Zawody

Nazwa zawodów:

XII KAMIEŃ EXTREME 2017

Miejsce i termin: Rybnik, 2017-10-08
Organizator: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Rybniku
ul. Gliwicka 72, 44-200 Rybnik
tel. 32 42 278 37 wew. 22
e-mail: mosir.imprezy@miastorybnik.pl
Opis zawodów:

Impreza XII Kamień Extreme 2017, to wydarzenie nastawione na dobrą zabawę i przeżycie biegowej rywalizacji na trasie z przeszkodami naturalnymi (np.: staw, rzeka, wzniesienie, drzewa) oraz sztucznymi (np.: błoto, podesty, ściany, flaybag, piana strażacka). Na trasie znajdują się przeszkody, które weryfikują sprawność, skoczność, gibkość, siłę.

Dystans około 5 km.

Więcej w regulaminie.

Opłat startowych 30zł (do 6 października) należy dokonywać na rachunek:

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Rybniku

56 1020 2528 0000 0802 0434 5617

w tytule przelewu należy wpisać: Kamień Extreme 2017 oraz Imię i Nazwisko uczestnika

Zestawienie drużyn

UWAGA! Drużyna musi liczyć co najmniej 4 uczestników, w tym jedna kobieta

Strona WWW: http://mosir.rybnik.pl/
Regulamin zawodów: PDF
Lista startowa: PDF

Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Kategoria Klub Wpłata
1 Batko Paweł Żory Mężczyźni- Junior (18-35 lat) HRmax Żory TAK
2 Kądziela Tomasz Jastrzębie-Zdrój Mężczyźni- Junior (18-35 lat) DobryMoment.com NIE
3 Agnieszka Cinal Czerwionka-Leszczyny Kobiety- Master 35+ Brak NIE
4 Antosik Michalina Ruda Śląska Kobiety- Juniorka (18-35 lat) Brak TAK
5 Asztemborski Przemysław Jastrzębie-Zdrój Mężczyźni- Junior (18-35 lat) DobryMoment.com TAK
6 Baranowski Artur Rybnik Mężczyźni- Junior (18-35 lat) Brak TAK
7 Barton Aleksander Jankowice Mężczyźni- Junior (18-35 lat) Brak TAK
8 Basek Marta Żory Kobiety- Master 35+ HRmax Żory NIE
9 Basek Jacek Żory Mężczyźni- Master 35+ Brak NIE
10 BeŃkowska Halina Żory Kobiety- Master 35+ Brak NIE
11 BeŃkowski Aleksander Żory Mężczyźni- Master 35+ Brak NIE
12 Bialik Tomasz Tychy Mężczyźni- Junior (18-35 lat) Brak TAK
13 Błanik Michał Rybnik Mężczyźni- Junior (18-35 lat) Brak TAK
14 Bralich Justyna Stanowice Kobiety- Juniorka (18-35 lat) Brak TAK
15 Brzezinka Mariusz Rybnik Mężczyźni- Junior (18-35 lat) Brak TAK
16 Brzezinka Grzegorz Kamień Rybnik Mężczyźni- Junior (18-35 lat) Brak TAK
17 Brzezinka Jakub Rybnik Mężczyźni- Junior (18-35 lat) Brak TAK
18 Buchalik Grzegorz Żory Mężczyźni- Junior (18-35 lat) Iskra Rowień TAK
19 Buchalik Tomasz Żory Mężczyźni- Junior (18-35 lat) Iskra Rowień TAK
