Zawody

Nazwa zawodów:

II Bieg „Spełniać Marzenia”

Miejsce i termin: Rudnik nad Sanem, 2016-09-24
Organizator: 1. Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych „Poprowadź Mnie przez Świat’,
2. Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Rudniku nad Sanem.
Opis zawodów: 1 Biegi odbędą się dnia 24.09.2016r. (sobota), drogami asfaltowymi prowadzącymi przez: Miasto i Gminę Rudnik nad Sanem oraz tereny leśne Nadleśnictwa Rudnik, o godzinie 13.00.
2. Start i meta: Rudnik nad Sanem, ul. Mickiewicza 38, plac Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego.
3. Dystans – 5 km i 10 km.
4. Trasa tworzy pętlę zamkniętą z wyraźnie i jednoznacznie oznaczonymi pionowo słupkami co 1 km oraz w miarę możliwości pogodowych poziomo za pomocą farby zmywalnej. Na trasie znajdują się punkt żywieniowy – woda co 2,5 km. Zawodnicy biegnący na 10 km pokonują trasę dwukrotnie.
5. Bieg odbywa się przy ograniczonym ruchu. Na wszystkich kluczowych zakrętach i rozwidleniach trasa zabezpieczona będzie przez wolontariuszy.

Więcej w regulaminie.

Oświadczenie zawodnika – do pobrania

Oświadczenie rodzica zawodnika – do pobrania

W biegu mogą wziąć udział jedynie osoby urodzone na terenie Polski posiadające polskie obywatelstwo i numer PESEL.

Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych: Lista zawodników z opłaconą płatnością
Lista nieopłaconych: Lista zawodników z nieopłaconą płatnością

Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Kategoria Klub Wpłata
1 Bednarz Karol Trzciana 10 km Brak

2 Bednarz Grzegorz Biłgoraj 10 km BIŁGORAJ BIEGA TAK
3 Bemben Anna Nowa Sarzyna 10 km Nowosarzyńska Grupa Biegowa TAK
4 Bijok Magdalena Nisko 5 km Brak TAK
5 Bijok Tadeusz Nisko 5 km Brak TAK
6 Bijok Danuta Nisko 5 km Brak TAK
7 Blok Magdalena Jarsoław 5 km Brak TAK
8 Buczek Sławomir Stalowa Wola 5 km Brak TAK
9 Budkowski Piotr Stalowa Wola 10 km Brak TAK
10 Buryło Mateusz Jodłówka 10 km PERFECT RUNNER TEAM/BBL Jarosław TAK
11 Chamera Wiesław Lipa 5 km SKB Stalowa Wola

12 Chamot Aneta Jeżowe 5 km ARDRUK TAK
13 Chamot Rafał Jeżowe 5 km ARDRUK TAK
14 Chruściel Michał Gorzyce 10 km Sprint Gorzyce

15 Czopor-Hasiak Urszula Nisko 5 km Brak TAK
16 Dolecki Krystian Rudnik Nad Sanem 5 km Brak TAK
17 Dryps Ryszard Jelna 5 km NOWOSARZYŃSKA GRUPA BIEGOWA TAK
18 Drzymała Beata Nowosielec 5 km Klub Matiego Jeżowe TAK
19 Dziuba Bogdan Jastkowice 10 km STALOWOWOLSKI KLUB BIEGACZA

20 Fila Artur Stalowa Wola 5 km SKB Stalowa Wola

21 Frańczak Barbara Stalowa Wola 5 km Brak TAK
22 Frankiewicz Sabina Munina 5 km Brak TAK
23 Garbacik Jacek Stalowa Wola 10 km SKB Stalowa Wola

24 Gęśla Wojciech Rudnik Nad Sanem 10 km Brak

25 Giebułtowicz Elżbieta Stalowa Wola 5 km STALOWOWOLSKI KLUB BIEGACZA TAK
26 Głuszyk Paulina Dachnów 5 km Brak TAK
27 Golisz Paweł Jarosław 5 km BBL Jarosław

28 Grzywacz Wojciech Gorzyce 10 km Sprint Gorzyce

29 Gurgacz Dominik Zagórz 5 km KomurczakRUN TAK
30 Habigier Zdzisław Pysznica 10 km HSW Running Team

31 Hasiak Maciej Hucisko 5 km Grabniak Hucisko TAK
32 Indyk Kamil Miłocin 10 km Niezrzeszony Drób 🙂

33 Iskra Kamil Nisko 5 km Brak TAK
34 Iskrzycka Magdalena Rzeszów 10 km aSPAwen TAK
35 Jachimowski Bartłomiej Siedliska 5 km Brak TAK
36 Jarocka-Reczek Małgorzata Stalowa Wola 10 km Stalowowolski Klub Biegacza TAK
37 Kaczyńska Alicja Rzeszów 10 km Perfect Runner Team TAK
38 Kasprowicz Katarzyna Stalowa Wola 5 km SOSW w Rudniku nad Sanem TAK
39 Kędra Agnieszka Rzeszów 10 km Podkarpacka Szkoła Krav Maga TAK
40 Kiper Maciej Jaroslaw 10 km BBL JAROSLAW PERFECT RUNNER TEAM TAK
41 Kiper Elzbieta Jaroslaw 10 km BBL JAROSLAW

