Zawody

Nazwa zawodów:

Charytatywny Bieg Fitness Dla Serca 2017

Miejsce i termin: Szałsza, 2017-09-23
Organizator: Shausha Sport Club

Opis zawodów: ⦁ Bieg na dystansie od 2,5 do 10 km.
⦁ Nordic walking na dystansie od 2,5 do 10 km

Klasyfikacje wiekowe dla biegaczy i kijkarzy.

Opłat startowych należy dokonywać poprzez kliknięcie przycisku „opłać start”, który znajduje się z prawej strony nazwiska na liście uczestników.

Strona WWW: http://shausha.pl/
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych: Lista zawodników z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych: Lista zawodników bez potwierdzonej płatności

Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Kategoria Klub Wpłata
1 Bartkowska Monika Gliwice Bieg Brak TAK
2 Benisz Wojciech Tarnowskie Góry Bieg Brak NIE
3 Bezuszko Tomasz Gliwice Bieg 4 Wojskowy Oddział Gospodarczy TAK
4 Bezuszko Tomasz Gliwice Bieg 4 Wojskowy Oddział Gospodarczy NIE
5 Biedroń Justyna Bytom Bieg Brak TAK
6 Blaszke Beata Gliwice Bieg Night Runners Gliwice NIE
7 Bobkowski Maciej Pyskowice Bieg night runners pyskowice TAK
8 Bojarczuk Tomasz Gliwice Bieg PRO366 TAK
9 Borek Łukasz Gliwice Bieg Sekcja Biegowa Familia TAK
10 Borowiak Mateusz Gliwice Bieg Sekcja Biegowa Familia TAK
11 Brodiuk Norbert Gliwice Bieg Sbrt ,Night Runners Gliwice TAK
12 Chachaj Alicja Zabrze Nordic Walking TAK DLA TRANSPLANTACJI TAK
13 Chmurko Michał Żernica Bieg Brak TAK
14 Chrząszcz Danuta Tychy Nordic Walking Brak TAK
15 Cieszyńska Jolanta Gliwice Bieg Sekcja Biegowa Familia TAK
16 Cyrus Bogdan Strzebiń Nordic Walking silesia nordic team NIE
17 Czarny-Wasita Katarzyna Gliwice Nordic Walking Brak TAK
18 Czyżykowski Kordian Katowice Nordic Walking FabrikaNordika TAK
19 Dewor Marek Ossy Bieg Opel Active Team TAK
20 Drabek Agnieszka Katowice Bieg Brak TAK
21 Dryndat Franciszek Tarnowskie Gory Nordic Walking sieChodzi TAK
22 Ferdynandzka Aleksandra Zbrosławice Bieg Brak TAK
23 Ferdynandzki Dominik Zbrosławice Bieg Brak TAK
24 Fleszar Asia Zabrze Bieg Brak TAK
25 Florecki Andrzej Gliwice Bieg AKMB PĘDZIWIATR GLIWICE TAK
26 Gąsiorek Łukasz Gliwice Bieg Sekcja Biegowa Familia TAK
27 Glowienka Jan Gliwice Bieg FC Pyskowice NIE
28 Goliszek Leszek Katowice Bieg Brak NIE
29 Groń Krystian Zabrze Bieg TAK DLA TRANSPLANTACJI TAK
30 Grzywacz Patryk Gliwice Bieg PIAST Obro Sky-Eco Gliwice TAK
31 Hadzik Rafal Gliwice Bieg Brak NIE
32 Hajduk Franciszek Radzionków Nordic Walking SieChodzi TAK
33 Halemba Sebastian Gliwice Bieg Sekcja Biegowa Familia TAK
34 Jakubiak Arkadiusz Gliwice Bieg Opel Active Team TAK
35 Jakubiak Izabella Gliwice Nordic Walking Brak NIE
36 Janas Piotr Gliwice Bieg Night Runners Gliwice NIE
37 Janczała Sabina Czechowice-Dziedzice Bieg SBRT TAK
38 Janecki Kamil Gliwice Bieg Sląski Tajfun Team TAK
39 Jureko Tomasz Gliwice Bieg PIAST Obro Sky-Eco Gliwice NIE
40 Jureko Maciej Gliwice Bieg Brak TAK
41 Kochanek Aleksandra Gliwice Bieg Gliwice Sośnica Ubezpieczenia Reymonta 13 TAK
42 Kochanek Jarosław Gliwice Bieg Gliwice Sośnica Ubezpieczenia Reymonta 13 TAK
43 Kocyan Małgorzata Gliwice Bieg Biegaj z trenerami TAK
44 Kosiacka Karolina Gliwice Nordic Walking Brak NIE
45 Kostro Rafał Gliwice Bieg Sekcja Biegowa Familia TAK
