Zawody

Nazwa zawodów:

Półmaraton Biegam i Wspieram 2018

Miejsce i termin: Budy Głogowskie, 2018-06-24
Organizator: Fundacja Centrum Animacji Społecznej, 36-105 Cmolas 273.

Partnerzy:
1) Gmina Głogów Małopolski,
2) Nadleśnictwo Głogów Małopolski,
3) Warsztaty Terapii Zajęciowej Caritas Diecezji Rzeszowskiej w Kolbuszowej,
4) Caritas Diecezji Rzeszowskiej,
5) Akademia rozwoju i bezpieczeństwa „PRESTIGE”,
6) UKS Tiki-Taka Kolbuszowa.

Kontakt:

604610954, 733571287

Daniel Jakubowski, Justyna Tęcza

fundacjacas@wp.pl

Opis zawodów: Termin, miejsce oraz trasa biegu:
1) Bieg charytatywny na dystansie półmaratonu „Biegam i Wspieram” odbędzie się 24.06.2018r.,
2) Start biegu wyznaczono na godzinę 16:00,
3) Start i meta ustalona została na boisku Centrum Promocji Natura 2000 w Budach Głogowskich,
4) Trasa biegu będzie przebiegać terenami leśnymi Nadleśnictwa Głogów Młp. w okolicach Centrum Natura 2000,
5) Trasa przebiega drogami szutrowymi w pięknych terenach leśnych wokół Rezerwatu „Zabłocie”,

LIMIT ZAWODNIKÓW WYZNACZONO NA 120 UCZESTNIKÓW! Prosimy o natychmiastową wpłatę.