20 Cichoń Ewelina Wodzisław Śląski Kobiety- Juniorka (18-35 lat) Brak TAK
21 Cichoń Dariusz Wodzislaw Slaski Mężczyźni- Junior (18-35 lat) Brak NIE
22 Cieciura Przemysław Katowice Mężczyźni- Junior (18-35 lat) Brak NIE
23 Cieśla Adam Rybnik Mężczyźni- Master 35+ Rybnicki Klub Ju Jitsu Sportowego NIE
24 Cudo Szymon Rybnik Mężczyźni- Junior (18-35 lat) Brak TAK
25 Cuinal Agnieszka Czerwionka-Leszczyny Kobiety- Master 35+ Brak TAK
26 Czerwiński Michał Rybnik Mężczyźni- Junior (18-35 lat) OSP Gotartowice/SBD Energetyk Rybnik NIE
27 Depta Michał Racibórz Mężczyźni- Junior (18-35 lat) Eko-Okna Runners TAK
28 Diakonow Mirela Czerwionka-Leszczyny Kobiety- Juniorka (18-35 lat) Brak TAK
29 Dobreniuk Krzysztof Rybnik Mężczyźni- Master 35+ Brak NIE
30 Dominik Cinal Czerwionka-Leszczyny Mężczyźni- Junior (18-35 lat) Brak NIE
31 Drygalski Adam Leszczyny Mężczyźni- Master 35+ Absortio Gym NIE
32 Drzęźla Szymon Rybnik-Kamień Mężczyźni- Junior (18-35 lat) Opel Active Team NIE
33 Dudacy Adam Racibórz Mężczyźni- Junior (18-35 lat) Eko-Okna Runners NIE
34 Dziarski Mateusz Rybnik Mężczyźni- Junior (18-35 lat) Brak TAK
35 Fajkis Damian Świerklany Mężczyźni- Junior (18-35 lat) Osp Świerklany TAK
36 Felkowski Mariusz Wola Mężczyźni- Junior (18-35 lat) Brak TAK
37 Figura Damian Rybnik Mężczyźni- Master 35+ Brak NIE
38 Filip Laura Bargłówka Kobiety- Juniorka (18-35 lat) SOCIOS GÓRNIK TAK
39 Filip Michał Bargłówka Mężczyźni- Junior (18-35 lat) SOCIOS GÓRNIK TAK
40 Gajek Paweł Czerwionka Mężczyźni- Junior (18-35 lat) SOCA NIE
41 Gamza Barbara Czerwionka-Leszczyny Kobiety- Juniorka (18-35 lat) Brak TAK
42 Gembalczyk Marcin Czerwionka Mężczyźni- Junior (18-35 lat) Brak NIE
43 Gey-Smalec Zbyszek Rybnik Mężczyźni- Junior (18-35 lat) KUŹNIA MOCY TAK
44 Gibas Edyta Rybnik Kobiety- Juniorka (18-35 lat) Brak TAK
45 Gluch Mariola Katowice Kobiety- Master 35+ Brak TAK
46 Główczyński Dawid Czerwionka-Leszczyny Mężczyźni- Junior (18-35 lat) Brak TAK
47 Goławska Katarzyna Rybnik Kobiety- Juniorka (18-35 lat) Brak TAK
48 GoŁy Dagmara Czyżowice Kobiety- Master 35+ Forma Wodzislaw Slaski NIE
49 Gorlińska Angelika Leszczyny Kobiety- Juniorka (18-35 lat) Brak TAK
50 Gosiewski Arkadiusz Rybnik Mężczyźni- Junior (18-35 lat) Brak NIE
51 Granieczny Robert Gaszowice Mężczyźni- Junior (18-35 lat) Brak NIE
52 Groborz Bogdan Czerwionka-Leszczyny Mężczyźni- Master 35+ Brak TAK
53 Groszyk Igor Rybnik Mężczyźni- Junior (18-35 lat) Brak TAK
54 Gryt Artur Lyski Mężczyźni- Junior (18-35 lat) Brak TAK
