Zawody

Nazwa zawodów:

III Eco Cidry Cross- Dychej Na Księżej Górze- biegi dla dzieci

Miejsce i termin: Radzionków, 2018-06-09
Organizator: Stowarzyszenie „Cidry Lotajom”

Patronat:
Urząd Miasta Radzionków 41-922 Radzionków, ulica Męczenników Oświęcimia 42

Opis zawodów: Bieg Bąbla (2014 i 2015) dystans: 50 metrów,
– Bieg Krasnala (2012-2013), dystans: 100 metrów,
– Bieg Smyka (2010-2011), dystans: 200 metrów,
– Bieg Urwisa (2008-2009), dystans: 400 metrów,
– Bieg Juniora (2006-2007), dystans: 800 metrów,
– Bieg Małolata (2004-2005), dystans: 1000 metrów,
– Bieg Nastolatka (2002-2003), dystans: 1200 metrów,

Start bezpłatny.

Zarejestruj się

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Kategoria Klub Wpłata
1 Baszyńska Zosia Bytom Bieg Krasnala (2012-2013), dystans: 100 metrów Brak NIE
2 Bogusz Julia Zabrze Bieg Krasnala (2012-2013), dystans: 100 metrów Brak NIE
3 Borek Marcelina Strzebiń Bieg Juniora (2006-2007), dystans: 800 metrów O co Biega w Kaletach NIE
4 Bugdoł Wiktoria Piekary Śląskie Bieg Krasnala (2012-2013), dystans: 100 metrów Brak NIE
5 Cichy Mikołaj Radzionków Bieg Urwisa (2008-2009), dystans: 400 metrów Brak NIE
6 Cichy Maksymilian Radzionków Bieg Urwisa (2008-2009), dystans: 400 metrów Brak NIE
7 Franiel Paulina Piekary Śląskie Bieg Urwisa (2008-2009), dystans: 400 metrów Brak NIE
8 Górecka Maja Radzionków Bieg Urwisa (2008-2009), dystans: 400 metrów Cidry Lotajom NIE
9 Gliwa Jan Brynek Bieg Smyka (2010-2011), dystans: 200 metrów Brak NIE
10 Grabowska Monika Radzionków Bieg Smyka (2010-2011), dystans: 200 metrów Cidry Lotajom NIE
11 Grabowska Anna Radzionków Bieg Bąbla (2014 i 2015) dystans: 50 metrów Cidry Lotajom NIE
12 Grzesiak Magdalena Bytom Bieg Urwisa (2008-2009), dystans: 400 metrów Brak NIE
13 Harwig Kinga Radzionków Bieg Juniora (2006-2007), dystans: 800 metrów Cidry Lotajom NIE
14 Harwig Natalia Radzionków Bieg Juniora (2006-2007), dystans: 800 metrów Cidry lotajom NIE
15 Harwig Dawid Radzionków Bieg Małolata (2004-2005), dystans: 1000 metrów Cidry lotajom NIE
16 Harwig Edyta Radzionków Bieg Krasnala (2012-2013), dystans: 100 metrów Brak NIE
17 Hoła Filip Bytom Bieg Bąbla (2014 i 2015) dystans: 50 metrów BTM RUNNERS NIE
18 Jóźwiak Jakub Tarnowskie Góry Bieg Bąbla (2014 i 2015) dystans: 50 metrów Brak NIE
19 Jóźwiak Martyna Tarnowskie Góry Bieg Juniora (2006-2007), dystans: 800 metrów Brak NIE
20 Kalisz Jakub Bytom Bieg Urwisa (2008-2009), dystans: 400 metrów Brak NIE
21 Kalisz Maciej Bytom Bieg Juniora (2006-2007), dystans: 800 metrów Brak NIE
22 Kargól Natalia Tarnowskie Góry Bieg Bąbla (2014 i 2015) dystans: 50 metrów Logtech Team Radzionków NIE
23 Kocur Patryk Radzionków Bieg Urwisa (2008-2009), dystans: 400 metrów Cidry Lotajom NIE
24 Kowolik łukasz Radzionków Bieg Juniora (2006-2007), dystans: 800 metrów Cidry lotajom NIE
