Nazwa zawodów: |
XXXVIII Tarnobrzeski Bieg Siarkowca im. Kazimierza SĹawka |
Miejsce i termin: | Tarnobrzeg, 2018-04-29 |
Organizator: | Organizator gĹĂłwny: Klub Biegacza WITAR WspĂłĹorganizatorzy: UrzÄ
d Miejski w Tarnobrzegu |
Opis zawodów: | Termin â 29 kwiecieĹ 2018 rok â niedziela godz. 8:00 â 14:00.
Dystans: PROGRAM IMPREZY: |
Strona WWW: | http://mosir.tarnobrzeg.pl/ |
Regulamin zawodów: | |
Lista opłaconych: | Lista zawodników z potwierdzoną płatnością |
Lista nieopłaconych: | Lista zawodników bez potwierdzonej płatności |
Rejestracja zamknięta
Lista zapisanych zawodników:
Lp. | Nazwisko i Imię | Miejscowość | Kategoria | Klub | Wpłata |
---|---|---|---|---|---|
1 | Adamczyk Mariusz | Borzechow | Kat. MÄĹźczyzn M40 (40-49 lat) | Brak | NIE |
2 | Augustyn Andrzej | Stalowa Wola | Kat. MÄĹźczyzn M60 (60-69 lat) | Stalowowolski Klub Biegacza | TAK |
3 | Babula Ewa | Skopanie | Kat. Kobiet K20 (do 29 lat) | Dom Dziecka w Skopaniu | NIE |
4 | Babula Sylwester | Skopanie | Kat. MÄĹźczyzn M20 (20-29 lat) | Dom Dziecka w Skopaniu | NIE |
5 | BanaĹ JĂłzef | Tarnobrzeg | Kat. MÄĹźczyzn M50 (50-59 lat) | Brak | NIE |
6 | BarÄ Piotr | Wolina | Kat. MÄĹźczyzn M50 (50-59 lat) | Jacht Klub Nisko | TAK |
7 | BarnaĹ Marta | JaĹşwiny | Kat. Kobiet K30 (30-39 lat) | Brak | NIE |
8 | Bednarczyk BartĹomiej | Stany | Kat. MÄĹźczyzn M20 (20-29 lat) | Brak | NIE |
9 | Behounek Leszek | Zakopane | Kat. MÄĹźczyzn M50 (50-59 lat) | Towarzystwa Gimnastyczne SokóŠZakopane | TAK |
10 | Bidas PaweĹ | Sandomierz | Kat. MÄĹźczyzn M50 (50-59 lat) | Tak lubiÄ Sandomierz | TAK |
11 | Bogacz Jolanta | Tarnobrzeg | Kat. Kobiet K20 (do 29 lat) | AZS PRZ | TAK |
12 | Boguslaw Kisiel | Tarnobrzeg | Kat. MÄĹźczyzn M60 (60-69 lat) | witar | NIE |
13 | Bogusz SĹawomir | Nisko | Kat. MÄĹźczyzn M30 (30-39 lat) | 3 KRR | NIE |
14 | Borek RafaĹ | Tarnobrzeg | Kat. MÄĹźczyzn M30 (30-39 lat) | Brak | TAK |
15 | BroĹźek Magdalena | Zabawa | Kat. Kobiet K30 (30-39 lat) | Brak | NIE |
16 | BroĹźek Sebastian | Zabawa | Kat. MÄĹźczyzn M19 (do 19 lat) | Brak | NIE |
17 | BroĹźek Dariusz | Zabawa | Kat. MÄĹźczyzn M30 (30-39 lat) | Brak | NIE |
18 | Bronhard RafaĹ | RzeszĂłw | Kat. MÄĹźczyzn M30 (30-39 lat) | 21 BATALION DOWODZENIA | TAK |
19 | Brzuszek Jerzy | Nowa DÄba | Kat. MÄĹźczyzn M50 (50-59 lat) | Brak | TAK |
20 | Brzyski Piotr | Stalowa Wola | Kat. MÄĹźczyzn M40 (40-49 lat) | Brak | TAK |
21 | BudzyĹ PaweĹ | TarnĂłw | Kat. MÄĹźczyzn M30 (30-39 lat) | Decathlon TarnĂłw | NIE |