46 Kot Karina Tarnowskie Gory Nordic Walking polger team TAK
47 Kowalczyk Kamila Gliwice Bieg Brak TAK
48 Kowalski Ariel Wieszowa Bieg Brak TAK
49 Krafczyk Roma Gliwice Bieg Brak TAK
50 Kubica Agata Tarnowskie Góry Nordic Walking Brak NIE
51 Kurowski Michał Ruda Śląska Bieg Night Runner’s Gliwice TAK
52 Kuszel Katarzyna Zbroslawice Nordic Walking Brak TAK
53 Leśniak Marcin Gliwice Bieg Sekcja Biegowa Familia TAK
54 Leszczyński Wojciech Bytom Bieg Brak TAK
55 Łęcki Piotr Gliwice Bieg Brak NIE
56 Magnes Krzysztof Kadłub Wolny Bieg Brak TAK
57 Majchrzak Paweł Gliwice Bieg PIEM Paweł Majchrzak NIE
58 Majchrzyk Łukasz Zabrze Bieg brak NIE
59 Makowska Lucyna Ruda Śląska Bieg Brak TAK
60 Małka Marian Gliwice Nordic Walking Brak TAK
61 Marondel Katarzyna Bytom Nordic Walking Silesia Nordic Team TAK
62 Marzec Agnieszka Gliwice Bieg Brak TAK
63 Michna Wojciech Gliwice Bieg Brak TAK
64 Nieslon Marek Gliwice Bieg AKMB Pedziwiatr Gliwice NIE
65 Nowak Damian Gliwice Bieg SRBT NIE
66 Pajor Klaudia Zbrosławice Kamieniec Nordic Walking Brak TAK
67 Paprocka Weronika Gliwice Bieg Sekcja Biegowa Familia TAK
68 Pawleta Michał Gliwice Bieg Night Runners Gliwice NIE
69 Pilszak Krystian Racibórz Nordic Walking TAK DLA TRANSPLANTACJI–Team TAK
70 Pisingas Mariusz Gliwice Bieg Sekcja Biegowa Familia NIE
71 Pisingas Mariusz Gliwice Bieg Sekcja Biegowa Familia TAK
72 Płonka Janina Gliwice Nordic Walking Brak TAK
73 Popiel-Kruk Aleksandra Gliwice Bieg Brak NIE
74 Postolski Paweł Zabrze Bieg Brak TAK
75 Prokop ElŻbieta Gliwice Bieg BIEGAJ Z TRENERAMI NIE
76 Pron Adam Katowice Bieg IPRONMAN NIE
77 Pudełko Aleksandra Szałsza Bieg Szałsza TAK
78 Pudełko Dominik Szałsza Bieg Szałsza TAK
79 Puk Grzegorz Gliwice Bieg Brak TAK
80 Raczek Sławomir Gliwice Bieg Brak NIE
81 Raczek Sławomir Gliwice Bieg Brak NIE
82 Reiter Hanna Gliwice Bieg Biegamy z sercem TAK
83 Reiter Dominika Gliwice Nordic Walking Biegamy z sercem TAK
84 Serwotka Olga Wodzislaw Śl Nordic Walking Forma Wodzisław Śl TAK
85 Serwtka Jan Wodzisław Śl Nordic Walking Forma Wodzisław Śl TAK
86 Sitarska Agnieszka Ruda Śląska Bieg Brak TAK
87 Siwy Łukasz Tarnowskie Góry Bieg Brak TAK
88 Smuda Andrzej Gliwice Bieg AKMB Pędziwiatr Gliwice NIE
89 Solich Ola Raciborz Bieg Sulis hoko team NIE
90 Sosnowski Maciej Zabrze Bieg Brak NIE
91 Szczepan Patrycjusz Gliwice Bieg Brak TAK
92 Szczerba Tomasz Sosnowiec Bieg Brak TAK
93 Szrobarczyk Małgorzata Karchowice Nordic Walking Brak TAK
94 Urbaniak Patrycja Ruda Śląska Bieg Eskulap Team Zabrze TAK
95 Wajman Katarzyna Gliwice Bieg Step Dance Run NIE
96 Walter Agnieszka Wieszowa Bieg Brak TAK
97 WatoŁa Marek Pyskowice Bieg M&M TAK
98 WatoŁa Monika Gliwice Bieg M&M TAK
99 Wężowska Klaudia Radzionków Nordic Walking SieChodzi TAK
100 Więcław Cecylia Gliwice Nordic Walking Brak TAK
101 Wikierski Michał Gliwice Bieg Brak TAK
102 Wilk Julia Gliwice Bieg Brak NIE
103 Witon Ariel Pyskowice Bieg Arizona Pyskowice NIE
104 Wojdanowska Małgorzata Tarnowskie Góry Bieg Brak NIE
105 Wozińska Jolanta Tarnowskie Góry Nordic Walking SieChodzi TAK
106 Wysocki Piotr Gliwice Nordic Walking Brak TAK
107 Zieliński Sebastian Zabrze Bieg 6BPD NIE
108 Zuber Mariola Kamieniec Nordic Walking Wielowoieś NIE