Zawody

Nazwa zawodów:

XXVI MIĘDZYNARODOWY BIEG ULICZNY ORAZ XXIII MISTRZOSTWA POLSKI GÓRNIKÓW

Miejsce i termin: Knurów, 2018-09-23
Organizator: Amatorski Klub Biegacza w Knurowie

Adres korespondencyjny Organizatora:
Amatorski Klub Biegacza w Knurowie ul. Michalskiego 27, 44-193 Knurów
Informacje o biegu: kom. 609-595-312
MOSiR Knurów. (032) 335-20-14

Opis zawodów: START o godzinie 12.15, przy hali sportowej MOSiR w Knurowie–Szczygłowicach.
Biuro zawodów czynne w dniu biegu od godz. 8.00 do zakończenia zawodów.
Wydawanie pakietów startowych i numerów do godziny 11:30.
Miejsce startu i mety: ul. Górnicza 2 w Knurowie-Szczygłowicach
przy Hali Sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Knurowie
Dystans: 10 kilometrów – 1 pętla ulicami miasta Knurów i gminy Pilchowice (sołectwo Wilcza)
(nawierzchnia asfaltowa, trasa posiada atest PZLA z 2014 roku)
Limit czasowy biegu wynosi 1 godzina i 20 minut.

Więcej w regulaminie.

Strona WWW: https://www.facebook.com/akbknurow/
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych: Lista zawodników z opłaconą płatnością
Lista nieopłaconych: Lista zawodników z nieopłaconą płatnością

Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Kategoria Klub Wpłata
1 Alker Andrzej Gliwice 10km Brak TAK
2 Antolak Edward Katowice 10km TKKF Saturn Czeladź TAK
3 Bajko Patryk Rybnik Kategoria- Mistrzostwa Polski Górników MMP TAK
4 Banasiak Dorian Dąbrowa Górnicza 10km Brak TAK
5 Banasiak Tomasz Racibórz 10km TAK
6 Baranowski Mirosław Katowice 10km Brak TAK
7 Baron Katarzyna Gliwice 10km KOSMO DENTAL TEAM TAK
8 Bartosz Jarosław Ruda Śląska 10km niezrzeszony TAK
9 Bednarz Jakub Dąbrowa Górnicza 10km TeamOchal TAK
10 Bem – Mazur Bożena Piekary Śląskie 10km Brak TAK
11 Białas Andrzej Bytom 10km Brak TAK
12 BiaŁecki Jan Rybnik Kategoria- Mistrzostwa Polski Górników RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEM TAK
13 Biczyski Paweł Knurów 10km PSYCHONAUCI TAK
14 Biedroń Dariusz Paniówki 10km Brak TAK
15 Biela Grzegorz Zawada 10km GIBKE GIZDY TAK
16 BieliŃska Monika Przyszowice 10km Brak TAK
17 Bieliński Piotr Kędzierzyn-Koźle 10km Sokół Knurów TAK
18 Bieszonowski Artur Przezchlebie 10km Brak TAK
19 Blaszczak Henryk Tychy Kategoria- Mistrzostwa Polski Górników TYCHY TAK
20 Błażytko Monika Gliwice 10km Biegaj z Trenerami NIE
21 Błażytko Monika Gliwice 10km Biegaj z Trenerami NIE
22 Błaszczuk Tomasz Knurów 10km brak TAK
23 Błaszczuk Dawid Ruda Śląska Kategoria- Mistrzostwa Polski Górników ZZ KADRA Bobrek TAK
24 Błaszczyk Dominik Kalety 10km Night Runners TAK
25 Boberek Grzegorz Dąbrowa Górnicza 10km POGORIA BIEGA TAK
26 Bolechowska-Karoń Anna Gliwice 10km Brak TAK
27 Bonk Rajmund Knurów 10km Amator TAK
28 Borowicz Roksana Knurów 10km Night Runners Gliwice NIE
29 Borsuk Mirosław Knurów 10km Brak NIE
30 Boryczka Szymon Miedzyrzecze 10km poWoli do celu TAK
31 Brychcy Wioleta Gliwice 10km AKMB PĘDZIWIATR GLIWICE NIE
32 Bryła Grzegorz Knurów 10km Brak TAK
33 Buch Filip Kietrz 10km Mks-sms Victoria Racibórz TAK
34 Buchalik Marian Rydułtowy Kategoria- Mistrzostwa Polski Górników A L NIE
35 Budziak Jolanta Spytkowice 10km Brak TAK
36 Bugdol Zbigniew Rybnik Kategoria- Mistrzostwa Polski Górników Brak TAK
37 Bujnowski Artur Knurów 10km Brak TAK
38 Buk Marcin Gliwice 10km DO ODCIĘCIA! TAK
39 Bukowski Adam Gliwice 10km Brak TAK
40 Burzak Justyna Gliwice 10km The Naturat NIE
