Zawody

Nazwa zawodów:

Biegi Górskie Sanok 2018 – 30km

Miejsce i termin: Sanok, 2018-09-23
Organizator: Łukasz Łagożny F.H.U. LUKALL Łukasz Łagożny
ul. Przemyska 70
38-500 Sanok

Dyrektor zawodów – Łukasz Łagożny tel.: 503 619 559, biegigorskiesanok@gmail.com

Opis zawodów: Bieg górski na dystansie 30 km.

Więcej w regulaminie.

Strona WWW: biegisanok@gmail.com
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych: Lista zawodników z opłaconą płatnością
Lista nieopłaconych: Lista zawodników z nieopłaconą płatnością

Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Kategoria Klub Wpłata
1 Ćwiąkała Halina Krosno 30 km Samotni Wędrowcy TAK
2 Banasiewicz Paweł Sanok 30 km Pozytywnie Zabiegani Sanok/ Run Energy Club TAK
3 Bartas Agnieszka Katowice 30 km W pogoni za duchem NIE
4 Bartoszek Mateusz Lublin 30 km Brak TAK
5 Bóbski Michał Lublin 30 km Brak TAK
6 Bądziul Dorota Rzeszów 30 km Brak NIE
7 Bąk Michał Trepcza 30 km Brak TAK
8 Bąk Jolanta Żołynia 30 km Grodziska Grupa Biegowa Szalone Żółwie NIE
9 Bernaś Dariusz Wetlina 30 km BSCZADY TAK
10 BiaŁy Marcin Tyczyn 30 km RONIN TAK
11 Bielówka Roman Budy Łańcuckie 30 km Grodziska Grupa Biegowa Szalone Żółwie TAK
12 Bielski Roman Potok 30 km Brak NIE
13 Blazowski Wojciech Sanok 30 km Brak TAK
14 Bożek Grzegorz Krosno 30 km Dzikie Życie RunTeam TAK
15 Borowiec Renata Kielce 30 km Babki w Biegu NIE
16 Brendzowski Adam Solina 30 km SolinaTEAM / runonlineTEAM TAK
17 Brzana Maciej Równe 30 km FINISZ Rymanów TAK
18 Buciora Paweł Przemyśl 30 km Brak TAK
19 Burdaś Klaudia Bratkowice 30 km Zięba Team TAK
20 Burkowski Daniel Stalowa Wola 30 km Stalowowolski Klub Biegacza NIE
21 Chmiel Michał Rzeszów 30 km Rzeszowskie Gazele i Gepardy TAK
22 Chmura Patryk Sanok 30 km Kh 58 Sanok TAK
23 Curzydło Bogdan Sanok 30 km Brak TAK
24 Czenczek Krystian Rzeszów 30 km CUTLINE TAK
25 Dabrowska Agnieszka Sanok 30 km Brak TAK
26 Domaradzka- Kaszubowicz Wiktoria Sanok 30 km Pozytywnie Zabiegani Sanok TAK
27 Drwięga Beata Sanok 30 km Pozytywnie Zabiegani Sanok TAK
28 Dubaj Rafał Stalowa Wola 30 km Stalowa Lowa NIE
29 Dziedzic Krzysztof Kraków 30 km Brak TAK
30 Dziedzic Joanna Kraków 30 km Brak TAK
31 Dzierżak Elżbieta Głogów Małopolski 30 km Husaria Race Team TAK
32 Dzierżak Arkadiusz Głogów Małopolski 30 km Brak TAK
33 Filipiński Bartosz Łańcut 30 km Brak TAK
34 Furs Teodor Cisna 30 km Pierdzące zające TAK
35 Gawlewicz Krystyna Sanok 30 km Gawełki Team / Pozytywnie Zabiegani Sanok TAK
36 Gawlewicz Tomasz Sanok 30 km Gawełki Team / Pozytywnie Zabiegani Sanok TAK
37 Gaworecki Tomasz Sanok 30 km Run Energy Club / Pozytywnie Zabiegani Sanok TAK
38 Gęca Ewa Sanok 30 km Sokół Sanok TAK
39 Gąsecki Daniel Dynów 30 km Aktywny Dynów TAK
40 Gierula Piotr Rzeszów 30 km Brak TAK
41 GŁuszko PrzemysŁaw Berezka 30 km SOLINA TEAM TAK
42 Goleś Grzegorz Giedlarowa 30 km Run Giedlarowa TAK
43 Grzesik Michał Rzeszów 30 km Brak TAK
44 Grzesik Michał Rzeszów 30 km Brak NIE
45 Gudowski Krystian Sanok 30 km Brak NIE
46 Heliński Jacek Krosno 30 km Dzikie Życie Run Team TAK
47 Honkisz Maciej Potok 30 km Brak TAK
48 Horoszko Ernest Sanok 30 km SWR SOSBIKE Sanok TAK
49 Hydzik Łukasz Sanok 30 km Biuro Rachunkowe Lider TAK
50 Jachimowski Jarosław Wujskie 30 km Brak TAK
51 Jędrzejczyk Agnieszka Rzeszów 30 km Rzeszowski Gazela i Gepardy TAK
52 Kaseja Kacper Jabłonka 30 km Brak TAK
