Nazwa zawodów: |
III Mistrzostwa Ziemi Opolskiej w Nordic Walking |
Miejsce i termin: | Prudnik (opolskie), 2018-06-23 |
Organizator: | Gmina Prudnik Stowarzyszenie WesoĹy Borsuk Team OSIR Prudnik |
Opis zawodów: | Zawody Nordic Walking na dwĂłch dystansach:
5km â doroĹli , dzieci ,mĹodzieĹź i niepeĹnosprawni (wszystkie kateg. wiekowe) WpĹaty naleĹźy dokonywaÄ na konto organizatora: Stowarzyszenie WesoĹy Borsuk Team WysokoĹÄ opĹat w regulaminie poniĹźej |
Regulamin zawodów: | |
Lista opłaconych: | Lista zawodników z potwierdzoną płatnością |
Lista nieopłaconych: | Lista zawodników bez potwierdzonej płatności |
Rejestracja zamknięta
Lista zapisanych zawodników:
Lp. | Nazwisko i Imię | Miejscowość | Kategoria | Klub | Wpłata |
---|---|---|---|---|---|
1 | Adamus Marian | Bytom | 5 km – marsz Nordic Walking | Silesia Nordic Team | NIE |
2 | Andrejszyn JĂłzefa | BiaĹa | 5 km – marsz Nordic Walking | Brak | TAK |
3 | ApczyĹski JarosĹaw | Strzelce Opolskie | 5 km – marsz Nordic Walking | Nordic Walking Strzelce Opolskie | TAK |
4 | Banachowski Waldemar | Brzeg | 5 km – marsz Nordic Walking | WALVET | TAK |
5 | BanaĹ MirosĹaw | Prudnik | 10 km – marsz Nordic Walking | Brak | TAK |
6 | Bartyzel Mirek | Prudnik | 10 km – marsz Nordic Walking | Brak | NIE |
7 | BiĹek Artur | Lubliniec | 10 km – marsz Nordic Walking | Unia Miast | NIE |
8 | Blak Magdalena | Prudnik | 5 km – marsz Nordic Walking | Brak | TAK |
9 | Bobrowska MaĹgosia | Krapkowice | 10 km – marsz Nordic Walking | Run4fun | TAK |
10 | Bochenek PaweĹ | Prudnik | 10 km – marsz Nordic Walking | Dzikusy z Pogranicza | TAK |
11 | Bojda BogusĹaw | KÄdzierzyn-KoĹşle | 5 km – marsz Nordic Walking | Brak | TAK |
12 | Brewka Joachim | Lubliniec | 5 km – marsz Nordic Walking | UNIA MIAST | TAK |
13 | Broszczak Grzegorz | Rozwadza | 5 km – marsz Nordic Walking | GodzikowiceTeam | TAK |
14 | Bul Dariusz | Prudnik | 10 km – marsz Nordic Walking | Brak | NIE |
15 | CiecielÄg JarosĹaw | Nysa | 10 km – marsz Nordic Walking | NYSA BIEGA | TAK |
16 | CiecielÄg Ola | Nysa | 10 km – marsz Nordic Walking | Brak | TAK |
17 | Cyrus Bogdan | StrzebiĹ | 10 km – marsz Nordic Walking | Silesia Nordic Team | NIE |
18 | Czereba Leszek | Prudnik | 10 km – marsz Nordic Walking | Brak | TAK |
19 | Danielewicz Anna | KÄdzierzyn-KoĹşle | 5 km – marsz Nordic Walking | Brak | TAK |
20 | DÄbski BartĹomiej | CzÄstochjowa | 5 km – marsz Nordic Walking | Viking Nordic Team CzÄstochowa | TAK |
21 | Donigiewicz Janusz | Brzeg | 5 km – marsz Nordic Walking | nordic walking kruszyna | NIE |
22 | Drozd Maria | Kruszyna | 5 km – marsz Nordic Walking | Nordic Walking Kruszyna | TAK |
23 | Dudek Jan | KÄdzierzyn-KoĹşle | 5 km – marsz Nordic Walking | Brak | TAK |
24 | Freus Agnieszka | WrocĹaw | 5 km – marsz Nordic Walking | Right Way | NIE |
25 | Friedrich Adam | KamieĹ SlÄ ski | 5 km – marsz Nordic Walking | Triathlon KamieĹ ĹlÄ ski | TAK |
