Zawody

Nazwa zawodów:

ŚLADEM BIESZCZADZKIEJ TARNINY- IV Bieg Ekologiczny oraz Marsz Nordic Walking

Miejsce i termin: Dźwiniacz Dolny k. Ustrzyk Dolnych, 2018-10-13
Organizator: – Stowarzyszenie Nowoczesne Bieszczady
Plac Chopina 9/11 38-700 UstrzAyki Dolne e-mail: bieg.tarniny@onet.pl,
– REGON: 363818972 NIP: 6891233647 KRS: 0000603902
Nr Konta: PEKAO S.A. 81 1240 2366 1111 0010 6756 5660
– KIER0WNIK ZAWODÓW: Kuc Arkadiusz
Nr. Telefonu: 507 068 728

e-mail: niedzwiadek-kuc@wp.pl

Opis zawodów: Cel:

– Promocja aktywności fizycznej i zdrowego stylu życia.
– Upowszechnianie biegania oraz NW jako najprostszej formy ruchu.
– Upowszechnianie walorów przyrodniczych ora z zasobów naturalnych lasów bieszczadzkich
– Integracja środowisk wielopokoleniowych poprzez aktywność fizyczną i kulturową

TERMIN I MIEJSCE

– Biegi i NW odbędą się 13 października 2018 w Dźwiniaczu Dolnym k. Ustrzyk Dolnych
– Dystans dla biegaczy wynosi 2,3 km lub 9,2 km.
– Dystans Nordic Walking – 4,6 km
– Start biegów na dystansach 2,3 i 9,2 km, oraz marszu NW 4,6 KM- rozpoczną się o godz. 12:30 – Dźwiniacz Dolny –stadnina koni Forta
– Trasa biegu przebiegać będzie ścieżkami polnymi na pętli 2.3 km umiejscowionej w okolicach stadniny koni „FORTA”. Trasa jest przedstawiona na mapce sytuacyjnej. ŚLADEM BIESZCZADZKIEJ TARNINY

– Prawo uczestnictwa w biegach na dystansie 2,3 oraz 9,2 km, jak i w marszu NW 4,6 KM, mają osoby, które ukończyły 15 rok życia do dnia imprezy.

OPŁATY

– Opłata startowa obowiązuje za udział w biegu 2,3 i 9,2 km oraz marszu NW 4,6 KM
– Płatność do dnia 08.10.2018– 40 zł
– Płatność w dniu zawodów – 50 zł
– Dzieci do 16 roku życia zwolnione są z opłaty startowej
Nr Konta: PEKAO S.A. 81 1240 2366 1111 0010 6756 5660

Strona WWW: http://www.ustrzyckiklubbiegacza.pl/nasze-imprezy/iv-bieg-ekologiczny/
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych: Lista zawodników z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych: Lista zawodników bez potwierdzonej płatności

Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Kategoria Klub Wpłata
1 Augustyn Klara Ustrzyki Dolne MARSZ NW-4,6km Brak NIE
2 Ćwikła Agnieszka Morawsko BIEG- 9,2km Wichura jarosław TAK
3 Bihun Jacek Ustrzyki Dolne BIEG- 9,2km MKS Halicz/ Ustrzycki Klub Biegacza TAK
4 Blajer Maciej RzeszÓw BIEG- 9,2km Brak TAK
5 Blajer Elżbieta RzeszÓw BIEG- 9,2km Brak TAK
6 Błyskal Krzysztof Ustrzyki Dolne BIEG- 9,2km MKS Halicz Ustrzyki Dolne TAK
7 Bodniak Tomasz Ustrzyki Dolne BIEG- 9,2km Brak NIE
8 Borycki Artur Dąbrowa Tarnowska BIEG- 9,2km DDC NIE
9 Brendzowski Adam Solina BIEG- 9,2km Solina Team / runonline.pl TEAM NIE
10 Bryl Janina Lubaczów MARSZ NW-4,6km Brak NIE
11 BuŚko Oliwia Ustrzyki Dolne BIEG- 2,3km NSS/ MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE NIE
12 Chrapkiewicz Olivia Ustrzyki Dolne MARSZ NW-4,6km Brak NIE
13 Chrobak Dominika Czarna BIEG- 2,3km UKS CZARNA NIE
14 Cybruch Ryszard Ustrzyki Dolne BIEG- 9,2km MKS “Halicz” Ustrzyki Dolne TAK
15 Domiszewski Ignacy Ustrzyki Dolne BIEG- 9,2km MKS Halicz Ustrzyki Dolne TAK
16 Dziubaszewska Ewa Rymanów MARSZ NW-4,6km NIE
17 Frąckowiak Mieczysław Ustrzyki Dolne BIEG- 2,3km brak NIE
18 Fundanicz Monika Ustrzyki Dolne BIEG- 9,2km MKS Halicz TAK
19 Galica-Niepokój Agnieszka Srednie Wielkie MARSZ NW-4,6km Bieszczadzki Klub Nordic Walking TAK
20 Gawlik Jagoda Ustrzyki Dolne BIEG- 2,3km NSS UKN Laworta Ustrzyki Dolne NIE
21 Gnot Łukasz Ustrzyki Dolne BIEG- 2,3km Brak TAK
22 Golański Andrzej Dąbrowa BIEG- 9,2km Bieszczadzkie Wilki TAK
23 Grządziel Darek Ustrzyku Dolne BIEG- 9,2km Bieszczadzki Klub Nordic Walking TAK
24 Gwóźdź Andrzej Munina MARSZ NW-4,6km Wichura Jarosław NIE
25 GwÓŹdŹ Urszula Munina MARSZ NW-4,6km WICHURA JAROSŁAW NIE
26 Haduch Jerzy Pisarowce BIEG- 9,2km Sanok i Okolice TAK
27 Handziak Tomasz Lubaczów BIEG- 9,2km Blubb TAK
28 Horodejczuk Antoni Rudenka BIEG- 9,2km Horodejczuk TEAM NIE
29 Jakubik Marcin Ustrzyki Dolne BIEG- 9,2km PSG Krościenko TAK
30 Janiec Jakub Ropienka MARSZ NW-4,6km Brak TAK
31 Jasiurska Katarzyna Ustrzyki Dolne BIEG- 2,3km MKS Halicz TAK
32 Kandefer Beata Korczyna BIEG- 9,2km aktywnakorczyna.pl TAK
33 Kapral Adam Dwernik BIEG- 9,2km Mks Halicz TAK
34 Kapral Mateusz Dwernik BIEG- 9,2km Mks Halicz TAK
35 Kaszany Karol Ustrzyki Dolne MARSZ NW-4,6km Bieszczadzki Klub Nordic Walking TAK
36 Kądziołka Oliwia Ustrzyki Dolne BIEG- 2,3km NSS UKN Laworta Ustrzyki Dolne NIE
37 Kiełtyka Zdzisława Jarosław BIEG- 9,2km Wichura Jarosław NIE
38 Kiełtyka Zdzisława Jarosław BIEG- 9,2km Wichura Jarosław NIE
39 Klamut Ryszard Jablonica Polska BIEG- 9,2km Jabłonica Polska NIE
