Zawody

Nazwa zawodów:

III Bieg o Złotą Kaczkę dla dzieci i młodzieży

Miejsce i termin: Toszek, 2017-06-17
Organizator: Centrum Kultury „Zamek w Toszku”, Toszanka Nordic Team
Kontakt z Organizatorem:
Bartłomiej Woźniak bieg@zamektoszek.eu tel. 884 762 602
Opis zawodów: Biegi i marsz nordic walking na różnych dystansach dla dzieci i młodzieży.
Więcej w regulaminie.

Uwaga! Młodzież powyżej 14 lat ma możliwość wyboru dystansu biegu lub Nordic Walking 1km lub 8km.
W przypadku wyboru dystansu 8km -ZAPISY tutaj

OŚWIADCZENIE RODZICA/OPIEKUNA do pobrania tutaj

Strona WWW: https://zamektoszek.eu/
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych: Lista zawodników z opłaconą płatnością
Lista nieopłaconych: Lista zawodników z nieopłaconą płatnością

Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Kategoria Klub Wpłata
1 Ćwiek Karolina Ruda Śląska NW-1000m- Szkoła Podstawowa- (7-12lat) Szkoła Podstawowa nr 18 im. K. Damrota w Rudzie Śląskiej TAK
2 Ćwienk Wiktoria Toszek Bieg-100m- Przedszkole 0-6 lat Publiczne Przedszkole w Toszku TAK
3 Badura Karolina Toszek Bieg-250m-Klasa 1-3 (7-10lat) SP Toszek TAK
4 Banaśkiewicz Martyna Paczyna NW- 1km-Gimnazjum (13-15lat) Gimnazjum im. Ireny Sendler w Toszku NIE
5 Białoń Stanisław Bytom Bieg-100m- Przedszkole 0-6 lat Przedszkole nr 42 w Bytomiu TAK
6 Binkowski Paweł Zabrze Bieg-100m- Przedszkole 0-6 lat Przedszkole nr 29 TAK
7 Bochenek Karol Toszek Bieg-350m-Klasa 4-6 (11-12lat) Szkoła Podstawowa im.Gustawa Morcinka TAK
8 Bulla Joanna Toszek NW- 1km-Gimnazjum (13-15lat) Gimnazjum im. Ireny Sendler w Toszku TAK
9 Caputa Antek Gliwice Bieg-100m- Przedszkole 0-6 lat Brak TAK
10 Caputa Emilia G Bieg-350m-Klasa 4-6 (11-12lat) Brak TAK
11 Czyżowicz Mateusz Kotulin Bieg-250m-Klasa 1-3 (7-10lat) Szkoła Podstawowa im. Gustawa Morcinka w Toszku NIE
12 Daniel Artur Pisarzowice Bieg-100m- Przedszkole 0-6 lat Bieg-100m- Przedszkole 0-6 lat TAK
13 Deaki Maksimus Gliwice Bieg-100m- Przedszkole 0-6 lat Brak TAK
14 Dziuba Adam Ciochowice Bieg-250m-Klasa 1-3 (7-10lat) Szkoła Podstawowa w Toszku TAK
15 Dziuba Sebastian Sarnów Bieg-250m-Klasa 1-3 (7-10lat) Szkoła Podstawowa w Toszku NIE
16 Falborska Aleksandra Toszek Bieg-350m-Klasa 4-6 (11-12lat) SP Toszek TAK
17 Falborska Izabela Toszek Bieg-250m-Klasa 1-3 (7-10lat) SP Toszek TAK
18 Gabryś Stanisław Toszek Bieg-350m-Klasa 4-6 (11-12lat) Szkoła Podstawowa im.Gustawa Morcinka TAK
19 Gruszka Lilianna Gliwice Bieg-100m- Przedszkole 0-6 lat 1981 TAK
20 Jachimczuk Ewa Toszek Bieg-250m-Klasa 1-3 (7-10lat) Szkoła Podstawowa im.Gustawa Morcinka TAK
21 Jaksik Elena Kotulin Bieg-100m- Przedszkole 0-6 lat Brak TAK
22 Jaksik Nikodem Kotulin Bieg-250m-Klasa 1-3 (7-10lat) Przedszkole przy Szkole Podstawowej w Kotulinie TAK
