Zawody

Nazwa zawodów:

III ECO CIDRY CROSS – Dychej Na Księżej Górze – Bieg główny 10km

Miejsce i termin: Radzionków, 2018-06-09
Organizator: Stowarzyszenie „Cidry Lotajom”

Patronat:
Urząd Miasta Radzionków 41-922 Radzionków, ulica Męczenników Oświęcimia 42

Opis zawodów: Bieg na dystansie około 10 km.

Trasa przebiegać będzie częściowo ścieżkami parkowymi oraz drogą asfaltową bez atestu PZLA.

– start i meta będą znajdować się przy kąpielisku w Parku Księża Góra,
– niedopuszczalne jest skracanie trasy biegu,
– trasa jest przedstawiona na mapce sytuacyjnej
– trasa będzie oznaczona co 1 kilometr,
– punkt z wodą na 5 km trasy,
– trasa o zróżnicowanej konfiguracji i podłożu (nawierzchni) .

Grupę zawodników składającą się z 10 zawodników należy zarejestrować poprzez pobranie formularza grupowego

i następnie po wypełnieniu wysłać na adres biuro@timekeeper.pl

Link do opłaty grupowej znajduje się TUTAJ

Strona WWW: http://www.ecocross.cidrylotajom.pl/
Regulamin zawodów: PDF

Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Kategoria Klub Wpłata
1 Adamczyk Rafał Bytom Bieg 10 km Cidry Lotajom NIE
2 Andraczek Tonasz Piekary Śląskie Bieg 10 km Lecymy Durś NIE
3 Bacia Ewa Piekary Śląskie Bieg 10 km LECYMY DURŚ NIE
4 Bartocha Mateusz Kalety Bieg 10 km O co biega w Kaletach TAK
5 Bogucka Kamila Katowice Bieg 10 km Brak NIE
6 Bożek Artur Bytom Bieg 10 km Cidry Lotajom TAK
7 Borek Bogusław Strzebiń Bieg 10 km O co Biega w Kaletach TAK
8 Borowiecki Piotr Kraków Bieg 10 km Borsuczek Kraków TAK
9 Brzezina Arkadiusz Tarnowskie Góry Bieg 10 km Srebrne Miasto Tarnowskie Góry TAK
10 Cichy Maria Radzionków Bieg 10 km Brak TAK
11 Ciszewski Piotr Bytom Bieg 10 km Brak TAK
12 Czapla Arkadiusz Bytom Bieg 10 km Brak TAK
13 Czarnik StanisŁaw Zabrze Bieg 10 km Miechowicka Grupa Biegowa TAK
14 Czuryło Anna Radzionków Bieg 10 km Brak TAK
15 Czyżewska Agnieszka Częstochowa Bieg 10 km NGB Kłobuck NIE
16 Duda Łukasz Chorzów Bieg 10 km Brak NIE
17 Franki Marcin Piekary Śląskie Bieg 10 km Lecymy Durś TAK
18 Frankowska Ania Bytom Bieg 10 km Miechowice Grupa Biegowa TAK
19 Furman Sylwia Sosnowiec Bieg 10 km Wirusy NIE
20 Fus Julia Piekary Śląskie Bieg 10 km Lecymy Durś TAK
21 Gadawska Kamila Zabrze Bieg 10 km Miechowicka Grupa Biegowa TAK
22 Gajda Tomasz Rybnik Bieg 10 km HUSARIA TAK
23 Gałęziok Adrian Radzionków Bieg 10 km CIDRY LOTAJOM TAK
24 GaweŁ Artur Piekary Slaskie Bieg 10 km Lecymy Durś TAK
25 Górecka Danuta Radzionków Bieg 10 km Cidry Lotajom TAK
