Nazwa zawodów: |
XXXVI Bieg Krotosa |
Miejsce i termin: | Krotoszyn, 2015-05-31 |
Organizator: | Centrum Sportu i Rekreacji WODNIKÂ w Krotoszynie. |
Opis zawodów: | Dystans-10km -Klasyfikacja generalna -Klasyfikacja kobiet -Klasyfikacje wiekowe kobiet i mÄĹźczyzn -Klasyfikacja druĹźynowa -Najlepszy mieszkaniec/mieszkanka Gminy Krotoszyn -Najlepszy mieszkaniec/mieszkanka Powiatu Krotoszyn |
Strona WWW: | http://www.csir.krotoszyn.pl/ |
Regulamin zawodów: | |
Lista startowa: | |
Oświadczenie: | |
Lista opłaconych: | Lista zawodników z potwierdzoną płatnością |
Lista nieopłaconych: | Lista zawodników bez potwierdzonej płatności |
Rejestracja zamknięta
Lista zapisanych zawodników:
Lp. | Nazwisko i Imię | Miejscowość | Kategoria | Klub | Wpłata |
---|---|---|---|---|---|
1 | Achtel PaweĹ | Milicz | 10 km | Running Team Milicz | TAK |
2 | Adamska Zofia | ZĹotniki | 10 km | Kobiety BiegajÄ | TAK |
3 | Andrzejewska Iwetta | KoĹšmin Wlkp | 10 km | Brak | TAK |
4 | Antczak Daria | Brzoza | 10 km | Brak | TAK |
5 | Antkowiak Krzysztof | Krotoszyn | 10 km | Brak | TAK |
6 | Baran Tomasz | KoĹşmin Wlkp. | 10 km | Brak | TAK |
7 | BasiĹski Mariusz | Krotoszyn | 10 km | KS KROTOSZ KROTOSZYN | TAK |
8 | Bednarek PaweĹ | LewkĂłw | 10 km | Night Runners OstrĂłw | TAK |
9 | Bielicki Bartosz | Milicz | 10 km | Running Team Milicz | TAK |
10 | Bieniek Krzysztof | KÄ kolewo | 10 km | Brak | TAK |
11 | BĹaĹźutycz PaweĹ | CieszkĂłw | 10 km | Brak | TAK |
12 | BĹaszczyk Anna | Nowe Skalmierzyce | 10 km | Brak | TAK |
13 | Bogacki Mateusz | Droszew | 10 km | Brak | TAK |
14 | Brdys Ewelina | Sulmierzyce | 10 km | Niezrzeszona | TAK |
15 | Brylewska Anna | Krotoszyn | 10 km | Brak | TAK |
16 | Buczkowski PaweĹ | SwarzÄdz | 10 km | Brak | TAK |
17 | Bujakiewicz SĹawomir | Krotoszyn | 10 km | brak | TAK |
18 | CaĹujek Piotr | Krotoszyn | 10 km | LAB. | TAK |
19 | Chyba Szymon | Krotoszyn | 10 km | KS Krotosz Krotoszyn | TAK |
20 | Czajka Robert | Zduny | 10 km | Brak | TAK |
21 | CzerwiĹska Agnieszka | Krotoszyn | 10 km | Night Runners | TAK |
22 | Dobak Stefan | SzamotuĹy | 10 km | KB SzamotuĹy | TAK |
23 | DomagaĹa Robert | Krotoszyn | 10 km | Ks Krotosz Krotoszyn | TAK |
24 | Doruch Mariusz | Kalisz | 10 km | Brak | TAK |
25 | Drozd Wojciech | Krotoszyn | 10 km | Brak | TAK |
26 | Drygas MaĹgorzata | PoznaĹ | 10 km | brak | TAK |
27 | Duczmal Patryk | Krotoszyn | 10 km | Brak | TAK |
28 | Dudek Andrzej | OstrĂłw Wielkopolski | 10 km | Niezrzeszony | TAK |
29 | Dudziak Ryszard | Krotoszyn | 10 km | Brak | TAK |