41 Bystrykowski Marcin Jastrzębie-Zdrój Kategoria- Mistrzostwa Polski Górników Brak NIE
42 Cabaj Tomasz Kraków 10km Brak TAK
43 Cabała Adam Marklowice 10km Brak TAK
44 Cabała Małgorzata Marklowice 10km NOWOSOLSKA GRUPA BIEGOWA TAK
45 Cader Wojciech Chorzów 10km Brak NIE
46 Cheruiyot Emily Jemutai Eldoret 10km Benedek-Team TAK
47 Ciesielski Mateusz Ruda Śląska 10km Brak NIE
48 Cukrowski Eugeniusz Rybnik 10km Brak TAK
49 Curyło Maria Gliwice 10km Brak TAK
50 Cybulski Mariusz Gryfów Śląski 10km Brak NIE
51 Cygoń Krzysztof Bytom 10km Brak TAK
52 Czapla Seweryn Siemianowice Śląskie 10km Brak NIE
53 Czauderna Klaudia Gliwice 10km OCHAJORUN & FRIENDS NIE
54 Czyżykowski Marcin Świętochłowice 10km Brak TAK
55 Danielak Bogdan Knurów 10km Brak TAK
56 Dąbrowski Andrzej Rybnik 10km Brak NIE
57 Dąbrowski Andrzej Rybnik 10km Brak NIE
58 DeŃca Jan Rudnik 10km Ziemia Raciborska TAK
59 Domański Robert Rybnik 10km Brak TAK
60 Dorobek Agata Zabrze 10km Night Runners Zabrze TAK
61 Dragan Aleksander Kielce 10km Brak NIE
62 Dragon Jacek Łaziska Górne 10km Brak TAK
63 Dreszer Damian Orzesze Kategoria- Mistrzostwa Polski Górników Brak NIE
64 Drobniak Daniel Rybnik 10km Brak TAK
65 Drozd Grzegorz Gliwice 10km Brak TAK
66 Duchnowski Marek Knurów 10km Brak TAK
67 Dudek Bartłomiej Katowice 10km Brak TAK
68 Dudziak Ryszard Sosnowiec Kategoria- Mistrzostwa Polski Górników Brak TAK
69 Dudziak Ryszard Sosnowiec Kategoria- Mistrzostwa Polski Górników Brak NIE
70 Dudzik Zenon Katowice Kategoria- Mistrzostwa Polski Górników zen-team NIE
71 Dymek Dariusz Knurów 10km brak TAK
72 Dyrcz Anna Knurów 10km Brak TAK
73 Dziarski Wiesław Rybnik 10km ERBUD Rybnik TAK
74 Dziuk Dagmara Pawłowice 10km Klub Biegacza MOSiR Jastrzębie TAK
75 Elasri Abderrahim Chorzów 10km Brak TAK
76 Falejczyk Mateusz Gliwice 10km Brak TAK
77 Flis Dariusz Zabrze 10km Olimp Zabrze TAK
78 Florecki Andrzej Gliwice Kategoria- Mistrzostwa Polski Górników AKMB Pędziwiatr Gliwice TAK
79 Florek Anna Gliwice 10km Brak TAK
80 Fojcik Rafał Zabrze 10km Brak TAK
81 Furmanek Łukasz Wilcza 10km Klub Biegacza Santandera TAK
82 Gadomski Dawid świętochłowice 10km Brak TAK
83 Gaik Kamil Sosnowiec 10km MKS MOS Płomień Sosnowiec TAK
84 Gaj Kamila Knurów 10km Brak TAK
85 Gajewski Łukasz Siemianowice Śląskie 10km Napędzani procentem TAK
86 Gałaszek Artur Łaziska Górne 10km Brak NIE
87 Gałąska Michał Orzesze Kategoria- Mistrzostwa Polski Górników Brak NIE
88 Gałąska Magdalena Orzesze 10km Orzesze też biega NIE
89 Gałęziewski Dariusz Żory 10km amator TAK
90 Garbacz Piotr Zdzieszowice 10km LUKS Rospondek Żyrowa TAK
91 Garbacz Damian Sośnicowice 10km Brak TAK
92 Garbacz Sara Sośnicowice 10km Brak TAK
93 Gawroński Zbigniew Bielsko-Biała 10km NIE
94 Gawrysiak Piotr Knurów Kategoria- Mistrzostwa Polski Górników Brak NIE
95 Górak Henryk Tychy 10km 40-latek Tychy TAK
96 Gąbka Adam Żernica 10km LUNIQUE TEAM TAK
97 Gensty Klaudia Lubomia 10km Dystans Lubomia TAK
98 Glogowski Jan Piekary Śląskie Kategoria- Mistrzostwa Polski Górników Mosir Piekary Śl. TAK
99 Goleń Robert Katowice 10km Brak TAK
100 Gołębiewski Mirosław Rybnik 10km Chemika Rybnik NIE
101 Gołyś Grzegorz Knurów 10km Brak TAK
102 Gołyś Dawid Knurów 10km Brak TAK
103 Gorus Anna Zabrze 10km night runners zabrze TAK
104 Gorzkowska Małgorzata Sosnowiec 10km Brak TAK
105 Grabiec Adam Knurów 10km Brak TAK
106 Gromek Michał Kocierz Moszczancki 10km KM PSP BIELSKO-BIAŁA JRG1 NIE
107 Grzegorczyk Monika Zabrze 10km Night Runners Zabrze TAK
