Zawody

Nazwa zawodów:

III ECO CIDRY CROSS – Dychej Na Księżej Górze – Bieg główny 10km

Miejsce i termin: Radzionków, 2018-06-09
Organizator: Stowarzyszenie „Cidry Lotajom”

Patronat:
Urząd Miasta Radzionków 41-922 Radzionków, ulica Męczenników Oświęcimia 42

Opis zawodów: Bieg na dystansie około 10 km.

Trasa przebiegać będzie częściowo ścieżkami parkowymi oraz drogą asfaltową bez atestu PZLA.

– start i meta będą znajdować się przy kąpielisku w Parku Księża Góra,
– niedopuszczalne jest skracanie trasy biegu,
– trasa jest przedstawiona na mapce sytuacyjnej
– trasa będzie oznaczona co 1 kilometr,
– punkt z wodą na 5 km trasy,
– trasa o zróżnicowanej konfiguracji i podłożu (nawierzchni) .

Grupę zawodników składającą się z 10 zawodników należy zarejestrować poprzez pobranie formularza grupowego

i następnie po wypełnieniu wysłać na adres biuro@timekeeper.pl

Link do opłaty grupowej znajduje się TUTAJ

Strona WWW: http://www.ecocross.cidrylotajom.pl/
Regulamin zawodów: PDF

Zarejestruj się

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Kategoria Klub Wpłata
1 Adamczyk Rafał Bytom Bieg 10 km Cidry Lotajom

2 Andraczek Tonasz Piekary Śląskie Bieg 10 km Lecymy Durś

3 Andraczek Tomasz Piekary Śląskie Bieg 10 km Lecymy Durś

4 Bacia Ewa Piekary Śląskie Bieg 10 km LECYMY DURŚ

5 Bartocha Mateusz Kalety Bieg 10 km O co biega w Kaletach TAK
6 Bogucka Kamila Katowice Bieg 10 km Brak

7 Bożek Artur Bytom Bieg 10 km Cidry Lotajom TAK
8 Borek Bogusław Strzebiń Bieg 10 km O co Biega w Kaletach TAK
9 Borowiecki Piotr Kraków Bieg 10 km Borsuczek Kraków TAK
10 Brzezina Arkadiusz Tarnowskie Góry Bieg 10 km Srebrne Miasto Tarnowskie Góry TAK
11 Cichy Maria Radzionków Bieg 10 km Brak TAK
12 Ciszewski Piotr Bytom Bieg 10 km Brak TAK
13 Czapla Arkadiusz Bytom Bieg 10 km Brak TAK
14 Czarnik StanisŁaw Zabrze Bieg 10 km Miechowicka Grupa Biegowa TAK
15 Czarnik Stanisław Zabrze Bieg 10 km Miechowicka Grupa Biegowa

16 Czuryło Anna Radzionków Bieg 10 km Brak TAK
17 Czyżewska Agnieszka Częstochowa Bieg 10 km NGB Kłobuck

18 Duda Łukasz Chorzów Bieg 10 km Brak

19 Franki Marcin Piekary Śląskie Bieg 10 km Lecymy Durś TAK
20 Frankowska Ania Bytom Bieg 10 km Miechowice Grupa Biegowa TAK
21 Furman Sylwia Sosnowiec Bieg 10 km Wirusy

22 Fus Julia Piekary Śląskie Bieg 10 km Lecymy Durś

23 Gadawska Kamila Zabrze Bieg 10 km Miechowicka Grupa Biegowa TAK
24 Gajda Tomasz Rybnik Bieg 10 km HUSARIA

25 Gałęziok Adrian Radzionków Bieg 10 km CIDRY LOTAJOM TAK
26 GaweŁ Artur Piekary Slaskie Bieg 10 km Lecymy Durś TAK
27 Górecka Danuta Radzionków Bieg 10 km Cidry Lotajom TAK
28 Górski Robert Tarnowskie Góry Bieg 10 km Tarnogórskie towarzystwo triathlonowe

29 Goj Henryk Piekary ŚlĄskie Bieg 10 km Brak

30 Gowik Rafał Bytom Bieg 10 km Cidry lotajom TAK
31 Grabowski Sławomir Radzionków Bieg 10 km Cidry Lotajom TAK
32 Guzdek Tomasz Bytom Bieg 10 km Brak TAK
33 Hajda Justyna Radzionków Bieg 10 km 🙂 TAK
34 Hańczur Jan Bytom Bieg 10 km Miechowicka Grupa Biegowa TAK
35 Harwig Michał Radzionków Bieg 10 km CIDRY LOTAJOM TAK
36 Harwig Tomasz Radzionków Bieg 10 km Cidry lotajom TAK
37 Hilgner Mariusz Byttom Bieg 10 km Brak TAK
38 Hodor Robert Miechowice Bieg 10 km Brak TAK
39 Hoła Paweł Bytom Bieg 10 km BTM RUNNERS TAK
40 Huzarewicz Henryk Radzionków Bieg 10 km CIDRY LOTAJOM TAK
41 Jachimczyk Brygida Radzionków Bieg 10 km brak TAK
42 Janiec Ewa Radzionków Bieg 10 km Wellness by Oriflame TAK
43 Janus Adam Piekary Śląskie Bieg 10 km Brak TAK
44 Jany Kamil Tarnowskie Góry Bieg 10 km Brak

