Zawody

Nazwa zawodów:

II BIEG Św. JANA z DUKLI

Miejsce i termin: Dukla, 2018-07-07
Organizator: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dukli
Współorganizator : Gmina Dukla
Opis zawodów: Cel imprezy:
promocja Beskidu Niskiego, popularyzacja biegów górskich, upowszechnianie biegania jako najprostszej formy ruchu.

Miejsce (start) : ul. Armii Krajowej 1A , (MOSiR Dukla)
Dystanse : 5 km , 15 km

Start na dystansie 5km od 16 roku życia
Start na dystansie 15km od 18 roku życia

Więcej w REGULAMINIE

Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych: Lista zawodników z opłaconą płatnością
Lista nieopłaconych: Lista zawodników z nieopłaconą płatnością

Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Kategoria Klub Wpłata
1 Ast Grzegorz Jedlicze Bieg- 5km Brak TAK
2 Ćwiąkała Halina Krosno Bieg- 15km Samotne Wędrowcy TAK
3 Bałchan Konrad Babica Bieg- 5km KKB Mosir Krosno TAK
4 Baran Mateusz Szymbark Bieg- 15km Gorlicka Grupa Biegowa NIE
5 Baran Andrzej Jodłowa Bieg- 5km JODŁOWA TAK
6 Barud Artur Klimkówka Bieg- 15km Brak TAK
7 Bęben Patryk Krosno Bieg- 5km Brak TAK
8 Bądziul Dorota Rzeszów Bieg- 15km Brak TAK
9 Bielski Roman Potok Bieg- 15km n/a NIE
10 Binkowicz Stanisław Lubla Bieg- 5km Brak TAK
11 Blajer Elzbieta RzeszÓw Bieg- 5km Brak TAK
12 Blajer Maciej Rzeszów Bieg- 5km Brak TAK
13 Bloch Radosław Krosno Bieg- 15km Brak TAK
14 Błyskal Krzysztof Ustrzyki Dolne Bieg- 5km MKS Halicz Ustrzyki Dolne TAK
15 Boczar Daniel Krościenko Wyżne Bieg- 15km NOWY STYL GROUP RUNNING TEAM NIE
16 Bodkowski Paweł Krosno Bieg- 15km Kwiaty u Wioli Krosno TAK
17 Bodzioch Grzegorz Gorlice Bieg- 15km Gorlicka Grupa Biegowa TAK
18 Bolek Daniel Łężyny Bieg- 5km Brak TAK
19 Bożek Grzegorz Krosno Bieg- 15km Dzikie Życie RunTeam TAK
20 Borcz Monika Rzeszow Bieg- 5km Brak TAK
21 Brela Jakub Jedlicze Bieg- 15km MUKS PODKARPACIE JEDLICZE TAK
22 Brendzowski Adam Solina Bieg- 15km SOLINA TEAM NIE
23 Brzeziński Zbigniew Głowienka Bieg- 5km Brak NIE
24 Burdaś Klaudia Bratkowice Bieg- 15km Zięba Team TAK
25 Buryła Leszek Łęki Dukielskie Bieg- 15km Brak TAK
26 Busz Jacek Rzeszow Bieg- 15km Brak TAK
27 Chłap Tomasz Cergowa Bieg- 5km Brak TAK
28 Cichoń Małgorzata Cergowa Bieg- 5km MTB MOSiR Dukla NIE
29 Cieśla Jarosław Krosno Bieg- 5km Brak TAK
30 Ciślik-Kaszany Anna Ustrzyki Dolne Bieg- 5km MKS Halicz Ustrzyki Dolne TAK
31 Cyran Andrzej Nowy Żmigród Bieg- 15km Brak TAK
32 Czarnik Maria Strzyżó Bieg- 5km Brak TAK
33 Czarnik Mirosław Strzyżów Bieg- 5km Brak TAK