Strona WWW: https://www.facebook.com/fundacjacas/
Regulamin zawodów: PDF

Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Kategoria Klub Wpłata
1 Andrzej Surowiec Rz-ów Pólmaraton Polbruk- TWARDA SZTUKA NIE
2 Bałaj Wojciech Rzeszów Pólmaraton Brak TAK
3 Bednarz Karol Trzciana Pólmaraton RAJ-TARR NIE
4 Blajer Elzbieta RzeszÓw Pólmaraton Brak TAK
5 Błażej Michał Mogielnica Pólmaraton Brak TAK
6 Błoniarz Bartłomiej Rogoźnica Pólmaraton Brak TAK
7 Bodzioch Grzegorz Gorlice Pólmaraton Gorlicka Grupa Biegowa TAK
8 Bronhard Rafał Rzeszów Pólmaraton 21 Batalion Dowodzenia TAK
9 Brzeski Szczepan Bochnia Pólmaraton Brak TAK
10 Bujak-Korzeń Alicja Wielopole Skrzyńskie Pólmaraton Brak TAK
11 Chlebek Tomasz Rzeszów Pólmaraton Brak TAK
12 Chlebińska Paulina Rzeszów Pólmaraton Rzeszowskie Gazele i Gepardy NIE
13 Cioch Marcin Rzeszów Pólmaraton Brak TAK
14 Ciosmak Andrzej Bratkowice Pólmaraton PZU Sport Team NIE
15 Cyrek Jarosław Rzeszów Pólmaraton Asseco Active Team TAK
16 Czachor Krzysztof Rzeszów Pólmaraton Brak TAK
17 Czernecki Marek Lublin Pólmaraton Drużyna Jezusa NIE
18 Daź Waldemar Głogów Małopolski Pólmaraton TKKF „Sokół” Głogów Małopolski TAK
19 DrĄg PaweŁ Rzeszów Pólmaraton DECARUN RZESZÓW TAK
20 Dzierżak Edward Cierpisz Pólmaraton Brak TAK
21 Dzierżak Arkadiusz Głogów Małopolski Pólmaraton Brak TAK
22 Dzierżak Elżbieta Głogów Małopolski Pólmaraton Husaria Race Team TAK
23 Farej Krzysztof Łukawiec Pólmaraton TERRORMACHINE TAK
24 Filipowicz Krzysztof Kupno Pólmaraton Brak NIE
25 Filipowicz Krzysztof Kupno Pólmaraton Brak TAK
26 Florek Wojtek Rzeszów Pólmaraton Brak NIE
27 Furmanek Mariusz Skołyszyn Pólmaraton Brak TAK
28 Gałek Andrzej Rudna Wielka Pólmaraton MPEC – Rzeszów TAK
29 Gałuszka Bogusław Rzeszów Pólmaraton Brak TAK
30 Garlak Jacek Głogów Młp. Pólmaraton essence.of.prophylaxis TAK
31 Gaweł Maria Brzeźnica Pólmaraton Dzikie Mustangi TAK
32 Godek Gerard Górno Pólmaraton Brak TAK
33 Gołąbek Paweł Krzątka Pólmaraton Brak TAK
34 Gomółka Wiesław Głogów Młp. Pólmaraton KSM Sopelek TAK
35 GomÓŁka Beata Godowa Pólmaraton Spartan Race Training Group Rzeszów TAK
36 Grzesik Dariusz Rudna Mała Pólmaraton Brak NIE
37 Grzesik Joanna Rudna Mała Pólmaraton Brak NIE
38 Guźda Łukasz Jagodnik Pólmaraton Brak TAK
39 Gut Jacek Hucisko Pólmaraton OSP Hucisko / Black Jack Team TAK
40 Gut Marcin Łańcut Pólmaraton SAFRAN NIE
41 Gut Marcin Łańcut Pólmaraton SAFRAN TAK
42 Hałdaś Elzbieta Kolbuszowa Pólmaraton Brak TAK
43 Hartleb Dawid Sieniawa Pólmaraton 1Batalion Strzelców Podhalańskich NIE
44 Hul Dominika Mrowla Pólmaraton Brak NIE
45 Iskra Kamil Rzeszów Pólmaraton Rzeszowskie Gazele i Gepardy TAK
46 Janda Paulina Rzeszów Pólmaraton Brak TAK
47 Jasiński Jakub Sędziszów Młp. Pólmaraton Brak TAK
48 Jodłowski Andrzej Czudec Pólmaraton Fun&Run TAK
49 Jop Marta Jarosław Pólmaraton Jarosławska Grupa Biegowa Sokół TAK
50 Kardasz Jacek Zamosc Pólmaraton attyla TAK