40 KŁodowska Kaja Ustrzyki Dolne BIEG- 2,3km NSS/ MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE NIE
41 Kocik Julia Ustrzyki Dolne MARSZ NW-4,6km Brak NIE
42 Kocik Miłosz Ustrzyki Dolne MARSZ NW-4,6km Brak NIE
43 Kończewska Bożena Ustrzyki Dolne MARSZ NW-4,6km Klub Biegacza MKS Halicz / Bieszczadzki Klub Nordic Walking TAK
44 Konik MikoŁaj Stefkowa MARSZ NW-4,6km bieszczadzki klub nordic walking TAK
45 Konik Aleksandra Stefkowa MARSZ NW-4,6km bieszczadzki klub nordic walking TAK
46 Konik Jacek Stefkowa MARSZ NW-4,6km bieszczadzki klub nordic walking TAK
47 Konik Katarzyna Ustrzyki Dolne MARSZ NW-4,6km Bieszczadzki Klub Nordic Walking TAK
48 Konik Zuzanna Stefkowa MARSZ NW-4,6km bieszczadzki klub nordic walking TAK
49 Konik Jakub Ustrzyki Dolne MARSZ NW-4,6km Bieszczadzki Klub Nordic Walking TAK
50 Kosmecki MichaŁ Czarna BIEG- 2,3km UKS CZARNA NIE
51 Kozioł Wiesław Krosno BIEG- 9,2km dzikie życie run team NIE
52 Krawczyk Krzysztof Żeglce MARSZ NW-4,6km Brak NIE
53 Kubiszyn Wiesława Lubaczów MARSZ NW-4,6km Brak NIE
54 Kubiszyn Małgorzata Lubaczów MARSZ NW-4,6km Brak NIE
55 Kuc Arkadiusz Ustrzyki Dolne BIEG- 9,2km MKS Halicz/ Ustrzycki Klub Biegacza TAK
56 Kuc Jakub Ustrzyki Dolne BIEG- 9,2km Brak NIE
57 Kuc Paweł Ustrzyki Dolne BIEG- 9,2km NSS/MKS Halicz Ustrzyki Dolne NIE
58 Kusznirski Kacper Ustrzyki Dolne BIEG- 2,3km NSS/ MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE NIE
59 KwaŚnik Emilia Ustrzyki Dolne BIEG- 2,3km NSS/ MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE NIE
60 Kwoka Roman Bobrówka BIEG- 9,2km Brak NIE
61 Lachowska Ewa Ustrzyki Dolne MARSZ NW-4,6km MKS Halicz, Bieszczadzki Klub Nordic Walking TAK
62 LewiŃski Mateusz Ustrzyki Dolne BIEG- 2,3km Brak NIE
63 Lizis Sabina Ustrzyki Dolne BIEG- 9,2km MKS Halicz Ustrzyki Dolne TAK
64 Ławrynowicz Katarzyna Lubaczów BIEG- 9,2km Lubaczów NIE
65 Ślazyk Bogusław Ustrzyki Dolne BIEG- 9,2km BiOSG NIE
66 Świst Stanisław Wyręby BIEG- 9,2km Brak NIE
67 Malawski Aleksy Czarna BIEG- 2,3km UKS CZARNA NIE
68 Matyiasik Karolina Ustrzyki Dolne BIEG- 2,3km MKSHalicz klub biegacza TAK
69 Michalik Krystyna Michalik Ustrzyki Dolne MARSZ NW-4,6km Bieszczadzki Klub Nordic Waking TAK
70 Mickoś Paweł Ustrzyki Dolne BIEG- 2,3km Brak TAK
71 MikoŚ Dariusz PrzemyŚl BIEG- 9,2km Brak NIE
72 Mokrzycki Janusz Jarosław BIEG- 9,2km Wichura jarosław TAK
73 NÓŻka Natalia Czarna BIEG- 2,3km UKS CZARNA NIE
74 Niepokój Józef Wrocanka MARSZ NW-4,6km Wrocanka TAK
75 Niepokój Radoslaw Wrocanka MARSZ NW-4,6km Bieszczadzki Klub Nordic Walking TAK