22 | Bystrek Bernard | Kolbuszowa | Kat. MÄĹźczyzn M20 (20-29 lat) | Fartlek Go | TAK |
23 | Bystrek Bernard | Kolbuszowa | Kat. MÄĹźczyzn M20 (20-29 lat) | Fartlek GO | NIE |
24 | Bystrek Bernard | Kolbuszowa | Kat. MÄĹźczyzn M20 (20-29 lat) | Fartlek Go | NIE |
25 | Chmiel Edmund | Nowa DÄba | Kat. MÄĹźczyzn M40 (40-49 lat) | ZMITEK TEAM | TAK |
26 | Chmiel Robert | Tarnobrzeg | Kat. MÄĹźczyzn M40 (40-49 lat) | Biegamy i Pomagamy | NIE |
27 | Chmielewski Tomasz | Ostrowiec ĹwiÄtokrzyski | Kat. MÄĹźczyzn M30 (30-39 lat) | OstroBiec/Bbl Ostrowiec ĹwiÄtokrzyski | NIE |
28 | Chodakowski RafaĹ | ÄmielĂłw | Kat. MÄĹźczyzn M40 (40-49 lat) | Brak | TAK |
29 | ChruĹciel MichaĹ | Gorzyce | Kat. MÄĹźczyzn M30 (30-39 lat) | Fartlek Go | TAK |
30 | ChrzÄ stek Robert | Tarnobrzeg | Kat. MÄĹźczyzn M40 (40-49 lat) | Stowarzyszenie Fitneska | NIE |
31 | Ciszewski Grzegorz | Tarnobrzeg | Kat. MÄĹźczyzn M30 (30-39 lat) | Brak | TAK |
32 | Czech Aldona | Tarnobrzeg | Kat. Kobiet K30 (30-39 lat) | TeBeG Runners Team | TAK |
33 | CzerwiĹska BoĹźena | Sandomierz | Kat. Kobiet K40 (40-49 lat) | TSA Sandomierz | TAK |
34 | Czerwonka Szczepan | Gorzyce | Kat. MÄĹźczyzn M30 (30-39 lat) | Team PrzybyĹĂłw | TAK |
35 | DÄ bal Dawid | Stany | Kat. MÄĹźczyzn M20 (20-29 lat) | Brak | TAK |
36 | DÄ bek Witold | KĹyşów | Kat. MÄĹźczyzn M20 (20-29 lat) | Brak | TAK |
37 | DÄ bek Urszula | Tarnobrzeg | Kat. Kobiet K50 (od 50 lat) | TeBeG Runners Team | TAK |
38 | Domaradzka MaĹgorzata | RzeszĂw | Kat. Kobiet K50 (od 50 lat) | BT WAGABUNDA | TAK |
39 | Domaradzki Grzegorz | RzeszĂw | Kat. MÄĹźczyzn M50 (50-59 lat) | BT WAGABUNDA | TAK |
40 | DryĹ Wojciech | Tarnobrzeg | Kat. MÄĹźczyzn M40 (40-49 lat) | Brak | TAK |
41 | Dudek Sylwester | Rudnik | Kat. MÄĹźczyzn M50 (50-59 lat) | Brak | NIE |
42 | Duleba Grzegorz | Koszyce Wielkie | Kat. MÄĹźczyzn M50 (50-59 lat) | Brak | TAK |
43 | Dulemba Zbigniew | SkarĹźysko-Kamienna | Kat. MÄĹźczyzn M30 (30-39 lat) | Juventa-Kobex Starachowice | TAK |
44 | Dzierzkowski Artur | Tarnobrzeg | Kat. MÄĹźczyzn M40 (40-49 lat) | Witar Tarnobrzeg | NIE |
45 | Dzierzkowski Artur | Tarnobrzeg | Kat. MÄĹźczyzn M40 (40-49 lat) | Witar Tarnobrzeg | NIE |
46 | Figacz Roman | Tarnobrzeg | Kat. MÄĹźczyzn M40 (40-49 lat) | Brak | TAK |
47 | GaliĹska Katarzyna | Stalowa Wola | Kat. Kobiet K40 (40-49 lat) | Brak | TAK |
48 | Garbacki Konrad | Skopanie | Kat. MÄĹźczyzn M19 (do 19 lat) | Dom Dziecka w Skopaniu | NIE |