26 | Friedrich Anna | KamieĹ SlÄ ski | 5 km – marsz Nordic Walking | Triathlon KamieĹ ĹlÄ ski | TAK |
27 | Gajek Halina | Prudnik | 5 km – marsz Nordic Walking | ATHLETICS NYSA | TAK |
28 | Gallus – Czereba Joanna | Prudnik | 5 km – marsz Nordic Walking | Brak | TAK |
29 | GĂłrecka Iwona | ChorzĂłw | 10 km – marsz Nordic Walking | Stadion ĹlÄ ski | NIE |
30 | GĂłrecka Iwona | ĹwiÄtochĹowice | 5 km – marsz Nordic Walking | Stadion ĹlÄ ski | NIE |
31 | GĂłrniak Adam | Sosnowiec | 10 km – marsz Nordic Walking | Harpagan Sosnowiec | NIE |
32 | GÄbska ElĹźbieta | BÄdzin | 10 km – marsz Nordic Walking | Kije w Dobrych Rekach | TAK |
33 | GÄska Gabriela | Prudnik | 10 km – marsz Nordic Walking | Brak | TAK |
34 | Giemza Tomasz | Ĺťary | 10 km – marsz Nordic Walking | Saint -Gobain Squad | TAK |
35 | GĹombica Wiktoria | BiaĹa | 5 km – marsz Nordic Walking | BiaĹa | NIE |
36 | GĹombica Wiktoria | BiaĹa | 5 km – marsz Nordic Walking | BiaĹa | NIE |
37 | GĹombica Wiktoria | BiaĹa | 5 km – marsz Nordic Walking | BiaĹa | NIE |
38 | GĹowa MichaĹ | Cieszyn | 10 km – marsz Nordic Walking | UNIA MIAST | TAK |
39 | Golenia Irmgarda | Dobra | 5 km – marsz Nordic Walking | DOBRA – Grupa Nordic Walking | TAK |
40 | Golenia Reinhold | Dobra | 5 km – marsz Nordic Walking | DOBRA – Grupa Nordic Walking | TAK |
41 | Grela Beata | BÄdzin | 5 km – marsz Nordic Walking | Kije w Dobrych RÄkach | NIE |
42 | Gwiazdon Katarzyna | Prudnik | 5 km – marsz Nordic Walking | Brak | NIE |
43 | Howley Kryspin | WrocĹaw | 5 km – marsz Nordic Walking | Acteam | NIE |
44 | JakuÄ Krzysztof | SĹupsk | 5 km – marsz Nordic Walking | Brak | NIE |
45 | Jasik Beata | ĹÄ cznik | 5 km – marsz Nordic Walking | Brak | TAK |
46 | Jaworska Daria | Prudnik | 5 km – marsz Nordic Walking | Brak | TAK |
47 | Jaworska Mia | Prudnik | 5 km – marsz Nordic Walking | Brak | NIE |
48 | Jaworska Mia | Prudnik | 5 km – marsz Nordic Walking | Brak | NIE |
49 | JurczyĹska BoĹźena | CzÄstochowa | 5 km – marsz Nordic Walking | Viking Nordic Team CzÄstochowa | NIE |
50 | Kasprzak BronisĹaw | WrÄczyca Wielka | 5 km – marsz Nordic Walking | Brak | TAK |
51 | Kasprzak Katarzyna | WrÄczyca Wielka | 5 km – marsz Nordic Walking | Brak | TAK |
52 | KieĹbik Marek | WrocĹaw | 10 km – marsz Nordic Walking | Skrzydlata NW | TAK |
53 | Kita MiĹosz | JanĂłw | 5 km – marsz Nordic Walking | Kabex Podkowa JanĂłw | NIE |
54 | Kita Michalina | JanĂłw | 5 km – marsz Nordic Walking | Kabex Podkowa JanĂłw | NIE |
55 | Knura Piotr | Marklowice | 5 km – marsz Nordic Walking | Forma Wodzislaw Slaski | TAK |
56 | KoĹcielniak Wioletta | Rudziczka | 10 km – marsz Nordic Walking | Athletics Nysa | TAK |
57 | KoĹodziej Joanna | Ruda ĹlÄ ska | 10 km – marsz Nordic Walking | Brak | TAK |
58 | KopczyĹski Jacob | Jelcz-Laskowicze | 5 km – marsz Nordic Walking | NORDIKI | TAK |
59 | Koprowska Aneta | OĹawa | 5 km – marsz Nordic Walking | Brak | NIE |
60 | Koprowski Tomasz | OĹawa | 5 km – marsz Nordic Walking | Nordiki | TAK |