34 Czepiga Dariusz GŁojsce Bieg- 15km Brak TAK
35 Dabrowska Agnieszka Sanok Bieg- 15km Brak TAK
36 Domiszewska Maria Ustrzyki Dolne Bieg- 15km MKS Halicz TAK
37 Domiszewski Ignacy Ustrzyki Dolne Bieg- 15km MKS Halicz TAK
38 Domiszewski Wojciech Ustrzyki Dolne Bieg- 15km MKS Halicz TAK
39 Drozd Damian Dukla Bieg- 5km Brak TAK
40 Duda Magdalena Żurowa Bieg- 15km Brak TAK
41 Dybaś Anna Jasło Bieg- 5km Zespół Szkół Spolecznych w Lipnicy Dolnej TAK
42 Dziadosz Jerzy Dębica Bieg- 15km OneManTeam TAK
43 Dziedzic Konrad Zmiennica Bieg- 15km KB Krościenko Wyżna TAK
44 Dzierlęga Piotr Pilzno Bieg- 15km Pilzno TAK
45 Dzierlęga Krzysztof Pilzno Bieg- 15km Brak TAK
46 Fedio Marek Ostrów Bieg- 15km Szafa Biegacza Team/ 5BSP NIE
47 Filpiński Bartosz Łańcut Bieg- 15km Brak NIE
48 Florek Marcin Pilzno Bieg- 15km Mężczyźni św. Józefa NIE
49 Foryś Włodzimierz Jasło Bieg- 5km ULKS Technik Trzcinica TAK
50 Furman Katarzyna Mielec Bieg- 15km Mielec NIE
51 Furmanek Mariusz Skołyszyn Bieg- 15km Brak TAK
52 Fyda Mariusz Bobowa Bieg- 15km Brak NIE
53 Gajda Marcin Dębica Bieg- 15km Brak TAK
54 Gajda Małgorzata Dębica Bieg- 5km Brak TAK
55 Garncarz Lucyna Pogórska Wola Bieg- 15km Brak NIE
56 Garncarz Piotr Pogórska Wola Bieg- 15km Brak NIE
57 Gaworecki Tomasz Sanok Bieg- 15km Run Energy Club/ Pozytywnie Zabiegani Sanok TAK
58 Gazda Paweł Zręcin Bieg- 5km Brak TAK
59 Gibała Robert Brzozów Bieg- 5km Brak NIE
60 Gierlasiński Krzysztof Krosno Bieg- 5km NWG PRZYSZŁOŚĆ TAK
61 Gierula Grzegorz Lezany Bieg- 15km Zdany tylko na siebie TAK
62 Głód Łukasz Kraków Bieg- 15km Klub Biegacza AZS UEK TAK
63 Głowa Dariusz Zabrze Bieg- 15km Brak TAK
64 Gogola Agnieszka Rzepiennik Marciszewski Bieg- 15km Brak NIE
65 Golik Paweł Medyka Bieg- 15km Brak TAK
66 Gomółka Beata Godowa Bieg- 15km Spartan Race Traning Group Rzeszów TAK
67 Gondko Tomasz Chocznia Bieg- 15km Brak NIE
68 Gorzkowski Marcin Nadolany Bieg- 5km Brak TAK
69 Gosztyła Patryk Domaradz Bieg- 5km Brzozowski Klub Biegacza NIE
70 Gotfryd Adam Jasło Bieg- 15km Brak TAK
71 Grabowy Łukasz Dębica Bieg- 15km KB Maratończyk Dębica TAK
72 Grabska Jagoda Jarosław Bieg- 5km Brak TAK
73 Gucwa Grzegorz Bobowa Bieg- 15km RUNNING Bobowa TAK
74 Gudowski Krystian Sanok Bieg- 15km GOODrun TAK
75 Gwizdała Kacper Rzeszów Bieg- 5km Brak TAK
76 Hejnowicz Tomasz Krosno Bieg- 15km KMWTW TAK
77 Heliński Jacek Krosno Bieg- 15km Dzikie Życie Run Team TAK
78 Herba Jakub Dębica Bieg- 15km KB “Maratończyk”Dębica TAK
79 Honkisz Maciej Potok Bieg- 15km Brak TAK