55 Grzegorzewski Mariusz Rydułtowy Mężczyźni- Master 35+ JSW KOKS TAK
56 Gucik Piotr Racibórz Mężczyźni- Junior (18-35 lat) Eko-Okna Runners TAK
57 Halfar Łukasz Bełk Mężczyźni- Junior (18-35 lat) Brak NIE
58 Hercka Krzysztof Rybnik Mężczyźni- Junior (18-35 lat) Brak TAK
59 Hoła Karol Stanowice Mężczyźni- Junior (18-35 lat) Brak NIE
60 Jabłonka Mariusz Mysłowice Mężczyźni- Master 35+ Brak NIE
61 Jacko Marek Żory Mężczyźni- Master 35+ HRmax Żory TAK
62 Jakubowski Kamil Czerwionka-Leszczyny Mężczyźni- Junior (18-35 lat) GRUBIORZE LOTAJOM TAK
63 Jastrzębski Piotr Zabrze Mężczyźni- Junior (18-35 lat) SOCIOS GÓRNIK TAK
64 Jastrzębski Paweł Czerwionka-Leszczyny Mężczyźni- Junior (18-35 lat) Brak TAK
65 Jeziorski Piotr Zabełków Mężczyźni- Master 35+ Tworków NIE
66 Jojko Tomasz Bełk Mężczyźni- Junior (18-35 lat) Brak NIE
67 Kaczmarek Jacek Leszczyny Mężczyźni- Master 35+ Grubiorze Lotajom TAK
68 Kała Jacek Gliwice Mężczyźni- Master 35+ Brak NIE
69 Kałużny Adam Ruda Śląska Mężczyźni- Junior (18-35 lat) SOCIOS GÓRNIK TAK
70 Kałus Ewa Żory Kobiety- Master 35+ HRmax Żory TAK
71 KamiŃski Zbigniew Leszczyny Mężczyźni- Master 35+ GRUBIORZE LOTAJOM TAK
72 Kaplik Andrzej Rybnik Mężczyźni- Master 35+ Brak NIE
73 Karlik-Kałusek Agnieszka Gaszowice Kobiety- Master 35+ GB Luxtorpeda NIE
74 Kawarski Jaroslaw Rybnik Mężczyźni- Junior (18-35 lat) Brak TAK
75 Knapczyk Bartosz Czerwionka- Leszczyny Mężczyźni- Junior (18-35 lat) Brak NIE
76 Kochanek-Morgała Katarzyna Książenice Mężczyźni- Junior (18-35 lat) Brak NIE
77 Kocula Tadeusz Świerklany Mężczyźni- Master 35+ Rybnickie Centrum Sportów Walki TAK
78 Kolorz Blanka Czerwionka-Leszczyny Kobiety- Juniorka (18-35 lat) Brak TAK
79 Kołodziejczyk Kamil Rybnik Mężczyźni- Junior (18-35 lat) SOCIOS GÓRNIK TAK
80 Komaniecka Joanna Rybnik Kobiety- Juniorka (18-35 lat) Brak NIE
81 Komaniecki Łukasz Rybnik Mężczyźni- Junior (18-35 lat) Brak NIE
82 Komarnicki Tomasz Rybnik Mężczyźni- Junior (18-35 lat) GRUBIORZE JOTAJOM TAK
83 Kostorz Janusz Rybnik Mężczyźni- Master 35+ Brak NIE
84 Kostorz Agnieszka Rybnik Kobiety- Master 35+ Brak NIE
85 Kowal Łukasz Rybnik Mężczyźni- Junior (18-35 lat) Brak TAK
86 Kowalska Magdalena Szczerbice Kobiety- Juniorka (18-35 lat) Brak TAK
87 Krawczyk Mirosław Przyszowice Mężczyźni- Junior (18-35 lat) Brak NIE
88 Krawczyk Miroslaw Przyszowice Mężczyźni- Junior (18-35 lat) Brak NIE
89 Krawczyk Miroslaw Przyszowice Mężczyźni- Junior (18-35 lat) Brak NIE
90 Król Piotr Rybnik Mężczyźni- Junior (18-35 lat) SOCIOS GORNIK TAK
