów 16 km Biegomania

107 Tworko Joachim Lubaczów 16 km Brak

108 Walczak Diana Rzeszów 16 km Brak

109 Ważny Łukasz Ruda Różaniecka 16 km Brak TAK
110 Ważny Stanisław Lubaczów 16 km Biegomania Lubaczów

111 Ważny Stanisław Lubaczów 16 km Biegomania Lubaczów

112 Ważny Renata Lubaczów 16 km Biegomania Lubaczów

113 Wasyliszyn Bernadetta Jarosław 16 km Jarosławska Grupa Biegowa SOKÓŁ

114 Wielkiewicz Justyna Jarosław 16 km BBL Jarosław TAK
115 Wiglusz Krzysztof Gać 16 km

116 Wiglusz Krzysztof Gać 16 km TAK
117 Winiarz Beata Cieszanów 16 km Brak TAK
118 Wit Justyna Oleszyce 16 km Brak TAK
119 Woźniak Grażyna Nisko 16 km Planeta Nisko

120 Woszczak Leszek Lubycza Królewska 16 km Samo sobie

121 Zaborniak Paweł Kowalówka 16 km Brak TAK
122 Załoga Robert Załuże 117 16 km KP PSP Lubaczów TAK
123 Załuski Piotr Załuże 16 km Biegomania Lubaczów