Zawody

Nazwa zawodów:

III Eco Cidry Cross- Dychej Na Księżej Górze- biegi dla dzieci

Miejsce i termin: Radzionków, 2018-06-09
Organizator: Stowarzyszenie „Cidry Lotajom”

Patronat:
Urząd Miasta Radzionków 41-922 Radzionków, ulica Męczenników Oświęcimia 42

Opis zawodów: Bieg Bąbla (2014 i 2015) dystans: 50 metrów,
– Bieg Krasnala (2012-2013), dystans: 100 metrów,
– Bieg Smyka (2010-2011), dystans: 200 metrów,
– Bieg Urwisa (2008-2009), dystans: 400 metrów,
– Bieg Juniora (2006-2007), dystans: 800 metrów,
– Bieg Małolata (2004-2005), dystans: 1000 metrów,
– Bieg Nastolatka (2002-2003), dystans: 1200 metrów,

Start bezpłatny.

Lista opłaconych: Lista zawodników z opłaconą płatnością
Lista nieopłaconych: Lista zawodników z nieopłaconą płatnością

Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Kategoria Klub Wpłata
1 Bartusiak Zofia Zabrze Bieg Krasnala (2012-2013), dystans: 100 metrów Brak NIE
2 Baszyńska Zosia Bytom Bieg Krasnala (2012-2013), dystans: 100 metrów Brak NIE
3 Bogusz Julia Zabrze Bieg Krasnala (2012-2013), dystans: 100 metrów Brak NIE
4 Borek Marcelina Strzebiń Bieg Juniora (2006-2007), dystans: 800 metrów O co Biega w Kaletach NIE
5 Bugdoł Wiktoria Piekary Śląskie Bieg Krasnala (2012-2013), dystans: 100 metrów Brak NIE
6 Cichy Maksymilian Radzionków Bieg Urwisa (2008-2009), dystans: 400 metrów Brak NIE
7 Cichy Mikołaj Radzionków Bieg Urwisa (2008-2009), dystans: 400 metrów Brak NIE
8 Ciepłak Jakub Radzionków Bieg Juniora (2006-2007), dystans: 800 metrów Brak NIE
9 Czaja Paulina Radzionków Bieg Krasnala (2012-2013), dystans: 100 metrów Brak NIE
10 Dudziak Michał Tarnowskie Góry Bieg Juniora (2006-2007), dystans: 800 metrów Brak NIE
11 Franiel Paulina Piekary Śląskie Bieg Urwisa (2008-2009), dystans: 400 metrów Brak NIE
12 Frej Mateusz Radzionków Bieg Bąbla (2014 i 2015) dystans: 50 metrów CIDRY LOTAJOM NIE
13 Frej Martyna Radzionków Bieg Juniora (2006-2007), dystans: 800 metrów Cidry Lotajom NIE
14 Gałęziok Kamil Radzionków Bieg Bąbla (2014 i 2015) dystans: 50 metrów CIDRY LOTAJOM NIE
15 Górecka Maja Radzionków Bieg Urwisa (2008-2009), dystans: 400 metrów Cidry Lotajom NIE
16 Gliwa Jan Brynek Bieg Smyka (2010-2011), dystans: 200 metrów Brak NIE
17 Gowik Mateusz Bytom Bieg Krasnala (2012-2013), dystans: 100 metrów Brak NIE
18 Grabowska Monika Radzionków Bieg Smyka (2010-2011), dystans: 200 metrów Cidry Lotajom NIE
19 Grabowska Anna Radzionków Bieg Bąbla (2014 i 2015) dystans: 50 metrów Cidry Lotajom NIE
20 Grzesiak Magdalena Bytom Bieg Urwisa (2008-2009), dystans: 400 metrów Brak NIE
21 Hajzyk Aleksandra Racibórz Bieg Małolata (2004-2005), dystans: 1000 metrów Brak NIE
22 Harwig Kinga Radzionków Bieg Juniora (2006-2007), dystans: 800 metrów Cidry Lotajom NIE
