Zawody

Nazwa zawodów:

DUKLA WOLF RUN 2018

Miejsce i termin: Dukla, 2018-05-05
Organizator: MOSiR Dukla
Kontakt: e-mail: mosir@dukla.pl
Opis zawodów: Bieg górski.Przybliżona całkowita długość trasy: 25 km Przybliżona różnica poziomów: 579 m

Strona WWW: http://wolfrace.mosir.dukla.pl/
Regulamin zawodów: PDF

Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Kategoria Klub Wpłata
1 Ćwiąkała Halina Krosno 25 km Samotni Wędrowcy TAK
2 Barszczewski Paweł St Marys 25 km Wtar Tarnobrzeg TAK
3 Bełch Michał Widacz 25 km Brak TAK
4 Bełko Andrzej Gorlic 25 km Gorlicka Grupa Biegowa

5 Bielawa Damian Dębica 25 km Brak

6 Bielski Roman Potok 25 km Brak TAK
7 Bieszczad Paweł Niepla 25 km Brak

8 Błaż Mateusz Kombornia 25 km KTC Krosno TAK
9 Błażejowski Dariusz Świerzowa Polska 25 km NOWY STYL GROUP RUNNING TEAM

10 Borkowska Aneta Drgicz 50a 25 km Ultra Srultra Team

11 Borowska-Pawluś Ewelina Jasło 25 km JSC Jasło

12 Brożek-Woźniczka Natalia Kraków 25 km bikeBoard TAK
13 Brzostek Bogumiła Jedlicze 25 km Brak

14 Brzozowska Anna Krasnystaw 25 km PKS Galopująca Soczewica

15 Brzozowski Armand Krasnystaw 25 km PKS Galopująca Soczewica

16 Bubniak Bogumił Lipinki 25 km Biegam bo lubię :-p TAK
17 Budnicka Anna Warszawa 25 km Brak TAK
18 Chmiel Michał Rzeszów 25 km Rzeszowskie Gazele i Gepardy

19 Cichy Ireneusz Wrocław 25 km Brak TAK
20 Cieniuszek Izabella Pruszków 25 km Brak TAK
21 Cisek Piotr Rymanów 25 km Finisz Rymanów TAK
22 Czekański Sebastian Korczyna 25 km Jedlicze Team

23 Dabrowska Agnieszka Sanok 25 km Brak TAK
24 Dacyl Michał Krosno 25 km Nowy Styl Group Running Team TAK
25 Dębicki Zdzisław Rymanów 25 km FINISZ Rymanów TAK
26 Deleżuch Wojciech Niemce 25 km OSP Niemce

27 Demočko Tomáš Spišská Nová Ves 25 km MARAS team

28 Dominiak Klaudia Kraków 25 km BIKEBOARD TAK
29 Dymek Mateusz Rzeszów 25 km Brak

30 Dziedzic Witold Rzeszów 25 km Sekcja Biegowa Okręgowej Izby Radców Prawnych w Rzeszowie TAK
31 Filipiński Bartosz Łańcut 25 km Brak

32 Forjasz Przemysław Rzeszów 25 km Brak TAK
33 Furman Katarzyna Mielec 25 km Brak

34 Furman Gabriel Mielec 25 km Brak

35 Gawron Jakub Rzeszów 25 km Brak

36 Gazda Paweł Zręcin 25 km 1982 TAK
37 Gemza Anna Katowice 25 km Balans Team TAK
38 GleŃ Robert Jedlicze 25 km MUKS PODKARPACIE JEDLICZE TAK
39 Gonet Grzegorz Zręcin 25 km Brak TAK
40 Gorczyca Angelika Rzeszów 25 km Brak

41 Gosztyła Patryk Domaradz 25 km Brzozowski Klub Biegacza TAK
42 Grządka Anna Warszawa 25 km Brak TAK
43 Honkisz Maciej Potok 25 km Brak TAK
44 Hydzik Damian Sanok 25 km Pozytywnie Zabiegani Sanok TAK
45 Jaślar Dawid Beako 25 km Nowy Styl Running Team