49 | GarboĹ Janowska Barbara | Tarnobrzeg | Kat. Kobiet K30 (30-39 lat) | TVTwarz | TAK |
50 | GiebuĹtowicz ElĹźbieta | Stalowa Wola | Kat. Kobiet K50 (od 50 lat) | SKB Stalowa Wola | TAK |
51 | Gil Jacek | Siedleszczany | Kat. MÄĹźczyzn M30 (30-39 lat) | UKS Siedleszczany | TAK |
52 | Golik Zygmunt | Stalowa Wola | Kat. MÄĹźczyzn M60 (60-69 lat) | Stalowowolski Klubb Biegacza | NIE |
53 | GoĹÄ bek PaweĹ | KrzÄ tka | Kat. MÄĹźczyzn M30 (30-39 lat) | Brak | TAK |
54 | GoĹos Mariusz | Stalowa Wola | Kat. MÄĹźczyzn M30 (30-39 lat) | Stalowowolski Klub Biegacza | NIE |
55 | Gromadzka Anna | Kielce | Kat. Kobiet K30 (30-39 lat) | Juventa Kobex-Starachowice | TAK |
56 | Grygiel Jacek | Nowa DÄba | Kat. MÄĹźczyzn M40 (40-49 lat) | Brak | TAK |
57 | GuĹciora Anna | Stalowa Wola | Kat. Kobiet K30 (30-39 lat) | Stalowowolski Klub Biegacza | TAK |
58 | Gut Jacek | Hucisko | Kat. MÄĹźczyzn M20 (20-29 lat) | Black Jack Team | TAK |
59 | Hadam Ewa | DynĂłw | Kat. Kobiet K50 (od 50 lat) | Spartan Race Training Group RzeszĂłw | TAK |
60 | HaĹka Marcin | Tarnobrzeg | Kat. MÄĹźczyzn M30 (30-39 lat) | Brak | NIE |
61 | Harnik Jacek | Tarnobrzeg | Kat. MÄĹźczyzn M30 (30-39 lat) | Kopalnia Mocy | TAK |
62 | Hasiak Maciej | Hucisko | Kat. MÄĹźczyzn M30 (30-39 lat) | SKB Stalowa Wola | TAK |
63 | Haszto ZdzisĹaw | LeĹźajsk | Kat. MÄĹźczyzn M60 (60-69 lat) | NowosarzyĹska Grupa Biegowa | NIE |
64 | Henryk Brzozowski | Stalowa Wola | Kat. MÄĹźczyzn M70 (od 70 lat) | Stalowowolski Klubb Biegacza | NIE |
65 | Jakubik MirosĹaw | Zaleszany | Kat. MÄĹźczyzn M50 (50-59 lat) | Fartlek GO | TAK |
66 | JaĹtal Piotr | Kielce | Kat. MÄĹźczyzn M20 (20-29 lat) | LKB Rudnik / AZS UJK Kielce | NIE |
67 | Janowska Anna | Wieliczka | Kat. Kobiet K30 (30-39 lat) | Brak | TAK |
68 | JargiĹo Robert | Jastkowice | Kat. MÄĹźczyzn M40 (40-49 lat) | Stalowowolski Klub Biegacza | NIE |
69 | Jarosz MichaĹ | Tarnobrzeg | Kat. MÄĹźczyzn M20 (20-29 lat) | – | TAK |
70 | JuĹko RafaĹ | Ostrowiec ĹwiÄtokrzyski | Kat. MÄĹźczyzn M40 (40-49 lat) | – | NIE |
71 | Kacuga Kinga | BaĹtĂw | Kat. Kobiet K20 (do 29 lat) | Brak | NIE |
72 | KaczyĹska Alicja | RzeszĂłw | Kat. Kobiet K30 (30-39 lat) | Perfect Runner Team | NIE |
73 | Karbowniczak Patrycja | Tarnobrzeg | Kat. Kobiet K20 (do 29 lat) | – | NIE |
74 | Karnat Dariusz | Nowa DÄba | Kat. MÄĹźczyzn M40 (40-49 lat) | Brak | TAK |
75 | KarpiĹski ZdzisĹaw | KrakĂłw | Kat. MÄĹźczyzn M70 (od 70 lat) | WITAR Tarnobrzeg | NIE |