61 | Koprowski Tomasz | OĹawa | 5 km – marsz Nordic Walking | Nordiki | NIE |
62 | Kowalski Marek | StrzebiĹ | 10 km – marsz Nordic Walking | NORDIC WALKING LUBLINIEC | TAK |
63 | Ĺcibisz Bogdan | S0sn0wiec | 5 km – marsz Nordic Walking | T K K FSaturn Czeladz | NIE |
64 | Ĺwitalska Beata | PrzystajĹ | 10 km – marsz Nordic Walking | Brak | TAK |
65 | Ĺwitalski Robert | PrzystajĹ | 10 km – marsz Nordic Walking | Brak | TAK |
66 | Machajek Krzysztof | Polkowice | 5 km – marsz Nordic Walking | Brak | TAK |
67 | MaĹka Irena | Gliwice | 5 km – marsz Nordic Walking | Brak | NIE |
68 | MaĹka Marian | Gliwice | 5 km – marsz Nordic Walking | Brak | NIE |
69 | Marciniak Jerzy | Pietrowice Wielkie | 5 km – marsz Nordic Walking | Brak | TAK |
70 | Marcinkowska Agnieszka | Lubliniec | 5 km – marsz Nordic Walking | UNIA MIAST | TAK |
71 | Marcinkowska Joanna | Jeszkowice | 5 km – marsz Nordic Walking | Nordiki | TAK |
72 | Marondel Katarzyna | Bytom | 5 km – marsz Nordic Walking | Silesia Nordic Team | NIE |
73 | MĂłl Wioletta | CzeladĹş | 10 km – marsz Nordic Walking | #czeladzbiega | NIE |
74 | Meres Jacek | Nysa | 5 km – marsz Nordic Walking | Brak | TAK |
75 | Mieczkowska Katarzyna | KoziegĹowy | 5 km – marsz Nordic Walking | Stowarzyszenie Kijomaniacy | TAK |
76 | MikoĹajczak Jan | Legnica | 10 km – marsz Nordic Walking | Brak | NIE |
77 | MiĹkowicz Anna | GĹogĂłwek | 5 km – marsz Nordic Walking | brak | TAK |
78 | MizgaĹa Nel | JanĂłw | 5 km – marsz Nordic Walking | Kabex Podkowa JanĂłw | NIE |
79 | MizgaĹa Kacper | JanĂłw | 5 km – marsz Nordic Walking | Kabex Podkowa JanĂłw | NIE |
80 | Morys Agnieszka | Ruda ĹlÄ ska | 5 km – marsz Nordic Walking | Stadion ĹlÄ ski | TAK |
81 | MosoĹ Marek | WrocĹaw | 10 km – marsz Nordic Walking | Brak | TAK |
82 | Niechwiejczyk Kinga | ĹwiÄtochĹowice | 5 km – marsz Nordic Walking | Unia Miast | TAK |
83 | Niechwiejczyk Piotr | ĹwiÄtochĹowice | 10 km – marsz Nordic Walking | Opel Active Team | TAK |
84 | Noga Boleslaw | ŝórawina | 5 km – marsz Nordic Walking | ZespóŠNiespokojnych NĂłg | TAK |
85 | Nowicz Mariusz | KsiÄĹźy Las | 10 km – marsz Nordic Walking | Brak | TAK |
86 | Ondycz Sylwia | Dobrzykowice | 5 km – marsz Nordic Walking | Nordiki | TAK |
87 | Opoka Artur | Brzeg | 10 km – marsz Nordic Walking | Kotwica Brzeg | NIE |
88 | Paletta MaĹgorzata | Pietrowice Wielkie | 10 km – marsz Nordic Walking | Brak | TAK |
89 | Pasikowska Mariola | Ĺťarki | 5 km – marsz Nordic Walking | Viking Nordic Team CzÄstochowa | TAK |
90 | PasiĹska – Skowron Sylwia | Szczodrkowice | 5 km – marsz Nordic Walking | PruszyĹski Sport Team | NIE |
91 | Piksa Kazimierz | Brzeg | 10 km – marsz Nordic Walking | N.W. Kruszyna | TAK |
92 | Pinis Agnieszka | Blachownia | 10 km – marsz Nordic Walking | Viking Nordic Team CzÄstochowa | TAK |
93 | Pinis MichaĹ | Blachownia | 10 km – marsz Nordic Walking | Viking Nordic Team CzÄstochowa | TAK |