26 Górski Robert Tarnowskie Góry Bieg 10 km Tarnogórskie towarzystwo triathlonowe NIE
27 Goj Henryk Piekary ŚlĄskie Bieg 10 km Brak TAK
28 Gowik Rafał Bytom Bieg 10 km Cidry lotajom TAK
29 Grabowski Sławomir Radzionków Bieg 10 km Cidry Lotajom TAK
30 Guzdek Tomasz Bytom Bieg 10 km Brak TAK
31 Hajda Justyna Radzionków Bieg 10 km 🙂 TAK
32 Hańczur Jan Bytom Bieg 10 km Miechowicka Grupa Biegowa TAK
33 Harwig Michał Radzionków Bieg 10 km CIDRY LOTAJOM TAK
34 Harwig Tomasz Radzionków Bieg 10 km Cidry lotajom TAK
35 Hilgner Mariusz Byttom Bieg 10 km Brak TAK
36 Hodor Robert Miechowice Bieg 10 km Brak TAK
37 Holewa Piotr Radzionków Bieg 10 km Brak TAK
38 Hoła Paweł Bytom Bieg 10 km BTM RUNNERS TAK
39 Hoła Barbara Bytom Bieg 10 km Brak TAK
40 Huzarewicz Henryk Radzionków Bieg 10 km CIDRY LOTAJOM TAK
41 Jachimczyk Brygida Radzionków Bieg 10 km brak TAK
42 Janiec Ewa Radzionków Bieg 10 km Wellness by Oriflame TAK
43 Janus Adam Piekary Śląskie Bieg 10 km Brak TAK
44 Jany Kamil Tarnowskie Góry Bieg 10 km Brak NIE
45 Jurczyk Beata Radzionków Bieg 10 km Cidry Lotajom TAK
46 Jureczko Joanna Bytom Bieg 10 km BTM Runners/ Lecymy Durś TAK
47 Kamińska Magdalena Radzionków Bieg 10 km Brak TAK
48 Kaminski Mateusz Radzionków Bieg 10 km Cidry Lotajom TAK
49 Kamyk Daniel Tarnowskie Góry Bieg 10 km CIDRY LOTAJOM TAK
50 Kandora Anna Radzionków Bieg 10 km CIDRY LOTAJOM NIE
51 Kargól Rafał Tarnowskie Góry Bieg 10 km Logtech Team Radzionków TAK
52 Karmański Piotr Bytom Bieg 10 km Brak TAK
53 Karwat Barbara Radzionków Bieg 10 km Brak TAK
54 Kiołbasa Henryk Tarnowskie Góry Bieg 10 km Lecymy Durś TAK
55 Kmieć Paweł Radzionków Bieg 10 km Team Spirit NIE
56 Koj Piotr Bytom Bieg 10 km MYbytomianie NIE
57 Koloch Piotr Radzionków Bieg 10 km Brak TAK
58 Konarski Michał Piekary Śląskie Bieg 10 km Lecymy Durś, JRG Radzionków TAK
59 Korus Karina Piekary Śląskie Bieg 10 km Cidry Lotajom TAK
60 Korus Piotr Piekary Śląskie Bieg 10 km Cidry Lotajom TAK
61 Kosek Paweł Tychy Bieg 10 km www.kosekpawel.pl NIE
62 Kowalik Wojciech Będzin Bieg 10 km Biegam by biec ojajja TAK
63 Kowolik Andrzej Radzionków Bieg 10 km Cidry lotajom TAK
64 KrasoŃ RafaŁ Piekary Śląskie Bieg 10 km Lecymy Durś TAK
65 Krawiec Szymon Piekary Śląskie Bieg 10 km Lecymy Durś TAK
66 Król Artur Bytom Bieg 10 km NGK Running Team TAK
67 Królikowska Gabriela Katowice Bieg 10 km Katowice TAK
68 Kuberek Kacper Tarnowskie Góry Bieg 10 km Brak NIE
69 Kubicki Sebastian Piekary Śląskie Bieg 10 km Lecymydurs NIE
70 Kuliński Wojciech Wysoka Bieg 10 km Brak NIE