76 | Kawa Adam | Tarnobrzeg | Kat. MÄĹźczyzn M70 (od 70 lat) | Witar | NIE |
77 | KÄdziora Piotr | Drygulec | Kat. MÄĹźczyzn M30 (30-39 lat) | Brak | TAK |
78 | Kochowska ElĹźbieta | Sokolniki | Kat. Kobiet K40 (40-49 lat) | TeBeG Runners Team | TAK |
79 | KopeÄ Kinga | KrzÄ tka | Kat. Kobiet K30 (30-39 lat) | Brak | TAK |
80 | Korzeniowski Tomasz | Tarnobrzeg | Kat. MÄĹźczyzn M30 (30-39 lat) | FartlekGO | TAK |
81 | Kosela Adam | DÄbica | Kat. MÄĹźczyzn M60 (60-69 lat) | OSP DÄbica-KÄdzierz | NIE |
82 | Kosior Krzysztof | ĹťoĹynia | Kat. MÄĹźczyzn M30 (30-39 lat) | Brak | TAK |
83 | Kowal Piotr | RzeszĂłw | Kat. MÄĹźczyzn M20 (20-29 lat) | 21 BATALION DOWODZENIA | NIE |
84 | KozioĹ Krzysztof | Warszawa | Kat. MÄĹźczyzn M40 (40-49 lat) | Wyatt Earp | TAK |
85 | KrasoĹ Ĺukasz | Tarnobrzeg | Kat. MÄĹźczyzn M20 (20-29 lat) | TeBeGe Runners Team | NIE |
86 | Krawczak Marian | Stalowa Wola | Kat. MÄĹźczyzn M60 (60-69 lat) | SKB STALOWA WOLA | NIE |
87 | Krempa Marek | Tarnobrzeg | Kat. MÄĹźczyzn M40 (40-49 lat) | Witar Tarnobrzeg | NIE |
88 | Kubiec Dawid | Starachowice | Kat. MÄĹźczyzn M30 (30-39 lat) | Juventa-Kobex/Decathlon Kielce | NIE |
89 | Kuliga Konrad | Tarnobrzeg | Kat. MÄĹźczyzn M20 (20-29 lat) | POWERPOINT DISCO POLO ZAKRZĂW | NIE |
90 | Kuliga Jacek | Tarnobrzeg | Kat. MÄĹźczyzn M50 (50-59 lat) | POWERPOINT DISCO POLO ZAKRZĂW | NIE |
91 | Kulita Ela | Sandomierz | Kat. Kobiet K40 (40-49 lat) | Tak LubiÄ Sandomierz | TAK |
92 | Kwiatek Ĺukasz | RzeszĂłw | Kat. MÄĹźczyzn M30 (30-39 lat) | 21 BATALION DOWODZENIA | NIE |
93 | Kwitek Grzegorz | Stalowa Wola | Kat. MÄĹźczyzn M30 (30-39 lat) | Barca | TAK |
94 | Lipiarz Ewelina | Sandomierz | Kat. Kobiet K30 (30-39 lat) | Tak LubiÄ Sandomierz | NIE |
95 | ĹťabczyĹska Magdalena | Nowa DÄba | Kat. Kobiet K30 (30-39 lat) | Brak | NIE |
96 | ĹťabczyĹski Robert | Nowa DÄba | Kat. MÄĹźczyzn M30 (30-39 lat) | Brak | NIE |
97 | ĹťarĂłw Wojciech | Wieliczka | Kat. MÄĹźczyzn M30 (30-39 lat) | Lucyferia Team | TAK |
98 | Ĺťurawski MieczysĹaw | Stalowa Wola | Kat. MÄĹźczyzn M60 (60-69 lat) | Brak | NIE |
99 | Ĺťurawski MieczysĹaw | Stalowa Wola | Kat. MÄĹźczyzn M60 (60-69 lat) | STALOWOWOLSKI KLUB BIEGACZA | NIE |
100 | Ĺancucki Stanislaw | Stalowa Wola | Kat. MÄĹźczyzn M60 (60-69 lat) | Brak | TAK |
101 | Ĺeptuch Tomasz | KomorĂłw | Kat. MÄĹźczyzn M30 (30-39 lat) | Stalowowolski Klub Biegacza | TAK |
102 | ĹwiÄtoniowska Justyna | RzeszĂłw | Kat. Kobiet K30 (30-39 lat) | Spartan Race Training Group RzeszĂłw | NIE |