91 Krętosz Michał Leszczyny Mężczyźni- Junior (18-35 lat) Brak TAK
92 Krętosz Marcin Orzesze Mężczyźni- Junior (18-35 lat) Brak TAK
93 Krybus Artur Racibórz Mężczyźni- Junior (18-35 lat) Brak NIE
94 Krzyżaniak Piotr Rybnik Mężczyźni- Junior (18-35 lat) Brak TAK
95 Krzyżowski Grzegorz Leszczyny Mężczyźni- Junior (18-35 lat) Brak TAK
96 Kubasa Krzysztof Wodzisław Śł Mężczyźni- Master 35+ Brak NIE
97 Kubieniec Łukasz Sumina Mężczyźni- Junior (18-35 lat) Brak TAK
98 Kubik Artur Zabrze Mężczyźni- Junior (18-35 lat) AAG TAK
99 Kubik Dawid Goląsza Dolna Mężczyźni- Junior (18-35 lat) CFO EXTREME TEAM TAK
100 Kuczera Kazimierz Rybnik Mężczyźni- Junior (18-35 lat) brak NIE
101 Kudio Marcin Lyski Mężczyźni- Master 35+ Brak TAK
102 Kufieta Damian Połomia Mężczyźni- Junior (18-35 lat) Brak TAK
103 Lipus Agata Leszczyny Kobiety- Juniorka (18-35 lat) Wyższa NIE
104 Lipus Mateusz Leszczyny Mężczyźni- Junior (18-35 lat) Wyzsza NIE
105 Lisowski Grzegorz Świętochłowice Mężczyźni- Junior (18-35 lat) SOCIOS GÓRNIK NIE
106 Lisowski Adam Mysłowice Mężczyźni- Junior (18-35 lat) SOCIOS GÓRNIK TAK
107 Lubszczyk Anita Jejkowice Kobiety- Juniorka (18-35 lat) Brak TAK
108 Ludynia Olga Gaszowice Kobiety- Juniorka (18-35 lat) Brak TAK
109 Luleczka Przemysław Rydułtowy Mężczyźni- Master 35+ Brak NIE
110 Łabędzki Bogusław Rybnik Mężczyźni- Master 35+ Brak TAK
111 Łopatka Michał Rybnik Mężczyźni- Junior (18-35 lat) Brak TAK
112 Łukasik Jarosław Orzesze Mężczyźni- Junior (18-35 lat) Brak TAK
113 Maceluch Marta Rybnik Kobiety- Juniorka (18-35 lat) Brak TAK
114 Magnuszewska Izabela Knurów Kobiety- Master 35+ SPARTAN TEAM KNURÓW TAK
115 Majchrzak Magdalena Kornice Kobiety- Juniorka (18-35 lat) Eko-okna Runners TAK
116 Marek Robert Rybnik Mężczyźni- Master 35+ Brak TAK
117 Masny-Jarmundowicz Marta Rybnik Kobiety- Master 35+ Brak TAK
118 Mateusz Szyjka Sosnowiec Mężczyźni- Junior (18-35 lat) Train hard or go home NIE
119 Matusik Adam Jejkowice Mężczyźni- Junior (18-35 lat) Brak TAK
120 Mazur Damian Ruda Śląska Mężczyźni- Junior (18-35 lat) SOCIOS GÓRNIK TAK
121 Miczek Michal Raciborz Mężczyźni- Master 35+ Eko-Okna Runners TAK
122 Mieszczok-Paszenda Anna Rybnik Kobiety- Juniorka (18-35 lat) Brak TAK
123 Miketa Paweł Czerwionka-Leszczyny Mężczyźni- Junior (18-35 lat) KUŹNIA MOCY TAK
124 Mitręga Rafał Rydułtowy Mężczyźni- Junior (18-35 lat) Brak NIE
125 Mrozek Maciej Łuków Śląski Mężczyźni- Master 35+ Brak NIE
126 Musioł Andreas Bełk Mężczyźni- Junior (18-35 lat) Brak NIE