25 Koziołek Martyna Tarnowskie Góry Bieg Małolata (2004-2005), dystans: 1000 metrów Brak NIE
26 Koziołek Martyna Tarnowskie Góry Bieg Nastolatka (2002-2003), dystans: 1200 metrów Brak NIE
27 Kryjom Maksymilian Bytom Bieg Krasnala (2012-2013), dystans: 100 metrów Brak NIE
28 Kucharewicz Bartosz Radzionków Bieg Nastolatka (2002-2003), dystans: 1200 metrów Cidry Lotajom NIE
29 Kulesza Antoni Radzionkow Bieg Urwisa (2008-2009), dystans: 400 metrów Bajtle Lotajom NIE
30 Kulesza Liliana Radzionkow Bieg Bąbla (2014 i 2015) dystans: 50 metrów Cidry Lotajom NIE
31 Kuś Alicja Orzech Bieg Smyka (2010-2011), dystans: 200 metrów Brak NIE
32 Lindel Jerzy Radzionków Bieg Krasnala (2012-2013), dystans: 100 metrów Brak NIE
33 Lindel Alicja Radzionków Bieg Krasnala (2012-2013), dystans: 100 metrów Brak NIE
34 Świerczyna Jakub Radzionków Bieg Juniora (2006-2007), dystans: 800 metrów CIDRYLOTAJOM NIE
35 Marciniak Lena Bytom Bieg Krasnala (2012-2013), dystans: 100 metrów Brak NIE
36 Marciniak Amelia Bytom Bieg Urwisa (2008-2009), dystans: 400 metrów Brak NIE
37 Maryniak Martyna Bytom Bieg Małolata (2004-2005), dystans: 1000 metrów Cidry lotajom NIE
38 Matysik Julia Tarnowskie Góry Bieg Urwisa (2008-2009), dystans: 400 metrów Brak NIE
39 Matysik Daniel Tarnowskie Góry Bieg Smyka (2010-2011), dystans: 200 metrów Brak NIE
40 Mikuda Bartłomiej Bytom Bieg Bąbla (2014 i 2015) dystans: 50 metrów Torpeda NIE
41 Mikulska Marta Bytom Bieg Krasnala (2012-2013), dystans: 100 metrów Mama i Tata kochają mnie NIE
42 Mikulski Radosław Bytom Bieg Bąbla (2014 i 2015) dystans: 50 metrów Mama i Tata kochają mnie NIE
43 Mikuśkiewicz Oliwia Mikołów Bieg Smyka (2010-2011), dystans: 200 metrów Brak NIE
44 Mikuśkiewicz Emilia Mikołów Bieg Urwisa (2008-2009), dystans: 400 metrów UKS Trójka NIE
45 Miozga Hanna Tarnowskie Góry Bieg Krasnala (2012-2013), dystans: 100 metrów Brak NIE
46 Miozga Magdalena Tarnowskie Góry Bieg Smyka (2010-2011), dystans: 200 metrów Brak NIE
47 Muzyka Michal Piekary śląskie Bieg Juniora (2006-2007), dystans: 800 metrów Lecymy durs NIE
48 Muzyka Michal Piekary śląskie Bieg Juniora (2006-2007), dystans: 800 metrów Lecymy durs NIE
49 Niedziałkowski Dawid Tarnowskie Góry Bieg Smyka (2010-2011), dystans: 200 metrów Brak NIE
50 Oleszek Cezary Czeladź Bieg Krasnala (2012-2013), dystans: 100 metrów #czeladzbiega NIE
51 Oleszek Bartek Czeladź Bieg Urwisa (2008-2009), dystans: 400 metrów #czeladzbiega NIE
52 Parkasiewicz Anita Tarnowskie Góry Bieg Smyka (2010-2011), dystans: 200 metrów Brak NIE
53 Piesek Maksymilian Piekary Śląskie Bieg Smyka (2010-2011), dystans: 200 metrów Lohtech Run Team Radzionków NIE
54 Piesek Maksymilian Piekary Śląskie Bieg Smyka (2010-2011), dystans: 200 metrów Logtech Run Team Radzionków NIE
55 Piosek Maksymilian Piekary Śląskie Bieg Smyka (2010-2011), dystans: 200 metrów Logtech Team Radziomków NIE