46 Janusz Grzegorz Lublin 25 km UMCS biega TAK
47 Jędrzejczyk Agnieszka Rzeszów 25 km Rzeszowskie Gazele i Gepardy

48 Kaczmar Ireneusz Przemyśl 25 km SzafaBiegacza Team TAK
49 Kaczmar Ireneusz Przemyśl 25 km SzafaBiegacza Team

50 Kalandyk Wojciech Rzeszów 25 km Turlam Się Do Mety TAK
51 Kalinowska Ewa PrzemyŚl 25 km Biegam bo lubię

52 Karaś Sylwia Lubatowa 25 km Brak TAK
53 Kardach Kamil Rymanów Zdrój 25 km Finisz Rymanów / TrailShop.pl TAK
54 Kędra Agnieszka Rzeszów 25 km Podkarpacka Szkoła Krav Maga TAK
55 Kisielewski Paweł Kraków 25 km Magazyn Triathlon TAK
56 Kłosowski Karol Kraków 25 km Los Trepos Companieros TAK
57 Konderak Agnieszka Rymanów 25 km Finisz Rymanów TAK
58 Kosterkiewicz Marcin Przemyśl 25 km PTC PRZEMYŚL TAK
59 Kozioł Wiesław Krosno 25 km dzikie życie run team TAK
60 Kozłowski Piotr Dębica 25 km Brak TAK
61 Królicki Dariusz Rymanów 25 km Finisz Rymanów TAK
62 Krężałek Marcin Wietrzno 25 km Brak

63 Krukar Adam Iwonicz 25 km FINISZ RYMANÓW TAK
64 Krzanowska Małgorzata Węglówka 25 km Samotni Wędrowcy TAK
65 Krzanowski Bartek Węglówka 25 km Samotni Wędrowcy TAK
66 KuŹma Przemysław Wieliczka 25 km NIEZRZESZONY TAK
67 Kustroń Bogdan Krosno 25 km KROSSKI REMSPORT TAK
68 Langos Józef Wróblik Królewski 25 km Brak TAK
69 Litwin Bartłomiej Wrocanka 25 km Wkurw_Team TAK
70 Litwin Tomasz Nagawczyna 25 km Brak TAK
71 Liwocz Dominik Rzeszów 25 km Brak TAK
72 Świętoniowska Justyna Rzeszów 25 km Spartan Race Training Group Rzeszów

73 Mach-WaŁa Monika GŁogÓw MŁp. 25 km NSB Sport Team Rzeszów

74 Majchrowicz Wiktor Rogi 25 km TS Beskidy

75 Markuszka Sławek Równe 25 km Biegam bo lubię TAK
76 Medejczyk Łukasz Dobieszyn 25 km Brak TAK
77 Michcik Maksymilian Miejsce Piastowe 25 km MICHALICI

78 Mindak Paweł Krosno 25 km 75

79 Misiołek Marcin Dukla 25 km Nadolańskie Zefiry TAK
80 Mosoń Wiktor Głowienka 25 km MUKS Podkarpacie Jedlicze TAK
81 Mussur Henryk Krosno 25 km KKB MOSIR Krosno TAK
82 Niezgoda Marcin Krosno 25 km KKB MOSiR Krosno TAK
83 Niżnik Marcin Miejsce Piastowe 25 km Nowy Styl Group Running Team

84 Oberc Grzegorz Rymanow 25 km Finisz Rymanow TAK
85 Olbrych Bartłomiej Binarowa 25 km nastopy.pl Running Team

86 Ostrowski Pawel Rzeszów 25 km Brak TAK
87 Panaś Artur Szczepańcowa 25 km Zamczysko Team TAK
88 Panocha Daniel Tarnów 25 km Brak TAK
89 Para Anna Krosno 25 km Kross Staff Team