127 Najmuła Jakub Pszów Mężczyźni- Junior (18-35 lat) Brak TAK
128 Nawacki Mariusz Knurów Mężczyźni- Master 35+ Brak NIE
129 Niedźwiecki Maciej Rybnik Mężczyźni- Junior (18-35 lat) Brak TAK
130 Niedźwiecki Zenon Rybnik Mężczyźni- Master 35+ Brak TAK
131 Niedzielko Grzegorz Jastrzębie-Zdrój Mężczyźni- Junior (18-35 lat) Brak TAK
132 Nimcz Paweł Czerwionka Mężczyźni- Junior (18-35 lat) Brak NIE
133 Nowatkowski Tomasz Tarnowskie Góry Mężczyźni- Master 35+ Night Runners Gliwice TAK
134 Nowomiejski Adam Rybnik Mężczyźni- Master 35+ Brak NIE
135 Nykiel Artur Mysłowice Mężczyźni- Junior (18-35 lat) Socios Górnik TAK
136 Oleś Katarzyna Rybnik Kobiety- Master 35+ Brak TAK
137 Ołubek Robert Żory Mężczyźni- Master 35+ HRmax Żory TAK
138 Opolony Ireneusz Pszów Mężczyźni- Master 35+ KUŹNIA MOCY TAK
139 Oroz Marcin Rybnik Mężczyźni- Junior (18-35 lat) KUŹNIA MOCY TAK
140 Papaj Łukasz Czerwionka-Leszczyny Mężczyźni- Master 35+ Brak TAK
141 Patas Tomasz Rybnik Mężczyźni- Master 35+ Gym-fit Patas TAK
142 Piechocki Marek Racibórz Mężczyźni- Master 35+ Brak NIE
143 Pinoczek Mariusz Rybnik Mężczyźni- Master 35+ niezrzeszony TAK
144 Piontek Magdalena Katowice Kobiety- Juniorka (18-35 lat) Brak TAK
145 Płaszczyk Jakub Czerwionka-Leszczyny Mężczyźni- Junior (18-35 lat) Train hard or go home NIE
146 Polińska Magdalena Katowice Kobiety- Juniorka (18-35 lat) Brak NIE
147 Porwoł Mateusz Jankowice Mężczyźni- Junior (18-35 lat) Brak NIE
148 Raczek Justyna Rybnik Kobiety- Master 35+ Brak TAK
149 Rajman Rafal Przyszowice Mężczyźni- Junior (18-35 lat) Brak TAK
150 Rak Alicja Rybnik Kobiety- Juniorka (18-35 lat) Brak TAK
151 Salamon Patrycjusz Rybnik Mężczyźni- Master 35+ Brak TAK
152 Sbeczka Rafał Tworków Mężczyźni- Junior (18-35 lat) EASY RUN RACIBÓRZ NIE
153 Siemianowska Olga Rybnik Kobiety- Master 35+ Brak TAK
154 Siemiesz Paweł Czerwionka Mężczyźni- Junior (18-35 lat) SOCA TAK
155 Skiba Maciej Rybnik Mężczyźni- Master 35+ Brak TAK
156 Skopiński Wojciech Rybnik Mężczyźni- Master 35+ E003B7 TAK
157 Skrabel Mateusz Rybnik Mężczyźni- Junior (18-35 lat) Brak NIE
158 Sładek Patryk Bełk Mężczyźni- Junior (18-35 lat) Brak TAK
159 Sładkowski Przemysław Rybnik Mężczyźni- Junior (18-35 lat) Brak TAK
160 Słupik Tomasz Orzesze Mężczyźni- Junior (18-35 lat) Brak TAK
161 Słupik Barbara Orzesze Kobiety- Master 35+ Brak TAK
162 Smołka Marek Rybnik Mężczyźni- Junior (18-35 lat) KUŹNIA MOCY TAK
163 Smołka Ola Rybnik Kobiety- Juniorka (18-35 lat) KUŹNIA MOCY TAK