23 Jensz Natalia Toszek NW-500m-Niepełnosprawni (0-6lat) Toszanka Nordic Team TAK
24 Jensz Samanta Toszek NW-1000m- Szkoła Podstawowa- (7-12lat) Toszanka Nordic Team TAK
25 Kaczorowska Zuzanna Gliwice NW-1000m- Szkoła Podstawowa- (7-12lat) Brak NIE
26 Kałuża Kamil Toszek Bieg-250m-Klasa 1-3 (7-10lat) Podstawowa im. G. Morcinka NIE
27 Koloch Krzysztof Rozmierka Bieg-100m- Przedszkole 0-6 lat Przedszkole TAK
28 Konieczny Emilia Pyskowice Bieg-100m- Przedszkole 0-6 lat Przedszkole TAK
29 Konieczny Zuzanna Pyskowice Bieg-100m- Przedszkole 0-6 lat Przedszkole nr 2 Pyskowice TAK
30 Kowalska Martyna Prószków Bieg-350m-Klasa 4-6 (11-12lat) psp Prószków TAK
31 Kusz Wiktor Toszek Bieg-100m- Przedszkole 0-6 lat Brak TAK
32 Kusz Florian Toszek Bieg-250m-Klasa 1-3 (7-10lat) Brak TAK
33 Kwiecień Bartosz Toszek Bieg-350m-Klasa 4-6 (11-12lat) Szkoła Podstawowa Toszek TAK
34 Lesniewska Julia Kotulin Bieg-100m- Przedszkole 0-6 lat Przedszkole Kotulin TAK
35 Łukasik Filip Bytom Bieg-250m-Klasa 1-3 (7-10lat) Szkoła Podstawowa nr 38 w Bytomiu TAK
36 Łukasik Antonina Bytom Bieg-100m- Przedszkole 0-6 lat Brak TAK
37 Mendrek Marta Brenna Bieg-250m-Klasa 1-3 (7-10lat) SP 1 Brenna TAK
38 Mendrek Ada Brenna Bieg-250m- Niepełnosprawni (7-12lat) Zespół Placówek Szkolno Wychowawczo Rewalidacyjnych w Cieszynie NIE
39 Mikosz Justyna SarnÓw Bieg-250m-Klasa 1-3 (7-10lat) SP TOSZEK TAK
40 Morciniec Katarzyna Toszek NW-1000m- Szkoła Podstawowa- (7-12lat) Brak TAK
41 Morciniec Paweł Toszek Bieg-100m- Przedszkole 0-6 lat Brak TAK
42 Mostowska Kinga Toszek Bieg-100m- Przedszkole 0-6 lat Zerówka przy Szkole Podstawowej w Toszku TAK
43 Mostowski Jan Toszek Bieg-250m-Klasa 1-3 (7-10lat) Szkoła Podstawowa w Toszku TAK
44 Ocziepka Lorena PniÓw Bieg-250m-Klasa 1-3 (7-10lat) Brak TAK
45 Olbrich Agata Toszek NW- 1km-Gimnazjum (13-15lat) Gimnazjum im. Ireny Sendler w Toszku TAK
46 Osiniak Oliwia Pniów NW- 1km-Gimnazjum (13-15lat) Gimnazjum im. Ireny Sendler w Toszku TAK
47 Pancherz Dawid SarnÓw Bieg-100m- Przedszkole 0-6 lat Przedszkole TAK
48 Pęczek Emilia Gliwice Bieg-250m- Niepełnosprawni (7-12lat) Gliwice NIE
49 Pęczek Emilia Gliwice NW-500m- Niepełnosprawni-(7-12lat) Brak NIE
50 Pęczek Jerzy Gliwice NW-500m- Niepełnosprawni-(7-12lat) Brak NIE
51 Pęczek Jerzy Gliwice Bieg-250m- Niepełnosprawni (7-12lat) Brak NIE
52 Piechaczek Zuzanna Kleszczów Bieg-100m- Przedszkole 0-6 lat Przedszkole w Rudnie TAK
53 Pieczka Kacper Rybnik Bieg-250m-Klasa 1-3 (7-10lat) Brak NIE
54 Pieczka Maciej Rybnik Bieg-100m- Przedszkole 0-6 lat Brak NIE
55 Płoskoński Miłosz Strzałków Bieg-100m- Przedszkole 0-6 lat Brak NIE
56 Pochwała Natalia Gliwice Bieg-100m- Przedszkole 0-6 lat Brak TAK