80 Jabłonowski Robert Rzeszów Bieg- 15km Brak TAK
81 Jakubas Pawel Nowa Sarzyna Bieg- 15km WPJ Team TAK
82 Janocha Maciej Świerzowa Polska Bieg- 5km MJE TEAM TAK
83 Jaracz Krystian Siedliska Żmigrodzkie Bieg- 5km BWG Ekonomic Jasło NIE
84 Jarosz Izabela Sanok Bieg- 5km Brak TAK
85 Jasiurska Katarzyna Ustrzyki Dolne Bieg- 5km MKS Halicz TAK
86 Jasłar Dawid Besko Bieg- 15km Nowy Styl Running Team NIE
87 Jaworska Marta Rzeszów Bieg- 15km Brak TAK
88 Kalisz Małgorzata Krosno Bieg- 5km Brak TAK
89 Kandefer Beata Korczyna Bieg- 5km Brak TAK
90 Kardasz Marek Polańczyk Bieg- 5km Solina Team NIE
91 Karkut Bogdan Komorów Bieg- 5km UKS Tiki Taka Kolbuszowa TAK
92 Kasprzyk Monika Ropczyce Bieg- 15km 🙂 TAK
93 Kasprzyk Grzegorz Ropczyce Bieg- 15km 🙂 TAK
94 Kaszany Piotr Ustrzyki Dolne Bieg- 5km MKS Halicz Ustrzyki Dolne TAK
95 Kępa Mateusz Krosno Bieg- 15km Brak TAK
96 Kępa Michał Krosno Bieg- 15km Brak TAK
97 Kijowski Konrad Milcza Bieg- 5km Brak TAK
98 Kijowski Wiesław Milcza Bieg- 15km Milcza TAK
99 Kijowski Dominik Milcza Bieg- 15km KB Krościenko Wyżne TAK
100 Kijowski Krzysztof Milcza Bieg- 15km TAK
101 Kilar Sylwia Jasło Bieg- 5km LADY GYM NIE
102 Kilarowski Marcin Miejsce Piastowe Bieg- 5km Brak TAK
103 Kin Rafał Odrzykoń Bieg- 15km AZS PWSZ KROSNO TAK
104 Kin Rafał Odrzykoń Bieg- 15km AZS PWSZ KROSNO NIE
105 Kisielewicz Marcin Leśniówka Bieg- 15km Atlethic Zręcin TAK
106 Klatka Katarzna Bajdy Bieg- 5km Brak TAK
107 Kłosowski Karol Kraków Bieg- 15km Brak NIE
108 Kobylarz Piotr Rzeszów Bieg- 15km Rzeszowskie Gazele i Gepardy TAK
109 Koś Anna Opacie Bieg- 5km Brak TAK
110 Kołodziej Łukasz Jasło Bieg- 15km Orion NIE
111 Kołodziej Łukasz Jasło Bieg- 5km WOT TAK
112 Kowalski Konrad Lubatowa Bieg- 5km Brak NIE
113 Krakowiecki Tomasz Krosno Bieg- 15km Brak NIE
114 Krech Jacek Ustrzyki Dolne Bieg- 15km Brak TAK
115 Krech Piotr Ustrzyki Dolne Bieg- 5km ZSP nr 1 Ustrzyki Dolne NIE
116 Krok Tomasz Połomia Bieg- 15km Brak TAK
117 Krokowski Wojciech Jasło Bieg- 5km BWG Ekonomic TAK
118 Kruk-Babik Katarzyna Oleszyce Bieg- 5km Brak NIE
119 Krukar Adam Iwonicz Bieg- 15km Finisz Rymanów TAK
120 Kubit Robert Głowienka Bieg- 5km KM PSP Krosno TAK
121 Kukulski Sławomir Krosno Bieg- 5km KKB MOSiR Krosno TAK
122 Kurowski Mateusz Zręcin Bieg- 15km KB Athletic Zręcin / OSP Zręcin NIE
123 Kurzydło Krystian Markowce Bieg- 5km TG Sokół Sanok TAK
124 Langos Józef Wróblik Królewski Bieg- 5km Brak TAK
125 Lejko Piotr Rzeszów Bieg- 5km Brak TAK