42 Kolano Marek Nisko 5 km Brak TAK
43 Korzeniowski Tomasz Tarnobrzeg 10 km bieganie.pl TAK
44 Kostyra Monika Rudnik Nad Sanem 10 km Brak TAK
45 Kowal Gabriela Pełkinie 10 km

46 KracyŁo LesŁaw Nowa Sarzyna 10 km NOWO SARZYNSKA GRUPA BIEGOWA TAK
47 Krzak Mateusz Nowosielec 5 km SOSW Rudnik nad Sanem TAK
48 Lewko Magdalena Rudnik Nad Sanem 5 km Brak TAK
49 Lewko Paweł Rudnik Nad Sanem 5 km SOSW Rudnik nad Sanem TAK
50 Żurawski MieczysŁaw Stalowa Wola 5 km Stalowowolski Klub Biegacza TAK
51 Łach Ewa Nisko 5 km Brak TAK
52 Łeptuch Tomasz Komorów 5 km STALOWOWOLSKI KLUB BIEGACZA TAK
53 Śnieżek Krzysztof Nisko 10 km LO Nisko TAK
54 Łokaj Agnieszka Rudnik Nad Sanem 10 km Brak TAK
55 Święcicka Bożena Jeżowe 5 km Brak

56 Małek Monika Rudnik Nad Sanem 10 km Brak TAK
57 Marchut Kazimierz Jelna 5 km Nowosarzyńska Grupa Biegowa TAK
58 Markiewicz Lucyna Grębów 10 km Brak

59 Markowicz Łukasz Wrocław 5 km KU AZS UWr/ Wosiek Team TAK
60 Michalska Katarzyna Rudnik Nad Sanem 5 km Brak TAK
61 Michno Małgorzata Pełkinie 10 km

62 Mickiewicz Jerzy Jarosław 10 km B B L Jarosław TAK
63 Mickiewicz Jan Jarosław 10 km B B L Jarosław

64 Młynarski Stanisław Zarzecze 10 km SKB Stalowa Wola

65 Moskal Dominika Rudnik Nad Sanem 5 km Brak TAK
66 Moszkowicz Małgorzata Pełkinie 5 km Brak

67 Moszkowicz Stanisław Pełkinie 5 km Brak

68 Myszak Sławomir Biłgoraj 10 km Biłgoraj Biega TAK
69 Nalepa Tomasz Janów Lubelski 5 km PSP Modliborzyce TAK
70 Nycz Mariusz Stalowa Wola 10 km Stalowowolski Klub Biegacza

71 Oleksak Tomasz Nisko 5 km Planeta Nisko TAK
72 Pająk Dariusz Tarnobrzeg 5 km Brak TAK
73 Paź Wioleta Tarnobrzeg 5 km Brak

74 Paterek Grzegorz Tarnobrzeg 10 km WITAR Tarnobrzeg TAK
75 Pawłowski Andrzej Tarnobrzeg 5 km Brak TAK
76 Pchełka Mariusz Zdziary 5 km SOSW Rudnik nad Sanem TAK
77 Perykasza Katarzyna Kostków 10 km Brak

78 PiĄtek Arkadiusz RzeszÓw 10 km Brak

79 PiĄtek Arkadiusz RzeszÓw 5 km Brak

80 PiĄtek Sebastian RzeszÓw 10 km Brak

81 Pieróg Bartek Racławice 5 km Brak

82 Pietroniec Witold Kłyżów 10 km Kłyżów Tigers

83 Pietroniec Jan Kłyżów 10 km Kłyżów Tigers

84 Plewa Mateusz Janów Lubelski 10 km LJA TAK
85 Plewa Mateusz Janów Lubelski 10 km LJA

86 Pondel Jacek Rzeszów 10 km Perfect Runner Team TAK
87 Proszowski Piotr Jastkowice 10 km Stalowowolski Klub Biegacza TAK
88 Ptak Kamil Stalowa Wola 10 km

89 Ptaszek Ewa Boguchwała 10 km Brak TAK
90 RĄpaŁa Marcin Stalowa Wola 5 km Brak TAK
91 Sęk Ryszard Stalowa Wola 5 km Brak TAK
92 Serwacki Rafał Kłyżow 10 km SKB Stalowa Wola TAK
93 Siembida Małgorzata Borki 10 km SKB Stalowa Wola TAK
94 Sikora Aneta Nisko 5 km Brak TAK
95 Sikora Adam Nisko 5 km Brak TAK
96 Sokal Iwona Rudnik Nad Sanem 10 km Brak