53 Kasprzyk Krzysztof Tarnów 30 km Brak NIE
54 Kłudka Zbigniew Rzeszów 30 km Bida-Dzida Team NIE
55 Kokot Roman Dynów 30 km Aktywny Dynów TAK
56 Kopeć Paweł Majdan Królewski 30 km Rzeszowskie Gazele i Gepardy TAK
57 Kozimor Gracjan Sanok 30 km Brak TAK
58 Krawczyk Konrad Warszawa 30 km CS Group Runner Team TAK
59 Krukar Adam Iwonicz 30 km Finisz Rymanów TAK
60 Langos Józef Wróblik Królewski 30 km Pwsz Krosno TAK
61 Żuk Marek Krówniki 30 km Stop Alienacji Rodzicielskiej NIE
62 Żyłka Ireneusz Sanok 30 km Brak TAK
63 Łuczyca Iwona Sanok 30 km Pozytywnie Zabiegani Sanok TAK
64 Świętoniowska Justyna Rzeszów 30 km Spartan Race Training Group Rzeszów NIE
65 Machucki Adrian Rzeszów 30 km Brak NIE
66 Maślak Marzena Sanok 30 km Pozytywnie Zabiegani Sanok TAK
67 Maślany Daniel Kostarowce 30 km Brak TAK
68 Marmurowicz Krystian Katowice 30 km Kolorowa Drużyna Nessi TAK
69 Mateja Maciej Sanok 30 km POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOK TAK
70 Materna Dawid Rzeszów 30 km Asseco Active Team TAK
71 Mazurkiewicz Bartłomiej Sanok 30 km Zaporowy Maraton Team TAK
72 Medejczyk Łukasz Jedlicze 30 km Victoria Dobieszyn NIE
73 Michalczuk Zenon Liszna 30 km Brak TAK
74 Michgalczuk Zenon Liszna 30 km Brak NIE
75 Mitura Wojciech Parczew 30 km Brak NIE
76 Mryczko Roman DynÓw 30 km Brak TAK
77 Nawrot Bartłomiej Lesko 30 km Kamieniołom TAK
78 Oberc Grzegorz Rymanow 30 km Finisz rymanow NIE
79 Ochyra Konrad Lesko 30 km Brak TAK
80 Oleksy Przemysław Rzeszów 30 km Rzeszowskie Gazele i Gepardy NIE
81 Pajestka Wojciech Sanok 30 km Pozytywnie Zabiegani Sanok/AZS PWSZ TAK
82 Palczak Rafał Głogów Małopolski 30 km Brak TAK
83 Pasierbek Magdalena Niebieszczany 30 km MP6 TAK
84 Paterek Grzegorz Tarnobrzeg 30 km WITAR TAK
85 Pietrasz Tomasz Golcowa 30 km Brak NIE
86 Piróg Tomasz Nisko 30 km Niżański Amator Biegania NIE
87 Puchała Ewelina Katowice 30 km Da Vinci Team NIE
88 Roczniak Marcin Sanok 30 km BM TAK
89 Rodzinka Jan Zręcin 5 30 km Kb ,,athletic,, Zręcin TAK
90 Rogóż Marcin Zagórz 30 km Brak TAK
91 Rycyk Łukasz Liszna 30 km Brak TAK
92 Rygiel Aleksandra Kielce 30 km #BabkiwBiegu NIE
93 Rygiel Grzegorz Kielce 30 km Brak NIE
94 Rygiel Grzegorz Kielce 30 km Brak NIE
95 Sarna Agata Tyczyn 30 km wkurw_team TAK
96 Słaby Robert Dynów 30 km Aktywny Dynów TAK
97 SŁotwiŃski Piotr Lublin 30 km KAPITAN JASTRZAB NIE
98 Smolik Bartosz Krosno 30 km ORLEN Południe TAK
99 Sobejko Artur Bolestraszyce 30 km Przemyski Klub Biegacza TAK
100 Soltysik Gabriela Trepcza 30 km Brak TAK
101 Szczepański Grzegorz Poland 30 km MAJSTER SPORT TEAM TAK
102 Szczepocki Andrzej Niepołomice 30 km Niepołomice Biegają NIE
103 Szyszło Tomasz Sanok 30 km Run Energy Club TAK
104 Tokarski Piotr Rzeszów 30 km Pozytywnie Zabiegana Rzeszowska Gazela TAK
105 Turosz Zbigniew Leżajsk 30 km Brak TAK
106 Turosz Iwona Sanok 30 km GOPR Bieszczady NIE
107 Urban Ewa Stalowa Wola 30 km Klub Stalowowolski Biegacza NIE
108 Wacławek Marcin Tyczyn 30 km NSB Sport Team Rzeszów NIE
109 Ważny Andrzej Rzeszów 30 km Tynexpol TAK
110 Węgłowski Jakub Rzeszow 30 km 21bdow TAK
111 Węgrzyński Paweł Sanok 30 km Brak TAK
112 Wiśniowski Grzegorz Rzeszów 30 km Brak TAK
113 Wojtas Paweł Sanok 30 km JW 3940 TAK
114 Wolański Piotr Rzeszów 30 km brak NIE
115 Zając Grzegorz Sanok 30 km POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOK TAK