94 | Pintak Artur | Kolnowice | 5 km – marsz Nordic Walking | Brak | TAK |
95 | PĹocieniak Katarzyna | WrocĹaw | 10 km – marsz Nordic Walking | Acteam | TAK |
96 | Przyklenk Regina | Grabina | 5 km – marsz Nordic Walking | brak | TAK |
97 | Pyka Aleksandra | Lubliniec | 5 km – marsz Nordic Walking | Unia Miast | NIE |
98 | RacĹawska Joanna | Skarbimierz-Osiedle | 10 km – marsz Nordic Walking | Amatorka | NIE |
99 | RacĹawski Jan | Skarbimierz-Osiedle | 10 km – marsz Nordic Walking | Amator | NIE |
100 | RaczyĹska Aleksandra | ChorzĂw | 10 km – marsz Nordic Walking | STADION ĹLÄSKI | TAK |
101 | Reczulski Mariusz | CzÄstochowa | 5 km – marsz Nordic Walking | SMS EFEKT CzÄstochowa | TAK |
102 | RybaĹtowski PaweĹ | Trzebnica | 5 km – marsz Nordic Walking | Brak | TAK |
103 | Sala Andrzej | KojszĂłwka | 10 km – marsz Nordic Walking | PodbabiogĂłrskie Nordic Walking | NIE |
104 | Schneider Leokadia | ĹÄ cznik | 5 km – marsz Nordic Walking | brak | TAK |
105 | Sitkowski Konrad | DobrzeĹ | 5 km – marsz Nordic Walking | Brak | TAK |
106 | Skrycka Katarzyna | Lubin | 10 km – marsz Nordic Walking | Saller Nordic Walking Team Legnica | TAK |
107 | SkupieĹ Martyna | GĹogĂłwek | 5 km – marsz Nordic Walking | brak | TAK |
108 | SĹomian Leszek | Katowice | 5 km – marsz Nordic Walking | Stadion ĹlÄ ski | TAK |
109 | StÄ por Joanna | Prudnik | 5 km – marsz Nordic Walking | Brak | TAK |
110 | Szczebak Ewa | TarnĂłw | 5 km – marsz Nordic Walking | UNIA MIAST | TAK |
111 | Szczebak Jacek | TarnĂłw | 10 km – marsz Nordic Walking | UNIA MIAST | TAK |
112 | Szendzielorz Ilona | Ruda ĹlÄ ska | 5 km – marsz Nordic Walking | Stadion ĹlÄ ski | NIE |
113 | Szyjka Izabela | Kamieniec WrocĹawski | 5 km – marsz Nordic Walking | NORDIKI | TAK |
114 | Szymura Kazimierz | Rybnik | 5 km – marsz Nordic Walking | Brak | TAK |
115 | Szymura Maria | Rybnik | 5 km – marsz Nordic Walking | Brak | TAK |
116 | Teodorowski Dariusz | Lubliniec | 10 km – marsz Nordic Walking | UNIA MIAST | TAK |
117 | Thomalla Bogdan | Zabrze | 10 km – marsz Nordic Walking | Silesia Nordic Team | TAK |
118 | Topolnicki Konrad | PrzechĂłd | 5 km – marsz Nordic Walking | CKZiU Nysa | NIE |
119 | Ujejski Zbigniew | MyszkĂłw | 10 km – marsz Nordic Walking | Stowarzyszenie Kijomaniacy | TAK |
120 | Urban Joanna | OĹawa | 10 km – marsz Nordic Walking | Amator | TAK |
121 | Warchalska Teresa Alicja | Katowice | 5 km – marsz Nordic Walking | Brak | NIE |
122 | Warchalska Teresa Alicja | Katowice | 5 km – marsz Nordic Walking | UNIA MIAST | TAK |
123 | Wilczek Krzysztof | ZÄbowice | 10 km – marsz Nordic Walking | TEAM OZIMEK | TAK |
124 | Witkowska Maria | Katowice | 10 km – marsz Nordic Walking | Unia Miast | TAK |
125 | Wojda Angelika | Nysa | 5 km – marsz Nordic Walking | CKZiU Nysa | NIE |
126 | WojtasiĹski Daniel | CzÄstochowa | 10 km – marsz Nordic Walking | VIKING Nordic Team CzÄstochowa | NIE |
127 | Zydek Ewa | Dobieszowice | 10 km – marsz Nordic Walking | Bobry Walking | TAK |