108 Grzegorczyk Monika Zabrze 10km Night Runners Zabrze NIE
109 Grzegorzyca Marcin Gierałtowice 10km Brak TAK
110 Grzesik Andrzej KuŹnia Raciborska 10km ZAWISZA STARA KUŹNIA NIE
111 Grzesikiewicz Mariusz Gliwice 10km Brak TAK
112 Grzomba Marcin Czerwionka-Leszczyny Kategoria- Mistrzostwa Polski Górników Brak TAK
113 Guzy Andrzej Dąbrowa Górnicza 10km JW 3940 AGAT NIE
114 Haber Monika Bytom 10km Brak TAK
115 Hadzik Rafał Gliwice 10km Brak TAK
116 Hajduk Paweł Ruda Kozielska 10km TL “ROW” Rybnik NIE
117 Hangiel Monika Dąbrowa Górnicza 10km Harpagan Sosnowiec TAK
118 Hano Jan Gliwice Kategoria- Mistrzostwa Polski Górników PĘDZIWIATR GLIWICE TAK
119 Hasik Zbigniew Sosnowiec Kategoria- Mistrzostwa Polski Górników Brak TAK
120 Heba Sylwia Chorzów 10km Mamy biegamy NIE
121 Herbeć-Labocha Magdalena Kędzierzyn-Koźle 10km Brak NIE
122 Hilaszek Agata Siemianowice Śląskie 10km Night Runners Gliwice TAK
123 HŁĄdzyŃski Łukasz KĘpno 10km KS LENIWIEC TAK
124 Holona Wojciech Rybnik 10km AKMB PEDZIWIATR GLIWICE TAK
125 Hołubek Katarzyna Hażlach 10km Ikona Biega TAK
126 Hołubek Mirosław Hażlach 10km Ikona Biega TAK
127 Hołyński Tomasz Knurów 10km Sokół Knurów TAK
128 Homik Barbara Bytom 10km Brak NIE
129 Homik Barbara Bytom 10km Brak NIE
130 Homotiuk Michał Zabrze 10km Brak TAK
131 Hora Grzegorz Ruda Śląska 10km Brak NIE
132 Ignasiak Paweł Knurów 10km Brak TAK
133 Izdebski Adrian Rybnik 10km Brak TAK
134 Jabłoński Tomasz Marklowice 10km Inżyniera Biegania TAK
135 Jachymek Marcin Żory 10km Brak NIE
136 Jadach Oleksandra 47-400 Racibrz 10km BBL RACIBÓRZ TAK
137 Janczyk Grzegorz Rybnik 10km Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy Razem NIE
138 Janeczko Dominik Wrocław 10km AZS Politechnika Rzeszowska NIE
139 Janicki Krzysztof Jastrzębie-Zdrój 10km Brak TAK
140 Jarmuła Magdalena Racibórz 10km BOB Racibórz TAK
141 Jaroszewicz SŁawomir RacibÓrz 10km BBL RACIBÓRZ NIE
142 Jaroszewicz Maria RacibÓrz 10km BBL RACIBÓRZ NIE
143 Jarzębowicz Paweł Oświęcim 10km Zadyszka Oświęcim TAK
144 Jarzębska Joanna Brzezce 10km Brak NIE
145 Jatczak Łukasz Kryry 10km LKS Pszczyna NIE
146 Jaworski Michał Knurów 10km Knurów TAK
147 Jaworski Kamil Gliwice 10km FUCHS OIL TEAM NIE
148 Józef Artur Przezchlebie 10km Brak NIE
149 Józef Artur Przezchlebie 10km Brak NIE
150 Jendrzyca Sebastian Knurów 10km Brak TAK
151 Jezusek Piotr Gliwice Kategoria- Mistrzostwa Polski Górników Brak TAK
152 Jodłowski Grzegorz Świerklany Kategoria- Mistrzostwa Polski Górników Brak TAK
153 Kaczmarczyk Agnieszka Zabrze 10km Night Runners TAK
154 Kaczmarczyk Agnieszka Zabrze 10km Night Runners NIE
155 Kaczmarzyk Arkadiusz Gliwice 10km Asseco Active Team TAK
156 Kałużna Anna Gliwice 10km brak NIE
157 Kałużny Adam Ruda Śląska Kategoria- Mistrzostwa Polski Górników SOCIOS SILESIA TAK
158 Kamiński Rafał Gliwice 10km Brak TAK
159 Kania Dominik Katowice 10km R.R. Martin pisz już te książki! TAK
160 Kaptur Wojciech Wodzisław Śląski 10km KRS TKKF RELAKS WODZISŁAW ŚLĄSKI TAK
161 Karmański Piotr Bytom 10km Brak TAK
162 Karoń Tomasz Gliwice 10km Team nabiegowkach.pl TAK
163 Kasper Iwona Knurów 10km Brak TAK
164 Kasprzyk Marcin Knurów 10km Brak TAK
165 Kawa Joanna Mysłowice 10km Miraz Race Team NIE
166 Kawecki Marian Branice 10km K.B. BRANICE TAK
167 Kądziołka Jan Gliwice 10km Night Runners Gliwice TAK
168 KĘdzior Łukasz Gliwice 10km holbox Runners TAK
169 Khapilina Viktoria Luck 10km MK LUCZESK-LKB RUDNIK NIE