23 Harwig Edyta Radzionków Bieg Krasnala (2012-2013), dystans: 100 metrów Brak NIE
24 Harwig Natalia Radzionków Bieg Juniora (2006-2007), dystans: 800 metrów Cidry lotajom NIE
25 Harwig Dawid Radzionków Bieg Małolata (2004-2005), dystans: 1000 metrów Cidry lotajom NIE
26 Hermet Paulina Racibórz Bieg Smyka (2010-2011), dystans: 200 metrów Brak NIE
27 Hermet Lena Racibórz Bieg Krasnala (2012-2013), dystans: 100 metrów Brak NIE
28 Hoła Filip Bytom Bieg Bąbla (2014 i 2015) dystans: 50 metrów BTM RUNNERS NIE
29 Jagieła Nikodem Radzionków Bieg Urwisa (2008-2009), dystans: 400 metrów Brak NIE
30 Jagieła Witold Radzionków Bieg Nastolatka (2002-2003), dystans: 1200 metrów Brak NIE
31 Jóźwiak Jakub Tarnowskie Góry Bieg Bąbla (2014 i 2015) dystans: 50 metrów Brak NIE
32 Jóźwiak Martyna Tarnowskie Góry Bieg Juniora (2006-2007), dystans: 800 metrów Brak NIE
33 Kalisz Maciej Bytom Bieg Juniora (2006-2007), dystans: 800 metrów Brak NIE
34 Kalisz Jakub Bytom Bieg Urwisa (2008-2009), dystans: 400 metrów Brak NIE
35 Kargól Natalia Tarnowskie Góry Bieg Bąbla (2014 i 2015) dystans: 50 metrów Logtech Team Radzionków NIE
36 Kocur Patryk Radzionków Bieg Urwisa (2008-2009), dystans: 400 metrów Cidry Lotajom NIE
37 Konczewicz Jan Tarnowskie Góry Bieg Krasnala (2012-2013), dystans: 100 metrów Brak NIE
38 Kosmała Adam Lisow Bieg Juniora (2006-2007), dystans: 800 metrów LKS Liswarta Lisow NIE
39 Kosmała Zofia Lisow Bieg Krasnala (2012-2013), dystans: 100 metrów LKS Liswarta Lisów NIE
40 Kosmała Filip Lisow Bieg Urwisa (2008-2009), dystans: 400 metrów LKS LISWARTA LISÓW NIE
41 Kowolik łukasz Radzionków Bieg Juniora (2006-2007), dystans: 800 metrów Cidry lotajom NIE
42 Koziołek Martyna Tarnowskie Góry Bieg Nastolatka (2002-2003), dystans: 1200 metrów Brak NIE
43 Koziołek Martyna Tarnowskie Góry Bieg Małolata (2004-2005), dystans: 1000 metrów Brak NIE
44 Kreft Nadia Bytom Bieg Urwisa (2008-2009), dystans: 400 metrów Brak NIE
45 Kryjom Maksymilian Bytom Bieg Krasnala (2012-2013), dystans: 100 metrów Brak NIE
46 Kubiczek Bartłomiej Bielsko-Biała Bieg Smyka (2010-2011), dystans: 200 metrów Brak NIE
47 Kucharewicz Bartosz Radzionków Bieg Nastolatka (2002-2003), dystans: 1200 metrów Cidry Lotajom NIE
48 Kulesza Antoni Radzionkow Bieg Urwisa (2008-2009), dystans: 400 metrów Bajtle Lotajom NIE
49 Kulesza Liliana Radzionkow Bieg Bąbla (2014 i 2015) dystans: 50 metrów Cidry Lotajom NIE
50 Kuś Alicja Orzech Bieg Smyka (2010-2011), dystans: 200 metrów Brak NIE
51 Lindel Alicja Radzionków Bieg Krasnala (2012-2013), dystans: 100 metrów Brak NIE
52 Lindel Jerzy Radzionków Bieg Krasnala (2012-2013), dystans: 100 metrów Brak NIE
53 Łukawski Igor Radzionków Bieg Urwisa (2008-2009), dystans: 400 metrów Brak NIE