97 Sołtys Teresa Stalowa Wola 5 km Brak

98 Sopała Jakub Rudnik Nad Sanem 10 km Brak TAK
99 Sowa Magdalena Rudnik Nad Sanem 5 km Brak TAK
100 Sowa Agnieszka Rudnik Nad Sanem 10 km Brak TAK
101 Starońska Dorota Stalowa Wola 5 km Stalowowolski Klub Biegacza TAK
102 Starońska Anna Stalowa Wola 10 km Stalowowolski Klub Biegacza TAK
103 Szabat Wiesław Annopol 10 km Brak TAK
104 Szabat Ewa Łazory 5 km Brak TAK
105 Szarek Alicja Rudnik Nad Sanem 10 km Brak TAK
106 Szepieniec Katarzyna Rzeszów 5 km Rzeszowskie Gazele i Gepardy TAK
107 Szepieniec Michał Rzeszów 5 km Rzeszowskie Gazele i Gepardy TAK
108 Szkółka Damian Stalowa Wola 5 km brak TAK
109 Szkółka Adam Stalowa Wola 5 km CEZ Stalowa Wola TAK
110 Szkoda Robert Biłgoraj 5 km Biłgoraj Biega TAK
111 Szwedqqq Monika Stalowa Wola 5 km Brak

112 Tabian MaŁgorzata Nisko 5 km AMATOR TAK
113 Tabian Krzysztof Nisko 5 km AMATOR TAK
114 Tabor Jacek Jeżowe 10 km Matiego TAK
115 Tabor Robert Jeżowe 10 km Matiego TAK
116 Tabor Danuta Jeżowe 10 km Matiego TAK
117 Tabor Diana Jeżowe 10 km Brak TAK
118 Tamborska Joanna Nisko 5 km Brak TAK
119 Tamborski Grzegorz Nisko 10 km Brak TAK
120 Tomaszewski Maciej Widna Góra/pawłosiów 5 km JGB ,,Sokół” Jarosław/Resovia Rzeszów TAK
121 Trojanowski Piotr Rudnik Nad Sanem 10 km SOSW Rudnik nad Sanem TAK
122 Trojanowski Michał Rudnik Nad Sanem 10 km AZS AGH TAK
123 Trzonek Andrzej Zapałów 10 km Brak TAK
124 Turczyn Mariusz Majdan Krolewski 10 km GANADOR TEAM

125 Turczyn Mariusz Majdan Krolewski 5 km GANADOR TEAM

126 Tworek Wiesław Sokolniki 10 km Witar Tarnobrzeg

127 Urbańska Alina Nowa Dęba 5 km ZMITEK TEAM

128 Urbański Zbigniew Nowa Dęba 10 km ZMITEK TEAM

129 Urban Ewa Stalowa Wola 10 km Stalowowolski Klub Biegacza

130 Walat Adrian Rzeszów 10 km Brak TAK
131 Warchoł Paweł Nisko 10 km PLANETA NISKO

132 Wasilewska Joanna BiŁgoraj 5 km BIŁGORAJ TAK
133 Wójcik Tomasz Gorzyce 10 km Sprint Gorzyce

134 Wójcik Mateusz Rudnik Nad Sanem 10 km Musi być rekord TAK
135 Wilczyński Witold Jeżowe 5 km Klub Matiego Jeżowe TAK
136 WilczyŃski Mateusz Jeżowe 10 km Klub Matie Jeżowe TAK
137 Wiśniewski Jacek Sandomierz 10 km uks siedleszczany

138 Wojciechowski Michał Tarnobrzeg 5 km Brak

139 Wojtak Mariusz Wólka Tanewska 10 km Brak TAK
140 Wolak Katarzyna Stalowa Wola 5 km Stalowowolski Klub Biegacza TAK
141 Woźniak Grażyna Nisko 5 km Amator TAK
142 Wywłoka Paulina Wierzbna 5 km Wichura Jarosław TAK
143 Zakościelny Marcin Lublin 10 km wieś tańczy i biega TAK
144 Zdeb Artur Rudnik Nad Sanem 10 km Biegam dla siebie TAK
145 Zdeb Dominika Rudnik Nad Sanem 10 km Brak TAK
146 Zdeb Ewa Rudnik Nad Sanem 10 km Brak TAK
147 Zięba Sabina Świlcza 10 km Zięba Team

148 Zieliński Andrzej Stalowa Wola 10 km Brak TAK
149 Zurawska Jolanta Nowa Sarzyna 10 km Nowosarzynska Grupa Biegowa TAK
150 Zybura Róża Nowa Sarzyna 10 km Nowosarzyńska Grupa Biegowa