170 Kiliarska Valentyna Donetsk 10km Brak NIE
171 Kita Sławek Zabrze 10km Perfect Body Center Galeria Katowicka TAK
172 Klawender Ryszard Gliwice 10km Hangar Fitnes Gliwice TAK
173 Klębowska Wiktoria Bytom 10km MKS-MOSM BYTOM TAK
174 Klębowski Sebastian Bytom 10km Brak TAK
175 Klimczak Andrzej Zgorzelec Kategoria- Mistrzostwa Polski Górników PGE KWB Turów TAK
176 Kłyk Dominik Zabrze Kategoria- Mistrzostwa Polski Górników PMTTL ZABRZE TAK
177 Kłyk Katarzyna Zabrze 10km PMTTL ZABRZE TAK
178 Kłyk Magdalena Katowice 10km Brak NIE
179 Knesz Marek Jejkowice Kategoria- Mistrzostwa Polski Górników Brak TAK
180 Knopek Bartłomiej Bieruń 10km Brak TAK
181 Kołak Alicja Gliwice 10km Brak TAK
182 Kośniewski Paweł Zabrze 10km Brak TAK
183 Konarska Katarzyna Knurów 10km Brak TAK
184 Konderak Dawid Chorzów 10km Brak NIE
185 Konopka Agnieszka Gliwice 10km Brak TAK
186 Konopko Krzysztof Mikołów 10km Brak TAK
187 Konsek Paweł Żory 10km Żory – Kleszczówka TAK
188 Kopiszka Łukasz Ornontowice 10km Alfa-System NIE
189 Kopszak Lidia Knurów 10km AKB Knurów TAK
190 Kopszak Zbigniew Knurów 10km AKB Knurów TAK
191 Kordyaczny Krzysztof Pawłowiczki 10km AMATOR TAK
192 Kordyaczny Krzysztof Pawłowiczki 10km AMATOR NIE
193 KordziŃski Kazimierz Lubliniec 10km Mafia Team Lubliniec NIE
194 Kosmal Marek Knurów 10km Brak TAK
195 Kostrzak Czesław Knurów Kategoria- Mistrzostwa Polski Górników Klub Biegacza Orły z Knurowa TAK
196 Kowalski Mikołaj Ornontowice 10km Brak TAK
197 Kozaczka WŁodzimierz Gliwice 10km BB El-Projekt Team TAK
198 Kozaczkiewicz Helena Knurów 10km Brak TAK
199 Kozak Karolina Nieborowice 10km Chachor club TAK
200 Kozak Karolina Nieborowice 10km Chachor club NIE
201 Koziarz Przemysław Jankowice Kategoria- Mistrzostwa Polski Górników Brak NIE
202 Kozicki Tomasz Bytom 10km Brak TAK
203 Krawiec Bogdan Przyszowice Kategoria- Mistrzostwa Polski Górników Brak TAK
204 Król Monika Knurów 10km Brak TAK
205 Król Wojciech Kraków 10km PRO366 TAK
206 Krężołek Daniel Gliwice 10km Brak TAK
207 Kretek Łukasz Lyski Kategoria- Mistrzostwa Polski Górników Aktywni Lyski TAK
208 Kru Jakub Zgorzelec Kategoria- Mistrzostwa Polski Górników PGE Turów Zgorzelec NIE
209 KrupiŃski Jakub Zgorzelec Kategoria- Mistrzostwa Polski Górników PGE KWB Turów TAK
210 Krzyminska Patrycja Gliwice 10km Mamy Biegamy Gliwice TAK
211 Krzystała Paweł Czerwionka 10km Brak TAK
212 KrzystaŁa Łukasz Czerwionka-Leszczyny 10km Brak NIE
213 Krzywda Marek Gliwice 10km Brak TAK
214 Księżyk Anna Katowice 10km Brak TAK
215 Księżyk Mirosław Chorzów 10km Brak TAK
216 KuĆ Witold Jasień Kategoria- Mistrzostwa Polski Górników Brak TAK
217 Kubacki Dariusz Katowice 10km Brak NIE
218 Kucharska Ewa Pszczyna 10km CA Aktywni NIE
219 Kuczera Wojciech Rybnik 10km Brak TAK
220 Kulesza Łukasz Rybnik Kategoria- Mistrzostwa Polski Górników Brak TAK
221 Kuś Dawid Katowice Kategoria- Mistrzostwa Polski Górników Polska Grupa Górnicza TAK
222 KuŚka Tadeusz Jankowice 10km HOŁDEX TEAM TAK
223 Kuster Sylwester Dąbrowa Górnicza 10km Triathlon X team TAK
224 Lasek Ariel Knurów 10km Brak TAK
225 Lasek Tomasz Opole 10km OPOLE TEAM NIE
226 Laskowska Katarzyna Gliwice 10km INŻYNIERIA BIEGANIA TEAM TAK
227 Laskowski Tomasz Gliwice 10km AKMB Pędziwiatr Gliwice TAK
228 Laskowski Sebastian Gliwice 10km Kata Guruma Gliwice NIE
229 Latacz Jarosław Katowice 10km Brak TAK
230 Latusek Szymon Tychy 10km Brak TAK