30 | DziaĹocha Jakub | OdolanĂłw | 10 km | Brak | TAK |
31 | Dzikowski Dariusz | GostyĹ | 10 km | Brak | TAK |
32 | Figaszewski Witold | OstrĂw Wlkp. | 10 km | Amatorski Klub Biegaczy NiezaleĹťni.pl | TAK |
33 | FrÄ szczak Patryk | Krotoszyn | 10 km | Amatorski Klub Biegaczy NiezaleĹźni.pl | TAK |
34 | Gertig PaweĹ | OdolanĂłw | 10 km | Odolanowska DruĹźyna Biegowa | TAK |
35 | Giglewicz Anna | Leszno | 10 km | Hernik Team | TAK |
36 | GĹadkowski JarosĹaw | Krotoszyn | 10 km | Brak | TAK |
37 | GĹowacki BogumiĹ | Gorzupia | 10 km | Brak | TAK |
38 | GĹowacki Jan | Krotoszyn | 10 km | KS Krotosz | TAK |
39 | GrÄda JĂłzef | Sycow | 10 km | lupus-sycow | TAK |
40 | Gromko Andrzej | Milicz | 10 km | RUNNERS TEAM MILICZ | TAK |
41 | Gruszka Marcin | Kobyla GĂra | 10 km | Brak | TAK |
42 | Gryczman GraĹźyna | Katowice | 10 km | Brak | TAK |
43 | GrzeĹczyk Marek | OstĂłw Wielkopolski | 10 km | ks.maraton ostrĂłw wlkp. | TAK |
44 | Grzempowski Piotr | Krotoszyn | 10 km | Ks Krotosz Krotoszyn | TAK |
45 | GrzesiĹska Marta | Krotoszyn | 10 km | Brak | TAK |
46 | Grzeszczyk Jakub | Kadziak | 10 km | Brak | TAK |
47 | Grzymski Andrzej | Krotoszyn | 10 km | Brak | TAK |
48 | Hajduk Justyna | SoĹnie | 10 km | Night Runners OstrĂłw Wlkp. | TAK |
49 | Haszek Dorota | Krotoszyn | 10 km | Brak | TAK |
50 | Horyza Szymon | Krotoszyn | 10 km | Brak | TAK |
51 | JagĹa Martyna | Krotoszyn | 10 km | Brak | TAK |
52 | Jankowiak Marta | GostyĹ | 10 km | Brak | TAK |
53 | Jankowiak Karol | KoĹşmin Wielkopolski | 10 km | Brak | TAK |
54 | Jarocka Joanna | Krotoszyn | 10 km | Brak | TAK |
55 | Jarocki Marcin | Krotoszyn | 10 km | Brak | TAK |
56 | Jarus Halina | Kobylin | 10 km | Brak | TAK |
57 | Jarus Marek | Kobylin | 10 km | Brak | TAK |
58 | Jarysz Bartosz | Kobierno | 10 km | KS Krotosz Krotoszyn | TAK |
59 | Jasik Norbert | Krotoszyn | 10 km | Maciek TEAM | TAK |
60 | Jasik Maciej | Krotoszyn | 10 km | Brak | TAK |
61 | Jasik Marlena | Krotoszyn | 10 km | Brak | TAK |
62 | JasiĹski WĹodzimierz | Choszczno | 10 km | brak | TAK |
63 | JÄdrkowiak Agnieszka | Krotoszyn | 10 km | Brak | TAK |
64 | Kaczmarczyk Kasia | PoznaĹ | 10 km | Brak | TAK |
65 | Kaczmarek Piotr | Krotoszyn | 10 km | Brak | TAK |
66 | Kalak JarosĹaw | Krotoszyn-DzierĹźanĂłw | 10 km | Ks Zosia StaĹ | TAK |
67 | KaĹşmierczak Donat | WrocĹaw | 10 km | Brak | TAK |
68 | Karolewski Maciej | Zduny | 10 km | Brak | TAK |
69 | Kasprzak Jacek | Krotoszyn | 10 km | Ks Krotosz Krotoszyn | TAK |
70 | Kasprzak Krzysztof | Kobierno | 10 km | KS Krotosz Krotoszyn | TAK |