45 Jurczyk Beata Radzionków Bieg 10 km Cidry Lotajom

46 Jureczko Joanna Bytom Bieg 10 km BTM Runners/ Lecymy Durś TAK
47 Kamińska Magdalena Radzionków Bieg 10 km Brak TAK
48 Kaminski Mateusz Radzionków Bieg 10 km Cidry Lotajom TAK
49 Kandora Anna Radzionków Bieg 10 km CIDRY LOTAJOM

50 Kargól Rafał Tarnowskie Góry Bieg 10 km Logtech Team Radzionków TAK
51 Karmański Piotr Bytom Bieg 10 km Brak TAK
52 Koj Piotr Bytom Bieg 10 km MYbytomianie

53 Konarski Michał Piekary Śląskie Bieg 10 km Lecymy Durś, JRG Radzionków TAK
54 Korus Karina Piekary Śląskie Bieg 10 km Cidry Lotajom TAK
55 Korus Piotr Piekary Śląskie Bieg 10 km Cidry Lotajom TAK
56 Kosek Paweł Tychy Bieg 10 km www.kosekpawel.pl

57 Kowolik Andrzej Radzionków Bieg 10 km Cidry lotajom TAK
58 KrasoŃ RafaŁ Piekary Śląskie Bieg 10 km Lecymy Durś TAK
59 Krawiec Szymon Piekary Śląskie Bieg 10 km Lecymy Durś

60 Krawiec Szymon Piekary Śląskie Bieg 10 km Lecymy Durś TAK
61 Król Artur Bytom Bieg 10 km NGK Running Team TAK
62 Królikowska Gabriela Katowice Bieg 10 km Katowice TAK
63 Kuberek Kacper Tarnowskie Góry Bieg 10 km Brak

64 Kubicki Sebastian Piekary Śląskie Bieg 10 km Lecymydurs

65 Kuliński Wojciech Wysoka Bieg 10 km Brak

66 Kuś Mateusz Orzech Bieg 10 km Brak TAK
67 Lar Bartosz Piekary Śląskie Bieg 10 km Lecymy Durś TAK
68 Lepich Jacek Bytom Bieg 10 km Miechowicka Grupa Biegowa TAK
69 Lniany Beniamin Ruda Śląska Bieg 10 km pobiega(l)niany TAK
70 Żurek Tomasz Piekary Śląskie Bieg 10 km Lecymy durś TAK
71 Lubas Kalina Tąpkowice Bieg 10 km Lecymy Durś

72 Łazaj Bogdan Kalety Bieg 10 km O co biega w Kaletach

73 Ślęk Aneta Siemianowice Śląskie Bieg 10 km Brak

74 Ślęzak Marta Opole Bieg 10 km Brak

75 Śliwa Sebastian Bytom Bieg 10 km Brak TAK
76 Łukaszewski Maciej Świętochłowice Bieg 10 km LECYMY DURŚ TAK
77 Świderek Andrzej Zabrze – Helenka Bieg 10 km Szombierki Dream Team TAK
78 Maliniecki Daniel Bytom Bieg 10 km Brak

79 Małecki Jacek Świetochłowice Bieg 10 km Brak TAK
80 Marcola Łukasz Bytom Bieg 10 km Brak TAK
81 Maryniak Piotr Bytom Bieg 10 km Miechowicka Grupa Biegowa TAK
82 Maryniak Ewelina Bytom Bieg 10 km Miechowicka Grupa Biegowa TAK
83 Masalski Sebastian Swietochlowice Bieg 10 km Brak

84 Masalski Sebastian Swietochlowice Bieg 10 km Brak

85 Materna Beata Piekary Śląskie Bieg 10 km Lecymy Durś TAK
86 Matuć Aleksandra Bytom Bieg 10 km Miechowicka Grupa Biegowa TAK
87 Matuć Dariusz Bytom Bieg 10 km Miechowicka Grupa Biegowa TAK
88 Matysik Piotr Tarnowskie Góry Bieg 10 km Brak TAK
89 May Piotr Boruszowice Bieg 10 km BORUSWZOWICE