126 Leśniak-Popiel Marta Sanok Bieg- 15km Pozytywnie Zabiegani Sanok TAK
127 Lenart Marcin Połomia Bieg- 5km Wiśniówka Team TAK
128 Lewandowski Paweł Rzeszów Bieg- 15km PGE RUN OBRÓT TAK
129 Lisiecki Grzegorz Piekary Śląskie Bieg- 15km Brak NIE
130 Lorenc Wiktor Rymanów Bieg- 5km Brak NIE
131 Lorenc Wiktor Rymanów Bieg- 15km Brak TAK
132 Lorenc Paweł Łężany Bieg- 15km Brak TAK
133 Ździebło Łukasz Pilzno Bieg- 5km Dzikie Mustangi TAK
134 Żołnierz Tomasz Kuńkowce Bieg- 15km Brak TAK
135 Żołnierz Tomasz Kuńkowce Bieg- 15km Brak NIE
136 Łuczycka Iwona Hłomcza Bieg- 15km Pozytywnie Zabiegani Sanok TAK
137 Łuczycki Wiktor Hłomcza Bieg- 5km Pozytywnie Zabiegani Sanok NIE
138 Łuszczyc Krzysztof Rzeszów Bieg- 15km Brak TAK
139 Łuszczyc Anna Rzeszów Bieg- 15km Brak TAK
140 Madej Kamil Krosno Bieg- 5km Brak TAK
141 Majewska Joanna Rzeszów Bieg- 15km PGE RUN Obrot TAK
142 Maślak Jacek Sanok Bieg- 15km Pozytywnie Zabiegani Sanok TAK
143 Maślak Marzena Sanok Bieg- 15km Pozytywnie Zabiegani Sanok TAK
144 Maślany Daniel Kostarowce Bieg- 15km Brak TAK
145 Markuszka SŁawek RÓwne Bieg- 15km BiegamBoLubię TAK
146 Markuszka Mateusz Równe Bieg- 15km SA PSP Kraków TAK
147 Marszałek Marek Machnówka Bieg- 15km KB Athletic Zręcin NIE
148 MartuŚ Jacek Bobowa Bieg- 15km bobowska grupa biegowa TAK
149 Marzec Leszek Dudyńce Bieg- 5km Brak TAK
150 Mazur Jacek Rzeszów Bieg- 15km Brak TAK
151 Mądro Iwona Dębica Bieg- 5km Brak NIE
152 Mezglewski Kamil Krościenko Wyżne Bieg- 15km KB Krościenko Wyżne NIE
153 Michalczuk Zenon Liszna Bieg- 15km Brak TAK
154 Mikołajczyk Józef Folusz Bieg- 15km jasło TAK
155 Mikołajczyk18 Jozef Folusz Bieg- 15km Brak NIE
156 Misa – Górny Agnieszka Dębica Bieg- 5km Brak NIE
157 Mróz Mirosław Jedlicze Bieg- 5km MUKS Podkarpacie Jedlicze NIE
158 Mróz Kamil Dobieszyn Bieg- 15km Brak TAK
159 Mrozek Krzysztof Jedlicze Bieg- 15km MUKS Podkarpacie Jedlicze NIE
160 Mularska Agata Krosno Bieg- 5km Brak TAK
161 Mussur Henryk Krosno Bieg- 15km KTC Krosno NIE
162 Nalepa Maciej Nowy Sącz Bieg- 15km Dexters Team TAK
163 Nalepa PaweŁ BiaŁa NiŻna Bieg- 15km 1989 NIE
164 Niezgoda Marcin Krosno Bieg- 15km KKB MOSiR Krosno TAK
165 Nowak Beata Lublin Bieg- 5km Brak TAK
166 Oberc Grzegorz Rymanow Bieg- 15km Finisz Rymanow NIE
167 Ogłuszka Elżbieta Rzeszów Bieg- 15km SAFEPRO Usługi BHP TAK
168 Olbrych Bartłomiej Binarowa Bieg- 15km nastopy.pl Running Team NIE
169 Olesiak Magdalena Rzeszów Bieg- 15km PGE RUN Obrot TAK
170 Ostach Sylwia Milcza Bieg- 5km Brak TAK