71 Kuś Mateusz Orzech Bieg 10 km Brak TAK
72 Lar Bartosz Piekary Śląskie Bieg 10 km Lecymy Durś TAK
73 Lepich Jacek Bytom Bieg 10 km Miechowicka Grupa Biegowa TAK
74 Lniany Beniamin Ruda Śląska Bieg 10 km pobiega(l)niany TAK
75 Żurek Tomasz Piekary Śląskie Bieg 10 km Lecymy durś TAK
76 Lubas Kalina Tąpkowice Bieg 10 km Lecymy Durś NIE
77 Łazaj Bogdan Kalety Bieg 10 km O co biega w Kaletach NIE
78 Ślęk Aneta Siemianowice Śląskie Bieg 10 km Brak NIE
79 Ślęzak Marta Opole Bieg 10 km Brak NIE
80 Śliwa Sebastian Bytom Bieg 10 km Brak TAK
81 Łukaszewski Maciej Świętochłowice Bieg 10 km LECYMY DURŚ TAK
82 Świderek Andrzej Zabrze – Helenka Bieg 10 km Szombierki Dream Team TAK
83 Malicki Grzegorz Nowy Kazanów Bieg 10 km scyzoryk NIE
84 Maliniecki Daniel Bytom Bieg 10 km Brak NIE
85 Małecki Jacek Świetochłowice Bieg 10 km Brak TAK
86 Marcola Łukasz Bytom Bieg 10 km Brak TAK
87 Maryniak Piotr Bytom Bieg 10 km Miechowicka Grupa Biegowa TAK
88 Maryniak Ewelina Bytom Bieg 10 km Miechowicka Grupa Biegowa TAK
89 Masalski Sebastian Swietochlowice Bieg 10 km Brak NIE
90 Materna Beata Piekary Śląskie Bieg 10 km Lecymy Durś TAK
91 Matuć Aleksandra Bytom Bieg 10 km Miechowicka Grupa Biegowa TAK
92 Matuć Dariusz Bytom Bieg 10 km Miechowicka Grupa Biegowa TAK
93 Matysik Piotr Tarnowskie Góry Bieg 10 km Brak TAK
94 May Piotr Boruszowice Bieg 10 km BORUSWZOWICE NIE
95 Mazur-Rubinska Milena Bytom Bieg 10 km Miechowicka Grupa Biegowa TAK
96 Mikuda Łukasz Bytom Bieg 10 km Byle do piątku NIE
97 Miś Katarzyna Radzionków Bieg 10 km Cidry Lotajom TAK
98 Mitas Damian Radzionków Bieg 10 km Cidry Lotajom NIE
99 Mrachacz Dorota Bytom Bieg 10 km Miechowicka Grupa Biegowa TAK
100 Mrachacz Piotr Bytom Bieg 10 km Miechowicka Grupa Biegowa TAK
101 Mrowiec Ilona Bytom Bieg 10 km Życie zaczyna się po 50-tce TAK
102 Mucha Adam Radzionków Bieg 10 km Cidry Lotajom TAK
103 Naruszewicz Arkadiusz Tarnowskie Góry Bieg 10 km Brak TAK
104 Niedziałkowski Marek Tarnowskie Góry Bieg 10 km Brak TAK
105 Niewiadomska Daria Radzionków Bieg 10 km Brak TAK
106 Nowak Andrzej Sosnowiec Bieg 10 km Cross Box Evolution TAK
107 Ochman Karolina Bytom Bieg 10 km Brak TAK
108 Okroskowicz Tomasz Radzionków Bieg 10 km TourSport Running Team TAK
109 Oleszek Magdalena Czeladź Bieg 10 km #czeladzbiega TAK
110 Ołubek Robert Żory Bieg 10 km HRmax Żory NIE
111 Orzechowski Arkadiusz Bytom Bieg 10 km Miechowicka Grupa Biegowa TAK
112 Ozdoba Marcin Piekary Śląskie Bieg 10 km Lecymy Durś TAK
113 Pac Jan Bytom Bieg 10 km Cidry Lotajom TAK