76 Oleksyk Malgorzta Ustrzyki Dolne MARSZ NW-4,6km Klub biegacza Halicz Ustrzyki Dolne , Bieszczadzki.Klub Nordic Walking TAK
77 Oleksyk Grzegorz Ustrzyki Dolne BIEG- 2,3km MKSHalicz klub biegacza TAK
78 Ostafiński Jerzy Munina BIEG- 9,2km Wichura jarosław NIE
79 Ozga Kamil Ustrzyki Dolne BIEG- 2,3km NSS/ MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE NIE
80 Pałacki Daniel Bandrów Narodowy BIEG- 2,3km Brak TAK
81 PietruŚ Wiktoria Czarna BIEG- 2,3km UKS CZARNA NIE
82 Piszczek Stanisław Przemyśl BIEG- 9,2km Brak TAK
83 Płeszka Marek Lutowiska BIEG- 9,2km Otryt Lutowiska TAK
84 Płocica Marek Jarosław BIEG- 9,2km Wichura jarosław NIE
85 Podolak Paweł Ustrzyki Dolne BIEG- 2,3km Mks Halicz TAK
86 Prasoł Małgorzata Ustrzyki Dolne MARSZ NW-4,6km Brak NIE
87 Prasoł Urszula Ustrzyki Dolne MARSZ NW-4,6km Brak NIE
88 Prasoł Joanna Ustrzyki Dolne MARSZ NW-4,6km Brak NIE
89 Prędki Renata Ustrzyki Dolne BIEG- 2,3km NSS/ MKS Halicz Ustrzyki Dolne NIE
90 Puszczałowska-Lizis Ewa Rzeszów BIEG- 9,2km Uniwersytet Rzeszowski NIE
91 Rykała Irena Lubaczów MARSZ NW-4,6km Brak NIE
92 Sidor Paula Ustrzyki Dolne BIEG- 2,3km NSS/ MKS Halicz Ustrzyki Dolne NIE
93 Skrzypek Wojciech Jarosław BIEG- 9,2km Wichura jarosław TAK
94 Skubisz Aleksandra Harta BIEG- 9,2km AKTYWNY DYNÓW NIE
95 Sokołowski Marek Rymanów-Zdrój MARSZ NW-4,6km PTG “SOKÓŁ” Rymanów NIE
96 Stańczyk Dorota Łodyna MARSZ NW-4,6km Brak NIE
97 Stańko Paweł Stuposiany BIEG- 9,2km Biesy i Czorty TAK
98 Stasiowski Konrad Boguchwała BIEG- 2,3km Brak NIE
99 Strusiewicz Jakub Ustrzyki Dolne BIEG- 2,3km NSS UKN Laworta Ustrzyki Dolne NIE
100 Stukan Piotr Przemyśl BIEG- 9,2km Przemyska Drużyna Górska NIE
101 Symula Kacper Ustrzyki Dolne BIEG- 2,3km NSS/ MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE NIE
102 Szmist Szymon Zręcin BIEG- 9,2km Kb.Athletic Zręcin NIE
103 Szmist Jadwiga Szczepancowa BIEG- 2,3km Brak NIE
104 Szymula Paula Ustrzyki Dolne BIEG- 9,2km Brak TAK
105 Szyszka Andżelika Czarna Górna BIEG- 9,2km MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE TAK
106 Tomaszek Zbigniew Ustrzyki Dolne BIEG- 9,2km Wojska Terytorialne NIE
107 Tomkiewicz Aleksandra Czarna BIEG- 2,3km UKS CZARNA NIE
108 Trzebińska Dominika Horyniec Zdrój MARSZ NW-4,6km Klub Sportowy Horyniec Zdrój NIE
109 Uzdejczyk Kamil Solina BIEG- 2,3km sen sołtusa TAK
110 Wójciak Wojciech Olszanica BIEG- 9,2km Spichlerz TAK
111 Zapołoch Bożena Sanok BIEG- 9,2km Bieszczadzki Oddział Straży Granicznej/IPA Region Bieszczady NIE
112 Ziobro Irena Krosno BIEG- 2,3km Brak NIE
113 Ziobro Tomasz Krosno BIEG- 9,2km Krosno Miasto Szkła NIE