51 Kaszyca Artur Rzeszów Pólmaraton Brak NIE
52 Kawalec Jacek Trzciana Pólmaraton TEAM IWO TAK
53 Kochaniec Waldemar GŁogÓw MaŁopolski Pólmaraton TKKF „Sokół” Głogów Małopolski TAK
54 Koś-Majchrowska Jowita Rzeszów Pólmaraton Brak NIE
55 Kościelny Aleksander Rzeszów Pólmaraton Brak TAK
56 Kopeć Kinga Krzątka Pólmaraton Brak TAK
57 Kopeć Beata Głogów Małopolski Pólmaraton TKKF SOKÓŁ TAK
58 Korab Robert Rzeszów Pólmaraton Rzeszowskie Gazele i Gepardy NIE
59 Kornaga Grzegorz Rudna Wielka Pólmaraton Brak TAK
60 Kosińska Łucja Brzeźnica Pólmaraton Brak TAK
61 KrasoŃ Janusz Budy GŁogowskie Pólmaraton RKM „SOPELEK” TAK
62 Krawiec Bernadeta Niedźwiada Pólmaraton Szkolny Klub Biegowy Strusia Pędziwiatra TAK
63 Kruba Marcin Jarosław Pólmaraton Jarosławska Grupa Biegowa Sokół TAK
64 Krypel Tomasz Rzeszów Pólmaraton Centrum Animacji Społecznej TAK
65 Kubas Michał Budziwój Pólmaraton Biegunka Team NIE
66 Kulas Marek Nagawczyna Pólmaraton Dębicki Klub Kolarski GRYF NIE
67 Kulas Marek Nagawczyna Pólmaraton Dębicki Klub Kolarski GRYF NIE
68 Kuryło Joanna Przeworsk Pólmaraton Przeworska Grupa Biegowa TAK
69 Lesiński Wojciech Miłocin Pólmaraton Brak TAK
70 Żelazko Kamil Rzeszów Pólmaraton Husaria Race Team TAK
71 Żorniak Mateusz Sieniawa Pólmaraton Mega Fason Sieniawa TAK
72 Lubera Piotr Kolbuszowa Pólmaraton Brak TAK
73 Łagożny Łukasz Sanok Pólmaraton Brak TAK
74 Łobaza Aleksander Głogów Małopolski Pólmaraton Brak TAK
75 Łuszczyc Krzysztof Rzeszów Pólmaraton Brak TAK
76 Świątek Joanna Brzeźnica Pólmaraton Dzikie Mustangi TAK
77 Świętoniowska Justyna Rzeszów Pólmaraton Spartan Race Training Group Rzeszów TAK
78 Maciejak Mateusz Stary Dzikow Pólmaraton Brak NIE
79 Magda Katarzyna Cmolas Pólmaraton Run For Fun TAK
80 Majcher Damian Tarnobrzeg Pólmaraton Brak TAK
81 Majecki Robert Sandomierz Pólmaraton JW3533 NIE
82 Małek Paweł RzeszÓw Pólmaraton DECARUN RZESZÓW TAK
83 Maślanka Jacek Jarosław Pólmaraton Jarosławska Grupa Biegowa Sokół TAK
84 Materna Dawid Rzeszów Pólmaraton Asseco Active Team TAK
85 Mazur Karol Rzeszów Pólmaraton Brak NIE
86 Mazur Mateusz Przeworsk Pólmaraton Przeworska Grupa Biegowa TAK
87 Mosoń Dominik Dobrków Pólmaraton Dębickie Gepardy NIE
88 Mroczka Marcin Pustynia Pólmaraton Brak TAK
89 Nadczuk Marta Rzeszów Pólmaraton Brak TAK
90 Olekszyk Joanna Rzeszów Pólmaraton DecaRUN Rzeszów TAK
91 Paryniak Sylwia Korczowa Pólmaraton Brak NIE
92 Pasierb Damian Kolbuszowa Górna Pólmaraton Brak TAK
93 Piątek Robert Ostrów Pólmaraton Brak TAK
94 Piczak Rafał Iwierzyce Pólmaraton Brak TAK
95 Piekarz Jan RaniŻÓw Pólmaraton Brak TAK
96 Pilch Marek Kraków Pólmaraton Głos Seniora NIE
97 Pliś Mateusz Rzeszów Pólmaraton Stajnia Balona NIE
98 Popowicz Andrzej Jarosław Pólmaraton ZAZ JAROSŁAW TAK
99 Przywara Piotr Budy Głogowskie Pólmaraton MTU AE Polska TAK
100 Przywara Wojciech Budy Głogowskie Pólmaraton Brak TAK
101 Pudło Damian Kolbuszowa Pólmaraton Brak TAK
102 Puzio Marek Kolbuszowa Pólmaraton Brak TAK
