Zawody

Nazwa zawodów:

BIEG dla Niepodległej, Rajd Nordic Walking -CZUDEC

Miejsce i termin: Czudec, 2018-06-16
Organizator: Organizatorem imprezy jest Podkarpackie Centrum Edukacji Nauczycieli w Rzeszowie

WSPÓŁORGANIZATORZY:

Ośrodek Kultury w Czudcu

Gmina Czudec

Starostwo Powiatowe w Strzyżowie

PARTNERZY:

SKKT Przygoda

Opis zawodów: IDEA BIEGU dla NIEPODLEGŁEJ

Impreza wpisuje się w cykl działań PCEN „Szkoła dla Niepodległej”, organizowanych z
okazji setnej rocznicy odzyskania niepodległości.

TERMIN I MIEJSCE

Bieg odbędzie się 16 czerwca 2018 roku.

Start i meta zlokalizowane będą na Rynku w Czudcu

TRASA

Dystans: 11 km, (80% nawierzchnia asfaltowa, 20% szuter i ścieżki)

Start biegu, start Rajdu i Marszu: godz. 10:00,

Obowiązuje limit czasu: dla biegaczy 2h, a dla uczestników marszu 3h

Trasa oznakowana co 1 km, na czas trwania biegu ruch drogowy zostanie wstrzymany,

obowiązuje ruch prawostronny (dokładna mapa trasy na stronie: www.pcen.pl)

Uwaga: trasa wymagająca, całkowite przewyższenie terenu: 162m

WARUNKI UCZESTNICTWA w BIEGU GŁÓWNYM

A. Impreza ma charakter otwarty, niekomercyjny, uczestnicy pokrywają tylko koszty
uczestnictwa.

B. Prawo uczestnictwa w biegu głównym 11km mają osoby pełnoletnie, oraz osoby
w wieku od 16 lat, jeśli mają pisemną zgodę rodziców.

C. Warunkiem dopuszczenia zawodnika do biegu będzie własnoręczne podpisanie
zaświadczenia o braku przeciwwskazań zdrowotnych do uczestnictwa w biegu, które
będzie dostępne w biurze zawodów /Dz.Ustaw nr 101, poz 1095/ lub przedstawienie
przez uczestnika zaświadczenia lekarskiego o braku przeciwskazań do udziału w biegu.

D. PAKIET STARTOWY Bieg Główny

Wszyscy zawodnicy startujący w biegu, rajdzie jak i marszu muszą zostać
zweryfikowani w biurze zawodów. UWAGA ! Opłata nie podlega zwrotowi w przypadku
nieuczestniczenia w biegu, rajdzie czy w marszu. Podczas weryfikacji zawodnicy
muszą posiadać dowód tożsamości.

Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych: Lista zawodników z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych: Lista zawodników bez potwierdzonej płatności

Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Kategoria Klub Wpłata
1 Bać Wiesław Racławówka Rajd Nordic Walking-11km Brak TAK
2 Bałchan Krzysztof Cdec Bieg-11km CPR RZESZOW TAK
3 Bałchan Konrad Babica Bieg-11km Brak TAK
4 Baran Paweł Czudec Bieg-11km Brak NIE
5 Bednarz Karol Trzciana Bieg-11km RAJ-TATR NIE
6 Belcar Bożena Łańcut Rajd Nordic Walking-11km Brak NIE
7 Biela Natalia Przedmieście Czudeckie Rajd Nordic Walking-11km Brak TAK
8 Bober Andrzej Domaradz Bieg-11km Brak TAK
9 Borowiec Małgorzata Czudec Rajd Nordic Walking-11km Brak TAK
10 Bronhard Rafał Rzeszów Bieg-11km 21 BATALION DOWODZENIA TAK
11 Bukała Sławomir Czudec Bieg-11km Brak TAK
12 Buryła Leszek Łęki Dukielskie Bieg-11km Brak TAK
13 Cebula Barbara Rzeszów Rajd Nordic Walking-11km Brak NIE
14 Cebula Barbara Rzeszów Rajd Nordic Walking-11km Brak NIE
15 Chlebek Tomasz Rzeszów Bieg-11km Brak TAK
16 Chlebińska Paulina Rzeszów Bieg-11km Rzeszowskie Gazele i Gepardy TAK
17 ChlebiŃski Jerzy RzeszÓw Rajd Nordic Walking-11km Brak TAK
18 Cieśla Krzysztof Rzeszów Bieg-11km Brak TAK
19 Cwanek-Florek Ewa Rzeszów Rajd Nordic Walking-11km Przeworska Grupa Biegowa NIE
20 Czarnik Maciej Czudec Bieg-11km Fun&Run TAK
21 Czarnik Mirosław Strzyżów Bieg-11km Brak TAK
22 Czarnik Maria Strzyżów Bieg-11km Brak TAK
23 Czech Andrzej Czudec Bieg-11km Rzeszowski Klub Morsów “Sopelek” NIE
24 Dec Katarzyna Rzeszów Bieg-11km Brak NIE
25 Dmitrowska Iwona Leżajsk Bieg-11km SP Wólka Łętowska TAK
26 Dmitrowski Grzegorz Leżajsk Bieg-11km Brak TAK
27 Drogoń Małgorzata Strzyżów Rajd Nordic Walking-11km Brak TAK
28 Drogoń Małgorzata Strzyżów Rajd Nordic Walking-11km Brak NIE
29 Dubiel Aleksander Nowa Sarzyna Bieg-11km SP Nowa Sarzyna NIE
30 Dudek Sławomir Przedmieście Czudeckie Bieg-11km Brak TAK
31 Dybaś Dariusz Czudec Bieg-11km Brak TAK
32 Dziuba Bogdan Jastkowice Bieg-11km Stalowowolski Klub Biegacza NIE
33 Gandawska Jolanta Czudec Rajd Nordic Walking-11km Brak NIE
34 Gandawska Agnieszka Nowa Wieś Rajd Nordic Walking-11km Brak NIE
35 Gatarska Marta Pstrągowa Rajd Nordic Walking-11km Brak NIE
36 Gatarska Kinga Pstrągowa Bieg-11km Brak NIE
37 Górski Grzegorz Rzeszów Bieg-11km Brak NIE
38 Golonka Mateusz Gorlice Bieg-11km GUKLA BRATKOWICE KORZENIOWSKI.PL NIE
39 Grędysa Marek Rzeszów Rajd Nordic Walking-11km 1 BSP TAK
40 Haszto Zdzisław Leżajsk Bieg-11km Nowosarzyńska Grupa Biegowa TAK
41 Hnatów Tomasz Czudec Bieg-11km Brak TAK
42 Iskra Grzegorz Czudec Bieg-11km KP PSP STRZYŻÓW TAK
43 Iskrzycka Magdalena Rzeszów Bieg-11km aSPAwen NIE
44 Iskrzycki Andrzej Rzeszów Bieg-11km Brak NIE
45 Jodłowski Andrzej Czudec Bieg-11km Fun&Run TAK
46 Kamińska Agnieszka Czudec Bieg-11km Helga NIE
47 Kamińska Agnieszka Czudec Bieg-11km Helga Team TAK