57 Pondo Wojtek Toszek Bieg-250m-Klasa 1-3 (7-10lat) Brak TAK
58 Pytel Antonina Ozimek Bieg-100m- Przedszkole 0-6 lat Żłobek w Ozimku TAK
59 Pytel Dominika Ozimek Bieg-350m-Klasa 4-6 (11-12lat) Szkoła Podstawowa nr 1 w Ozimku TAK
60 Pytel Daniel Ozimek Bieg-250m-Klasa 1-3 (7-10lat) Szkoła Podstawowa nr 1 w Ozimku TAK
61 Sarnek Borys Gliwice Bieg-100m- Przedszkole 0-6 lat Sp. nr 8 TAK
62 Sikora Dominik Tarnowskie Góry Bieg-1km-Gimnazjum (13-15 lat) SOSW Gimnazjum w Tarnowskich Górach TAK
63 Sikora Jakub Tarnowskie Góry Bieg-250m-Klasa 1-3 (7-10lat) SP nr 3 w Tarnowskich Górach TAK
64 Skora Tymoteusz Gliwice Bieg-250m-Klasa 1-3 (7-10lat) Brak NIE
65 Skora Tymoteusz Gliwice NW-1000m- Szkoła Podstawowa- (7-12lat) Brak NIE
66 Straszak Filip Kotulin Bieg-250m-Klasa 1-3 (7-10lat) SP27 Gliwice TAK
67 Surowiec Joanna Wojkowice Bieg-250m-Klasa 1-3 (7-10lat) Brak TAK
68 Szczędzina Kevin Toszek Bieg-1km-Gimnazjum (13-15 lat) Gimnazjum w Toszku NIE
69 Szkobel Maja Toszek Bieg-350m-Klasa 4-6 (11-12lat) Podstawowa w Toszku TAK
70 Szotowski Aleksander Zabrze Bieg-250m-Klasa 1-3 (7-10lat) Sp 30 NIE
71 Szotowski Mateusz Zabrze Bieg-350m-Klasa 4-6 (11-12lat) Sp 30 NIE
72 Szotowski Mateusz Zabrze Bieg-1km-Gimnazjum (13-15 lat) Sp 30 NIE
73 Szulc Jan Kotulin Bieg-250m-Klasa 1-3 (7-10lat) Brak NIE
74 Szulc Szymon Kotulin Bieg-250m-Klasa 1-3 (7-10lat) Brak NIE
75 Szymura Dominik Rybnik Bieg-250m- Niepełnosprawni (7-12lat) Brak NIE
76 Szymura Lena Rybnik Bieg-100m- Przedszkole 0-6 lat Brak NIE
77 Turek Oliwia Zabrze Bieg-100m- Przedszkole 0-6 lat Przedszkole nr14 TAK
78 Turek Oskar Zabrze Bieg-100m- Przedszkole 0-6 lat Zdrówka TAK
79 Uryasz Amelia Toszek Bieg-350m-Klasa 4-6 (11-12lat) Szkoła podstawowa im.Gustawa Morcinka w Toszku TAK
80 Uryasz Igor Toszek Bieg-100m- Przedszkole 0-6 lat Przedszkole publiczne w Toszku TAK
81 Wanat Krzysztof Ligota Toszecka Bieg-250m-Klasa 1-3 (7-10lat) Brak TAK
82 Wanat Rafał Ligota Toszecka Bieg-100m- Przedszkole 0-6 lat Brak TAK
83 Witkowski Maciej Niekarmia Bieg-100m- Przedszkole 0-6 lat Przedszkole Poniszowice TAK
84 Woźniak Igor Toszek NW-1000m- Szkoła Podstawowa- (7-12lat) Toszanka Nordic Team TAK
85 Woźniak Daria Toszek NW-500m- Niepełnosprawni-(7-12lat) Toszanka Nordic Team NIE
86 Woźniak Daria Toszek Bieg-250m- Niepełnosprawni (7-12lat) Toszanka Nordic Team NIE
87 Wycisk Franciszek Toszek Bieg-250m-Klasa 1-3 (7-10lat) Szkoła Podstawowa w Toszku NIE
88 Wypich Julia Toszek Bieg-250m-Klasa 1-3 (7-10lat) Szkoła Podstawowa w Toszku NIE
89 Wyrozumska Zosia Gliwice NW-1000m- Szkoła Podstawowa- (7-12lat) Brak TAK
90 Zymela Szymon Toszek Bieg-350m-Klasa 4-6 (11-12lat) Szkoła Podstawowa im.Gustawa Morcinka / TAP Toszek TAK