54 Świerczyna Jakub Radzionków Bieg Juniora (2006-2007), dystans: 800 metrów CIDRYLOTAJOM NIE
55 Marciniak Amelia Bytom Bieg Urwisa (2008-2009), dystans: 400 metrów Brak NIE
56 Marciniak Lena Bytom Bieg Krasnala (2012-2013), dystans: 100 metrów Brak NIE
57 Marczak Aleksander Tarnowskie Góry Bieg Krasnala (2012-2013), dystans: 100 metrów Brak NIE
58 Maryniak Martyna Bytom Bieg Małolata (2004-2005), dystans: 1000 metrów Cidry lotajom NIE
59 Matysik Daniel Tarnowskie Góry Bieg Smyka (2010-2011), dystans: 200 metrów Brak NIE
60 Matysik Julia Tarnowskie Góry Bieg Urwisa (2008-2009), dystans: 400 metrów Brak NIE
61 Mikuda Bartłomiej Bytom Bieg Bąbla (2014 i 2015) dystans: 50 metrów Torpeda NIE
62 Mikulska Marta Bytom Bieg Krasnala (2012-2013), dystans: 100 metrów Mama i Tata kochają mnie NIE
63 Mikulski Radosław Bytom Bieg Bąbla (2014 i 2015) dystans: 50 metrów Mama i Tata kochają mnie NIE
64 Miozga Hanna Tarnowskie Góry Bieg Krasnala (2012-2013), dystans: 100 metrów Brak NIE
65 Miozga Magdalena Tarnowskie Góry Bieg Smyka (2010-2011), dystans: 200 metrów Brak NIE
66 Muzyka Michal Piekary śląskie Bieg Juniora (2006-2007), dystans: 800 metrów Lecymy durs NIE
67 Niedziałkowski Dawid Tarnowskie Góry Bieg Smyka (2010-2011), dystans: 200 metrów Brak NIE
68 Ochman Szymon Radzionkow Bieg Juniora (2006-2007), dystans: 800 metrów Cidry lotajom NIE
69 Oleszek Cezary Czeladź Bieg Krasnala (2012-2013), dystans: 100 metrów #czeladzbiega NIE
70 Oleszek Bartek Czeladź Bieg Urwisa (2008-2009), dystans: 400 metrów #czeladzbiega NIE
71 Pakuła Natalia Radzionkow Bieg Małolata (2004-2005), dystans: 1000 metrów Cidry Lotajom NIE
72 Parkasiewicz Anita Tarnowskie Góry Bieg Smyka (2010-2011), dystans: 200 metrów Brak NIE
73 Piesek Maksymilian Piekary Śląskie Bieg Smyka (2010-2011), dystans: 200 metrów Logtech Run Team Radzionków NIE
74 Piosek Maksymilian Piekary Śląskie Bieg Smyka (2010-2011), dystans: 200 metrów Logtech Team Radziomków NIE
75 Pogoda Michał Gliwice Bieg Smyka (2010-2011), dystans: 200 metrów ZDROWE KROKI ZPM 4 NIE
76 Pogoda Rozalia Gliwice Bieg Bąbla (2014 i 2015) dystans: 50 metrów ZDROWE KROKI ZPM 4 NIE
77 Powroźnik Tymon Bytom Bieg Bąbla (2014 i 2015) dystans: 50 metrów Brak NIE
78 Pykało Antonina Bytom Bieg Krasnala (2012-2013), dystans: 100 metrów Brak NIE
79 Pykało Helena Bytom Bieg Bąbla (2014 i 2015) dystans: 50 metrów Brak NIE
80 Rówińska Maja Bytom Bieg Urwisa (2008-2009), dystans: 400 metrów Brak NIE
81 Sapota Marcin Siemianowice Śląskie Bieg Juniora (2006-2007), dystans: 800 metrów Brak NIE
82 Skalska Dominika Bytom Bieg Bąbla (2014 i 2015) dystans: 50 metrów Przedszkole nr 42 Bytom NIE
83 Snochowska Marysia Bytom Bieg Krasnala (2012-2013), dystans: 100 metrów Runners Szombierki NIE