103 | Ĺyko Izydor | Stalowa Wola | Kat. MÄĹźczyzn M40 (40-49 lat) | FIFARAFA Stalowa Wola | NIE |
104 | Majchrowski Jacek | Tarnobrzeg | Kat. MÄĹźczyzn M40 (40-49 lat) | Kopalnia Mocy | NIE |
105 | Majchrzak SĹawomir | Starachowice | Kat. MÄĹźczyzn M50 (50-59 lat) | UKS TychĂłw Stary | NIE |
106 | Marganski Mieczyslaw | Kolbuszowa | Kat. MÄĹźczyzn M60 (60-69 lat) | Brak | NIE |
107 | Marganski Mieczyslaw | Kolbuszowa | Kat. MÄĹźczyzn M70 (od 70 lat) | Brak | NIE |
108 | Markiewicz Lucyna | GrÄbĂłw | Kat. Kobiet K40 (40-49 lat) | Stalowowolski Klub Biegacza | TAK |
109 | Markowicz Wojciech | Nisko | Kat. MÄĹźczyzn M30 (30-39 lat) | 3KRR | TAK |
110 | Michalec Wojciech | Radom | Kat. MÄĹźczyzn M50 (50-59 lat) | Street Run Radom | NIE |
111 | MĹynarski StanisĹaw | Zarzecze K. Niska | Kat. MÄĹźczyzn M60 (60-69 lat) | SKB Stalowa Wola | NIE |
112 | Motuk Maciej | Tarnobrzeg | Kat. MÄĹźczyzn M30 (30-39 lat) | brak | TAK |
113 | Myszka Eugeniusz | Stalowa Wola | Kat. MÄĹźczyzn M60 (60-69 lat) | Brak | NIE |
114 | NatoĹski Grzegorz | ĹťoĹynia | Kat. MÄĹźczyzn M30 (30-39 lat) | Brak | NIE |
115 | Obarski Tomasz | Sandomierz | Kat. Kobiet K40 (40-49 lat) | AMATOR | TAK |
116 | Oczkowski Roman | Stalowa Wola | Kat. MÄĹźczyzn M50 (50-59 lat) | Amator | TAK |
117 | OkoĹ Grzegorz | Osiek | Kat. MÄĹźczyzn M40 (40-49 lat) | Brak | NIE |
118 | Oleksak Tomasz | Nisko | Kat. MÄĹźczyzn M50 (50-59 lat) | Planeta Nisko | TAK |
119 | Olszowy Dariusz | Majdan GolczaĹski | Kat. MÄĹźczyzn M40 (40-49 lat) | Brak | TAK |
120 | OrĹowska Beata | Stalowa Wola | Kat. Kobiet K40 (40-49 lat) | Stalowowolski Klub Biegacza | NIE |
121 | OrĹowski Wojciech | Stalowa Wola | Kat. MÄĹźczyzn M40 (40-49 lat) | Brak | TAK |
122 | Osnowska Joanna | Mielec | Kat. Kobiet K30 (30-39 lat) | Brak | TAK |
123 | Paczos Barbara | Mielec | Kat. Kobiet K50 (od 50 lat) | Stal Mielec Masters | NIE |
124 | PakuĹa Przemek | RzeszĂłw | Kat. MÄĹźczyzn M30 (30-39 lat) | 21 Batalion Dowodzenia | TAK |
125 | Paruzel Janusz | Tarnobrzeg | Kat. MÄĹźczyzn M50 (50-59 lat) | Witar Tarnobrzeg | NIE |
126 | Pasek MaĹgorzata | Skopanie | Kat. Kobiet K20 (do 29 lat) | Dom Dziecka w Skopaniu | NIE |
127 | Pasieczny Robert | Gorzyce | Kat. MÄĹźczyzn M40 (40-49 lat) | Fartlek GO | TAK |
128 | Paterek Grzegorz | Tarnobrzeg | Kat. MÄĹźczyzn M30 (30-39 lat) | WITAR | NIE |
129 | PawĹowski Andrzej | Tarnobrzeg | Kat. MÄĹźczyzn M40 (40-49 lat) | TeBeG Runners Team | TAK |