114 Pakuła Wojciech Radzionków Bieg 10 km MOCCABOYS TAK
115 Palej Leszek Zabrze Bieg 10 km Warsztat Koszulkowy Testing Team NIE
116 Paliga Anna Myszkowice Bieg 10 km Saint-Gobain Squad TAK
117 Piecuch Szymon Piekary Śląskie Bieg 10 km Lecymy Durś TAK
118 Pijet Wojciech Bytom Bieg 10 km Miechowicka Grupa Biegowa NIE
119 Piontek Andrzej Bytom Bieg 10 km Cidry Lotajom TAK
120 Piontek Bożena Bytom Bieg 10 km Cidry Lotajom TAK
121 Piosek Grzegorz Piekary Śląskie Bieg 10 km Logtech Team Radziomków TAK
122 Piotrowski Daniel Wodzissław Sląski Bieg 10 km HUSARIA TAK
123 Plata Marta Bytom Bieg 10 km Brak TAK
124 Pluszczyk Marcin Piekary Śląskie Bieg 10 km Lecymy Durś NIE
125 Podyma Mikołaj Bytom Bieg 10 km Brak TAK
126 Poloczek Jacek Piekary Śląskie Bieg 10 km Brak TAK
127 Poloczek Barbara Piekary Śląskie Bieg 10 km Brak TAK
128 Porwolik Bożena Radzionków Bieg 10 km Brak NIE
129 Preficz Robert Radzionków Bieg 10 km Brak TAK
130 Przyborek Bartosz Katowice Bieg 10 km Brak NIE
131 Przybył Elżbieta Radzionków Bieg 10 km Cidry Lotajom TAK
132 Przybył Rafał Radzionków Bieg 10 km Amator TAK
133 PrzybyŁa Kasia Bytom Bieg 10 km Brak NIE
134 Pyka Dawid Dobieszowice Bieg 10 km Brak TAK
135 Pyka Daniel Piekary Śląskie Bieg 10 km Lecymy durs TAK
136 Respondek Marcin Siemianowice Śląskie Bieg 10 km Lecymy Durś TAK
137 Rosół Adrian Piekary Śląskie Bieg 10 km Brak NIE
138 Rosół Adrian Piekary Śląskie Bieg 10 km Lecymy Durś TAK
139 Rybka Piotr Rudy Bieg 10 km Brak TAK
140 Rzeźniczek Klaudia Piekary Śląskie Bieg 10 km Lecymy Durś TAK
141 Rzenno Dagmara Bytom Bieg 10 km Miechowicka Grupa Biegowa TAK
142 Rzepka Piotr Świętochłowice Bieg 10 km SPORTOWY ŚWIR TAK
143 S Grzegorz Radzionków Bieg 10 km Cidry lotajom TAK
144 Sawecki Grzegorz Będzin Bieg 10 km Brak TAK
145 Sieja Zbyszek Piekary Śl Bieg 10 km Lecymy Durś TAK
146 Siwy Sławomir Piekary Śląskie Bieg 10 km Lecymy Durś TAK
147 Skaczyński Marcin Bytom Bieg 10 km Energokontrakt TAK
148 Skalska Anna Bytom Bieg 10 km Festiwal Biegowy Krynica Zdrój TAK
149 Skórka Marcin Piekary Śląskie Bieg 10 km Lecymy Durś TAK
150 Skubiś Konrad Ruda Śląska Bieg 10 km SLASK RUNNERS NIE
151 Smoczyński Artur Radzionków Bieg 10 km Brak NIE
152 Sokół Marian Dąbrowa Górnicza Bieg 10 km DZIADY OCR – RADA TAK
153 Soremski Dominik Radzionków Bieg 10 km BZUT TAK
154 Stachowiak Marcin Radzionków Bieg 10 km Brak NIE
155 Stalmach Damian Piekary Śląskie Bieg 10 km Lecymy Durs NIE
156 Stasik Krzysztof Radzionków Bieg 10 km LOGTECH TEAM RADZIONKÓW TAK