71 | KÄdziora RafaĹ | OstrĂłw Wielkopolski | 10 km | Niezrzeszony | TAK |
72 | Kliks Dariusz | PoznaĹ | 10 km | Brak | TAK |
73 | Klimek Monika | Krotoszyn | 10 km | Brak | TAK |
74 | KolasiĹska Magdalena | Krobia | 10 km | Brak | TAK |
75 | KoĹodziejski Maciej | Krotoszyn | 10 km | Maciek TEAM | TAK |
76 | Kominek Sylwia | Osusz | 10 km | Ks Krotosz Krotoszyn | TAK |
77 | Kominek Tomasz | Krotoszyn | 10 km | Brak | TAK |
78 | Konarski Robert | Krotoszyn | 10 km | Brak | TAK |
79 | Koniecpolska Marta | Krotoszyn | 10 km | Brak | TAK |
80 | Konrady Agata | Krotoszyn | 10 km | KS Krotosz krotoszyn | TAK |
81 | Korzelecki Wojciech | Milicz | 10 km | Running team Milicz | TAK |
82 | Kostka BogumiĹ | Krotoszyn | 10 km | KS KROTOSZ KROTOSZYN | TAK |
83 | Kowalczyk-KrĂl Bernadeta | OstrĂw Wielkopolski | 10 km | nie naleĹźÄ | TAK |
84 | Kowalski Andrzej | Krotoszyn | 10 km | KS KROTOSZ KROTOSZYN | TAK |
85 | KowaĹski Marcin | KoĹşmin Wielkopolski | 10 km | JW 4938 | TAK |
86 | Kozak Tomasz | OstrĂłw Wielkopolski | 10 km | Brak | TAK |
87 | Krawczyk JarosĹaw | Zduny | 10 km | Brak | TAK |
88 | KrĂłl Lech | Krotoszyn | 10 km | Pgb Sportowa Paczka | TAK |
89 | Krysicka Karolina | Krotoszyn | 10 km | Brak | TAK |
90 | Krysztofiak Bartosz | Krotoszyn | 10 km | Brak | TAK |
91 | Krysztofiak Jolanta | Krotoszyn | 10 km | Brak | TAK |
92 | KrzemieĹ PaweĹ | PoznaĹ | 10 km | 31 Baza Lotnictwa Taktycznego | TAK |
93 | Krzywonos Grzegorz | Krotoszyn | 10 km | Brak | TAK |
94 | Kubel JÄdrzej | Krotoszyn | 10 km | Brak | TAK |
95 | Kubica Tomasz | OstrĂłw Wielkopolski | 10 km | Brak | TAK |
96 | KuczyĹska Patrycja | Krotoszyn | 10 km | Brak | TAK |
97 | KuczyĹski Piotr | PoznaĹ | 10 km | NKB ChyĹźy Nowy TomyĹl | TAK |
98 | Kulas RafaĹ | Krotoszyn | 10 km | KS KROTOSZ KROTOSZYN | TAK |
99 | Kulas SĹawomir | Dobrzyca | 10 km | BS-TRUCHTACZ DOBRZYCA | TAK |
100 | Kuzia Ireneusz | KoĹşmin Wielkopolski | 10 km | Klub MiĹoĹnikĂłw PiĹki NoĹźnej | TAK |
101 | Lewandowicz Tomasz | Dobrzyca | 10 km | Truchtacz Dobrzyca | TAK |
102 | LewiĹski Krystian | Torzym | 10 km | 16 BRL Jarocin | TAK |
103 | Lis Joanna | Gorzupia | 10 km | KS KROTOSZ KROTOSZYN | TAK |
104 | Lis Katarzyna | Gorzupia | 10 km | KS KROTOSZ KROTOSZYN | TAK |
105 | Ĺťyto Joanna | Krotoszyn | 10 km | Brak | TAK |
106 | Ĺwiderska Ania | Krotoszyn | 10 km | brak | TAK |
107 | ĹwitoĹ Marian | Bukownica | 10 km | SOKĂĹ BUKOWNICA | TAK |
108 | MaÄkowiak Bartosz | Zduny | 10 km | Brak | TAK |
109 | Maciejewski Krzysztof | Krotoszyn | 10 km | KS KROTOSZ KROTOSZYN | TAK |