171 Pająk-Cieśla Joanna Krosno Bieg- 5km Brak TAK
172 Pajestka Wojciech Sanok Bieg- 15km Pozytywnie Zabiegani Sanok/ AZS PWSZ TAK
173 Panaś Artur Szczepańcowa Bieg- 15km Zamczysko Team TAK
174 Pasieka Agnieszka Ustrobna Bieg- 5km Nordzik team NIE
175 Pasieka Agnieszka Ustrobna Bieg- 5km Brak TAK
176 Pasierbek Marek Niebieszczany Bieg- 15km MP6 TAK
177 Paszek Tomasz KrakÓw Bieg- 15km ANTIbaros TAK
178 Patla Konrad Jedlicze Bieg- 15km Brak TAK
179 Patla Ewa Krosno Bieg- 5km Brak TAK
180 Patla Piotr Krosno Bieg- 5km Brak TAK
181 Pelczar Maciej Krosno Bieg- 5km TAK
182 Pięta Leszek Trzcinica Bieg- 5km Brak TAK
183 Pisz Robert Jasło Bieg- 5km Orion TAK
184 Podgórniak Mariusz Tarnów Bieg- 15km UMT TAK
185 Podolak Paweł Ustrzyki Dolne Bieg- 15km Brak TAK
186 Polanski Rob Strzyżów Bieg- 15km Noćne wołki NIE
187 Prokop Krzysztof Kobylanka Bieg- 5km Brak NIE
188 Przybylska Katarzyna Milcza Bieg- 5km Brak TAK
189 Przybyłowicz Dominik Gorlice Bieg- 15km GGB TAK
190 Puźniak Renata Tomaszów Lubelski Bieg- 5km Brak TAK
191 Puźniak Tomasz Tomaszów Lubelski Bieg- 5km Brak TAK
192 Rachwał Kamil Krosno Bieg- 15km Brak TAK
193 Radzik Aleksandra Wojnarowa Bieg- 5km ULKS Lipinki TAK
194 Rajchel Piotr Przysietnica Bieg- 15km Brzozowski Klub Biegacza TAK
195 Rajpold Arkadiusz Trzęsówka Bieg- 5km UKS Tiki Taka Kolbuszowa TAK
196 Rak Joanna Krosno Bieg- 5km Brak TAK
197 Różycka Dorota Jasło Bieg- 5km Nowy Styl Group Running Team TAK
198 Reczkowska-Buryła Katarzyna Łęki Dukielskie Bieg- 15km Brak TAK
199 Reczkowski Andrzej Nienaszów Bieg- 15km KB Atletic Zręcin TAK
200 Reczkowski Andrzej Nienaszów Bieg- 15km KB Atletic Zręcin NIE
201 Rodzinka Jan Zręcin Bieg- 15km Kb ,,athletic,, Zręcin TAK
202 Ropel Rafał Kolbuszowa Bieg- 15km 3 Podkarpacka Brygada Obrony Terytorialnej TAK
203 Samborski Michał Wróblik Królewski Bieg- 5km Iskra Team TAK
204 Samborski Piotr Jasło Bieg- 15km Brak TAK
205 Sanocki Marcin Jedlicze Bieg- 15km Muks Podkarpackie Jedlicze TAK
206 Sarna Kamil Krasne Bieg- 15km Brak TAK
207 Skóra Anna Jedlicze Bieg- 15km Brak TAK
208 Słomska Beata Jodłówka Tuchowska Bieg- 15km LKS Burzyn TAK
209 Słomska Beata Jodłówka Tuchowska Bieg- 15km LKS Burzyn NIE
210 Smędowski Paweł Sękowa Bieg- 15km GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl TAK
211 Smolik Bartosz Krosno Bieg- 15km ORLEN Południe TAK
212 Sowa Dariusz Rzeszów Bieg- 15km Rzeszowskie Gazele i Gepardy TAK
213 Stachurski Mirosław Rzeszów Bieg- 15km SRTG Rzeszów TAK
214 Staniszewski Janusz Krowica-Lasowa 41 Bieg- 15km Brak NIE