231 Leśniewski Artur Sosnowiec 10km Brak TAK
232 Lenart Sylwia Tychy 10km Brak TAK
233 Lewandowski Jarosław Zabrze 10km Brak TAK
234 Lewicka Elżbieta Knurów 10km niezrzeszona TAK
235 Lewicka Justyna Gliwice 10km AKMB Pędziwiatr Gliwice TAK
236 Lewicki Tomasz Gliwice 10km AKMB Pędziwiatr Gliwice TAK
237 Lipińska Anita Gliwice 10km Brak TAK
238 Lis PaweŁ Lędziny Kategoria- Mistrzostwa Polski Górników Brak TAK
239 Lisek Jozef Strzelce Opolskie 10km Gmina Strzelce Opolskie TAK
240 Litwin Jozef Glubczyce 10km MARYSIENKA TAK
241 Litwin Jozef Glubczyce 10km MARYSIENKA NIE
242 Żak Sonia Knurów 10km Brak TAK
243 Żakowiecka Barbara Katowice 10km JKLA JAWOR NIE
244 Żuber Anna Knurów 10km Brak NIE
245 Żuber Ania Knurów 10km Brak TAK
246 Łakomski Piotr Gliwice 10km Metalex TAK
247 Łakomski Piotr Gliwice 10km Brak NIE
248 Ścibisz Bogdan Sosnowiec Kategoria- Mistrzostwa Polski Górników T K K FSaturn Czeladz NIE
249 Łukaszczykiewicz Paweł Kędzierzyn-Koźle 10km Antoteam NIE
250 Łukowski Dariusz Strzelce Opolskie 10km Gmina Strzelce Opolskie TAK
251 Łupieżowiec Marian Knurów 10km Brak TAK
252 ŚwiĘtochowska Wioletta Knurów 10km Brak TAK
253 Łyczak Artur Knurów 10km Brak TAK
254 Łyczak Agnieszka Knurów 10km Brak TAK
255 ŁyziŃski Jan Kuźnia Nieborowska 10km Brak TAK
256 Mach Marcin Gliwice 10km Brak TAK
257 Machoń Marcin Kalety Kategoria- Mistrzostwa Polski Górników WĘGLOKOKS KRAJ – KSRG Ruch Bobrek & KOSEK TEAM TAK
258 Machulik Joachim Knurów 10km Niezrzeszony NIE
259 Maciejewska Angelika Gliwice 10km Orły z Knurowa NIE
260 Maciejewski Wiesław 44-190 Knurów Kategoria- Mistrzostwa Polski Górników AKB-Knurów TAK
261 Macoch Zbigniew Krzepice 10km Brak NIE
262 Maj Ewelina Knurów 10km Night Runners Gliwice TAK
263 Majewski Grzegorz Knurów 10km Brak TAK
264 Majewski Tomasz Bytom 10km HANSOLO TRI TAK
265 Malik Alicja Bełk 10km Brak TAK
266 Małka Bartosz Knurów 10km Brak TAK
267 Maślanka Kamil Knurów 10km Ustrońska Szkoła Narciarstwa Biegowego TAK
268 Marek – WrÓbel Edyta Rybnik 10km niezrzeszona TAK
269 Markiewicz Martyna Gliwice 10km Brak NIE
270 Mastalska Marzena Zabrze 10km Night Runners Zabrze TAK
271 Matusiak Marcin Wola 10km poWoli do celu TAK
272 Mazur Piotr Piekary Śląskie 10km Brak TAK
273 Mazur Krzysztof Gliwice 10km Brak TAK
274 Mendecka Daria Łaziska Górne 10km MOSiR Łaziska Górne NIE
275 Mendecka Daria Łaziska Gorne 10km MOSiR Łaziska Górne NIE
276 Michalak Sandra Sosnowiec 10km FIZJO SPORT SANDRA/ TRIATHLON X TEAM TAK
277 Michalik Jerzy Leszczyny 10km Brak TAK
278 Mietowka Jan Chmielowice Kategoria- Mistrzostwa Polski Górników Nope NIE
279 Mikołajczyk Rafał Siemianowice Śląskie 10km Parkrun Katowice NIE
280 Mocek Wojciech Jaworzno 10km Brak TAK
281 Morawska Julia Mysłowice 10km UKS Chromik Mysłowice TAK
282 Mrachacz Piotr Bytom 10km Miechowicka Grupa Biegowa TAK
283 Mrówka Mateusz Radlinioki W Biegu Kategoria- Mistrzostwa Polski Górników Kwk Marcel/Radlinioki w biegu TAK
284 Mrowiec Bernard Tworków 10km Brak NIE
285 Mucha Mateusz Siemianowice Śląskie 10km Parkrun Katowice TAK
286 Mularczyk Agnieszka Zawiercie 10km 1978 TAK
287 Muthoni Susan Wacheke Eldoret 10km Benedek-Team TAK
288 Myślak Mariusz Gliwice 10km LET ME LOVE YOU NIE
289 Myrdek Korina Zabrze 10km Night Runners Zabrze NIE
290 Nagło Piotr Sosnowiec 10km SOLVERE TEAM TAK
291 Napiórkowski Adam Gliwice 10km Brak TAK
292 Ngeno Isaac Kimutai Eldoret 10km Benedek-Team TAK
293 Niedziela Stefan Knurów 10km WIECZNOŚĆ TAK