90 Mazur-Rubinska Milena Bytom Bieg 10 km Miechowicka Grupa Biegowa TAK
91 Mikuda Łukasz Bytom Bieg 10 km Byle do piątku

92 Miś Katarzyna Radzionków Bieg 10 km Cidry Lotajom TAK
93 Mitas Damian Radzionków Bieg 10 km Cidry Lotajom

94 Mrachacz Dorota Bytom Bieg 10 km Miechowicka Grupa Biegowa TAK
95 Mrachacz Piotr Bytom Bieg 10 km Miechowicka Grupa Biegowa TAK
96 Mrowiec Ilona Bytom Bieg 10 km Życie zaczyna się po 50-tce TAK
97 Mucha Adam Radzionków Bieg 10 km Cidry Lotajom TAK
98 Muzyka Anna Piekary śląskie Bieg 10 km Lecymy durs TAK
99 Niedziałkowski Marek Tarnowskie Góry Bieg 10 km Brak TAK
100 Niewiadomska Daria Radzionków Bieg 10 km Brak TAK
101 Ochman Karolina Bytom Bieg 10 km Brak TAK
102 Okroskowicz Tomasz Radzionków Bieg 10 km TourSport Running Team TAK
103 Oleszek Magdalena Czeladź Bieg 10 km #czeladzbiega TAK
104 Ołubek Robert Żory Bieg 10 km HRmax Żory

105 Orzechowski Arkadiusz Bytom Bieg 10 km Miechowicka Grupa Biegowa TAK
106 Ozdoba Marcin Piekary Śląskie Bieg 10 km Lecymy Durś TAK
107 Pac Jan Bytom Bieg 10 km Cidry Lotajom TAK
108 Pakuła Wojciech Radzionków Bieg 10 km MOCCABOYS TAK
109 Palej Leszek Zabrze Bieg 10 km Warsztat Koszulkowy Testing Team

110 Piecuch Szymon Piekary Śląskie Bieg 10 km Lecymy Durś TAK
111 Pietrzak Barbara Kraków Bieg 10 km Borsuczek TAK
112 Pijet Wojciech Bytom Bieg 10 km Miechowicka Grupa Biegowa

113 Piontek Andrzej Bytom Bieg 10 km Cidry Lotajom TAK
114 Piontek Bożena Bytom Bieg 10 km Cidry Lotajom TAK
115 Piosek Grzegorz Piekary Śląskie Bieg 10 km Logtech Team Radziomków TAK
116 Piotrowski Daniel Wodzissław Sląski Bieg 10 km HUSARIA

117 Plata Marta Bytom Bieg 10 km Brak TAK
118 Pluszczyk Marcin Piekary Śląskie Bieg 10 km Lecymy Durś

119 Podyma Mikołaj Bytom Bieg 10 km Brak

120 Podyma Mikołaj Bytom Bieg 10 km Brak

121 Podyma Mikołaj Bytom Bieg 10 km Brak TAK
122 Poloczek Jacek Piekary Śląskie Bieg 10 km Brak TAK
123 Poloczek Barbara Piekary Śląskie Bieg 10 km Brak TAK
124 Porwolik Bożena Radzionków Bieg 10 km Brak

125 Porwolik Bożena Radzionków Bieg 10 km Brak

126 Preficz Robert Radzionków Bieg 10 km Brak TAK
127 Przybył Elżbieta Radzionków Bieg 10 km Cidry Lotajom TAK
128 Przybył Rafał Radzionków Bieg 10 km Amator TAK
129 PrzybyŁa Kasia Bytom Bieg 10 km Brak

130 Pyka Dawid Dobieszowice Bieg 10 km Brak TAK
131 Respondek Marcin Siemianowice Śląskie Bieg 10 km Lecymy Durś

132 Rosół Adrian Piekary Śląskie Bieg 10 km Brak

133 Rybka Piotr Rudy Bieg 10 km Brak TAK
134 Rzeźniczek Klaudia Piekary Śląskie Bieg 10 km Lecymy Durś TAK
135 Rzenno Dagmara Bytom Bieg 10 km Miechowicka Grupa Biegowa TAK
136 Rzepka Piotr Świętochłowice Bieg 10 km SPORTOWY ŚWIR TAK
137 S Grzegorz Radzionków Bieg 10 km Cidry lotajom TAK
138 Sieja Zbyszek Piekary Śl Bieg 10 km Lecymy Durś TAK
139 Siwy Sławomir Piekary Śląskie Bieg 10 km Lecymy Durś TAK
140 Skaczyński Marcin Bytom Bieg 10 km Energokontrakt TAK
141 Skalska Anna Bytom Bieg 10 km Festiwal Biegowy Krynica Zdrój TAK
142 Skórka Marcin Piekary Śląskie Bieg 10 km Lecymy Durś TAK
143 Skubiś Konrad Ruda Śląska Bieg 10 km SLASK RUNNERS