103 Pyrzak Jacek Rzeszów Pólmaraton Brak TAK
104 Rączka Mateusz Kolbuszowa Pólmaraton Brak TAK
105 Rękosiewicz-Tokarz Monika Głogów Małopolski Pólmaraton Tkkf „Sokół” TAK
106 RodzeŃ Bogdan Rzeszów Pólmaraton Bodzio Mały Helikopter bum cyk cyk bum ! tralalala ! NIE
107 Rogala Grzegorz Boguchwała /budy Glog Pólmaraton Brak NIE
108 Rogala Adam Stalowa Wola Pólmaraton Brak NIE
109 Rogasch StanisŁaw Kraków Pólmaraton Brak NIE
110 Rudzik Marcin Rzeszów Pólmaraton Brand Active NIE
111 Rzemień Piotr Rudna Wielka Pólmaraton Brak TAK
112 Rzemień Mateusz Rudna Wielka Pólmaraton Brak TAK
113 Samolewicz Janusz Rzeszów Pólmaraton Handlopex TAK
114 Sankowski Szymon Mielec Pólmaraton Zabiegani Mielec TAK
115 Serafin Marek Cmolas Pólmaraton OSP Cmolas TAK
116 Sieradzki Dawid Rzeszów Pólmaraton Brak TAK
117 Skawińska Justyna Sanok Pólmaraton Brak TAK
118 Skawiński Tomasz Sanok Pólmaraton BiOSG TAK
119 Suchy Ireneusz Sielec Pólmaraton Brak TAK
120 Surowiec Grzegorz Rzeszów Pólmaraton Besta sp. z o.p. TAK
121 Sycz Zbigniew Głogow Malopolski Pólmaraton TKKF Sokół Głogów Mlp NIE
122 Szablan Wioletta Jarosław Pólmaraton Jarosławska Grupa Biegowa Sokół TAK
123 Szalacha Tomasz Pogwizdów Nowy Pólmaraton Brak TAK
124 Szary Marek Trzebownisko Pólmaraton Turbo Żółwie / 3PBOT TAK
125 Szczypek Piotr Przemyśl Pólmaraton 5 BSP TAK
126 Tarnowski Jacek Budy Głogowskie Pólmaraton Biegunka Team TAK
127 Tatrzański Tomasz Krosno Pólmaraton Brak TAK
128 Tokarz Waldemar Paszczyna Pólmaraton Dzikie Mustangi NIE
129 Trzonek Andrzej Zapalow Pólmaraton jaroslawska grupa biegowa sokol NIE
130 Turek Przemysław Kolbuszowa Pólmaraton Innperi TAK
131 Urbański Zbigniew Nowa Dęba Pólmaraton ZMITEK TEAM TAK
132 Wacławek Marcin Tyczyn Pólmaraton NSB Sport Team Rzeszów TAK
133 Wacnik Janusz Rzeszów Pólmaraton Rzeszowiskie Gazele i Gepardy TAK
134 Walania Kinga Głogów Małopolski Pólmaraton TKKF Sokół Głogów Małopolski TAK
135 Wardzała Zenon Dębica Pólmaraton Dębickie Gepardy TAK
136 Wasyliszyn Bernadetta Jarosław Pólmaraton Jarosławska Grupa Biegowa Sokół TAK
137 Wójcik Bożena Niedzwiada Pólmaraton Szkolny Klub Strusia Pedziwiatra TAK
138 Wójcik Sebastian Przeworsk Pólmaraton Przeworska Grupa Biegowa TAK
139 Wójcik Tomasz Gorzyce Pólmaraton FARTLEK GO TAK
140 Wójcik Krzysztof Świlcza Pólmaraton NIGHT RUNNERS TAK
141 Wąsik Jacek Lublin Pólmaraton cbfs NIE
142 Wiśniewska Marzena Krasne Pólmaraton Brak TAK
143 Wiśniewska Marzena Krasne Pólmaraton Brak NIE
144 Winiarski Krystian Rzeszów Pólmaraton Brak TAK
145 Wojdon Monika Rzeszów Pólmaraton Brak TAK
146 Wojnar Sylwester K Pólmaraton MUKS PODKARPACIE JEDLICZE TAK
147 Wróbel Jakub Kolbuszowa Pólmaraton Brak TAK
148 Ziobrowski Jerzy Jasło Pólmaraton Brak TAK
149 Zmitrowicz Bogdan Nowa Dęba Pólmaraton ZMITEK TEAM TAK
150 Zuber Karolina Kolbuszowa Pólmaraton UKS TIKI TAKA KOLBUSZOWA NIE
151 Zwierzchowski Andrzej Głogów Małopolski Pólmaraton Biegunka Team TAK