164 Sobik Aneta Rybnik Kobiety- Master 35+ Brak NIE
165 Stana Maria Książenice Kobiety- Juniorka (18-35 lat) Brak NIE
166 Stępień Karolina Rybnik Kobiety- Juniorka (18-35 lat) Brak TAK
167 Stec Arkadiusz Rybnik Mężczyźni- Master 35+ Active Silesia TAK
168 Stec Michał Rybnik Mężczyźni- Junior (18-35 lat) Active Silesia TAK
169 Stefunyn Sławomir Rybnik Mężczyźni- Master 35+ Brak TAK
170 Stopa Tomasz Stanowice Mężczyźni- Junior (18-35 lat) Brak NIE
171 Stradza Bartłomiej Gliwice Mężczyźni- Junior (18-35 lat) Brak NIE
172 Stronczyński Andrzej Ruda Kozielska Mężczyźni- Junior (18-35 lat) Night Runners Gliwice TAK
173 Strzałka Marek Żory Mężczyźni- Master 35+ Brak NIE
174 Strzelczak Sebastian Rybnik Mężczyźni- Master 35+ Brak TAK
175 Styga Anna Rybnik Kobiety- Juniorka (18-35 lat) Brak TAK
176 Sulski Adam Rybnik Mężczyźni- Junior (18-35 lat) Brak NIE
177 Surman Grzegorz Rybnik Mężczyźni- Junior (18-35 lat) Kabuncza NIE
178 Szczyrbowski Michał Rybnik Mężczyźni- Master 35+ TurboKilla TAK
179 Szewczyk Jacek Rydułtowy Mężczyźni- Master 35+ Brak TAK
180 Szewczyk Jacek Książenice Mężczyźni- Junior (18-35 lat) Brak TAK
181 Szmajduch Beata Bełk Kobiety- Master 35+ Brak TAK
182 Szpora Ewelina Sosnowiec Kobiety- Juniorka (18-35 lat) Brak NIE
183 Sztandera Rafał Wodzisław Śląski Mężczyźni- Junior (18-35 lat) Brak NIE
184 Szymura Paweł Czerwionka-Leszczyny Mężczyźni- Junior (18-35 lat) KUŹNIA MOCY TAK
185 Tiahnybok Paweł Kalety Mężczyźni- Master 35+ Brak NIE
186 Traczyk Sławomir Rybnik Mężczyźni- Master 35+ Brak NIE
187 Trella Dawid Rybnik Mężczyźni- Junior (18-35 lat) Brak TAK
188 Uherek Marcin Pszów Mężczyźni- Junior (18-35 lat) CrossSport NIE
189 Walczak Sylwester Rybnik Mężczyźni- Master 35+ Brak TAK
190 Watoła Michał Rybnik Mężczyźni- Junior (18-35 lat) Yoobee TAK
191 Więckowski Kamil Rybnik Mężczyźni- Junior (18-35 lat) Brak TAK
192 Widuch Ryszard Rybnik Mężczyźni- Master 35+ Brak NIE
193 Wieczorek Monika Rydułtowy Kobiety- Juniorka (18-35 lat) Brak TAK
194 Wojda Konrad Pszów Mężczyźni- Junior (18-35 lat) Brak TAK
195 Wojewódka Krystian Sośnicowice Mężczyźni- Junior (18-35 lat) Socios Górnik TAK
196 Wollny Kamil Kornice Mężczyźni- Junior (18-35 lat) Eko-Okna Runners TAK
197 Wrożyna Adam Rybnik Mężczyźni- Master 35+ Brak NIE
198 Wszeborowska Izabela Mikołów Kobiety- Juniorka (18-35 lat) Brak TAK
199 Zbroszczyk Damian Rybnik Mężczyźni- Junior (18-35 lat) Brak NIE
200 Zimoń Grzegorz Leszczyny Mężczyźni- Junior (18-35 lat) Brak NIE