48 Karkut Michał Zaborów Bieg-11km Fun & Run TAK
49 Kasprowicz Piotr Wyżne Bieg-11km Fun&Run TAK
50 Kasprowicz Justyna Wyżne Bieg-11km Fun&Run TAK
51 Kawałek Adam Rzeszów Rajd Nordic Walking-11km PCEN NIE
52 Kopacz Piotr Nowa Sarzyna Bieg-11km Brak NIE
53 Kruk Zbigniew Gać Rajd Nordic Walking-11km Wydry Galicja/Przeworska Grupa Biegowa TAK
54 Kuczmenda Katarzyna Trzebownisko Bieg-11km Brak NIE
55 Kusiak Stanisław Majdan Łętowski Bieg-11km PCEN NIE
56 Kusiak Andrzej Nowa Sarzyna Bieg-11km SP Nowa Sarzyna TAK
57 Kusiak Paulina Rzeszów Bieg-11km Brak TAK
58 Kwiek Damian Czudec Bieg-11km Brak TAK
59 Litwin Karolina Błażowa Bieg-11km Brak NIE
60 Śliż Marzena Rzeszów Bieg-11km Brak TAK
61 Łuszczyc Anna Rzeszów Bieg-11km Brak NIE
62 Majewska Barbara Godowa Rajd Nordic Walking-11km Brak TAK
63 Majewski Maciej Godowa Rajd Nordic Walking-11km Brak TAK
64 Mirek Monika Leżąjsk Bieg-11km Brak TAK
65 Mróz Magdalena Rzeszów Bieg-11km Brak NIE
66 Myśliwiec Wojciech Przedmieście Czudeckie Bieg-11km Brak TAK
67 Niemirowski Gabriel Rzeszów Bieg-11km Brak TAK
68 Nieroda Magdalena Przedmieście Czudeckie 490 Bieg-11km Brak NIE
69 Oleksak Marek Gniewczyna Rajd Nordic Walking-11km Wydry Galicja TAK
70 Panocha Daniel Tarnów Bieg-11km fanklub Andrzeja Guzika TAK
71 Pietrasz Tomasz Golcowa Bieg-11km —- TAK
72 Piwko Maciej Babica Bieg-11km Brak TAK
73 Piwko Mirosław Przedmieście Czudeckie Bieg-11km Brak TAK
74 Piwko Wojciech Babica Bieg-11km Brak TAK
75 Pizło Tomasz Rzeszów Bieg-11km Brak NIE
76 Pomianek Robert Czudec Bieg-11km Brak TAK
77 Reczkowska-Buryła Katarzyna Łęki Dukielskie Bieg-11km Szkoła Podstawowa w Równem TAK
78 Rochowski Piotr Stalowa Wola Bieg-11km Stalowowolski Klub Biegacza TAK
79 Rozborski Krzysztof Czudec Bieg-11km 21 Batalion Dowodzenia TAK
80 Siembida Małgorzata Ulanów Bieg-11km Stalowowolski Klub Biegacza TAK
81 Słaby Małgorzata Niechobrz Bieg-11km NIechBiega TAK
82 Smoleń Paweł Brzostek Bieg-11km Brzosteckie Owieczki TAK
83 Smoleń Patryk Brzostek/rzeszów Bieg-11km BRZOSTECKIE OWIECZKI TEAM TAK
84 Styś-Litwin Magdalena Wólka Podleśna Bieg-11km Brak NIE
85 Sudacki Sebastian Czudec Bieg-11km OSP Czudec TAK
86 Surowiec Grzegorz Rzeszów Bieg-11km Besta sp z o.o. TAK
87 Szeliga Gerard Czudec Bieg-11km Brak TAK
88 Szpakowski Andrzej Niewodna Bieg-11km Fun&Run TAK
89 Tajchman Jarosław Rzeszów Bieg-11km Stajnia Balona TAK
90 Tereszkiewicz Szymon Rzeszów Bieg-11km Brak TAK
91 Trojnar Angelika Czudec Rajd Nordic Walking-11km Brak TAK
92 Walania Kinga Głogów Małopolski Bieg-11km TKKF “Sokół” Głogów Małopolski TAK
93 Włoch Sławomir Krosno Bieg-11km SP 6 Krosno TAK
94 Wydro Agata Strzyżów Bieg-11km Fun & Run NIE
95 Ziobro-Myśliwiec Anna Przedmieście Czudeckie Bieg-11km Brak TAK