90 Parwa MichaŁ Dziekanowice 25 km Biegiem Na Rower TAK
91 Parylak Paweł Jasionka 25 km Nowy Styl Group Running Team TAK
92 Paszek Tomasz Kraków 25 km Przełęcz Dukla TAK
93 Patla Konrad Jedlicze 25 km WSPOL Szczytno

94 Pawelec Piotr Jasło 25 km Brak TAK
95 Pawluś Mirosław Jasło 25 km JSC Jasło

96 Pawłowska Katarzyna Czaszyn 25 km Brak

97 Pawłowski Jakub Czaszyn 25 km Brak

98 Penar Arkadiusz Gorlice 25 km Brak TAK
99 Pieszko Roman Jarosław 25 km Brak TAK
100 Prokop Leszek Przemyśl 25 km IPA Region Bieszczadzki SG TAK
101 Roczniak Grzegorz Sanok 25 km FizjoAktiVa.pl Kraków TAK
102 Roczniak Bogdan Rzeszów 25 km BM TAK
103 Rodzinka Jan Zręcin 25 km KB,,Athletic,,Zręcin

104 Ruciński Piotr Przemyśl 25 km Brak TAK
105 Salamon Klaudia Cieszyna 25 km Harde Dranie

106 Samborska Anna Lipinki 25 km ULKS Lipinki

107 Samuś Dariusz Rzeszów 25 km SPARTAN RACE TRAINING GROUP RZESZÓW

108 Sanocki Janusz Moderówka 25 km Nowy Styl Group Running Team

109 Sekuła Tomasz Krasiczyn 25 km Brak

110 Siedlaczek Zbigniew Lublin 25 km SKLEP BIEGACZA LUBLINTEAM TAK
111 Skóra Anna Jedlicze 25 km MUKS Jedlicze TAK
112 Skrzypczak Mirosław Chorzów 25 km Balans Team TAK
113 Smerecki Paweł Posada Górna 25 km Finisz Rymanów TAK
114 Smolik Bartosz Krosno 25 km ORLEN Południe TAK
115 Snarski Bogdan Warszawa 25 km Albatrosy TAK
116 Stachurski Paweł Łańcut 25 km Brak

117 Stachurski Paweł Łańcut 25 km Brak TAK
118 Szalacha Tomasz Pogwizdów Nowy 25 km Brak

119 Szmist Szymon Zręcin 25 km Brak TAK
120 Szopa Michał Wietrzno 25 km MTB MOSiR Dukla

121 Szybisty Grzegorz Wrocanka 25 km KKB Mosir Krosno TAK
122 Tokarz Jerzy Kraków 25 km BiegamBoLubię TAK
123 Tomkiewicz Bartłomiej Krosno 25 km KKB MOSIR KROSNO TAK
124 Topolski Marcin Jadowniki 25 km BKB Victoria Brzesko TAK
125 Trygar Martyna Rymanów Zdrój 25 km Finisz Rymanów TAK
126 Uhrin Stanislav Prešov 25 km ŠK Velodrom Prešov

127 Uliasz Waldemar Jedlicze 25 km KB Athletic Zręcin

128 Wacławek Marcin Tyczyn 25 km NSB Sport Team Rzeszów TAK
129 Wielgosz Sabina Łajsce 25 km TAK
130 Wiernusz Krzysztof Posada Górna 25 km Finisz Rymanów TAK
131 Wilk Bogdan Świerkowa Polska 25 km Brak

132 Wilk Bogdan Świerzowa Polska 25 km Klub seniora

133 Wilk Antek Krosno 25 km Brak TAK
134 Winiarski Krystian Szufnarowa 25 km Brak

135 Witusik Dorota Jasło 25 km NW-TEAM-JASŁO JASŁO TAK
136 Witusik Mariusz Jasło 25 km NW-TEAM Jasło TAK
137 Włodek-Jarzyna Magdalena Kraków 25 km Brak

138 Woińska-Ważydrąg Aleksandra Kraków 25 km Los Trepos Companieros TAK
139 Wrobel Arkadiusz Ladzin 25 km Brak TAK
140 Wrobel Arkadiusz Ladzin 25 km Brak