144 Smoczyński Artur Radzionków Bieg 10 km Brak

145 Sokół Marian Dąbrowa Górnicza Bieg 10 km DZIADY OCR – RADA TAK
146 Sokół Marian Dąbrowa Góenicza Bieg 10 km DZIADY OCR RADA

147 Soremski Dominik Radzionków Bieg 10 km BZUT TAK
148 Stalmach Damian Piekary Śląskie Bieg 10 km Lecymy Durs

149 Stasik Krzysztof Radzionków Bieg 10 km LOGTECH TEAM RADZIONKÓW TAK
150 Stemplowski Damian Tarnowskie Góry Bieg 10 km Srebrne Miasto Tarnowskie Góry

151 Stwora Patryk Radzionków Bieg 10 km Cidry Lotajom

152 Swatek Marian Radzionków Bieg 10 km Cidry Lotajom

153 Szałański Łukasz Piekary Śląskie Bieg 10 km Lecimy Durś

154 Szałański Łukasz Piekary Śląskie Bieg 10 km Lecymy Durś TAK
155 Szczepański Rafał Bytom Bieg 10 km Opel Active Team TAK
156 Szczuka Adrian Bytom – Stroszek Bieg 10 km Miechowicka Grupa Biegowa TAK
157 Szołtysik Bartosz Piekary Śląskie Bieg 10 km Lecymy Durś TAK
158 Szołtysik Barbara Piekary Śląskie Bieg 10 km Lecymy Durś TAK
159 Szołtysik Marta Radzionków Bieg 10 km Brak TAK
160 Szpak Dariusz Bytom Bieg 10 km CiastkiTeam TAK
161 Szwed Anna Bytom Bieg 10 km Miechowicka Grupa Biegowa TAK
162 Szymańczyk Aleksandra Bytom Bieg 10 km Brak TAK
163 Szymska Magdalena Radzionków Bieg 10 km Brak TAK
164 Szymski Tomasz Bytom Bieg 10 km Brak TAK
165 Szymski Rafał Radzionków Bieg 10 km Cidry Lotajom TAK
166 Taraciński Bogdan Gliwice Bieg 10 km Brak TAK
167 Taterka Michał Radzionków Bieg 10 km Cidry Lotajom TAK
168 Terech Tomasz Radzionkow Bieg 10 km TourSport Running Team TAK
169 Tyczka Piotr Radzionków Bieg 10 km CIdry Lotajom

170 Urbański Maciej Chorzów Bieg 10 km Brak

171 Wachla Rafał Radzionków Bieg 10 km TourSport Rounning Team TAK
172 Waligóra-Wylężek Monika Świerklaniec Bieg 10 km UFOKI Świerklaniec

173 Wawrzyniak Anna Radzionków Bieg 10 km CIDRY LOTAJOM

174 Wegner Tomasz Piekary Śląskie Bieg 10 km Lecymy Durś TAK
175 Wieczorek Łukasz Bytom Bieg 10 km Miechowicka Grupa Biegowa TAK
176 Wieczorek Tomasz Bobrowniki Bieg 10 km Brak TAK
177 Witkowska Maria Katowice Bieg 10 km Klub Królika Stefana

178 WŁochowicz Kamil Piekary Śląskie Bieg 10 km Lecymy Durś TAK
179 Wróbel Marek Bytom Bieg 10 km Brak TAK
180 Wręczycki Robert Kalety Bieg 10 km O co biega w Kaletach TAK
181 Wrodarczyk Krzysztof Radzionków Bieg 10 km Brak

182 Wrodarczyk Paweł Radzionków Bieg 10 km Brak

183 Wrońska Agnieszka Radzionków Bieg 10 km Cidry Lotajom TAK
184 Wroński Jarosław Radzionków Bieg 10 km Cidry Lotajom TAK
185 Wylężek Paweł Piekary Śląskie Bieg 10 km Lecymy Durś , OPP Katowice

186 Zaczek Wojciech Chorzow Bieg 10 km Brak TAK
187 Zarańska Izabela Bytom Bieg 10 km Miechowicka Grupa Biegowa TAK
188 Zaród Jan Bytom Bieg 10 km Brak TAK
189 Zięba Aleksander Strzyżowice Bieg 10 km Gmina Psary

190 Zieliński Marcin Bytom Bieg 10 km Miechowicka Grupa Biegowa TAK