56 Sapota Marcin Siemianowice Śląskie Bieg Juniora (2006-2007), dystans: 800 metrów Brak NIE
57 Snochowska Marysia Bytom Bieg Krasnala (2012-2013), dystans: 100 metrów Runners Szombierki NIE
58 Soika Matylda Tarnowskie Góry Bieg Krasnala (2012-2013), dystans: 100 metrów Brak NIE
59 Solinger Alicja Tarnowskie Góry Bieg Bąbla (2014 i 2015) dystans: 50 metrów Brak NIE
60 Stanek Maja Bytom Bieg Bąbla (2014 i 2015) dystans: 50 metrów Brak NIE
61 Stanek Maciej Bytom Bieg Krasnala (2012-2013), dystans: 100 metrów Brak NIE
62 Stanula Maksymilian Gliwice Bieg Krasnala (2012-2013), dystans: 100 metrów brak NIE
63 Stasik Julia Radzionków Bieg Smyka (2010-2011), dystans: 200 metrów LOGTECH TEAM RADZIONKÓW NIE
64 Szaton Wojciech Piekary Śląskie Bieg Bąbla (2014 i 2015) dystans: 50 metrów Brak NIE
65 Szeremeta Tymoteusz Ruda Śląska Bieg Bąbla (2014 i 2015) dystans: 50 metrów Cidry Lotajom NIE
66 Szeremeta Tymoteusz Ruda Śląska Bieg Bąbla (2014 i 2015) dystans: 50 metrów Cidry Lotajom NIE
67 Szeremeta Julia Ruda Śląska Bieg Krasnala (2012-2013), dystans: 100 metrów Cidry Lotajom NIE
68 Szeremeta Julia Ruda Śląska Bieg Krasnala (2012-2013), dystans: 100 metrów Cidry Lotajom NIE
69 Szeremeta Miłosz Radzionków Bieg Małolata (2004-2005), dystans: 1000 metrów Cidry Lotajom NIE
70 Szołtysik Jakub Radzionków Bieg Juniora (2006-2007), dystans: 800 metrów Brak NIE
71 Szymski Dominik Radzionkow Bieg Smyka (2010-2011), dystans: 200 metrów Brak NIE
72 Szymski Piotr Radzionków Bieg Bąbla (2014 i 2015) dystans: 50 metrów Brak NIE
73 Szymura Dominik Rybnik Bieg Urwisa (2008-2009), dystans: 400 metrów Brak NIE
74 Tomanek Izabela Orzech Bieg Bąbla (2014 i 2015) dystans: 50 metrów Brak NIE
75 Tomanek Agata Orzech Bieg Małolata (2004-2005), dystans: 1000 metrów NIE
76 Tomanek Monika Orzech Bieg Krasnala (2012-2013), dystans: 100 metrów Brak NIE
77 Tomanek Malwina Orzech Bieg Urwisa (2008-2009), dystans: 400 metrów Brak NIE
78 Tomanek Katarzyna Orzech Bieg Urwisa (2008-2009), dystans: 400 metrów Brak NIE
79 Wieczorek Kuba Bytom Bieg Krasnala (2012-2013), dystans: 100 metrów Brak NIE
80 Wieczorek Mateusz Bytom Bieg Smyka (2010-2011), dystans: 200 metrów Brak NIE
81 Wilde Kacper Piekary Śląskie Bieg Urwisa (2008-2009), dystans: 400 metrów Brak NIE
82 Wilk Dominik Piekary Śl Bieg Urwisa (2008-2009), dystans: 400 metrów Lecymy Durś NIE
83 Włochowicz Daniel Piekary Śląskie Bieg Urwisa (2008-2009), dystans: 400 metrów Lecymy Durś NIE
84 Włochowicz Daniel Piekary Śląskie Bieg Urwisa (2008-2009), dystans: 400 metrów Lecymy Durś NIE
85 Wraży Lena Piekary Śląskie Bieg Urwisa (2008-2009), dystans: 400 metrów Brak NIE
86 Wraży Jan Piekary Śląskie Bieg Smyka (2010-2011), dystans: 200 metrów Brak NIE
87 Wręczycka Matylda Kalety Bieg Juniora (2006-2007), dystans: 800 metrów O co biega w Kaletach NIE