215 Stec Mariusz Domaradz Bieg- 15km Brak TAK
216 Stepaś Joanna Hłomcza Bieg- 5km Brak TAK
217 Sumiec Zygmunt Mielec Bieg- 5km Zabiegani Mielec TAK
218 Sumiec Krystyna Mielec Bieg- 5km Zabiegani Mielec TAK
219 Sypień Jakub Głojsce Bieg- 15km Brak TAK
220 Szmist Szymon Zręcin Bieg- 15km Kb.Athletic Zręcin NIE
221 Szopa Michal Wietrzno Bieg- 15km mosir dukla NIE
222 Szopa Mateusz Lipowica Bieg- 5km Brak NIE
223 Szuba Dariusz Przemyśl Bieg- 5km SOLDIER TEAM TAK
224 Szwast Olaf Nadole Bieg- 5km MTB MOSIR Dukla NIE
225 Szybisty Grzegorz Wrocanka Bieg- 15km KKB Mosir Krosno TAK
226 Szyszlak Iwona Cergowa Bieg- 5km MTB MOSiR Dukla NIE
227 Telesz Przemysław Połomia Bieg- 15km Wiśniówka Team TAK
228 Tereszkiewicz Szymon Rzeszów Bieg- 15km Brak TAK
229 Uram Wojciech Jaszczew Bieg- 15km Wojtek MTB Sport i Turystyka Rowerowa NIE
230 Wałachowska Urszula Hoczew Bieg- 5km Solina Team TAK
231 Warchoł – Snuzik Patrycja Polańczyk Bieg- 5km Solina Team NIE
232 Wójcik Mariusz Godowa Bieg- 15km Brak NIE
233 Wójcik Andżelika Rzeszów Bieg- 15km Brak TAK
234 Wójtowicz Michał Wróblik Królewski Bieg- 5km Iskra Team NIE
235 Wójtowicz Michał Wróblik Królewski Bieg- 5km Iskra Team NIE
236 Wójtowicz Jakub Wróblik Królewski Bieg- 5km Iskra Team NIE
237 Wójtowicz Jakub Wróblik Królewski Bieg- 5km Iskra Team TAK
238 Węgrzyn Monika Kolbuszowa Bieg- 5km UKS Tiki Taka Kolbuszowa TAK
239 Weidmann Daniil Rzeszow Bieg- 5km Brak TAK
240 Wielgosz Iwona Jasło Bieg- 5km Brak NIE
241 Wielobób Katarzyna Milcza Bieg- 5km Brak TAK
242 Wilk Antoni Krosno Bieg- 15km Brak TAK
243 Witalis Michał Jasło Bieg- 15km Brak TAK
244 Witek Elżbieta Baryczka Bieg- 15km Brak TAK
245 Witek Bogdan Baryczka Bieg- 15km Water Team TAK
246 Wojdyła Marcin Łęki Dukielskie Bieg- 15km Brak NIE
247 Wojdyła Janusz Kołaczyce Bieg- 5km Brak TAK
248 Wróbel Tomasz Łowczówek Bieg- 15km Brak NIE
249 Wróbel Nina Żarówka Bieg- 15km Brak NIE
250 Wyderka Kamil Tarnowiec Bieg- 5km Brak TAK
251 Zajchowski Marek Moderówka Bieg- 5km ULKS Technik Trzcinica TAK
252 Zaręba Filip Mielec Bieg- 5km Zabiegani Mielec TAK
253 Zaręba Filip Mielec Bieg- 5km Zabiegani Mielec NIE
254 Zdeb Krzysztof Wrocanka Bieg- 15km KKB Mosir Krosno TAK
255 Zięba Sabina Świlcza Bieg- 15km Zięba Team TAK
256 Zięba Szymon Majdan Królewski Bieg- 5km UKS Tiki Taka Kolbuszowa TAK
257 Zieliński Adrian Siedliska Bieg- 5km ULKS Lipinki TAK
258 Ziobro Tomasz Krosno Bieg- 5km Krosno Miasto Szkła TAK
259 Ziobro Aneta Rzeszów Bieg- 5km Brak NIE