110 | Maciejewski Andrzej | Krotoszyn | 10 km | Ks.krotosz Krotoszyn | TAK |
111 | Malec Aneta | Krotoszyn | 10 km | Brak | TAK |
112 | Malec Marek | Zduny | 10 km | Brak | TAK |
113 | MaĹczak Bogdan | KuĹlin | 10 km | NKB ChyĹźy | TAK |
114 | Marciniak JarosĹaw | KoĹşmin Wlkp | 10 km | Brak | TAK |
115 | Marek Artur | Zduny | 10 km | Brak | TAK |
116 | Markowski Sebastian | Milicz | 10 km | Running Team Milicz | TAK |
117 | Michalska Agnieszka | OstrĂłw Wielkopolski | 10 km | Brak | TAK |
118 | Michalski Marek | OstrĂłw Wielkopolski | 10 km | Brak | TAK |
119 | Mielczarek StanisĹaw | Kalisz | 10 km | KS Maraton OstrĂłw Wielkopolski | TAK |
120 | Mierzejewski Ryszard | Krotoszyn | 10 km | RyĹ Team | TAK |
121 | MikoĹajewski Ĺukasz | Jutrosin | 10 km | Brak | TAK |
122 | Misiak Marcin | Krotoszyn | 10 km | Brak | TAK |
123 | Missalla Anna | OstrĂłw Wielkopolski | 10 km | Brak | TAK |
124 | Miter-PawĹowska Agnieszka | Krotoszyn | 10 km | Brak | TAK |
125 | Motyl RafaĹ | RozdraĹźew | 10 km | Brak | TAK |
126 | Mroczkowski Karol | Lutogniew | 10 km | Brak | TAK |
127 | Mumot Monika | Rogalinek | 10 km | Brak | TAK |
128 | Mumot Artur | Rogalinek | 10 km | Brak | TAK |
129 | MusiaĹ Jakub | Krotoszyn | 10 km | 16 batalion remontu lotnisk | TAK |
130 | MuszyĹski Andrzej | Dobrzyca | 10 km | BS Truchtacz – Dobrzyca | TAK |
131 | Nagler Krzysztof | Kobierno | 10 km | BPZ-RAT MED | TAK |
132 | Niemann JarosĹaw | Pleszew | 10 km | team pleszew | TAK |
133 | Niewiada JarosĹaw | Kotlin | 10 km | BS Truchtacz Dobrzyca | TAK |
134 | Nowak Maciej | Robakowo | 10 km | Brak | TAK |
135 | Nowak Natalia Teresa | Jarocin | 10 km | Brak | TAK |
136 | Nowak Adam | OstrĂłw Wielkopolski | 10 km | Ks Ice Mat Team | TAK |
137 | Nowicki Tomasz | Cielcza | 10 km | Brak | TAK |
138 | Olejniczak Karol | Krotoszyn | 10 km | Brak | TAK |
139 | Olejniczak Justyna | Krotoszyn | 10 km | Brak | TAK |
140 | Orpel Martyna | Smoszew | 10 km | KS KROTOSZ KROTOSZYN | TAK |
141 | OstĂłj Marek | Krotoszyn | 10 km | Brak | TAK |
142 | Pachurka Ewa | NoskĂw | 10 km | Brak | TAK |
143 | Paluszkiewicz Anna | Krotoszyn | 10 km | Brak | TAK |
144 | Panek Kamila | Krotoszyn | 10 km | Brak | TAK |
145 | Panek Roman | KoĹťmin Wlkp | 10 km | MIĹOĹNICY PIĹKI NOĹťNEJ | TAK |
146 | Panek Adrian | Krotoszyn | 10 km | Brak | TAK |
147 | Panek Alicja | KoĹşmin Wielkpolski | 10 km | Brak | TAK |
148 | Panowicz Krzysztof | OstrĂłw Wielkopolski | 10 km | Brak | TAK |
149 | Pasek MirosĹaw | PoznaĹ | 10 km | brak | TAK |