294 Niedziela Janusz Gierałtowice 10km Brak TAK
295 Niedziela Stefan Knurów 10km WIECZNOŚĆ NIE
296 Nitka Sebastian Gliwice 10km Brak TAK
297 Nowak Andrzej Sosnowiec 10km Cross Box Evolution TAK
298 Nowakowski Piotr Czerwionka-Leszczyny 10km Brak TAK
299 Nuckowska Justyna Gliwice 10km Brak TAK
300 Obertyn Roman Jaworzno 10km Brak NIE
301 Ogaza Mariusz Knurów 10km Brak TAK
302 OkoŃ Monika Knurów 10km Brak TAK
303 OkoŃ Zdzisław Knurów 10km Brak TAK
304 Okseniuk Sergii Luck 10km MK LUCZESK-LKB RUDNIK NIE
305 Okseniuk Oksana Luck 10km MK LUCZESK-LKB RUDNIK NIE
306 Olimski Fabian Knurów 10km Sokół Knurów TAK
307 Orzech Michał Gliwice Kategoria- Mistrzostwa Polski Górników Mustangi Gliwice TAK
308 Orzech Michał Knurów 10km Brak TAK
309 Orzech Łukasz Katowice 10km Brak TAK
310 Osetek Paweł Pszów Kategoria- Mistrzostwa Polski Górników OSETEK TEAM TAK
311 Otorowski Henryk Ruda Śląska 10km OTI TAK
312 Owczarek Paweł Chorzów 10km Brak TAK
313 Pacuła Andrzej Gliwice 10km AKMB Pędziwiatr Gliwice TAK
314 Pacuła Tatiana Gliwice 10km AKMB Pedziwiatr Gliwice TAK
315 Pacuła Piotr Gliwice 10km AKMB Pędziwiatr Gliwice TAK
316 Paczkowski Jacek Zabrze 10km Brak TAK
317 Paliga Krzysztof Katowice 10km Uniwersytet Śląski TAK
318 Papiernik Dariusz Bełk 10km Brak NIE
319 Paprocki Jarosław Gliwice 10km Brak NIE
320 Pasternok Marian Zabrze 10km Night Runners Zabrze TAK
321 Pasternok Marian Zabrze 10km Night Runners Zabrze NIE
322 Pawelczyk JÓzef Rybnik Kategoria- Mistrzostwa Polski Górników Brak TAK
323 Pawiński Wojciech Borowiany 10km Brak TAK
324 Pawlok Anna Katowice 10km Brak TAK
325 Pękala Damian Knurów 10km Brak NIE
326 Pepel Katarzyna Czerwionka-Leszczyny 10km Luxtorpeda Czerwionka TAK
327 Piaseckii Andrii Luck 10km MK LUCZESK-LKB RUDNIK NIE
328 Piątek Andrzej Racibórz 10km BBL Raciborz NIE
329 Pidanty Łukasz Jastrzębie Zdrój 10km Brak TAK
330 Pieczara BŁaŻej Jaworzno Kategoria- Mistrzostwa Polski Górników 1979 NIE
331 Pietrzak Waldemar Gierałtowice 10km Brak TAK
332 Pilch-Nanowska Agnieszka Gliwice 10km Brak TAK
333 Pisulski Sebastian Knurów 10km Euvic TAK
334 Ploch Andrzej Pławniowice 10km Brak TAK
335 Podeszwa Marek Rybnik 10km RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEM TAK
336 Podsiadło Paweł Mierzęcice 10km brak TAK
337 Podsiadło Jarosław Sosnowiec 10km Harpagan Sopsnowiec TAK
338 Pogorzelska Alina Leszczyny 10km DB Leszczyny TAK
339 Połeć Jerzy Ruda Śląska Kategoria- Mistrzostwa Polski Górników KRS TKKF Jastrzab Ruda Śląska TAK
340 Połeć Damian Ruda Śląska 10km TL Pogoń Ruda Ślaska TAK
341 Popczyk Piotr Żernica 10km Brak TAK
342 Postupalski Marcin JastrzĘbie – ZdrÓj Kategoria- Mistrzostwa Polski Górników Brak TAK
343 Przybył Rafał Radzionków 10km Brak TAK
344 Przybył Elżbieta Radzionków 10km Cidry Lotajom TAK
345 Przyłudzki Janusz Mikołów 10km Brak TAK
346 Przyłudzki Janusz Mikołów 10km Brak NIE
347 Ptaszyńska Justyna Radlin 10km Radlinioki w biegu NIE
348 Puczyłowska Katarzyna Sulejówek 10km JW 3940 TAK
349 Puk Grzegorz Knurow 10km Brak TAK
350 Putowska Natalia Gliwice 10km Brak TAK
351 Pyka Arkadiusz Paniówki 10km Brak TAK
352 Radecka-Nieckarz Anna Gliwice 10km AKMB Pędziwiatr Gliwice TAK
353 Ratajczak Dariusz Czerwionka-Leszczyny 10km Brak NIE
354 Ratajczyk Beata Zabrze 10km Nr Zabrze TAK
355 Redzik Dorota Piekary Śląskie 10km Urząd Transportu Kolejowego TAK
356 Reichert Andrzej Ujazd 10km Zawisza Stara Kuźnia TAK