130 | PiÄtowska Aleksandra | Tarnobrzeg | Kat. Kobiet K20 (do 29 lat) | AZS KUL | TAK |
131 | Piwowar Daniel | RzeszĂłw | Kat. MÄĹźczyzn M40 (40-49 lat) | BBL | NIE |
132 | PĹaneta Marcin | Tarnobrzeg | Kat. MÄĹźczyzn M40 (40-49 lat) | Witar Tarnobrzeg | NIE |
133 | PotaczaĹa Krystyna | Nisko | Kat. Kobiet K30 (30-39 lat) | Brak | TAK |
134 | Predko GraĹźyna | Tarnobrzeg | Kat. Kobiet K40 (40-49 lat) | Brak | NIE |
135 | Przywara Piotr | Budy GĹogowskie | Kat. MÄĹźczyzn M30 (30-39 lat) | MTU AE Polska | TAK |
136 | PrzywĹocka Joanna | Tarnobrzeg | Kat. Kobiet K20 (do 29 lat) | BBL Tarnobrzeg | TAK |
137 | Robert Majcki | Sandomierz | Kat. MÄĹźczyzn M20 (20-29 lat) | JW3533 | NIE |
138 | Rogala Adam | Stalowa Wola | Kat. MÄĹźczyzn M50 (50-59 lat) | Brak | TAK |
139 | Rudny WĹadysĹaw | Ropczyce | Kat. MÄĹźczyzn M70 (od 70 lat) | Brak | TAK |
140 | Rumanek Piotr | Maziarnia | Kat. MÄĹźczyzn M70 (od 70 lat) | Brak | NIE |
141 | Rutkowski Zygmunt | Nowa DÄba | Kat. MÄĹźczyzn M60 (60-69 lat) | ZMITEK TEAM | NIE |
142 | Rychlak-BoĹźek Monika | Stalowa Wola | Kat. Kobiet K40 (40-49 lat) | Stalowowolski Klub Biegacza | NIE |
143 | RzucidĹo Jan | RzeszĂłw | Kat. MÄĹźczyzn M60 (60-69 lat) | nz | NIE |
144 | Samolewicz Janusz | RzeszĂłw | Kat. MÄĹźczyzn M60 (60-69 lat) | Handlopex | TAK |
145 | Saniawa PaweĹ | Tarnobrzeg | Kat. MÄĹźczyzn M30 (30-39 lat) | PSP KLIMONTĂW | TAK |
146 | SarzyĹski Mateusz | Krowia GĂłra | Kat. MÄĹźczyzn M30 (30-39 lat) | Brak | TAK |
147 | SÄ del Agnieszka | Mielec | Kat. Kobiet K30 (30-39 lat) | Brak | TAK |
148 | Serafin Marek | Cmolas | Kat. MÄĹźczyzn M20 (20-29 lat) | OSP Cmolas | TAK |
149 | Seremet Piotr | TarnĂłw | Kat. MÄĹźczyzn M40 (40-49 lat) | www.s-projekty.pl | NIE |
150 | Serwacka Dominika | Stalowa Wola | Kat. Kobiet K20 (do 29 lat) | Stalowowolski Klub Biegacza | TAK |
151 | Serwacki RafaĹ | Stalowa Wola | Kat. MÄĹźczyzn M30 (30-39 lat) | Stalowowolski Klub Biegacza | TAK |
152 | SiÄbida MieczysĹaw | Gorzyce | Kat. MÄĹźczyzn M30 (30-39 lat) | Brak | NIE |
153 | Sidor Katarzyna | Tarnobrzeg | Kat. Kobiet K20 (do 29 lat) | Brak | TAK |
154 | Siek Kazimierz | Zabrnie | Kat. MÄĹźczyzn M40 (40-49 lat) | Brak | TAK |
155 | Siembida MaĹgorzata | Borki | Kat. Kobiet K40 (40-49 lat) | Stalowowolski Klub Biegacza | TAK |
156 | Siembida Gertruda | Stalowa Wola | Kat. Kobiet K30 (30-39 lat) | Stalowowolski Klub Biegacza | NIE |
157 | Siudak Jakub | Zawichost | Kat. MÄĹźczyzn M19 (do 19 lat) | Brak | TAK |