84 Soika Matylda Tarnowskie Góry Bieg Krasnala (2012-2013), dystans: 100 metrów Brak NIE
85 Solinger Alicja Tarnowskie Góry Bieg Bąbla (2014 i 2015) dystans: 50 metrów Brak NIE
86 Stanek Maja Bytom Bieg Bąbla (2014 i 2015) dystans: 50 metrów Brak NIE
87 Stanek Maciej Bytom Bieg Krasnala (2012-2013), dystans: 100 metrów Brak NIE
88 Stanula Maksymilian Gliwice Bieg Krasnala (2012-2013), dystans: 100 metrów brak NIE
89 Stasik Julia Radzionków Bieg Smyka (2010-2011), dystans: 200 metrów LOGTECH TEAM RADZIONKÓW NIE
90 Stępień Wojtek Kielce Bieg Krasnala (2012-2013), dystans: 100 metrów Brak NIE
91 Szaton Wojciech Piekary Śląskie Bieg Bąbla (2014 i 2015) dystans: 50 metrów Brak NIE
92 Szeremeta Miłosz Radzionków Bieg Małolata (2004-2005), dystans: 1000 metrów Cidry Lotajom NIE
93 Szeremeta Julia Ruda Śląska Bieg Krasnala (2012-2013), dystans: 100 metrów Cidry Lotajom NIE
94 Szeremeta Tymoteusz Ruda Śląska Bieg Bąbla (2014 i 2015) dystans: 50 metrów Cidry Lotajom NIE
95 Szołtysik Jakub Radzionków Bieg Juniora (2006-2007), dystans: 800 metrów Brak NIE
96 Szymski Dominik Radzionkow Bieg Smyka (2010-2011), dystans: 200 metrów Brak NIE
97 Szymski Piotr Radzionków Bieg Bąbla (2014 i 2015) dystans: 50 metrów Brak NIE
98 Szymura Dominik Rybnik Bieg Urwisa (2008-2009), dystans: 400 metrów Brak NIE
99 Tomanek Agata Orzech Bieg Małolata (2004-2005), dystans: 1000 metrów NIE
100 Tomanek Katarzyna Orzech Bieg Urwisa (2008-2009), dystans: 400 metrów Brak NIE
101 Tomanek Monika Orzech Bieg Krasnala (2012-2013), dystans: 100 metrów Brak NIE
102 Tomanek Izabela Orzech Bieg Bąbla (2014 i 2015) dystans: 50 metrów Brak NIE
103 Tomanek Malwina Orzech Bieg Urwisa (2008-2009), dystans: 400 metrów Brak NIE
104 Tomczyk Patryk Radzionków Bieg Juniora (2006-2007), dystans: 800 metrów Cidry Lotajom NIE
105 Warcholińska Wiktoria Racibórz Bieg Juniora (2006-2007), dystans: 800 metrów Brak NIE
106 Więzik Martyna Tarnowskie Góry Bieg Bąbla (2014 i 2015) dystans: 50 metrów Brak NIE
107 Wieczorek Mateusz Bytom Bieg Smyka (2010-2011), dystans: 200 metrów Brak NIE
108 Wieczorek Kuba Bytom Bieg Krasnala (2012-2013), dystans: 100 metrów Brak NIE
109 Wieczorek Tymoteusz Bobrowniki Bieg Smyka (2010-2011), dystans: 200 metrów Brak NIE
110 Wilde Kacper Piekary Śląskie Bieg Urwisa (2008-2009), dystans: 400 metrów Brak NIE
111 Wilk Dominik Piekary Śl Bieg Urwisa (2008-2009), dystans: 400 metrów Lecymy Durś NIE
112 Włochowicz Daniel Piekary Śląskie Bieg Urwisa (2008-2009), dystans: 400 metrów Lecymy Durś NIE
113 Wraży Lena Piekary Śląskie Bieg Urwisa (2008-2009), dystans: 400 metrów Brak NIE
114 Wraży Jan Piekary Śląskie Bieg Smyka (2010-2011), dystans: 200 metrów Brak NIE
115 Wręczycka Matylda Kalety Bieg Juniora (2006-2007), dystans: 800 metrów O co biega w Kaletach NIE