357 Rosada Zdzisław Gliwice Kategoria- Mistrzostwa Polski Górników Brak TAK
358 Rotich Mark Kipchumba Eldoret 10km Benedek-Team TAK
359 Rudnik Tomasz Zgorzelec Kategoria- Mistrzostwa Polski Górników PGE KWB Turów TAK
360 Rudziński Jacek Gliwice 10km Brak TAK
361 Rułka Marta Trzebinia 10km Brak TAK
362 Rybakiewicz Grzegorz Knurów Kategoria- Mistrzostwa Polski Górników Brak TAK
363 Rzeszowski Arkadiusz Racibórz 10km EKO OKNA RUNNERS NIE
364 Rzeszowski Arkadiusz Racibórz 10km EKO OKNA RUNNERS NIE
365 Sak Tomasz Bogatynia Kategoria- Mistrzostwa Polski Górników PGE KWB Turów TAK
366 Sakwa Marcin Katowice 10km Chachor Club TAK
367 Samsel Karolina Knuròw 10km Brak TAK
368 Sasak Agnieszka Bielsko-BiaŁa 10km Brak TAK
369 Schab Bartłomiej Gliwice 10km Brak TAK
370 Sekienda Grzegorz Wilcza 10km Brak TAK
371 Serocki Michał Gliwice 10km Brak TAK
372 Seweryn Jacek Mysłowice 10km Brak TAK
373 Siemaszko Jerzy Opole 10km ECO RUNNERS TAK
374 Sieradzka Weronika Ruda Slaska 10km Brak TAK
375 Sikora Adam Katowice 10km Inżynieria Biegania TAK
376 Sikora Ania Knurów 10km Brak TAK
377 Siwczyk Andrzej Rybnik Kategoria- Mistrzostwa Polski Górników CHEMIKA Rybnik NIE
378 Skiba Adam Knurów Kategoria- Mistrzostwa Polski Górników Brak TAK
379 Skorupa Tadeusz Gliwice Kategoria- Mistrzostwa Polski Górników Mistrz Amator TAK
380 Skraba Krzysztof Knurów 10km SpeddCrossKnurów TAK
381 Skworc Grzegorz Siemianowice Śląskie 10km Team Siemion TAK
382 Słodkiewicz Grzegorz Gliwice 10km Brak TAK
383 Słomka Andrzej Mikolow 10km tkkf mikołów TAK
384 Słomka Andrzej Mikolow 10km tkkf mikołów NIE
385 Smolana Adam Krzanowice 10km BBL Racibórz TAK
386 Smoła Mieczysław Gliwice 10km AKMB PĘDZIWIATR Gliwice NIE
387 Smuda Grzegorz Gliwice 10km AKMB Pędziwiatr Gliwice TAK
388 Smuda Andrzej Gliwice 10km AKMB Pędziwiatr Gliwice TAK
389 Sobolewska Stefania Gliwice 10km Brak TAK
390 Soremski Dominik Radzionków 10km BZUT TAK
391 Soska Michał Wisła 10km Brak TAK
392 Sosz Anna Szczejkowice 10km Brak TAK
393 Sosz Sebastian Szczejkowice 10km Brak TAK
394 Sosz Sebastian Szczejkowice 10km Brak NIE
395 Stacewicz Przemysław Tychy 10km Brak TAK
396 Stachowski Wojciech Gliwice 10km Brak NIE
397 Stalmach Damian Piekary Śląskie 10km Lecymy Durś TAK
398 Stańczyk Tomasz Kalety 10km O Co biega w Kaletach TAK
399 Stańczyk Tomasz Kalety 10km O Co biega w Kaletach NIE
400 Stefański Zbyszek Libiąż 10km HEBEL NIE
401 Stellmach Ewa Zabrze 10km Brak TAK
402 Stelmach Łukasz Węgrzce Wielkie 10km Brak TAK
403 Stelmaszczuk Damian Gliwice 10km Brak TAK
404 Stembalski Remigiusz Zabrze 10km Night Runners Zabrze NIE
405 Stulik Paweł Knurów 10km Brak TAK
406 Styczeń Justyna Zabrze 10km Olimp Zabrze TAK
407 StyczeŃ Leszek Zabrze 10km OFIARY KAMIEŃCA TAK
408 Suchowiecka Patrycja Ruda Śląska 10km TL POGOŃ RUDA ŚLĄSKA TAK
409 Sudnik Krzysztof Knurów 10km Brak TAK
410 Susło Sebastian Knurów 10km Brak TAK
411 Swoboda Leszek Solarnia 10km Mafia Team Lubliniec NIE
412 SzczeciŃski Maciej Gliwice 10km INŻYNIERIA BIEGANIA TAK
413 Szczerzek Zbigniew Zabrze Kategoria- Mistrzostwa Polski Górników Brak TAK
414 Szczurek Wojciech Knurów 10km Brak NIE
415 Szczurek Lena Knurów 10km Brak TAK
416 Szczyrbowski Piotr Rybnik 10km amator TAK
417 Szopa Grzegorz Knurów 10km Brak NIE
418 Szostak Anna Zabrze 10km Brak TAK
419 Szreniawa PaweŁ Mysłowice 10km UKS Chromik Mysłowice TAK
420 Szuba Czesław Rybnik 10km Brak TAK