150 | Pasternak Judyta | Nowe Miasto Nad WartÄ | 10 km | brak | TAK |
151 | Pawlak Kazimierz | OstrĂw Wielkopolski | 10 km | nie naleĹźÄ | TAK |
152 | Pawlik Grzegorz | Krotoszyn | 10 km | Brak | TAK |
153 | PiaszczyĹski Bartosz | Zduny | 10 km | Brak | TAK |
154 | Piotrowiak Weronika | Krotoszyn | 10 km | Brak | TAK |
155 | PluciĹski Eugeniusz | RakĹowice | 10 km | brak | TAK |
156 | Pluskota Martyna | Leszno | 10 km | Brak | TAK |
157 | Pluta Adam | Krotoszyn | 10 km | Brak | TAK |
158 | Poczta Marian | Krotoszyn | 10 km | Ks Krotosz Krotoszyn | TAK |
159 | Poczta Jacek | Krotoszyn | 10 km | Brak | TAK |
160 | Poczta Maciej | Biadki | 10 km | brak | TAK |
161 | Podejma Natalia | Krotoszyn | 10 km | Brak | TAK |
162 | PoĹczyĹski Jerzy | PoznaĹ | 10 km | Malta PoznaĹ | TAK |
163 | Poprawa PrzemysĹaw | Kobylin | 10 km | Ks Krotosz Krotoszyn | TAK |
164 | Przybylski Arek | Werginki | 10 km | Brak | TAK |
165 | Robak Adam | Cardiff | 10 km | MPN KROTOSZYN | TAK |
166 | Robakowski Marcin | Lutogniew | 10 km | Brak | TAK |
167 | Rogala Grzegorz | OdolanĂłw | 10 km | KS Maraton OstrĂłw Wlkp. | TAK |
168 | Rosa Dawid | Krotoszyn | 10 km | Brak | TAK |
169 | Rosik Krzysztof | Krotoszyn | 10 km | Brak | TAK |
170 | Rudnicki PaweĹ | Krotoszyn | 10 km | Brak | TAK |
171 | Rudowicz Piotr | RadĹĂłw | 10 km | Amatorski Klub Biegaczy NiezaleĹťni.pl | TAK |
172 | Ryba Wojciech | Krotoszyn | 10 km | Ks Krotosz Krotoszyn | TAK |
173 | Ryba Artur | Krotoszyn | 10 km | Brak | TAK |
174 | Ryba Agnieszka | Krotoszyn | 10 km | Brak | TAK |
175 | Rybka Eugeniusz | PoznaĹ | 10 km | BGK | TAK |
176 | RzepczyĹski WiesĹaw | RacibĂrz | 10 km | NIEZRZESZONY | TAK |
177 | SĂĹkowska Hannelore | PoznaĹ | 10 km | 12L.Oim.M.C.SkĹodowskiej.PoznaĹ | TAK |
178 | Serafiniak Katarzyna | Brzoza | 10 km | KS KROTOSZ | TAK |
179 | Serafiniak Eliza | Brzoza | 10 km | KS KROTOSZ | TAK |
180 | SkĂrzyĹski Arkadiusz | OstrĂłw Wielkopolski/lewkĂw | 10 km | Night Runners | TAK |
181 | Skolik Ĺukasz | Krotoszyn | 10 km | Brak | TAK |
182 | SkowroĹski Piotr | Krotoszyn | 10 km | LAB | TAK |
183 | Smereka Tomasz | Milicz | 10 km | Running Team Milicz | TAK |
184 | Sobkowiak Maciej | Krotoszyn | 10 km | WidĹy Konarzew | TAK |
185 | Sojka Rafal | Gorzupia | 10 km | Ks Krotosz Krotoszyn | TAK |
186 | Staszak Maciej | OstrĂłw Wielkopolski | 10 km | Brak | TAK |
187 | Stawowy Jakub | Krotoszyn | 10 km | Pogromcy Niedzwiedzi | TAK |
188 | StÄpniak Dominika | Wrzesnia | 10 km | Brak | TAK |
189 | Suszczewicz Darek | Krotoszyn | 10 km | Brak | TAK |
