Zawody

Nazwa zawodów:

Bieg Niezłomnych- 3km (do15lat)

Miejsce i termin: Hyżne, 2018-09-15
Organizator: Stowarzyszenie Czarna JEDYNKA

Kontakt:

Piotr Twardowski

tel. 502339008

e-mail: bieg@czarnajedynka.com

Opis zawodów: Miejsce i termin zawodów:

Biuro Zawodów, Start i Meta:

Szkoła Podstawowa im. gen. Wł. Sikorskiego

Hyżne 615a

Opłaty startowe.

Start bezpłatny dla:

– młodzieży do 15 lat,

– mieszkańców Gminy Hyżne i Błażowa,

– uczestnicy wyścigu osób niepełnosprawnych poruszających się na wózkach

UWAGA:

Tylko przy zapisach internetowych do 10 września 2018 r.

Po tym terminie opłata za start dla wyżej wymienionych osób 15 zł.

Strona WWW: http://www.czarnajedynka.com
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych: Lista zawodników z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych: Lista zawodników bez potwierdzonej płatności

Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Kategoria Klub Wpłata
1 Bienia Maciej Rzeszow 3km KP SOKOL RZESZOW NIE
2 Bober Paweł Błażowa 3km Brak NIE
3 Bober Szymon Błażowa 3km Brak NIE
4 Brzejszcz Dorota Dylągówka 3km Brak NIE
5 Bułat Marcin Rzeszów 3km brak NIE
6 Bułat Tymoteusz Rzeszów 3km brak NIE
7 Cyran Michał Kraczkowa 3km Brak NIE
8 Dziadosz Adrian Rzeszów 3km Brak NIE
9 Florek Paweł Rzeszów 3km 51 Drużyna Harcerzy i Harcerek Żuawi NIE
10 Florek Kinga Rzeszów 3km Przeworska Grupa Biegowa NIE
11 Głąb Julia Przeworsk 3km Brak NIE
12 Inglot Michał Hyżne 3km Brak NIE
13 Jakubowski Tymoteusz Zabajka 3km Niepubliczna SP “Kraina Uśmiechu” NIE
14 Janik Bartosz Dylągówka 3km Brak NIE
15 Juszczyk Nathaniel Błażowa 3km Brak NIE
16 Juszczyk Samuel Błażowa 3km Brak NIE
17 Juszczyk Adriana Błażowa 3km Brak NIE
18 Juszczyk Jonatan Błażowa 3km Brak NIE
19 Juszczyk Estera Błażowa 3km Brak NIE
20 Juszczyk Sarah Błażowa 3km Brak NIE
21 Kawalec Wiktor Trzciana 3km TEAM IWO/SP SS PIJAREK NIE
22 Kawalec Igor Trzciana 3km TEAM IWO/SP SS PIJAREK NIE
23 Kijak Urszula Rzeszów 3km Brak NIE
24 Knap Dominik Boguchwała 3km Brak NIE
25 Knap Sebastian Boguchwała 3km Brak NIE
26 Konieczny Zuzanna Trzebownisko 3km Brak NIE
27 Kuźmik Łukasz Błażowa 3km Brak NIE
28 Kyc Krystian —- 3km Brak NIE
29 Świst Julia Wyręby 3km Brak NIE
30 Mazgaj Kinga Stobierna 3km Brak NIE
31 Nagnajewicz Julia Rzeszów 3km 2 RwDH – ek ,,Zielona Dwójka” NIE
32 Pałys Sebastian Stalowa Wola 3km PSP 5 im. Energetyków NIE
33 Panek Kacper —- 3km Brak NIE
34 Popek Krystian —- 3km Brak NIE
35 Sarna Tymoteusz Tyczyn 3km Brak NIE
36 Szmuc Michał Borek Stary 3km Brak NIE
37 Trela Marek Rzeszów 3km Brak NIE
38 Warzecha Marceli 3km Brak NIE