157 Stemplowski Damian Tarnowskie Góry Bieg 10 km Srebrne Miasto Tarnowskie Góry NIE
158 Stwora Patryk Radzionków Bieg 10 km Cidry Lotajom NIE
159 Swatek Marian Radzionków Bieg 10 km Cidry Lotajom NIE
160 Szałański Łukasz Piekary Śląskie Bieg 10 km Lecymy Durś TAK
161 Szczepański Rafał Bytom Bieg 10 km Opel Active Team TAK
162 Szczuka Adrian Bytom – Stroszek Bieg 10 km Miechowicka Grupa Biegowa TAK
163 Szołtysik Bartosz Piekary Śląskie Bieg 10 km Lecymy Durś TAK
164 Szołtysik Barbara Piekary Śląskie Bieg 10 km Lecymy Durś TAK
165 Szołtysik Marta Radzionków Bieg 10 km Brak TAK
166 Szpak Dariusz Bytom Bieg 10 km CiastkiTeam TAK
167 Szwed Anna Bytom Bieg 10 km Miechowicka Grupa Biegowa TAK
168 Szymańczyk Aleksandra Bytom Bieg 10 km Brak TAK
169 Szymska Magdalena Radzionków Bieg 10 km Brak TAK
170 Szymski Tomasz Bytom Bieg 10 km Brak TAK
171 Szymski Rafał Radzionków Bieg 10 km Cidry Lotajom TAK
172 Taraciński Bogdan Gliwice Bieg 10 km Brak TAK
173 Taterka Michał Radzionków Bieg 10 km Cidry Lotajom TAK
174 Terech Tomasz Radzionkow Bieg 10 km TourSport Running Team TAK
175 Tomczyk Adam Radzionków Bieg 10 km Brak TAK
176 Tyczka Piotr Radzionków Bieg 10 km CIdry Lotajom NIE
177 Urbański Maciej Chorzów Bieg 10 km Brak NIE
178 Wachla Rafał Radzionków Bieg 10 km TourSport Rounning Team TAK
179 Waligóra-Wylężek Monika Świerklaniec Bieg 10 km UFOKI Świerklaniec NIE
180 Wawrzyniak Anna Radzionków Bieg 10 km CIDRY LOTAJOM NIE
181 Wójcik Darek Żory Bieg 10 km Żory TAK
182 Wegner Tomasz Piekary Śląskie Bieg 10 km Lecymy Durś TAK
183 Wieczorek Łukasz Bytom Bieg 10 km Miechowicka Grupa Biegowa TAK
184 Wieczorek Tomasz Bobrowniki Bieg 10 km Brak TAK
185 Witkowska Maria Katowice Bieg 10 km Klub Królika Stefana TAK
186 WŁochowicz Kamil Piekary Śląskie Bieg 10 km Lecymy Durś TAK
187 Wróbel Marek Bytom Bieg 10 km Brak TAK
188 Wręczycki Robert Kalety Bieg 10 km O co biega w Kaletach TAK
189 Wrodarczyk Krzysztof Radzionków Bieg 10 km Brak NIE
190 Wrodarczyk Paweł Radzionków Bieg 10 km Brak TAK
191 Wrońska Agnieszka Radzionków Bieg 10 km Cidry Lotajom TAK
192 Wroński Jarosław Radzionków Bieg 10 km Cidry Lotajom TAK
193 Wylężek Paweł Piekary Śląskie Bieg 10 km Lecymy Durś , OPP Katowice NIE
194 Zaczek Wojciech Chorzow Bieg 10 km Brak TAK
195 Zarańska Izabela Bytom Bieg 10 km Miechowicka Grupa Biegowa TAK
196 Zaród Jan Bytom Bieg 10 km Brak TAK
197 Zięba Aleksander Strzyżowice Bieg 10 km Gmina Psary NIE
198 Zieliński Marcin Bytom Bieg 10 km Miechowicka Grupa Biegowa TAK