421 Szulik Grzegorz Jastrzębie Zdrój Kategoria- Mistrzostwa Polski Górników ZSRG sp.z o.o./KB MOSiR Jastrzębie Zdrój TAK
422 Szulik Piotr Rybnik 10km Jadymy Durs TAK
423 Szwagrzyk Dominika Knurów 10km Brak TAK
424 Szyjka Robert Racibórz 10km BBL Racibórz TAK
425 Szyjka Anna Racibórz 10km AZS-AWF Katowice TAK
426 SzymaŃski Bartosz Katowice 10km Niewymiękacze TAK
427 Szymura Wojciech Rybnik 10km Brak TAK
428 Szymura Grzegorz Leszczyny Kategoria- Mistrzostwa Polski Górników Brak TAK
429 Szymura Jacek Knurów 10km Brak NIE
430 Tabiś-Hubka Rafał Zabrze Kategoria- Mistrzostwa Polski Górników Brak TAK
431 Tokaj Piotr Gliwice 10km Brak TAK
432 Trefon Michalina Rogoźnik 10km Brak TAK
433 Trela Mirosław Czerwionka-Leszczyny Kategoria- Mistrzostwa Polski Górników DB LESZCZYNY TAK
434 Trela Aniela Czerwionka-Leszczyny 10km DB LESZCZYNY TAK
435 Trzaskalik Aleksandra Gliwice 10km Brak TAK
436 Uchacz Kacper Brzegi 10km AZS AWF Kraków TAK
437 Urban Wiktor Zabrze 10km Night Runners Zabrze TAK
438 Urbanek Martin Sierakowice 10km ista biegAmy TAK
439 Veretskyi Pavlo Donetsk 10km Brak NIE
440 Vuhopen Yurii Ternopol 10km MK LUCZESK-LKB RUDNIK NIE
441 Wakuła Karolina Bytom 10km ZZ KADRA Bobrek TAK
442 Walkowiak Piotr Knurów 10km Brak TAK
443 Waniek Adam Knurów 10km Brak TAK
444 Wasik Marcin Gliwice Kategoria- Mistrzostwa Polski Górników Brak TAK
445 Wawrzak Ryszard Gliwice Kategoria- Mistrzostwa Polski Górników Night Runners Gliwice TAK
446 Wiazania Marek Gliwice 10km Brak TAK
447 Więcław Grzegorz Gliwice 10km www.glowarzadzi.pl TAK
448 Więcław Mirosława Knurów 10km Brak TAK
449 Wieczorek Arkadiusz Żory Kategoria- Mistrzostwa Polski Górników Wieczne Młodzieniaszki TAK
450 Wietrzycki Mariusz Gliwice 10km Biegaj z trenerami TAK
451 Wietrzycki Zenon Gliwice 10km Biegaj z trenerami TAK
452 Wiśniewska-Ulfik Dominika Zabrze 10km Alpin Sport Team/SKB Kraśnik NIE
453 Witala Tomasz Żory Kategoria- Mistrzostwa Polski Górników Brak TAK
454 Wodarczyk Marcin Poczołków 10km Brak NIE
455 Wojtowicz Adam Bytom 10km K.B. Józefinka Katowice TAK
456 WoliŃski JÓzef Gliwice 10km 1964 TAK
457 Wolski Marcin Knurow 10km orly z knurowa TAK
458 Wołowik Dominik Żory 10km HRmax Żory NIE
459 Wrońska Beata Chorzów 10km Nasza Szkoła Zabrze NIE
460 Wrzesiński Rafał Tychy 10km STS Biegaton Mikołów, KIA Etrans TAK
461 Wrzesiński Andrzej Tychy 10km STS Biegaton Mikołów, KIA Etrans TAK
462 Wyduch Jan Mikolow 10km tkkf mikołów TAK
463 Wyleżoł Piotr Kędzierzyn-Koźle 10km www.projektory.katowice.pl TAK
464 Wymysło Andrzej Piekary Śląskie Kategoria- Mistrzostwa Polski Górników Brak TAK
465 Wyrzychowski Łukasz Knurów 10km Brak TAK
466 Wysocki Mariusz Piekary Śląskie 10km Lecymy Durś TAK
467 Yakimovich Natalia Luck 10km MK LUCZESK-LKB RUDNIK NIE
468 Zaba Marek Sosnowiec 10km Triathlon-X-Team TAK
469 Zagórski Paweł Branice 10km KB Branice TAK
470 Zagorski Paweł Branice 10km KB Branice NIE
471 Zaremba Tadeusz Gliwice Kategoria- Mistrzostwa Polski Górników Stary Hangar fitnes Klub Gliwice TAK
472 Zawada Sebastian Knurów 10km Orły z Knurowa. TAK
473 Zimoń Dawid Rybnik Kategoria- Mistrzostwa Polski Górników Locymy na fleku NIE
474 Zimoń Dawid Rybnik Kategoria- Mistrzostwa Polski Górników Jadymy Durś TAK
475 Zioła Tadeusz Bogatynia Kategoria- Mistrzostwa Polski Górników PGE KWB Turów TAK
476 Zmelonek Rafał Dąbrowa Górnicza 10km Brak TAK
477 Zwierzyński Piotr Rybnik 10km Unatco TAK
478 Zwolak Tomasz Zabrze 10km Night Runners Zabrze / www.beatabronny.com TAK