158 | SkawiĹski Andrzej | Stalowa Wola | Kat. MÄĹźczyzn M40 (40-49 lat) | – | TAK |
159 | Skrzypczak Barbara | Stalowa Wola | Kat. Kobiet K30 (30-39 lat) | Stalowowolski Klub Biegacza | TAK |
160 | SĹodkiewicz JarosĹaw | Ostrowiec ĹwiÄtokrzyski | Kat. MÄĹźczyzn M40 (40-49 lat) | BBL / OstroBiec | NIE |
161 | Smagacz Henryk | Stara JastrzÄ bka | Kat. MÄĹźczyzn M60 (60-69 lat) | Brak | NIE |
162 | Sobieraj JarosĹaw | Tarnobrzeg | Kat. MÄĹźczyzn M60 (60-69 lat) | Brak | NIE |
163 | Sobieraj JarosĹaw | Tarnobrzeg | Kat. MÄĹźczyzn M40 (40-49 lat) | Brak | NIE |
164 | SoboĹ Tomasz | Sandomierz | Kat. MÄĹźczyzn M30 (30-39 lat) | Tak LubiÄ Sandomierz | NIE |
165 | SoboĹ Ewelina | Sandomierz | Kat. Kobiet K30 (30-39 lat) | Tak lubiÄ Sandomierz | NIE |
166 | Soja MichaĹ | Marcinkowice | Kat. MÄĹźczyzn M30 (30-39 lat) | Brak | TAK |
167 | Sowa MichaĹ | Stalowa Wola | Kat. MÄĹźczyzn M30 (30-39 lat) | Brak | TAK |
168 | Stachurski MirosĹaw | RzeszĂłw | Kat. MÄĹźczyzn M30 (30-39 lat) | Spartan Race Training Group RzeszĂłw | TAK |
169 | Starodubtsev Viktor | Lviv | Kat. MÄĹźczyzn M40 (40-49 lat) | JM Demolex IPhone Bardejov | NIE |
170 | StĂłj Krzysztof | Tarnobrzeg | Kat. MÄĹźczyzn M20 (20-29 lat) | Brak | TAK |
171 | StroĹska Agnieszka | Tarnobrzeg | Kat. Kobiet K40 (40-49 lat) | CKB Tarnobrzeg | TAK |
172 | Stylski Marian | Sandomierz | Kat. MÄĹźczyzn M60 (60-69 lat) | LKB RUDNIK | NIE |
173 | Szajda Adam | Tarnobrzeg | Kat. MÄĹźczyzn M70 (od 70 lat) | Witar -Tarnobrzeg | NIE |
174 | SzelÄ g Marcin | Tarnobrzeg | Kat. MÄĹźczyzn M40 (40-49 lat) | NSG Pilkington | TAK |
175 | Szkutnicki Witold | Ĺoniow | Kat. MÄĹźczyzn M40 (40-49 lat) | Gornik Tbg | NIE |
176 | Sztandera Piotr | ParszĂłw | Kat. MÄĹźczyzn M30 (30-39 lat) | Juventa Starachowice/Decathlon Kielce | TAK |
177 | Sztorc StanisĹaw | DÄbica | Kat. MÄĹźczyzn M50 (50-59 lat) | KB MARATONCZYK DÄBICA | TAK |
178 | Szubartowski PaweĹ | BeĹĹźyce | Kat. MÄĹźczyzn M20 (20-29 lat) | BeĹĹźyce i okolice biegajÄ | NIE |
179 | Szwagierczak Damian | Tarnobrzeg | Kat. MÄĹźczyzn M40 (40-49 lat) | Dom Dziecka w Skopaniu | TAK |
180 | Szwed Andrzej | Stalowa Wola | Kat. MÄĹźczyzn M40 (40-49 lat) | STALOWOWOLSKI KLUB BIEGACZA | TAK |
181 | Tomczyk Tomasz | Cygany | Kat. MÄĹźczyzn M50 (50-59 lat) | Witar Tarnbobrzeg | NIE |
182 | Tomczyk Gustaw | Tarnobrzeg | Kat. MÄĹźczyzn M40 (40-49 lat) | Ochotnicza StraĹź PoĹźarna Ocice | TAK |
183 | Turbiarz Krzysztof | Stalowa Wola | Kat. MÄĹźczyzn M40 (40-49 lat) | FifaraFa Stalowa Woka | NIE |