190 | SzaĹajko Jerzy | WrocĹaw | 10 km | Duch GĂłr | TAK |
191 | SzaĹata Adrian | Krotoszyn | 10 km | 16 batalion remontu lotnisk | TAK |
192 | SzĂłstak Anna | Krotoszyn | 10 km | KS Krotosz | TAK |
193 | SzczepaĹska Joanna | Krotoszyn | 10 km | REH-MEDIC KROTOSZYN | TAK |
194 | SzczepaĹski Mateusz | Krotoszyn | 10 km | REH-MEDIC KROTOSZYN | TAK |
195 | Szram Iwona | BorĂłwiec | 10 km | Brak | TAK |
196 | Szukalska Izabela | LuboĹ | 10 km | Brak | TAK |
197 | SzymaĹski Adam | Krotoszyn | 10 km | KS KROTOSZ KROTOSZYN | TAK |
198 | TrawiĹski Mariusz | KoĹšmin Wlkp | 10 km | Brak | TAK |
199 | TrÄ bka Arkadiusz | Krotoszyn | 10 km | Brak | TAK |
200 | TuszyĹski Ĺukasz | Krotoszyn | 10 km | Brak | TAK |
201 | TyczyĹski Piotr | Kobierno | 10 km | KS KROTOSZ KROTOSZYN | TAK |
202 | Uciechowski Karol | Nowe Skalmierzyce | 10 km | Brak | TAK |
203 | Urbaniak Jan | WrocĹaw | 10 km | Niezrzeszony | TAK |
204 | Walczak Ireneusz | Krotoszyn | 10 km | Brak | TAK |
205 | Walczak Daniel | OstrĂłw Wielkopolski | 10 km | Brak | TAK |
206 | WaleĹski SĹawomir | Milicz/sĹawoszowice | 10 km | Running Team Milicz | TAK |
207 | WaĹciĹski Konrad | Bojanowo | 10 km | KOBUCH-TEAM | TAK |
208 | Wasielewska Monika | Krotoszyn | 10 km | Brak | TAK |
209 | WÄglarz Tomasz | Pogorzela | 10 km | Pgb Sportowa Paczka | TAK |
210 | Wiatrak Renata | Krotoszyn | 10 km | Brak | TAK |
211 | Wiencek Artur | OstrĂw Wlkp. | 10 km | 16 BATALION REMONTU LOTNISK | TAK |
212 | Wiktorek Dariusz | OstrĂłw Wielkopolski | 10 km | Brak | TAK |
213 | Witecki Bartek | Opalenica | 10 km | Opalenicki Klub Biegacza | TAK |
214 | Witek Angela | Nowa Obra | 10 km | Brak | TAK |
215 | Witek Tomasz | Krotoszyn | 10 km | Brak | TAK |
216 | Witkowski Marcin | Krotoszyn | 10 km | Mks Parasol Wroclaw | TAK |
217 | Wojtkowiak Grzegorz | Jarocin | 10 km | 2. SkrzydĹo Lotnictwa Taktycznego PoznaĹ | TAK |
218 | Wojtkowiak Marcin | KoĹşmin Wielkopolski | 10 km | Brak | TAK |
219 | WoĹşny Piotr | Krotoszyn | 10 km | Brak | TAK |
220 | WrĂłblewski SĹawomir | SobiaĹkowo | 10 km | Brak | TAK |
221 | Zachwieja Krystian | Jarocin | 10 km | Brak | TAK |
222 | Zapart Karol | SoĹnie | 10 km | Brak | TAK |
223 | Zawada RadosĹaw | Krotoszyn | 10 km | Brak | TAK |
224 | Zawieja Marcin | Krotoszyn | 10 km | Ks Krotosz Krotoszyn | TAK |
225 | Zielonka Marta | Krotoszyn | 10 km | Brak | TAK |
226 | Zielonka Waldemar | Zduny | 10 km | Brak | TAK |
227 | Zink Krystian | Krotoszyn | 10 km | Brak | TAK |
228 | ZmyĹlony Arkadiusz | KoĹşmin Wlkp. | 10 km | ,,Amatorska Grupa Kolarska KoĹşmin Wlkp.” | TAK |