184 | Turczyn Mariusz | Majdan Krolewski | Kat. MÄĹźczyzn M30 (30-39 lat) | GANADOR TEAM | TAK |
185 | Turkot Adrian | Kat. MÄĹźczyzn M20 (20-29 lat) | Brak | TAK | |
186 | Tylutki Agnieszka | Tarnobrzeg | Kat. Kobiet K40 (40-49 lat) | TeBeG Runners Time | TAK |
187 | UrbaĹska Alina | AlfredĂłwka | Kat. Kobiet K50 (od 50 lat) | ZMITEK TEAM | TAK |
188 | UrbaĹski Zbigniew | AlfredĂłwka | Kat. MÄĹźczyzn M50 (50-59 lat) | ZMITEK TEAM | TAK |
189 | Urban Ewa | Stalowa Wola | Kat. Kobiet K30 (30-39 lat) | Stalowowolski Klub biegacza | TAK |
190 | Veretskyi Pawel | Donetsk | Kat. MÄĹźczyzn M30 (30-39 lat) | Lkb Rudnik | NIE |
191 | Walania Kinga | GĹogĂłw MaĹopolski | Kat. Kobiet K30 (30-39 lat) | TKKF “SokóŔ GĹogĂłw MaĹopolski | TAK |
192 | WarchoĹ PaweĹ | Nisko | Kat. MÄĹźczyzn M50 (50-59 lat) | Planeta Nisko | TAK |
193 | WarzyĹski Beniamin | Tarnobrzeg | Kat. MÄĹźczyzn M30 (30-39 lat) | TVTwarz | TAK |
194 | Wawrylakowski Piotr | Tarnobrzeg | Kat. MÄĹźczyzn M30 (30-39 lat) | Brak | NIE |
195 | WĂłjcik Marek | OpatĂłw | Kat. MÄĹźczyzn M50 (50-59 lat) | Brak | TAK |
196 | WĂłjcik Tomasz | Gorzyce | Kat. MÄĹźczyzn M30 (30-39 lat) | FARTLEK GO | TAK |
197 | Wdowiak Wojciech | Tarnobrzeg | Kat. MÄĹźczyzn M20 (20-29 lat) | Brak | NIE |
198 | Wiatrowicz Barbara | Stalowa Wola | Kat. Kobiet K50 (od 50 lat) | Stalowowolski Klub Biegacza | TAK |
199 | Wicher Waldemar | Tarnobrzeg | Kat. MÄĹźczyzn M50 (50-59 lat) | AZURYT | TAK |
200 | Wieczorek Agata | Tarnobrzeg | Kat. Kobiet K30 (30-39 lat) | TeBeG Runners Team | TAK |
201 | Wolak Katarzyna | Stalowa Wola | Kat. Kobiet K40 (40-49 lat) | Stalowowolski Klub Biegacza | TAK |
202 | WoĹczyĹski Artur | Sandomierz | Kat. MÄĹźczyzn M50 (50-59 lat) | Brak | TAK |
203 | WrzesieĹ Jerzy | Sandomierz | Kat. MÄĹźczyzn M40 (40-49 lat) | TakLubiÄ Sandomierz | TAK |
204 | Wyroda Marcin | TrzeĹĹ | Kat. MÄĹźczyzn M20 (20-29 lat) | Brak | NIE |
205 | WysĹobocki Mateusz | LÄ dek-ZdrĂłj | Kat. MÄĹźczyzn M20 (20-29 lat) | LKS ISKRA Jaszkowa | TAK |
206 | ZiÄba Sabina | Ĺwilcza | Kat. Kobiet K30 (30-39 lat) | ZiÄba Team | TAK |
207 | Zmitrowicz Bogdan | Nowa DÄba | Kat. MÄĹźczyzn M40 (40-49 lat) | ZMITEK TEAM | TAK |
208 | Zuber Karolina | Kolbuszowa | Kat. Kobiet K20 (do 29 lat) | UKS TIKI-TAKA KOLBUSZOWA | NIE |
209 | Zych RafaĹ | Sandomierz | Kat. MÄĹźczyzn M40 (40-49 lat) | Brak | TAK |
210 | Zygmunt Marcin | Jasice | Kat. MÄĹźczyzn M20 (20-29 lat) | Brak | NIE |